Bijlage 7 - N35 Akoestisch Onderzoek Wet geluidhinder, Arcadis Nederland B.V. 2019
Tekst van het document
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
50 60 50 60 50
24 25 26 30 31
Almelosestraat Almelosestraat Almelosestraat Hooilandweg Schoonhetenseweg
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
50 50 80 60 60
48
Raamsweg
Referentiewegdek
60
60
60
60
60
60
60
60
60
Geomilieu V4.30
15-4-2019 14:14:26
Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2018 Model: Groep:
Naam 49 50 01 02 03
N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis
Huidige situatie (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012 Totaal aantal 0.00 0.00 481.00 481.00 481.00
%Int(D) 7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
%Int(A) 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
%Int(N) 0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
%LV(D) 97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
%LV(A) 97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
%LV(N) 98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
%MV(D) 2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
%MV(A) 2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
%MV(N) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
%ZV(D) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
%ZV(A) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
%ZV(N) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
04 05 06 07 08
481.00 3434.00 3434.00 3434.00 460.00
7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
09 10 11 12 13
458.00 458.00 3535.00 3535.00 3535.00
7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
14 15 16 17 18
100.00 158.00 100.00 158.00 158.00
7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
19 33 21 22 23
165.00 165.00 2700.00 1018.00 1018.00
7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
24 25 26 30 31
15820.00 15820.00 15820.00 1760.00 1951.00
7.00 7.00 7.00 7.00 7.00
3.00 3.00 3.00 3.00 3.00
0.50 0.50 0.50 0.50 0.50
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
97.00 97.00 97.00 97.00 97.00
98.00 98.00 98.00 98.00 98.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
2.00 2.00 2.00 2.00 2.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
48
400.00
7.00
1.00
0.50
97.00
97.00
98.00
2.00
2.00
1.00
1.00
1.00
1.00
Geomilieu V4.30
15-4-2019 14:14:26
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
4.00 7.006.00 4.00 3.00 3.00 3.00
0m
200 m schaal = 1 : 5000
497600
9.00 5.00 3.00
6
6.00
7.00
8.00 6.00
497200
4
210400 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
210800
211200
Arcadis Nederland B.V.
3
7.00 4.00
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
3
7.00 4.00
Plansituatie 2035
3.00 8.00
4 0m
200 m
8 schaal = 1 : 5000
3.00 3.00 6.00 5.00
3.00
3.00 6.00
2
1
5
3.00 6.00 6.00 4.00 5.00 4.00 6.00
4.00 6.00 3.00
8.00 496800
7
3.00 7.00 4.00 4.00
6.00 4.00
3.00 4.008.00 3.00 7.00
496400
7.00 11.00
211200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
7.00
211600
212000
Arcadis Nederland B.V.
7.00 7.00
3.00 6.00
3.00 4.008.00 3.00
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
7.00
496400
11.00 0m
200 m schaal = 1 : 5000
5.00 7.00
9
6.00 3.00 4.00 6.00
6.00
10
496000
11
8.00 3.00 4.003.00 4.00
5.00 6.00 4.004.00
212000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
6.00 7.00
9.00 5.00 8.00 5.00 9.00 5.00 6.00
212400
212800
Arcadis Nederland B.V.
6.00 8.00 6.00 7.00
9.00 5.00 3.00
Plansituatie 2035
6.00 8.00 5.00 4.00
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
6.00 7.00 8.00 7.007.00 9.00 7.00 8.008.00 9.00 8.00 4.00 8.00 8.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 5.00 7.00 8.00 8.00 8.00 8.00 22 8.00 21 7.00 8.00 7.00 8.00 8.00 9.00 6.00 5.007.00 3.00 6.00 6.00 7.00 7.00 8.00 7.00 7.00 8.00 9.00 9.00 9.00 9.00 8.00 9.00 9.00 8.00 8.00 8.00 7.00 6.00 6.00 8.00 6.00 8.00 8.00 6.00 4.009.00 3.00 6.00 7.007.00 7.00 8.00 4.00 9.00 7.00 6.00 5.00 7.00 3.00 7.00 7.00 5.00 3.00
7.00 0m
20
200 m schaal = 1 : 5000
18
493600
5.00 5.00 3.00 6.00 7.00 6.00
3.00 3.00 6.00
6.00
5.00 8.00 3.00 5.00 7.00 5.00 8.00 6.00
5.00 8.00 3.00 8.00 7.00
7.00 6.00
7.00 4.00
19
8.00 5.00
3.00 5.00 7.00
3.00 493200
6.00 3.00
6.00 9.00
7.00
213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
7.00 213600
214000
Arcadis Nederland B.V.
6.00
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
6.00 3.00 493200
3.00
6.00 9.00
7.00
7.00 0m
200 m schaal = 1 : 5000
5.00 6.00 5.00 5.00
3.00 7.00 3.00 3.00 4.00
15
5.00 7.00 4.00 6.00 3.00 492800
12
13
6.00 6.00 7.00 6.00
213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
213600
3.00 4.00
214000
Arcadis Nederland B.V.
17
7.00
Plansituatie 2035
13
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
6.00 6.00 7.00 6.00 17
0m
200 m schaal = 1 : 5000
7.00
16
3.00 4.006.00 6.00
492400
6.00 3.00 6.00
3.00 4.00 3.00 7.00
492000
3.00 3.00 6.00 213600 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
214000
214400
Arcadis Nederland B.V.
14
6.00
6.00
14
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
3.00 3.00 6.00 0m
200 m schaal = 1 : 5000
6.00 7.00 4.00 7.00 8.00
491600
6.00 4.00 7.003.00 6.00 4.00 3.00 6.00 7.00 5.00 6.00
6.00 6.00 5.00 8.00 5.00 9.00
7.00 4.00
214000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
214400
214800
Arcadis Nederland B.V.
491200
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten 489200
7.00 7.00
5.00 3.00 5.00 3.00
7.00
0m
200 m
3.00 schaal = 1 : 5000
6.00
3.00
3.00
3.00 6.00 3.00 6.00
42
6.00 5.00
8.00 6.00 6.00
4.00
11.00
6.00 9.00 27
40
3.00 3.00 6.00 9.00 37
7.00
7.00
7.00 4.00 6.00
26
7.00 7.00 3.00 5.00 7.00
7.00 7.00 6.00
12.00
6.00 3.00
Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
7.00 6.00 5.00 5.006.00 5.00 7.00
12.00 6.00 5.00 4.00 7.00 6.00 7.00
5.00 7.00
3.00 3.00 6.00 217200
217600
Arcadis Nederland B.V.
6.00 6.00 5.00 7.00 3.00 6.00 7.00 7.00 7.00 6.007.00 3.00 8.00 3.00 5.00 3.00 6.00 3.00 10.00 7.00 6.00 7.00 5.00 3.00 3.00 6.00 5.005.00 5.00 7.00 5.00 5.00 3.00 5.00 39 7.00 6.00 4.00 5.00 7.00 5.00 3.00 6.00 5.00 7.00 5.00 8.00 3.00 7.00 8.00 5.00 6.00 3.00 3.00 9.00 3.00 8.00 9.00 6.00 216400 216800 6.00
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
6.00 8.00
4.00 9.00 7.00 5.00
7.00 8.00
3.00 5.00 5.00 7.00 7.00
30
45
2841
9.00 9.00 4.00 7.00 8.00 488800 8.00 7.00 7.00 8.00 8.00 3.00 7.00 7.00 3.00 8.00 7.00 3.00 3.00 7.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 4.00 8.00 7.00 3.00 8.00 7.00 7.00
Plansituatie 2035
9.00 Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
4.00 6.00 9.00 27 488800
4.00 6.00
0m
3.00 5.00 5.00 7.00 7.00
30
6.00 8.00
4.00 9.00 7.00 5.00
26
4.00 7.00
6.00 5.003.00 4.00 3.003.00 4.004.00 6.003.00 4.003.00 3.00 3.00
200 m schaal = 1 : 5000 8.00
6.00 5.007.00
29
7.00 7.00 6.00 6.00 3.00
7.00 6.00 5.00 5.00 6.00 5.00
12.00 6.00 5.00
34
4.00 7.00
7.00
6.00 7.00
7.00 6.00 9.00 488400 7.00 6.00 4.00 7.00 7.00 7.00 5.00 6.00
5.00 7.00
3.00 6.00
5.00
6.00 4.00 3.00 7.00 4.00 3.00 7.00
5.00 6.00 7.00 7.00 3.00
6.00 7.00
38
7.00 3.00 7.00
7.00 3.00 6.00
5.00
7.00 9.00 4.00 8.00
6.00 4.00 4.00 4.00 3.00 5.00 5.00
3.00 3.00 7.00
4.00 4.00 6.00
5.00 6.00 6.00 3.00
3.00 6.00 6.00 3.00
8.00
6.00 217200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
217600
218000
Arcadis Nederland B.V.
7.00
3.00 3.00 8.006.00
3.00 45
39
6.00 5.007.00
34
25
33
6.00 7.0024 7.00 31
23
29
4.00 6.0048
7.00 9.00 4.00 3.00 9.00 5.00 15.00 7.00 5.00 9.00 7.00 8.00 6.006.00 4.00 6.00 5.00 5.00 3.00 6.00 3.006.00 9.00 9.00 5.00 5.00
50
8.00
35
3.00 3.00 8.006.00 5.00
200 m
5.00 6.00
51
3.00
4.00 8.00
Plansituatie 2035
4.00
6.00 5.003.00 4.00 3.003.00 4.004.00 6.003.00 4.003.00 3.00
Wegen 6.00 8.00 7.00 6.00 9.00 6.00 Toetspunten 8.00 9.00 8.00 8.00 9.00 6.00 3.00 8.00 8.00 3.00 Bodemgebieden 3.00 3.00 9.00 8.00 8.00 5.00 6.00 8.00 8.00 8.00 Gebouwen 6.00 9.00 3.00 8.00 6.00 6.00 8.00 8.00 9.00 6.00 3.00 3.00 7.00 Kruisingen 8.00 6.00 6.00 8.00 6.00 7.00 6.00 5.00 3.00 5.00 8.00 3.00 8.00 8.008.00 3.00 8.00 7.00 5.00 Adrespunten 8.00 8.00 8.00 5.00 3.009.00 8.00 6.00 8.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 8.00 7.00 5.00 3.00 5.00 8.00 3.00 3.00 8.008.00 3.00 7.00 7.00 5.00 3.00 8.00 3.00 3.00 3.00 8.00 7.00 3.00 8.00 8.00 3.00 3.00 4.00 7.00 3.00 8.00 7.00 3.00 7.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 3.00 6.00 4.00 3.00 8.00 3.00 8.003.00 8.00 8.00 7.00 3.00 7.00 4.00 3.009.00 7.00 7.00 5.00 3.00 3.00 8.00 9.00 7.00 6.00 0 m 8.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 9.00 7.00 7.00 6.00 3.00 10.00 9.00 3.00 3.00 8.00 6.00 5.00 5.00 8.00 6.00 3.00 schaal = 1 : 5000 6.00 3.00 8.00 3.00 7.00 9.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 9.00 8.00 3.00 5.00 3.00 9.00 7.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 32 8.00
5.00 7.00
488400
6.00 7.00 4.00 3.00
5.00 3.00 7.00
3.00 7.00
4.00 4.00 6.00
3.00 6.00 6.00 3.00 4.00 6.006.00 6.00 4.00
218000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
6.004.00 4.00 4.00 218400
36
5.00
8.00 6.00 7.00
218800
8.00 6.00 5.00 Arcadis Nederland B.V.
488000
7.00 3.00 5.00 3.00
8.00 6.00
Plansituatie 2035
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
0.00 0.00 0.00
0m
0.00
schaal = 1 : 6000
6.00 8.009.00 7.00 6.00 6.00 8.009.00 8.00 8.00 488800 8.00 6.00 9.00 9.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 8.00 6.00 8.00 8.00 8.00 6.00 8.00 5.006.00 8.00 9.006.00 3.00 8.00 3.00 6.00 3.00 7.00 8.00 6.00 8.00 6.00 7.00 6.00 5.00 8.003.00 3.00 6.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 7.00 5.00 8.00 8.00 9.00 5.00 3.00 8.006.00 5.00 8.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 5.00 8.00 3.00 8.008.00 5.00 3.00 8.00 7.00 7.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 7.00 3.00 8.00 8.007.00 3.00 4.00 3.00 7.00 8.00 3.00 7.00 8.00 8.00 7.006.00 3.00 8.00 3.00 3.00 3.00 4.00 3.00 8.00 3.00 8.00 5.00 8.00 8.00 7.00 3.00 7.00 7.00 4.00 3.00 7.00 3.00 9.007.00 3.00 8.00 9.00 6.00 8.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 9.00 7.00 7.00 6.00 3.00 10.00 9.003.00 8.00 6.00 6.003.00 5.00 5.00 8.00 3.00 6.00 3.00 8.003.00 8.00 7.00 9.00 3.00 3.00 3.00 3.00 9.00 8.00 3.00 5.00 7.00 3.00 9.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 32 8.00
0.000.00 0.00 0.00
5.00 5.00 6.00 7.00 6.00 4.00 6.00 3.00
6.00
5.00 5.00 6.00
0.00 0.00 0.00 0.00
49
50
51
35
8.00
5.00 5.00
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
5.00 9.00 8.00
4 4.00 6.00 8
7.00 9.00 4.005.00 3.00 15.00 9.00 7.00 6.006.00 4.00 6.00 5.00 6.00 6.00 3.00
200 m
52
0.00 0.00
3.00
0.00 0.00
7.00 7.00 6.00
488400
3.00 3.00 6.00 7.00 5.00 47
3.00
7.005.00 4.00 6.00 4.00 6.00 7.00 7.00
8.00 6.007.00
8.006.00
218800 219200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden
3.00
5.00
219600
220000
Arcadis Nederland B.V.
8.00 6.00
7.00 3.00
Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035 Model: Groep:
N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis
Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012
Naam 1 2 3 4 5
Wegdek. Referentiewegdek Elementenverharding, niet in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
V(LV(D)) 60 60 60 60 60
V(LV(A)) 60 60 60 60 60
V(LV(N)) 60 60 60 60 60
V(MV(D)) 60 60 60 60 60
V(MV(A)) 60 60 60 60 60
V(MV(N)) 60 60 60 60 60
V(ZV(D)) 60 60 60 60 60
V(ZV(A)) 60 60 60 60 60
V(ZV(N)) 60 60 60 60 60
Totaal aantal 23.00 23.00 16.00 504.00 624.00
LV(D) 1.56 1.56 1.09 34.22 42.37
LV(A) 0.67 0.67 0.47 14.67 18.16
6 7 8 9 10
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
504.00 624.00 624.00 3454.00 3454.00
34.22 42.37 42.37 234.53 234.53
14.67 18.16 18.16 100.51 100.51
11 12 13 14 15
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
80 60 60 60 60
3454.00 23.00 628.00 460.00 628.00
234.53 1.56 42.64 31.23 42.64
100.51 0.67 18.27 13.39 18.27
16 17 18 19 20
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
60 60 30 60 80
460.00 460.00 656.00 656.00 3733.00
31.23 31.23 44.54 44.54 253.47
13.39 13.39 19.09 19.09 108.63
21 22 23 24 25
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
30 80 60 60 60
3733.00 3733.00 15.00 15.00 15.00
253.47 253.47 1.02 1.02 1.02
108.63 108.63 0.44 0.44 0.44
26 27 28 29 30
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
60 60 30 60 60
78.00 78.00 190.00 800.00 190.00
5.30 5.30 12.90 54.32 12.90
2.27 2.27 5.53 23.28 5.53
31 32 33 34 35
Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
30 30 60 60 50
215.00 215.00 215.00 800.00 165.00
14.60 14.60 14.60 54.32 11.20
6.26 6.26 6.26 23.28 4.80
36 37 38
Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
60 50 60
165.00 4300.00 2400.00
11.20 291.97 162.96
4.80 125.13 69.84
Geomilieu V4.30
15-4-2019 13:46:18
Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035
N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis
Model: Groep:
Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012
Naam 1 2 3 4 5
LV(N) 0.11 0.11 0.08 2.47 3.06
MV(D) 0.03 0.03 0.02 0.71 0.87
MV(A) 0.01 0.01 0.01 0.30 0.37
MV(N) ---0.03 0.03
ZV(D) 0.02 0.02 0.01 0.35 0.44
ZV(A) 0.01 0.01 -0.15 0.19
ZV(N) ---0.03 0.03
6 7 8 9 10
2.47 3.06 3.06 16.92 16.92
0.71 0.87 0.87 4.84 4.84
0.30 0.37 0.37 2.07 2.07
0.03 0.03 0.03 0.17 0.17
0.35 0.44 0.44 2.42 2.42
0.15 0.19 0.19 1.04 1.04
0.03 0.03 0.03 0.17 0.17
11 12 13 14 15
16.92 0.11 3.08 2.25 3.08
4.84 0.03 0.88 0.64 0.88
2.07 0.01 0.38 0.28 0.38
0.17 -0.03 0.02 0.03
2.42 0.02 0.44 0.32 0.44
1.04 0.01 0.19 0.14 0.19
0.17 -0.03 0.02 0.03
16 17 18 19 20
2.25 2.25 3.21 3.21 18.29
0.64 0.64 0.92 0.92 5.23
0.28 0.28 0.39 0.39 2.24
0.02 0.02 0.03 0.03 0.19
0.32 0.32 0.46 0.46 2.61
0.14 0.14 0.20 0.20 1.12
0.02 0.02 0.03 0.03 0.19
21 22 23 24 25
18.29 18.29 0.07 0.07 0.07
5.23 5.23 0.02 0.02 0.02
2.24 2.24 0.01 0.01 0.01
0.19 0.19 ----
2.61 2.61 0.01 0.01 0.01
1.12 1.12 ----
0.19 0.19 ----
26 27 28 29 30
0.38 0.38 0.93 3.92 0.93
0.11 0.11 0.27 1.12 0.27
0.05 0.05 0.11 0.48 0.11
--0.01 0.04 0.01
0.05 0.05 0.13 0.56 0.13
0.02 0.02 0.06 0.24 0.06
--0.01 0.04 0.01
31 32 33 34 35
1.05 1.05 1.05 3.92 0.81
0.30 0.30 0.30 1.12 0.23
0.13 0.13 0.13 0.48 0.10
0.01 0.01 0.01 0.04 0.01
0.15 0.15 0.15 0.56 0.12
0.06 0.06 0.06 0.24 0.05
0.01 0.01 0.01 0.04 0.01
36 37 38
0.81 21.07 11.76
0.23 6.02 3.36
0.10 2.58 1.44
0.01 0.22 0.12
0.12 3.01 1.68
0.05 1.29 0.72
0.01 0.22 0.12
Geomilieu V4.30
15-4-2019 13:46:18
Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035 Model: Groep:
N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis
Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012
Naam 39 40 41 42 43
Wegdek. Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
V(LV(D)) 50 50 50 80 60
V(LV(A)) 50 50 50 80 60
V(LV(N)) 50 50 50 80 60
V(MV(D)) 50 50 50 80 60
V(MV(A)) 50 50 50 80 60
V(MV(N)) 50 50 50 80 60
V(ZV(D)) 50 50 50 80 60
V(ZV(A)) 50 50 50 80 60
V(ZV(N)) 50 50 50 80 60
Totaal aantal 2400.00 16800.00 16800.00 16800.00 1193.00
LV(D) 162.96 1140.72 1140.72 1140.72 81.00
LV(A) 69.84 488.88 488.88 488.88 34.72
44 45 46 47 48
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
60 60 60 60 60
785.00 800.00 400.00 156.00 8.00
53.30 54.32 27.16 10.59 0.54
22.84 23.28 3.88 4.54 0.23
49 50 51 52
Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
60 60 60 60
164.00 16.00 55.00 39.00
11.14 1.09 3.73 2.65
4.77 0.47 1.60 1.13
Geomilieu V4.30
15-4-2019 13:46:18
Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035
N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis
Model: Groep:
Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012
Naam 39 40 41 42 43
LV(N) 11.76 82.32 82.32 82.32 5.85
MV(D) 3.36 23.52 23.52 23.52 1.67
MV(A) 1.44 10.08 10.08 10.08 0.72
MV(N) 0.12 0.84 0.84 0.84 0.06
ZV(D) 1.68 11.76 11.76 11.76 0.84
ZV(A) 0.72 5.04 5.04 5.04 0.36
ZV(N) 0.12 0.84 0.84 0.84 0.06
44 45 46 47 48
3.85 3.92 1.96 0.76 0.04
1.10 1.12 0.56 0.22 0.01
0.47 0.48 0.08 0.09 --
0.04 0.04 0.02 0.01 --
0.55 0.56 0.28 0.11 0.01
0.24 0.24 0.04 0.05 --
0.04 0.04 0.02 0.01 --
49 50 51 52
0.80 0.08 0.27 0.19
0.23 0.02 0.08 0.05
0.10 0.01 0.03 0.02
0.01 ----
0.11 0.01 0.04 0.03
0.05 -0.02 0.01
0.01 ----
Geomilieu V4.30
15-4-2019 13:46:18
Rekenpunten
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
0m
500 m schaal = 1 : 12635
497000
033
031 032 030
210000 211000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging rekenpunten
212000
213000
Arcadis Nederland B.V.
496000
Rekenpunten
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
021
0m
100 m schaal = 1 : 3505
025 027 026 024 028 022 029 023
493600
020
Ligging rekenpunten
213600
Arcadis Nederland B.V.
213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Rekenpunten
Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten
017 016
0m
100 m schaal = 1 : 4434
004
488800
005013
019 007
011
008 009 012 018 014 015 003 006
488400
216800 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30
Ligging rekenpunten
217200
217600
Arcadis Nederland B.V.
010
Bijlage B - Berekeningsresultaten Zwolseweg Zuid Indirect effect Naam Hoogte 033_A 1.5 033_B 4.5
Huidige situatie 46.23 46.19
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 47.35 47.32
Bijlage B - Berekeningsresultaten Moerweg-Dalfserweg Indirect effect Naam Hoogte 030_A 1.5 030_B 4.5 031_A 1.5 031_B 4.5 032_A 1.5 032_B 4.5
Huidige situatie 52.38 53.33 52.04 53.22 55.08 55.52
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 52.41 53.36 52.07 53.24 55.11 55.54
Bijlage B - Berekeningsresultaten Raalterdwarsweg-Korenbloem-Raalterstraat Indirect effect Naam Hoogte 020_A 1.5 020_B 4.5 021_A 1.5 021_B 4.5 022_A 1.5 022_B 4.5 023_A 1.5 023_B 4.5 024_A 1.5 024_B 4.5 024_C 7.5 025_A 1.5 025_B 4.5 025_C 7.5 026_A 1.5 026_B 4.5 026_C 7.5 027_A 1.5 027_B 4.5 028_A 1.5 028_B 4.5 029_A 1.5 029_B 4.5 029_C 7.5
Huidige situatie 47.04 47.20 48.70 50.66 42.83 43.64 44.38 45.28 47.49 48.89 49.20 45.36 46.95 47.41 46.48 48.09 48.61 46.89 48.38 45.83 47.25 44.14 45.42 46.41
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 48.55 48.69 48.95 50.90 44.03 44.77 45.41 46.23 48.00 49.34 49.62 45.65 47.24 47.69 46.75 48.35 48.86 47.18 48.67 46.45 47.79 44.90 46.09 47.01
Bijlage B - Berekeningsresultaten Almelosestraat Indirect effect Naam Hoogte 004_A 1.5 004_B 4.5 005_A 1.5 005_B 4.5 005_C 7.5 013_A 1.5 013_B 4.5 013_C 7.5
Huidige situatie 48.30 49.82 49.47 54.74 56.55 52.72 54.38 54.89
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 48.58 50.08 49.74 55.00 56.81 52.99 54.64 55.15
Bijlage B - Berekeningsresultaten Wechelerweg Indirect effect Naam Hoogte 003_A 1.5 003_B 4.5 003_C 7.5 004_A 1.5 004_B 4.5 005_A 1.5 005_B 4.5 005_C 7.5 006_A 1.5 006_B 4.5 007_A 1.5 007_B 4.5 008_A 1.5 008_B 4.5 009_A 1.5 009_B 4.5 010_A 1.5 010_B 4.5 011_A 1.5 011_B 4.5 012_A 1.5 012_B 4.5 013_A 1.5 013_B 4.5 013_C 7.5 014_A 1.5 014_B 4.5 015_A 1.5 015_B 4.5
Huidige situatie 44.91 45.38 45.24 30.84 32.11 34.78 34.53 36.63 38.35 40.23 54.42 54.30 45.97 46.95 45.65 46.29 48.12 48.60 43.71 45.42 46.04 46.65 23.01 26.45 26.95 44.93 45.71 45.46 46.14
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 48.63 49.10 48.96 33.12 34.37 36.80 36.64 38.70 42.07 43.95 56.44 56.32 49.07 49.96 49.29 49.90 51.85 52.32 46.01 47.73 49.73 50.34 25.34 28.94 29.41 48.64 49.41 49.16 49.85
Bijlage B - Berekeningsresultaten Wechelerweg Indirect effect Naam Hoogte 016_A 1.5 016_B 4.5 017_A 1.5 017_B 4.5 018_A 1.5 018_B 4.5 019_A 1.5 019_B 4.5
Huidige situatie 26.98 28.00 19.79 19.72 46.12 46.67 54.67 54.48
Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh
Toekomstige situatie 29.36 30.40 22.18 21.83 49.82 50.38 56.69 56.50