CConstaterende datRaalte
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 6 - N35 Akoestisch Onderzoek Wet geluidhinder, Arcadis Nederland B.V. 2019

Raadsvergadering 24 november 2022, gemeente RaalteBij agendapunt: Coördinatieprocedure N35; vaststelling bestemmingsplan Heino Noord (bespreekstuk)17.093 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

50 60 50 60 50

24 25 26 30 31

Almelosestraat Almelosestraat Almelosestraat Hooilandweg Schoonhetenseweg

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

50 50 80 60 60

48

Raamsweg

Referentiewegdek

60

60

60

60

60

60

60

60

60

Geomilieu V4.30

15-4-2019 14:14:26

Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2018 Model: Groep:

Naam 49 50 01 02 03

N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis

Huidige situatie (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012 Totaal aantal 0.00 0.00 481.00 481.00 481.00

%Int(D) 7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

%Int(A) 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

%Int(N) 0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

%LV(D) 97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

%LV(A) 97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

%LV(N) 98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

%MV(D) 2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

%MV(A) 2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

%MV(N) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

%ZV(D) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

%ZV(A) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

%ZV(N) 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

04 05 06 07 08

481.00 3434.00 3434.00 3434.00 460.00

7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

09 10 11 12 13

458.00 458.00 3535.00 3535.00 3535.00

7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

14 15 16 17 18

100.00 158.00 100.00 158.00 158.00

7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

19 33 21 22 23

165.00 165.00 2700.00 1018.00 1018.00

7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

24 25 26 30 31

15820.00 15820.00 15820.00 1760.00 1951.00

7.00 7.00 7.00 7.00 7.00

3.00 3.00 3.00 3.00 3.00

0.50 0.50 0.50 0.50 0.50

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

97.00 97.00 97.00 97.00 97.00

98.00 98.00 98.00 98.00 98.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

2.00 2.00 2.00 2.00 2.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

1.00 1.00 1.00 1.00 1.00

48

400.00

7.00

1.00

0.50

97.00

97.00

98.00

2.00

2.00

1.00

1.00

1.00

1.00

Geomilieu V4.30

15-4-2019 14:14:26

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

4.00 7.006.00 4.00 3.00 3.00 3.00

0m

200 m schaal = 1 : 5000

497600

9.00 5.00 3.00

6

6.00

7.00

8.00 6.00

497200

4

210400 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

210800

211200

Arcadis Nederland B.V.

3

7.00 4.00

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

3

7.00 4.00

Plansituatie 2035

3.00 8.00

4 0m

200 m

8 schaal = 1 : 5000

3.00 3.00 6.00 5.00

3.00

3.00 6.00

2

1

5

3.00 6.00 6.00 4.00 5.00 4.00 6.00

4.00 6.00 3.00

8.00 496800

7

3.00 7.00 4.00 4.00

6.00 4.00

3.00 4.008.00 3.00 7.00

496400

7.00 11.00

211200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

7.00

211600

212000

Arcadis Nederland B.V.

7.00 7.00

3.00 6.00

3.00 4.008.00 3.00

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

7.00

496400

11.00 0m

200 m schaal = 1 : 5000

5.00 7.00

9

6.00 3.00 4.00 6.00

6.00

10

496000

11

8.00 3.00 4.003.00 4.00

5.00 6.00 4.004.00

212000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

6.00 7.00

9.00 5.00 8.00 5.00 9.00 5.00 6.00

212400

212800

Arcadis Nederland B.V.

6.00 8.00 6.00 7.00

9.00 5.00 3.00

Plansituatie 2035

6.00 8.00 5.00 4.00

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

6.00 7.00 8.00 7.007.00 9.00 7.00 8.008.00 9.00 8.00 4.00 8.00 8.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 5.00 7.00 8.00 8.00 8.00 8.00 22 8.00 21 7.00 8.00 7.00 8.00 8.00 9.00 6.00 5.007.00 3.00 6.00 6.00 7.00 7.00 8.00 7.00 7.00 8.00 9.00 9.00 9.00 9.00 8.00 9.00 9.00 8.00 8.00 8.00 7.00 6.00 6.00 8.00 6.00 8.00 8.00 6.00 4.009.00 3.00 6.00 7.007.00 7.00 8.00 4.00 9.00 7.00 6.00 5.00 7.00 3.00 7.00 7.00 5.00 3.00

7.00 0m

20

200 m schaal = 1 : 5000

18

493600

5.00 5.00 3.00 6.00 7.00 6.00

3.00 3.00 6.00

6.00

5.00 8.00 3.00 5.00 7.00 5.00 8.00 6.00

5.00 8.00 3.00 8.00 7.00

7.00 6.00

7.00 4.00

19

8.00 5.00

3.00 5.00 7.00

3.00 493200

6.00 3.00

6.00 9.00

7.00

213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

7.00 213600

214000

Arcadis Nederland B.V.

6.00

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

6.00 3.00 493200

3.00

6.00 9.00

7.00

7.00 0m

200 m schaal = 1 : 5000

5.00 6.00 5.00 5.00

3.00 7.00 3.00 3.00 4.00

15

5.00 7.00 4.00 6.00 3.00 492800

12

13

6.00 6.00 7.00 6.00

213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

213600

3.00 4.00

214000

Arcadis Nederland B.V.

17

7.00

Plansituatie 2035

13

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

6.00 6.00 7.00 6.00 17

0m

200 m schaal = 1 : 5000

7.00

16

3.00 4.006.00 6.00

492400

6.00 3.00 6.00

3.00 4.00 3.00 7.00

492000

3.00 3.00 6.00 213600 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

214000

214400

Arcadis Nederland B.V.

14

6.00

6.00

14

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

3.00 3.00 6.00 0m

200 m schaal = 1 : 5000

6.00 7.00 4.00 7.00 8.00

491600

6.00 4.00 7.003.00 6.00 4.00 3.00 6.00 7.00 5.00 6.00

6.00 6.00 5.00 8.00 5.00 9.00

7.00 4.00

214000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

214400

214800

Arcadis Nederland B.V.

491200

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten 489200

7.00 7.00

5.00 3.00 5.00 3.00

7.00

0m

200 m

3.00 schaal = 1 : 5000

6.00

3.00

3.00

3.00 6.00 3.00 6.00

42

6.00 5.00

8.00 6.00 6.00

4.00

11.00

6.00 9.00 27

40

3.00 3.00 6.00 9.00 37

7.00

7.00

7.00 4.00 6.00

26

7.00 7.00 3.00 5.00 7.00

7.00 7.00 6.00

12.00

6.00 3.00

Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

7.00 6.00 5.00 5.006.00 5.00 7.00

12.00 6.00 5.00 4.00 7.00 6.00 7.00

5.00 7.00

3.00 3.00 6.00 217200

217600

Arcadis Nederland B.V.

6.00 6.00 5.00 7.00 3.00 6.00 7.00 7.00 7.00 6.007.00 3.00 8.00 3.00 5.00 3.00 6.00 3.00 10.00 7.00 6.00 7.00 5.00 3.00 3.00 6.00 5.005.00 5.00 7.00 5.00 5.00 3.00 5.00 39 7.00 6.00 4.00 5.00 7.00 5.00 3.00 6.00 5.00 7.00 5.00 8.00 3.00 7.00 8.00 5.00 6.00 3.00 3.00 9.00 3.00 8.00 9.00 6.00 216400 216800 6.00

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

6.00 8.00

4.00 9.00 7.00 5.00

7.00 8.00

3.00 5.00 5.00 7.00 7.00

30

45

2841

9.00 9.00 4.00 7.00 8.00 488800 8.00 7.00 7.00 8.00 8.00 3.00 7.00 7.00 3.00 8.00 7.00 3.00 3.00 7.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 4.00 8.00 7.00 3.00 8.00 7.00 7.00

Plansituatie 2035

9.00 Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

4.00 6.00 9.00 27 488800

4.00 6.00

0m

3.00 5.00 5.00 7.00 7.00

30

6.00 8.00

4.00 9.00 7.00 5.00

26

4.00 7.00

6.00 5.003.00 4.00 3.003.00 4.004.00 6.003.00 4.003.00 3.00 3.00

200 m schaal = 1 : 5000 8.00

6.00 5.007.00

29

7.00 7.00 6.00 6.00 3.00

7.00 6.00 5.00 5.00 6.00 5.00

12.00 6.00 5.00

34

4.00 7.00

7.00

6.00 7.00

7.00 6.00 9.00 488400 7.00 6.00 4.00 7.00 7.00 7.00 5.00 6.00

5.00 7.00

3.00 6.00

5.00

6.00 4.00 3.00 7.00 4.00 3.00 7.00

5.00 6.00 7.00 7.00 3.00

6.00 7.00

38

7.00 3.00 7.00

7.00 3.00 6.00

5.00

7.00 9.00 4.00 8.00

6.00 4.00 4.00 4.00 3.00 5.00 5.00

3.00 3.00 7.00

4.00 4.00 6.00

5.00 6.00 6.00 3.00

3.00 6.00 6.00 3.00

8.00

6.00 217200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

217600

218000

Arcadis Nederland B.V.

7.00

3.00 3.00 8.006.00

3.00 45

39

6.00 5.007.00

34

25

33

6.00 7.0024 7.00 31

23

29

4.00 6.0048

7.00 9.00 4.00 3.00 9.00 5.00 15.00 7.00 5.00 9.00 7.00 8.00 6.006.00 4.00 6.00 5.00 5.00 3.00 6.00 3.006.00 9.00 9.00 5.00 5.00

50

8.00

35

3.00 3.00 8.006.00 5.00

200 m

5.00 6.00

51

3.00

4.00 8.00

Plansituatie 2035

4.00

6.00 5.003.00 4.00 3.003.00 4.004.00 6.003.00 4.003.00 3.00

Wegen 6.00 8.00 7.00 6.00 9.00 6.00 Toetspunten 8.00 9.00 8.00 8.00 9.00 6.00 3.00 8.00 8.00 3.00 Bodemgebieden 3.00 3.00 9.00 8.00 8.00 5.00 6.00 8.00 8.00 8.00 Gebouwen 6.00 9.00 3.00 8.00 6.00 6.00 8.00 8.00 9.00 6.00 3.00 3.00 7.00 Kruisingen 8.00 6.00 6.00 8.00 6.00 7.00 6.00 5.00 3.00 5.00 8.00 3.00 8.00 8.008.00 3.00 8.00 7.00 5.00 Adrespunten 8.00 8.00 8.00 5.00 3.009.00 8.00 6.00 8.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 8.00 7.00 5.00 3.00 5.00 8.00 3.00 3.00 8.008.00 3.00 7.00 7.00 5.00 3.00 8.00 3.00 3.00 3.00 8.00 7.00 3.00 8.00 8.00 3.00 3.00 4.00 7.00 3.00 8.00 7.00 3.00 7.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 3.00 6.00 4.00 3.00 8.00 3.00 8.003.00 8.00 8.00 7.00 3.00 7.00 4.00 3.009.00 7.00 7.00 5.00 3.00 3.00 8.00 9.00 7.00 6.00 0 m 8.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 9.00 7.00 7.00 6.00 3.00 10.00 9.00 3.00 3.00 8.00 6.00 5.00 5.00 8.00 6.00 3.00 schaal = 1 : 5000 6.00 3.00 8.00 3.00 7.00 9.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 9.00 8.00 3.00 5.00 3.00 9.00 7.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 32 8.00

5.00 7.00

488400

6.00 7.00 4.00 3.00

5.00 3.00 7.00

3.00 7.00

4.00 4.00 6.00

3.00 6.00 6.00 3.00 4.00 6.006.00 6.00 4.00

218000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

6.004.00 4.00 4.00 218400

36

5.00

8.00 6.00 7.00

218800

8.00 6.00 5.00 Arcadis Nederland B.V.

488000

7.00 3.00 5.00 3.00

8.00 6.00

Plansituatie 2035

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

0.00 0.00 0.00

0m

0.00

schaal = 1 : 6000

6.00 8.009.00 7.00 6.00 6.00 8.009.00 8.00 8.00 488800 8.00 6.00 9.00 9.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 8.00 6.00 8.00 8.00 8.00 6.00 8.00 5.006.00 8.00 9.006.00 3.00 8.00 3.00 6.00 3.00 7.00 8.00 6.00 8.00 6.00 7.00 6.00 5.00 8.003.00 3.00 6.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 7.00 5.00 8.00 8.00 9.00 5.00 3.00 8.006.00 5.00 8.00 8.00 8.00 3.00 8.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 5.00 8.00 3.00 8.008.00 5.00 3.00 8.00 7.00 7.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 7.00 3.00 8.00 8.007.00 3.00 4.00 3.00 7.00 8.00 3.00 7.00 8.00 8.00 7.006.00 3.00 8.00 3.00 3.00 3.00 4.00 3.00 8.00 3.00 8.00 5.00 8.00 8.00 7.00 3.00 7.00 7.00 4.00 3.00 7.00 3.00 9.007.00 3.00 8.00 9.00 6.00 8.00 8.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 3.00 8.00 3.00 8.00 9.00 7.00 7.00 6.00 3.00 10.00 9.003.00 8.00 6.00 6.003.00 5.00 5.00 8.00 3.00 6.00 3.00 8.003.00 8.00 7.00 9.00 3.00 3.00 3.00 3.00 9.00 8.00 3.00 5.00 7.00 3.00 9.00 8.00 7.00 3.00 8.00 3.00 32 8.00

0.000.00 0.00 0.00

5.00 5.00 6.00 7.00 6.00 4.00 6.00 3.00

6.00

5.00 5.00 6.00

0.00 0.00 0.00 0.00

49

50

51

35

8.00

5.00 5.00

0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00

5.00 9.00 8.00

4 4.00 6.00 8

7.00 9.00 4.005.00 3.00 15.00 9.00 7.00 6.006.00 4.00 6.00 5.00 6.00 6.00 3.00

200 m

52

0.00 0.00

3.00

0.00 0.00

7.00 7.00 6.00

488400

3.00 3.00 6.00 7.00 5.00 47

3.00

7.005.00 4.00 6.00 4.00 6.00 7.00 7.00

8.00 6.007.00

8.006.00

218800 219200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging wegen, gebouwen en bodemgebieden

3.00

5.00

219600

220000

Arcadis Nederland B.V.

8.00 6.00

7.00 3.00

Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035 Model: Groep:

N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis

Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012

Naam 1 2 3 4 5

Wegdek. Referentiewegdek Elementenverharding, niet in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

V(LV(D)) 60 60 60 60 60

V(LV(A)) 60 60 60 60 60

V(LV(N)) 60 60 60 60 60

V(MV(D)) 60 60 60 60 60

V(MV(A)) 60 60 60 60 60

V(MV(N)) 60 60 60 60 60

V(ZV(D)) 60 60 60 60 60

V(ZV(A)) 60 60 60 60 60

V(ZV(N)) 60 60 60 60 60

Totaal aantal 23.00 23.00 16.00 504.00 624.00

LV(D) 1.56 1.56 1.09 34.22 42.37

LV(A) 0.67 0.67 0.47 14.67 18.16

6 7 8 9 10

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

504.00 624.00 624.00 3454.00 3454.00

34.22 42.37 42.37 234.53 234.53

14.67 18.16 18.16 100.51 100.51

11 12 13 14 15

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

80 60 60 60 60

3454.00 23.00 628.00 460.00 628.00

234.53 1.56 42.64 31.23 42.64

100.51 0.67 18.27 13.39 18.27

16 17 18 19 20

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

60 60 30 60 80

460.00 460.00 656.00 656.00 3733.00

31.23 31.23 44.54 44.54 253.47

13.39 13.39 19.09 19.09 108.63

21 22 23 24 25

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

30 80 60 60 60

3733.00 3733.00 15.00 15.00 15.00

253.47 253.47 1.02 1.02 1.02

108.63 108.63 0.44 0.44 0.44

26 27 28 29 30

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

60 60 30 60 60

78.00 78.00 190.00 800.00 190.00

5.30 5.30 12.90 54.32 12.90

2.27 2.27 5.53 23.28 5.53

31 32 33 34 35

Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek Elementenverharding in keperverband

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

30 30 60 60 50

215.00 215.00 215.00 800.00 165.00

14.60 14.60 14.60 54.32 11.20

6.26 6.26 6.26 23.28 4.80

36 37 38

Elementenverharding in keperverband Referentiewegdek Referentiewegdek

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

60 50 60

165.00 4300.00 2400.00

11.20 291.97 162.96

4.80 125.13 69.84

Geomilieu V4.30

15-4-2019 13:46:18

Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035

N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis

Model: Groep:

Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012

Naam 1 2 3 4 5

LV(N) 0.11 0.11 0.08 2.47 3.06

MV(D) 0.03 0.03 0.02 0.71 0.87

MV(A) 0.01 0.01 0.01 0.30 0.37

MV(N) ---0.03 0.03

ZV(D) 0.02 0.02 0.01 0.35 0.44

ZV(A) 0.01 0.01 -0.15 0.19

ZV(N) ---0.03 0.03

6 7 8 9 10

2.47 3.06 3.06 16.92 16.92

0.71 0.87 0.87 4.84 4.84

0.30 0.37 0.37 2.07 2.07

0.03 0.03 0.03 0.17 0.17

0.35 0.44 0.44 2.42 2.42

0.15 0.19 0.19 1.04 1.04

0.03 0.03 0.03 0.17 0.17

11 12 13 14 15

16.92 0.11 3.08 2.25 3.08

4.84 0.03 0.88 0.64 0.88

2.07 0.01 0.38 0.28 0.38

0.17 -0.03 0.02 0.03

2.42 0.02 0.44 0.32 0.44

1.04 0.01 0.19 0.14 0.19

0.17 -0.03 0.02 0.03

16 17 18 19 20

2.25 2.25 3.21 3.21 18.29

0.64 0.64 0.92 0.92 5.23

0.28 0.28 0.39 0.39 2.24

0.02 0.02 0.03 0.03 0.19

0.32 0.32 0.46 0.46 2.61

0.14 0.14 0.20 0.20 1.12

0.02 0.02 0.03 0.03 0.19

21 22 23 24 25

18.29 18.29 0.07 0.07 0.07

5.23 5.23 0.02 0.02 0.02

2.24 2.24 0.01 0.01 0.01

0.19 0.19 ----

2.61 2.61 0.01 0.01 0.01

1.12 1.12 ----

0.19 0.19 ----

26 27 28 29 30

0.38 0.38 0.93 3.92 0.93

0.11 0.11 0.27 1.12 0.27

0.05 0.05 0.11 0.48 0.11

--0.01 0.04 0.01

0.05 0.05 0.13 0.56 0.13

0.02 0.02 0.06 0.24 0.06

--0.01 0.04 0.01

31 32 33 34 35

1.05 1.05 1.05 3.92 0.81

0.30 0.30 0.30 1.12 0.23

0.13 0.13 0.13 0.48 0.10

0.01 0.01 0.01 0.04 0.01

0.15 0.15 0.15 0.56 0.12

0.06 0.06 0.06 0.24 0.05

0.01 0.01 0.01 0.04 0.01

36 37 38

0.81 21.07 11.76

0.23 6.02 3.36

0.10 2.58 1.44

0.01 0.22 0.12

0.12 3.01 1.68

0.05 1.29 0.72

0.01 0.22 0.12

Geomilieu V4.30

15-4-2019 13:46:18

Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035 Model: Groep:

N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis

Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012

Naam 39 40 41 42 43

Wegdek. Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

V(LV(D)) 50 50 50 80 60

V(LV(A)) 50 50 50 80 60

V(LV(N)) 50 50 50 80 60

V(MV(D)) 50 50 50 80 60

V(MV(A)) 50 50 50 80 60

V(MV(N)) 50 50 50 80 60

V(ZV(D)) 50 50 50 80 60

V(ZV(A)) 50 50 50 80 60

V(ZV(N)) 50 50 50 80 60

Totaal aantal 2400.00 16800.00 16800.00 16800.00 1193.00

LV(D) 162.96 1140.72 1140.72 1140.72 81.00

LV(A) 69.84 488.88 488.88 488.88 34.72

44 45 46 47 48

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

60 60 60 60 60

785.00 800.00 400.00 156.00 8.00

53.30 54.32 27.16 10.59 0.54

22.84 23.28 3.88 4.54 0.23

49 50 51 52

Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek Referentiewegdek

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

60 60 60 60

164.00 16.00 55.00 39.00

11.14 1.09 3.73 2.65

4.77 0.47 1.60 1.13

Geomilieu V4.30

15-4-2019 13:46:18

Bijlage A - Invoergegevens PLansituatie 2035

N35 Wijthmen - Nijverdal Arcadis

Model: Groep:

Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Wegverkeerslawaai - RMW-2012

Naam 39 40 41 42 43

LV(N) 11.76 82.32 82.32 82.32 5.85

MV(D) 3.36 23.52 23.52 23.52 1.67

MV(A) 1.44 10.08 10.08 10.08 0.72

MV(N) 0.12 0.84 0.84 0.84 0.06

ZV(D) 1.68 11.76 11.76 11.76 0.84

ZV(A) 0.72 5.04 5.04 5.04 0.36

ZV(N) 0.12 0.84 0.84 0.84 0.06

44 45 46 47 48

3.85 3.92 1.96 0.76 0.04

1.10 1.12 0.56 0.22 0.01

0.47 0.48 0.08 0.09 --

0.04 0.04 0.02 0.01 --

0.55 0.56 0.28 0.11 0.01

0.24 0.24 0.04 0.05 --

0.04 0.04 0.02 0.01 --

49 50 51 52

0.80 0.08 0.27 0.19

0.23 0.02 0.08 0.05

0.10 0.01 0.03 0.02

0.01 ----

0.11 0.01 0.04 0.03

0.05 -0.02 0.01

0.01 ----

Geomilieu V4.30

15-4-2019 13:46:18

Rekenpunten

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

0m

500 m schaal = 1 : 12635

497000

033

031 032 030

210000 211000 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging rekenpunten

212000

213000

Arcadis Nederland B.V.

496000

Rekenpunten

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

021

0m

100 m schaal = 1 : 3505

025 027 026 024 028 022 029 023

493600

020

Ligging rekenpunten

213600

Arcadis Nederland B.V.

213200 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Rekenpunten

Wegen Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen Kruisingen Adrespunten

017 016

0m

100 m schaal = 1 : 4434

004

488800

005013

019 007

011

008 009 012 018 014 015 003 006

488400

216800 Wegverkeerslawaai - RMW-2012, [TS 2035 - Plansituatie 2035 (MH-W var2) actualisatie april 2019] , Geomilieu V4.30

Ligging rekenpunten

217200

217600

Arcadis Nederland B.V.

010

Bijlage B - Berekeningsresultaten Zwolseweg Zuid Indirect effect Naam Hoogte 033_A 1.5 033_B 4.5

Huidige situatie 46.23 46.19

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 47.35 47.32

Bijlage B - Berekeningsresultaten Moerweg-Dalfserweg Indirect effect Naam Hoogte 030_A 1.5 030_B 4.5 031_A 1.5 031_B 4.5 032_A 1.5 032_B 4.5

Huidige situatie 52.38 53.33 52.04 53.22 55.08 55.52

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 52.41 53.36 52.07 53.24 55.11 55.54

Bijlage B - Berekeningsresultaten Raalterdwarsweg-Korenbloem-Raalterstraat Indirect effect Naam Hoogte 020_A 1.5 020_B 4.5 021_A 1.5 021_B 4.5 022_A 1.5 022_B 4.5 023_A 1.5 023_B 4.5 024_A 1.5 024_B 4.5 024_C 7.5 025_A 1.5 025_B 4.5 025_C 7.5 026_A 1.5 026_B 4.5 026_C 7.5 027_A 1.5 027_B 4.5 028_A 1.5 028_B 4.5 029_A 1.5 029_B 4.5 029_C 7.5

Huidige situatie 47.04 47.20 48.70 50.66 42.83 43.64 44.38 45.28 47.49 48.89 49.20 45.36 46.95 47.41 46.48 48.09 48.61 46.89 48.38 45.83 47.25 44.14 45.42 46.41

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 48.55 48.69 48.95 50.90 44.03 44.77 45.41 46.23 48.00 49.34 49.62 45.65 47.24 47.69 46.75 48.35 48.86 47.18 48.67 46.45 47.79 44.90 46.09 47.01

Bijlage B - Berekeningsresultaten Almelosestraat Indirect effect Naam Hoogte 004_A 1.5 004_B 4.5 005_A 1.5 005_B 4.5 005_C 7.5 013_A 1.5 013_B 4.5 013_C 7.5

Huidige situatie 48.30 49.82 49.47 54.74 56.55 52.72 54.38 54.89

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 48.58 50.08 49.74 55.00 56.81 52.99 54.64 55.15

Bijlage B - Berekeningsresultaten Wechelerweg Indirect effect Naam Hoogte 003_A 1.5 003_B 4.5 003_C 7.5 004_A 1.5 004_B 4.5 005_A 1.5 005_B 4.5 005_C 7.5 006_A 1.5 006_B 4.5 007_A 1.5 007_B 4.5 008_A 1.5 008_B 4.5 009_A 1.5 009_B 4.5 010_A 1.5 010_B 4.5 011_A 1.5 011_B 4.5 012_A 1.5 012_B 4.5 013_A 1.5 013_B 4.5 013_C 7.5 014_A 1.5 014_B 4.5 015_A 1.5 015_B 4.5

Huidige situatie 44.91 45.38 45.24 30.84 32.11 34.78 34.53 36.63 38.35 40.23 54.42 54.30 45.97 46.95 45.65 46.29 48.12 48.60 43.71 45.42 46.04 46.65 23.01 26.45 26.95 44.93 45.71 45.46 46.14

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 48.63 49.10 48.96 33.12 34.37 36.80 36.64 38.70 42.07 43.95 56.44 56.32 49.07 49.96 49.29 49.90 51.85 52.32 46.01 47.73 49.73 50.34 25.34 28.94 29.41 48.64 49.41 49.16 49.85

Bijlage B - Berekeningsresultaten Wechelerweg Indirect effect Naam Hoogte 016_A 1.5 016_B 4.5 017_A 1.5 017_B 4.5 018_A 1.5 018_B 4.5 019_A 1.5 019_B 4.5

Huidige situatie 26.98 28.00 19.79 19.72 46.12 46.67 54.67 54.48

Resultaten in dB (Lden), incl. aftrek art. 110g Wgh

Toekomstige situatie 29.36 30.40 22.18 21.83 49.82 50.38 56.69 56.50

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Raalte&id=fee9aedd-c0b7-4c97-b3f4-a07b64d4462b