BIJLAGE 4 20240625 factsheets Roosendaal.pdf
Tekst van het document
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel 2 3 Er is geen sprake van vandalisme
3
Kindcentrum BergOp ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
OBO Hoveniersberg 37 4708 HDRoosendaal Hoofdlocatie 22KV00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs Openbaar
OBO Gemeente Roosendaal 1990 2019
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
990
m 2 bvo
990
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 7 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:8
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
1 .797. 419
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 18 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €5 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1986 - 2000 Hoog Hoog Categorie capaciteit: < 1. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)* Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1986 - 2000 Categorie capaciteit: < 1. 000 m²
€ 17 € 20 Laag Laag
*o. b. v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kibeo
59
01-10-2023
per
65
m² bvo
(enkel)
€40. 000 €30. 000 €20. 000
Gebruikers overige ruimte:
€10. 000 €-
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 7%toename
2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2032
2033
DUURZAAMHEID 68, m³ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 31 kWh per m² bvo per jaar - Gem. verbruik water m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik warmte Energielabel: Onbekend CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: = ( kWh/m² per jaar) Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:
250 200 150 100 50 2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE -48%leegstand in2039 Inclusief andere gebruikers →-41%leegstand 1. 800 1. 600 1. 400 1. 200 1. 000
800 600 400 200 0
2025
2024-2039
350 300
0
2024
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar OPMERKINGEN
2025
2027
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1990
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
2 2 1 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
1 2 2 3 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
2 3 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel 1 1 Er is soms sprake van vandalisme
1
KPO BS Lavoor Heulberg ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO Heulberg 71 4708 HLRoosendaal Hoofdlocatie 23CM00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs RK
KPO Gemeente Roosendaal 2003
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1. 154
m 2 bvo
1. 154
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 10 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:11
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
8 38. 740
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 13 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €8 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Gemiddeld Gemiddeld Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) € 32 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 30 Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Hoog Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m² Gemiddeld *o. b. v. genormeerd vloeropp. van 875 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: 153 per Gebruikers onderwijsruimte:Kober KPO BS De Sponder
01-10-2023 240 240
m² bvo m² bvo
(enkel) (enkel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 5%toename
€100. 000 €80. 000 €60. 000 €40. 000 €20. 000 €-
2024
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
DUURZAAMHEID 96, - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 22 - Gem. verbruik water 03, - Gem. verbruik warmte Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
250 200 150 100 50 2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
-12%leegstand in2039 29%tekort
2. 500 2. 000 1. 500 1. 000
500 0
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar OPMERKINGEN
2025
2027
2033
2024-2039
300
0
2032
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar
= ( kWh/m² per jaar)
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2003
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
2 2 2 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
2 2 2 4 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
3 4 3 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel 2 6 Er is soms sprake van vandalisme
4
ODBS De Wingerd ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
OBO Kersenberg 52 4708 KCRoosendaal Hoofdlocatie 24NL00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs Openbaar
OBO Gemeente Roosendaal 1993
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1. 937
m 2 bvo
306
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 17 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig:1 Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:19
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
1 .209. 295
2. 243
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 8 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 11 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1986 - 2000 Laag Laag Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)* Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1986 - 2000 Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
€ 24 € 39 Laag Laag
*o. b. v. genormeerd vloeropp. van 1965 m² bvo GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kober Kober
376
01-10-2023
per
52 52
m² bvo m² bvo
(dubbel) (enkel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 0%afname
€120. 000 €100. 000 €80. 000 €60. 000 €40. 000 €20. 000 €-
2024
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2032
2033
2024-2039 DUURZAAMHEID 61, m³ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 0 kWh per m² bvo per jaar - Gem. verbruik water m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik warmte Energielabel: Onbekend CO₂-uitstoot (indicatie): 22. 496kg per jaar = (12 kg per m² bvo per jaar ) WEii-indicatie: = ( kWh/m² per jaar) Zonnepanelen: Ja Andere duurzaamheidsaspecten:
400 350 300 250 200 150 100 50 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
8%tekort in 10%tekort
2039
2. 500 2. 000 1. 500 1. 000
500 0
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar
2025
2027
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN Ventilatie via dauerlufting i.c. m. mechanische afzuiging , middels driestandenschakelaar.
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1993
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
2 2 3 4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
4 4 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
4 5 4 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
4
Totaaloordeel 2 3 Er is geen sprake van vandalisme
3
De Baayaert ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
OBO Strijp 27 4727 EMWouw Hoofdlocatie 06CZ00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs Openbaar
OBO Gemeente Roosendaal 2023
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1. 024
m 2 bvo
1. 024
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 9 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:10
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
4 12. 997
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 25 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 11 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Hoog Hoog Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 41 Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m² *o. b. v. genormeerd vloeropp. van 1085 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kibeo
188
01-10-2023
per
54
m² bvo
(enkel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -2%afname
€1 €1 €1 €0 €0 €-
2024
2025
2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2032
2033
2024-2039 DUURZAAMHEID 210, m³ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 45 kWh per m² bvo per jaar - Gem. verbruik water m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik warmte Energielabel: Onbekend CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: = ( kWh/m² per jaar) Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:
250 200 150 100 50 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 10%tekort in 16%tekort
Inclusief andere gebruikers →
2039
1. 400 1. 200 1. 000
800 600 400 200 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar
2029
2031
2033
2035
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN School is nu gesloopt en wordt vanaf 2024 opnieuw gebouwd.
Oude gebouw is gesloopt , zitten nu in tijdelijke huisvesting Strijp 27 , Wouw. Vanaf 2024 wordt nieuwe school gerealiseerd.
2037
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2023
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
4 3 3 5
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
3 3 4 3 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
6 5 3 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
4
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
4
Totaaloordeel 2 3 Er is soms sprake van vandalisme
3
KPO KC De Stappen ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO Kloosterstraat 17 4727 EEWouw Hoofdlocatie 08PB00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs RK
KPO Gemeente Roosendaal 2021
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1. 638
m 2 bvo
1. 638
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 11 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig:4 Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:16
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
5 .434. 195
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 0 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €9 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Laag Laag Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) € 26 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 33 Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Gemiddeld Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m² Laag *o. b. v. genormeerd vloeropp. van 1400 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:KPO KO KPO KO
257
01-10-2023
per
450 51
m² bvo m² bvo
(enkel) (dubbel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 9%toename
€140. 000 €120. 000 €100. 000 €80. 000 €60. 000 €40. 000 €20. 000 €-
2024
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra - Gem. verbruik water 03, - Gem. verbruik warmte Energielabel: A CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: Zonnepanelen: Ja Andere duurzaamheidsaspecten:WKO
250 200 150 100 50 2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
-2%leegstand in2039 25%tekort
2. 500 2. 000 1. 500 1. 000
500 0
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar OPMERKINGEN
GPR gemiddeld 8. 1
2025
2033
2024-2039
300
0
2032
2027
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar
= ( kWh/m² per jaar)
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2021
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
1 1 1 1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
1 1 1 1 1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
1 1 1 1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
1
Totaaloordeel
1
Totaaloordeel
1
Totaaloordeel 1 1 Er is soms sprake van vandalisme
1
KPO BS Berkenveld ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO Herelsestraat 110 4726 AHHeerle Hoofdlocatie 03UM00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs RK
KPO Gemeente Roosendaal 1929 1985
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1. 240
m 2 bvo
1. 240
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 7 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:8
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
1 20. 358
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 13 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €4 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1945 en ouder Gemiddeld Gemiddeld Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)* Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1945 en ouder Categorie capaciteit: 1. 001 - 2. 000 m²
€ 27 € 16 Laag Laag
*o. b. v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kober
69
01-10-2023
per
110
m² bvo
(enkel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -3%afname
€35. 000 €30. 000 €25. 000 €20. 000 €15. 000 €10. 000 €5. 000 €-
2024
2025
2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2032
2033
2024-2039 DUURZAAMHEID 142, m³ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 14 kWh per m² bvo per jaar - Gem. verbruik water m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar - Gem. verbruik warmte Energielabel: Onbekend CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: = ( kWh/m² per jaar) Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
120 100 80 60 40 20 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE -57%leegstand in2039 Inclusief andere gebruikers →-48%leegstand 1. 400 1. 200 1. 000
800 600 400 200 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN Technische staat: gebouw voldoet aan minimale technische eisen en wordt zo in stand gehouden tot in voorbereiding vervangende nieuwbouw gereed is. ; Functionaliteit: gebouw is ongeschikt voor huidige en toekomstige onderwijs , faciliteiten voldoen aan minimale eisen; Binnenklimaat: voldoet aan minimale eisen ventilatie en verlichting , temperatuur en geluid (zeer) slecht. Veiligheid: gebouw voldoet aan minimale eisen
Overeenkomst met Kober voor het gebruik van een deel van de grond , waareen tijdelijke unit KO (eigendom Kober) staat.
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1929
1985
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
6 4 6 6
6 6 6 6
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
6 6 6 6 6
6 6 6 6 6
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
4 6 4 6
4 6 4 6
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
6
Totaaloordeel
6
Totaaloordeel
5
Totaaloordeel 4 5 Er is soms sprake van vandalisme
5
KPO BS Heilig Hart ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO Plantagebaan 228 4725 AGWouwse Plantage Hoofdlocatie Onderwijssoort: Denominatie: 06WJ00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Basisonderwijs RK
KPO Gemeente Roosendaal 1968
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
1 1. 231
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
627
m 2 bvo
627
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 4 Aantal speellokalen: Aantal lokalen overig:1 Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:5
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit: Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 11 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €9 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1966 - 1985 Laag Laag Categorie capaciteit: < 1. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) € 105 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 32 Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1966 - 1985 Hoog Categorie capaciteit: < 1. 000 m² Hoog *o. b. v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kober Kober
61
01-10-2023
per
120 120
m² bvo m² bvo
(enkel) (dubbel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -18%afname
€300. 000 €250. 000 €200. 000 €150. 000 €100. 000 €50. 000 €-
2024
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
DUURZAAMHEID 84, - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 21 - Gem. verbruik water 03, - Gem. verbruik warmte Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
100 80 60 40 20 2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
-28%leegstand in2039 -9%leegstand
700 600 500 400 300 200 100 0
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar OPMERKINGEN
2025
2033
2024-2039
120
0
2032
2027
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar
= ( kWh/m² per jaar)
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1968
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
3 3 2 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
2 2 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
3 4 3 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel 2 3 Er is soms sprake van vandalisme
3
KPO BS De Linde ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres: Locatie: Brinnummer:
KPO Dorpsstraat 71 4709 ABNispen Hoofdlocatie 17EP00
GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
KPO Gemeente Roosendaal 1925 1999 2015
Onderwijssoort: Denominatie:
Basisonderwijs RK
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
834
m 2 bvo
834
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 5 Aantal speellokalen: Aantal lokalen overig:1 Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:6
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
8 18. 564
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 17 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €8 Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1945 en ouder Hoog Hoog Categorie capaciteit: < 1. 000 m²
1-1-2023
per
Onderhoud (o. b. v. MJOP) € 53 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 31 Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1945 en ouder Hoog Categorie capaciteit: < 1. 000 m² Hoog *o. b. v. genormeerd vloeropp. van 650 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:Kober
104
01-10-2023
per
120
m² bvo
(enkel)
€150. 000 €100. 000
Gebruikers overige ruimte:
€50. 000 €-
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1%toename
DUURZAAMHEID 123, - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 31 - Gem. verbruik water 09, - Gem. verbruik warmte Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: Zonnepanelen: Nee Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
100 80 60 40 20 2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
-13%leegstand in2039 2%tekort
1. 000
900 800 700 600 500 400 300 200 100 0
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar OPMERKINGEN
2025
2027
2032
2033
2024-2039
120
0
2024
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar
= ( kWh/m² per jaar)
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1925
1999
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
2 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Speelplein
2 2 2 3 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
2 3 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel 2 3 Er is soms sprake van vandalisme
3
KPO (V)SO De Kameleon ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO Gerard ter Borchstraat 51 4703 NLRoosendaal Hoofdlocatie Onderwijssoort: Denominatie: 16LO00
Locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
(Voortgezet ) Speciaal onderwijs RK
KPO Gemeente Roosendaal 2003
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
2. 618
m 2 bvo
Aantal lokalen:
2. 618
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: Totaal aantal lokalen:18
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
1 .747. 068
Tijdelijke huisvesting: GEBRUIKERS Aantal leerlingen: Gebruikers onderwijsruimte:
Energie + water
1-1-2023
per
227
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Beoordeling SO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Laag Laag Categorie capaciteit: 2. 001 - 4. 000 m² 18 Onderhoud (o. b. v. MJOP)
01-10-2023
per
€500. 000 €400. 000 €300. 000 €200. 000 €100. 000 €-
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1%toename
2024
2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
DUURZAAMHEID 130, - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 1 - Gem. verbruik water 03, - Gem. verbruik warmte Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie: Zonnepanelen: Ja Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
200 150 100 50 2022
2023
2024
2025
2027
2029
Opheffingsnorm
2031
2033
2035
2037
2039
Leerling aantal
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
-8%leegstand in2039 -8%leegstand
3. 000 2. 500 2. 000 1. 500 1. 000
500 0
2021
2022
2023
2024
m² bvo onderwijs behoefte m² bvo onderwijs beschikbaar
2025
2032
2033
2024-2039
250
2021
€ 38
Beoordeling SO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Hoog Categorie capaciteit: 2. 001 - 4. 000 m² Hoog
Gebruikers overige ruimte:
0
€ 10
2027
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
SDW heeft eigen tijdelijke units op de grond van de school
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar
= ( kWh/m² per jaar)
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2003
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
2 2 2 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Plein
2 2 3 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
2 3 3 3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel 2 3 Er is soms sprake van vandalisme
3
Jeugd Zorg Onderwijscentrum (SBO De Sponder , De Fakkel) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur: Adres:
KPO , Koraal Van Goghlaan 8 4703 JBRoosendaal Brede school 14CK0002RH01
Type locatie: Brinnummer: GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s):
Onderwijssoort: Denominatie:
SBO/SO RK / Alg. Bijz.
VVE KPO & Koraal Gemeente Roosendaal 2018
FINANCIËN afgesloten
einddatum
Huurcontract: Boekwaarde:
€
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
2. 515
m 2 bvo
450 2. 965
m 2 bvo m 2 bvo m 2 bvo
Aantal lokalen: 19 Aantal speellokalen: 1 Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen: 1 Totaal aantal lokalen:21
m 2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:
6 . 640. 851
Tijdelijke huisvesting:
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaaropzegtermijn maanden
Energie + water € 9 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* €4 Beoordeling BO/SBO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Laag Laag Categorie capaciteit: 2. 001 - 4. 000 m²
1-1-2023
per
GEBRUIKERS Aantal leerlingen: 292 per Gebruikers onderwijsruimte:SBO De Sponder De Fakkel
Onderhoud (o. b. v. MJOP) € 17 MI-vergoeding (prijspeil 2023)* € 15 Beoordeling BO/SBO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Laag Categorie capaciteit: 2. 001 - 4. 000 m² Laag
01-10-2023 1. 344m² bvo 1. 171m² bvo
(enkel) (enkel)
Gebruikers overige ruimte:
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1%toename
€120. 000 €100. 000 €80. 000 €60. 000 €40. 000 €20. 000 €-
2024
2025
2026 2027 2028 2029 2030 2031 Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd , inclusief btw)
2021
2022
2023
2024
2025
2027
2029
SBO De Sponder
2031
2033
2035
2037
2039
De Fakkel
CAPACITEIT VS BEHOEFTE -19%leegstand in2039 Inclusief andere gebruikers →-19%leegstand 3. 500 3. 000 2. 500 2. 000 1. 500 1. 000
500 0
2021
2022
2023
2024
2025
2027
m² bvo onderwijs behoefte SBO De Sponder m² bvo onderwijs behoefte De Fakkel
2033
2024-2039 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas - Gem. verbruik elektra 25 - Gem. verbruik water 02, 02, - Gem. verbruik warmte Energielabel: A+++ CO₂-uitstoot (indicatie): 11. 058 WEii-indicatie: Zonnepanelen: Ja Andere duurzaamheidsaspecten:Nee
180 160 140 120 100 80 60 40 20 0
2032
2029
2031
2033
2035
2037
2039
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit m² bvo onderwijs beschikbaar
OPMERKINGEN
Sinds er een hek om het gebouw staat is vandalisme sterk afgenomen , blijft wel aanwezig vooral aan de voorkant.
De Fakkel zit samen met de Sponder in een gebouw in een VVE constructie. Koraal: Het is een op bijna alle aspecten een goed gebouw , alleen is er chronisch tekort aan ruimte als gevolg van groei aantal leerlingen. Onderdeel van KPO SBO De Sponder zijn 2 HBG (hoogbegaafden) groepen welke zijn gehuisvest in KPO BS Lavoor Heulberg
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
m³ per m² bvo per jaar kWh per m² bvo per jaar m³ per m² bvo per jaar GJ per m² bvo per jaar kg per jaar
= (4 kg per m² bvo per jaar ) = ( kWh/m² per jaar)
SBO De SponderDe Fakkel
(Schaal 1 tot 6)
Technische staat Geheel algemeen Buitenkant Binnenkant Installaties
1 1 1 1
2 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
Functionaliteit Onderwijsruimten Werkomgeving staf Facilitaire voorzieningen Toegankelijkheid Plein
1 1 1 1 2
2 4 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Binnenklimaat Ventilatie Temperatuur Licht Geluid
1 1 1 1
2 2 2 2
-
-
-
-
-
-
-
-
Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw Verkeersveiligheid Vandalisme
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel 2 2 Er is vaak sprake van vandalisme
2
Toelichting grondslagen In dit document kunt u secties vinden die onleesbaar zijn gemaakt. Deze informatie is achterwege gelaten op basis van de Wet open overheid (Woo). De letter die hierbij is vermeld correspondeert met de bijbehorende grondslag in onderstaand overzicht.
D Art. 5.1 lid 1 sub d Deze informatie betreft persoonsgegevens als bedoeld in paragraaf 3.1 (bijzondere persoonsgegevens) of paragraaf 3.2 (persoonsgegevens van strafrechtelijke aard) van de UAVG