CConstaterende datSchouwen-Duiveland
Koppel je AI →
Document · PDF

20221220 Raadsbrief ontwerpbestemmingsplan Noordzee Residence Renesse Bijlage 9 Stikstof - bouwfase

Gemeenteraad 26 januari 2023, gemeente Schouwen-DuivelandBij agendapunt: Ingekomen stukken1.823 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Memo

memonummer datum aan van controle project projectnr. betreft bijlagen

0471614.100-SSB-RF-00 12 april 2022 BPD Ontwikkeling B.V. Robin Michiels Ivo Sedee Hogezoom 128-136, 4325 CL Renesse 0471614.100 Aanvullende memo stikstofberekening realisatiefase Bijlage 1: AERIUS_bijlage_20220412103749_Situatie2S4wYqJ56vPVy.pdf

INLEIDING De BPD Ontwikkeling B.V. is voornemens om aan de Hogezoom in Renesse recreatiewoningen te realiseren. Om deze reden wordt een nieuw bestemmingsplan opgesteld. Het voornemen bestaat uit 285 recreatiewoningen met in totaal 1.850 bedden. De Wet natuurbescherming (Wnb) schrijft voor dat voor alle (nieuwe) activiteiten die significante (negatieve) gevolgen kunnen hebben op de beschermde habitats in de Natura 2000-gebieden een beoordeling uitgevoerd moet worden. Op 9 maart 2021 is de Wet stikstofreductie en natuurverbetering door de 1e kamer aangenomen. Deze wet met bijbehorende AMvB, die op 1 juli 2021 van kracht is geworden, voorziet in een vrijstelling voor activiteiten van de bouwsector, zoals slopen en bouwen. De bij deze activiteiten vrijkomende emissies die zorgen voor stikstofdepositie mogen dan bij de beoordeling buiten beschouwing worden gelaten. Voor de volledigheid is naast de berekening voor de gebruiksfase een berekening wat betreft de stikstofdepositie gevolge de realisatiefase gemaakt. Voorliggende aanvullende memo gaat hierop in. De aanvullende berekening ziet op een verschilberekening, waarbij de emissies in de realisatiefase zijn vergeleken met de emissies in de referentiesituatie. UITGANGSPUNTEN REALISATIEFASE Deze memo geldt als een aanvullende memo.

Voor de uitgangspunten van de referentiesituatie wordt verwezen naar de memo voor de gebruiksfase (kenmerk: 0471614.100-SSB-05, d.d. 28 maart 2022). De realisatiefase bestaat uit het bouwrijp maken van het terrein én het plaatsen van de recreatiewoningen en het receptiegebouw op het plangebied. Bij het bouwrijp maken gaat het om het egaliseren van gronden, het aanbrengen van de benodigde kabels en leidingen, het aanleggen van infrastructuur (wegen en paden) en het realiseren van verlichting (lantaarns). Vervolgens zal men overgaan tot bouwen. Er worden 285 prefab (kant en klaar) recreatiewoningen en een receptiegebouw gerealiseerd in het plangebied. De recreatiefwoningen hebben ieder twee elementen en het receptiegebouw bestaat uit 4 elementen. Elk element wordt los van elkaar worden aangeleverd middels een vrachtwagen. De prefab recreatiewoningen en het receptiegebouw worden in totaal 574 elementen door een vrachtwagen afgeleverd bij de entree van het noordelijke en zuidelijke deel van het park aan de Hogezoom. Dit gaat om in totaal 1.148 vervoersbewegingen per jaar voor zwaar verkeer. De vrachtwagens zullen circa een half uur bij de entree stilstaan ten behoeve van het lossen van de elementen. De motor zal in die tijd uitgezet worden.

Middels een elektrische verreiker worden de recreatiewoningen en het receptiegebouw in elementen naar de gewenste plek gebracht en vervolgens worden de elementen gemonteerd. Er zullen werknemers naar het plangebied komen ten behoeve van de werkzaamheden (2.296 vervoersbewegingen per jaar). Voor elektriciteit wordt gebruik gemaakt van de stroomvoorziening in het plangebied.

blad 1 van 3

memonummer: 0471614.100-SSB-04 betreft: Stikstofberekening BPD Renesse

Ingeschat is dat de totale realisatiefase in totaal circa 12 maanden in beslag neemt. Voor de bovengenoemde werkzaamheden zijn onderstaande machines ingeschat (tabel 1). Aangezien de elektrische verreiker geen emissies met zich meebrengt, is deze niet opgenomen in tabel 1.

Draaiuren

Belasting

Brandstofverbruik

Brandstofverbruik

AdBlue/SCR?

AdBlue (%)

AdBlue (L/jaar)

[-]

Vermogen

Bouwjaar

Stageklasse

Tabel 1: inschatting inzet machines realisatiefase

[kW]

[uur/jaar]

(%)

(L/uur)

(L/jaar)

Ja / Nee

(%)

(L/jaar)

Bouwrijp maken Graafmachine Bestratingsmachine

5

2020

60

120

65%

10,48

1.258

Ja

6,00%

76

3b

2013

19

36

65%

4,16

149,92

Nee

nvt

nvt

Bovengenoemde mobiele werktuigen zijn in AERIUS Calculator ingevoerd (bron 3). Het aantal draaiuren is ingeschat op basis van bovengenoemde werkzaamheden. Het brandstofverbruik is ingeschat op basis van tabellen van het TNO 1 (2021). Of er sprake is van AdBlue hangt af van het bouwjaar en het vermogen van de machine: bij de invoer in AERIUS Calculator wordt aangegeven of sprake is van een keuze (ja of nee), of dat bij dergelijke relatief nieuwe machines en/of een relatief laag vermogen uitsluitend machines bestaan waar AdBlue is toegepast. Naast de inzet van mobiele werktuigen is in de realisatiefase ook sprake van bouwverkeer: licht verkeer van werknemers dat van en naar de bouwplaats rijdt, en zwaar verkeer voor de aan- en afvoer van materiaal en materieel. Onderstaand is een overzicht te zien van het totale verkeer dat nodig is voor de realisatiefase. Licht verkeer: • Het bouwrijp maken neemt circa 2 maanden in beslag. Voor het bouwrijp maken zijn circa 4 tot 5 werknemers nodig, die elke dag in de week van en naar de bouwplaats rijden. Dit geeft 5 werknemers * 5 dagen * 2 bewegingen/etmaal * 8 weken (2 maanden) = 400 lichte vervoersbewegingen per jaar; • Het bouwen (het plaatsen van de recreatiewoningen en receptiegebouw) neemt circa 10 maanden in beslag.

Ingeschat is dat er per recreatiewoning (totaal 285 stuks) ongeveer vier werknemers en voor het receptiegebouw 8 werknemers nodig zijn. Dit komt neer op ((285 * 4) + 8) * 2 = 1.148 werknemers die naar en van het plangebied rijden. Dat maakt samen 2.296 vervoersbewegingen per jaar. • Totaal aan lichte bewegingen: 2.496 vervoersbewegingen per jaar. Zwaar verkeer: • De machines moeten aan- en afgevoerd te worden. Ervan uitgaande dat deze eenmalig aan- en eenmalig afgevoerd worden, levert dit 3 machines (zonder wielen) * 2 bewegingen = 6 vervoersbewegingen per jaar op; • De 285 prefab recreatiewoningen en het receptiegebouw dienen naar de bouwplaats toegebracht te worden. Ervan uitgaande dat de recreatiewoningen uit 2 elementen bestaan en het receptiegebouw uit 4 elementen, is sprake van (285 * 2 delen) + 4 delen receptiegebouw) = 574 elementen. 574 * 2 bewegingen = 1.148 vervoersbewegingen per jaar. • Totaal aan zware bewegingen: 1.154 vervoersbewegingen per jaar. 1

TNO, 2021: https://www.aerius.nl/nl/factsheets/mobiele-werktuigen-stage-klasse-categorie%C3%ABn/13-01-2022

blad 2 van 3

memonummer: 0471614.100-SSB-04 betreft: Stikstofberekening BPD Renesse

Tabel 2: Vervoersverdeling realisatiefase (per jaar) Licht verkeer

Middelzwaar verkeer

Zwaar verkeer

2.496

-

1.154

Het wegverkeer (licht- en zwaar) is in AERIUS Calculator in bron 1, 2 en 4 t/m 7 ingevoerd. B EREKENINGSRESULTATEN EN CONCLUSIE In het kader van de voorgenomen ontwikkeling is een verschilberekening uitgevoerd tussen de referentiesituatie en de realisatiefase. De berekende stikstofdepositie op een Natura 2000-gebied is niet hoger dan 0,00 mol/ha/jaar.

blad 3 van 3

Projectberekening

Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron

Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via: www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Omschrijving Toelichting

Berekening

Antea Nederland B.V. Hogezoom, 4325CL Renesse Hogezoom Renesse Vergelijking referentiesituatie en realisatiefase

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

S4wYqJ56vPVy 12 april 2022, 10:40 Wnb-rekengrid

Totale emissie

Rekenjaar 2022 2022

Situatie 1 - Referentie Situatie 2 - Beoogd

Resultaten

Emissie NH3 54,4 kg/j 1,0 kg/j

Hoogste depositie Hexagon Situatie 1 - Referentie 3.009,82 mol/ha/j 3435962 Situatie 2 - Beoogd 2.081,22 mol/ha/j 3437404 Gekarteerd oppervlak met toename (ha) 0,00 ha Gekarteerd oppervlak met afname (ha) 1.793,25 ha Grootste toename van depositie 0,00 mol/ha/j Grootste afname van depositie 0,96 mol/ha/j

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

Emissie NOx 662,6 kg/j 31,9 kg/j Gebied Grevelingen Kop van Schouwen

2/8

Projectberekening

Situatie 2 (Beoogd), rekenjaar 2022 Emissiebronnen werktuigen | Consumenten mobiele werktuigen | 3 Mobiele Bouwrijp maken  Verkeersnetwerk

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

Emissie Emissie NH3 NOx 0,3 kg/j 9,6 kg/j 0,7 kg/j 22,3 kg/j

3/8

Projectberekening

Situatie 1 (Referentie), rekenjaar 2022 Emissiebronnen 3 Anders... | Anders... | Bron 3

 Verkeersnetwerk

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

Emissie NH3 -

Emissie NOx 67,3 kg/j

54,4 kg/j

595,3 kg/j

4/8

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

5 km Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn

Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

5/8

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Situatie 2" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Totaal Per gebied

Berekend (ha Hoogste totale Met toename Grootste gekarteerd) depositie (ha gekarteerd) toename (mol/ha/jr) (mol/ha/jr)

Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol/ha/jr)

Berekend (ha Hoogste totale Met toename Grootste gekarteerd) depositie (ha gekarteerd) toename (mol/ha/jr) (mol/ha/jr)

Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol/ha/jr)

1.793,25

Kop van Schouwen 1.030,39 (116) Duinen Goeree & Kwade Hoek 429,69 (101) Grevelingen 329,83 (115) Manteling van Walcheren 2,07 (117) Oosterschelde 1,27 (118)

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

3.009,80

0,00

0,00

1.793,25

0,96

2.104,14

0,00

0,00

1.030,39

0,96

2.156,37

0,00

0,00

429,69

0,02

3.009,80

0,00

0,00

329,83

0,04

1.994,81

0,00

0,00

2,07

0,01

1.921,75

0,00

0,00

1,27

0,01

6/8

Projectberekening

Situatie 2, Rekenjaar 2022 3 Mobiele werktuigen | Consumenten mobiele werktuigen Naam

Bouwrijp maken

Naam

Stageklasse

Graafmachine

Stage-V, >= 2019 , 75-560 kW, diesel, SCR: ja

2011-2013, 75-560 kW, Bestratingsmachine Stage-IIIB, diesel, SCR: nee

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

NOx NH3

9,6 kg/j 0,3 kg/j

BrandstofverbruikDraaiuren AdBlue Stof Emissie verbruik 1258 l/j

120 u/j 76 l/j

150 l/j

36 u/j

NOx 7,2 kg/j NH3 0,3 kg/j NOx 2,4 kg/j NH3 0,0 kg/j

7/8

Projectberekening

Situatie 1, Rekenjaar 2022 3 Anders... | Anders... Naam Bron 3 Uittreedhoogte Wijze van ventilatie Niet geforceerd Warmteinhoud Temporele Variatie Verwarming van Ruimten

2,0 m 0,000 MW

NOx

67,3 kg/j

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van: AERIUS versie 2021.0.5_20220328_855771c674 Database versie 2021.0.5_855771c674 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

S4wYqJ56vPVy (12 april 2022)

8/8

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12227473/1