CConstaterende datOost Gelre
Koppel je AI →
Document · PDF

bijlage 1 omgevingsplan t jozefhof

Gemeenteraad 24 februari 2026, gemeente Oost GelreBij agendapunt: Omgevingsplan en beeldkwaliteitsplan woningbouw ’t Jozefhof, Schatbergstraat 81 te Lichtenvoorde30.407 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 4 van 4

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII Artikel 22.140 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.140 Meet- en rekenbepalingen 1.

Op het bemonsteren van afvalwater is NEN 6600-1 van toepassing, en een monster is niet gefiltreerd.

2.

Op het conserveren van een monster is NEN-EN-ISO 5667-3 van toepassing.

3.

Bij het analyseren van een monster worden onopgeloste stoffen meegenomen, en op het analyseren is van toepassing: a. voor biochemisch zuurstofverbruik: NEN-EN-ISO 5815-1/2; en b. voor chemisch zuurstofverbruik: NEN-ISO 15705. [Vervallen] JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ Het opschrift van artikel 22.141 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.141 22.139 Toepassingsbereik

94

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKK Artikel 22.142 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Concept

Artikel 22.142 22.140 Gegevens en bescheiden 1.

Ten minste vier weken voor het begin van de activiteit, bedoeld in artikel 22.14122.139, worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de maximale warmtevracht; en b. de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Het opschrift van artikel 22.143 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.143 22.141 Koelwater MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Het opschrift van artikel 22.144 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.144 22.142 Toepassingsbereik NNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Het opschrift van artikel 22.145 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.145 22.143 Periodiek reinigen OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Het opschrift van artikel 22.146 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.146 22.144 Toepassingsbereik PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Het opschrift van artikel 22.147 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.147 22.145 Inerte goederen QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ Artikel 22.148 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.148 22.146 Gegevens en bescheiden 1.

95

Ten minste vier weken voor het begin van de activiteit, bedoeld in artikel 22.14622.144, worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de opgeslagen goederen; en

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

b.

de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

3.

Dit artikel is niet van toepassing op het lozen van afvalwater afkomstig van wonen.

Concept

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Het opschrift van artikel 22.149 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.149 22.147 Lozen bij opslaan van inerte goederen SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Artikel 22.150 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.150 Meet- en rekenbepalingen 1.

Op het bemonsteren van afvalwater is NEN 6600-1 van toepassing, en een monster is niet gefiltreerd.

2.

Op het conserveren van een monster is NEN-EN-ISO 5667-3 van toepassing.

3. Op het analyseren van onopgeloste stoffen is NEN-EN 872 van toepassing. [Vervallen] TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Het opschrift van artikel 22.151 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.151 22.148 Uitzondering voorgeschreven lozingsroute bij opslaan van lekkende, uitlogende en vermestende goederen UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Het opschrift van artikel 22.152 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.152 22.149 Toepassingsbereik VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Het opschrift van artikel 22.153 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.153 22.150 Lozen vanuit openbaar hemelwaterstelsel en openbaar ontwateringsstelsel WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Het opschrift van artikel 22.154 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.154 22.151 Lozen van huishoudelijk afvalwater vanuit andere systemen XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

96

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

Het opschrift van artikel 22.155 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.155 22.152 Toepassingsbereik

Concept

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Het opschrift van artikel 22.156 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.156 22.153 Schoonmaken drinkwaterleidingen ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Het opschrift van artikel 22.157 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.157 22.154 Toepassingsbereik AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Artikel 22.158 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.158 22.155 Gegevens en bescheiden 1.

Ten minste vier weken voor het begin van de activiteit, bedoeld in artikel 22.15722.154, worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de aard en omvang van de activiteit; en b. de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB Het opschrift van artikel 22.159 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.159 22.156 Lozen bij calamiteitenoefeningen CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC Het opschrift van artikel 22.160 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.160 22.157 Toepassingsbereik DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Artikel 22.161 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.161 22.158 Gegevens en bescheiden 1.

97

Ten minste vier weken voor het begin van het lozen, bedoeld in de artikelen 22.16422.161 en 22.16522.162, worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de aard en omvang van de lozing; b. de plaats van de lozingspunten; en c. de verwachte datum van het begin van de activiteit.

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Concept

Het opschrift van artikel 22.162 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.162 22.159 Recirculatie bij grondgebonden teelt in een kas FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF Het opschrift van artikel 22.163 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.163 22.160 Lozen bij spoelen van biologisch geteelde gewassen GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Het opschrift van artikel 22.164 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.164 22.161 Lozen bij sorteren van biologisch geteeld fruit HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Het opschrift van artikel 22.165 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.165 22.162 Uitzondering voorgeschreven lozingsroute afvalwater uit een gebouw IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Artikel 22.166 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.166 Meet- en rekenbepalingen 1.

Op het bemonsteren van afvalwater is NEN 6600-1 van toepassing, en een monster is niet gefiltreerd.

2.

Op het conserveren van een monster is NEN-EN-ISO 5667-3 van toepassing.

3. Op het analyseren van onopgeloste stoffen is NEN-EN 872 van toepassing. [Vervallen] JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ Het opschrift van artikel 22.167 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.167 22.163 Toepassingsbereik KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK Artikel 22.168 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

98

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

Concept

Artikel 22.168 22.164 Gegevens en bescheiden 1.

Ten minste vier weken voor het begin van een activiteit als bedoeld in artikel 22.16722.163 worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de lozingsroute; b. de aard en omvang van de lozing; en c. de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Het opschrift van artikel 22.169 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.169 22.165 Water MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Artikel 22.170 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.170 Meet- en rekenbepalingen 1.

Op het bemonsteren van afvalwater is NEN 6600-1 van toepassing, en een monster is niet gefiltreerd.

2.

Op het conserveren van een monster is NEN-EN-ISO 5667-3 van toepassing.

3.

Bij het analyseren van een monster worden onopgeloste stoffen meegenomen, en op het analyseren is van toepassing: a. voor chemisch zuurstofverbruik: NEN-ISO 15705; en b. voor onopgeloste stoffen: NEN-EN 872. [Vervallen] NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Het opschrift van artikel 22.171 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.171 22.166 Toepassingsbereik OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Artikel 22.172 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.172 22.167 Gegevens en bescheiden 1.

Ten minste vier weken voor het begin van een activiteit als bedoeld in artikel 22.17122.166 worden aan het college van burgemeester en wethouders gegevens en bescheiden verstrekt over: a. de aard en omvang van de lozing; en b. de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

99

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

Het opschrift van artikel 22.173 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.173 22.168 Water

Concept

QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ Artikel 22.174 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.174 Meet- en rekenbepalingen 1.

Op het bemonsteren van afvalwater is NEN 6600-1 van toepassing, en een monster is niet gefiltreerd.

2.

Op het conserveren van een monster is NEN-EN-ISO 5667-3 van toepassing.

3. Op het analyseren van onopgeloste stoffen is NEN-EN 872 van toepassing. [Vervallen] RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Het opschrift van artikel 22.175 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.175 22.169 Toepassingsbereik SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Artikel 22.176 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.176 22.170 Gegevens en bescheiden 1.

Ten minste vier weken voor het begin van een activiteit als bedoeld in artikel 22.17522.169 worden aan het college van burgemeester en wethouders de volgende gegevens en bescheiden verstrekt: a. informatie over de aard en omvang van de activiteit en de aard en omvang van de daarbij behorende processen; b. gegevens over de indeling van de locatie waarop de activiteit wordt verricht, waarbij het volgende wordt aangegeven: 1. de grenzen van het terrein; en 2. de plaats van de lozingspunten; c. een situatietekening met een schaal van ten minste 1:10.000 waarop de activiteit is aangegeven en die is voorzien van een noordpijl; en d. gegevens over de verwachte datum van het begin van de activiteit.

2.

Ten minste vier weken voordat de activiteit wijzigt, worden de gewijzigde gegevens verstrekt aan het college van burgemeester en wethouders.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Het opschrift van artikel 22.177 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

Artikel 22.177 22.171 Water: lozingsroute UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Het opschrift van artikel 22.178 wordt op de aangegeven wijze gewijzigd:

100

Concept

(van 28-1-2026 14:02)

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16600472/1