1. 241101 Rapportage onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Tekst van het document
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten Gemeente Putten
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Projectnummer:
23 0141
Datum:
1 november 2024
Status:
Definitief
Auteurs:
J. van der Lee & J. Hoogenboom Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
2
Inhoudsopgave
1
Aanleiding
4
2
Onderzoeksopzet
6
3
Resultaten
14
4
Analyse
20
5
Bevindingen
29
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Bijlage
31
3
1 Aanleiding
Aanleiding De gemeente Putten stelt in het GVVP dat bereikbaarheid belangrijk is om van herkomst naar bestemming te kunnen reizen, maar niet alle wegen zijn geschikt om alle verkeerscategorieën te verwerken. Het doorgaand (vracht)verkeer zonder herkomst of bestemming in Putten rijdt zo veel mogelijk over de gebiedsontsluitingswegen. Hiermee wordt overlast in woonwijken voorkomen. De gewenste route voor vrachtverkeer in Putten is via de Van Geenstraat en Nijkerkerstraat/Oude Rijksweg en Henslare. De gemeente krijgt regelmatig meldingen van bewoners die aangeven dat er nog veel vrachtverkeer door de straat rijdt. Deze meldingen komen met name uit de Stationsstraat en Harderwijkerstraat. In het verleden zijn er maatregelen genomen om dit zoveel mogelijk te beperken, zo is er in de Stationsstraat een vrachtwagenverbod uitgezonderd bestemmingsverkeer ingevoerd, is de route via Harderwijkerstraat minder aantrekkelijk gemaakt door kruispunten te vervangen voor rotondes en is de bewegwijzering aangepast.
BonoTraffics is benaderd om onderzoek uit te voeren naar het doorgaand vrachtverkeer in Putten. Daarbij zijn de concrete vragen waar het doorgaand vrachtverkeer vandaan komt, naar toe gaat en welke route gebruikt wordt. Een focus wordt aangebracht op de Stationsstraat en de Harderwijkerstraat; daar wordt specifieker op ingegaan.
Doelstelling Deze rapportage gaat in op het doorgaand verkeer in Putten om daar objectieve informatie voor te verzamelen en inzicht in te geven. Het doel van dit onderzoek is niet om concrete oplossingen te bedenken. Het gaat met name om het verkrijgen van de juiste informatie om deze te analyseren en inzichtelijk te maken. Daarnaast wordt een focus aangelegd op het doorgaand vrachtverkeer op de Stationsstraat, waar momenteel een vrachtwagenverbod geldt, en de Harderwijkerstraat, waar veel overlast wordt ervaren door vrachtverkeer.
De gemeente Putten weet momenteel niet hoeveel doorgaand (vracht)verkeer er daadwerkelijk rijdt in Putten en daarom moet dit eerst objectief in beeld gebracht worden. Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
4
Vraagstelling Om inzicht te verkrijgen in het vrachtverkeer in Putten zijn een aantal onderzoeksvragen geformuleerd. Hoeveel doorgaand vrachtverkeer rijdt er op de Stationsstraat? Hoeveel (doorgaand) vrachtverkeer rijdt er op de Harderwijkerstraat? Hoe zien de stromen van het (doorgaand) vrachtverkeer er uit op een gemiddelde werkdag?
In het volgende hoofdstuk wordt de onderzoeksopzet toegelicht.
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
5
2
In dit hoofdstuk wordt de onderzoeksopzet van het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer in Putten toegelicht. De volgende stappen worden in dit hoofdstuk in beschreven: Uitgangspunten
Onderzoeksopzet
Verkeersonderzoek met camera’s Verwerking kruispuntonderzoek Validatie onderzoek en data TomTom Move Herkomst en bestemming vrachtverkeer Kalibratie vrachtverkeer
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
6
Uitgangspunten Middelzwaar verkeer
In het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer in Putten wordt onderscheid gemaakt in twee hoofdcategorieën: middelzwaar verkeer en zwaar verkeer. Binnen deze categorieën wordt verder onderscheid gemaakt tussen goederenvervoer en personenvervoer. In het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer is personenvervoer niet meegenomen, aangezien het niet onder de categorie goederenvervoer valt. Onder de categorie zwaar verkeer vallen de motorvoertuigen die geen personenauto, bestelauto, bakwagen, motor of autobus zijn, met een toegestane maximummassa van meer dan 3.500 kg. De toegestane maximummassa van een vrachtauto bestaat uit het ledig gewicht van de vrachtauto plus het laadvermogen van de vrachtauto.
Zwaar verkeer
Lengte > 5.6 meter
Goederenvervoer
De categorie zwaar verkeer zonder personenvervoer bestaat daardoor alleen uit vrachtverkeer. Onder de categorie middelzwaar verkeer en zwaar verkeer worden de volgende voertuigen gerekend voor het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer: Middelzwaar verkeer (goederenvervoer) • Bestelauto met en zonder huif (lengte > 5,6m)
Personenvervoer
• Bestelauto met aanhanger • Bakwagen Zwaar verkeer (goederenvervoer) • Vrachtwagen en vrachtwagencombinatie trekker met oplegger
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
7
Het onderzoeksgebied Het verkeersonderzoek naar doorgaand vrachtverkeer is uitgevoerd vanaf de vijf belangrijkste toegangswegen naar Putten en het bijbehorende wegennet. Op de naastgelegen afbeelding zijn de paarse balken de belangrijkste toegangswegen voor Putten en de paarse lijnen de gewenste rijroutes voor het vrachtverkeer. De gewenste routes voor vrachtverkeer gaan over de Henslare, Nijkerkerstraat, Oude Rijksweg en Van Geenstraat. De rode lijnen op de naastgelegen afbeelding geven de bestemmingsroutes aan die gebruikt mogen worden door het vrachtverkeer met een bestemming in Putten. In de huidige situatie is op een deel van de Stationsstraat een vrachtwagenverbod van kracht met een uitzondering voor bestemmingsverkeer.
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
8
De vijf grote toegangswegen van en naar Putten komen vanaf de volgende locaties: Ermelo Garderen Voorthuizen Nijkerk A28
Wat is doorgaand verkeer? Voor dit onderzoek hanteren we een definitie van doorgaand verkeer om onderscheid te kunnen maken in doorgaand en bestemmingsverkeer, namelijk: Doorgaand verkeer is verkeer dat door een bepaald gebied rijdt, maar niet zijn herkomst of bestemming in dat gebied heeft. Het leveren van een pakket en direct weer vertrekken geldt als bestemmingsverkeer, omdat het leveren op een bepaalde locatie binnen Putten moet plaatsvinden.
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
9
Verkeersonderzoek met camera’s Op het onderzochte gedeelte van de Stationsstraat is een vrachtwagenverbod van kracht met een uitzondering voor bestemmingsverkeer. Om te onderzoeken of deze maatregel effectief is, zijn twee camera’s geplaatst om het doorgaand vrachtverkeer te registreren. Op de naastgelegen afbeelding zijn de locaties van de camera’s weergegeven. Om een validatie uit te voeren tussen verschillende databronnen zijn op de rotonde Postweg – Voorthuizerstraat – Harderwijkerstraat camera’s geplaatst, zodat al het verkeer geteld kan worden. De camera’s op de Stationsstraat en de rotonde Postweg – Voorthuizerstraat – Harderwijkerstraat hebben beeldmateriaal opgenomen van 5 tot en met 9 juni 2023.
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
10
Verwerking camerabeelden Van het beeldmateriaal gemaakt op de Stationsstraat is het doorgaand en niet doorgaand zwaar verkeer geregistreerd. Voor het zwaar verkeer is de definitie gebruikt zoals beschreven in de uitgangspunten. Op de Stationsstraat geldt een vrachtwagenverbod met een uitzondering voor bestemmingsverkeer. Het zwaar verkeer zonder bestemming op de Stationsstraat mag geen gebruik maken van deze weg. Het zwaar verkeer dat binnen vijf minuten van de ene kant naar de andere kant van de Stationsstraat is gereden, is aangemerkt als doorgaand verkeer. Het verkeer dat langer dan vijf minuten heeft gedaan om over de Stationsstraat te rijden, is geregistreerd als bestemmingsverkeer. De verkeersstromen op de rotonde Postweg – Voorthuizerstraat – Harderwijkerstraat zijn geregistreerd voor een duur van vijf werkdagen. Op de werkdagen zijn de volgende categorieën geregistreerd: Licht verkeer Middelzwaar verkeer Zwaar verkeer Busverkeer
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
11
Validatie onderzoek en data TomTom Move In het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer zijn verschillende databronnen gebruikt. Deze data is met elkaar vergeleken om de betrouwbaarheid te controleren. Het vergelijken van de verzamelende data uit het cameraonderzoek, slangtellingen van de gemeente Putten en de data uit TomTom Move is een noodzakelijk stap.
tot het cameraonderzoek en de slangtellingen. Met de vergelijking van de data zijn in een later stadium van het onderzoek de routes en verhoudingen van het doorgaand en bestemmingsverkeer uit TomTom Move gekoppeld worden aan de resultaten van de andere databronnen.
Sinds 2023 is het TomTom Move portaal beschikbaar voor wegbeheerders via het NDW. In het TomTom Move portaal zijn twee functies beschikbaar via het NDW, ‘origin destination’ en ‘traffic stats’. Beide functies zijn gebaseerd op floating car data die TomTom verzamelt en inkoopt. Dit betekent niet dat al het verkeer wordt geregistreerd, maar ongeveer 10%, afhankelijk van de locatie en het tijdstip. Kortweg is het met ‘origin destination’ mogelijk om herkomst en bestemming van het verkeer op een stuk weg of van een gebied inzichtelijk te maken. Met de ‘traffic stats’ kunnen historische reistijden en aantallen worden opgevraagd. Omdat TomTom Move niet al het verkeer registreert, is het belangrijk om de data te vergelijken met andere databronnen. We hebben inzichtelijk gemaakt welke data beschikbaar is in TomTom Move en hoe deze zich verhoudt
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
12
Herkomst en bestemming vrachtverkeer In het TomTom Move portaal zijn herkomst en bestemming analyses uitgevoerd voor Putten. Er zijn analyses uitgevoerd waaruit blijkt hoeveel verkeer Putten in rijdt en hoeveel verkeer Putten uit rijdt. Daarbij is aangegeven welke routekeuzes gemaakt zijn door het vrachtverkeer. Een deel van het verkeer heeft een herkomst en/of een bestemming in Putten. Ook hiervan zijn de routes bepaald en is inzichtelijk gemaakt waar het verkeer vandaan komt en waar het verkeer naar toe gaat. De kracht van TomTom Move is dat data tot twee jaar terug gebruikt kan worden. Van deze data kan een deel uitgesloten worden, zoals vakanties, feestdagen, dagen van de week en tijdstippen op de dag. Door de gewenste data te selecteren over een langere periode ontstaat een betrouwbaarder beeld, dan een metingen op straat van enkele weken. Als eerste is een analyse gemaakt die overeenkomstig is met de onderzoeksperiode van de slangtellingen. Hierdoor is de data te vergelijken en te kalibreren. Ter controle is een analyse van een langere onderzoeksperiode gemaakt om te bepalen of er verschil is met de onderzoeksperiode van de slangtellingen. Hieruit kunnen we afleiden of de
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
slangtellingen een representatief beeld vormen voor andere periodes in het jaar of dat het juist een piek- of dal moment betrof.
Kalibratie herkomst en bestemming vrachtverkeer De verzamelde data uit het onderzoek naar herkomst en bestemmingsverkeer is gekalibreerd om uitspraken te kunnen doen over de intensiteiten van het doorgaand vrachtverkeer. In deze stap worden de verschillende meetmethodes gecombineerd en dit levert een goed beeld van het doorgaand vrachtverkeer, de intensiteiten en de gebruikte routes in Putten. De kalibratie is noodzakelijk omdat data uit TomTom Move bestaat uit een steekproef van circa 10%. De resultaten zijn visueel gemaakt in kaarten waarop het doorgaand vrachtverkeer, de intensiteiten en de gebruikte routes zijn weergegeven.
13
3
In dit hoofdstuk worden de resultaten van de cameratellingen toegelicht. De volgende resultaten maken onderdeel uit van dit hoofdstuk: Doorgaand vrachtverkeer Stationsstraat
Resultaten onderzoek
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Rotonde Harderwijkerstraat – Postweg Voorthuizerstraat
14
Doorgaand vrachtverkeer Stationsstraat Om het doorgaand vrachtverkeer op de Stationsstraat in beeld te brengen zijn op twee locaties camera’s geplaatst. Op de afbeelding hiernaast is de ongeoorloofde doorgaande route van vrachtverkeer weergegeven. Het doorgaand verkeer is onderzocht tijdens een werkweek van maandag 5 juni tot en met vrijdag 9 juni 2023. Uit de resultaten, weergegeven in de onderstaande tabel, blijkt dat er gemiddeld 23 vrachtwagens per dag de Stationsstraat als doorgaande route gebruiken. Gemiddeld maken slechts 3 niet doorgaande vrachtwagens gebruik van de Stationsstraat. In bijlage 1 staan de uitgebreide resultaten van het doorgaand en niet doorgaand verkeer op de Stationsstraat weergegeven. Gemiddelde werkdag
Aantal
Doorgaande vrachtwagens
23
Niet doorgaande vrachtwagens
3
Bussen
35
Landbouwvoertuigen
2
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
15
Resultaten camera onderzoek:
Harderwijkerstraat – Postweg - Voorthuizerstraat
Werkdaggemiddelde
Resultaten slangtelling Putten 2023 t.h.v. Harderwijkerstraat 37
Al het verkeer
Voor de rotonde Harderwijkerstraat – Postweg – Voorthuizerstraat is al het verkeer geteld, met onderscheid in licht, middel en zwaar verkeer. De resultaten van deze telling zijn op de afbeelding hiernaast weergegeven als werkdaggemiddelde van maandag 5 juni – vrijdag 9 juni 2023. De resultaten van de verkeerstelling met camera’s zijn vergeleken met de resultaten van de slangtelling, uitgevoerd in maart 2023. De slangtelling is uitgevoerd ter hoogte van de Harderwijkerstraat 37, daardoor ligt het kruispunt Brinkstraat – Harderwijkerstraat nog tussen de slangtelling en de betreffende rotonde. Dit kruispunt kan enige invloed hebben op de resultaten waardoor verschillen kunnen worden waargenomen. De resultaten worden met elkaar vergeleken door beide richtingen op de Harderwijkstraat bij elkaar op te tellen. Het verschil tussen deze metingen is minder dan 1%. Hieruit concluderen we dat het aantal registraties overeenkomt met elkaar. Slangtelling
Camera onderzoek
9570*
9512*
* Som van de verkeersstromen op de Harderwijkerstraat van beide richtingen
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
16
Resultaten camera onderzoek:
Harderwijkerstraat – Postweg - Voorthuizerstraat
Werkdaggemiddelde
Resultaten slangtelling Putten 2023 t.h.v. Harderwijkerstraat 37
Middelzwaar en zwaar verkeer
De resultaten van het middelzwaar en zwaar verkeer zijn op de afbeelding hiernaast weergegeven als werkdaggemiddelde van maandag 5 juni – vrijdag 9 juni 2023. De resultaten van de verkeerstelling met camera’s zijn vergeleken met de resultaten van de slangtelling, uitgevoerd in maart 2023. Het verschil tussen deze metingen is dat ongeveer 46% meer vrachtverkeer geteld is tijdens het camera onderzoek dan bij de slangtelling. Een verklaring hiervoor is dat de verschillende meetmethodes een verschil hebben in het classificeren van de voertuigen. Een andere verklaring kan zijn dat de meetperiodes verschillen. Daarnaast kan het tussenliggende kruispunt Brinkstraat – Harderwijkerstraat van invloed zijn op de verschillen tussen de slangtelling en het camera onderzoek.
Slangtelling
Camera onderzoek
489*
715*
* Som van de verkeersstromen op de Harderwijkerstraat van beide richtingen
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
17
Resultaten camera onderzoek:
Harderwijkerstraat – Postweg - Voorthuizerstraat
Werkdaggemiddelde
Resultaten slangtelling Putten 2023 t.h.v. Harderwijkerstraat 37
Zwaar verkeer
De resultaten van het zwaar verkeer is op de afbeelding hiernaast weergegeven als werkdaggemiddelde van maandag 5 juni – vrijdag 9 juni 2023. De resultaten van de verkeerstelling met camera’s zijn vergeleken met de resultaten van de slangtelling, uitgevoerd in maart 2023. Het verschil tussen deze metingen is dat ongeveer 9% minder zwaar verkeer is geteld tijdens het camera onderzoek dan bij de slangtelling. Het verschil is, gezien de absolutie aantallen, niet groot. Wel kunnen verschillen optreden door het tussenliggende kruispunt Brinkstraat – Harderwijkerstraat. Bij deze voertuigcategorie kan geconcludeerd worden dat de resultaten van het camera onderzoek en de slangtelling voldoende overeenkomen, waarbij de slangtelling een hoger resultaat geeft dan het uitgevoerde camera onderzoek.
Slangtelling
Camera onderzoek
195*
177*
* Som van de verkeersstromen op de Harderwijkerstraat van beide richtingen
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
18
Resultaten camera onderzoek en TomTom Move:
Validatie camera onderzoek en TomTom Move De resultaten van het camera onderzoek en de registraties uit TomTom Move zijn in de onderstaande tabel per kruispunttak naast elkaar gezet. In totaal is het werkdaggemiddelde van het camera onderzoek 11.875 en van TomTom Move 1.210. Daarnaast is de procentuele verdeling per kruispunttak weergegeven, waaruit blijkt dit de resultaten dicht bij elkaar liggen. De takken met hogere intensiteiten geven bij TomTom Move iets hogere percentages in vergelijking met het camera onderzoek. De percentages op de zijtakken van de rotonde zijn lager bij TomTom Move dan bij het camera onderzoek. De resultaten wijken een paar procentpunt van elkaar af. De verwachting is dat hoe hoger de steekproef hoe groter de nauwkeurigheid van de resultaten.
Werkdaggemiddelde Al het verkeer
40%-43% 40%
0% 0% 8%-5% 8%
7%-4% 7% Kruispunttak Harderwijkerstraat
Camera onderzoek Aantal %
TomTom Move Aantal %
4.703
40%
524
43%
Postweg
946
8%
66
5%
Voorthuizer-straat
5.380
45%
567
47%
Verlengde Dorpsstraat
796
7%
53
4%
Poststraat
23
0%
-
0%
Totaal
11.848
100%
1.210
100%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
45%-47% 45% 19
4 Analyse
In dit hoofdstuk is een analyse gemaakt van de resultaten van de onderzoeken op de Stationsstraat, de rotonde Harderwijkerstraat – Postweg – Voorthuizerstraat en de slangtellingen. Deze resultaten vormen een basis voor de analyse in TomTom Move. In dit hoofdstuk zijn de volgende analyses opgenomen: Analyse TomTom Move Al het vrachtverkeer in Putten Doorgaand vrachtverkeer in Putten
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
20
Analyse TomTom Move De analysetool TomTom Move is gebruikt voor het in kaart brengen van het doorgaand vrachtverkeer en de routekeuzes in Putten. In de analysetool van TomTom Move is een netwerk opgebouwd waarbinnen het onderzoek plaatsgevonden heeft. Het camera onderzoek heeft voor een duur van één werkweek de vergelijking gemaakt tussen de resultaten van het kruispunt Harderwijkerstraat – Postweg – Voorthuizerstraat en een slangtelling. Van de slangtellingen zijn meer locaties onderzocht voor een duur van één maand. Doordat meer data is verzameld is dit geschikter om als kalibratie te gebruiken voor de analyse in TomTom Move. Als basis van de analyse is dezelfde onderzoeksperiode gehanteerd waarbinnen de slangtellingen zijn uitgevoerd, voor werkdagen van 3 maart tot en met 2 april 2023. De resultaten van de slangtellingen zijn door de gemeente Putten aangeleverd. Deze onderzoeksperiode is voor TomTom Move ook gehanteerd om de gegevens uit beide onderzoeken zo goed mogelijk op elkaar te laten aansluiten en te vergelijken. Daarnaast is dezelfde analyse uitgevoerd voor de werkdagen van een periode van 1 jaar, hierbij zijn vakanties en feestdagen uitgezonderd. Hiermee is de analyse betrouwbaarder, omdat een lange periode van dataverzameling heeft plaatsgevonden en niet meer alleen bestaat uit één bepaalde periode van het jaar.
Op de afbeelding hiernaast is het geanalyseerde netwerk weergegeven. De analyses zijn weergegeven op kaarten op de volgende pagina’s. Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
21
Vrachtverkeer Putterweg Percentages al het vrachtverkeer
Vrachtverkeer Putterweg
Werkdaggemiddelde
De verwerking van de resultaten uit TomTom Move levert routekaarten op per toegangsweg naar Putten. De kaart hiernaast geeft het aandeel vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Putterweg. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Putterweg 100%. Het vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Putterweg rijdt 43% van het vrachtverkeer over de N798 en 55% rijdt over de Harderwijkstraat. Deze percentages worden gaandeweg lager, want een deel van het verkeer heeft een bestemming in Putten. In de onderstaande tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Putterweg. In totaal is 66% van het vrachtverkeer vanaf de Putterweg doorgaand vrachtverkeer. Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
Aandeel
Putterweg
735
-%
Garderenseweg
29
4%
Voorthuizerstraat
287
39%
Nijkerkerstraat
147
20%
Stationsstraat
22
3%
Totaal
485
66%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
22
Vrachtverkeer Garderenseweg Percentages al het vrachtverkeer
Vrachtverkeer Garderenseweg
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Garderenseweg. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Garderenseweg 100%. Het vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Garderenseweg rijdt 41% van het verkeer door over de Garderenseweg, 53% rijdt over de Calcariaweg. Deze percentages worden gaandeweg lager, omdat een deel van het verkeer een bestemming heeft in Putten. In de onderstaande tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Garderenseweg. In totaal is 42% van het vrachtverkeer vanaf de Garderenseweg doorgaand vrachtverkeer.
Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
Aandeel
Putterweg
21
8%
Garderenseweg
265
-%
Voorthuizerstraat
19
7%
Nijkerkerstraat
61
23%
Stationsstraat
11
4%
Totaal
111
42%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
23
Vrachtverkeer Voorthuizerstraat Percentages al het vrachtverkeer
Vrachtverkeer Voorthuizerstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Voorthuizerstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Voorthuizerstraat 100%. Het vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Voorthuizerstraat rijdt 48% van het verkeer door over de Voorthuizerstraat, 24% rijdt over de Van Geenstraat en 5% over de Spielderweg. Deze percentages worden gaandeweg lager, omdat een deel van het verkeer een bestemming heeft in Putten. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Voorthuizerstraat. In totaal is 51% van het vrachtverkeer vanaf de Voorthuizerstraat doorgaand vrachtverkeer. Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
Aandeel
Putterweg
316
39%
Garderenseweg
24
3%
Voorthuizerstraat
810
-%
Nijkerkerstraat
57
7%
Stationsstraat
16
2%
Totaal
413
51%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
24
Vrachtverkeer Nijkerkerstraat Percentages al het vrachtverkeer
Vrachtverkeer Nijkerkerstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Nijkerkerstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Nijkerkerstraat 100%. Het vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Nijkerkerstraat rijdt 88% van het verkeer door over de Nijkerkerstraat en 13% rijdt over de Henslare. Deze percentages worden gaandeweg lager, omdat een deel van het verkeer een bestemming heeft in Putten. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Nijkerkerstraat. In totaal is 43% van het vrachtverkeer vanaf de Nijkerkerstraat doorgaand vrachtverkeer. Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
Aandeel
Putterweg
278
27%
Garderenseweg
41
4%
Voorthuizerstraat
247
24%
Nijkerkerstraat
1030
-%
Stationsstraat
10
1%
Totaal
443
43%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
25
Vrachtverkeer Stationsstraat Percentages al het vrachtverkeer
Vrachtverkeer Stationsstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Stationsstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Nijkerkerstraat 100%. Het vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Stationsstraat rijdt 61% van het verkeer door over de Stationsstraat en 26% rijdt over de Henslare. Deze percentages worden gaandeweg lager, omdat een deel van het verkeer een bestemming heeft in Putten. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Stationsstraat. In totaal is 21% van het vrachtverkeer vanaf de Stationsstraat doorgaand vrachtverkeer. Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
Aandeel
Putterweg
7
6%
Garderenseweg
3
3%
Voorthuizerstraat
8
7%
Nijkerkerstraat
6
5%
Stationsstraat
115
-%
Totaal
24
21%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
26
Vrachtverkeer totaal Aantal per wegvak
Vrachtverkeer totaal
400
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aantal van het totale vrachtverkeer weer per wegvak in Putten voor een gemiddelde werkdag. De aantallen bestaan uit bestemmings- en doorgaand vrachtverkeer.
200 200 100
Over de toegangswegen van en naar Putten rijden bij elkaar opgeteld 1.700 vrachtwagens per gemiddelde werkdag. De aantallen verdelen zich over het netwerk van Putten. De wegen met het meeste vrachtverkeer zijn de Nijkerstraat, Voorthuizerstraat, Henslare en de Van Geenstraat
250 30 200
190 30
De aantallen van het vrachtverkeer verschillen per wegvak. In de tabel staan de aantallen van bestemmings- en doorgaand vrachtverkeer op de toegangswegen van Putten. Vrachtverkeer totaal
Aantal
%
Putterweg
400
24%
Garderenseweg
100
6%
Voorthuizerstraat
500
29%
Nijkerkerstraat
600
35%
Stationsstraat
100
6%
Totaal
1.700
100%
210
210 100 210
200
230 30
400 600 Legenda
220 100
230 70
220 70
200
500
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
27 500
Doorgaand vrachtverkeer Aantal per wegvak
Doorgaand vrachtverkeer
265
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aantal doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten voor een gemiddelde werkdag. Over de toegangswegen van en naar Putten rijden bij elkaar opgeteld 825 doorgaande vrachtwagens per gemiddelde werkdag. De aantallen verdelen zich over het netwerk van Putten.
130 130 20 15
De aantallen van het vrachtverkeer verschillen per wegvak. De gedetailleerde analyse is opgenomen in bijlage 4. In de tabel staan de aantallen van bestemmings- en doorgaand vrachtverkeer op de toegangswegen van Putten. De Putterweg, Voorthuizerstraat en Nijkerkerstraat hebben de hoogste aantallen doorgaand vrachtverkeer. In totaal is 49% van het vrachtverkeer dat Putten inrijdt doorgaand vrachtverkeer.
15 15
130 15 130
140 30
Doorgaand vrachtverkeer
Aantal
%
Putterweg
265
66%
Garderenseweg
40
45%
Voorthuizerstraat
250
45%
Nijkerkerstraat
250
43%
Stationsstraat
20
20%
Totaal
825
49%
140
20
140 10
230 250 Legenda
90 40
150 30
85 30
85
250
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
28 250
Stationsstraat
5 Bevindingen
Het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer op de Stationsstraat in Putten is uitgevoerd van maandag 5 juni tot en met vrijdag 9 juni 2023. Deze resultaten tonen aan dat een gedeelte van het vrachtverkeer een bestemming heeft aan de Stationsstraat. Toch rijden op de onderzochte werkdagen gemiddeld 20 tot 30 vrachtwagens over de Stationsstraat (zie pagina 15). Ook uit de slangtellingen en de analyse in TomTom Move blijkt dat er dagelijks tientallen vrachtwagens gebruik maken van de Stationsstraat. Op de Stationsstraat is een vrachtwagenverbod van kracht met uitzondering van bestemmingsverkeer. Uit het onderzoek blijkt dat dit niet volledig wordt nageleefd, maar dat de aantallen doorgaand vrachtverkeer wel beperkt zijn. De alternatieve route voor het doorgaand vrachtverkeer is via de Henslare en Nijkerkerstraat. Deze route is ongeveer 1,5 kilometer langer. Van het doorgaande vrachtverkeer rijdt ongeveer evenveel via de Henslare als de Stationsstraat. Wat duidelijk wordt is dat het meeste bestemmingsvrachtverkeer, gemiddeld 250 per dag, via Henslare en niet via de Stationsstraat rijdt, daarmee gebruikt het bestemmingsverkeer de gewenste route.
Het onderzoek op de rotonde Harderwijkerstraat – Postweg – Voorthuizerstraat is uitgevoerd van maandag 5 juni tot en met vrijdag 9 juni 2023. De resultaten van het kruispuntonderzoek zijn vergeleken met de resultaten van de slangtellingen, uitgevoerd in maart 2023. De vergelijking tussen de slangtelling op de Harderwijkerstraat en de kruispunttelling komen voor het totale verkeer en het zwaar verkeer overeen. De resultaten van middelzwaar komen minder goed overeen, de oorzaak hiervan ligt bij de categorisering van het middelzwaar verkeer. Dit verschil heeft geen effect op het onderzoek, omdat de focus ligt bij het zwaar verkeer. De conclusie is dat de slangtellingen betrouwbare resultaten opleveren en als input kunnen dienen voor het onderzoek naar het doorgaand vrachtverkeer in Putten Uit de resultaten blijkt dat op de onderzochte dagen gemiddeld 23 vrachtwagens het centrum van Putten in rijden. Op de Harderwijkerstraat hebben op de werkdag gemiddeld 177 vrachtwagens gereden volgens de resultaten van het cameraonderzoek.
Harderwijkerstraat
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
29
Vrachtverkeer in Putten
vergelijking met de Oude Rijksweg.
Voor het onderzoek naar het vrachtverkeer in Putten is de data uit TomTom Move gebruikt. In hoofdstuk 3 is ingegaan op de validatie; hieruit kan geconcludeerd worden dat de resultaten uit TomTom Move betrouwbaar zijn voor dit onderzoek. Daarnaast dienen de slangtellingen als kalibratiepunten voor de resultaten uit TomTom Move.
Doorgaand vrachtverkeer in Putten
De belangrijkste toegangswegen voor Putten zijn de Putterweg, Voorthuizerstraat en Nijkerkerstraat. Ongeveer 90% van het vrachtverkeer rijdt van of naar Putten over deze toegangswegen. De belangrijkste herkomsten en bestemmingen voor vrachtverkeer in Putten zijn het bedrijventerrein Keizerswoert en bedrijventerrein de Hoge Eng. Op de Harderwijkerstraat rijden ongeveer 200 vrachtwagens per gemiddelde werkdag. Het aantal vrachtwagens over de Oude Rijksweg is ongeveer gelijk. Dit terwijl de Oude Rijksweg de gewenste rijroute is voor doorgaand verkeer en de Harderwijkerstraat aangemerkt is als route voor bestemmingsverkeer. Op de Harderwijkerstraat rijden daarmee dan ook relatief veel vrachtvoertuigen in
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Na de analyse van al het vrachtverkeer in Putten is specifiek gekeken naar het doorgaand vrachtverkeer. Dit betreft vrachtwagens zonder herkomst of bestemming binnen Putten. De meest gebruikte routes voor dit type verkeer zijn de noord-zuidverbindingen via de Putterweg – Voorthuizerstraat en de Putterweg – Nijkerkerstraat. Op de toegangswegen rijden naar schatting circa 265 vrachtwagens op de Putterweg, circa 250 op de Voorthuizerstraat en ook circa 250 op de Nijkerkerstraat per werkdag. In Putten zelf rijden op de Oude Rijksweg en de Nijkerkerstraat ongeveer 130-140 doorgaande vrachtwagens. Op de route Harderwijkerstraat – Voorthuizerstraat rijden circa 130-150 doorgaande vrachtwagens. Daarnaast wordt ook de Van Geenstraat gebruikt als doorgaande route voor vrachtverkeer, met ongeveer 85 vrachtwagens tussen de Nijkerkerstraat en Voorthuizerstraat. Op de overige wegen van Putten is relatief weinig doorgaand vrachtverkeer te vinden.
30
Bijlage 1: Doorgaand vrachtverkeer Stationsstraat Bijlage 2: Resultaten slangtellingen Bijlage 3: Resultaten validatie TomTom Move rotonde van het totale verkeer
Bijlage
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Bijlage 4: Resultaten validatie TomTom Move rotonde per rijrichting
31
Bijlage 1: Doorgaand vrachtverkeer Stationsstraat In de tabel hiernaast staat de uitgewerkte tabel van de analyse van het onderzoek naar doorgaand vrachtverkeer op de Stationsstraat. Hierin staat per dag het aantal doorgaand en niet doorgaand verkeer per voertuigcategorie. In totaal zijn 175 bussen geregistreerd, 10 landbouwvoertuigen en 126 zware voertuigen.
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Doorgaand verkeer
Busverkeer
Landbouwvoertuig
Zwaar verkeer
Totaal
Maandag 5-6-2023
41
0
26
67
Doorgaand
39
0
21
60
Niet doorgaand
2
0
5
7
Dinsdag 6-6-2023
34
0
34
68
Doorgaand
34
0
31
65
Niet doorgaand
0
0
3
3
Woensdag 7-6-2023
31
2
27
60
Doorgaand
31
2
25
58
Niet doorgaand
0
0
2
2
Donderdag 8-6-2023
34
5
23
62
Doorgaand
34
4
22
60
Niet doorgaand
0
1
1
2
Vrijdag 9-6-2023
35
3
16
54
Doorgaand
35
3
15
53
Niet doorgaand
0
0
1
1
Totaal
175
10
126
311
32
Resultaten slangtellingen:
735
Werkdaggemiddelde
Bijlage 2: Resultaten slangtellingen
735
Middelzwaar en zwaar verkeer
Op de kaart hiernaast zijn de resultaten van de slangtellingen weergegeven voor het middelzwaar en zwaar verkeer van een gemiddelde werkdag. De slangtellingen gemeente Putten bestaat uit data van 3 maart tot en met 2 april 2023.
130 275
Naast de slangtellingen zijn ook de tellingen van de provincie Gelderland opgenomen op toegangswegen van Putten. De resultaten zijn ook weergegeven voor het middelzwaar en zwaar verkeer van een gemiddelde werkdag. De data van de provincie Gelderland is van 1 jaar van juni 2022 tot juni 2023 (uitgezonderd vakanties en feestdagen).
115
160
220 225
225
265
125 130 200
235
1065 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzw aar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zw aar verkeer (3 of meer assen)
205
910 890
1030
50
355 360
435
280
265
405
265
120
320
150
Zwart: Slangtellingen Putten Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
70
190
Paars: Permanente tellingen provincie Gelderland
835
810
33
Resultaten slangtellingen:
200
Werkdaggemiddelde
Bijlage 2: Resultaten slangtellingen
200
Zwaar verkeer
Op de kaart hiernaast zijn de resultaten van de slangtellingen weergegeven voor het alleen het zware verkeer van een gemiddelde werkdag. De slangtellingen gemeente Putten bestaat uit data van 3 maart tot en met 2 april 2023.
50 130
Naast de slangtellingen zijn ook de tellingen van de provincie Gelderland opgenomen op toegangswegen van Putten. De resultaten zijn ook weergegeven voor alleen het zware verkeer van een gemiddelde werkdag. De data van de provincie Gelderland is van 1 jaar van juni 2022 tot juni 2023 (uitgezonderd vakanties en feestdagen).
50
110 110
95
105
100
45 40 70
145
300 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzw aar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zw aar verkeer (3 of meer assen)
110
245 260
300
15
175 185
175
105
50
185
50
45
175
50
Zwart: Slangtellingen Putten Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
15
55
Paars: Permanente tellingen provincie Gelderland
250
250
34
Resultaten camera onderzoek:
Bijlage 3: Resultaten validatie
Werkdaggemiddelde Al het verkeer 3% 7%
De resultaten van het camera onderzoek van al het verkeer zijn op de tabel hiernaast weergegeven met de procentuele rijrichting per kruispunttak. Zo rijdt vanaf de Voorthuizerstraat 79% richting de Harderwijkerstraat en vanaf de Harderwijkerstraat 86% richting de Voorthuizerstraat.
4%
86%
22%
4%
13%
61%
1%
30% 2%
8% 9%
31% 52%
66%
79% 6% 7%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
8%
35
Resultaten TomTom Move:
Bijlage 3: Resultaten validatie
Werkdaggemiddelde Al het verkeer 1% 5%
De resultaten van de analyse uit TomTom Move van al het verkeer zijn op de tabel hiernaast weergegeven met de procentuele rijrichting per kruispunttak. Zo rijdt vanaf de Voorthuizerstraat 85% richting de Harderwijkerstraat en vanaf de Harderwijkerstraat 90% richting de Voorthuizerstraat. In vergelijking met het camera onderzoek heeft het afslaande verkeer minder hoge percentages dan het rechtdoorgaande verkeer. Het rechtdoorgaande verkeer heeft hogere intensiteiten en komt daardoor met hogere percentages terug in de analyse. Vanaf de Poststraat is geen verkeer opgenomen in de analyse omdat het aantal registraties vanaf deze weg zeer laag is.
3%
90%
10 6% % 1%
23% 5%
41% 46%
69%
85% 3% 5% Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
7%
36
Doorgaand vrachtverkeer vanaf Putterweg Percentage per wegvak
Bijlage 4: Doorgaand vrachtverkeer vanaf Putterweg
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Putterweg. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Putterweg 100%. Het doorgaand vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Putterweg rijdt van het doorgaand vrachtverkeer 56% bij de Voorthuizerstraat Putten uit. Bij de Nijkerkerstraat rijdt 29% van het doorgaand vrachtverkeer Putten uit. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Putterweg.
Doorgaand vrachtverkeer
Aandeel
Putterweg
100%
Garderenseweg
5%
Voorthuizerstraat
56%
Nijkerkerstraat
29%
Stationsstraat
4%
Overige richtingen
6%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
37
Doorgaand vrachtverkeer vanaf Garderenseweg Percentage per wegvak
Bijlage 4: Doorgaand vrachtverkeer vanaf Garderenseweg
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Garderenseweg. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Garderenseweg 100%. Het doorgaand vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Garderenseweg rijdt van het doorgaand vrachtverkeer 50% bij de Nijkerkerstraat Putten uit. Bij de Putterweg rijdt 17% van het doorgaand vrachtverkeer Putten uit. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Garderenseweg.
Doorgaand vrachtverkeer
Aandeel
Putterweg
17%
Garderenseweg
100%
Voorthuizerstraat
15%
Nijkerkerstraat
50%
Stationsstraat
9%
Overige richtingen
9%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
38
Doorgaand vrachtverkeer vanaf Voorthuizerstraat Percentage per wegvak
Bijlage 4: Doorgaand vrachtverkeer vanaf Voorthuizerstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Voorthuizerstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Voorthuizerstraat 100%. Het doorgaand vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Voorthuizerstraat rijdt van het doorgaand vrachtverkeer 72% bij de Putterweg Putten uit. Bij de Nijkerkerstraat rijdt 12% van het doorgaand vrachtverkeer Putten uit. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Putterweg.
Doorgaand vrachtverkeer
Aandeel
Putterweg
72%
Garderenseweg
6%
Voorthuizerstraat
100%
Nijkerkerstraat
12%
Stationsstraat
3%
Overige richtingen
7%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
39
Doorgaand vrachtverkeer vanaf Nijkerkerstraat Percentage per wegvak
Bijlage 4: Doorgaand vrachtverkeer vanaf Nijkerkerstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Nijkerkerstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Putterweg 100%. Het doorgaand vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Nijkerkerstraat rijdt van het doorgaand vrachtverkeer 55% bij de Putterweg Putten uit. Bij de Voorthuizerstraat rijdt 22% van het doorgaand vrachtverkeer Putten uit. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Putterweg.
Doorgaand vrachtverkeer
Aandeel
Putterweg
56%
Garderenseweg
8%
Voorthuizerstraat
22%
Nijkerkerstraat
100%
Stationsstraat
3%
Overige richtingen
11%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
40
Doorgaand vrachtverkeer vanaf Stationsstraat Percentage per wegvak
Bijlage 4: Doorgaand vrachtverkeer vanaf Stationsstraat
Werkdaggemiddelde
De kaart hiernaast geeft het aandeel doorgaand vrachtverkeer weer per wegvak in Putten vanaf de Stationsstraat. Op deze kaart is het verkeer vanaf de Stationsstraat 100%. Het doorgaand vrachtverkeer verdeelt zich vervolgens over het netwerk. Vanaf de Stationsstraat rijdt van het doorgaand vrachtverkeer 26% bij de Voorthuizerstraat Putten uit. Bij de Putterweg rijdt 23% van het doorgaand vrachtverkeer Putten uit. In de tabel staan de percentages van het doorgaand verkeer vanaf de Stationsstraat.
Doorgaand vrachtverkeer
Aandeel
Putterweg
23%
Garderenseweg
11%
Voorthuizerstraat
26%
Nijkerkerstraat
19%
Stationsstraat
100%
Overige richtingen
21%
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
Legenda
41
BonoTraffics
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten (038) 33 71 720 info@bonotraffics.nl Berklaan 2, Kampen
Onderzoek doorgaand vrachtverkeer Putten
42