Bijlage 1 - IHP Oisterwijk factsheets d.d. 23-11-23
Tekst van het document
De Groene Parel ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Lavendel 1 5061 WB Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
13CI
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Stichting Boom
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1984
Uitbreiding(en):
2023
Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€
Boekwaarde:
791.525
per
1-1-2022
€6
Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Onderwijsruimte:
2.794
m2 bvo
Overig:
340
m2 bvo
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Inpandige gymzaal:
89
Totale capaciteit:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 13
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 23
2
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
3.223
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
1
1
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
Laag
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Laag
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1860 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
355
per
01-10-2022 €100.000 €90.000 €80.000 €70.000 €60.000 €50.000 €40.000 €30.000 €20.000 €10.000 €-
Gebruikers onderwijsruimte:
Gebruikers overige ruimte: Humankind
340
m² bvo
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -3% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
450
- Gem. verbruik gas
9,5
m³ per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik elektra
18
kWh per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
300
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
49.913
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
250 200 150 100
kg per jaar
= (18 kg per m² bvo per jaar ) = (104 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1984
2023
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
Totaaloordeel
Geheel algemeen
3
3
1
-
Buitenkant
3
3
1
-
-31% leegstand in 2038
Binnenkant
2
2
1
-
-31% leegstand
Installaties
3
3
1
-
Onderwijsruimten
2
2
1
-
Werkomgeving staf
2
2
1
-
Facilitaire voorzieningen
2
2
1
-
Toegankelijkheid
2
2
1
-
1.500
Speelplein
3
3
1
-
1.000
Binnenklimaat Ventilatie
3
3
1
-
Temperatuur
4
4
1
-
Licht
2
2
1
-
Geluid
3
3
1
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE
Inclusief andere gebruikers →
Functionaliteit
3.000
2.500
2.000
500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De Groene Parel is ontstaan na een fusie van basisschool Den Akker en basisschool de Molenhoek in 2021 in het gebouw op Lavendel 1. De school is uitgebreid met het gebouw op Lavendel 3. Beide gebouwdelen worden uitgebreid in 2023 met 327 m2 bvo. De bestaande gebouwdelen zijn ongeveer 40 jaar oud en beschikken alleen over natuurlijke ventilatie, behoudens sanitaire ruimten. De kwaliteit van de gebouwdelen verschillen door incidentele aanpassingen. Voor 2023 staat een uitbreiding gepland die voldoet aan het bouwbesluit. Dit is ook aangehouden voor de kwaliteit van de uitbreiding Jongeren uit de wijk gebruiken het schoolplein. Door de BSO-activiteit zijn de hekwekpoorten het hele jaar open. Omdat er sprake is van een nieuwe situatie met een levensduurverlenging van max. 25 jaar wordt momenteel een MOP ongesteld die eind september beschikbaar komt voor bs de Groene Parel bestaande uit de gebouwen Lavendel 1 en 3 alsmede de beoogde uitbreiding in 2023. Het electraverbuik van het gebouwdeel op Lavendel 3 is beïnvloed door bouwstroomafname in 2021 in verband met groot onderhoud/ gereiefsverbetering intern. Bij Lavendel 1 zijn gelijksoortige werkzaamheden in uitvoering. Er zijn geen kosten voor het gas, water en licht beschikbaar.
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
Veiligheid
3
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
3
Er is soms sprake van vandalisme
2
SBO Mozaik ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Willem de Zwijgerlaan 63 5061 TB Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Speciaal basis onderwijs
Brinnummer:
02XG
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2009
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
5.099.358
per
1-1-2022
920
m2 bvo
Overig:
1.995
m2 bvo
Inpandige gymzaal:
533
Totale capaciteit:
Laag
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Laag
Aantal speellokalen:
6 Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 165
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 30
2
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
€8
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Aantal lokalen:
m bvo
3.448
€8
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
6
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
107
per
01-10-2022 €350.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€300.000 €250.000 €200.000 €150.000
Gebruikers overige ruimte:
€100.000 €50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -2% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
120
100
80
- Gem. verbruik gas
4,1
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
34
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
CO₂-uitstoot (indicatie):
7.100
kg per jaar
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
Energielabel: 60
40
= (8 kg per m² bvo per jaar ) = (95 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Vergroening ged. schoolplein dit jaar gefaseerd gestart. Gasgestookte aardwarmtepomp defect. Branderbedv
20
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2009
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
Binnenkant
3
-
-
-
Installaties
3
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
600
Plein
2
-
-
-
400
Binnenklimaat Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
3
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 11% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
11% tekort
Functionaliteit
1.200
1.000
800
200
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De weergegeven boekwaarde is voor het gehele gebouw (met De Coppele). Deze school bevindt zich in zijn geheel op eerste verdieping onder een platdak. Er is een luchtbehandelingskast aanwezig. Het schoolbestuur geeft echter aan dat aanvulling van de koeling is gewenst tijdens de zomerse omstandigheden. Dit leidt tot hoge binnentemperaturen. De school heeft veel regionaal (taxi) verkeer bij de aanvang - en het einde van de schooldag wat intensieve verkeersbewegingen oplevert in de 'smalle' wijkontsluitingsweg. Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd. Het betreft een BS gebouw met 2 onderwijshuisvestingen nl. P.O. en B.O. ( regionaal) Eenergieverbruiken 2018 t/m 2021/ kernpartner beschikbaar en opvraagbaar. invloed Covi en defecte warmtepompinstallatie hieruit niet direct te herleiden
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
Veiligheid
2
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
3
Er is soms sprake van vandalisme
3
De Vonder ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Kloosterlaan 32 5066 AN Moergestel
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
04UZ
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2013
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
4.922.733
1-1-2022
per
1.789
m2 bvo
Overig:
1.423
m2 bvo
3.212
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 42
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 31
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
2
m bvo
Totale capaciteit:
€9
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Inpandige gymzaal:
€ 15
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
1
1
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1610 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
316
per
01-10-2022 €200.000 €180.000 €160.000 €140.000 €120.000 €100.000 €80.000 €60.000 €40.000 €20.000 €-
Gebruikers onderwijsruimte:
Gebruikers overige ruimte: Stichting Opmaat Humankind KDV + BSO
733
m² bvo
690
m² bvo
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 8% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
400
- Gem. verbruik gas
8,6
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik elektra
49
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,5
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar kg per jaar
300 250
Energielabel:
200
CO₂-uitstoot (indicatie):
28.978
150
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
100
= (16 kg per m² bvo per jaar ) = (108 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Neen. Alle bij dit gebouw ook het philips schoolvisies systeem ( zie ook lijst bs de Bunders)
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2013
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 7% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
7% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
Binnenkant
2
-
-
-
Installaties
2
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
Speelplein
2
-
-
-
Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
3
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
Functionaliteit
2.500
2.000
1.500
2
Totaaloordeel
2
1.000
Binnenklimaat 500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De weergegeven boekwaarde is voor de gehele Brede School Moergestel. Het schoolgebouw bestaat uit twee gebouwlagen onder een afgeschuind platdak. Het schoolbestuur geeft aan dat dit hoge binnentemperatuur oplevert tijdens zomerse omstandigheden. Er is een luchtbehandelingskast aanwezig zonder koeling. De school is gelegen tegenoveer lokale brandweerkazerene, aan drukke ontsluitingsweg van een naastgelegen verzorgingstehuis (Woonpark Stanislaus) en aan een sluiproute voor de A58. Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd. De kosten en het verbruik van gas, water en licht zijn weergegeven voor de totale onderwijscapaciteit van De Vonder en De Bienekebolders. Stichting Opmaat zit met de OBS de Bienekebolders ook in het gebouw als medegebruiker. Stichting Opmaat maakt momenteel geen onderdeel uit van het bestuur van de Stichting B&E BS Oisterwijk.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
3
Basisschool De Bunders ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Frans Halsstraat 34 5062 LK Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
12FU
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2013
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
4.767.021
1-1-2022
per
2.168
m2 bvo
Overig:
1.048
m2 bvo
Inpandige gymzaal:
542
Totale capaciteit:
Aantal lokalen:
17
Aantal speellokalen:
1
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Laag
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Laag
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 39
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 29
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
€8
2
m bvo
3.758
€7
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
18
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Hoog
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1860 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
364
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Humankind
(Dubbel)
€160.000 €140.000 €120.000 €100.000 €80.000
Gebruikers overige ruimte: Humankind
696
m² bvo
Stg. Trefcentrum de Bunders
352
m² bvo
Sportbedrijf gemeente
542
m² bvo
€60.000 €40.000 €20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -1% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
400
- Gem. verbruik gas
4,2
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik elektra
24
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar kg per jaar
300 250
Energielabel:
200
CO₂-uitstoot (indicatie):
17.186
150
WEii-indicatie:
Zeer zuinig
Zonnepanelen:
Ja
100
= (8 kg per m² bvo per jaar ) = (83 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Gedeeltelijk mossedumdak.
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2013
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
-7% leegstand in 2038
Binnenkant
2
-
-
-
-7% leegstand
Installaties
2
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
3
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
Speelplein
2
-
-
-
Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
2
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE
Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
Functionaliteit
2.500
2.000
1.500
2
Totaaloordeel
2
1.000
Binnenklimaat 500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
De luchtbehandeling is uitgebreid met koeling gewenst vanwege toename buitentemperatuur en hoge RC-waarde gebouw. Het schoolplein heeft een semi-openbaar karakter, is vrij toegankelijk en heeft buurtfunctie. Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
2
Basisschool De Tovervogel (Waterhoef) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Terburghtweg 1A 5061 LA Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
07NR
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2011
Uitbreiding(en): Renovatie(s):
2012 FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
4.775.057
1-1-2022
per
Energie + water
€ 11
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€6
Beoordeling PO benchmark - Energie + water Gemiddeld
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
1.998
m2 bvo
Overig:
782
m2 bvo
477
Totale capaciteit:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 54
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 23
2
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
3.257
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Laag
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Inpandige gymzaal:
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
1
1
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1295 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
238
per
01-10-2022 70
m² bvo
(Dubbel)
€250.000
Sportbedrijf gemeente
477
m² bvo
(Dubbel)
€200.000
Stichting BOOM
157
m² bvo
(Dubbel)
€150.000
625
m² bvo
Gebruikers onderwijsruimte: Humankind
Gebruikers overige ruimte: Humankind
€100.000 €50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -8% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
6,6
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
36
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,3
m³ per m ² bvo per jaar
250
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
200
Energielabel: CO₂-uitstoot (indicatie):
25.025
kg per jaar
WEii-indicatie:
Gemiddeld
Zonnepanelen:
Nee
350 300
150 100
= (13 kg per m² bvo per jaar ) = (136 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Mostsedum dakgedeelten aanwezig. vergroening schoolplein recent uitgevoerd.
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2011
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
-35% leegstand in 2038
Binnenkant
3
-
-
-
-35% leegstand
Installaties
3
-
-
-
Onderwijsruimten
3
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
Speelplein
2
-
-
-
Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
3
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE
Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
Functionaliteit
2.500
2.000
1.500
3
Totaaloordeel
2
1.000
Binnenklimaat 500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Het schoolbestuur geeft aan dat de binnentemperatuur van de teamkamer (in het kloostergebouw) te wensen over laat. De luchtwarmtepomp werkt sinds drie jaar niet meer. Het besluitvormingsproces voor vervaning van de luchtwarmtepomp loopt nog. Het schoolplein heeft een semi-openbaar karakter, is vrij toegankelijk en heeft buurtfunctie. Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd.
Het bestaand verlichtingssysteem voor de onderwijslokalen Schoolvision van Philips is niet meer leverbaar.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
2
De Coppele ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Boom
Adres:
Willem de Zwijgerlaan 59 5061 TB Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
12WM
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2009
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
5.099.358
1-1-2022
per
1.362
m2 bvo
Overig:
1.553
m2 bvo
533
Totale capaciteit:
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Laag
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 111
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 28
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
2
m bvo
3.448
€8
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Inpandige gymzaal:
€9
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
1
1
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1085 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
185
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Humankind
96
m² bvo
(Dubbel)
154
m² bvo
(Dubbel)
203
m² bvo
Ontmoetingscentrum de Coppele
430
m² bvo
Sportbedrijf gemeente
533
m² bvo
Ontmoetingscentrum de Coppele
€350.000 €300.000 €250.000 €200.000
Gebruikers overige ruimte: Humankind
€150.000 €100.000 €50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -5% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
200
- Gem. verbruik gas
4,4
m³ per m ² bvo per jaar
180
- Gem. verbruik elektra
39
kWh per m ² bvo per jaar
160
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
140
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
120
Energielabel:
100
CO₂-uitstoot (indicatie):
11.387
kg per jaar
80
WEii-indicatie:
Zuinig
60
Zonnepanelen:
Nee
40
Andere duurzaamheidsaspecten: Zie opmerkingenveld.
= (8 kg per m² bvo per jaar ) = (101 kWh/m² per jaar)
20 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2009
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
-20% leegstand in 2038
Binnenkant
3
-
-
-
-20% leegstand
Installaties
4
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
Speelplein
3
-
-
-
Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
2
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE
Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
Functionaliteit
1.600 1.400 1.200 1.000 800
3
Totaaloordeel
2
600
Binnenklimaat
400 200 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De weergegeven boekwaarde is voor het gehele gebouw (met SBO Mozaik). Bij de luchtbehandelingskast is koeling aanwezig. Het schoolbestuur geeft aan dat dit wenselijk is vanwege de bezonning van het gebouw en hoge buitentemperaturen. Het gebouw wordt gedeeld met SBO Mozaik. Deze school heeft veel regionaal (taxi) verkeer bij de aanvang - en het einde van de schooldag wat intensieve verkeersbewegingen oplevert in de 'smalle' wijkontsluitingsweg. Momenteel wordt er een groen schoolplein gerealiseerd. Het dak van het gebouw is ingezet voor zonnepanelen met de postcoderoosmethode (wijk)bewoners. De school kan hier echter als grootverbuiker geen gebruik van maken. Het schoolbestuur overweegt om de bestaande TLarmaturen in het gebouw te vervangen door LED-verlichting. Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd. Van de huidige gaswarmtepomp dient het branderbed vervangen te worden. Dit blijkt vooralsnog niet meer mogelijk te zijn bij dit type ketel. Een nieuwe gaswatermtepomp is bij de huidige duurzaamheidsvoornemens binnen de gemeente nog een vraagteken en een kostbare aangelegenheid binnen haalbare onderwijshuisvestingsfinanciering. De installatie is ongeveer 10 jaar oud.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
3
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
2
Er is geen sprake van vandalisme
3
2College (Tijdelijke huisvesting) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
OMO
Adres:
Sportlaan 3A 5062 JJ Oisterwijk
Locatie:
Nevenvestiging
Onderwijssoort:
Voortgezet onderwijs
Brinnummer:
16OX
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
OMO
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2007
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
Energie + water
per
Beoordeling VO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit:
Onderwijsruimte:
m2 bvo
Aantal lokalen:
Overig:
m2 bvo
Aantal lokalen overig:
Nee 2
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
Inpandige gymzaal:
m bvo
Aantal gymzalen:
Beoordeling VO benchmark - Onderhoud
Totale capaciteit:
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
m2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Categorie capaciteit:
Tijdelijke huisvesting:
800
10
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
1.550
per
01-10-2022 €1 €1 €1 €1 €1 €1 €0 €0 €0 €0 €-
Gebruikers onderwijsruimte:
Gebruikers overige ruimte:
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2023
-
2038 DUURZAAMHEID
1.800
- Gem. verbruik gas
-
m³ per m ² bvo per jaar
1.600
- Gem. verbruik elektra
-
kWh per m ² bvo per jaar
1.400
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
1.200
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
#N/B
1.000 800
#N/B
WEii-indicatie:
600
= ( kWh/m² per jaar)
Zonnepanelen:
400
Andere duurzaamheidsaspecten: Nee
200 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2007
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2038 Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
6
-
-
-
Buitenkant
6
-
-
-
Binnenkant
6
-
-
-
Installaties
6
-
-
-
Onderwijsruimten
3
-
-
-
Werkomgeving staf
5
-
-
-
Functionaliteit
8.000 7.000 6.000
#WAARDE!
Totaaloordeel
Facilitaire voorzieningen
5
-
-
-
5.000
Toegankelijkheid
3
-
-
-
4.000
Plein
5
-
-
-
Ventilatie
6
-
-
-
Temperatuur
5
-
-
-
Licht
3
-
-
-
Geluid
6
-
-
-
#WAARDE!
3.000
Binnenklimaat
2.000 1.000 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Het schoolbestuur geeft aan dat de technische staat van de noodlokalen al geruime tijd is afgeschreven en aan vervanging toe is. De locatie heeft al geruime tijd veel last van ratten en ander ongedierte. Er is geen MJOP aanwezig in verband met het tijdelijke gebruik. De tijdelijke huisvesting wordt jaarlijks verlengd omdat er geen alternatief is. Vanwege ruimtetekort in het hoofdgebouw zijn jaren geleden de noodlokalen in gebruik genomen. De noodlokalen hadden een tijdelijk karakter. Tijdelijk is structureel geworden omdat er geen alternatief is. Het schoolbestuur geeft aan dat de noodlokalen veel gebreken en mankementen hebben omdat de technische levensduur al geruime tijd afgeschreven is. Het binnenklimaat voldoet niet aan de hedendaagse eisen. De aula is te krap voor het aantal groepen die in deze noodlokalen gehuisvest zijn.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
5
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
#WAARDE!
Er is soms sprake van vandalisme
#WAARDE!
2College ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
OMO
Adres:
Van Kemenadelaan 5 5061 EE Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Voortgezet onderwijs
Brinnummer:
16OX
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
OMO
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1991
Uitbreiding(en):
2002
Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
1.182.356
per
Energie + water
1-1-2022
Beoordeling VO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Laag
Categorie capaciteit: > 6.001 m²
Laag
Nee
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 37
73
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: > 6.001 m²
Hoog
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
9.716
Overig:
m2 bvo
Aantal lokalen:
m2 bvo
Aantal lokalen overig:
2
73
Inpandige gymzaal:
512
m bvo
Aantal gymzalen:
Totale capaciteit:
10.228
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
€3
Beoordeling VO benchmark - Onderhoud
Aantal tijdelijke huisv.
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
1.550
per
01-10-2022 €600.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€500.000 €400.000 €300.000
Gebruikers overige ruimte:
€200.000 €100.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2023
-
2038 DUURZAAMHEID
1.800
- Gem. verbruik gas
5,1
m³ per m ² bvo per jaar
1.600
- Gem. verbruik elektra
22
kWh per m ² bvo per jaar
1.400
- Gem. verbruik water
0,3
m³ per m ² bvo per jaar
1.200
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
204.621
WEii-indicatie:
Zeer zuinig
Zonnepanelen:
Ja
1.000 800 600 400
kg per jaar
= (21 kg per m² bvo per jaar ) = (81 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Nee
200 0
1991
2002
Geheel algemeen
4
3
-
-
Buitenkant
3
3
-
-
Binnenkant
4
3
-
-
Installaties
5
5
-
-
Onderwijsruimten
4
4
-
-
Werkomgeving staf
4
4
-
-
Facilitaire voorzieningen
3
3
-
-
Toegankelijkheid
2
2
-
-
6.000
Plein
4
4
-
-
4.000
Binnenklimaat Ventilatie
6
5
-
-
Temperatuur
5
5
-
-
Licht
2
2
-
-
Geluid
5
5
-
-
2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2038 Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Functionaliteit
12.000
10.000
8.000
2.000
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN Het gebouw uit 1991 is in 2002 uitgebreid en heeft samen een oppervlakte 10228 m2 bvo inclusief gymzaal. Een leerlingenprognose is lastig op te stellen voor het VO in Oisterwijk. Daarom ontbreekt deze op de factsheet. Een verdere toelichting hierop is te lezen in het IHP. Het schoolbestuur geeft aan dat het gebouw niet aansluit bij de onderwijsvisie en onderwijsconcept. Het gebouw heeft te veel beperkingen door de gangenstructuur om de onderwijsruimten goed aan te passen en aan te laten sluiten bij de onderwijsvisie- en de manier van lesgeven. Daarnaast is er sprake van ruimtetekort. Dit geldt zowel voor onderwijsruimten als werkplekken voor medewerkers.
Op gezamenlijk initiatief van de school en gemeente is voor 2College Durendael een quickscanonderzoek uitgevoerd. Deze is beschikbaar bij het IHP als bijlage.
Totaaloordeel
4
Totaaloordeel
Veiligheid
5
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
4
Er is soms sprake van vandalisme
2
De Nieuwe Linde ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Onderwijsstichting De Nieuwe Linde
Adres:
Postelein 2 5063 EA Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
31TA
Denominatie:
AB
GEBOUW Juridisch eigendom:
Onderwijsstichting De Nieuwe Linde
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1991
Uitbreiding(en):
2004
Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€
Boekwaarde:
358.320
per
1-1-2022
€4
Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Onderwijsruimte:
m2 bvo
962
Inpandige gymzaal: 962
1
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 83
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 15
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Aantal speellokalen: Aantal lokalen overig:
m bvo
Totale capaciteit:
6
2
m2 bvo
Overig:
Aantal lokalen:
7
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 375 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
54
per
01-10-2022 €500.000 €450.000 €400.000 €350.000 €300.000 €250.000 €200.000 €150.000 €100.000 €50.000 €-
Gebruikers onderwijsruimte:
Gebruikers overige ruimte:
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 26% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
90
- Gem. verbruik gas
-
m³ per m ² bvo per jaar
80
- Gem. verbruik elektra
-
kWh per m ² bvo per jaar
70
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
60
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
#N/B
50 40
#N/B
WEii-indicatie:
30
Zonnepanelen:
20
= ( kWh/m² per jaar) Nee
Andere duurzaamheidsaspecten:
10 0
1991
2004
Geheel algemeen
3
3
-
-
Buitenkant
4
3
-
-
-44% leegstand in 2038
Binnenkant
4
3
-
-
-44% leegstand
Installaties
3
3
-
-
Onderwijsruimten
2
2
-
-
Werkomgeving staf
3
3
-
-
Facilitaire voorzieningen
3
3
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
600
Speelplein
4
-
-
-
400
Binnenklimaat Ventilatie
6
6
-
-
Temperatuur
6
6
-
-
Licht
3
3
-
-
Geluid
3
3
-
-
2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE
Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Functionaliteit
1.200
1.000
800
200
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De Nieuwe Linde is een nieuw opgerichte school. De groei van het leerlingenaantal is daardoor lastig te bepalen. De weergegeven boekwaarde bestaat voor een deel uit de nieuwe inrichting en leerpakket (€141.222,72) en de nog openstaande boekwaarde van de Molenhoek (€217.097,18) Sinds de ingebruikename is enkel de teamkamer is vergroot. Het schoolbestuur geeft aan dat de ventilatie en de temperatuur in het gebouw zijn niet onder controle te krijgen.
Er is geen recent MJOP aanwezig. Deze is niet geüpdate in afwachting van het IHP. Voor de factsheet is een MJOP gebruikt uit 2017. In dat MJOP staat voor 2031 groot onderhoud gepland waardoor kosten in dat jaar hoog zijn. De school zit pas een jaar in het gebouw. Daarom is er geen gas, water en licht afschrijving beschikbaar.
Totaaloordeel
3
Totaaloordeel
Veiligheid
5
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
3
Er is soms sprake van vandalisme
3
AZC School ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Opmaat
Adres:
Kievitsblekweg 4 5062 SV Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs en voortgezet onderwijs
Brinnummer:
10VR
Denominatie:
AZC
GEBOUW Juridisch eigendom:
Stichting Opmaat
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1980
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
Energie + water
per
Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit:
Onderwijsruimte:
m2 bvo
Overig:
m2 bvo
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
Aantal lokalen overig:
2
Inpandige gymzaal:
m bvo
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
Totale capaciteit:
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
Tijdelijke huisvesting:
m2 bvo
Aantal tijdelijke huisv.
Categorie capaciteit:
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van - m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
per
01-10-2022 €1 €1 €1 €1 €1 €1 €0 €0 €0 €0 €-
Gebruikers onderwijsruimte:
Gebruikers overige ruimte:
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2023
-
2038 DUURZAAMHEID
120
100
80
- Gem. verbruik gas
-
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
-
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel: 60
CO₂-uitstoot (indicatie):
#N/B
#N/B
WEii-indicatie:
40
Zonnepanelen:
= ( kWh/m² per jaar) Nee
Andere duurzaamheidsaspecten:
20
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1980
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2038 Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
-
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
1
Functionaliteit
1
Onderwijsruimten
-
-
-
-
1
Werkomgeving staf
-
-
-
-
1
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
1
Toegankelijkheid
-
-
-
-
1
Speelplein
-
-
-
-
#WAARDE!
Totaaloordeel
#WAARDE!
0 0
Binnenklimaat
0
Ventilatie
-
-
-
-
0
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De AZC school is voor dit IHP niet beoordeeld op kwaliteit. Ook zijn er geen gegevens opgehaald voor het onderhoud, gas,water of licht. Het leerlingenaantal schommelt tussen de 30 en 80 leerlingen. Er is een traject gestart voor een nieuwe AZC-school. De planvorming en financiering hiervoor loopt buiten het IHP om.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#WAARDE!
#WAARDE!
OBS De Kikkenduut ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Opmaat
Adres:
Burgemeester Verwielstraat 65 5062 GCOisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
10EF
Denominatie:
OP
GEBOUW Juridisch eigendom:
Stichting Opmaat
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1973
Uitbreiding(en):
2010
Renovatie(s):
2010 FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
671.147
per
1-1-2022
1.364
m2 bvo
Inpandige gymzaal: 1.364
12
Aantal speellokalen:
1
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Laag
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 40
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 44
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
Aantal lokalen:
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
2
m2 bvo
Overig:
€8 € 12
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
m bvo
13
Gemiddeld
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1755 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
329
per
01-10-2022 €160.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€140.000 €120.000 €100.000 €80.000
Gebruikers overige ruimte:
€60.000 €40.000 €20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 9% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
400
- Gem. verbruik gas
8,3
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik elektra
34
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,5
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar kg per jaar
300 250
Energielabel:
200
CO₂-uitstoot (indicatie):
45.411
150
WEii-indicatie:
Gemiddeld
Zonnepanelen:
Nee
100
= (33 kg per m² bvo per jaar ) = (133 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1973
2010
(Schaal 1 tot 6)
Geheel algemeen
3
-
-
-
Buitenkant
3
-
-
-
Binnenkant
3
-
-
-
Installaties
4
-
-
-
Onderwijsruimten
3
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
4
-
-
-
Toegankelijkheid
3
-
-
-
Speelplein
2
-
-
-
Ventilatie
3
-
-
-
Temperatuur
3
-
-
-
Licht
3
-
-
-
Geluid
3
-
-
-
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 47% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
47% tekort
Totaaloordeel
Functionaliteit
2.500
2.000
1.500
3
Totaaloordeel
3
1.000
Binnenklimaat 500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De totale oppervlakte van het hoofdgebouw is momenteel 1.362 m2. De oppervlaktes van de verschillende bouwdelen zijn niet bekend bij het schoolbestuur. De school zit met drie klassen in tijdelijke huisvesting (Den Donk). De oppervlakte van de tijdelijke huisvesting is onbekend bij het schoolbestuur. Vragen naar kwaliteit zijn subjectief. Ik heb e.e.a. nu dus ingevuld op basis van mijn beleving. Dit kan onder betrokkenen natuurlijk erg divers zijn. Meten is weten zou ik zeggen. Het schoolbestuur geeft aan dat de verkeerssituatie, afhankelijk van het gedrag van ouder en overige weggebruikers, voor lastige situaties zorgen. Er is een breed trottoir aanwezig en een afscheiding door bomen. Het MJOP bestaat uit een uitgebreide planning voor de komende 5 jaar.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
3
Er is soms sprake van vandalisme
3
OBS De Bienekebolders ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stichting Opmaat
Adres:
Kloosterlaan 26 5066 AN Moergestel
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
23CG
Denominatie:
OP
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Oisterwijk
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
2013
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
4.922.733
1-1-2022
per
733
m2 bvo
Overig:
2.479
m2 bvo
3.212
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 18
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 32
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
2
m bvo
Totale capaciteit:
€9
Aantal lokalen: Aantal speellokalen:
Inpandige gymzaal:
€ 36
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
1
1
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Laag
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Laag
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 650 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
104
per
01-10-2022 €35.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€30.000 €25.000 €20.000
Gebruikers overige ruimte: Stichting Boom
1.789
m² bvo
690
m² bvo
Humankind KDV + BSO
€15.000 €10.000 €5.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 55% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
180
- Gem. verbruik gas
20,9
m³ per m ² bvo per jaar
160
- Gem. verbruik elektra
120
kWh per m ² bvo per jaar
140
- Gem. verbruik water
1,3
m³ per m ² bvo per jaar
120
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
CO₂-uitstoot (indicatie):
28.978
kg per jaar
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
Energielabel:
100 80 60 40
= (40 kg per m² bvo per jaar ) = (108 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
20 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2013
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
Binnenkant
2
-
-
-
Installaties
2
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
2
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
600
Speelplein
2
-
-
-
400
Binnenklimaat Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
3
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 38% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
38% tekort
Functionaliteit
1.200
1.000
800
200
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN De weergegeven boekwaarde is voor de gehele Brede School Moergestel. De school zit in medegebruik in het gebouw bij de Vonder. De beoordeling van de Vonder is overgenomen voor OBS de Bienekebolders. Het schoolgebouw bestaat uit twee gebouwlagen onder een afgeschuind platdak. Stichting Boom geeft aan dat dit hoge binnentemperatuur oplevert tijdens zomerse omstandigheden. Er is een luchtbehandelingskast aanwezig zonder koeling.
Het MJOP is in september 2022 geactualiseerd. De kosten en het verbruik van gas, water en licht zijn weergegeven voor de totale onderwijscapaciteit van De Vonder en De Bienekebolders.
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
Veiligheid
2
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
3
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
3
PI School ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Koraal
Adres:
Hondsberg 5 5062 JT Oisterwijk
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
(voortgezet) speciaal onderwijs
Brinnummer:
01OZ
Denominatie:
AB
GEBOUW Juridisch eigendom:
Koraal
Economisch claimrecht:
Gemeente Oisterwijk
Bouwjaar initieel:
1971
Uitbreiding(en):
1980
1993 2007
Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
505.553
per
Energie + water
1-1-2022
Beoordeling SO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
3.029
m2 bvo
Aantal lokalen:
Laag
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Laag
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 44
Aantal lokalen overig:
2
Inpandige gymzaal:
335
m bvo
Aantal gymzalen:
Totale capaciteit:
3.364
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
20
Aantal speellokalen: m2 bvo
Overig:
€9
Beoordeling SO benchmark - Onderhoud 20
Categorie bouwjaar: 1966 - 1985
Hoog
Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
per
01-10-2022 €400.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€350.000 €300.000 €250.000 €200.000
Gebruikers overige ruimte:
€150.000 €100.000 €50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
12,1
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
16
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,1
m³ per m ² bvo per jaar
100
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
80
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
94.120
WEii-indicatie:
Gemiddeld
Zonnepanelen:
Nee
140 120
60 40
kg per jaar
= (31 kg per m² bvo per jaar ) = (131 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
20 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
1971
1980
1993
2007
Geheel algemeen
4
-
-
-
Buitenkant
4
-
-
-
Binnenkant
4
-
-
-
Installaties
5
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
3
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
3
-
-
-
Toegankelijkheid
3
-
-
-
Plein
3
-
-
-
Ventilatie
5
-
-
-
Temperatuur
5
-
-
-
Licht
5
-
-
-
Geluid
4
-
-
-
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2038 Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Functionaliteit
3.500 3.000 2.500 2.000
4
Totaaloordeel
3
1.500
Binnenklimaat
1.000 500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Een leerlingenprognose is lastig op te stellen voor het (V)SO. Daarom ontbreekt deze op de factsheet. Een verdere toelichting hierop is te lezen in het IHP. Voor het leerlingenaantal zijn de cijfers uit de rapportage 'PI Hondsberg Advies renovatie' aangehouden. De school is gehuisvest in een gebouw uit 1971 en afhankelijk van natuurlijke ventilatie.
Het MJOP betreft een planning van 2016. Op basis hiervan heeft de school in 2017 vervangende huisvesting aangevraagd. Dit traject loopt nog steeds. MJOP is niet geactualiseerd en alleen noodzakelijk onderhoud is uitgevoerd.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
5
Er is soms sprake van vandalisme
2
Basisschool De Hasselbraam ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Stroomm
Adres:
Sportlaantje 8 5076 AM Haaren
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
27AK
Denominatie:
OP
GEBOUW Juridisch eigendom:
Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen
Economisch claimrecht:
Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen
Bouwjaar initieel:
2016
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN
Huurcontract:
afgesloten
einddatum
16-9-2014
16-9-2064
€
Boekwaarde:
-
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn maanden
per
937
m2 bvo
Overig:
1.888
m2 bvo
Aantal lokalen:
7
Aantal speellokalen:
1
Aantal lokalen overig:
2
Inpandige gymzaal:
1.874
m bvo
Aantal gymzalen:
Totale capaciteit:
4.699
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
€ 21 €9
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
Categorie bouwjaar: 2016 en jonger
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€6
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 33
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud 8
Categorie bouwjaar: 2016 en jonger
Laag
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Laag
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 875 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
150
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Kindertuin
()
Klimop
()
Gebruikers overige ruimte: Kindertuin
495
m² bvo
Sport
1.874
m² bvo
Klimop
1.392
m² bvo
€1 €1 €1 €1 €1 €1 €0 €0 €0 €0 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -2% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
180
- Gem. verbruik gas
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
160
- Gem. verbruik elektra
55
kWh per m ² bvo per jaar
140
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
120
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
285
WEii-indicatie:
Zeer zuinig
Zonnepanelen:
Nee
100 80 60 40
kg per jaar
= (0 kg per m² bvo per jaar ) = (62 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Nee
20 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2016
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
Binnenkant
2
-
-
-
Installaties
2
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
4
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
600
Speelplein
2
-
-
-
400
Binnenklimaat Ventilatie
2
-
-
-
Temperatuur
2
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 0% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
0% tekort
Functionaliteit
1.200
1.000
800
200
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Voor het onderwijs in Haaren huurt de gemeente ruimtes van Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen. Deze is verantwoordelijk voor het onderhoud. Alleen het MJOP voor de binnenkant van het gebouw is beschikbaar. Dit is een gezamenlijk MJOP met de Klimop.
Totaaloordeel
2
Totaaloordeel
Veiligheid
2
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
2
Basisschool De Klimop ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
Cadans Primair
Adres:
Sportlaantje 8 5076 AM Haaren
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Basisonderwijs
Brinnummer:
04XD
Denominatie:
RK
GEBOUW Juridisch eigendom:
Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen
Economisch claimrecht:
Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen
Bouwjaar initieel:
2016
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN
Huurcontract:
afgesloten
einddatum
16-9-2014
16-9-2064
€
Boekwaarde:
-
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn maanden
per
1.392
m2 bvo
Overig:
1.432
m2 bvo
Aantal lokalen:
11
Aantal speellokalen:
1
Aantal lokalen overig:
2
Inpandige gymzaal:
1.874
m bvo
Aantal gymzalen:
Totale capaciteit:
4.698
m2 bvo
Totaal aantal lokalen:
m2 bvo
Tijdelijke huisvesting:
€ 14 € 10
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
Categorie bouwjaar: 2016 en jonger
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€4
MI-vergoeding (prijspeil 2022)*
€ 35
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud 12
Categorie bouwjaar: 2016 en jonger
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Laag
Aantal tijdelijke huisv. *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1400 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
261
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Kindertuin
()
Hasselbraam
()
€12.000 €10.000 €8.000 €6.000
Gebruikers overige ruimte: Kindertuin
495
m² bvo
€4.000
Sporthal
1.873
m² bvo
€2.000
Hasselbraam
937
m² bvo
€2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 3% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
300
250
200
150
100
- Gem. verbruik gas
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
59
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
0,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel:
Onbekend
CO₂-uitstoot (indicatie):
474
WEii-indicatie:
Zeer zuinig
Zonnepanelen:
Nee
kg per jaar
= (0 kg per m² bvo per jaar ) = (66 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten: Nee
50
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2016
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat
CAPACITEIT VS BEHOEFTE 12% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
12% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
2
-
-
-
Binnenkant
2
-
-
-
Installaties
2
-
-
-
Onderwijsruimten
2
-
-
-
Werkomgeving staf
4
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
2
-
-
-
Toegankelijkheid
2
-
-
-
Speelplein
2
-
-
-
Functionaliteit
1.800 1.600 1.400 1.200 1.000
2
Totaaloordeel
2
800 600
Binnenklimaat
400
Ventilatie
2
-
-
-
200
Temperatuur
2
-
-
-
Licht
2
-
-
-
Geluid
2
-
-
-
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Voor het onderwijs in Haaren huurt de gemeente ruimtes van Woningcorporatie Stichting Charlotte van Beuningen. Deze is verantwoordelijk voor het onderhoud. Alleen het MJOP voor de binnenkant van het gebouw is beschikbaar. Dit is een gezamenlijk MJOP met de Hasselbraam.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
2
Verkeersveiligheid
2
Vandalisme
2
Er is soms sprake van vandalisme
2