CConstaterende datStichtse Vecht
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlagen regels_Bijlage 2 Nota Parkeernormen.pdf

Raad 21 mei 2024, gemeente Stichtse VechtBij agendapunt: 12.: Vaststelling bestemmingsplan Kuyperstraat in Maarssen8.957 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Inhoudsopgave Bijlage 1 – Stedelijkheidsgraden Stichtse Vecht ........................................................ 2 Bijlage 2a - Stedelijke zones Maarssenbroek ............................................................. 3 Bijlage 2b - Stedelijke zones Maarssen Dorp ............................................................. 4 Bijlage 2c - Stedelijke zones Breukelen ...................................................................... 6 Bijlage 2d - Stedelijke zones Loenen .......................................................................... 7 Bijlage 2e - Stedelijke zones Vreeland ........................................................................ 8 Bijlage 3a - Parkeernormen Wonen (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) .................. 9 Bijlage 3b Parkeernormen overige functies (gekalibreerd voor Stichtse Vecht)... 13 Bijlage 4a - Stappenplan invoering parkeerregulering ............................................ 38 woon- en buurtwinkelgebied ...................................................................................... 38 Bijlage 4b - Stappenplan invoering parkeerschijf-(blauwe)zone ............................ 39 kernwinkel-menggebied ............................................................................................. 39 Bijlage 4c - Stappenplan invoering vergunning parkeren .......................................

40 kernwinkel-menggebied ............................................................................................. 40

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 1

Bijlage 1 – Stedelijkheidsgraden Stichtse Vecht Kernen (12)

Categorie

Maarssen Dorp, Maarssenbroek

Sterk stedelijk

Breukelen (centrum)

Sterk stedelijk

Breukelen (overig), Loenen aan de Vecht, Vreeland

Matig stedelijk

Loenersloot, Nigtevecht, Kockengen

Weinig stedelijk

Tienhoven, Oud-Zuilen, Nieuwer Ter Aa, Nieuwersluis

Niet stedelijk

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 2

Bijlage 2a - Stedelijke zones Maarssenbroek

Afbeelding b2a: Stedelijke zones Maarssenbroek

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 3

Bijlage 2b - Stedelijke zones Maarssen Dorp

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 4

Afbeelding b2b: Stedelijke zones Maarssen Dorp

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 5

Bijlage 2c - Stedelijke zones Breukelen

Afbeelding b2c: Stedelijke zones Breukelen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 6

Bijlage 2d - Stedelijke zones Loenen

Afbeelding b2d: Stedelijke zones Loenen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 7

Bijlage 2e - Stedelijke zones Vreeland

Afbeelding b2e: Stedelijke zones Vreeland

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 8

Bijlage 3a - Parkeernormen Wonen (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) Zie voor de stedelijkheidsgraden Bijlage 1 en voor de stedelijke zones Bijlage 2. Tabel: b3a-1 koop, vrijstaand Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,7

1,9

2,2

2,5

matig stedelijk

1,9

2,0

2,3

2,5

weinig stedelijk

1,9

2,2

2,4

2,5

niet stedelijk

1,9

2,2

2,4

2,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-2 koop, twee-onder-een-kap Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,6

1,8

2,1

2,3

matig stedelijk

1,8

1,9

2,2

2,3

weinig stedelijk

1,8

2,1

2,3

2,3

niet stedelijk

1,8

2,1

2,3

2,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-3 koop, tussen/hoek Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,1

matig stedelijk

1,6

1,8

2,0

2,1

weinig stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

niet stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-4 koop, etage, duur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

2,0

2,2

matig stedelijk

1,7

1,8

2,1

2,2

weinig stedelijk

1,7

2,0

2,2

2,2

niet stedelijk

1,7

2,0

2,2

2,2

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 9

Tabel: b3a-5 koop, etage, midden Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,4

1,6

1,8

2,0

matig stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,0

weinig stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

niet stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-6 koop, etage, goedkoop Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

sterk stedelijk

1,3

1,4

1,6

1,7

0,3 pp

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

per woning

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

Tabel: b3a-7 huurhuis, vrije sector Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,1

matig stedelijk

1,6

1,8

2,0

2,1

weinig stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

niet stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-8 huurhuis, sociale huur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,3

1,4

1,6

1,7

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 10

Tabel: b3a-9 huur, etage, duur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,4

1,6

1,8

2,0

matig stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,0

weinig stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

niet stedelijk

1.5

1,8

2,0

2,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-10 huur, etage, midden/goedkoop Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,1

1,2

1,4

1,5

matig stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

weinig stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

niet stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-11 kamerverhuur, zelfstandig (niet-studenten) Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,5

0,6

0,7

0,8

matig stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

weinig stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

niet stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-12 kamerverhuur, studenten, niet-zelfstandig Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

matig stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

weinig stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

niet stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 11

Tabel: b3a-13 aanleunwoning en serviceflat Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,5

1,1

1,2

1,3

matig stedelijk

1,1

1,2

1,2

1,3

weinig stedelijk

1,1

1,2

1,3

1,3

niet stedelijk

1,1

1,2

1,3

1,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 12

Bijlage 3b Parkeernormen overige functies (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) Zie voor de stedelijkheidsgraden Tabel 2 en voor de stedelijke zones Bijlage 2. Tabel: b3b-1 kantoor (zonder baliefunctie) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,3

1,8

1,4

1,9

2,3

2,8

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

1,8

2,3

2,3

2,8

weinig stedelijk

2,1

2,1

2,6

2,3

2,8

2,3

2,8

niet stedelijk

2,1

2,1

2,6

2,3

2,8

2,3

2,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-2 commerciële dienstverlening (kantoor met baliefunctie) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,6

2,1

2,0

2,5

3,3

3,8

matig stedelijk

2,3

2,1

2,6

2,6

3,1

3,3

3,8

weinig stedelijk

2,7

2,7

3,2

3,3

3,8

3,3

3,8

niet stedelijk

2,7

2,7

3,2

3,3

3,8

3,3

3,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-3 bedrijf arbeidsintensief/bezoekersextensief (industrie, laboratorium, werkplaats) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,9

2,4

2,1

2,6

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

weinig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

niet stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

aandeel bezoekers

Opmerking Exclusief vrachtwagenparkeren

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 13

Tabel: b3b-4 bedrijf arbeidsextensief/bezoekersextensief (loods, opslag, transportbedrijf) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,9

0,5

1,0

0,7

1,2

0,8

1,3

matig stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

weinig stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

niet stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

aandeel bezoekers

Opmerking Exclusief vrachtwagenparkeren

Tabel: b3b-5 bedrijfsverzamelgebouw Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,3

1,1

1,6

1,3

1,8

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,3

1,8

1,6

2,1

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Opmerking Gelijkwaardige mix van kantoren (zonder baliefunctie), arbeidsextensieve en arbeidsintensieve bedrijven

Tabel: b3b-6 buurtsupermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,9

1,7

3,7

2,4

4,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

2,9

1,7

3,7

2,5

4,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

3,3

2,2

4,2

3,1

5,1

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

3,4

2,3

4,3

3,3

5,3

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 14

Tabel: b3b-7 discountsupermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,3

3,9

5,9

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,3

3,9

5,9

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,7

4,6

6,6

6,5

8,5

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,9

4,8

6,8

6,8

8,8

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-8 fullservice supermarkt (laag en middellaag prijsniveau) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,1

3,6

5,6

4,4

6,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,1

3,7

5,7

4,4

6,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,6

4,3

6,3

5,2

7,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,7

4,6

6,6

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-9 fullservice supermarkt (middelhoog en hoog prijsniveau) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,5

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,6

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

5,1

3,6

5,6

4,6

6,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

5,2

3,8

5,8

4,8

6,8

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-10 grote supermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

6,9

5,8

7,8

6,7

8,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

7,0

5,9

7,9

6,7

8,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

7,6

6,6

8,6

7,6

9,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

7,8

6,9

8,9

7,8

9,8

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 15

Tabel: b3b-11 groothandel in levensmiddelen Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

5,4

7,4

5,4

7,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

5,4

7,4

5,4

7,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

6,1

8,1

6,1

8,1

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

6,3

8,3

6,4

8,4

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-12 binnenstad of hoofdwinkel(stads)centrum 20.000-30.000 inwoners Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,8

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,2

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-12 binnenstad of hoofdwinkel(stads)centrum 30.000-50.000 inwoners Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,9

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,0

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,2

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,3

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-13 buurt- en dorpscentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,1

4,1

2,7

4,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

2,1

4,1

2,7

4,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

2,3

4,3

3,0

5,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

2,4

4,4

3,1

5,1

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 16

Tabel: b3b-14 wijkcentrum (klein) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,7

4,7

3,5

5,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

2,7

4,7

3,5

5,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

3,1

5,1

4,0

6,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-15 weekmarkt (bij klein wijk-, buurt- en dorpscentrum) Parkeerkencijfers (per m1 kraam) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,24

0,15

0,24

0,15

0,24

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,24

0,15

0,24

0,15

0,24

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,27

0,18

0,27

0,18

0,27

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,27

0,18

0,27

0,18

0,27

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Opmerkingen Indien geen parkeren achter kraam dan + 1,0 pp per standhouder

Tabel: b3b-16 kringloopwinkel Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

0,9

1,4

1,4

1,9

2,0

2,5

matig stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,6

2,1

2,0

2,5

weinig stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,7

2,2

2,0

2,5

niet stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,7

2,2

2,0

2,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-17 bruin- en witgoedzaken Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,4

4,8

6,3

6,6

8,1

8,5

10,0

matig stedelijk

4,7

5,1

6,6

7,1

8,6

8,5

10,0

weinig stedelijk

4,8

5,4

6,9

7,4

8,9

8,5

10,0

niet stedelijk

4,8

5,4

6,9

7,4

8,9

8,5

10,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 17

Tabel: b3b-18 woonwarenhuis/woonwinkel Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,3

1,8

1,4

1,9

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,4

1,9

1,6

2,1

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,5

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,5

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-19 meubelboulevard/woonboulevard Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,0

2,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

1,8

2,3

2,1

2,6

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

1,9

2,4

2,3

2,8

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

1,9

2,4

2,2

2,7

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-20 bouwmarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,5

2,0

2,0

2,5

2,2

2,7

matig stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,1

2,6

2,2

2,7

weinig stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,2

2,7

2,2

2,7

niet stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,1

2,6

2,2

2,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-21 tuincentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2,6

3,1

matig stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2,6

3,1

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2,6

3,1

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2,6

3,1

aandeel bezoekers

Opmerking inclusief buitenruimte

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 18

Tabel: b3b-22 groencentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2.6

3,1

matig stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2.6

3,1

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2.6

3,1

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2.6

3,1

Opmerking Inclusief buitenruimte

Tabel: b3b-23 bibliotheek Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,8

1,3

1,1

1,6

matig stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

weinig stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

niet stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-24 museum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,5

0,5

0,7

0,9

1,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-25 bioscoop Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,2

6,9

8,9

10,1

12,0

12,7

14,7

matig stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

weinig stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

niet stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 19

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 20

Tabel: b3b-26 filmtheater/filmhuis Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,6

4,2

6,2

6,7

8,7

8,9

10,9

matig stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

weinig stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

niet stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-27 theater/schouwburg Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

8,8

6,4

9,4

8,3

10,3

10,5

13,5

matig stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

weinig stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

niet stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-28 bowlingcentrum Parkeerkencijfers (per bowlingbaan) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,1

1,7

2,7

2,3

3,3

2,3

3,3

matig stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

weinig stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

niet stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-29 biljart-/snookercentrum Parkeerkencijfers (per tafel) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,1

0,8

1,3

1,1

1,6

1,5

2,0

matig stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

weinig stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

niet stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 21

Tabel: b3b-30 dansstudio Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,0

3,3

4,3

4,9

5,9

6,9

7,9

matig stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

weinig stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

niet stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-31 fitnessstudio/sportschool Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,2

5,2

6,0

7,0

matig stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

weinig stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

niet stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-32 fitnesscentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,2

3,9

4,9

5,7

6,7

6,9

7,9

matig stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

weinig stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

niet stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-33 wellnesscentrum (thermen, kuurcentrum, beautycentrum) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 22

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 23

Tabel: b3b-34 sauna, hammam Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,1

7,1

6,8

7,8

matig stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,0

6,8

7,8

weinig stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,2

6,8

7,8

niet stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,2

6,8

7,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-35 sporthal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,7

1,8

2,3

2,4

2,9

3,2

3,7

matig stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

weinig stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

niet stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-36 sportzaal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,3

1,6

2,1

2,4

2,9

3,3

3,8

matig stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,5

3,0

3,3

3,8

weinig stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,6

3,1

3,3

3,8

niet stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,6

3,1

3,3

3,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-37 tennishal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

matig stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

weinig stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

niet stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 24

Tabel: b3b-38 squashhal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

matig stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

weinig stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

niet stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-39 zwembad overdekt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

matig stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

weinig stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

niet stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-40 zwembad openlucht Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

matig stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

weinig stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

niet stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-41 sportveld Parkeerkencijfers (per hectare netto terrein) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

matig stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

weinig stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

niet stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 25

Tabel: b3b-42 jachthaven Parkeerkencijfers (per ligplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

matig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

weinig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

niet stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-43 golfoefencentrum Parkeerkencijfers (per centrum) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

48,7

52,7

54,2

58,2

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

Tabel: b3b-44 golfbaan (18 holes) Parkeerkencijfers (per 18 holes, 60 ha) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

85,6

105,6

108,3

128,3

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-45 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), gemiddeld en kleiner Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,4

1,2

6,2

1,9

6,9

2,6

7,6

matig stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

weinig stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

niet stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 26

Tabel: b3b-46 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), groot Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,8

6,8

2,8

7,8

3,6

8,6

matig stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-47 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), zeer groot Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

3,1

6,1

4,0

7,0

4,9

7,9

matig stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,3

7,3

4,9

7,9

weinig stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,4

7,4

4,9

7,9

niet stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,4

7,4

4,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-48 kinderboerderij (stadsboerderij) Verkeersgeneratie (per gemiddelde boerderij) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-49 manege (paardenhouderij) Parkeerkencijfers (per box) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 27

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 28

Tabel: b3b-50 volkstuin Parkeerkencijfers (per 10 tuinen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

matig stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

weinig stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

niet stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-51 camping (kampeerterrein) Parkeerkencijfers (per standplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-52 bungalowpark (huisjescomplex) Parkeerkencijfers (per bungalow) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,5

1,7

2,0

2,2

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-53 1* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,2

2,4

4,4

4,6

matig stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,3

2,5

4,4

4,6

weinig stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,4

2,6

4,4

4,6

niet stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,4

2,6

4,4

4,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 29

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 30

Tabel: b3b-54 2* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

80% sterk stedelijk

1,6

1,9

2,4

3,6

4,1

6,0

6,5

matig stedelijk

1,6

2,0

2,5

3,8

4,3

6,0

6,5

weinig stedelijk

1,7

2,1

2,6

4,0

4,5

6,0

6,5

niet stedelijk

1,7

2,1

2,6

4,0

4,5

6,0

6,5

Tabel: b3b-55 3* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,5

2,6

3,6

4,2

5,2

6,3

7,3

matig stedelijk

2,6

2,8

3,8

4,5

5,5

6,3

7,3

weinig stedelijk

2,7

2,9

3,9

4,7

5,7

6,3

7,3

niet stedelijk

2,7

2,9

3,9

4,7

5,7

6,3

7,3

Tabel: b3b-56 4* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,7

4,4

5,4

6,3

7,3

8,5

9,5

matig stedelijk

3,9

4,6

5,6

6,7

7,7

8,5

9,5

weinig stedelijk

4,0

4,8

5,8

7,0

8,0

8,5

9,5

niet stedelijk

4,0

4,8

5,8

7,0

8,0

8,5

9,5

Tabel: b3b-57 5* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,8

6,8

8,4

9,3

10,9

11,8

13,4

matig stedelijk

6,1

7,1

8,7

9,8

11,4

11,8

13,4

weinig stedelijk

6,3

7,5

9,1

10,2

11,8

11,8

13,4

niet stedelijk

6,3

7,5

9,1

10,2

11,8

11,8

13,4

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 31

Tabel: b3b-58 café/bar/cafetaria Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

6,0

4,0

6,0

5,0

7,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

6,0

4,0

6,0

5,0

7,0

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

7,0

5,0

7,0

6,0

8,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

7,0

5,0

7,0

6,0

8,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-59 restaurant Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

10,0

8,0

10,0

12,0

14,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

10,0

8,0

10,0

12,0

14,0

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

12,0

10,0

12,0

14,0

16,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

12,0

10,0

12,0

14,0

16,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-60 discotheek Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

8,1

10,3

14,3

16,4

20,4

18,8

22,8

matig stedelijk

8,9

11,9

15,9

18,8

22,8

18,8

22,8

weinig stedelijk

9,0

11,9

15,9

18,9

22,9

18,8

22,8

niet stedelijk

8,9

11,9

15,9

18,8

22,8

18,8

22,8

Tabel: b3b-61 huisartsenpraktijk (-centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,3

2,2

2,7

2,7

3,2

3,0

3,5

matig stedelijk

2,3

2,2

2,7

2,7

3,2

3,0

3,5

weinig stedelijk

2,5

2,5

3,0

3,0

3,5

3,0

3,5

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 32

niet stedelijk

2,5

2,5

3,0

3,0

3,5

3,0

3,5

Tabel: b3b-62 apotheek Parkeerkencijfers (per apotheek) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,5

2,5

3,0

2,9

3,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

2,5

2,5

3,0

2,9

3,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

2,6

2,6

3,1

3,1

3,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

2,7

2,6

3,1

3,1

3,6

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-63 fysiotherapiepraktijk (-centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,5

1,2

1,7

1,5

2,0

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,2

1,7

1,5

2,0

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,6

1,4

1,9

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,6

1,4

1,9

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-64 consultatiebureau Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,5

1,3

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

matig stedelijk

1,6

1,3

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

weinig stedelijk

1,7

1,5

2,0

1,8

2,3

1,9

2,4

niet stedelijk

1,7

1,5

2,0

1,9

2,4

1,9

2,4

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-65 consultatiebureau voor ouderen Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,8

2,0

2,1

2,3

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,8

2,0

2,1

2,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 33

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,9

2,1

2,1

2,3

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,9

2,1

2,1

2,3

Tabel: b3b-66 tandartsenpraktijk (centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,4

2,9

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,4

2,9

weinig stedelijk

1,9

1,9

2,4

2,3

2,8

2,4

2,9

niet stedelijk

2,0

1,9

2,4

2,3

2,8

2,4

2,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-67 gezondheidscentrum Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

2,2

2,7

matig stedelijk

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

2,2

2,7

weinig stedelijk

1,9

1,8

2,3

2,2

2,7

2,2

2,7

niet stedelijk

2,0

1,8

2,3

2,2

2,7

2,2

2,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-68 crematorium Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-69 begraafplaats Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) centrum

sterk stedelijk

n.v.t.

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 34

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

Tabel: b3b-70 penitentiaire inrichting Parkeerkencijfers (per 10 cellen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

matig stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

weinig stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

niet stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-71 religiegebouw Parkeerkencijfers (per zitplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-72 Verpleeg- en verzorgingstehuis Parkeerkencijfers (per wooneenheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-73 kinderdagverblijf (creche) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

sterk stedelijk

1,0

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

1,0

1,2

1,1

1,3

1,4

1,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 35

matig stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

weinig stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

niet stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

Tabel: b3b-74 basisonderwijs Parkeerkencijfers (per leslokaal) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

matig stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

weinig stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

niet stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-75 middelbare school Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,3

3,0

5,0

3,3

5,3

3,9

5,9

matig stedelijk

4,7

3,5

5,5

3,9

5,9

3,9

5,9

weinig stedelijk

4,7

3,6

5,6

3,9

5,9

3,9

5,9

niet stedelijk

4,7

3,6

5,6

3,9

5,9

3,9

5,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-76 ROC Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,2

3,8

5,8

4,2

6,2

4,9

6,9

matig stedelijk

5,7

4,4

6,4

4,8

6,8

4,9

6,9

weinig stedelijk

5,8

4,4

6,4

4,9

6,9

4,9

6,9

niet stedelijk

5,8

4,4

6,4

4,9

6,9

4,9

6,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-77 avondonderwijs Parkeerkencijfers (per 10 studenten) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

min.

min.

max.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

max.

aandeel bezoekers

max.

juli 2015

Pagina 36

sterk stedelijk

5,0

4,0

6,0

5,0

7,0

9,5

11,5

matig stedelijk

5,5

4,6

6,6

5,8

7,8

9,5

11,5

weinig stedelijk

5,6

4,7

6,7

5,8

7,8

9,5

11,5

niet stedelijk

5,6

4,7

6,7

5,9

7,9

9,5

11,5

Tabel: b3b-78 Verpleeg- en verzorghuiskamer Parkeerkencijfers (per wooneenheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

sterk stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

matig stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

weinig stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

niet stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 37

Bijlage 4a - Stappenplan invoering parkeerregulering woon- en buurtwinkelgebied

Is melding gemaakt van een parkeerprobleem

nee

Geen verdere actie noodzakelijk

ja ja

Is sprake van een situatie in de schil van

Voldoende parkeercapaciteit binnen een straal

Parkeerdrukonderzoek uitvoeren

nee

ja

nee

Parkeerduuronderzoek uitvoeren

Bezettingsgraad groter dan 90%?

ja

Uitbreiding van parkeerplaatsen mogelijk?

nee

Geen verdere actie noodzakelijk

nee

Parkeren reguleren

Woongebied: vergunningen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

Buurtwinkelgebied: Parkeerschijf (blauwe) - zone

ja

Accepteren parkeeroverlast. Uitbreiding parkeercapaciteit bij herstructurering

Parkeerplaatsen realiseren : - invoeren 1ri-verkeer;

juli 2015

Pagina 38

Bijlage 4b - Stappenplan invoering parkeerschijf-(blauwe)zone kernwinkel-menggebied

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 39

Bijlage 4c - Stappenplan invoering vergunning parkeren kernwinkel-menggebied

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 40

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raadsinformatie.stichtsevecht.nl/api/v1/meetings/2479/documents/53789