981108 Bijlage 2 Stikstofrapportage
Tekst van het document
Rapportage Stikstofdepositie
Realisatie 2 B&B-kamers Luieweg 8 te Renesse
Projectnr: Datum: Versie: Contactpersoon:
2221765 2 februari 2023 2.1 Paul van Meer
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
Inhoudsopgave 1.
Inleiding .................................................................................................................................................... 3
2.
Situatie ..................................................................................................................................................... 3 2.1 2.2 2.3 2.4
Rekenpunten ................................................................................................................................... 4 Realisatiefase ................................................................................................................................... 5 Huidige gebruiksfase ........................................................................................................................ 7 Toekomstige gebruiksfase ................................................................................................................ 8
3.
Conclusies ................................................................................................................................................. 9
I.
Bijlage ‘Rapportage AERIUS Calculator Realisatie(aanleg)fase’ .................................................................... I
II.
Bijlage ‘Rapportage AERIUS Calculator Gebruiksfase’ ................................................................................. II
-2-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
1.
Inleiding
Aan de Luieweg 8 in Renesse, worden in een bestaande berging (bij een woning) 2 B&B-kamers gerealiseerd met in totaal 5 bedden. Om het project mogelijk te maken m.b.t. stikstofdepositie, zal de gasgestookte verwarmingsinstallatie van de bestaande woning worden vervangen door een warmtepomp. Voor zowel voor de realisatie(aanleg)fase van de B&B-kamers en de gebruiksfase van het geheel, zijn met behulp van de AERIUS Calculator berekeningen gemaakt om te kunnen bepalen of er sprake is van een toename van stikstofdepositie in Natura 2000-gebieden in de omgeving. In de berekeningen is gebruik gemaakt van de AERIUSCalculator versie 2022.
2.
Situatie
Aangezien de gasgestookte verwarmingsinstallatie van de bestaande woning zal worden vervangen voor een warmtepomp en de nieuwe B&B-kamers elektrisch worden verwarmd, is voor de toekomstige gebruiksfase alleen gerekend met de verkeersbewegingen.
Naast de gebruiksfase is ook de realisatie(aanleg)fase van belang. Met behulp van de AERIUS Calculator (versie 2022) zijn verschilberekeningen opgesteld voor de beide fases. In deze rapportage wordt volstaan met het maken van een aantal screenshots uit de calculator. De rapportages uit de AERIUS Calculator zijn in bijlage I en II opgenomen. Ook staat er in de rapportage een link, waarmee een export van de projectbestanden kan worden gedownload. Deze kunnen in de calculator worden geïmporteerd en op die manier kunnen de resultaten worden gecontroleerd.
-3-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
2.1
Rekenpunten
Met behulp van de AERIUS Calculator is de stikstof depositie berekend op alle relevante natuurgebieden.
-4-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
2.2
Realisatiefase
Voor de realisatie(aanleg)fase is uitgegaan van een bouwtijd van 40 werkbare werkdagen. Omdat er is sprake van een tijdelijk project, zijn alle emissies ingevoerd in één kalender 1 jaar. Ten behoeve van de aanlegfase zijn de volgende invoergegevens in AERIUS gebruikt: Bron werktuigen bouwfase: De werkzaamheden bestaan uit: - In de bestaande gevelopeningen worden nieuwe kozijnen aangebracht. - Er wordt een bouwkundige inrichting aangebracht. - De gehele binneninrichting wordt afgewerkt, d.m.v. behangen, stucwerk, schilderwerk etc. Voor bovengenoemde werkzaamheden wordt enkel gebruik gemaakt van elektrisch gereedschap en is er geen sprake van stikstof uitstotende diesel motoren. Bron verkeer: Verkeer van en naar de bouwlocatie: - licht verkeer: 200 ritten/jaar; - zwaar verkeer: 40 ritten/jaar.
De verkeersbewegingen zijn ingevoerd als lijnbron. Er is gerekend vanaf de bouwlocatie tot aan de Roelandsweg, alwaar het verkeer wordt opgenomen in het heersend verkeersbeeld.
-5-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
Resultaten Uit de verschilberekeningen volgt een toename van 0,00 mol/ha/j. Er is dus geen sprake van stikstofdepositie t.g.v. de realisatie(aanleg)fase van dit project.
-6-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
2.3
Huidige gebruiksfase
In de huidige gebruiksfase wordt de bestaande woning verwarmd door middel van gasgestookte verwarmingsinstallatie. Voor de huidige gebruiksfase is gerekend met een emissie van 3,59kg NOx /jaar. Gebaseerd op de kengetallen uit de factsheet ‘Ruimtelijke plannen – emissiefactoren’ https://www.aerius.nl/nl/factsheets/ruimtelijkeplannen-emissiefactoren/05-07-2018).
Voor het berekenen van de stikstofdepositie in de huidige gebruiksfase is tevens gerekend met verkeersbewegingen. Hiervoor wordt uitgegaan van de volgende aantallen (conform CROW publicatie 381 – december 2018 en de gemeentelijke agenda toerisme 20-05-2020): -
Licht verkeer woning 8 ritten per dag; Licht verkeer B&B voor 5 bedden / 3 = 2 parkeerplaatsen x 2,2 = 4,4 ritten per dag.
De verkeersbewegingen zijn ingevoerd als lijnbron. Er is gerekend vanaf het eigen terrein tot aan de Roelandsweg, alwaar het verkeer wordt opgenomen in het heersend verkeersbeeld.
-7-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
2.4
Toekomstige gebruiksfase
Aangezien de gasgestookte verwarmingsinstallatie van de bestaande woning zal worden vervangen voor een warmtepomp en de nieuwe B&B-kamers elektrisch worden verwarmd, is voor de toekomstige gebruiksfase alleen gerekend met de verkeersbewegingen. Voor het berekenen van de stikstofdepositie in de huidige gebruiksfase is tevens gerekend met verkeersbewegingen. Hiervoor wordt uitgegaan van de volgende aantallen (conform CROW publicatie 381 – december 2018 en de gemeentelijke agenda toerisme 20-05-2020): -
Licht verkeer woning 8 ritten per dag; Licht verkeer B&B voor 5 bedden / 3 = 2 parkeerplaatsen x 2,2 = 4,4 ritten per dag.
De verkeersbewegingen zijn ingevoerd als lijnbron. Er is gerekend vanaf het eigen terrein tot aan de Roelandsweg, alwaar het verkeer wordt opgenomen in het heersend verkeersbeeld.
Resultaten Uit de verschilberekeningen volgt een bijdrage van 0,00 mol/ha/j. Er is dus geen sprake van stikstofdepositie t.g.v. de gebruiksfase van dit project.
-8-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
3.
Conclusies
Aan de Luieweg 8 in Renesse, worden in een bestaande berging (bij een woning) 2 B&B-kamers gerealiseerd met in totaal 5 bedden. Om het project mogelijk te maken m.b.t. stikstofdepositie, zal de gasgestookte verwarmingsinstallatie van de bestaande woning worden vervangen door een warmtepomp. Voor zowel voor de realisatie(aanleg)fase van de B&B-kamers en de gebruiksfase van het geheel, zijn met behulp van de AERIUS Calculator berekeningen gemaakt om te kunnen bepalen of er sprake is van een toename van stikstofdepositie in Natura 2000-gebieden in de omgeving. De gasgestookte verwarmingsinstallatie van de bestaande woning zal worden vervangen voor een warmtepomp en de nieuwe B&B-kamers elektrisch worden verwarmd. Voor het berekenen van de stikstofdepositie in de toekomstige gebruiksfase zijn dan ook alleen de voertuigbewegingen van belang. Hierbij is uitgegaan van 12,4 ritten per etmaal. Met behulp van de AERIUS Calculator zijn verschilberekeningen opgesteld voor de realisatiefase en de toekomstige gebruiksfase ten opzichte van de huidige gebruiksfase. Uit de berekeningen volgt voor beide fasen geen toename van stikstofdepositie. Er is gebruik gemaakt van de AERIUS-Calculator versie 2022. Het AERIUS analysebestand (GML) met rekenresultaten, bronnen en rekenpunten is hier te downloaden.
Op basis van de resultaten uit de berekeningen kan worden geconcludeerd dat zowel voor de realisatie(aanleg)fase en de gebruiksfase geen vergunningsplicht geldt, t.a.v. stikstofdepositie, op grond van de Wet natuurbescherming.
-9-
Dan weet u het exact.
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
I.
Bijlage ‘Rapportage AERIUS Calculator Realisatie(aanleg)fase’
-I-
Dan weet u het exact.
Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.
Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Deze PDF is een digitaal bestand dat weer in te lezen is in AERIUS. Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:
www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers
Projectberekening
Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie
Activiteit
Omschrijving Toelichting
Berekening
AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie
Totale emissie
Huidige gebruiksfase - Referentie Realisatiefase - Beoogd
Resultaten
Huidige gebruiksfase - Referentie Realisatiefase - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
S&W Bouwkundig Ingenieurs Luieweg 8, 4325 GV Renesse Realisatie B&B Kamers [2221765_V2.1] Het realiseren van 5 B&B kamers in een bestaande vrijstaande berging. S2SDrj2aCLHq 02 februari 2023, 06:32 Wnb-rekengrid Rekenjaar
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
Hoogste bijdrage
Hexagon
Gebied
2023 2023
0,47 mol/ha/j 0,05 mol/ha/j 0,00 ha 34,98 ha 0,00 mol/ha/j 0,45 mol/ha/j
0,6 kg/j 61,7 g/j
3429758 3428232
4,4 kg/j 1,0 kg/j
Kop van Schouwen Kop van Schouwen
2/8
Projectberekening
Realisatiefase (Beoogd), rekenjaar 2023 Emissiebronnen Verkeersnetwerk
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
61,7 g/j
1,0 kg/j
3/8
Projectberekening
Huidige gebruiksfase (Referentie), rekenjaar 2023 Emissiebronnen 1 Wonen en Werken | Woningen | Gas verbruik verwarming Verkeersnetwerk
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
0,5 kg/j 54,6 g/j
3,6 kg/j 0,8 kg/j
4/8
Projectberekening
Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.
500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald
Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie
De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie.
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
5/8
Projectberekening
Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Realisatiefase" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)
Totaal Per gebied
Kop van Schouwen (116)
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
34,98 Berekend (ha gekarteerd)
34,98
Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol N/ha/jr)
Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol N/ha/jr)
1.433,38
1.433,38
0,00
0,00
0,00
0,00
34,98
34,98
0,45
0,45
6/8
Projectberekening
Realisatiefase, Rekenjaar 2023 1
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Gebruiksverkeer woning X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 2
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Werkverkeer X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Links Rechts NOₓ 0,8 kg/j Type scherm - NO₂ 0,2 kg/j Hoogte - NH₃ 54,6 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
8 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Links Rechts NOₓ 0,2 kg/j Type scherm - NO₂ 61,2 g/j Hoogte - NH₃ 7,1 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
200 p/jaar 0 p/jaar 40 p/jaar 0 p/jaar
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
7/8
Projectberekening
Huidige gebruiksfase, Rekenjaar 2023 1
Wonen en Werken | Woningen
Naam Gas verbruik Uittreedhoogte verwarming Warmteinhoud Locatie X:42756,13 Y:417264,83 Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie 2
4,0 m 0,000 MW
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Gebruiksverkeer X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
NOₓ NH₃
3,6 kg/j 0,5 kg/j
Links Rechts NOₓ 0,8 kg/j Type scherm - NO₂ 0,2 kg/j Hoogte - NH₃ 54,6 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
8 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2022_20230126_290cbff6e8 Database versie 2022_290cbff6e8 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/
S2SDrj2aCLHq (02 februari 2023)
8/8
2221765 – Realisatie 2 B&B-kamers, Luieweg 8 te Renesse Rapportage Stikstofdepositie_V2.1 2 februari 2023
II.
Bijlage ‘Rapportage AERIUS Calculator Gebruiksfase’
- II -
Dan weet u het exact.
Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.
Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Deze PDF is een digitaal bestand dat weer in te lezen is in AERIUS. Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:
www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers
Projectberekening
Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie
Activiteit
Omschrijving Toelichting
Berekening
AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie
Totale emissie
Huidige gebruiksfase - Referentie Toekomstige gebruiksfase - Beoogd
Resultaten
Huidige gebruiksfase - Referentie Toekomstige gebruiksfase - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
S&W Bouwkundig Ingenieurs Luieweg 8, 4325 GV Renesse Realisatie B&B Kamers [2221765_V2.1] Het realiseren van 5 B&B kamers in een bestaande vrijstaande berging. Re2FirprUTn1 02 februari 2023, 06:32 Wnb-rekengrid Rekenjaar
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
Hoogste bijdrage
Hexagon
Gebied
2023 2023
0,47 mol/ha/j 0,07 mol/ha/j 0,00 ha 33,12 ha 0,00 mol/ha/j 0,44 mol/ha/j
0,6 kg/j 84,6 g/j
3429758 3428232
4,4 kg/j 1,2 kg/j
Kop van Schouwen Kop van Schouwen
2/8
Projectberekening
Toekomstige gebruiksfase (Beoogd), rekenjaar 2023 Emissiebronnen Verkeersnetwerk
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
84,6 g/j
1,2 kg/j
3/8
Projectberekening
Huidige gebruiksfase (Referentie), rekenjaar 2023 Emissiebronnen 1 Wonen en Werken | Woningen | Gas verbruik verwarming Verkeersnetwerk
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
0,5 kg/j 54,6 g/j
3,6 kg/j 0,8 kg/j
4/8
Projectberekening
Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.
500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald
Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie
De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie.
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
5/8
Projectberekening
Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Toekomstige gebruiksfase" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)
Totaal Per gebied
Kop van Schouwen (116)
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
33,12 Berekend (ha gekarteerd)
33,12
Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol N/ha/jr)
Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol N/ha/jr)
1.433,38
1.433,38
0,00
0,00
0,00
0,00
33,12
33,12
0,44
0,44
6/8
Projectberekening
Toekomstige gebruiksfase, Rekenjaar 2023 1
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Gebruiksverkeer woning X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 2
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Gebruiksverkeer studio X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Links Rechts NOₓ 0,8 kg/j Type scherm - NO₂ 0,2 kg/j Hoogte - NH₃ 54,6 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
8 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Links Rechts NOₓ 0,4 kg/j Type scherm - NO₂ 94,9 g/j Hoogte - NH₃ 30,0 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
4.4 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
7/8
Projectberekening
Huidige gebruiksfase, Rekenjaar 2023 1
Wonen en Werken | Woningen
Naam Gas verbruik Uittreedhoogte verwarming Warmteinhoud Locatie X:42756,13 Y:417264,83 Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie 2
4,0 m 0,000 MW
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Gebruiksverkeer X:43189,77 Y:417273,15 1.137,35 m Binnen bebouwde kom (doorstromend) Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
NOₓ NH₃
3,6 kg/j 0,5 kg/j
Links Rechts NOₓ 0,8 kg/j Type scherm - NO₂ 0,2 kg/j Hoogte - NH₃ 54,6 g/j Afstand tot de weg - -
Aantal voertuigen
8 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2022_20230126_290cbff6e8 Database versie 2022_290cbff6e8 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/
Re2FirprUTn1 (02 februari 2023)
8/8