CConstaterende datSomeren
Koppel je AI →
Document · PDF

NL.IMRO.0847.BP020220041-OW01 Bijlagen bij de regels Bijlage 1 Staat van bedrijfsactiviteiten

Gemeenteraad 28 september 2023, gemeente SomerenBij agendapunt: Vaststellen bestemmingsplan Uitbreiding Lage Akkerweg4.390 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

01

01

-

LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW

014

016

0

Dienstverlening t.b.v. de landbouw:

014

016

1

- algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o. > 500 m²

014

016

2

- algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.<= 500 m²

2

014

016

3

- plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. > 500 m²

3.1

014

016

4

- plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. <= 500 m²

2

0142

0162

KI-stations

2

05

03

0501.2

0312

0502

032

0

Vis- en schaaldierkwekerijen

0502

032

1

- oester-, mossel- en schelpenteeltbedrijven

3.2 3.1

-

3.1

VISSERIJ- EN VISTEELTBEDRIJVEN Binnenvisserijbedrijven

3.1

0502

032

2

- visteeltbedrijven

15

10, 11

-

VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN

151

101, 102

0

Slachterijen en overige vleesverwerking:

151

101, 102

1

- slachterijen en pluimveeslachterijen

R

3.2

151

101

3

- bewerkingsinrichting van darmen en vleesafval

R

4.2

151

101

4

- vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. > 1000 m²

R

3.2

151

101

5

- vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 1000 m²

3.1

151

101

6

- vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 200 m²

3.1

151

101, 102

7

3.1

151

108

8

- loonslachterijen - vervaardiging van snacks en vervaardiging van kant-en-klaarmaaltijden met p.o. < 2.000 m²

152

102

0

Visverwerkingsbedrijven:

152

102

2

- conserveren

4.1

152

102

3

- roken

4.2

152

102

4

- verwerken anderszins: p.o.> 1000 m²

4.2

152

102

5

- verwerken anderszins: p.o. <= 1000 m²

3.2

152

102

6

- verwerken anderszins: p.o. <= 300 m²

3.1

1531

1031

0

Aardappelprodukten fabrieken:

1531

1031

1

- vervaardiging van aardappelproducten

R

4.2

1031 1032, 1532, 15331039

2

- vervaardiging van snacks met p.o. < 2.000 m²

R

3.1

0

Groente- en fruitconservenfabrieken:

1532, 15331032, 1039 1032, 1532, 15331039 1032, 1532, 15331039 1032, 1532, 15331039 1032, 1532, 15331039

1

- jam

3.2

2

- groente algemeen

3.2

3

- met koolsoorten

3.2

4

- met drogerijen

4.2

5

- met uienconservering (zoutinleggerij)

4.2

1541

104101

0

Vervaardiging van ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten:

1541

104101

1

- p.c. < 250.000 t/j

R

4.1

1541

104101

2

- p.c. >= 250.000 t/j

R

4.2

1542

104102

0

Raffinage van plantaardige en dierlijke oliën en vetten:

1542

104102

1

- p.c. < 250.000 t/j

R

4.1

1542

104102

2

- p.c. >= 250.000 t/j

R

4.2

1543

1042

0

Margarinefabrieken:

1543

1042

1

- p.c. < 250.000 t/j

R

4.1

R

4.2

1531

3.1

1543

1042

2

- p.c. >= 250.000 t/j

1551

1051

0

Zuivelprodukten fabrieken:

1551

1051

3

- melkprodukten fabrieken v.c. < 55.000 t/j

R

3.2

1551

1051

4

- melkprodukten fabrieken v.c. >= 55.000 t/j

R

4.2

1551

1051

5

- overige zuivelprodukten fabrieken

R

4.2

1552

1052

0

Consumptie-ijsfabrieken:

Pagina 1 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

R

3.2

1552

1052

1

- consumptie-ijsfabrieken: p.o. > 200 m²

1552

1052

2

- consumptie-ijsfabrieken: p.o. <= 200 m²

1561

1061

0

Meelfabrieken:

1561

1061

1

- p.c. >= 500 t/u

R

4.2

1561

1061

2

- p.c. < 500 t/u

R

4.1

1561

1061

1562

1062

0

Zetmeelfabrieken:

1562

1062

1

- p.c. < 10 t/u

R

4.1

1562

1062

2

- p.c. >= 10 t/u

R

4.2

1571

1091

0

Veevoerfabrieken:

1571

1091

3

- drogerijen (gras, pulp, groenvoeder, veevoeder) cap. < 10 t/u water

1571

1091

5

- mengvoeder, p.c. < 100 t/u

1571

1091

6

- mengvoeder, p.c. >= 100 t/u

1572

1092

1581

1071

0

Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen:

1581

1071

1

- v.c. < 7500 kg meel/week, bij gebruik van charge-ovens

2

1581

1071

2

- v.c. >= 7500 kg meel/week

3.2

1582

1072

Banket, biscuit- en koekfabrieken

3.2

1584

10821

0

1584

10821

2

3.2

1584

10821

3

Verwerking cacaobonen en vervaardiging chocolade- en suikerwerk: - cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. < 2.000 m² - cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. <= 200 m²

1584

10821

4

- Suikerwerkfabrieken met suiker branden

R

4.2

1584

10821

5

- Suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. > 200 m²

R

3.2

1584

10821

6

- suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. <= 200 m²

2

1585

1073

Deegwarenfabrieken

3.1

1586

1083

0

Koffiebranderijen en theepakkerijen:

1586

1083

2

- theepakkerijen

3.2

1587

108401

Vervaardiging van azijn, specerijen en kruiden

4.1

1589

1089

Vervaardiging van overige voedingsmiddelen

1589.1

1089

Bakkerijgrondstoffenfabrieken

1589.2

1089

0

Soep- en soeparomafabrieken:

1589.2

1089

1

- zonder poederdrogen

1589.2

1089

2

- met poederdrogen

1589.2

1089

Bakmeel- en puddingpoederfabrieken

4.1

1591

Destilleerderijen en likeurstokerijen

4.2

1592

110101 110102

0

Vervaardiging van ethylalcohol door gisting:

1592

110102

1

- p.c. < 5.000 t/j

R

4.1

2

- p.c. >= 5.000 t/j

R

4.2

R

4.2

110102 1592 1593 t/m 1102 t/m 1595 1104

2

Grutterswarenfabrieken

4.1

4.2 4.1 R

Vervaardiging van voer voor huisdieren

4.2 4.1

2

4.1 R

4.1 3.2

R

Vervaardiging van wijn, cider e.d.

4.2

2

1596

1105

Bierbrouwerijen

1597

1106

Mouterijen

1598

1107

Mineraalwater- en frisdrankfabrieken

16

12

160

120

Tabakverwerkende industrie -

171

13 131

VERVAARDIGING VAN TEXTIEL

172

132

0

Weven van textiel:

172

132

1

- aantal weefgetouwen < 50

3.2

172

132

2

- aantal weefgetouwen >= 50

4.2

173

133

Textielveredelingsbedrijven

3.1

17

-

4.2 R

3.2

VERWERKING VAN TABAK

Bewerken en spinnen van textielvezels

Pagina 2 van 10

4.1 3.2

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

174, 175 139

Vervaardiging van textielwaren

3.1

1751

Tapijt-, kokos- en vloermattenfabrieken

4.1

Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen VERVAARDIGING VAN KLEDING; BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT

3.1

1393

176, 177 139, 143 18

14

181

141

Vervaardiging kleding van leer

3.1

182

141

Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer)

2

183

142, 151

Bereiden en verven van bont; vervaardiging van artikelen van bont

3.1

19

15

191

151,152

Lederfabrieken

4.2

192

151

Lederwarenfabrieken (excl. kleding en schoeisel)

3.1

193

152

3.1

20

16

Schoenenfabrieken HOUTINDUSTRIE EN VERVAARDIGING ARTIKELEN VAN HOUT, RIET, KURK E.D.

2010.1

16101

2010.2

16102

0

Houtconserveringsbedrijven:

2010.2

16102

1

- met creosootolie

4.1

2

- met zoutoplossingen

3.1

Fineer- en plaatmaterialenfabrieken

3.2

0

Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout

3.2

1

Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 m²

3.1

Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken

2

2010.2

16102

202

1621

203, 204, 205 162 203, 204, 205 162

-

-

-

VERVAARDIGING VAN LEER EN LEDERWAREN (EXCL. KLEDING)

Houtzagerijen

R

205

162902

21

17

2111

1711

2112

1712

0

Papier- en kartonfabrieken:

2112

1712

1

2112

1712

2 3

-

3.2

KARTONWAREN Vervaardiging van pulp

R

4.1

- p.c. < 3 t/u

R

3.1

- p.c. 3 - 15 t/u

R

4.1

- p.c. >= 15 t/u

R

4.2

Papier- en kartonwarenfabrieken

R

3.2

2112

1712

212

172

2121.2

17212

0

Golfkartonfabrieken:

2121.2

17212

1

- p.c. < 3 t/u

R

3.2

2121.2

17212

2

R

4.1

22

58

-

- p.c. >= 3 t/u UITGEVERIJEN, DRUKKERIJEN EN REPRODUKTIE VAN OPGENOMEN MEDIA

2221

1811

Drukkerijen van dagbladen

3.2

2222

1812

Drukkerijen (vlak- en rotatie-diepdrukkerijen)

3.2

2222.6

18129

Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen

2

2223

1814

Binderijen

2

2224

1813

Grafische reproduktie en zetten

2

2225

1814

2

23

19

-

Overige grafische aktiviteiten AARDOLIE-/STEENKOOLVERWERK. IND.; BEWERKING SPLIJT/KWEEKSTOFFEN

2320.2

19202

A

Smeeroliën- en vettenfabrieken

R

3.2

R

4.2

R

4.2

R

4.1

R

4.2

R

4.2

R

4.1

B

2320.2

19202

B

Recyclingbedrijven voor afgewerkte olie

2320.2

19202

C

Aardolieproduktenfabrieken n.e.g.

24

20

-

VERVAARDIGING VAN CHEMISCHE PRODUKTEN

2412

2012

2413

2012

2413 2414.1

Kleur- en verfstoffenfabrieken 0

Anorg. chemische grondstoffenfabrieken:

2012

1

- niet vallend onder "post-Seveso-richtlijn"

20141

A0

Organ. chemische grondstoffenfabrieken:

2414.1

20141

A1

- niet vallend onder "post-Seveso-richtlijn"

2414.1

20141

B0

Methanolfabrieken:

2414.1

20141

B1

- p.c. < 100.000 t/j

Pagina 3 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

R

4.2

2414.1

20141

B2

- p.c. >= 100.000 t/j

2414.2

20149

0

Vetzuren en alkanolenfabrieken (niet synth.):

2414.2

20149

1

- p.c. < 50.000 t/j

R

4.2

243

203

Verf, lak en vernisfabrieken

R

4.2

2441

2110

0

Farmaceutische grondstoffenfabrieken:

2441

2110

1

- p.c. < 1.000 t/j

R

4.2

2442

2120

0

Farmaceutische produktenfabrieken:

2442

2120

1

- formulering en afvullen geneesmiddelen

R

3.1

2442

2120

2

- verbandmiddelenfabrieken

2451

2041

Zeep-, was- en reinigingsmiddelenfabrieken

R

4.2

2452

2042

Parfumerie- en cosmeticafabrieken

R

4.2

2462

2052

0

Lijm- en plakmiddelenfabrieken:

2462

2052

1

- zonder dierlijke grondstoffen

2464

205902

2466

205903

2466

205903

247

2060

25

22

2511

221101

2512

221102

0

Loopvlakvernieuwingsbedrijven:

2512

221102

1

- vloeropp. < 100 m²

2512

221102

2

- vloeropp. >= 100 m²

R

4.1

2513

2219

Rubber-artikelenfabrieken

R

3.2

252

222

0

Kunststofverwerkende bedrijven:

252

222

1

- zonder fenolharsen

R

4.1

252

222

2

R

4.2

252

222

3

26

23

-

- met fenolharsen - productie van verpakkingsmateriaal en assemblage van kunststofbouwmaterialen VERVAARDIGING VAN GLAS, AARDEWERK, CEMENT-, KALK- EN GIPSPRODUKTEN

261

231

0

Glasfabrieken:

261

231

1

- glas en glasprodukten, p.c. < 5.000 t/j

261

231

2

- glas en glasprodukten, p.c. >= 5.000 t/j

261

231

3

- glaswol en glasvezels, p.c.< 5.000 t/j

4.2

2615

231

Glasbewerkingsbedrijven

3.1

2

3.2

Fotochemische produktenfabrieken

R

3.2

A

Chemische kantoorbenodigdhedenfabrieken

R

3.1

B

Overige chemische produktenfabrieken n.e.g.

R

4.1

R

4.2

-

Kunstmatige synthetische garen- en vezelfabrieken VERVAARDIGING VAN PRODUKTEN VAN RUBBER EN KUNSTSTOF Rubberbandenfabrieken

R

4.2 3.1

3.1

3.2 R

4.2

262, 263 232, 234

0

Aardewerkfabrieken:

262, 263 232, 234

1

- vermogen elektrische ovens totaal < 40 kW

2

262, 263 232, 234

2

- vermogen elektrische ovens totaal >= 40 kW

3.2

264

233

A

Baksteen en baksteenelementenfabrieken

264

233

B

Dakpannenfabrieken

2652

235201

0

Kalkfabrieken:

2652

235201

1

- p.c. < 100.000 t/j

2653

235202

0

Gipsfabrieken:

2653

235202

1

- p.c. < 100.000 t/j

2661.1

23611

0

Betonwarenfabrieken:

2661.1

23611

1

- zonder persen, triltafels en bekistingtrille

4.1

2661.1

23611

2

- met persen, triltafels of bekistingtrillers, p.c. < 100 t/d

4.2

2661.2

23612

0

Kalkzandsteenfabrieken:

2661.2

23612

1

- p.c. < 100.000 t/j

3.2

2661.2

23612

2

- p.c. >= 100.000 t/j

4.2

2662

2362

Mineraalgebonden bouwplatenfabrieken

3.2

4.1 R

4.1

R

4.1

R

4.1

2663, 26642363, 2364

0

Betonmortelcentrales:

2663, 26642363, 2364

1

- p.c. < 100 t/u

3.2

2663, 26642363, 2364

2

- p.c. >= 100 t/u

4.2

Pagina 4 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

2665, 26662365, 2369

0

Vervaardiging van produkten van beton, (vezel)cement en gips:

2665, 26662365, 2369

1

- p.c. < 100 t/d

R

3.2

2665, 26662365, 2369

2

- p.c. >= 100 t/d

R

4.2

267

237

0

Natuursteenbewerkingsbedrijven:

267

237

1

- zonder breken, zeven en drogen: p.o. > 2.000 m²

3.2

267

237

2

- zonder breken, zeven en drogen: p.o. <= 2.000 m²

3.1

267

237

3

- met breken, zeven of drogen, v.c. < 100.000 t/j

4.2

Slijp- en polijstmiddelen fabrieken

3.1

2681

2391

2682

2399

A0

Bitumineuze materialenfabrieken:

2682

2399

A1

- p.c. < 100 t/u

2682

2399

B0

Isolatiematerialenfabrieken (excl. glaswol):

2682

2399

B1

- steenwol, p.c. >= 5.000 t/j

4.2

2682

2399

B2

- overige isolatiematerialen

4.1

2682

2399

C

Minerale produktenfabrieken n.e.g.

3.2

2682

2399

2682

2399

D0

- asfaltcentrales: p.c.< 100 ton/uur

4.1

2682

2399

D1

- asfaltcentrales, p.c. >= 100 ton/uur

4.2

27

24

-

VERVAARDIGING VAN METALEN

273

243

0

Draadtrekkerijen, koudbandwalserijen en profielzetterijen:

273

243

1

- p.o. < 2.000 m²

274

244

A0

Non-ferro-metaalfabrieken:

274

244

4.2

Asfaltcentrales:

4.2

A1

- p.c. < 1.000 t/j

2751, 27522451, 2452

0

IJzer- en staalgieterijen/ -smelterijen:

2751, 27522451, 2452

1

- p.c. < 4.000 t/j

2753, 27542453, 2454

0

Non-ferro-metaalgieterijen/ -smelterijen:

2753, 27542453, 2454

1

R

4.2

R

4.2

R

4.2

28

25, 31

-

- p.c. < 4.000 t/j VERVAARD. EN REPARATIE VAN PRODUKTEN VAN METAAL (EXCL. MACH./TRANSPORTMIDD.)

281

251, 331

0

Constructiewerkplaatsen

281

251, 331

1

- gesloten gebouw, p.o. >= 200 m²

3.2

281

251, 331

1a

- gesloten gebouw, p.o. < 200 m²

3.1

281

251, 331

2

- in open lucht, p.o. < 2.000 m²

4.1

281

251, 331

3

- in open lucht, p.o. >= 2.000 m²

4.2

2821

2529, 3311

0

Tank- en reservoirbouwbedrijven:

2821

2529, 3311

1

- p.o. < 2.000 m²

R

4.2

2822, 28302521, 2530, 3311

Vervaardiging van verwarmingsketels, radiatoren en stoomketels

4.1

284

255, 331

A

Stamp-, pers-, dieptrek- en forceerbedrijven

4.1

284

255, 331

B

Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d. p.o. >= 200 m²

3.2 3.1

284

255, 331

B1

Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d., p.o. < 200 m²

2851

2561, 3311

0

Metaaloppervlaktebehandelingsbedrijven:

2851

2561, 3311

1

- algemeen

3.2

2851

2561, 3311

10

- stralen

4.1

2851

2561, 3311

11

- metaalharden

2851

2561, 3311

12

- lakspuiten en moffelen

R

3.2

2851

2561, 3311

2

- scoperen (opspuiten van zink)

R

3.2

2851

2561, 3311

3

- thermisch verzinken

3.2

2851

2561, 3311

4

- thermisch vertinnen

3.2

2851

2561, 3311

5

- mechanische oppervlaktebehandeling (slijpen, polijsten)

3.2

2851

2561, 3311

6

- anodiseren, eloxeren

3.2

3.2

2851

2561, 3311

7

- chemische oppervlaktebehandeling

2851

2561, 3311

8

- emailleren

2851

2561, 3311

9

- galvaniseren (vernikkelen, verchromen, verzinken, verkoperen ed)

3.2

2852

2562, 3311

1

Overige metaalbewerkende industrie

3.2

2852

2562, 3311

2

Overige metaalbewerkende industrie, inpandig, p.o. <200m²

3.1

3.2 R

Pagina 5 van 10

3.2

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

287

259, 331

A0

Grofsmederijen, anker- en kettingfabrieken:

287

259, 331

A1

- p.o. < 2.000 m²

4.1

287

259, 331

B

Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.

3.2

287

259, 331

B

Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.; inpandig, p.o. <200 m²

3.1

29

27, 28, 33

-

VERVAARDIGING VAN MACHINES EN APPARATEN

29

27, 28, 33

0

Machine- en apparatenfabrieken incl. reparatie:

29

27, 28, 33

1

- p.o. < 2.000 m²

3.2 4.1 4.2

29

27, 28, 33

2

- p.o. >= 2.000 m²

29

28, 33

3

- met proefdraaien verbrandingsmotoren >= 1 MW

30

26, 28, 33

-

VERVAARDIGING VAN KANTOORMACHINES EN COMPUTERS

30

26, 28, 33

A

2

31

26, 27, 33

-

Kantoormachines- en computerfabrieken incl. reparatie VERVAARDIGING VAN OVER. ELEKTR. MACHINES, APPARATEN EN BENODIGDH.

311

271, 331

Elektromotoren- en generatorenfabrieken incl. reparatie

4.1

312

271, 273

Schakel- en installatiemateriaalfabrieken

313

273

Elektrische draad- en kabelfabrieken

314

272

Accumulatoren- en batterijenfabrieken

315

274

Lampenfabrieken

316

293

32

26, 33

Elektrotechnische industrie n.e.g. VERVAARDIGING VAN AUDIO-, VIDEO-, TELECOM-APPARATEN EN -BENODIGDH. Vervaardiging van audio-, video- en telecom-apparatuur e.d. incl. reparatie

-

321 t/m 323261, 263, 264, 331

4.1 R

4.1 3.2

R

4.2 2

3.1

Fabrieken voor gedrukte bedrading VERVAARDIGING VAN MEDISCHE EN OPTISCHE APPARATEN EN INSTRUMENTEN Fabrieken voor medische en optische apparaten en instrumenten e.d. incl. reparatie VERVAARDIGING VAN AUTO'S, AANHANGWAGENS EN OPLEGGERS

3210

2612

3.1

33

26, 32, 33

-

33

26, 32, 33

A

34

29

341

291

0

Autofabrieken en assemblagebedrijven

341

291

1

- p.o. < 10.000 m²

R

4.1

341

291

2

- p.o. >= 10.000 m²

R

4.2

3420.1

29201

Carrosseriefabrieken

R

4.1

3420.2

29202

Aanhangwagen- en opleggerfabrieken

343

293

35

30

-

Auto-onderdelenfabrieken VERVAARDIGING VAN TRANSPORTMIDDELEN (EXCL. AUTO'S, AANHANGWAGENS)

351

301, 3315

0

Scheepsbouw- en reparatiebedrijven:

351

301, 3315

1

- houten schepen

351

301, 3315

2

- kunststof schepen

351

301, 3315

3

- metalen schepen < 25 m

352

302, 317

0

Wagonbouw- en spoorwegwerkplaatsen:

352

302, 317

1

- algemeen

2

4.1 R

3.2

3.1 R

3.2 4.1 3.2

352

302, 317

2

- met proefdraaien van verbrandingsmotoren >= 1 MW

353

303, 3316

0

Vliegtuigbouw en -reparatiebedrijven:

353

303, 3316

1

- zonder proefdraaien motoren

354

309

Rijwiel- en motorrijwielfabrieken

355

3099

Transportmiddelenindustrie n.e.g.

36

31

-

VERVAARDIGING VAN MEUBELS EN OVERIGE GOEDEREN N.E.G.

361

310

1

Meubelfabrieken

3.2

2

Meubelstoffeerderijen b.o. < 200 m2

1 2

R

4.2 4.1

R

3.2 3.2

361

9524

362

321

Fabricage van munten, sieraden e.d.

363

322

Muziekinstrumentenfabrieken

2

364

323

Sportartikelenfabrieken

3.1

Pagina 6 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

365

324

Speelgoedartikelenfabrieken

3663.1

Sociale werkvoorziening

2

3663.2

32991 32999

Vervaardiging van overige goederen n.e.g.

3.1

37

38

-

VOORBEREIDING TOT RECYCLING

372

383202

A0

Puinbrekerijen en -malerijen:

372

383202

A1

- v.c. < 100.000 t/j

372

383202

B

Rubberregeneratiebedrijven

C

Afvalscheidingsinstallaties PRODUKTIE EN DISTRIB. VAN STROOM, AARDGAS, STOOM EN WARM WATER

372

383202

40

35

-

40

35

B0

40

35

3.1

4.2 R

4.2 4.2

B1

bio-energieinstallaties electrisch vermogen < 50 MWe: - covergisting, verbranding en vergassing van mest, slib, GFT en reststromen voedingsindustrie

R

3.2

R

3.2

40

35

B2

- vergisting, verbranding en vergassing van overige biomassa

40

35

C0

Elektriciteitsdistributiebedrijven, met transformatorvermogen:

40

35

C1

- < 10 MVA

2

40

35

C2

- 10 - 100 MVA

3.1

40

35

C3

- 100 - 200 MVA

3.2

40

35

C4

- 200 - 1000 MVA

4.2

40

35

D0

Gasdistributiebedrijven:

40

35

D1

- gascompressorstations vermogen < 100 MW

40

35

D4

- gasdrukregel- en meetruimten (kasten en gebouwen), cat. B en C

40

35

D5

- gasontvang- en -verdeelstations, cat. D

40

35

E0

Warmtevoorzieningsinstallaties, gasgestookt:

40

35

E1

- stadsverwarming

3.2

40

35

E2

- blokverwarming

2

41

36

-

WINNING EN DISTRIBUTIE VAN WATER

41

36

A0

Waterwinning-/ bereiding- bedrijven:

41

36

A2

- bereiding met chloorbleekloog e.d. en/of straling

41

36

B0

Waterdistributiebedrijven met pompvermogen:

41

36

B1

- < 1 MW

2 3.2 4.2

4.2 2 R

3.1

3.1

41

36

B2

- 1 - 15 MW

41

36

B3

- >= 15 MW

45

41, 42, 43

-

BOUWNIJVERHEID

45

41, 42, 43

0

Bouwbedrijven algemeen: b.o. > 2.000 m²

3.2

45

41, 42, 43

1

- bouwbedrijven algemeen: b.o. <= 2.000 m²

3.1

45

41, 42, 43

2

Aannemersbedrijven met werkplaats: b.o. > 1000 m²

3.1

45

41, 42, 43

3

- aannemersbedrijven met werkplaats: b.o.< 1000 m²

2

50

45, 47

-

HANDEL/REPARATIE VAN AUTO'S, MOTORFIETSEN;

501

451

Handel in vrachtauto's (incl. import en reparatie)

3.2

Onderhoud / raparatie van auto's en motorfietsen

2

5020.4

45204

A

Autoplaatwerkerijen

3.2

5020.4

45204

B

Autobeklederijen

1

C

Autospuitinrichtingen

5020.4

45204

5020.5

45205

R

51

46

-

GROOTHANDEL EN HANDELSBEMIDDELING

5121

4621

0

5121

4621

1

Grth in akkerbouwprodukten en veevoeders Grth in akkerbouwprodukten en veevoeders met een verwerkingscapaciteit van 500 ton/uur of meer

Autowasserijen

3.1 2

5122

4622

Grth in bloemen en planten

5123

4623

Grth in levende dieren

5124

4624

Grth in huiden, vellen en leder

R

3.1

R

4.2 2 3.2 3.1

5125, 513146217, 4631

Grth in ruwe tabak, groenten, fruit en consumptie-aardappelen

R

3.1

5132, 51334632, 4633

Grth in vlees, vleeswaren, zuivelprodukten, eieren, spijsoliën

R

3.1

Pagina 7 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

5134

4634

Grth in dranken

2

5135

4635

Grth in tabaksprodukten

2

5136

4636

Grth in suiker, chocolade en suikerwerk

2

5137

4637

Grth in koffie, thee, cacao en specerijen

2

5138, 51394638, 4639

Grth in overige voedings- en genotmiddelen

2

514

464, 46733

Grth in overige consumentenartikelen

2

5148.7

46499

0

Grth in vuurwerk en munitie:

5148.7

46499

1

- consumentenvuurwerk, verpakt, opslag < 10 ton

V

2

5148.7

46499

2

- consumentenvuurwerk, verpakt, opslag 10 tot 50 ton

V

3.1

5148.7

46499

5

- munitie

5151.1

46711

0

Grth in vaste brandstoffen:

5151.1

46711

1

- klein, lokaal verzorgingsgebied

5151.2

46712

0

Grth in vloeibare en gasvormige brandstoffen:

5151.2

46712

1

- vloeistoffen, o.c. < 100.000 m³

R

4.1

5151.2

46712

3

- tot vloeistof verdichte gassen

R

4.2

5151.3

46713

5152.1

46721

0

Grth in metaalertsen:

5152.1

46721

1

2 3.1

Grth minerale olieprodukten (excl. brandstoffen)

3.2

- opslag opp. < 2.000 m²

4.2

5152.2 /.3 46722, 46723

Grth in metalen en -halffabrikaten

3.2

5153

4673

0

Grth in hout en bouwmaterialen:

5153

4673

1

- algemeen: b.o. > 2000 m²

3.1

5153

4673

2

- algemeen: b.o. <= 2000 m²

2

5153.4

46735

4

zand en grind:

5153.4

46735

5

- algemeen: b.o. > 200 m²

3.2

5153.4

46735

6

- algemeen: b.o. <= 200 m²

2

5154

4674

0

Grth in ijzer- en metaalwaren en verwarmingsapparatuur:

5154

4674

1

- algemeen: b.o. > 2.000 m²

5154

4674

2

- algemeen: b.o. < = 2.000 m²

5155.1

46751

Grth in chemische produkten

R

3.2

5155.2

46752

Grth in kunstmeststoffen

R

2

5156

4676

Grth in overige intermediaire goederen

2

5157

4677

0

Autosloperijen: b.o. > 1000 m²

3.2

5157

3.1 2

4677

1

- autosloperijen: b.o. <= 1000 m²

3.1

5157.2/3 4677

0

Overige groothandel in afval en schroot: b.o. > 1000 m²

3.2

5157.2/3 4677

1

- overige groothandel in afval en schroot: b.o. <= 1000 m²

3.1

518

466

0

Grth in machines en apparaten:

518

466

1

- machines voor de bouwnijverheid

3.2

518

466

2

- overige

3.1

519

466, 469

Overige grth (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden e.d.

2

52

47

5261

4791

Postorderbedrijven

3.1

527

952

Reparatie t.b.v. particulieren (excl. auto's en motorfietsen)

1

55

55

5552

562

60

49

6021.1

493

Bus-, tram- en metrostations en -remises

6022

493

Taxibedrijven

2

6023

493

3.2

6024

494

0

6024

494

1

Touringcarbedrijven Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks): b.o. > 1000 m² - Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks) b.o. <= 1000 m²

603

495

Pomp- en compressorstations van pijpleidingen

2

63

52

-

-

DETAILHANDEL EN REPARATIE T.B.V. PARTICULIEREN

LOGIES-, MAALTIJDEN- EN DRANKENVERSTREKKING Cateringbedrijven

-

-

2

VERVOER OVER LAND

DIENSTVERLENING T.B.V. HET VERVOER

Pagina 8 van 10

3.2

3.2 3.1

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

CATEGORIE

6311.2

52242

0

Laad-, los- en overslagbedrijven t.b.v. binnenvaart:

6311.2

52242

1

- containers

R

4.2

6311.2

52242

10

- tankercleaning

R

4.2

6311.2

52242

2

- stukgoederen

R

3.2

6311.2

52242

3

- ertsen, mineralen, e.d., opslagopp. < 2.000 m²

6311.2

52242

5

- granen of meelsoorten , v.c. < 500 t/u

6311.2

52242

7

- steenkool, opslagopp. < 2.000 m²

4.2 R

4.2 4.2

6312

52102, 52109 A

Distributiecentra, pak- en koelhuizen

6312

52109

B

Opslaggebouwen (verhuur opslagruimte)

2

6321

5221

2

Stalling van vrachtwagens (met koelinstallaties)

3.2

64

53

-

POST EN TELECOMMUNICATIE

641

531, 532

2

71

77

-

Post- en koeriersdiensten VERHUUR VAN TRANSPORTMIDDELEN, MACHINES, ANDERE ROERENDE GOEDEREN

711

Personenautoverhuurbedrijven

2

712

7711 7712, 7739

Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (excl. personenauto's)

3.1

713

773

Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen

3.1

714

772

Verhuurbedrijven voor roerende goederen n.e.g.

2

72

62

-

COMPUTERSERVICE- EN INFORMATIETECHNOLOGIE

72

58, 63

B

Datacentra

73

72

-

SPEUR- EN ONTWIKKELINGSWERK

731

74

721 63, 69tm71, 73, 74, 77, 78, 80tm82

747

812

Reinigingsbedrijven voor gebouwen

7481.3

74203

Foto- en filmontwikkelcentrales

7484.3

82991

75

84

Veilingen voor landbouw- en visserijprodukten OPENBAAR BESTUUR, OVERHEIDSDIENSTEN, SOCIALE VERZEKERINGEN

7525

8425

90

37, 38, 39

-

MILIEUDIENSTVERLENING

9001

3700

B

rioolgemalen

2

9002.1

381

A

Vuilophaal-, straatreinigingsbedrijven e.d.

3.1

9002.1

381

B

Gemeentewerven (afval-inzameldepots)

9002.1

381

C

Vuiloverslagstations

9002.2

382

A0

Afvalverwerkingsbedrijven:

9002.2

382

A2

- kabelbranderijen

3.2

9002.2

382

A4

- pathogeen afvalverbranding (voor ziekenhuizen)

3.1

-

3.1

2

Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk

-

R

R

2

OVERIGE ZAKELIJKE DIENSTVERLENING 3.1 2 R

Brandweerkazernes

4.1

3.1

R

3.1 4.2

9002.2

382

A5

- oplosmiddelterugwinning

9002.2

382

A6

- afvalverbrandingsinrichtingen, thermisch vermogen > 75 MW

9002.2

382

A7

- verwerking fotochemisch en galvano-afval

9002.2

382

C0

Composteerbedrijven:

9002.2

382

C1

- niet-belucht v.c. < 5.000 ton/jr

4.2

9002.2

382

C3

- belucht v.c. < 20.000 ton/jr

3.2

9002.2

382

C4

- belucht v.c. > 20.000 ton/jr

9002.2

382

C5

- GFT in gesloten gebouw

93

96

-

OVERIGE DIENSTVERLENING

9301.1

96011

A

Wasserijen en strijkinrichtingen

3.1

9301.1

96011

B

Tapijtreinigingsbedrijven

3.1

9301.2

96012

9301.3

96013

R

A

4.2 R

Wasverzendinrichtingen

2

4.1 R

Chemische wasserijen en ververijen

3.2

R

4.1

2 2

Pagina 9 van 10

Staat van bedrijfsactiviteiten categorie 2 t/m 4.2

SVB03-0252759-01B

SBI-1993 SBI-2008 VOLGNR OMSCHRIJVING

RISICO

Pagina 10 van 10

CATEGORIE

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13083070/2