CConstaterende datPurmerend
Koppel je AI →
Document · PDF

d-factsheets

Gemeenteraad 27 maart 2025, gemeente PurmerendBij agendapunt: Integraal huisvestingsplan onderwijs 202516.784 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Hoog

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

227

per

01-10-2023 €600.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€500.000 €400.000 €300.000

Gebruikers overige ruimte:

€200.000 €100.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -10% afname

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

300

- Verbruik elektra in 2023

250 200

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 150

m³ per m ² bvo 34

50

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen: 50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2002

(Schaal 1 tot 6)

2168

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-16% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

-16% leegstand

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

3

Totaaloordeel

3

1.000

Binnenklimaat 500

0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

KINDEROPVANG

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Delta Beethoven ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Beethovenstraat 62-64 1447 RS

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

24BL00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1991

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€7

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit:

Onderwijsruimte:

1.554

m2 bvo

Aantal lokalen:

12

Aantal speellokalen:

1

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

m2 bvo

Aantal tijdelijke huisv.

Totale capaciteit:

1.554

Onderhoud (o.b.v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud 13

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000 Categorie capaciteit:

Tijdelijke huisvesting:

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

133

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: KOP

61

m² bvo

(Enkel)

€1

SKOP

60

m² bvo

(Dubbel)

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 38% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

200

- Verbruik gas

m³ per m ² bvo

180

- Verbruik elektra

kWh per m ² bvo per jaar

160

- Verbruik water

m³ per m ² bvo per jaar

140

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

120

Energielabel:

100

CO₂-uitstoot (indicatie):

80

Zonnepanelen:

40

0 Gas

Elektra -2

Onbekend

WEii-indicatie:

60

1

-1

Water 0

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

20

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1991

(Schaal 1 tot 6)

1554

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-28% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

-24% leegstand

Installaties

4

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1.800

Functionaliteit

1.600

Onderwijsruimten

4

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

3

-

-

-

Speelplein

3

-

-

-

1.400 1.200 1.000 800

Totaaloordeel

600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

3

-

-

-

200

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Noorderlicht ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Jachtwagenstraat 64 1445 NM

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

16UC00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1983

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€3

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€7

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

1.145

m2 bvo

Aantal lokalen:

9

Aantal speellokalen:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 76

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 41

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

1.145

Tijdelijke huisvesting:

10

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

121

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Pinkeltje

52

m² bvo

(Enkel)

€250.000 €200.000 €150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 31% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

180

- Verbruik gas in 2023

160

- Verbruik elektra in 2023

15

kWh per m ² bvo per jaar

140

- Verbruik water in 2023

0,2

m³ per m ² bvo per jaar

120

- Verbruik warmte in 2023

100

Energielabel:

80

CO₂-uitstoot (indicatie):

60

WEii-indicatie:

40

Zonnepanelen:

20

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

m³ per m ² bvo

GJ per m ² bvo per jaar

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

= ( kWh/m² per jaar) Nee

1983

(Schaal 1 tot 6)

1145

Leerling aantal

Technische staat

Totaaloordeel

Geheel algemeen

3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-13% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

-8% leegstand

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

3

-

-

-

Speelplein

3

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

20

Functionaliteit

1.400 1.200 1.000 800

3

Totaaloordeel

3

600

Binnenklimaat

400

200 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

KINDEROPVANG

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Oeboentoe ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Zambezilaan 278 1448 PN

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

27NZ00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

2005

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€8

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Onderwijsruimte:

1.438

m2 bvo

Aantal lokalen:

19

Aantal speellokalen:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Overig:

641

m2 bvo

Aantal lokalen overig: 3

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

Inpandige gymzaal:

1.720

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

Totale capaciteit:

3.799

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

m2 bvo

Aantal tijdelijke huisv.

22

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Tijdelijke huisvesting:

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

191

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: CPOW

1.369

m² bvo

(Enkel)

€1 €1 €1

Gebruikers overige ruimte: SKOP

510

m² bvo

SPURD

1.720

m² bvo

€0 €0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 17% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

250 200

150

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

1

0 Gas

Elektra 2021

Onbekend

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2005

(Schaal 1 tot 6)

1438

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-8% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

87% tekort

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

4

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

2

-

-

-

1.500

Speelplein

2

-

-

-

1.000

Binnenklimaat Ventilatie

4

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

2

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Ranonkel ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Boterbloem 3 1441 TT

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

16HK00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1977

Uitbreiding(en):

2005

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€4

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€4

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

2.394

m2 bvo

Aantal lokalen:

18

Aantal speellokalen:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 77

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 41

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

2.394

Tijdelijke huisvesting:

19

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Hoog

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

146

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: SKOP

257

m² bvo

(dubbel)

€500.000

KOP

57

m² bvo

(enkel)

€400.000

A. Roozendaalschool

512

m² bvo

(enkel)

€300.000 €200.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 34% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

250 200

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

23

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,2

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023 150

Energielabel:

GJ per m ² bvo per jaar

50

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

Leerling aantal

1977

2005

2451

214

(Schaal 1 tot 6)

Technische staat 3

3

-

-

Buitenkant

4

3

-

-

-51% leegstand in 2040

Binnenkant

4

3

-

-

-27% leegstand

Installaties

3

3

-

-

Onderwijsruimten

4

3

-

-

Werkomgeving staf

3

3

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

3

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

2

4

-

-

1.500

Speelplein

3

3

-

-

1.000

Binnenklimaat Ventilatie

3

3

-

-

Temperatuur

4

5

-

-

Licht

3

3

-

-

Geluid

3

3

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

2

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool 't Carrousel ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Flevostraat 2 1442 PZ

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

16BZ00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1992

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€2

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€9

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

1.485

m2 bvo

Aantal lokalen:

12

Aantal speellokalen:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 91

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 43

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

1.485

Tijdelijke huisvesting:

13

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

169

per

01-10-2023 €400.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€300.000

€200.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 28% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

250

- Verbruik elektra in 2023 200

150

m³ per m ² bvo 14

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

20

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1992

(Schaal 1 tot 6)

1485

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-13% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

-13% leegstand

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

4

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

3

-

-

-

Speelplein

3

-

-

-

Ventilatie

4

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

1.600 1.400 1.200 1.000

800 600

Totaaloordeel

Binnenklimaat

400 200 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Weidevogels ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Loirestraat 7 1448 JJ

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

23EA00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

2010

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€2

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 13

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

2.204

m2 bvo

Aantal lokalen:

18

Aantal speellokalen:

2

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 15

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 43

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

2.204

Tijdelijke huisvesting:

363

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

20

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Laag

4 GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

465

per

01-10-2023 €250.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€200.000 €150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 8% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

600

- Verbruik elektra in 2023

500 400

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 300

m³ per m ² bvo 17

20

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

200

Zonnepanelen: 100

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2010

(Schaal 1 tot 6)

2204

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 23% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

23% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

3

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

Binnenkant

3

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

2

-

-

-

1.500

Speelplein

3

-

-

-

1.000

Binnenklimaat Ventilatie

4

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

KINDEROPVANG

2

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

2

Openbare Basisschool Wheermolen ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Luitstraat 2-4 1443 WT

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

16AJ00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

2022

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€ 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Onderwijsruimte:

2.418

m2 bvo

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 37

Overig:

430

m2 bvo

Aantal lokalen overig: 4

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 34

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:

2.848

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

16

Aantal speellokalen:

1

21

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Gemiddeld

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

373

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: SKOP

540

m² bvo

(dubbel)

€250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte: SKOP/KOP

430

€100.000

m² bvo

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 25% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

500

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

450

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

400

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

350

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

300

Energielabel:

250

CO₂-uitstoot (indicatie):

200

Zonnepanelen:

100

0 Gas

Elektra 2021

WEii-indicatie:

150

1

2022

Water 2023

= ( kWh/m² per jaar) Ja

Andere duurzaamheidsaspecten:

50

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2022

(Schaal 1 tot 6)

2418

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 5% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

5% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

Binnenkant

1

-

-

-

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

2

-

-

-

1.500

Speelplein

2

-

-

-

1.000

Binnenklimaat Ventilatie

2

-

-

-

Temperatuur

2

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

2

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

2

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

1

Er is soms sprake van vandalisme

3

Openbare Basisschool Willem Eggert ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Jan van Egmondstraat 14 1441 HM

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

15WJ00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1999

Uitbreiding(en):

2009

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.600

Aantal lokalen:

m2 bvo

Energie + water

€ 17

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

12

Aantal speellokalen:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 72

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 43

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

1.600

Tijdelijke huisvesting:

12

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

282

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: KOP/PSZ SKOP/BSO

74

m² bvo

(enkel)

€400.000

300

m² bvo

(Dubbel)

€300.000

€200.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 32% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

400

- Verbruik gas in 2023

11,7

m³ per m ² bvo

350

- Verbruik elektra in 2023

13

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,5

m³ per m ² bvo per jaar

300

- Verbruik warmte in 2023

250

Energielabel:

200

CO₂-uitstoot (indicatie):

150

WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

Leerling aantal

GJ per m ² bvo per jaar

29% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

34% tekort

Gemiddeld

2.000

1.500

Gas

Elektra 2022

Water 2023

= (138 kWh/m² per jaar)

1999

2009

1600

233

(Schaal 1 tot 6) Totaaloordeel

Geheel algemeen

3

3

-

-

Buitenkant

3

3

-

-

Binnenkant

3

3

-

-

Installaties

4

4

-

-

Onderwijsruimten

3

3

-

-

Werkomgeving staf

4

3

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

3

-

-

Toegankelijkheid

3

3

-

-

Speelplein

4

-

-

-

Ventilatie

5

5

-

-

Temperatuur

4

4

-

-

Licht

3

3

-

-

Geluid

3

3

-

-

Functionaliteit

2.500

0 2021

Onbekend

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE

20

3

Totaaloordeel

3

1.000

Binnenklimaat 500

0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

KINDEROPVANG

4

Er is soms sprake van vandalisme

3

School voor Speciaal Basisonderwijs Het Tangram ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting OPSPOOR

Adres:

Slenkstraat 50 1441 MS

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Speciaal basisonderwijs

Brinnummer:

19UM00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1987

Uitbreiding(en): Renovatie(s):

2013 FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€4

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

2.848

m2 bvo

Aantal lokalen:

15 Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 93

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 51

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

1

Totale capaciteit:

2.848

Tijdelijke huisvesting:

16

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Hoog

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

186

per

01-10-2023 €800.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€600.000

€400.000

Gebruikers overige ruimte:

€200.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 24% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

250

- Verbruik elektra in 2023 200

150

m³ per m ² bvo 19

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

50

0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1987

(Schaal 1 tot 6)

2422

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

-32% leegstand in 2040

Binnenkant

3

-

-

-

-32% leegstand

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

3

-

-

-

1.500

Plein

3

-

-

-

1.000

Binnenklimaat Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

3

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

3

PSG Loc. Da Vinci ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Johanna Naberstraat 218 1442 BG

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet onderwijs HAVO/VWO

Brinnummer:

01EO00

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1964

Uitbreiding(en):

2009 2018

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

€5

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1946 - 1965

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

7.610

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 12

Overig:

2.910

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 22

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1946 - 1965

Laag

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m²

Laag

Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:

10.520

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

1.291

per

01-10-2023 €200.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€150.000

€100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 15% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

1.600

- Verbruik gas in 2023

1.400

- Verbruik elektra in 2023

27

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,2

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,1

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

1.200 1.000 800

CO₂-uitstoot (indicatie):

600

WEii-indicatie:

400

Zonnepanelen:

200

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

Leerling aantal

m³ per m ² bvo

27% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

27% tekort

Zeer zuinig

10.000 8.000

1964

2009

4610

2000

2018

4

1

2

-

Buitenkant

3

1

3

-

Binnenkant

4

2

2

-

Installaties

4

2

2

-

Onderwijsruimten

4

1

2

-

Werkomgeving staf

4

-

2

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

3

-

3

2

2

-

4

-

-

-

4.000

Binnenklimaat Ventilatie

4

2

2

-

Temperatuur

5

2

3

-

Licht

4

2

2

-

Geluid

4

2

3

-

2023

m² bvo onderwijs behoefte

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

2038

m² bvo onderwijs beschikbaar

2040

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

2

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

Wordt niet meer opgesteld. De PSG verlaat het pand in de zomer van 2026, waarmee aangegeven wordt dat we het gebouw in stand houden. Gebouw bestaat uit drie delen: hoofdgebouw, de Brug en het Noodgebouw. Die laatste twee zijn ook de uitbreidingen. Alle m2 zijn voor het Da Vinci (maken ook nog gebruik van lokalen in het Jan van Egmond), maar ik heb wel onderscheid gemaakt tussen echt onderwijsruimte en bijvoorbeeld de verkeersruimten.

3

3

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw Vandalisme

(Schaal 1 tot 6)

Totaaloordeel

Veiligheid

Er is ergens rond 1999 nog wel een aanpassing geweest, maar de exacte details daarvan zijn niet te vinden.

Water 2023

Totaaloordeel

Plein

2022

2022

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Toegankelijkheid

0

Elektra

995

6.000

2.000

Warmte

= (64 kWh/m² per jaar)

Functionaliteit

12.000

0 2021

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE

50

Er is soms sprake van vandalisme

3

PSG Loc. J.v. Egmond Lyceum ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Hoornselaan 10 1442 AX

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet onderwijs

Brinnummer:

01EO02

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1994

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

€3

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: > 6.001 m²

Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

7.479

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 52

Overig:

3.842

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 29

Inpandige gymzaal:

1.735

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

Totale capaciteit:

13.056

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: > 6.001 m²

Hoog

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

1.092

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Nelson Mandela

3.842

m² bvo

(dubbel)

€2.000.000 €1.500.000

€1.000.000

Gebruikers overige ruimte:

€500.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 6% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

1.400 1.200 1.000 800

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

122

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,6

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,4

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

200

0 Warmte 2021

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

600

WEii-indicatie:

400

Zuinig

= (103 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: Andere duurzaamheidsaspecten:

200 0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1994

(Schaal 1 tot 6)

13056

Leerling aantal

Technische staat

Totaaloordeel

Geheel algemeen

2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

-3% leegstand in 2040

Binnenkant

2

-

-

-

-3% leegstand

Installaties

2

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

5.000

Toegankelijkheid

2

-

-

-

4.000

Plein

2

-

-

-

Ventilatie

2

-

-

-

Temperatuur

2

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Functionaliteit

8.000 7.000 6.000

3.000

Totaaloordeel

Binnenklimaat

2.000 1.000 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

MJOP wordt januari 2024 opgeleverd. Jan van Egmond wordt mede gebruikte door het Nelson Mandela, en zelfs een paar lokalen voor het Da Vinci. Verhouding bio-nvo behoorlijk scheef. Relatief kleine lokalen en erg brede gangen. Pand is niet echt geschikt voor bijvoorbeeld realisatie van leerpleinen.

2

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

KINDEROPVANG

2

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

2

Er is soms sprake van vandalisme

3

PSG Loc. SG Antoni Gaudi - Da Vinci ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Flevostraat 247 1442 PX

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet onderwijs

Brinnummer:

01EO012

Denominatie:

Rooms-Katholiek

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1977

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

€6

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

2.460

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 23

Overig:

1.200

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 29

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:

3.660

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Tijdelijke huisvesting:

Gemiddeld

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

442

per

01-10-2023 €300.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 11% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

600 500 400 300

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

89

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,5

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

100

0 Warmte 2021

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

200

100

WEii-indicatie:

Onzuinig

Zonnepanelen:

Nee

= (249 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1977

(Schaal 1 tot 6)

3660

Leerling aantal

Technische staat

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4

-

-

-

Buitenkant

4

-

-

-

Binnenkant

3

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

3

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

2.500

Toegankelijkheid

3

-

-

-

2.000

Plein

3

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

4

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE 38% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

38% tekort

Functionaliteit

4.000 3.500 3.000

1.500

Totaaloordeel

Binnenklimaat

1.000 500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN Er zijn zaken aangepast die vrijwel geen invloed hebben gehad op het totale BVO van deze school. Er is bijvoorbeeld een gymzaal weggehaald, maar ook een nieuwe entree gebouwd. Laat niet onverlet dat het pand vanaf de zomer 2026 gesloopt zal gaan worden.

MJOP is niet meer opgesteld. Zomer 2026 start de sloop van dit pand. Op deze locatie komt dan de nieuwe school voor het Da Vinci/Antoni Gaudi, dus gecombineerd. Het pand kent bij oplevering in augustus 2026 13.040 m2, en is ENG

3

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

KINDEROPVANG

3

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

4

Er is soms sprake van vandalisme

2

PSG Loc. SG Gerrit Rietveld ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Spinnekop 1 1444 GN

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet onderwijs

Brinnummer:

01EO01

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

2016

Uitbreiding(en):

2019

2020

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

€8

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2016 en jongerOnvolledige gegevens

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

5.497

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 21

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 26

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 2016 en jonger

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m²

Gemiddeld

Totale capaciteit:

5.497

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

399

per

01-10-2023 €250.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€200.000 €150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 25% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

600 500 400 300

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

68

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,2

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,2

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

100

0 Warmte 2021

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

200

Gemiddeld

= (125 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 100

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

Leerling aantal

2016

2019

2020

5497

760

135

(Schaal 1 tot 6)

Technische staat 1

2

2

-

Buitenkant

1

2

2

-

-4% leegstand in 2040

Binnenkant

2

2

2

-

-4% leegstand

Installaties

2

2

2

-

Onderwijsruimten

2

1

2

-

Werkomgeving staf

1

2

-

-

Facilitaire voorzieningen

1

1

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

6.000 5.000 4.000

Totaaloordeel

Toegankelijkheid

2

2

2

-

3.000

Plein

3

-

-

-

2.000

Binnenklimaat Ventilatie

2

2

1

-

Temperatuur

2

2

1

-

Licht

1

1

2

-

Geluid

1

1

1

-

1.000 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

2

Verkeersveiligheid

2

KINDEROPVANG

MJOP is in de maak momenteel. Verwachte oplevering januari 2024 Bij capaciteit heb ik onderscheid gemaakt tussen NVO en BVO, maar gehele pand is voor onderwijs Gerrit Rietveld. De school ken t alleen een erg groot BVO aantal vierkante meters door een erg grote aula, relatief brede gangen en meerdere trappenhuizen

1

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw Vandalisme

2

Totaaloordeel

Veiligheid

2019: extra verdieping 2020: Romney techniekloods, op terrein

2

Er is soms sprake van vandalisme

2

PSG Loc. SG Nelson Mandela ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Hoornselaan 10 1442 AX

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet onderwijs

Brinnummer:

01EO08

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1994

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

3.842

€3

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: > 6.001 m²

Onvolledige gegevens

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 52

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 29

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: > 6.001 m²

Hoog

Totale capaciteit:

3.842

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

417

per

01-10-2023 €1

Gebruikers onderwijsruimte:

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 15% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

600 500 400 300

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

238

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

1,2

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,7

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

500

0 Warmte 2021

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

200

Paris Proof

= (56 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 100

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1994

(Schaal 1 tot 6)

3842

Leerling aantal

Technische staat -

-

-

-

Buitenkant

-

-

-

-

-13% leegstand in 2040

Binnenkant

-

-

-

-

-13% leegstand

Installaties

-

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4.500

Functionaliteit

4.000

Onderwijsruimten

-

-

-

-

Werkomgeving staf

-

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

-

-

-

-

Toegankelijkheid

-

-

-

-

Plein

-

-

-

-

3.500 3.000 2.500 2.000

Totaaloordeel

1.500

Binnenklimaat

1.000

Ventilatie

-

-

-

-

Temperatuur

-

-

-

-

Licht

-

-

-

-

Geluid

-

-

-

-

500 0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

OPMERKINGEN

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

#########

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

-

Verkeersveiligheid

-

KINDEROPVANG

#########

Totaaloordeel

Veiligheid

Vandalisme

#########

#########

PSG Loc. SG W.J. Bladergroen ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Purmerendse ScholenGroep

Adres:

Flevostraat 257 1442 PX

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Voortgezet speciaalonderwijs

Brinnummer:

01EO06

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

2004

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

€4

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m² Onvolledige gegevens

Onderwijsruimte:

5.557

m2 bvo

Aantal lokalen: Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 38

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 53

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Totale capaciteit:

5.557

Laag

Categorie capaciteit: 4.001 - 6.000 m²

Tijdelijke huisvesting:

Gemiddeld

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

500

per

01-10-2023 €1.000.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€800.000 €600.000 €400.000

Gebruikers overige ruimte:

€200.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 20% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

700

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

39

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,2

500

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023

0,1

GJ per m ² bvo per jaar

400

Energielabel:

Onbekend

600

50

0 Warmte 2021

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

300

WEii-indicatie:

200

Zeer zuinig

= (72 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: Andere duurzaamheidsaspecten:

100 0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2004

(Schaal 1 tot 6)

5557

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 16% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

16% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

Binnenkant

1

-

-

-

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

1

-

-

-

Werkomgeving staf

1

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

1

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Plein

3

-

-

-

Ventilatie

1

-

-

-

Temperatuur

2

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

1

-

-

-

Functionaliteit

7.000 6.000 5.000 4.000

1

Totaaloordeel

2

3.000

Binnenklimaat

2.000

1.000 0

2022

2023

2024

m² bvo onderwijs behoefte

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Veiligheid 1

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

Gehele gebouw is tbv onderwijs SG WJ Bladergroen. Ik heb alleen wel een onderscheid gemaakt tussen de echt vierkante meters tbc onderwijs en de vierkante meters met oa de verkeersruimten

1

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

KINDEROPVANG

MJOP is in de maak. Verwachte oplevering: januari 2024

Totaaloordeel

Er is geen sprake van vandalisme

2

Waterlandschool ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Vrijescholen Ithaka

Adres:

Reigersbek 2 1441 SZ

Purmerend

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

24RA00

Denominatie:

Antroposofisch

GEBOUW Juridisch eigendom: Economisch claimrecht: Bouwjaar initieel:

1975

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.195

Aantal lokalen:

m2 bvo

Energie + water

€ 14

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Gemiddeld

9

Aantal speellokalen:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 26

Overig:

m2 bvo

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 41

Inpandige gymzaal:

m2 bvo

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

m2 bvo

Totaal aantal lokalen:

Totale capaciteit:

1.195

Tijdelijke huisvesting:

9

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

187

per

01-10-2023 88

m² bvo

(enkel)

€100.000

Sportify Kids

88

m² bvo

(enkel)

€80.000

BSO De Gors

84

m² bvo

(dubbel)

€60.000

Gebruikers onderwijsruimte: SKOP

€40.000

Gebruikers overige ruimte:

€20.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 27% toename

2025

-

2040 DUURZAAMHEID

250 200

- Verbruik gas in 2023

10,9

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

16

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte in 2023 150

Energielabel:

GJ per m ² bvo per jaar

20

0 Gas

Elektra

2021

Onbekend

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100 50

WEii-indicatie:

Gemiddeld

Zonnepanelen:

Nee

= (132 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2022

2023

2024

2025

2026

2028

2030

Opheffingsnorm

2032

2034

2036

2038

2040

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1975

(Schaal 1 tot 6)

1195

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 16% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2040

31% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4

-

-

-

Buitenkant

4

-

-

-

Binnenkant

4

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

1.800

Functionaliteit

1.600

Onderwijsruimten

4

-

-

-

Werkomgeving staf

5

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

5

-

-

-

Toegankelijkheid

6

-

-

-

Speelplein

6

-

-

-

1.400 1.200 1.000 800

Totaaloordeel

600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

5

-

-

-

200

Temperatuur

6

-

-

-

Licht

4

-

-

-

Geluid

5

-

-

-

0

2022

2023

m² bvo onderwijs behoefte

2024

2025

2026

2028

2030

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

2032

2034

2036

m² bvo onderwijs beschikbaar

2038

2040

tijdelijke huisvesting

3

Verkeersveiligheid

4

De staat van het gebouw is als zolang niet in orde dat leerlingen, leerkrachten en ouders het als "normaal" zijn gaan beschouwen.

KINDEROPVANG

Dit is een concept, het officiele MJOP heb ik niet, eventueel indien nodig kan dat opgevraagd worden bij het bestuur (Ithaka)

5

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw Vandalisme

5

Totaaloordeel

Veiligheid

OPMERKINGEN

4

Er is soms sprake van vandalisme

4

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/15162750/1