CConstaterende datStichtse Vecht
Koppel je AI →
Document · PDF

1.Bestemmingsplan Rondom de Vecht Reparatie 2021_toelichting en regels.pdf

Commissie Fysiek Domein 4 oktober 2022, gemeente Stichtse VechtBij agendapunt: 3. 19:35: Bestemmingsplan Rondom De Vecht, reparatie 2021.21.057 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Herziening van de bestemming Bos

1. Artikel 5 ('Bos'), lid 5.4 (Afwijken van de gebruiksregels), onder 5.4.1 (Voorwaardelijke verplichting Zandpad 76) wordt vervangen door: a. Na drie maanden na het gereedkomen van de bouw als bedoeld in artikel 4, onder 4.3.5 (Voorwaardelijke verplichting Zandpad 76) zijn bouwwerken en verharding op de gronden met de 'specifieke bouwaanduiding - 2' niet meer toegestaan en wordt de aanwezigheid

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

9

ervan als strijdig met de bestemming aangemerkt. b. Ander gebruik dan overeenkomstig de bestemming 'Bos' wordt als strijdig gebruik aangemerkt. 2. Artikel 5 ('Bos'), lid 5.5 (Wijzigingsbevoegdheid), onder 5.5.1 (Wijzigingsbevoegdheid Zandpad 76) wordt toegevoegd: Drie maanden na gereedkomen van de bouw als bedoeld in artikel 4, lid 4.3, onder 4.3.5 kunnen burgemeester en wethouders de bestemming 'Bos' wijzigen door het verwijderen van artikel 5, lid 5.1, onder a uit de planregels en het verwijderen van de 'specifieke bouwaanduiding - 2' van de verbeelding. 4.4

Herziening van de bestemming Buitenplaats

1. Artikel 6 ('Buitenplaats'), lid 6.1 (Bestemmingsomschrijving) wordt vervangen door: De voor ‘Buitenplaats’ aangewezen gronden zijn bestemd voor: a. het behoud, herstel en beheer van: 1. cultuurhistorische waardevolle bebouwing in de vorm van (een ensemble van) landhuizen, woningen, bijgebouwen, theekoepels, hekwerken en dergelijke; 2. landschappelijke-, cultuurhistorische- en natuurwaarden in de vorm van (elementen uit) (natuur/over-) tuinen, parken, bossen, waterpartijen; b. gebruik ten dienste van de bestemmingen 'Dienstverlening', 'Horeca', 'Maatschappelijk' en 'Wonen 3' van de aanwezige hoofdgebouwen; ter plaatse van de aanduiding: c. d. e. f. g. h. i.

'agrarisch met waarden' zijn tevens agrarische activiteiten toegestaan; 'specifieke vorm van agrarisch - fruitteelt' tevens fruitteelt is toegestaan; 'specifieke vorm van agrarisch - kas' is tevens een kas toegestaan; 'specifieke vorm van agrarisch - paardenbak' is tevens een paardenbak toegestaan; 'parkeerterrein' is tevens een parkeerterrein toegestaan; 'helikopterluchthaven' is tevens een helikopterluchthaven toegestaan; 'evenemententerrein - 1' is tevens een evenemententerrein ten behoeve van kortdurende evenementen toegestaan; j. 'evenemententerrein - 2' is tevens een evenemententerrein ten behoeve van meerdaagse evenementen toegestaan; k. 'parkeerterrein' is tevens een parkeerterrein toegestaan; l. 'terras' is tevens een terras toegestaan; m. 'begraafplaats' is tevens een particuliere begraafplaats toegestaan; n. 'zwembad' is tevens een zwembad toegestaan; met daarbij behorende: o. p. q. r. s. t. u. v. w. x. y.

10

beeldbepalende ornamenten; gebouwen, bijbehorende bouwwerken en andere-bouwwerken; bijbehorende bouwwerken met de overige functies op de buitenplaats; recreatief medegebruik; hobbymatige agrarische activiteiten voor zover milieuhygiënisch inpasbaar; nevenfuncties; nutsvoorzieningen; erven en terreinen; groenvoorzieningen en water; parkeervoorzieningen en straatmeubilair; wegen en paden;

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

z. overige functioneel met de bestemming 'Buitenplaats' verbonden voorzieningen. 4.5

Herziening van de bestemming Recreatie

1. Artikel 15 ('Recreatie'), lid 15.3 (Specifieke gebruiksregels), onder 15.3.4 (Voorwaardelijke verplichting Proosdijweg 1) wordt vervangen door: Het gebruik op grond van artikel 15, lid 15.1, onder c van de gronden met de aanduiding 'bedrijfswoning', mag uitsluitend plaats vinden onder de voorwaarde dat: a. het gebruik van overige gebouwen binnen het bestemmingsvlak als recreatiewoning, dan wel als woning, is gestaakt en gestaakt blijft; of b. de aanwezige recreatiewoning binnen het bestemmingsvlak verwijderd wordt en verwijderd blijft. 4.6

Herziening van de bestemming Water

1. Artikel 18 ('Water'), lid 18.1 (Bestemmingsomschrijving) onder h wordt verwijderd: h. 'specifieke vorm van water - tijdelijk afmeren toegestaan' is het tijdelijk afmeren van recreatievaartuigen met een maximale lengte van 4,50 meter toegestaan;

2. Artikel 18 ('Water'), lid 18.1 (Bestemmingsomschrijving) wordt vervangen door: De voor ‘Water’ aangewezen gronden zijn bestemd voor: a. het behoud, herstel en beheer van de landschappelijke, cultuurhistorische en natuurwaarden in de vorm van water en waterlopen b. waterhuishouding; c. steigers aan de oever van een tuin en/of erf van een woning; d. recreatief medegebruik; ter plaatse van de aanduiding: e. 'woonschepenligplaats' is tevens een woonschip toegestaan; f. 'milieuzone - 100-jaarsaandachtsgebied' hetgeen zoals verwoord in artikel 41.2 toegestaan; g. 'specifieke vorm van water - permanent afmeren toegestaan 1' is het permanent afmeren van recreatievaartuigen met een maximale lengte van 7 meter toegestaan; h. 'specifieke vorm van water - permanent afmeren toegestaan 2' is het permanent afmeren van recreatievaartuigen met een maximale lengte van 7 meter toegestaan; met de daarbij horende: i. andere-bouwwerken; j. bruggen, sluizen, waterhuishoudkundige voorzieningen, beschoeiingen en overige kunstwerken; k. kunstobjecten; l. kruisende wegen en paden; m. overige functioneel met de bestemming 'Water' verbonden voorzieningen. 3.

Artikel 18 ('Water'), lid 18.3 (Specifieke gebruiksregels), onder 18.3.2 (Tijdelijk afmeren) wordt verwijderd: Ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van water - tijdelijk afmeren toegestaan' is het afmeren van recreatievaartuigen uitsluitend toegestaan in de periode van 1 april tot en met 31

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

11

oktober.

4. Artikel 18 ('Water'), lid 18.4 (Wijzigingsbevoegdheid), onder 18.4.1 (Wijzigingsbevoegdheid Weersloot) wordt toegevoegd: Indien de activiteit ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van water - permanent afmeren toegestaan 2' gedurende een half jaar is beëindigd en er geen redenen zijn om aan te nemen dat de activiteit op korte termijn wordt voortgezet zijn burgemeester en wethouders bevoegd de verbeelding en de regels te wijzigen door: a. de aanduiding 'specifieke vorm van water - permanent afmeren toegestaan 2' geheel of gedeeltelijk te vervangen door de aanduiding 'specifieke vorm van water uitgesloten permanent en tijdelijk afmeren'; b. artikel 18, lid 18.1, onder h te wijzigen naar 'specifieke vorm van water uitgesloten permanent en tijdelijk afmeren' is het permanent en tijdelijk afmeren van recreatievaartuigen niet toegestaan'. 4.7

Herziening van de bestemming 'Wonen - 2'

1. Artikel 20 ('Wonen - 2'), lid 20.2 (Bouwregels), onder 20.2.1 (Hoofdgebouwen') wordt vervangen door: Op de in artikel 20.1 bedoelde gronden mogen uitsluitend bouwwerken ten dienste van de genoemde bestemming worden gebouwd, met dien verstande dat: a. hoofdgebouwen uitsluitend mogen worden gebouwd binnen een bouwvlak ter plaatse van de aanduiding 'wonen'; b. het bouwvlak mag volledig worden bebouwd; c. het aantal wooneenheden bedraagt niet meer dan één per bouwvlak of niet meer dan middels de aanduiding ‘maximum aantal wooneenheden’ op de verbeelding is aangegeven; d. de maximum goot- en bouwhoogte bedraagt niet meer dan de goot- en bouwhoogte zoals deze bestond op het tijdstip van inwerkingtreding van het bestemmingsplan; e. de maximum inhoud bedraagt 600 m³.

12

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

Hoofdstuk 3 Artikel 5 5.1

Overgangs- en slotregels

Overgangsrecht

Overgangsrecht bouwwerken

a. Een bouwwerk dat op het tijdstip van inwerkingtreding van het bestemmingsplan aanwezig of in uitvoering is, dan wel gebouwd kan worden krachtens een omgevingsvergunning voor het bouwen, en afwijkt van het plan, mag, mits deze afwijking naar aard en omvang niet wordt vergroot, 1. gedeeltelijk worden vernieuwd of veranderd; 2. na het teniet gaan ten gevolge van een calamiteit geheel worden vernieuwd of veranderd, mits de aanvraag van de omgevingsvergunning voor het bouwen wordt gedaan binnen twee jaar na de dag waarop het bouwwerk is teniet gegaan. b. Het bevoegd gezag kan eenmalig in afwijking van sub a een omgevingsvergunning verlenen voor het vergroten van de inhoud van een bouwwerk als bedoeld in sub a met maximaal 10%. c. Sub a is niet van toepassing op bouwwerken die weliswaar bestaan op het tijdstip van inwerkingtreding van het plan, maar zijn gebouwd zonder vergunning en in strijd met het daarvoor geldende plan, daaronder begrepen de overgangsbepaling van dat plan. 5.2

Overgangsrecht gebruik

a. Het gebruik van grond en bouwwerken dat bestond op het tijdstip van inwerkingtreding van het bestemmingsplan en hiermee in strijd is, mag worden voortgezet. b. Het is verboden het met het bestemmingsplan strijdige gebruik, bedoeld in het bepaalde in sub a te veranderen of te laten veranderen in een ander met dat plan strijdig gebruik, tenzij door deze verandering de afwijking naar aard en omvang wordt verkleind. c. Indien het gebruik, bedoeld in sub a, na het tijdstip van inwerkingtreding van het plan voor een periode langer dan een jaar wordt onderbroken, is het verboden dit gebruik daarna te hervatten of te laten hervatten. d. Sub a is niet van toepassing op het gebruik, dat reeds in strijd was met het voorheen geldende bestemmingsplan, daaronder begrepen de overgangsbepalingen van dat plan.

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

13

Artikel 6

Slotregel

Deze regels worden aangehaald als: Regels van het bestemmingsplan 'Rondom de Vecht, reparatie 2021'.

14

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

Bijlagen regels

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

3

Bijlage 1 Staat van bedrijfsactiviteiten

4

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Inhoudsopgave Bijlage 1 – Stedelijkheidsgraden Stichtse Vecht ........................................................ 2 Bijlage 2a - Stedelijke zones Maarssenbroek ............................................................. 3 Bijlage 2b - Stedelijke zones Maarssen Dorp ............................................................. 4 Bijlage 2c - Stedelijke zones Breukelen ...................................................................... 6 Bijlage 2d - Stedelijke zones Loenen .......................................................................... 7 Bijlage 2e - Stedelijke zones Vreeland ........................................................................ 8 Bijlage 3a - Parkeernormen Wonen (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) .................. 9 Bijlage 3b Parkeernormen overige functies (gekalibreerd voor Stichtse Vecht)... 13 Bijlage 4a - Stappenplan invoering parkeerregulering ............................................ 38 woon- en buurtwinkelgebied ...................................................................................... 38 Bijlage 4b - Stappenplan invoering parkeerschijf-(blauwe)zone ............................ 39 kernwinkel-menggebied ............................................................................................. 39 Bijlage 4c - Stappenplan invoering vergunning parkeren .......................................

40 kernwinkel-menggebied ............................................................................................. 40

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 1

Bijlage 1 – Stedelijkheidsgraden Stichtse Vecht Kernen (12)

Categorie

Maarssen Dorp, Maarssenbroek

Sterk stedelijk

Breukelen (centrum)

Sterk stedelijk

Breukelen (overig), Loenen aan de Vecht, Vreeland

Matig stedelijk

Loenersloot, Nigtevecht, Kockengen

Weinig stedelijk

Tienhoven, Oud-Zuilen, Nieuwer Ter Aa, Nieuwersluis

Niet stedelijk

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 2

Bijlage 2a - Stedelijke zones Maarssenbroek

Afbeelding b2a: Stedelijke zones Maarssenbroek

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 3

Bijlage 2b - Stedelijke zones Maarssen Dorp

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 4

Afbeelding b2b: Stedelijke zones Maarssen Dorp

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 5

Bijlage 2c - Stedelijke zones Breukelen

Afbeelding b2c: Stedelijke zones Breukelen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 6

Bijlage 2d - Stedelijke zones Loenen

Afbeelding b2d: Stedelijke zones Loenen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 7

Bijlage 2e - Stedelijke zones Vreeland

Afbeelding b2e: Stedelijke zones Vreeland

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 8

Bijlage 3a - Parkeernormen Wonen (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) Zie voor de stedelijkheidsgraden Bijlage 1 en voor de stedelijke zones Bijlage 2. Tabel: b3a-1 koop, vrijstaand Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,7

1,9

2,2

2,5

matig stedelijk

1,9

2,0

2,3

2,5

weinig stedelijk

1,9

2,2

2,4

2,5

niet stedelijk

1,9

2,2

2,4

2,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-2 koop, twee-onder-een-kap Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,6

1,8

2,1

2,3

matig stedelijk

1,8

1,9

2,2

2,3

weinig stedelijk

1,8

2,1

2,3

2,3

niet stedelijk

1,8

2,1

2,3

2,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-3 koop, tussen/hoek Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,1

matig stedelijk

1,6

1,8

2,0

2,1

weinig stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

niet stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-4 koop, etage, duur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

2,0

2,2

matig stedelijk

1,7

1,8

2,1

2,2

weinig stedelijk

1,7

2,0

2,2

2,2

niet stedelijk

1,7

2,0

2,2

2,2

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 9

Tabel: b3a-5 koop, etage, midden Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,4

1,6

1,8

2,0

matig stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,0

weinig stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

niet stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-6 koop, etage, goedkoop Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

sterk stedelijk

1,3

1,4

1,6

1,7

0,3 pp

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

per woning

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

Tabel: b3a-7 huurhuis, vrije sector Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,1

matig stedelijk

1,6

1,8

2,0

2,1

weinig stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

niet stedelijk

1,6

1,9

2,1

2,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-8 huurhuis, sociale huur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,3

1,4

1,6

1,7

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,7

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 10

Tabel: b3a-9 huur, etage, duur Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,4

1,6

1,8

2,0

matig stedelijk

1,5

1,7

1,9

2,0

weinig stedelijk

1,5

1,8

2,0

2,0

niet stedelijk

1.5

1,8

2,0

2,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-10 huur, etage, midden/goedkoop Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

1,1

1,2

1,4

1,5

matig stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

weinig stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

niet stedelijk

1,2

1,3

1,5

1,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-11 kamerverhuur, zelfstandig (niet-studenten) Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,5

0,6

0,7

0,8

matig stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

weinig stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

niet stedelijk

0,6

0,7

0,8

0,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3a-12 kamerverhuur, studenten, niet-zelfstandig Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

matig stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

weinig stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

niet stedelijk

0,3

0,3

0,3

0,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 11

Tabel: b3a-13 aanleunwoning en serviceflat Parkeernorm (per woning) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

sterk stedelijk

0,5

1,1

1,2

1,3

matig stedelijk

1,1

1,2

1,2

1,3

weinig stedelijk

1,1

1,2

1,3

1,3

niet stedelijk

1,1

1,2

1,3

1,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 12

Bijlage 3b Parkeernormen overige functies (gekalibreerd voor Stichtse Vecht) Zie voor de stedelijkheidsgraden Tabel 2 en voor de stedelijke zones Bijlage 2. Tabel: b3b-1 kantoor (zonder baliefunctie) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,3

1,8

1,4

1,9

2,3

2,8

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

1,8

2,3

2,3

2,8

weinig stedelijk

2,1

2,1

2,6

2,3

2,8

2,3

2,8

niet stedelijk

2,1

2,1

2,6

2,3

2,8

2,3

2,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-2 commerciële dienstverlening (kantoor met baliefunctie) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,6

2,1

2,0

2,5

3,3

3,8

matig stedelijk

2,3

2,1

2,6

2,6

3,1

3,3

3,8

weinig stedelijk

2,7

2,7

3,2

3,3

3,8

3,3

3,8

niet stedelijk

2,7

2,7

3,2

3,3

3,8

3,3

3,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-3 bedrijf arbeidsintensief/bezoekersextensief (industrie, laboratorium, werkplaats) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,9

2,4

2,1

2,6

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

weinig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

niet stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,1

2,6

aandeel bezoekers

Opmerking Exclusief vrachtwagenparkeren

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 13

Tabel: b3b-4 bedrijf arbeidsextensief/bezoekersextensief (loods, opslag, transportbedrijf) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,9

0,5

1,0

0,7

1,2

0,8

1,3

matig stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

weinig stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

niet stedelijk

0,9

0,6

1,1

0,8

1,3

0,8

1,3

aandeel bezoekers

Opmerking Exclusief vrachtwagenparkeren

Tabel: b3b-5 bedrijfsverzamelgebouw Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,3

1,1

1,6

1,3

1,8

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,3

1,8

1,6

2,1

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,6

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Opmerking Gelijkwaardige mix van kantoren (zonder baliefunctie), arbeidsextensieve en arbeidsintensieve bedrijven

Tabel: b3b-6 buurtsupermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,9

1,7

3,7

2,4

4,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

2,9

1,7

3,7

2,5

4,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

3,3

2,2

4,2

3,1

5,1

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

3,4

2,3

4,3

3,3

5,3

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 14

Tabel: b3b-7 discountsupermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,3

3,9

5,9

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,3

3,9

5,9

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,7

4,6

6,6

6,5

8,5

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,9

4,8

6,8

6,8

8,8

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-8 fullservice supermarkt (laag en middellaag prijsniveau) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,1

3,6

5,6

4,4

6,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,1

3,7

5,7

4,4

6,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,6

4,3

6,3

5,2

7,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,7

4,6

6,6

5,5

7,5

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-9 fullservice supermarkt (middelhoog en hoog prijsniveau) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,5

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,6

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

5,1

3,6

5,6

4,6

6,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

5,2

3,8

5,8

4,8

6,8

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-10 grote supermarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

6,9

5,8

7,8

6,7

8,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

7,0

5,9

7,9

6,7

8,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

7,6

6,6

8,6

7,6

9,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

7,8

6,9

8,9

7,8

9,8

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 15

Tabel: b3b-11 groothandel in levensmiddelen Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

5,4

7,4

5,4

7,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

5,4

7,4

5,4

7,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

6,1

8,1

6,1

8,1

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

6,3

8,3

6,4

8,4

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-12 binnenstad of hoofdwinkel(stads)centrum 20.000-30.000 inwoners Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,8

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,2

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-12 binnenstad of hoofdwinkel(stads)centrum 30.000-50.000 inwoners Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,9

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

4,0

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

4,2

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

4,3

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-13 buurt- en dorpscentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,1

4,1

2,7

4,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

2,1

4,1

2,7

4,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

2,3

4,3

3,0

5,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

2,4

4,4

3,1

5,1

n.v.t.

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 16

Tabel: b3b-14 wijkcentrum (klein) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,7

4,7

3,5

5,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

2,7

4,7

3,5

5,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

3,0

5,0

3,9

5,9

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

3,1

5,1

4,0

6,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-15 weekmarkt (bij klein wijk-, buurt- en dorpscentrum) Parkeerkencijfers (per m1 kraam) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,24

0,15

0,24

0,15

0,24

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,24

0,15

0,24

0,15

0,24

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,27

0,18

0,27

0,18

0,27

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,27

0,18

0,27

0,18

0,27

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Opmerkingen Indien geen parkeren achter kraam dan + 1,0 pp per standhouder

Tabel: b3b-16 kringloopwinkel Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

0,9

1,4

1,4

1,9

2,0

2,5

matig stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,6

2,1

2,0

2,5

weinig stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,7

2,2

2,0

2,5

niet stedelijk

n.v.t.

1,0

1,5

1,7

2,2

2,0

2,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-17 bruin- en witgoedzaken Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,4

4,8

6,3

6,6

8,1

8,5

10,0

matig stedelijk

4,7

5,1

6,6

7,1

8,6

8,5

10,0

weinig stedelijk

4,8

5,4

6,9

7,4

8,9

8,5

10,0

niet stedelijk

4,8

5,4

6,9

7,4

8,9

8,5

10,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 17

Tabel: b3b-18 woonwarenhuis/woonwinkel Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,3

1,8

1,4

1,9

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,4

1,9

1,6

2,1

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,5

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,5

1,5

2,0

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-19 meubelboulevard/woonboulevard Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,0

2,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

1,8

2,3

2,1

2,6

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

1,9

2,4

2,3

2,8

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

1,9

2,4

2,2

2,7

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-20 bouwmarkt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,5

2,0

2,0

2,5

2,2

2,7

matig stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,1

2,6

2,2

2,7

weinig stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,2

2,7

2,2

2,7

niet stedelijk

n.v.t.

1,6

2,1

2,1

2,6

2,2

2,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-21 tuincentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2,6

3,1

matig stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2,6

3,1

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2,6

3,1

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2,6

3,1

aandeel bezoekers

Opmerking inclusief buitenruimte

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 18

Tabel: b3b-22 groencentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2.6

3,1

matig stedelijk

n.v.t.

2,0

2,5

2,3

2,8

2.6

3,1

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2.6

3,1

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

2,6

2,4

2,9

2.6

3,1

Opmerking Inclusief buitenruimte

Tabel: b3b-23 bibliotheek Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,8

1,3

1,1

1,6

matig stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

weinig stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

niet stedelijk

0,7

0,5

1,0

0,9

1,4

1,1

1,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-24 museum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,5

0,5

0,7

0,9

1,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,7

0,7

0,9

1,0

1,2

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-25 bioscoop Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,2

6,9

8,9

10,1

12,0

12,7

14,7

matig stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

weinig stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

niet stedelijk

4,2

7,0

9,0

10,2

12,2

12,7

14,7

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 19

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 20

Tabel: b3b-26 filmtheater/filmhuis Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,6

4,2

6,2

6,7

8,7

8,9

10,9

matig stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

weinig stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

niet stedelijk

3,6

4,3

6,3

6,9

8,9

8,9

10,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-27 theater/schouwburg Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

8,8

6,4

9,4

8,3

10,3

10,5

13,5

matig stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

weinig stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

niet stedelijk

8,9

6,5

9,5

8,3

10,3

10,5

13,5

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-28 bowlingcentrum Parkeerkencijfers (per bowlingbaan) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,1

1,7

2,7

2,3

3,3

2,3

3,3

matig stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

weinig stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

niet stedelijk

2,1

1,8

2,8

2,3

3,3

2,3

3,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-29 biljart-/snookercentrum Parkeerkencijfers (per tafel) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,1

0,8

1,3

1,1

1,6

1,5

2,0

matig stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

weinig stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

niet stedelijk

1,1

0,9

1,4

1,1

1,6

1,5

2,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 21

Tabel: b3b-30 dansstudio Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,0

3,3

4,3

4,9

5,9

6,9

7,9

matig stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

weinig stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

niet stedelijk

2,1

3,4

4,4

5,0

6,0

6,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-31 fitnessstudio/sportschool Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,2

5,2

6,0

7,0

matig stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

weinig stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

niet stedelijk

1,9

2,9

3,9

4,3

5,3

6,0

7,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-32 fitnesscentrum Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,2

3,9

4,9

5,7

6,7

6,9

7,9

matig stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

weinig stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

niet stedelijk

2,2

4,0

5,0

5,8

6,8

6,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-33 wellnesscentrum (thermen, kuurcentrum, beautycentrum) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

8,8

9,8

9,8

10,8

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 22

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 23

Tabel: b3b-34 sauna, hammam Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,1

7,1

6,8

7,8

matig stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,0

6,8

7,8

weinig stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,2

6,8

7,8

niet stedelijk

3,0

4,1

5,1

6,2

7,2

6,8

7,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-35 sporthal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,7

1,8

2,3

2,4

2,9

3,2

3,7

matig stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

weinig stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

niet stedelijk

1,8

1,9

2,4

2,6

3,1

3,2

3,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-36 sportzaal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,3

1,6

2,1

2,4

2,9

3,3

3,8

matig stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,5

3,0

3,3

3,8

weinig stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,6

3,1

3,3

3,8

niet stedelijk

1,4

1,7

2,2

2,6

3,1

3,3

3,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-37 tennishal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

matig stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

weinig stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

niet stedelijk

0,4

0,3

0,5

0,4

0,6

0,4

0,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 24

Tabel: b3b-38 squashhal Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

matig stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

weinig stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

niet stedelijk

1,7

2,3

2,5

2,6

2,8

3,1

3,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-39 zwembad overdekt Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

matig stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

weinig stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

niet stedelijk

n.v.t.

9,7

11,7

10,5

12,5

12,3

14,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-40 zwembad openlucht Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

matig stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

weinig stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

niet stedelijk

n.v.t.

9,1

11,1

11,9

13,9

14,8

16,8

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-41 sportveld Parkeerkencijfers (per hectare netto terrein) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

matig stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

weinig stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

niet stedelijk

n.v.t.

13,0

27,0

13,0

27,0

13,0

27,0

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 25

Tabel: b3b-42 jachthaven Parkeerkencijfers (per ligplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

matig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

weinig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

niet stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-43 golfoefencentrum Parkeerkencijfers (per centrum) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

48,7

52,7

54,2

58,2

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

49,1

53,1

54,2

58,2

Tabel: b3b-44 golfbaan (18 holes) Parkeerkencijfers (per 18 holes, 60 ha) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

85,6

105,6

108,3

128,3

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

86,0

106,0

108,3

128,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-45 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), gemiddeld en kleiner Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,4

1,2

6,2

1,9

6,9

2,6

7,6

matig stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

weinig stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

niet stedelijk

5,6

1,4

6,4

2,2

7,2

2,6

7,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 26

Tabel: b3b-46 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), groot Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,8

6,8

2,8

7,8

3,6

8,6

matig stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

weinig stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

niet stedelijk

n.v.t.

2,1

7,1

3,1

8,1

3,6

8,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-47 indoorspeeltuin (kinderspeelhal), zeer groot Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

3,1

6,1

4,0

7,0

4,9

7,9

matig stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,3

7,3

4,9

7,9

weinig stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,4

7,4

4,9

7,9

niet stedelijk

n.v.t.

3,4

6,4

4,4

7,4

4,9

7,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-48 kinderboerderij (stadsboerderij) Verkeersgeneratie (per gemiddelde boerderij) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

n.v.t.

18,8

18,8

22,5

22,5

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-49 manege (paardenhouderij) Parkeerkencijfers (per box) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

0,3

0,5

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 27

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 28

Tabel: b3b-50 volkstuin Parkeerkencijfers (per 10 tuinen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

matig stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

weinig stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

niet stedelijk

n.v.t.

1,1

1,4

1,2

1,5

1,3

1,6

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-51 camping (kampeerterrein) Parkeerkencijfers (per standplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,1

1,3

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-52 bungalowpark (huisjescomplex) Parkeerkencijfers (per bungalow) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,5

1,7

2,0

2,2

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

1,6

1,8

2,0

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-53 1* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,2

2,4

4,4

4,6

matig stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,3

2,5

4,4

4,6

weinig stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,4

2,6

4,4

4,6

niet stedelijk

0,5

0,7

0,9

2,4

2,6

4,4

4,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 29

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 30

Tabel: b3b-54 2* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

80% sterk stedelijk

1,6

1,9

2,4

3,6

4,1

6,0

6,5

matig stedelijk

1,6

2,0

2,5

3,8

4,3

6,0

6,5

weinig stedelijk

1,7

2,1

2,6

4,0

4,5

6,0

6,5

niet stedelijk

1,7

2,1

2,6

4,0

4,5

6,0

6,5

Tabel: b3b-55 3* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,5

2,6

3,6

4,2

5,2

6,3

7,3

matig stedelijk

2,6

2,8

3,8

4,5

5,5

6,3

7,3

weinig stedelijk

2,7

2,9

3,9

4,7

5,7

6,3

7,3

niet stedelijk

2,7

2,9

3,9

4,7

5,7

6,3

7,3

Tabel: b3b-56 4* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

3,7

4,4

5,4

6,3

7,3

8,5

9,5

matig stedelijk

3,9

4,6

5,6

6,7

7,7

8,5

9,5

weinig stedelijk

4,0

4,8

5,8

7,0

8,0

8,5

9,5

niet stedelijk

4,0

4,8

5,8

7,0

8,0

8,5

9,5

Tabel: b3b-57 5* hotel Parkeerkencijfers (per 10 kamers) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,8

6,8

8,4

9,3

10,9

11,8

13,4

matig stedelijk

6,1

7,1

8,7

9,8

11,4

11,8

13,4

weinig stedelijk

6,3

7,5

9,1

10,2

11,8

11,8

13,4

niet stedelijk

6,3

7,5

9,1

10,2

11,8

11,8

13,4

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 31

Tabel: b3b-58 café/bar/cafetaria Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

6,0

4,0

6,0

5,0

7,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

6,0

4,0

6,0

5,0

7,0

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

7,0

5,0

7,0

6,0

8,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

7,0

5,0

7,0

6,0

8,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-59 restaurant Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

10,0

8,0

10,0

12,0

14,0

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

10,0

8,0

10,0

12,0

14,0

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

12,0

10,0

12,0

14,0

16,0

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

12,0

10,0

12,0

14,0

16,0

n.v.t.

n.v.t.

Tabel: b3b-60 discotheek Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

aandeel bezoekers

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

8,1

10,3

14,3

16,4

20,4

18,8

22,8

matig stedelijk

8,9

11,9

15,9

18,8

22,8

18,8

22,8

weinig stedelijk

9,0

11,9

15,9

18,9

22,9

18,8

22,8

niet stedelijk

8,9

11,9

15,9

18,8

22,8

18,8

22,8

Tabel: b3b-61 huisartsenpraktijk (-centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,3

2,2

2,7

2,7

3,2

3,0

3,5

matig stedelijk

2,3

2,2

2,7

2,7

3,2

3,0

3,5

weinig stedelijk

2,5

2,5

3,0

3,0

3,5

3,0

3,5

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 32

niet stedelijk

2,5

2,5

3,0

3,0

3,5

3,0

3,5

Tabel: b3b-62 apotheek Parkeerkencijfers (per apotheek) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

2,5

2,5

3,0

2,9

3,4

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

2,5

2,5

3,0

2,9

3,4

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

2,6

2,6

3,1

3,1

3,6

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

2,7

2,6

3,1

3,1

3,6

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-63 fysiotherapiepraktijk (-centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,5

1,2

1,7

1,5

2,0

1,7

2,2

matig stedelijk

1,5

1,2

1,7

1,5

2,0

1,7

2,2

weinig stedelijk

1,6

1,4

1,9

1,7

2,2

1,7

2,2

niet stedelijk

1,6

1,4

1,9

1,7

2,2

1,7

2,2

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-64 consultatiebureau Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,5

1,3

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

matig stedelijk

1,6

1,3

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

weinig stedelijk

1,7

1,5

2,0

1,8

2,3

1,9

2,4

niet stedelijk

1,7

1,5

2,0

1,9

2,4

1,9

2,4

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-65 consultatiebureau voor ouderen Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,8

2,0

2,1

2,3

matig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,8

2,0

2,1

2,3

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 33

weinig stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,9

2,1

2,1

2,3

niet stedelijk

1,4

1,5

1,7

1,9

2,1

2,1

2,3

Tabel: b3b-66 tandartsenpraktijk (centrum) Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,4

2,9

matig stedelijk

1,8

1,7

2,2

2,1

2,6

2,4

2,9

weinig stedelijk

1,9

1,9

2,4

2,3

2,8

2,4

2,9

niet stedelijk

2,0

1,9

2,4

2,3

2,8

2,4

2,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-67 gezondheidscentrum Parkeerkencijfers (per behandelkamer) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

2,2

2,7

matig stedelijk

1,8

1,6

2,1

1,9

2,4

2,2

2,7

weinig stedelijk

1,9

1,8

2,3

2,2

2,7

2,2

2,7

niet stedelijk

2,0

1,8

2,3

2,2

2,7

2,2

2,7

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-68 crematorium Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

25,1

35,1

25,1

35,1

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-69 begraafplaats Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) centrum

sterk stedelijk

n.v.t.

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 34

matig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

weinig stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

niet stedelijk

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

26,6

36,6

26,6

36,6

Tabel: b3b-70 penitentiaire inrichting Parkeerkencijfers (per 10 cellen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

matig stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

weinig stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

niet stedelijk

1,9

1,9

2,4

3,0

3,5

3,4

3,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-71 religiegebouw Parkeerkencijfers (per zitplaats) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,2

0,1

0,2

0,1

0,2

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-72 Verpleeg- en verzorgingstehuis Parkeerkencijfers (per wooneenheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

matig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

weinig stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

niet stedelijk

0,7

0,5

0,7

0,5

0,7

n.v.t.

n.v.t.

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-73 kinderdagverblijf (creche) Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) centrum

sterk stedelijk

1,0

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

1,0

1,2

1,1

1,3

1,4

1,6

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 35

matig stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

weinig stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

niet stedelijk

1,1

1,1

1,3

1,3

1,5

1,4

1,6

Tabel: b3b-74 basisonderwijs Parkeerkencijfers (per leslokaal) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

matig stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

weinig stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

niet stedelijk

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

0,5

1,0

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-75 middelbare school Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

4,3

3,0

5,0

3,3

5,3

3,9

5,9

matig stedelijk

4,7

3,5

5,5

3,9

5,9

3,9

5,9

weinig stedelijk

4,7

3,6

5,6

3,9

5,9

3,9

5,9

niet stedelijk

4,7

3,6

5,6

3,9

5,9

3,9

5,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-76 ROC Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

max.

min.

max.

min.

max.

sterk stedelijk

5,2

3,8

5,8

4,2

6,2

4,9

6,9

matig stedelijk

5,7

4,4

6,4

4,8

6,8

4,9

6,9

weinig stedelijk

5,8

4,4

6,4

4,9

6,9

4,9

6,9

niet stedelijk

5,8

4,4

6,4

4,9

6,9

4,9

6,9

aandeel bezoekers

Tabel: b3b-77 avondonderwijs Parkeerkencijfers (per 10 studenten) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

min.

min.

min.

max.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

max.

aandeel bezoekers

max.

juli 2015

Pagina 36

sterk stedelijk

5,0

4,0

6,0

5,0

7,0

9,5

11,5

matig stedelijk

5,5

4,6

6,6

5,8

7,8

9,5

11,5

weinig stedelijk

5,6

4,7

6,7

5,8

7,8

9,5

11,5

niet stedelijk

5,6

4,7

6,7

5,9

7,9

9,5

11,5

Tabel: b3b-78 Verpleeg- en verzorghuiskamer Parkeerkencijfers (per wooneenheid) centrum

schil centrum

rest bebouwde kom

buiten gebied

sterk stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

matig stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

weinig stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

niet stedelijk

0,2

0,2

0,2

n.v.t.

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

aandeel bezoekers

juli 2015

Pagina 37

Bijlage 4a - Stappenplan invoering parkeerregulering woon- en buurtwinkelgebied

Is melding gemaakt van een parkeerprobleem

nee

Geen verdere actie noodzakelijk

ja ja

Is sprake van een situatie in de schil van

Voldoende parkeercapaciteit binnen een straal

Parkeerdrukonderzoek uitvoeren

nee

ja

nee

Parkeerduuronderzoek uitvoeren

Bezettingsgraad groter dan 90%?

ja

Uitbreiding van parkeerplaatsen mogelijk?

nee

Geen verdere actie noodzakelijk

nee

Parkeren reguleren

Woongebied: vergunningen

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

Buurtwinkelgebied: Parkeerschijf (blauwe) - zone

ja

Accepteren parkeeroverlast. Uitbreiding parkeercapaciteit bij herstructurering

Parkeerplaatsen realiseren : - invoeren 1ri-verkeer;

juli 2015

Pagina 38

Bijlage 4b - Stappenplan invoering parkeerschijf-(blauwe)zone kernwinkel-menggebied

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 39

Bijlage 4c - Stappenplan invoering vergunning parkeren kernwinkel-menggebied

GVVP Stichtse Vecht Deel B: Nota Parkeernormen

juli 2015

Pagina 40

Bijlage 2 Staat van Horeca-activiteiten

46

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

Staat van Horeca-activiteiten Categorie 1 Hoofdzakelijk: bereiding etenswaren voor consumptie te plaatse restaurant zonder bezorg- en/of afhaalservice;  bistro;  crêperie;  lunchroom;  koffie-/theehuis, koffiebar, tearoom;  ijssalon;  broodjeszaak;  croissanterie;  hotel.

Categorie 2 Hoofdzakelijk: bereiding ven etenswaren al dan niet voor consumptie ter plaatse restaurant met bezorg- en/of afhaalservice;  cafetaria;  snackbar;  grillroom;  shoarma;  fastfood-restaurant;  automatiek;  snelbuffet;  traiteur.

Categorie 3 Hoofdzakelijk: verstrekken van dranken  café;  bar;  bierhuis;  biljartcentrum;  proeflokaal;  zaalverhuur.

Categorie 4 Hoofdzakelijk: het ten gehore brengen van muziek en gelegenheid geven tot dansen  discotheek;  bar-dancing;  partycentrum;  nachtclub.

Bijlage 3 Nota parkeernormen

48

Bestemmingsplan "Rondom de Vecht, reparatie 2021" (vastgesteld)

SBI 01 0111, 0113 0112 0112 0112 0112 0112 0112 0122 0122 0122 0125 0125 0125 0125 014 014 014 014 014 0142

Staat van bedrijfsactiviteiten (cat. 1 t/m 3.1) NR. OMSCHRIJVING LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW Akkerbouw en fruitteelt (bedrijfsgebouwen) 0 Tuinbouw: 1 - bedrijfsgebouwen 4 - champignonkwekerijen (algemeen) 5 - champignonkwekerijen met mestfermentatie 6 - bloembollendroog- en prepareerbedrijven 7 - witlofkwekerijen (algemeen) 0 Fokken en houden van overige graasdieren: 1 - paardenfokkerijen 2 - overige graasdieren 0 Fokken en houden van overige dieren: 3 - huisdieren 5 - bijen 6 - overige dieren 0 Dienstverlening t.b.v. de landbouw: 1 - algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o. > 500 m² 2 - algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.<= 500 m² 3 - plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. > 500 m² 4 - plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. <= 500 m² KI-stations

02 020

-

05 0501.2 0502 0502

0 2

15 151 151 151 151

0 5 6 7

151 152 152 1531 1531 1551 1552 1581 1581 1581 1582 1584 1584 1585 1593 t/m 1595

8 0 6 0 2 0 2 0 1 2

17 173 174, 175 176, 177

-

18 181 182 183

-

19 192

-

3 6

BOSBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. BOSBOUW Bosbouwbedrijven VISSERIJ- EN VISTEELTBEDRIJVEN Binnenvisserijbedrijven Vis- en schaaldierkwekerijen - visteeltbedrijven VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN Slachterijen en overige vleesverwerking: - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 1000 m² - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 200 m² - loonslachterijen - vervaardiging van snacks en vervaardiging van kant-en-klaar-maaltijden met p.o. < 2.000 m² Visverwerkingsbedrijven: - verwerken anderszins: p.o. <= 300 m² Aardappelprodukten fabrieken: - vervaardiging van snacks met p.o. < 2.000 m² Zuivelprodukten fabrieken: - consumptie-ijsfabrieken: p.o. <= 200 m² Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen: - v.c. < 7500 kg meel/week, bij gebruik van charge-ovens - v.c. >= 7500 kg meel/week Banket, biscuit- en koekfabrieken - cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. <= 200 m² - suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. <= 200 m² Deegwarenfabrieken Vervaardiging van wijn, cider e.d.

2 2 2 2 2 3.1 3.1 3.1 2 2 3.1 2 3.1 2 2

3.1

3.1 3.1

3.1 3.1 3.1 3.1 3.1 3.1 2 2

2 2 3.1 2

VERVAARDIGING VAN TEXTIEL Textielveredelingsbedrijven Vervaardiging van textielwaren Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen

3.1 3.1 3.1

VERVAARDIGING VAN KLEDING; BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT Vervaardiging kleding van leer Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer) Bereiden en verven van bont; vervaardiging van artikelen van bont

3.1 2 3.1

VERVAARDIGING VAN LEER EN LEDERWAREN (EXCL. KLEDING) Lederwarenfabrieken (excl. kleding en schoeisel)

3.1

193

Schoenenfabrieken

3.1

20 2010.2 2010.2 203, 204, 205 205

0 2 1

HOUTINDUSTRIE EN VERVAARDIGING ARTIKELEN VAN HOUT, RIET, KURK E.D. Houtconserveringsbedrijven: - met zoutoplossingen Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 m2 Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken

3.1 3.1 2

21 2112 2112

0 1

VERVAARDIGING VAN PAPIER, KARTON EN PAPIER- EN KARTONWAREN Papier- en kartonfabrieken: - p.c. < 3 t/u

3.1

22 221 2222.6 2223 2223 2224 2225 223

-

A B

UITGEVERIJEN, DRUKKERIJEN EN REPRODUKTIE VAN OPGENOMEN MEDIA Uitgeverijen (kantoren) Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen Grafische afwerking Binderijen Grafische reproduktie en zetten Overige grafische aktiviteiten Reproduktiebedrijven opgenomen media

1 2 1 2 2 2 1

24 2442 2442 2466

0 2 A

VERVAARDIGING VAN CHEMISCHE PRODUKTEN Farmaceutische produktenfabrieken: - verbandmiddelenfabrieken Chemische kantoorbenodigdhedenfabrieken

2 3.1

25 2512 2512 252 252

0 1 0 3

VERVAARDIGING VAN PRODUKTEN VAN RUBBER EN KUNSTSTOF Loopvlakvernieuwingsbedrijven: - vloeropp. < 100 m2 Kunststofverwerkende bedrijven: - productie van verpakkingsmateriaal en assemblage van kunststofbouwmaterialen

26 2615 262, 263 262, 263 267 267 2681

0 1 0 2

VERVAARDIGING VAN GLAS, AARDEWERK, CEMENT-, KALK- EN GIPSPRODUKTEN Glasbewerkingsbedrijven Aardewerkfabrieken: - vermogen elektrische ovens totaal < 40 kW Natuursteenbewerkingsbedrijven: - zonder breken, zeven en drogen: p.o. <= 2.000 m² Slijp- en polijstmiddelen fabrieken

3.1 3.1

3.1 2 3.1 3.1

28 281 281 284 2851 2852 287

0 1a B1 0 2 B

VERVAARD. EN REPARATIE VAN PRODUKTEN VAN METAAL (EXCL. MACH./TRANSPORTMIDD.) Constructiewerkplaatsen - gesloten gebouw, p.o. < 200 m2 Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d., p.o. < 200 m2 Metaaloppervlaktebehandelingsbedrijven: Overige metaalbewerkende industrie, inpandig, p.o. <200m2 Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.; inpandig, p.o. <200 m2

30 30

A

VERVAARDIGING VAN KANTOORMACHINES EN COMPUTERS Kantoormachines- en computerfabrieken incl. reparatie

2

31 316

-

VERVAARDIGING VAN OVER. ELEKTR. MACHINES, APPARATEN EN BENODIGDH. Elektrotechnische industrie n.e.g.

2

32 321 t/m 323 3210

-

VERVAARDIGING VAN AUDIO-, VIDEO-, TELECOM-APPARATEN EN -BENODIGDH. Vervaardiging van audio-, video- en telecom-apparatuur e.d. incl. reparatie Fabrieken voor gedrukte bedrading

3.1 3.1

33 33

A

VERVAARDIGING VAN MEDISCHE EN OPTISCHE APPARATEN EN INSTRUMENTEN Fabrieken voor medische en optische apparaten en instrumenten e.d. incl. reparatie

2

35 351

0

VERVAARDIGING VAN TRANSPORTMIDDELEN (EXCL. AUTO'S, AANHANGWAGENS) Scheepsbouw- en reparatiebedrijven:

3.1 3.1 3.1 3.1

351

1

- houten schepen

3.1

36 361 362 363 364 365 3663.1 3663.2

2

VERVAARDIGING VAN MEUBELS EN OVERIGE GOEDEREN N.E.G. Meubelstoffeerderijen b.o. < 200 m2 Fabricage van munten, sieraden e.d. Muziekinstrumentenfabrieken Sportartikelenfabrieken Speelgoedartikelenfabrieken Sociale werkvoorziening Vervaardiging van overige goederen n.e.g.

1 2 2 3.1 3.1 2 3.1

40 40 40 40 40 40 40 40 40 40

C0 C1 C2 D0 D3 D4 D5 E0 E2

PRODUKTIE EN DISTRIB. VAN STROOM, AARDGAS, STOOM EN WARM WATER Elektriciteitsdistributiebedrijven, met transformatorvermogen: - < 10 MVA - 10 - 100 MVA Gasdistributiebedrijven: - gas: reduceer-, compressor-, meet- en regelinst. Cat. A - gasdrukregel- en meetruimten (kasten en gebouwen), cat. B en C - gasontvang- en -verdeelstations, cat. D Warmtevoorzieningsinstallaties, gasgestookt: - blokverwarming

41 41 41 41

A0 A2 B1

WINNING EN DITRIBUTIE VAN WATER Waterwinning-/ bereiding- bedrijven: - bereiding met chloorbleekloog e.d. en/of straling - < 1 MW

3.1 2

45 45 45 45

1 2 3

BOUWNIJVERHEID - bouwbedrijven algemeen: b.o. <= 2.000 m² Aannemersbedrijven met werkplaats: b.o. > 1000 m² - aannemersbedrijven met werkplaats: b.o.< 1000 m²

3.1 3.1 2

51 511 5121 5122 5124 5125, 5131 5132, 5133 5134 5135 5136 5137 5138, 5139 5151.1 5153 5153 5153 518 518 519

-

GROOTHANDEL EN HANDELSBEMIDDELING Handelsbemiddeling (kantoren) Grth in akkerbouwprodukten en veevoeders Grth in bloemen en planten Grth in huiden, vellen en leder Grth in ruwe tabak, groenten, fruit en consumptie-aardappelen Grth in vlees, vleeswaren, zuivelprodukten, eieren, spijsoliën Grth in dranken Grth in tabaksprodukten Grth in suiker, chocolade en suikerwerk Grth in koffie, thee, cacao en specerijen Grth in overige voedings- en genotmiddelen - klein, lokaal verzorgingsgebied Grth in hout en bouwmaterialen: - algemeen: b.o. > 2000 m² - algemeen: b.o. <= 2000 m² Grth in machines en apparaten: - overige Overige grth (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden e.d.

0

1 0 1 2 0 2

2 3.1 1 2 3.1 2

1 3.1 2 3.1 3.1 3.1 2 2 2 2 2 3.1 3.1 2 3.1 2

52 52 5222, 5223 5224 5231, 5232 5246/9 527

A

DETAILHANDEL EN REPARATIE T.B.V. PARTICULIEREN Detailhandel voor zover n.e.g. Detailhandel vlees, wild, gevogelte, met roken, koken, bakken Detailhandel brood en banket met bakken voor eigen winkel Apotheken en drogisterijen Bouwmarkten, tuincentra, hypermarkten Reparatie t.b.v. particulieren (excl. auto's en motorfietsen)

1 1 1 1 2 1

55 5552

-

LOGIES-, MAALTIJDEN- EN DRANKENVERSTREKKING Cateringbedrijven

2

61, 62 61, 62

A

VERVOER OVER WATER / DOOR DE LUCHT Vervoersbedrijven (uitsluitend kantoren)

1

64 642

B3

POST EN TELECOMMUNICATIE - GSM en UMTS-steunzenders

1

65, 66, 67 65, 66, 67

A

FINANCIELE INSTELLINGEN EN VERZEKERINGSWEZEN Banken, verzekeringsbedrijven, beurzen

1

70 70

A

VERHUUR VAN EN HANDEL IN ONROEREND GOED Verhuur van en handel in onroerend goed

1

71 711 712 713 714

-

VERHUUR VAN TRANSPORTMIDDELEN, MACHINES, ANDERE ROERENDE GOEDEREN Personenautoverhuurbedrijven Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (excl. personenauto's) Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen Verhuurbedrijven voor roerende goederen n.e.g.

2 3.1 3.1 2

72 72 72

A B

COMPUTERSERVICE- EN INFORMATIETECHNOLOGIE Computerservice- en informatietechnologie-bureau's e.d. Datacentra

1 2

73 731 732

-

SPEUR- EN ONTWIKKELINGSWERK Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk Maatschappij- en geesteswetenschappelijk onderzoek

2 1

74 74 7484.4

A

OVERIGE ZAKELIJKE DIENSTVERLENING Overige zakelijke dienstverlening: kantoren Veilingen voor huisraad, kunst e.d.

1 1

75 75 7525

A

OPENBAAR BESTUUR, OVERHEIDSDIENSTEN, SOCIALE VERZEKERINGEN Openbaar bestuur (kantoren e.d.) Brandweerkazernes

1 3.1

80 801, 802 803, 804

-

ONDERWIJS Scholen voor basis- en algemeen voortgezet onderwijs Scholen voor beroeps-, hoger en overig onderwijs

2 2

85 8511 8512, 8513 8514, 8515 853 853

-

1 2

GEZONDHEIDS- EN WELZIJNSZORG Ziekenhuizen Artsenpraktijken, klinieken en dagverblijven Consultatiebureaus Verpleeghuizen Kinderopvang

2 1 1 2 2

90 9001 9001 9002.1 9002.1

A0 B A B

MILIEUDIENSTVERLENING RWZI's en gierverwerkingsinricht., met afdekking voorbezinktanks: rioolgemalen Vuilophaal-, straatreinigingsbedrijven e.d. Gemeentewerven (afval-inzameldepots)

2 3.1 3.1

91 9111 9131 9133.1

-

DIVERSE ORGANISATIES Bedrijfs- en werknemersorganisaties (kantoren) Kerkgebouwen e.d. Buurt- en clubhuizen

1 2 2

CULTUUR, SPORT EN RECREATIE Studio's (film, TV, radio, geluid) Bioscopen Theaters, schouwburgen, concertgebouwen, evenementenhallen Muziek- en balletscholen Dansscholen Bibliotheken, musea, ateliers, e.d. Kinderboerderijen Maneges Tennisbanen (met verlichting) Veldsportcomplex (met verlichting)

2 2 2 2 2 1 2 3.1 3.1 3.1

92 921, 922 9213 9232 9234 9234.1 9251, 9252 9253.1 926 926 926

A -

E F G

93 9301.1 9301.1 9301.2 9301.3 9301.3 9302 9303 9303 9303 9304 9305

A B

B

OVERIGE DIENSTVERLENING Wasserijen en strijkinrichtingen Tapijtreinigingsbedrijven Chemische wasserijen en ververijen Wasverzendinrichtingen Wasserettes, wassalons Kappersbedrijven en schoonheidsinstituten Begrafenisondernemingen: - uitvaartcentra - begraafplaatsen Fitnesscentra, badhuizen en sauna-baden Persoonlijke dienstverlening n.e.g.

14

Installaties Laboratorium: chemisch/biochemisch ten behoeve/dienste van verf-vernis en vatenfabriek

A B 0 1 2

De gebruikte afkortingen Afk. verklaring < Kleiner dan > Groter dan Cat Categorie e.d. En dergelijke n.e.g. Niet elders genoemd o.c. Opslagcapaciteit p.c. Productiecapaciteit b.o. Bedrijfsoppervlak v.c. Verwerkingscapaciteit u Uur d Dag w Week j Jaar t Ton Grootste afstand in meters per categorie Cat Afst. 1 10 m 2 30 m 3.1 50 m

3.1 3.1 2 2 1 1 1 1 2 1

2

BRO heeft vestigingen in Boxtel | Amsterdam | Venlo www.bro.nl

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raadsinformatie.stichtsevecht.nl/api/v1/meetings/2047/documents/43215