CConstaterende datSomeren
Koppel je AI →
Document · PDF

5o Toelichting BP Veegplan XII Ruimtelijke onderbouwing Kerkenhuis 12

Commissie Ruimte 9 februari 2022, gemeente SomerenBij agendapunt: Vaststellen bestemmingsplan Veegplan XII10.603 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

4.9.2 Besluit gevoelige bestemmingen Op 16 januari 2009 is het Besluit gevoelige bestemmingen (luchtkwaliteitseisen) in werking getreden. Deze AMvB beperkt de vestiging van gevoelige bestemmingen in de nabijheid van provinciale- en Rijkswegen. Het besluit richt zich op bescherming van mensen die verhoogd gevoelig zijn voor fijnstof en stikstofdioxide. Dit zijn voornamelijk kinderen, ouderen en zieken. Scholen, kinderdagverblijven en verzorgings-, verpleeg- en bejaardenhuizen en bijbehorende terreinen betreffen hierbij gevoelige bestemmingen. Met de beoogde ontwikkeling wordt geen gevoelig object gevestigd en deze ontwikkeling vormt derhalve geen bezwaar in het kader van het Besluit gevoelige bestemmingen. 32

4.9.3 Uitstoot van schadelijke stoffen De borging van de luchtkwaliteit vindt onder andere plaats middels een gebiedsgerichte aanpak van de luchtkwaliteit via het Nationaal Samenwerkingsprogramma (NSL). Binnen het NSL werken het Rijk, de provincies en gemeenten samen om de Europese eisen voor luchtkwaliteit te realiseren. Het NSL is op 1 augustus 2009 in werking getreden. De programma-aanpak zorgt voor een flexibele koppeling tussen ruimtelijke activiteiten en milieugevolgen. Van bepaalde projecten met getalsmatige grenzen is vastgesteld dat deze ‘niet in betekenende mate’ (NIBM) bijdragen aan de luchtverontreiniging als de 3% grens niet wordt overschreden. In de ‘Regeling niet in betekenende mate bijdragen’ wordt aangeven op welke manier snel kan worden vastgesteld of de bijdrage van een nieuwbouwproject op de luchtkwaliteit valt onder de term ‘niet in betekenende mate’. De regeling geeft een harde omschrijving van het aantal gevallen. Voor woningbouw geldt bij 1 ontsluitingsweg een aantal van 1.500 nieuwe woningen netto. Bij twee ontsluitingswegen geldt een aantal van 3.000 woningen netto. Gelet op de kleinschaligheid van de ontwikkeling valt dit plan onder het begrip ‘niet in betekenende mate’ valt en hoeft de luchtkwaliteit niet verder te worden onderzocht in het kader van de Wet luchtkwaliteit.

4.10 Bodemkwaliteit Bij een ruimtelijke ontwikkeling dient te zijn aangetoond dat de bodem geschikt is voor de beoogde functie. Op de planlocatie is geen sprake van gewijzigd gebruik. Het nieuw op te richten bijgebouw betreft geen gevoelige object en wordt niet gebruikt voor functies waarbinnen meer dan twee uur per dag wordt verbleven. Gelet hierop levert de bodemkwaliteit geen belemmering op ten aanzien van de gewenste ontwikkeling.

4.11 Externe veiligheid 4.11.1 Inleiding

Onder externe veiligheid verstaat men het beheersen van risico’s die direct of indirect voortvloeien uit de opslag, de productie, het gebruik en het vervoer van gevaarlijke stoffen. Het risico is daarbij gedefinieerd als ‘de kans op overlijden’ voor personen. De aanwezige risico’s zijn zeer afhankelijk van het brontype. De relevante typen zijn: bedrijven, vervoer van gevaarlijke stoffen (per spoor, over de weg en het water) en kabels en leidingen. Binnen de planlocatie wordt geen nieuw gevoelig object opgericht. Het aspect externe veiligheid vormt derhalve geen bezwaar voor onderhavige ontwikkeling.

4.11.2 Risico

De ontwikkeling betreft een bouwvlakwijziging. Er dient te worden getoetst aan plaatsgebonden risicocontouren van risicobronnen.

33

De locatie ligt niet binnen een plaatsgebonden risicocontour van een risicobron. Zie bovenstaande recentelijke kaart van het IPO 2017. Een plaatsgebonden risico is de berekende kans per jaar, dat een persoon overlijdt als rechtsreeks gevolg van een ongeval bij een risicobron, aangenomen dat hij op die plaats permanent en onbeschermd verblijft. Het plaatsgebonden risico mag worden gebruikt bij de toetsing of een risicovolle activiteit op een bepaalde plek mag plaatsvinden en wat in de directe omgeving ervan gebouwd mag worden. De geldende regels zijn vastgelegd in het Besluit milieukwaliteitseisen Externe veiligheid inrichtingen en in de nota Risiconormering vervoer gevaarlijke stoffen. In het plaatsgebonden risico zijn in het kort twee verschillende kansen verwerkt: De kans dat er daadwerkelijk een zwaar ongeval of ramp, zoals het ontsnappen van een gevaarlijke stof, plaatsvindt, en de kans dat een persoon daadwerkelijk overlijdt als gevolg van dit zwaar ongeval of ramp. Bij een plaatsgebonden risico van 10-6 is de kans dat er daadwerkelijk een zwaar ongeval plaatsvindt 1 op de miljoen. Een PR van 10-6 wordt in de regels voor ruimtelijke ordening en externe veiligheid echter als een relatief hoog risico beschouwd. Bij een PR van 10-6 is de kans dat een persoon op die afstand van het ongeval daadwerkelijk overlijdt nog redelijk groot.

Wegens dit soort relatief grote overlijdenskansen mogen er binnen de contour van 10-6 in principe geen kwetsbare objecten staan. Dit geldt voor situaties die (zijn) ontstaan na het moment waarop de betreffende norm is uitgebracht, te weten 1989 voor inrichtingen en 1996 voor transport. Het voorliggende plan behoeft echter niet als “kwetsbaar object” aangemerkt te worden. Er verblijven namelijk geen personen binnen de contouren van het toekomstige project. Verder zijn in de directe omgeving gelegen: MAC-Lierop evenemententerrein (515 m1) Shell tankstation Vulpunt LPG (322 m1) Autosnelweg A67 (137 m1) I&M transportleiding aardgas (323 m1) Zie onderstaand kaartje

Uitsnede uit de risicokaart Nederland

34

De locatie ligt verder buiten het invloedsgebied van vernoemde activiteiten. De definitie van “Groepsrisico” volgens het Ministerie van infrastructuur en Waterstaat luidt: "de cumulatieve kans per jaar dat ten minste 10, 100 of 1.000 personen overlijden als rechtstreeks gevolg van hun aanwezigheid in het invloedsgebied van een inrichting en een ongewoon voorval binnen die inrichting waarbij een gevaarlijke stof of gevaarlijke afvalstof betrokken is". Het moge duidelijk zijn, gelet op de omgeving en het gebruik van deze onverwarmde secundaire autostalling zal hier geen sprake van zijn.

4.12 M.E.R. beoordeling Op 1 april 2011 is het nieuwe Besluit milieueffectrapportage in werking getreden. Een belangrijke wijziging die daarin is aangebracht, is dat voor de vraag of een m.e.r.-beoordelingsprocedure moet worden doorlopen, een toetsing aan de drempelwaarden in de D-lijst niet toereikend is. Indien een activiteit een omvang heeft die onder de grenswaarden ligt, dient op grond van de selectiecriteria in de EEG-richtlijn milieu-effectbeoordeling te worden vastgesteld of belangrijke nadelige gevolgen van de activiteit voor het milieu kunnen worden uitgesloten. Wanneer dat het geval is, is de activiteit niet m.e.r.-(beoordelings)plichtig. In het kader van de wijziging van het Besluit m.e.r. is een handreiking opgesteld over de vraag hoe moet worden vastgesteld of een activiteit met een omvang onder de drempelwaarde toch belangrijke nadelige gevolgen voor het milieu kan hebben. In de handreiking is opgenomen dat voor elk besluit of plan dat betrekking heeft op activiteit(en) die voorkomen op de Dlijst en die een omvang hebben die beneden de drempelwaarden liggen een toets moet worden uitgevoerd of belangrijke nadelige milieugevolgen kunnen worden uitgesloten. Voor deze toets wordt de term vormvrije m.e.r.-beoordeling gebruikt.

De toetsing in het kader van de vormvrije m.e.r.beoordeling dient te geschieden aan de hand van de selectiecriteria van de EEG-richtlijn milieueffectbeoordeling. De ontwikkeling geldt niet als een m.e.r.-beoordelingsplichtige activiteit conform het Besluit m.e.r. In het kader van de voorbereiding van deze ruimtelijke onderbouwing is geconstateerd dat de planlocatie niet binnen een kwetsbaar of waardevol gebied is gelegen. Op basis van deze ruimtelijke onderbouwing kan geconcludeerd worden dat het milieubelang in voldoende mate is afgewogen en dat er geen nadelige effecten zijn te verwachten.

5.

5.1

UITVOERBAARHEID

Economische uitvoerbaarheid

5.1.1 Grexwet In de Grondexploitatiewet is bepaald dat een gemeente bij het vaststellen van een planologische maatregel, die mogelijkheden biedt voor de bouw van één of meer hoofdgebouwen, verplicht is maatregelen te nemen die verzekeren dat de kosten die gepaard gaan met de ontwikkeling van de locatie worden verhaald op de initiatiefnemers van het plan. Er is geen sprake van realisatie van een hoofdgebouw. Voor de ontwikkeling van dit plan is er sprake van een particulier initiatief. De gemeente Someren verhaalt alle door de gemeente te maken kosten verhalen op de initiatiefnemer. De initiatiefnemer sluit met de gemeente Someren een anterieure overeenkomst. Tevens wordt door de initiatiefnemer een planschadeverhaalsovereenkomst gesloten met de gemeente Someren waarin is bepaald dat de initiatiefnemer de kosten voor rekening nemen. Op deze wijze is de financiële haalbaarheid van het plan gegarandeerd.

5.2

Maatschappelijke uitvoerbaarheid

Deze ruimtelijke onderbouwing wordt conform de wettelijke vereisten kenbaar gemaakt. Naar aanleiding van zienswijzen op deze ruimtelijke onderbouwing vindt een heroverweging op deze onderdelen plaats en kan besloten worden dit bestemmingsplan op een aantal punten te wijzigen.

35

6.

OVERLEG EN INSPRAAK

6.1

Inspraakprocedure

In de Gemeentewet is bepaald dat de gemeenteraad een inspraakverordening dient vast te stellen waarin geregeld wordt op welke wijze ingezetenen en andere belanghebbenden bij de voorbereiding van een bestemmingsplan worden betrokken. In de inspraakverordening is aangegeven dat inspraak wordt verleend wanneer dit wettelijk verplicht is. Daarnaast kan elk bestuursorgaan ten aanzien van zijn eigen bevoegdheden besluiten of inspraak wordt verleend. Voor de beoogde herontwikkeling zal geen inspraak worden verleend.

6.2

Overleg ex artikel 3.1.1. Bro

Artikel 3.1.1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening (Bro) geeft aan dat bij de voorbereiding van een ruimtelijk besluit het College van burgemeester en wethouders overleg met de besturen van bij het plan betrokken waterschappen pleegt. Waar nodig plegen zij tevens overleg met besturen van andere gemeenten, met de provincie en eventuele andere diensten van Rijk en provincie die belast zijn met de behartiging van belangen die in het plan in het geding zijn. De provincie Noord-Brabant en Waterschap Aa en Maas worden in het kader bestemmingsplan Veegplan XII betrokken in het vooroverleg.

36

Bestemmingswinst en Landschappelijke Kwaliteitsverbetering Someren versie:

augustus 2020

ontwikkeling / bestemmingsplan: oppervlakte plangebied: Bestemmingswaarde Agrarische bestemmingen Agrarisch bedrijf Agrarisch bedrijf - per bedrijfswoning (1.000 m2) Agrarische grond - Landbouw gronden Agrarische grond - Teeltondersteunende voorzieningen Agrarische grond - Zonneweide Bedrijfsbestemmingen, niet-agrarisch Bedrijf, cat 1-2, max 800 m2 bedrijfsgebouw Bedrijf, cat 1-2, meer dan 800 m2 bedrijfsgebouw Bedrijf, cat 3 of hoger, max 1.500 m2 bedrijfsgebouw Bedrijf, cat 3 of hoger, meer dan 1.500 m2 bedrijfsgebouw Agrarisch verwant / agrarisch technisch hulpbedrijf Bedrijf - per bedrijfswoning (1.000 m2) Maatschappelijk - met bouwvlak Maatschappelijk - zonder bouwvlak Recreatie, verblijfsrecreatie, met bouwvlak Recreatie, verblijfsrecreatie, zonder bouwvlak Recreatie, dagrecreatie, met bouwvlak Recreatie, dagrecreatie, zonder bouwvlak Horeca Sport, met bouwvlak Sport, zonder bouwvlak Gemengd Windmolen(s)

14430 #1

#2

#2

Algemene bestemmingen Bos Landschappelijke inpassing Landschappelijke inpassing (aangeduid binnen 'Wonen') Natuur Water Groen Verkeer Wonen Wonen tot 1.000 m2 Wonen groter dan 1.000 m2 maar kleiner dan 2.500 m2 Wonen groter dan 2.500 m2 Tuin (aansluitend aan woonperceel > 2.500 m2

#2

Kerkenhuis 12 Lierop Bestemmingsplan Buitengebied gemeente Someren m2

bedrag / m2 (in €)

voor ontwikkeling oppervlakte waarde

€ € € €

20,00 75,00 8,50 12,00 maatwerk

€ € 11000 € €

€ € € € € € € € € € € € € € €

75,00 90,00 110,00 125,00 90,00 75,00 125,00 40,00 75,00 40,00 40,00 15,00 75,00 90,00 15,00 maatwerk maatwerk

€ € € € € € € € € € € € € € €

-

€ € € € € € € € € € € € € € €

€ € € € € € €

1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 12,50

€ € € € € € €

-

€ 1320 € 460 € € € € €

1.320,00 460,00 -

€ € € €

225,00 60,00 50,00 10,00

1000 € 1500 € 930 € €

225.000,00 90.000,00 46.500,00 -

1000 € 1500 € 470 € €

225.000,00 90.000,00 23.500,00 -

voor ontwikkeling €

455.000,00

na ontwikkeling € € €

422.560,00 -32.440,00 -6.488,00

Bestemmingswaarde Bestemmingswinst als gevolg van de ontwikkeling Te leveren investering kwaliteitsverbetering van het landschap

93.500,00 -

20%

Check oppervlakte plangebied

voor ontwikkeling

Bebouwingswinst

bedrag / eenh. (in €)

Waardestijging als geen gebruik wordt gemaakt van de Somerense sloop-bonus regeling(en) Extra m3 inhoud (bedrijfs-)woning, groter dan 750 m3 Extra m2 bijgebouwen bij een (bedrijfs-)woning, groter dan 100 m2 Extra m2 bedrijfsgebouw bij 'Bedrijf' - milieucategorie 1-2 Extra m2 bedrijfsgebouw bij 'Bedrijf' - milieucategorie 3 of hoger Extra m2 bedrijfsgebouw bij andere bestemming dan 'Bedrijf' of 'Agrarisch bedrijf'

na ontwikkeling oppervlak waarde

14430

na ontwikkeling

14430

€ 264 € € €

€

150,00

€ voor ontwikkeling €

39.600,00 39.600,00

50%

#1 #2

1.000,00

voldoet

€ 350 € € €

250,00 150,00 150,00 200,00

€

-

na ontwikkeling m2 / m3 waarde

€

52.500,00 12.900,00 6.450,00

€ €

-19.540,00 -38,00

Blijft de verplichting onder de drempelwaarde? Ja. Geen kwaliteitsverbetering nodig

De begripsomschrijvingen en bestemmingsomschrijvingen uit het bestemmingsplan van de gemeente Someren zijn bepalend voor de indeling Aan een (agrarische) bedrijfswoning wordt 1.000 m2 van het bouwvlak toegerekend

52.500,00 -

na ontwikkeling € € €

Bestemmingswinst + Bebouwingswinst Te leveren investering kwaliteitsverbetering van het landschap Drempelwaarde

82.280,00 -

voor ontwikkeling m2 / m3 waarde

€ € € €

Bebouwingswaarde Bebouwingswinst als gevolg van de ontwikkeling Te leveren investering kwaliteitsverbetering van het landschap

€ € 9680 € €

Bestemmingswinst en Landschappelijke Kwaliteitsverbetering Someren Te leveren Kwaliteitsverbetering van het landschap

€

-38,00 subtotaal

Landschappelijke verbetering

€ / eenh

Aanleg nieuwe natuur (met bestemming 'Natuur') Realisatie van Ecologische verbindingszone (met aanduiding 'evz') Aanleg van nieuwe bosgebieden (met bestemming 'Bos') Aanleg van Landschapselementen (met bestemming 'Groen') Aanleg van Landschapselementen (met een planologische aanduiding) Aanleg van erfbeplanting (zonder planologische aanduiding) Onderhoudskosten Van bestaande groene en planologische beschermde elementen Van nieuwe groene en planologische beschermde elementen

€ € € € € € (max … jaar) 10 10

3,65 3,65 2,95 2,95 1,95 1,00

€ / eenh / jr #7 #7

€ €

Sloop

Cultuurhistorie Extra bouwkosten Cultuurhistorisch waardevollen bebouwing i.v.m. restauratie

€ € € € € €

oppervlakte

15,00 17,50 22,50 25,00 7,00 2,50

Meerkosten terreininrichting van Cultuurhistorisch waardevol ensemble of omgeving

#4

o.b.v. begroting deskundige

Overige investeringen in Cultuurhistorische waarden

#5

max 50% kosten € / eenh.

#5

€ 1,75 € 4,25 max 50% kosten

€

-

€

-

€

-

€

-

-

aantal € €

-

kosten

€ € € € € €

o.b.v. bouwkostenbegroting

Aanleg van recreatieve fiets- en wandelroutes (per m1) Aanleg van opengestelde recreatieve wateren (per m2) Aanleg van overige recreatieve voorzieningen

kosten

oppervlakte

€ -

€ €

#3

Recreatie en toerisme

kosten € € € € € €

€ / eenh

slopen overtollige (bedrijfs)gebouwen (bedrijfs)gebouwen (bedrijfs)gebouwen, incl mestkelders (bedrijfs)gebouwen, incl asbest daken (bedrijfs)gebouwen, incl asbest daken en mestkelders slopen kassen saneren verhardingen, sleufsilo's, voerplaten

oppervlakte

-

Totale investering in kwaliteitsverbetering van het landschap:

€

Nog openstaande kwalitatieve verplichting voor deze ontwikkeling

€

-38,00 voldoet

€

-38,00

€

-38,00 voldoet

BiO-fonds Storting in gemeentelijke BiO-fonds, na goedkeuring door de gemeente Investering in kwaliteitsverbetering: zelfrealisatie in plan + storting BiO-fonds Voldoet de totale investering in kwaliteitsveretering van het landschap? #3

#4

#5

#6 #7

#6

€

-

-38,00

Op basis van een bouwkostenbegroting door een deskundige wordt bepaald wat de extra investering in bouwactiviteiten is a.g.v. het behoud en herstel van cultuurhistorische waarden. Op basis van een begroting van een deskundige wordt bepaald wat de extra investeringen van de (terrein)inrichting zijn a.g.v. het behoud en herstel van cultuurhistorische waarden. Op grond van een prijsopgave van een uitvoerder én een schriftelijke opdrachtbevestiging van de initiatiefnemer mag tot maximaal 50% van de verbeteringskosten worden opgevoerd als kwaliteitsverbetering. Goedkeuring op grond van een concreet collegebesluit. De gemeente Someren ziet onderhoudskosten voor groenelementen vooralsnog niet als investering in kwaliteitsverbetering van het landschap

Element L8A Landschapsboom aanplant L10 Hoogstamfruitbomen Boomkorven type rund Elektrisch veeraster Subtotaal Planvorming Subtotaal Indexering 2006 = 100 Totaal

aantal eenheid 3 st 21 st 24 st 550 m1 10 % 2021 = 107,51

Norm per eenheid st. incl. Vergoeding BTW aanleg € 60,62 € 181,86 € 60,62 € 1.273,02 € 50,72 € 3,80

Beheersbijdrage Jaarlijkse per vergoedin Totale eenheid g vergoeding Compensatie (are) onderhoud onderhoud vergoeding totaal € 6,40 € 19,20 € 192,00 € 252,62 € 5,42 € 113,82 € 1.138,20 € 2.411,22 € 1.217,28 € 2.090,00 € 5.971,12 € 597,11 € 6.568,23 € 493,27 € 7.061,51

Bijlage Dit document bevat rekenresultaten van AERIUS Calculator. Het betreft de hoogst berekende stikstofbijdragen per stikstofgevoelig Natura 2000-gebied, op basis van rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant. De berekening op basis van stikstofemissies gaat uit van de componenten ammoniak (NH3) en/of stikstofoxide (NOx). Wilt u verder rekenen of gegevens wijzigen? Importeer de pdf dan in Calculator. Voor meer toelichting verwijzen wij u naar de website www.aerius.nl.

Berekening Situatie 1 Kenmerken Samenvatting emissies Depositieresultaten Gedetailleerde emissiegegevens

Verdere toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via: https://www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers. Rwo2HHpAyR4W (20 augustus 2020) pagina 1/5

Resultaten

Contact

Activiteit

Rechtspersoon

Inrichtingslocatie

dhr. R. Brinkman

Kerkenhuis 12, 5712BP Lierop

Omschrijving

AERIUS kenmerk

Garage

Rwo2HHpAyR4W

Datum berekening

Rekenjaar

Rekenconfiguratie

20 augustus 2020, 08:38

2020

Berekend voor natuurgebieden

Totale emissie

Resultaten Hectare met hoogste bijdrage (mol/ha/j)

Toelichting

Resultaten

Situatie 1

NOx

< 1 kg/j

NH3

< 1 kg/j

Natuurgebied

Uw berekening heeft geen depositieresultaten opgeleverd boven 0,00 mol/ha/jr.

Realisatie van een bijgebouw.

Situatie 1

Rwo2HHpAyR4W (20 augustus 2020) pagina 2/5

Resultaten

Locatie Situatie 1

Emissie Situatie 1

Bron Sector

Bron 1 Wegverkeer | Buitenwegen

Bron 2 Mobiele werktuigen | Bouw en Industrie

Resultaten

Situatie 1

Emissie NH3

Emissie NOx

< 1 kg/j

< 1 kg/j

-

< 1 kg/j

Rwo2HHpAyR4W (20 augustus 2020) pagina 3/5

Resultaten

Emissie (per bron)

Naam Locatie (X,Y)

Situatie 1

NOx NH3

Soort

Voertuig

Standaard

Aantal voertuigen Stof

Emissie

Licht verkeer

2,0 / etmaal NOx NH3

< 1 kg/j < 1 kg/j

Standaard

Zwaar vrachtverkeer

2,0 / maand NOx NH3

< 1 kg/j < 1 kg/j

Standaard

Middelzwaar vrachtverkeer

2,0 / maand NOx NH3

< 1 kg/j < 1 kg/j

Naam Locatie (X,Y) NOx

Resultaten

Bron 1 175155, 382012 < 1 kg/j < 1 kg/j

Voertuig

Omschrijving

STAGE IV, 56 – 75 kW, bouwjaar 2014/01, Cat. R

Graafmachine

STAGE IV, 56 – 75 kW, bouwjaar 2014/01, Cat. R

Trilplaat

Situatie 1

Brandstof verbruik (l/j)

Bron 2 174774, 381794 < 1 kg/j

Uitstoot hoogte (m)

Spreiding (m)

Warmte Stof inhoud (MW)

Emissie

100

NOx

< 1 kg/j

25

NOx

< 1 kg/j

Rwo2HHpAyR4W (20 augustus 2020) pagina 4/5

Resultaten

Disclaimer

Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden.

Rekenbasis

Deze berekening is tot stand gekomen op basis van: AERIUS versie 2019A_20200805_f3dee6357e Database versie 2019A_20200805_f3dee6357e Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/nl/factsheets/release/aerius-calculator-2019A

Resultaten

Situatie 1

Rwo2HHpAyR4W (20 augustus 2020) pagina 5/5

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11084072/1