9. Stikstofdepositieberekening.pdf
Tekst van het document
Toelichting Aerius berekening bouw-, sloop- en gebruiksfase
Voorgenomen verandering De initiatiefnemer is voornemens een deel van de bestaande gebouwen te slopen, intern te verbouwen en te bouwen aan de Idinkweg 11 in Sinderen. De projectlocatie is op onderstaande afbeelding weergegeven. Tot voor kort gold er een vrijstelling voor bouw-, sloop en eenmalige aanlegactiviteiten. Dit betekent in het vergunningstraject dat voor het aspect stikstof alleen nog de neerslag (depositie) in de gebruiksfase een rol speelde.
Afbeelding 1: projectlocatie Idinkweg 11 7065 AH Sinderen
Op 2 november 2022 is er door de Raad van State een streep gehaald door de vrijstelling voor bouw-, sloop en eenmalige aanlegactiviteiten. Het gevolg is dat er per project berekent moet worden wat de depositie op de relevante Natura 2000 gebieden is. Dit geldt ook voor de bouw-, sloop- en gebruiksfase van de Idinkweg 11 in Sinderen. Om op de juiste wijze de stikstofdepositie te bepalen, moet er in kaart worden gebracht welk bouwmaterieel en transportbewegingen noodzakelijk zijn. Het overzicht van het bouwmaterieel is toegevoegd als bijlage 1.
Effecten op Natura 2000-gebieden Met het programma Aerius calculator 2022 is een berekening gemaakt om de mogelijke stikstofdepositie te bepalen. De uitkomst is dat er geen stikstofdepositie plaatsvindt op de relevante Natura 2000 gebieden. Er zijn daarom geen nadelige gevolgen te verwachten op relevante Natura 2000 gebieden. De Aerius berekening van de bouw-, sloop- en gebruiksfase is toegevoegd als bijlage 2.
Transport (over de openbare weg) LET OP!! 1x aan- of afvoer wordt gerekend als 2 transportbewegingen
Soort transportmiddel
Aantal enkele transporten Aantal x / jaar
Totaal aantal transportbewegingen / jaar
Aanvoer en afvoer bouwmaterialen bouw- en sloopafval halen en brengen keet en ondergeschikte zaken halen en brengen mobiele kranen betonpompwagen betonwagens 10 -15m3 heistelling torenkraan
vrachtwagen met 3 of meer assen vrachtwagen met 3 of meer assen vrachtwagen met 3 of meer assen vrachtwagen met 3 of meer assen vrachtwagen met 3 of meer assen vrachtwagen met 3 of meer assen
60 20 5 10 3 5 0
120 40 10 20 6 10 0
busjes werknemers aannemer busje uitvoerder busje installateur busje installateu W busje installateur specifieke specialisten busjes medewerkers onderaannemers
bestelauto/-bus bestelauto/-bus bestelauto/-bus bestelauto/-bus bestelauto/-bus
200 0 60 0 20 20
400 0 120 0 40 40
prive vervoer
auto (met aanhanger)
8
16
411
822
Werknemers
Gebruiksfase
lichte motorvoertuigen middelzware motorvoertuigen zware motorvoertuigen trekker
576 0 206 0
Werktuigen tijdens bouw- of sloopfase
Type werktuig
Aantal draaiuren per project
Vermogen (kW)
Bouwjaar
Dieselverbruik
betonstorters bronbemalingspomp compactors/walsen graafmachine graders hijskranen hijskranen
18 168 32 32 8 24 12
200 20 60 100 60 200 450
2010 2020 2010 2008 2010 2015 2018
352 410 200 321 50 469 519
kiepbakken mobiele kraan Trilplaten verreikers
16 12 12 120
100 125 10 100
2012 2010 2005 2020
161 149 18 1205
Totaal stationaire draaiuren werktuigen Uren per project NOₓ emissie NH₃ emissie
20,0 1,7 0,001
Alleen de gele cellen dienen te wo Overige cellen moeten onaange
Emissiefactoren Stationair EF Verkeerscategorie Bussen Bussen Licht wegverkeer Licht wegverkeer Middelzwaar wegverkeer Middelzwaar wegverkeer Zwaar wegverkeer Zwaar wegverkeer
Voertuigtype autobussen autobussen personenauto's, bestelauto's en motoren personenauto's, bestelauto's en motoren vrachtauto's < 20 ton GVW en bussen (niet voor niet-snelweg) vrachtauto's < 20 ton GVW en bussen (niet voor srm1) vrachtauto's > 20 ton GVW en trekkers vrachtauto's > 20 ton GVW en trekkers
Wegtype stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend stad stagnerend
bron: https://www.bij12.nl/wp-content/uploads/2021/10/202108-Rekeninstructie-stationaire-emissies-wegverkeer.pdf
ComponentEenheid NOx g/uur NH3 g/uur NOx g/uur NH3 g/uur NOx g/uur NH3 g/uur NOx g/uur NH3 g/uur
Emissie stationair 2018 63,882 0,1128 6,0924 0,288 108,8964 0,3984 115,224 0,6816
2019 59,6442 0,1062 5,8284 0,279 99,6048 0,4608 105,111 0,7374
2020 2021 2022 2023 2024 55,4064 52,32288 49,23936 46,15584 43,07232 0,0996 0,09408 0,08856 0,08304 0,07752 5,5644 5,21592 4,86744 4,51896 4,17048 0,27 0,26352 0,25704 0,25056 0,24408 90,3132 85,34736 80,38152 75,41568 70,44984 0,5232 0,55392 0,58464 0,61536 0,64608 94,998 90,5568 86,1156 81,6744 77,2332 0,7932 0,8172 0,8412 0,8652 0,8892
2025 2026 2027 2028 2029 39,9888 39,37176 38,75472 38,13768 37,52064 0,072 0,0708 0,0696 0,0684 0,0672 3,822 3,50976 3,19752 2,88528 2,57304 0,2376 0,23328 0,22896 0,22464 0,22032 65,484 63,42552 61,36704 59,30856 57,25008 0,6768 0,684 0,6912 0,6984 0,7056 72,792 71,48664 70,18128 68,87592 67,57056 0,9132 0,91584 0,91848 0,92112 0,92376
2030 36,9036 0,066 2,2608 0,216 55,1916 0,7128 66,2652 0,9264
Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.
Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Deze PDF is een digitaal bestand dat weer in te lezen is in AERIUS. Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:
www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers
Projectberekening
Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie
Activiteit
Omschrijving Toelichting
Berekening
AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie
Totale emissie
Bouw- en gebruiksfase - Beoogd
Resultaten
Bouw- en gebruiksfase - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
Rombou B.V. Idinkweg 11, 7065 AH Sinderen Bouw- en gebruiksfase Bouw- en gebruiksfase RQpDGcyCKRee 17 februari 2023, 15:27 Wnb-rekengrid Rekenjaar
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
Hoogste bijdrage
Hexagon
Gebied
2023 -
0,6 kg/j
105,8 kg/j
2/7
Projectberekening
Bouw- en gebruiksfase (Beoogd), rekenjaar 2023 Emissiebronnen 1 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Bouwfase 3 Anders... | Anders... | Stationair draaiende uren bouwfase Verkeersnetwerk
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
0,5 kg/j 103,1 kg/j 1,0 g/j 1,7 kg/j 38,5 g/j 1,0 kg/j
3/7
Projectberekening
Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.
500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald
Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie
De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie.
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
4/7
Projectberekening
Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Bouw- en gebruiksfase" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)
Totaal
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
-
Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
-
-
-
Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol N/ha/jr)
-
-
5/7
Projectberekening
Bouw- en gebruiksfase, Rekenjaar 2023 1
Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning
Naam Locatie Oppervlakte Naam
Betonstorters
Bouwfase X:228214,76 Y:438471,05 0,84 ha
Stageklasse
103,1 kg/j 0,5 kg/j
Brandstofverbruik Draaiuren AdBlue Stof Emissie verbruik
352 l/j
18 u/j
bronbemalingspomp Stage-V, >= 2019 , <= 56 kW, diesel, SCR: nee
410 l/j
168 u/j
compactors/walsen Stage-IIIA, 2006-2010, 56-75 kW, diesel, SCR: nee
200 l/j
32 u/j
graafmachine
Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee
321 l/j
32 u/j
graders
Stage-IIIA, 2006-2010, 56-75 kW, diesel, SCR: nee
50 l/j
8 u/j
hijskranen
Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja
469 l/j
24 u/j
0 l/j
hijskranen
Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja
519 l/j
12 u/j
0 l/j
kiepbakken
Stage-IIIB, 2011-2013, 75-560 kW, diesel, SCR: nee
161 l/j
16 u/j
mobiele kraan
Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee
149 l/j
12 u/j
Trilplaten
Stage-II, 2002-2005, <= 56 kW, diesel, 18 l/j SCR: nee
12 u/j
verreikers
Stage-V, >= 2019 , 75-560 kW, diesel, 1205 l/j SCR: ja
120 u/j 0 l/j
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
Stage-IIIA, 2006-2010, 75-560 kW, diesel, SCR: nee
NOₓ NH₃
NOₓ
5,4 kg/j NH₃ 2,6 g/j NOₓ 9,0 kg/j NH₃ 3,1 g/j NOₓ 4,2 kg/j NH₃ 1,5 g/j NOₓ 5,0 kg/j NH₃ 2,4 g/j NOₓ 1,0 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 15,6 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 17,2 kg/j NH₃ 0,1 kg/j NOₓ 2,5 kg/j NH₃ 1,2 g/j NOₓ 2,3 kg/j NH₃ 1,1 g/j NOₓ 0,6 kg/j NH₃ 0,0 kg/j NOₓ 40,4 kg/j NH₃ 0,3 kg/j
6/7
Projectberekening
2
Wegverkeer | Weg
Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte Verkeer
Verkeer X:227874,84 Y:438880,96 1.242,59 m Buitenweg Beide richtingen 1 Normaal 0m
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 3
Naam
Anders... | Anders...
Max. snelheid
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Stationair Uittreedhoogte draaiende uren Warmteinhoud bouwfase Spreiding Locatie X:228214,76 Y:438471,05 Oppervlakte 0,84 ha Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele variatie Continue Emissie
Links Rechts NOₓ - NO₂ - NH₃
Type scherm Hoogte Afstand tot de weg
0,0 m 0,000 MW 0m
-
-
Aantal voertuigen
1,0 kg/j 0,3 kg/j 38,5 g/j
In file
576 p/jaar 0 p/jaar 206 p/jaar 0 p/jaar
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
NOₓ NH₃
1,7 kg/j 1,0 g/j
Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2022_20230126_290cbff6e8 Database versie 2022_290cbff6e8 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/
RQpDGcyCKRee (17 februari 2023)
7/7