CConstaterende datOude IJsselstreek
Koppel je AI →
Document · PDF

Toelichting_Bijlage 6_Stikstofonderzoek.pdf

Raadsvergadering 16 februari 2023, gemeente Oude IJsselstreekBij agendapunt: 8: Bestemmingsplan Buitengebied locatie Den Dam 15 Breedenbroek4.026 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Toelichting stikstof gebruiksfase De locatie Den Dam 15 te Breedenbroek betreft een loonwerkbedrijf en er is inzichtelijk gemaakt of er een vergunning benodigd is in kader van de Wet Natuurbescherming. Mobiele werktuigen op het erf Op de locatie zijn meerdere mobiele werktuigen (tractoren, shovel, mobiele kranen ed.) aanwezig. De mobiele voertuigen zijn de meeste dagen van het jaar aan het werk buiten de inrichting. In deze berekening is de periode dat de mobiele voertuigen op het erf aanwezig zijn meegenomen. In tabel 1 zijn de gegevens van invoer op stageklasse en kW percentage weergegeven van de mobiele voertuigen. In de “worst-case” benadering wordt uitgegaan dat iedere mobiele voertuig een kwartier per dag, per jaar op het erf aanwezig is en gebruikt wordt. De totale emissie van de mobiele voertuigen is berekend op 199,8 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁𝑥𝑥 en 0,9 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁3. Voertuig

kW

Stageklasse

Bedrijfstijd per jaar in uren op het erf

Dieselverbruik liters per uur

Fendt 412 Fendt 516 Fendt 716 Fendt 724 Fendt 724 Fendt 820 Fendt 820 Fendt 828 Fendt 828 Fendt 828 Fendt 930 Ford 5000 H6190 H909XT

92 120 121 174 174 151 151 206 206 206 228 54 141 66

IIIa V IIIa IV V IIIa IIIa IV IIIb IIIb II I II I

91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25

3,00 3,00 3,00 3,70 3,70 3,50 3,50 3,90 3,90 3,90 4,50 3,00 3,50 2,50

Liebherr 900C kraan Liebherr A914 kraan Volvo 140B kraan Volvo 140C kraan Volvo EWR 170E kraan Volvo EC 35C minikraan BigM 420 maaier Claas 890 hakselaar Claas 950 hakselaar Delvano spuit Claas Lexion 430 maaidorser Terra Gator Vervaet Volvo L70F laadschop Claas Xerion 3800 Quad Yamaha Totaal

103 105 92 92 112 27 311 373 430 128 176

IIIb IV IIIa IIIb V IIIa IIIb II V IIIa I

91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25 91,25

4,00 3,50 4,00 4,00 3,50 2,00 8,00 10,00 12,00 6,00 6,00

Dieselverbruik in liters per jaar op het erf 274 274 274 338 338 319 319 356 356 356 411 274 319 228 0 365 319 365 365 319 183 730 913 1095 548 548

279 185 125 268 15

IIIb I IIIb IIIb V

91,25 91,25 91,25 91,25 91,25

8,00 6,00 4,50 8,00 2,00

730 548 411 730 183

Tabel 1: Eigen specificatie normen Aerius Calculator

Den Dam 15 te Breedenbroek

Ad Bleu

NOx in kg/j

NH3 in kg/j

n.v.t. 19 n.v.t. 23 23 n.v.t. n.v.t. 24 n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t.

4,6 0,8 4,6 1,0 1,0 5,2 5,2 1,2 5,8 5,8 8,7 8,7 6,8 7,3

0,0 0,1 0,0 0,1 0,1 0,0 0,0 0,1 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

n.v.t. 22 n.v.t. n.v.t. 22 n.v.t. n.v.t. n.v.t. 76 n.v.t.

5,9 0,9 5,9 5,9 0,9 5,9 11,4 18,7 1,6 8,7 16,9

0,0 0,1 0,0 0,0 0,1 0,0 0,0 0,0 0,3 0,0 0,0

11,4 16,9 6,6 11,4 4,1 199,8

0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,9

n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. 13

Stationaire bronnen op het erf Op de locatie is ook een heetwaterreiniger aanwezig voor het schoonspuiten van de mobiele voertuigen. In tabel 2 zijn de gegevens van invoer op stage klasse weergegeven van de stationair draaiende bron. In de “worst-case” benadering wordt uitgegaan dat de heetwaterreiniger 400 uur per jaar stationair draait. De totale emissie van de heetwaterreiniger is berekend op 95,40 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁𝑥𝑥 en 0,00 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁3. Voertuig

kW

Stageklasse

Bedrijfstijd per jaar in uren op het erf

Dieselverbruik liters per uur

Diesel- verbruik in liters per jaar op het erf

NOx in kg/j

NH3 in kg/j

Heetwaterreiniger

24

V

400

10

4000

82,0

0,00

82,0

0,00

Totaal

Tabel 2: Eigen specificatie normen Aerius Calculator

Vervoersbewegingen bedrijf Van alle mobiele voertuigen komen en gaan deze gemiddeld 30 keer per dag. De mobiele voertuigen zijn ook nog als een lijnbron ingevoerd aangezien de mobiele werktuigen buiten de inrichting ingezet worden. De helft van de vervoersbewegingen komen en gaan vanuit en richting oost-west en de ander helft komt en gaat richting zuidwest. Dit geeft een goed beeld weer van waar de mobiele werktuigen heen rijden. Daarnaast komen er per dag gemiddeld 2 vrachtwagens per 312 dagen per jaar voor de aan/afvoer van: Bedrijfsafval, vloeibare kunstmest, korrelkunstmest, zaaizaad, gewasbeschermingsmiddelen, landbouwfolie, brandstof en smeermiddelen, kalk, zand, conserveringsmiddelen, bedrijfskledingwasserette, dieplader transport van graafmachines, machineonderdelen en diepvriesmaaltijden. Onderhoud van tractoren van derden vindt twee keer per week plaats. Daarnaast komen en gaan er nog 10 auto’s per dag van bezoekers en of eigen personeel. Deze vervoersbewegingen zijn richting de grote weg gesitueerd. In tabel 3 zijn de vervoersbewegingen samengevat. Bron Mobiele werktuigen eigen (helft oostoost west en andere helft zuidwest) Vrachtwagens aan/afvoer Onderhoud reparatie tractoren derden Auto’s van/naar het erf

Aantal 30/dag

Wegverkeer Zwaar vrachtverkeer

Aantal keren per jaar 10950

2/dag 2/week 10/ dag

Zwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Licht wegverkeer

624 104 3650

Tabel 3: vervoersbewegingen wegverkeer

Uitstoot woningen Op de locatie zijn ook twee vrijstaande woningen aanwezig de uitstoot en de vervoersbewegingen van de woningen is ook meegenomen in de stikstofberekening. De gegevens zijn hieronder weergegeven: Emissie per woning (huishouden) Oudere woningen Oudere woningen

Type woning Vrijstaande woning Vrijstaande woning

NOx in kg/jaar 3,59 3,59

NH3 in kg/ jaar 0,47 0,47

Tabel 4: Emissiewaarden voor vrijstaande woningen (aerius.nl/ factsheet ruimtelijke plannen emissiefactoren, 5 juli 2018).

Om het gebruik van de vrijstaande woning te bepalen wordt gebruik gemaakt van de bron: CROW-publicatie 317 ‘Kencijfers parkeren en verkeersgeneratie’. De vrijstaande woning valt onder het buitengebied – weinig stedelijk, in figuur 1 is met rood omcirkeld welke verkeersgeneratie die bij de woning hoort. Gemiddeld komen er (7,8+8,6 /2=) 8,2 auto’s per dag. Dit komt dus in het “worst-case” scenario neer op (8,2 * 365 dgn. =) 2.993 vervoersbewegingen per woning per jaar.

Den Dam 15 te Breedenbroek

Figuur 1: verkeersgeneratie vrijstaande woning (CROW)

Vervoersbewegingen woning(en) Bron Vervoersbewegingen vrijstaande woning Vervoersbewegingen vrijstaande woning

Aantal 8,2 8,2

Wegverkeer Licht wegverkeer Licht wegverkeer

Aantal keren per jaar 2993 2993

Tabel 5: Verkeersgeneratie vrijstaande woning (CROW)

Stationair draaien van voertuigen op de inrichting Het stationair draaien en manoeuvreren van voertuigen (weg verkeer) op de inrichting wordt ook meegenomen. Stationair draaien is onder de sector “anders” opgegeven in de AERIUS-calculator. Er wordt gebruik gemaakt van de sector anders zodat zowel de NOx als de NH3 emissie ingevoerd kunnen worden. Er wordt uitgegaan van een mix van voertuigen. Als een bedrijf gebruik maakt van vrachtwagens van derden, dan zal het wagenpark een mix zijn van Euro IV (2005), Euro V (2008) en Euro VI (2013) vrachtwagens. Het gemiddelde wagenpark in Nederland verandert voortdurend. Dit is terug te zien in de emissiefactoren die ieder jaar door het ministerie worden gepubliceerd. Voertuigtype personenauto's, bestelauto's en motoren personenauto's, bestelauto's en motoren vrachtauto's > 20 ton GVW en trekkers vrachtauto's > 20 ton GVW en trekkers

Wegtype stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend

Component NOx NH3 NOx NH3

Eenheid g/uur g/uur g/uur g/uur

2022 4.3182 0.2316 91.5372 0.9156

Tabel 6: Gehanteerde normen verkeer stationair draaien jaar 2022 (bron: TNO)

In tabel 6 staan de emissiecijfers in gram per uur, deze zullen nog vermenigvuldigd moeten worden met de tijd waarop het stationair draaien plaatsvindt. De volgende formule worden gebruikt om stationair draaien uit te rekenen: EF = EF_stationair*Tijd_stationair . De mobiele werktuigen (tractoren ed.) zijn hierboven al meegenomen in de berekening. Deze worden niet nogmaals meegenomen in de berekening voor stationair draaien. Op het bedrijf kan 6 dagen per week, 312 dagen per jaar een vrachtwagen komen en gaan. Bij ongeveer 50% van de vrachtwagens die komen zijn 5 minuten per keer aan het manoeuvreren en daarna staan de vrachtwagens 25 minuten per keer stationair te draaien voor het pompen van mest en het vullen van de krachtvoersilo’s. De andere vrachtwagens en de tractoren voor reparatie staan gemiddeld 5 minuten stationair te draaien en of zijn aan het manoeuvreren. De auto’s kunnen 7 dagen per week, 365 dagen (td operatief) per jaar komen en gaan. De auto’s die naar het erf komen staan gemiddeld per keer 1 minuut te manoeuvreren en of stationair te draaien. Voor de auto’s naar de woning is gerekend met 10 seconden per keer manoeuvreren of stationair draaien. In tabel 7 is een overzicht weergegeven van de gebruikte gegevens om het stationair draaien en het manoeuvreren te berekenen van de verschillende voertuigen.

Den Dam 15 te Breedenbroek

Beoogde opzet

Stationair draaien per voertuig zwaar verkeer

Soort verkeer

Vrachtwagens totaal Vrachtwagens pompen melk/mest/krachtvoer

Zwaar vrachtverkeer

Aantal Aantal uren tstationair nvoertuigen td ttotaal NH3 minuten stationair operatief Emissie stationair draaien per jaar per x Norm kg/jaar 728 2.333333 5 60.67 0.08 2.333333333 312 60.67 0.06 0.00092

Zwaar vrachtverkeer

312

Stationair draaien per voertuig licht verkeer

Soort verkeer

Auto’s van/naar het erf Auto’s van/naar woning Auto’s van/naar woning Totaal kilogrammen NH3

Licht wegverkeer Licht wegverkeer Licht wegverkeer

Stationair draaien per voertuig zwaar verkeer

Soort verkeer

Vrachtwagens totaal Vrachtwagens pompen melk/mest/krachtvoer

Aantal per jaar

Aantal per jaar

3650 2993 2993

1

25

130.00

0.42

1

312

130.00

0.12

Aantal Aantal uren tstationair nvoertuigen td ttotaal NH3 minuten stationair operatief Emissie stationair draaien per jaar per x 10 1 60.83 0.02 10 365 60.83 0.01 8.2 0.17 8.31 0.00 8.2 365 8.31 0.00 8.2 0.17 8.31 0.00 8.2 365 8.31 0.00 0.19

0.00092

Aantal per dag

0.00023 0.00023 0.00023

Zwaar vrachtverkeer

Aantal Aantal uren tstationair nvoertuigen td ttotaal NOx minuten stationair operatief Emissie stationair draaien per jaar per x 728 2.333333 5 60.67 0.08 2.333333333 312 60.67 5.55

0.09154

Zwaar vrachtverkeer

312

0.09154

Stationair draaien per voertuig licht verkeer

Soort verkeer

Auto’s van/naar het erf Auto’s van/naar woning Auto’s van/naar woning Totaal kilogrammen NOx

Licht wegverkeer Licht wegverkeer Licht wegverkeer

Aantal per jaar

Aantal per dag

Aantal per jaar

1095 2993 2993

Aantal per dag

1

25

130.00

0.42

1

312

130.00

11.90

Aantal per dag

Aantal Aantal uren tstationair nvoertuigen td ttotaal NOx minuten stationair operatief Emissie stationair draaien per jaar per x 3 0.5 9.13 0.01 3 365 9.13 0.04 8.2 0.17 8.31 0.00 8.2 365 8.31 0.04 8.2 0.17 8.31 0.00 8.2 365 8.31 0.04 17.56

0.00432 0.00432 0.00432

Tabel 7: Stationair draaien

De totale emissie van het verkeer voor het stationair draaien en manoeuvreren is berekend op 17,56 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁𝑥𝑥 en 0,19 kg/j 𝑁𝑁𝑁𝑁3

Den Dam 15 te Breedenbroek

Depositieberekening Aerius-calculator Alle hierboven beschreven stikstofbronnen zijn in AERIUS Calculator (via calculator.aerius.nl) ingevoerd. Uit de berekening komt naar voren dat voor de Nederlandse Natura 2000-gebieden geen sprake is van een stikstofdepositie groter dan 0,00 mol/ha/jaar.

Figuur 2: Screenshot Aerius-calculator, rekenresultaat (berekening via aerius.nl).

Uit de berekening komt verder naar voren dat de hoogste bijdrage aan de stikstofdepositie 0,01 mol/ha/jaar bedraagt op de eigen rekenpunten op de rand van het meest nabijgelegen Duitse Natura 2000-gebied gebied NSG Hetter-Millinger Bruch, mit Erweiterung.

Figuur 3: Screenshot AERIUS Calculator, rekenresultaat voor rekenpunten op Duits Natura 2000-gebied

De beoordeling van stikstofdepositie op Duitse Natura 2000-gebieden vindt plaats volgens de Duitse beoordelingsmethode. Volgens die methode beperkt het onderzoek zich tot het gebied waar de stikstofdepositie meer dan 7,14 mol/ha/jaar bedraagt. De ondergrens voor een van belang zijnde depositietoename ligt op 3% van de kritische depositiewaarde van het beoordeelde habitattype. Duitsland stelt dat een extra stikstofdepositie van 3% van de kritische depositiewaarde is te verwaarlozen. In dit geval is die extra stikstofdepositie ruimschoots minder dan 7,14 mol/ha/jaar en 3% van de kritische depositiewaarde, zodat hiermee wordt voldaan aan het Duitse beleid.

Den Dam 15 te Breedenbroek

Conclusie Uit de berekeningen met AERIUS Calculator blijkt dat er ter hoogte van kwetsbare habitattypen in Natura 2000gebieden ten gevolge van de stikstofuitstoot binnen dit project geen rekenresultaten hoger dan 0,00 mol/ha/jaar zijn voor Nederlandse Natura 2000-gebieden. Daarmee staat op voorhand vast dat de activiteiten, die kunnen worden ontplooid op basis van het project, geen nadelig effecten hebben op de instandhoudingsdoelstellingen van de omliggende beschermde Natura 2000gebieden. Het aspect stikstof vormt daarmee geen belemmering voor de uitvoerbaarheid van de gebruiksfase van het project. Voor wat betreft een Duits Natura 2000-gebied is sprake van een geringe stikstofdepositie van 0,01 mol/ha/jaar, maar daarmee wordt ruimschoots voldaan aan het Duitse beleid. Ook wat dat betreft vormt het aspect stikstof geen belemmering voor de uitvoerbaarheid van de gebruiksfase van het project.

Bijlage 1: berekening AERIUS Calculator met rekenpunten d.d. 28-06-2022

Den Dam 15 te Breedenbroek

Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:

www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Omschrijving Toelichting

Berekening

Locis Adviseurs B.V. Den Dam 15 , 7084 BH Breedenbroek Beoogde opzet met rekenpunten Beoogde opzet met rekenpunten

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

Rpi8p9n3uSsg 28 juni 2022, 09:16 Wnb-rekengrid incl. eigen rekenpunten

Totale emissie

Rekenjaar 2022

Emissie NH₃ 4,1 kg/j

Emissie NOₓ 384,1 kg/j

Resultaten

Hoogste depositie -

Hexagon

Gebied

Situatie 1 - Beoogd Situatie 1 - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

2/10

Projectberekening

Situatie 1 (Beoogd), rekenjaar 2022 Emissie Emissie Emissiebronnen NH NO werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Mobiele 1 Mobiele 0,8 kg/j 199,9 voertuigen op het erf kg/j 2 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Heetwaterreiniger 0,0 kg/j 82,0 kg/j 8 Wonen en Werken | Woningen | woning 1 0,5 kg/j 3,6 kg/j 9 Wonen en Werken | Woningen | woning 2 0,5 kg/j 3,6 kg/j 12 Anders... | Anders... | Stationair draaien 0,2 kg/j 17,6 kg/j  Verkeersnetwerk 2,1 kg/j 77,4 kg/j ₃

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

ₓ

3/10

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie

De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

4/10

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Situatie 1" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Totaal

Berekend (ha Hoogste totale Met toename Grootste Met afname (ha Grootste gekarteerd) depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol gekarteerd) afname (mol N/ha/jr) N/ha/jr) N/ha/jr)

-

Per eigen rekenpunt

2 1

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

-

Naam

-

Coördinaat

-

Rekenpunt 2 X:224721,34 Y:431688,28 Rekenpunt 1 X:227186,32 Y:430399,77

-

-

Projectbijdrage (mol/ha/jr)

0,01 0,01

5/10

Projectberekening

Situatie 1, Rekenjaar 2022

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

6/10

Projectberekening

1 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning Naam

Naam

Mobiele voertuigen op het erf

Stageklasse

NOₓ NH₃

199,9 kg/j 0,8 kg/j

BrandstofverbruikDraaiuren AdBlue Stof Emissie verbruik

Fendt 412

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

274 l/j

91 u/j

Fendt 516

Stage-V, >= 2019 , 75-560 kW, diesel, 274 l/j SCR: ja

91 u/j

Fendt 716

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

274 l/j

91 u/j

Fendt 724

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

338 l/j

91 u/j

23 l/j

Fendt 724

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

338 l/j

91 u/j

23 l/j

Fendt 820

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

319 l/j

91 u/j

Fendt 820

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

319 l/j

91 u/j

Fendt 828

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

356 l/j

91 u/j

Fendt 828

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

356 l/j

91 u/j

Fendt 828

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

356 l/j

91 u/j

Fendt 930

Stage-II, 2002-2005, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

411 l/j

91 u/j

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

19 l/j

24 l/j

NOₓ 4,6 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 0,8 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 4,6 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 1,0 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 1,0 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 5,2 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 5,2 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 1,2 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 5,8 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 5,8 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 8,7 kg/j

7/10

Projectberekening

Naam

Stageklasse

BrandstofverbruikDraaiuren AdBlue Stof Emissie verbruik NH₃ 0,0 kg/j

Ford 5000

Stage-I, <= 2001, <= 56 kW, diesel, SCR: nee

274 l/j

91 u/j

H6190

Stage-II, 2002-2005, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

319 l/j

91 u/j

H909XT

Stage-I, <= 2001, 56-75 kW, diesel, SCR: nee

228 l/j

91 u/j

2011-2013, 75-560 kW, Liebherr 900C kraan Stage-IIIB, diesel, SCR: nee

365 l/j

91 u/j

2014-2018, 75-560 kW, Liebherr A914 kraan Stage-IV, diesel, SCR: ja

319 l/j

91 u/j

Volvo 140B kraan

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

365 l/j

91 u/j

Volvo 140C kraan

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

365 l/j

91 u/j

>= 2019 , 75-560 kW, diesel, 319 l/j Volvo EWR 170E kraan Stage-V, SCR: ja

91 u/j

Volvo EC 35C minikraan

Stage-IIIA, 2006-2010, <= 56 kW, diesel, SCR: nee

183 l/j

91 u/j

BigM 420 maaier

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

730 l/j

91 u/j

2002-2005, 75-560 kW, Claas 890 hakselaar Stage-II, diesel, SCR: nee

913 l/j

91 u/j

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

NOₓ 8,7 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 6,8 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 7,3 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 5,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j 22 l/j

22 l/j

NOₓ 0,9 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 5,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 5,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 0,9 kg/j NH₃ 0,1 kg/j

NOₓ 5,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 11,4 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 18,7 kg/j NH₃ 0,0 kg/j 8/10

Projectberekening

Naam

Stageklasse

BrandstofverbruikDraaiuren AdBlue Stof Emissie verbruik

>= 2019 , 75-560 kW, diesel, 1095 l/j Claas 950 hakselaar Stage-V, SCR: ja

91 u/j

Delvano spuit

Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

548 l/j

91 u/j

Claas Lexion 430 maaidorser

Stage-I, <= 2001, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

548 l/j

91 u/j

Terra Gator

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

730 l/j

91 u/j

Vervaet

Stage-I, <= 2001, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

548 l/j

91 u/j

2011-2013, 75-560 kW, Volvo L70F laadschop Stage-IIIB, diesel, SCR: nee

411 l/j

91 u/j

Claas Xerion 3800

Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee

730 l/j

91 u/j

Quad Yamaha

Stage-V, >= 2019 , <= 56 kW, diesel, SCR: nee

183 l/j

91 u/j

76 l/j

NOₓ 1,6 kg/j NH₃ 0,3 kg/j NOₓ 8,7 kg/j NH₃ 0,0 kg/j

NOₓ 16,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 11,4 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 16,9 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 6,6 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 11,4 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 4,1 kg/j NH₃ 0,0 kg/j

2 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning Naam

Heetwaterreiniger

Naam

Stageklasse

>= 2019 , <= 56 kW, diesel, Heetwaterreiniger Stage-V, SCR: nee

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

NOₓ NH₃

82,0 kg/j 0,0 kg/j

BrandstofverbruikDraaiuren AdBlue verbruik 4000 l/j

400 u/j

Stof Emissie NOₓ 82,0 kg/j NH₃ 0,0 kg/j

9/10

Projectberekening

8 Wonen en Werken | Woningen Naam woning 1 Uittreedhoogte Locatie 229469, 433732 Warmteinhoud Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie

1,0 m 0,000 MW

NOₓ NH₃

3,6 kg/j 0,5 kg/j

1,0 m 0,000 MW

NOₓ NH₃

3,6 kg/j 0,5 kg/j

0,0 m 0,000 MW

NOₓ NH₃

17,6 kg/j 0,2 kg/j

9 Wonen en Werken | Woningen Naam woning 2 Uittreedhoogte Locatie 229489, 433688 Warmteinhoud Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie

12 Anders... | Anders... Naam Stationair draaien Uittreedhoogte Locatie 229514, 433693 Warmteinhoud Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van: AERIUS versie 2021.1_20220620_ac60a62cca Database versie 2021.1_ac60a62cca Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

Rpi8p9n3uSsg (28 juni 2022)

10/10

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raad.oude-ijsselstreek.nl/api/v1/meetings/4520/documents/25833