CConstaterende datSomeren
Koppel je AI →
Document · PDF

6a Begroting 2022 GR Peelgemeenten

Commissie Burger en Bestuur 20 mei 2021, gemeente SomerenBij agendapunt: Kennisnemen van en instemmen met zienswijze op ontwerpbegroting 2022 Gemeenschappelijke Regeling Peelgemeenten10.902 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

2.5.4.

Verbonden partijen

De deelnemende gemeenten Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Laarbeek en Someren worden niet aangemerkt als verbonden partijen in het kader van de GR Peelgemeenten. Wel is GR Peelgemeenten een verbonden partij van de 5 deelnemende gemeenten. Met Senzer is een dienstverleningsovereenkomst aangegaan voor de uitvoering van de bijzondere bijstand. Deze dienstverleningsovereenkomst loopt tot 1 mei 2022. In de begroting 2022 is uitgegaan van kosten van de dienstverlening van Senzer voor een volledig jaar.

2.5.5.

Bedrijfsvoering

Formatie Peelgemeenten De in de begroting 2022 opgenomen formatie voor Peelgemeenten bedraagt 90,9 formatieplaatsen en bestaat in 2022 alleen uit structurele formatie. Er hebben zich in 2021 geen begrotingswijzigingen meer voorgedaan die effect hebben gehad op de formatie. In onderstaand overzicht is de formatie voor 2021 en 2022 weergegeven. Begroting 2021

Begroting 2022

Structureel

88,2

90,9

Team dienstverlening

30,8

30,9

Team organisatie & ontwikkeling

25,1

27,0

Team bedrijfsvoering & management

11,9

12,6

Team jeugd

20,4

20,4

Incidenteel

1,0

0,0

Team dienstverlening

0,0

0,0

Team organisatie & ontwikkeling

1,0

0,0

Team bedrijfsvoering & management

0,0

0,0

Team jeugd

0,0

0,0 90,9

Formatie - overzicht

Totale formatie

89,2

24

In 2020 en 2021 was 1,0 fte als incidentele formatieplaats voor de functie van kwaliteitsmedewerker toegekend. Dit ten behoeve van het realiseren van een kwaliteitsimpuls. Het afgelopen jaar maar ook in 2021 wordt er nog flink geïnvesteerd op het gebied van kwaliteit. Deze incidentele formatieruimte vervalt met ingang van begrotingsjaar 2022. De formatie voor Wmo-consulenten (team dienstverlening) wordt ongewijzigd voortgezet. Een aantal bedrijfsvoeringstaken voert Peelgemeenten niet zelf uit, maar wordt gebruik gemaakt van de aanwezige kennis en formatie bij één van de Peelgemeenten. De hierbij gemoeide formatie is niet opgenomen in bovenstaand overzicht. Deze personen zijn namelijk niet in dienst bij de GR. De gemeenten die formatie leveren worden hiervoor gecompenseerd op basis van de begrote loonsom van de geleverde formatie. Het gaat hierbij om de volgende taken die worden ingekocht bij een van de gemeenten: • Salaris- en personeelsadministratie: 0,8 fte via de gemeente Gemert-Bakel. Daarnaast verricht de salaris en personeelsadministratie nog taken voor de gezins- en jongerencoaches, dit wordt aanvullend in rekening gebracht; • Financiële administratie: 0,5 fte via de gemeente Deurne; • Functionaris gegevensbescherming: 0,25 fte via de gemeente Laarbeek.

Voor de formatie van de Ciso (0,33 fte) en de Privacy Officer (0,2 fte), die voorheen werd afgenomen via de gemeente Laarbeek, is een formatieplaats opgenomen binnen de eigen begroting van de GR Peelgemeenten.

Ontwikkelingen bedrijfsvoering In paragraaf 2.1 zijn de algemene ontwikkelingen benoemd die breed worden ingezet en direct een relatie hebben met het sociaal domein. Hierin zijn ook onderdelen benoemd die betrekking hebben op bedrijfsvoering. De paragraaf “ontwikkelingen sociaal domein breed” geeft inzicht in de stand van zaken en beleidsvoornemens ten aanzien van bedrijfsvoering die niet direct, maar wel indirect een relatie hebben met het sociaal domein.

25

3. Bijlagen

3.1. Begroting 2022 naar taakvelden en overzicht overhead In onderstaand overzicht zijn de lasten en baten, overeenkomstig de voorschriften uit het BBV, verdeeld over taakvelden. LASTEN

0.4 0.8 6.2 6.3 6.71

Overhead Overige baten en lasten Wijkteams Inkomensregelingen Maatwerkdienstverlening 18+

Begr 2022

2.749.100 20.200 5.794.640 879.350 426.480 9.869.770

MJR 2023 MJR 2024 MJR 2025

2.795.600 20.200 5.898.900 895.200 434.200 10.044.100

2.842.800 20.200 6.005.100 911.300 442.000 10.221.400

2.890.800 20.200 6.113.100 927.700 450.000 10.401.800

De kosten voor overhead (taakveld 0.4) zijn onder te verdelen in de volgende onderdelen: Uitsplitsing overhead

Begr 2022

Overhead loonkosten Overhead automatisering Overhead huisvesting Overhead overig

1.764.900 419.000 83.700 481.500 2.749.100

MJR 2023 MJR 2024 MJR 2025

1.796.700 425.300 85.000 488.600 2.795.600

1.829.000 431.700 86.300 495.800 2.842.800

1.861.800 438.200 87.600 503.200 2.890.800

Het overheadpercentage, berekend door de totale overheadkosten te delen door de totale lasten bedraagt voor de begroting 2022: 27,8 %.

26

3.2. EMU-saldo In het Besluit Begroting en Verantwoording (BBV, art. 19) is de verplichting vastgesteld dat de Gemeenschappelijke Regelingen ramingen van het EMU-saldo dienen te verstrekken over het voorafgaande jaar, het actuele jaar, het begrotingsjaar en voor het jaar volgend op het begrotingsjaar. De begroting van de GR Peelgemeenten is opgesteld conform een (gemodificeerd) stelsel van baten en lasten. Het EMU-saldo gaat niet uit van baten en lasten, maar gaat uit van ontvangsten en uitgaven, berekend op transactiebasis en overeenkomstig de voorschriften van het Europese systeem van nationale en regionale rekeningen in de Europese Unie. Het EMU Saldo van Peelgemeenten ziet er als volgt uit: Emu-saldo

1. Exploitatie saldo voor reservemutaties 2. Mutatie (im)materiele vaste activa 3. Mutatie voorzieningen 4. Mutatie voorraden 5. Verwachte boekwinst verkoop effecten en (im)materiele vaste activa Berekend EMU saldo

Begroting Begroting 2021 2022

0

0

-13.100

-38.400

0

0

0

0

0

0

-13.100

-38.400

27

3.3. Balans Balans

Rekening

Begroting

Begroting

Meerjarenraming

31-12-20

31-12-21

31-12-22

31-12-23

31-12-24

31-12-25

107.100

94.000

55.600

126.600

70.000

15.000

107.100

94.000

55.600

126.600

70.000

15.000

Activa Vaste activa (im)materiële vaste activa Financiële vaste activa Totaal vaste activa Vlottende activa Uitzettingen in 's Rijks schatkist < 1jaar Overige vorderingen

13.760.000 13.760.000 13.760.000 13.760.000 13.760.000 13.760.000 4.774.000

Liquide middelen

248.800

Overlopende activa

17.500

250.000

250.000

250.000

250.000

250.000

Totaal vlottende activa

18.800.300 14.010.000 14.010.000 14.010.000 14.010.000 14.010.000

Totaal activa

18.907.400 14.104.000 14.065.600 14.136.600 14.080.000 14.025.000

Passiva Vaste passiva Eigen vermogen

325.300

300.000

300.000

300.000

300.000

300.000

0

0

0

0

0

0

Totaal vaste passiva

325.300

300.000

300.000

300.000

300.000

300.000

Vlottende passiva Schulden met rentetypische looptijd < 1 jaar Overlopende passiva

2.473.100

Vreemd vermogen (voorzieningen) Vaste schulden met een rentetypische looptijd > 1 jaar

16.109.000 13.804.000 13.765.600 13.836.600 13.780.000 13.725.000

Totaal vlottende passiva

18.582.100 13.804.000 13.765.600 13.836.600 13.780.000 13.725.000

Totaal passiva

18.907.400 14.104.000 14.065.600 14.136.600 14.080.000 14.025.000

28

3.4. Overzichten met bijdrage per gemeente 2022 – 2025 In de begroting 2022 zijn de inwonerbijdragen voor een deel verdeeld op basis van inwoneraantal en voor een deel zijn ze gebaseerd op werkelijke inzet. Het aantal inwoners en de procentuele verdeling is als volgt; Gemeente

Inwoners per 1-12021

Inwoners in %

Asten Deurne Gemert-Bakel Laarbeek Someren Totaal

16.823 32.429 30.760 22.807 19.431 122.250

13,76% 26,53% 25,16% 18,66% 15,89% 100%

Per gemeente is de hoogte van de bijdragen verder uitgewerkt en weergegeven in onderstaande overzichten:

Gemeente Asten Asten- structureel WMO- verdeling inwonertal WMO- aanvullende taken WMO - basistaken Jeugd - verdeling inwonertal Jeugd - plustaken Minimabeleid Bijzondere bijstand Schulddienstverlening Overhead Totaal Asten structureel

2022

2023

2024

2025

Verdeelsleutel

162.500 38.400 314.880 92.200 464.950 41.700 79.300 58.700 381.100 1.633.730

165.500 39.100 320.500 93.800 473.300 42.400 80.800 59.800 387.500 1.662.700

168.400 39.800 326.300 95.500 481.800 43.200 82.200 60.800 394.000 1.692.000

171.500 40.500 332.200 97.300 490.500 44.000 83.700 61.900 400.600 1.722.200

Inwoneraantal Werkelijke inzet Werkelijke inzet Inwoneraantal Werkelijke inzet Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal

2022

2023

2024

2025

Verdeelsleutel

313.300 522.240 177.700

318.900

324.700

330.500

531.600 180.900

541.200 184.100

550.900 187.500

80.300 152.900 113.100 734.600 2.094.140

81.800 155.700 115.200 746.900 2.131.000

83.200 158.500 117.200 759.500 2.168.400

84.700 161.400 119.400 772.200 2.206.600

Inwoneraantal Werkelijke inzet Werkelijke inzet Inwoneraantal Werkelijke inzet Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal

Gemeente Deurne Deurne - structureel WMO- verdeling inwonertal WMO- aanvullende taken WMO - basistaken Jeugd - verdeling inwonertal Jeugd - plustaken Minimabeleid Bijzondere bijstand Schulddienstverlening Overhead Totaal Deurne structureel

29

Gemeente Gemert-Bakel Gemert-Bakel - structureel WMO- verdeling inwonertal WMO- aanvullende taken WMO - basistaken Jeugd - verdeling inwonertal Jeugd - plustaken Minimabeleid Bijzondere bijstand Schulddienstverlening Overhead Totaal Gemert-Bakel structureel

2022

2023

2024

2025

Verdeelsleutel

297.200 453.120 168.500

302.500

308.000

313.500

461.300 171.600

469.600 174.700

478.100 177.800

76.200 145.100 107.300 696.800 1.944.220

77.600 147.700 109.300 708.500 1.978.500

79.000 150.300 111.200 720.400 2.013.200

80.400 153.100 113.200 732.500 2.048.600

Inwoneraantal Werkelijke inzet Werkelijke inzet Inwoneraantal Werkelijke inzet Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal

2022

2023

2024

2025

Verdeelsleutel

220.300 38.400 322.560 125.000 772.250 56.500 107.600 79.600 516.600 2.238.810

224.300 39.100 328.400 127.200 786.200 57.500 109.500 81.000 525.300 2.278.500

228.300 39.800 334.300 129.500 800.400 58.500 111.500 82.500 534.100 2.318.900

232.400 40.500 340.300 131.800 814.800 59.600 113.500 84.000 543.100 2.360.000

Inwoneraantal Werkelijke inzet Werkelijke inzet Inwoneraantal Werkelijke inzet Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal

2022

2023

2024

2025

Verdeelsleutel

187.700 69.100 253.440 106.500 694.400 48.100 91.600 67.800 440.200 1.958.840

191.100 70.300 258.000 108.400 706.900 49.000 93.300 69.000 447.600 1.993.600

194.500 71.600 262.600 110.300 719.600 49.900 95.000 70.300 455.100 2.028.900

198.000 72.900 267.300 112.300 732.600 50.800 96.700 71.500 462.700 2.064.800

Inwoneraantal Werkelijke inzet Werkelijke inzet Inwoneraantal Werkelijke inzet Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal Inwoneraantal

Gemeente Laarbeek Laarbeek - structureel WMO- verdeling inwonertal WMO- aanvullende taken WMO - basistaken Jeugd - verdeling inwonertal Jeugd - plustaken Minimabeleid Bijzondere bijstand Schulddienstverlening Overhead Totaal Laarbeek structureel

Gemeente Someren Someren - structureel WMO- verdeling inwonertal WMO- aanvullende taken WMO - basistaken Jeugd - verdeling inwonertal Jeugd - plustaken Minimabeleid Bijzondere bijstand Schulddienstverlening Overhead Totaal Someren - structureel

30

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10100907/1