CConstaterende datRoosendaal
Koppel je AI →
Document · PDF

20240625 factsheets Roosendaal.pdf

Gemeenteraad 12 september 2024, gemeente RoosendaalBij agendapunt: 6b: Voorstel 053 - Visie op kindcentra-onderwijshuisvesting en Integraal Huisvestingsplan PO-(V)SO13.847 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Totaaloordeel

600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

2

-

-

-

200

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

2

Totaaloordeel

Veiligheid

2

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

1

Verkeersveiligheid

1

Vandalisme

2

Er is soms sprake van vandalisme

1

KPO BS Lavoor Heulberg ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Heulberg 71 4708 HL Roosendaal

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

23CM00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

2003

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

838.740

per

1-1-2023

2

1.154

m bvo

Inpandige gymzaal: 1.154

Aantal lokalen:

10

Aantal speellokalen:

1

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Gemiddeld

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 32

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 30

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo

Totale capaciteit:

€8

2

m 2 bvo

Overig:

€ 13

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

m bvo

11

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2

Tijdelijke huisvesting:

Hoog

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Gemiddeld

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 875 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

153

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kober KPO BS De Sponder

240

m² bvo

(enkel)

€100.000

240

m² bvo

(enkel)

€80.000 €60.000 €40.000

Gebruikers overige ruimte:

€20.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 5% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

300 250 200

- Gem. verbruik gas

9,6

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

22

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 150

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen: 50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2003

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

-12% leegstand in 2039

Binnenkant

2

-

-

-

29% tekort

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Toegankelijkheid

4

-

-

-

Speelplein

3

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

2

Totaaloordeel

3

1.000

Binnenklimaat 500

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

6

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

4

ODBS De Wingerd ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

OBO

Adres:

Kersenberg 52 4708 KC Roosendaal

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

24NL00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

OBO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

1993

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

1.209.295

per

1-1-2023

2

1.937

m bvo

Overig:

306

m 2 bvo

Inpandige gymzaal: 2.243

17

Aantal speellokalen:

1

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 24

Aantal lokalen overig: 1

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 39

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

2

m bvo

Totale capaciteit:

€8 € 11

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

19

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1965 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

376

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kober

52

m² bvo

(dubbel)

Kober

52

m² bvo

(enkel)

€120.000 €100.000 €80.000 €60.000

Gebruikers overige ruimte:

€40.000

€20.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 0% afname

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

400

- Gem. verbruik gas

6,1

m³ per m ² bvo per jaar

350

- Gem. verbruik elektra

0

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

200

CO₂-uitstoot (indicatie):

22.496

150

WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

300 250

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

kg per jaar

= (12 kg per m² bvo per jaar ) = ( kWh/m² per jaar)

Ja

1993

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 8% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

10% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

Binnenkant

3

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

4

-

-

-

Werkomgeving staf

4

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

4

-

-

-

Temperatuur

5

-

-

-

Licht

4

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

3

Totaaloordeel

3

1.000

Binnenklimaat 500

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Ventilatie via dauerlufting i.c.m. mechanische afzuiging, middels driestandenschakelaar.

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

4

Er is geen sprake van vandalisme

3

De Baayaert ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

OBO

Adres:

Strijp 27 4727 EM Wouw

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

06CZ00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

OBO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

2023

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

412.997

per

1-1-2023

1.024

2

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 1.024

€ 11

Aantal lokalen:

9

Aantal speellokalen:

1

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

2

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

2

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

Totale capaciteit:

€ 25

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

m bvo

10

€ 41

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Tijdelijke huisvesting:

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1085 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

188

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kibeo

54

m² bvo

(enkel)

€1 €1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -2% afname

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Gem. verbruik gas

21,0

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

45

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2023

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 10% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

16% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

Binnenkant

3

-

-

-

Installaties

5

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

3

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

6

-

-

-

Temperatuur

5

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

Functionaliteit

1.400 1.200 1.000 800

4

Totaaloordeel

3

600

Binnenklimaat

400 200 0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

School is nu gesloopt en wordt vanaf 2024 opnieuw gebouwd.

Oude gebouw is gesloopt, zitten nu in tijdelijke huisvesting Strijp 27, Wouw. Vanaf 2024 wordt nieuwe school gerealiseerd.

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

4

Er is soms sprake van vandalisme

3

KPO KC De Stappen ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Kloosterstraat 17 4727 EE Wouw

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

08PB00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

2021

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

5.434.195

per

1-1-2023

2

1.638

m bvo

Inpandige gymzaal: 1.638

11

Aantal speellokalen:

1

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 26

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 33

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Aantal lokalen overig: 4

m bvo

Totale capaciteit:

€9

2

m 2 bvo

Overig:

€0

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

16

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1400 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

257

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: KPO KO

450

m² bvo

(enkel)

KPO KO

51

m² bvo

(dubbel)

Gebruikers overige ruimte:

€140.000 €120.000 €100.000 €80.000 €60.000 €40.000 €20.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 9% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

300 250 200 150

- Gem. verbruik gas

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

-

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

A

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen: 50

= ( kWh/m² per jaar) Ja

Andere duurzaamheidsaspecten: WKO

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2021

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

-2% leegstand in 2039

Binnenkant

1

-

-

-

25% tekort

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

1

-

-

-

Werkomgeving staf

1

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

1

-

-

-

Toegankelijkheid

1

-

-

-

Speelplein

1

-

-

-

Ventilatie

1

-

-

-

Temperatuur

1

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

1

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

1

Totaaloordeel

1

1.000

Binnenklimaat 500

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

GPR gemiddeld 8.1

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

1

Verkeersveiligheid

1

Vandalisme

1

Er is soms sprake van vandalisme

1

KPO BS Berkenveld ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Herelsestraat 110 4726 AH Heerle

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

03UM00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

1929

Uitbreiding(en):

1985

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

120.358

per

1-1-2023

1.240

2

m bvo

Inpandige gymzaal: 1.240

7

Aantal speellokalen:

1

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Gemiddeld

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 27

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 16

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1945 en ouder

Aantal lokalen overig:

m bvo

Totale capaciteit:

€4

2

m 2 bvo

Overig:

€ 13

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

8

Categorie bouwjaar: 1945 en ouder

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

69

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kober

110

m² bvo

(enkel)

Gebruikers overige ruimte:

€35.000 €30.000 €25.000 €20.000 €15.000 €10.000 €5.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -3% afname

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

120 100 80 60

- Gem. verbruik gas

14,2

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

14

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

40

Zonnepanelen: 20

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1929

1985

Geheel algemeen

6

6

-

-

Buitenkant

4

6

-

-

-57% leegstand in 2039

Binnenkant

6

6

-

-

-48% leegstand

Installaties

6

6

-

-

Onderwijsruimten

6

6

-

-

Werkomgeving staf

6

6

-

-

Facilitaire voorzieningen

6

6

-

-

Toegankelijkheid

6

6

-

-

Speelplein

6

6

-

-

Ventilatie

4

4

-

-

Temperatuur

6

6

-

-

Licht

4

4

-

-

Geluid

6

6

-

-

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Functionaliteit

1.400 1.200 1.000 800

6

Totaaloordeel

6

600

Binnenklimaat

400 200 0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Technische staat: gebouw voldoet aan minimale technische eisen en wordt zo in stand gehouden tot in voorbereiding vervangende nieuwbouw gereed is.; Functionaliteit: gebouw is ongeschikt voor huidige en toekomstige onderwijs, faciliteiten voldoen aan minimale eisen; Binnenklimaat: voldoet aan minimale eisen ventilatie en verlichting, temperatuur en geluid (zeer) slecht. Veiligheid: gebouw voldoet aan minimale eisen

Overeenkomst met Kober voor het gebruik van een deel van de grond, waareen tijdelijke unit KO (eigendom Kober) staat.

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

4

Verkeersveiligheid

5

Vandalisme

5

Er is soms sprake van vandalisme

5

KPO BS Heilig Hart ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Plantagebaan 228 4725 AG Wouwse Plantage

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

06WJ00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

1968

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

11.231

per

1-1-2023

2

627

Laag

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Laag

Aantal speellokalen: Inpandige gymzaal:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 105

Aantal lokalen overig: 1

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 32

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo

Totale capaciteit:

627

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

4

2

m 2 bvo

Overig:

€9

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Aantal lokalen:

m bvo

€ 11

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

5

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Hoog

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

61

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kober

120

m² bvo

(enkel)

Kober

120

m² bvo

(dubbel)

€300.000 €250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -18% afname

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

120 100 80

- Gem. verbruik gas

8,4

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

21

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 60

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

40

Zonnepanelen: 20

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1968

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-28% leegstand in 2039

Binnenkant

2

-

-

-

-9% leegstand

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

700 600 500 400

3

Totaaloordeel

2

300

Binnenklimaat

200 100 0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

KPO BS De Linde ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Dorpsstraat 71 4709 AB Nispen

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

17EP00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

1925

Uitbreiding(en):

1999

Renovatie(s):

2015 FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

818.564

per

1-1-2023

2

834

Hoog

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Hoog

Aantal speellokalen: Inpandige gymzaal:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 53

Aantal lokalen overig: 1

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 31

Aantal gymzalen:

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo

Totale capaciteit:

834

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

5

2

m 2 bvo

Overig:

€8

Categorie bouwjaar: 1945 en ouder

Aantal lokalen:

m bvo

€ 17

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

6

Categorie bouwjaar: 1945 en ouder

Hoog

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 650 m² bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

104

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kober

120

m² bvo

(enkel)

€150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000

€2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

120 100 80

- Gem. verbruik gas

12,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

31

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,9

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 60

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

40

Zonnepanelen: 20

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1925

1999

Geheel algemeen

2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

-13% leegstand in 2039

Binnenkant

2

-

-

-

2% tekort

Installaties

2

-

-

-

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Functionaliteit

1.000

2

Totaaloordeel

900

Onderwijsruimten

2

-

-

-

800

Werkomgeving staf

2

-

-

-

700

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

600

Toegankelijkheid

3

-

-

-

500

Speelplein

2

-

-

-

2

400 300

Binnenklimaat

200

Ventilatie

2

-

-

-

100

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

2

Er is soms sprake van vandalisme

3

KPO (V)SO De Kameleon ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO

Adres:

Gerard ter Borchstraat 51 4703 NL Roosendaal

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

(Voortgezet ) Speciaal onderwijs

Brinnummer:

16LO00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

KPO

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

2003

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

1.747.068

per

1-1-2023

Beoordeling SO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

2

2.618

Overig: Inpandige gymzaal:

m bvo

Aantal lokalen:

m 2 bvo

Aantal lokalen overig:

2.618

Totaal aantal lokalen:

2

Tijdelijke huisvesting:

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 38

Beoordeling SO benchmark - Onderhoud

Aantal gymzalen:

2

m bvo

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

18

2

m bvo

Totale capaciteit:

€ 10

18

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

227

per

01-10-2023 €500.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€400.000 €300.000 €200.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Gem. verbruik gas

13,0

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

1

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Ja

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

Opheffingsnorm

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2003

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

-8% leegstand in 2039

Binnenkant

2

-

-

-

-8% leegstand

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Plein

2

-

-

-

Ventilatie

2

-

-

-

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000 1.500 1.000

Totaaloordeel

Binnenklimaat

500 0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

SDW heeft eigen tijdelijke units op de grond van de school

2

Totaaloordeel

Veiligheid

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

2

Er is soms sprake van vandalisme

3

Jeugd Zorg Onderwijscentrum (SBO De Sponder, De Fakkel) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

KPO, Koraal

Adres:

Van Goghlaan 8 4703 JB Roosendaal

Type locatie:

Brede school

Onderwijssoort:

SBO/SO

Brinnummer:

14CK00 02RH01

Denominatie:

RK / Alg. Bijz.

GEBOUW Juridisch eigendom:

VVE KPO & Koraal

Economisch claimrecht:

Gemeente Roosendaal

Bouwjaar initieel:

2018

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

6.640.851

per

1-1-2023

2

2.515

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal:

450

Totale capaciteit:

Aantal lokalen:

19

Aantal speellokalen:

1

Aantal lokalen overig:

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 17

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 15

Aantal gymzalen:

1

Beoordeling BO/SBO benchmark - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

21

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Laag

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

€4

2

m bvo

2.965

€9

Beoordeling BO/SBO benchmark - Energie + water

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

292

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: SBO De Sponder De Fakkel

1.344

m² bvo

(enkel)

1.171

m² bvo

(enkel)

€120.000 €100.000 €80.000 €60.000

Gebruikers overige ruimte:

€40.000

€20.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

180

- Gem. verbruik gas

-

m³ per m ² bvo per jaar

160

- Gem. verbruik elektra

25

kWh per m ² bvo per jaar

140

- Gem. verbruik water

0,2

m³ per m ² bvo per jaar

120

- Gem. verbruik warmte

0,2

GJ per m ² bvo per jaar

100

Energielabel:

A+++

80

CO₂-uitstoot (indicatie):

11.058

60

WEii-indicatie:

40

Zonnepanelen:

20

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

SBO De Sponder

2031

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

kg per jaar

= (4 kg per m² bvo per jaar ) = ( kWh/m² per jaar)

Ja

SBO De SponderDe Fakkel

(Schaal 1 tot 6)

De Fakkel

Technische staat 1

2

-

-

Buitenkant

1

2

-

-

-19% leegstand in 2039

Binnenkant

1

2

-

-

-19% leegstand

Installaties

1

2

-

-

Onderwijsruimten

1

2

-

-

Werkomgeving staf

1

4

-

-

Facilitaire voorzieningen

1

2

-

-

Toegankelijkheid

1

2

-

-

Plein

2

2

-

-

Ventilatie

1

2

-

-

Temperatuur

1

2

-

-

Licht

1

2

-

-

Geluid

1

2

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

3.500 3.000 2.500 2.000

2

Totaaloordeel

2

1.500

Binnenklimaat

1.000 500 0 2021

2022

2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte SBO De Sponder

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs behoefte De Fakkel

m² bvo onderwijs beschikbaar

OPMERKINGEN

Sinds er een hek om het gebouw staat is vandalisme sterk afgenomen, blijft wel aanwezig vooral aan de voorkant.

De Fakkel zit samen met de Sponder in een gebouw in een VVE constructie. Koraal: Het is een op bijna alle aspecten een goed gebouw, alleen is er chronisch tekort aan ruimte als gevolg van groei aantal leerlingen. Onderdeel van KPO SBO De Sponder zijn 2 HBG (hoogbegaafden) groepen welke zijn gehuisvest in KPO BS Lavoor Heulberg

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

2

Er is vaak sprake van vandalisme

2

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raad.roosendaal.nl/api/v1/meetings/1640/documents/44208