2021-41 RV Bijlage 2 - Onderzoek verbouwvarianten de Hongerman
Tekst van het document
ONDERZOEK VERBOUW VARIANTEN DE HONGERMAN NUENEN 18.02.2021 / VERSIE 1.2
INHOUDS OPGAVE Inleiding
3
Huidige situatie
4
Variant 1: Basis variant
11
Variant 2: Zuid variant
22
Variant 3: Noord variant
32
Resumé
41
INLEIDING Deze rapportage geeft een inzicht in de resultaten van het onderzoek naar diverse varianten voor de verbouwing van de Hongerman. Als we het in deze rapportage hebben over de Hongerman hebben, dan gaat het over de combinatie van De Hongerman, Scarabee (incl. het Kwetternet) en de Notendop. Daar waar nodig worden deze aparte namen alsnog gebruikt. In het onderzoek lag de focus op de ruimtelijke mogelijkheden in combinatie met de kosten, fasering en capaciteit. Het resultaat is een overzicht van een drietal varianten, de Basisvariant (Variant 1), Uitbreiding sporthal aan de zuidzijde (Variant 2) en Uitbreiding sporthal aan de noordzijde (Variant 3). Deze drie varianten worden voorafgegaan door een korte analyse van de bestaande situatie. Stakeholders Tijdens het onderzoek is er veelvuldig contact geweest met (een vertegenwoordiging van) gebruikers en omwonenden om de tussentijdse resultaten te delen en de kostbare input van hun kant te kunnen verwerken. Hierbij is met de omwonenden gesproken over de impact op de omgeving van de verschillende varianten. Met gebruikers is er gewerkt aan de ontwikkeling van de plattegronden zoals deze er nu liggen. Hierbij is er zoveel mogelijk rekening gehouden met ieders wensen.
3
Documenten De onderliggende documenten die voor deze rapportage zijn opgesteld betreffen zijn; • het technisch archief dossier De Hongerman, Scarabee en de Notendop • 3D modellen (bestaande situatie & drie varianten) • capaciteitsoverzicht per variant. • kostenraming per variant • voor wat betreft de technische levensduur van de Hongerman na renovatie kan er een periode van 40 jaar aangehouden worden. Alle vitale elementen worden immers vervangen. De hoofddraagconstructie bestaat uit een betonnen fundering en vloeren en het staalskelet hebben een levensduur van 100 jaar. Scope verbouwing de Hongerman Binnen de scope van de renovatie van de Hongerman valt de inrichting van de directe omgeving van het gebouw, zoals trottoirs, de aanpassing van het voorplein en eventuele aanpassingen en/of uitbreiding van het parkeerterrein als gevolg van de renovatie. Expliciet maakt de herinrichting van de openbare ruimte in bredere context en aanpassingen aan de verkeersituatie geen onderdeel uit van dit onderzoek. Wel kan het zo zijn dat er aanbevelingen worden gedaan over deze aspecten.
HUIDIGE SITUATIE Dit hoofdstuk omschrijft op hoofdlijnen de huidige situatie op gebied van logistiek en de ruimtelijke aspecten. Het is expliciet geen bouwkundige beoordeling.
HUIDIGE SITUATIE Directe omgeving De bestaande Hongerman ligt met zijn noord- en westgevel in een relatief groen gebied. Er bevinden zich veel bomen, gras en enkele sportveldjes en een jeu de boules baan. Aan de zuidzijde ligt het parkeerterrein waar een deel van wordt gebruik voor een groot aantal afvalbakken. Deze afvalbakken zorgen voor een onoverzichtelijke verkeerssituatie en een rommelig beeld.
De oostgevel ligt aan de Hoge Brake. De zone voor het gebouw is onoverzichtelijk en inefficiënt ingericht. De ingangen liggen verscholen en wanneer het druk is zorgen de fietsen voor een rommelig beeld en onoverzichtelijke routing. Verder draagt de groenvoorziening in de driekhoek, door type en hoogte, hieraan bij.
Verkeerssituatie De algehele verkeerssituatie rondom de Hongerman is niet optimaal door diverse bochten en in- en uitritten die ín of dicht óp de bochten liggen. Dit levert onwenselijke situaties op bij een gebouw waar veel kinderen gebruik van maken. Deze kinderen zorgen bovendien voor veel verkeersbewegingen op deze plek.
Groene omgeving
Afvalbakken
Onoverzichtelijk voorplein
5
HUIDIGE PLATTEGROND De Hongerman De plattegrond van de Hongerman heeft in de basis een logistiek goede opzet. Een ruime entree, goede positie van de beheerder, duidelijk onderscheid tussen de routing voor sporters en bezoekers, een toegang tot de kleedruimtes via een vuile gang en veel bergruimte.
LEGENDA Entreezone en horeca Sportruimtes
0.29
PVGE Een kritische kanttekening is dat de positie van de lift niet duidelijk is aangegeven en ook niet makkelijk toegankelijk is, doordat er een extra deur gepasseerd moet worden. De squashbaan is niet meer als zodanig in gebruik en tenslotte is de positionering van de toegang tot het gebouw niet logisch.
Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes Verkeersruimtes Overige ruimtes
Scarabee Scarabee heeft een aparte ingang. De indeling is logisch echter zijn niet alle ruimtes efficiënt te gebruiken. Met name het Kwetternest kent door de constructieve kolommen en schuine wanden zijn beperkingen, ondanks dat het qua oppervlakte een grote ruimte is. Er ontbreekt een lift en dus is de verdieping voor mensen die minder goed ter been zijn moeilijk te bereiken. Een nadeel voor een gebouwdeel dat door een oudere doelgroep wordt gebruikt.
0.26
0.28
0.27
Aparte entree de Notendop 0.41
0.24
0.42
0.40
0.25
0.30
0.31
0.32
0.33
0.34
0.36
0.37
0.38
0.39
De Notendop De Notendop heeft een eenvoudige plattegrond die uitstekend functioneert voor het gebruik door één partij. De ruimte is idealiter voor het gebruik als repetitieruimte voor een muziekvereniging iets hoger en groter. Verder zijn alle voorzieningen zoals opslag en toiletten voldoende aanwezig. Algemeen In zijn algemeenheid is de logistiek van de Hongerman, Scarabee en de Notendop als aparte gebouwen goed genoeg om als basis te dienen voor een succesvolle renovatie. Echter zijn alle voorzieningen verouderd, ook in ruimtelijke zin. Dit betekent dat niet alle gebouwdelen toegankelijk zijn voor mindervaliden. Het feit dat het drie losse gebouwen zijn die tegen elkaar staan, maar niet onderling zijn verbonden, wat multifunctioneel gebruik niet stimuleert.
6
0.44
0.43
0.23 0.35
0.48
0.08
0.19
0.06
0.15 0.09
0.20
0.18
0.14
0.16
0.49
0.46 0.47
0.51
0.10
Inefficiënte plattegrond
0.62
0.12
0.17
0.13 0.11
0.60
0.61
0.54 0.58
0.56 0.55
0.63
0.22
0.05
0.04
0.02
0.03
0.01
Entree niet goed zichtbaar
0.45
0.57
0.07
0.59
0.21
0.50
Aparte entree Scarabee
0.53
0.52
HUIDIGE LOGISTIEK Drie gebouwen, drie entrees Het gebouw De Hongerman zoals wij hebben gedefinieerd voor dit onderzoek bestaat uit drie gebouwdelen; De Hongerman, Scarabee en De Notendop. Deze gebouwen zijn in verschillende perioden gebouwd. Het belangrijkste resultaat hiervan is dat er ook drie verschillende entrees zijn, die gebruikt worden door de verschillenden doelgroepen.
LEGENDA
0.29
Entreezone en horeca Sportruimtes
In het licht van de ambitie om een multifunctionele Hongerman te ontwikkelen die een duurzame toekomst heeft, is dit een beperkende factor. Het staat toevallige ontmoetingen, het combineren van functies zoals een lift en een gemeenschappelijk gebruik van ruimtes in de weg.
PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes 0.26
0.27
Verkeersruimtes
0.28
Overige ruimtes
De Notendop
0.41
0.24
0.42
0.40
0.25
0.30
0.31
0.32
0.33
0.34
0.36
0.37
0.38
0.39
0.44
0.43
0.23
0.35
0.48
0.08
0.19
0.06
0.15 0.09
0.20
0.18
0.14
0.16
0.49
0.10
0.13
0.11
0.60
0.61
0.63
0.22
0.05
0.04
0.02
0.51
0.54 0.58
0.56 0.55
0.53
0.03
0.01
De Hongerman Scarabee
7
0.46 0.47
0.62
0.12
0.17
0.45
0.57
0.07
0.59
0.21
0.50
0.52
HUIDIGE VERDIEPING De Hongerman Voor de verdieping geldt hetzelfde als voor de begane grond; De plattegrond zit goed in elkaar met een centraal gelegen horeca ruimte die direct aan de tribune van de wedstrijdruimte is gelegen. De zone bovenaan de tribune wordt gebruikt als verkeersruimte. Verder bevinden zich op de verdieping de installatieruimtes en een extra vergaderruimte.
LEGENDA Entreezone en horeca Sportruimtes
Een gemiste kans is dat de koppeling vanuit de horeca ruimte met de verdieping van Scarabee louter een deur betreft waardoor er geen sprake is van een mogelijke uitbreiding van de horeca-ruimte.
PVGE
De hooggeplaatste juryruimte wordt niet meer gebruikt, vanwege de onstabiele vloerconstructie.
Verkeersruimtes
Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes
Overige ruimtes
De beperkte toetreding van daglicht maakt de verdieping een minder aangename ruimte om te verblijven. Tevens draagt het gebrek aan raampartijen eraan bij dat De Hongerman een zeer gesloten gebouw is, met weinig tot geen interactie met zijn omgeving. 1.08
Scarabee De verdieping van Scarabee bestaat uit een grote multifunctionele ruimte die als horeca ruimte kan worden ingezet, maar ook dienst doet als bewegingsruimte. Hiertoe zijn geen extra voorzieningen getroffen ten aanzien van het vloertype of de akoestiek. Voor de horeca functie is er hier een kleine bar en pantry aanwezig. Op de verdieping is verder nog een bergruimte en een toiletgroep (dames en heren) aanwezig. Een minder valide toiletgroep is hier niet aanwezig.
1.07
1.14
1.22
1.21
1.12
1.11
1.10
1.09
1.06
1.13
1.15
1.20
1.03
1.05
1.04
1.02
Installatieruimte Geen daglicht
8
1.16
1.01
Geen goede koppeling
1.17
1.18
1.19
HUIDIGE UITSTRALING Ontwerp De verschijningsvorm van het gebouw is markant te noemen. De vormentaal is door zijn schuine dakvorm zeer uitgesproken, maar werkt functioneel zeer beperkend. Verder is het gebouw relatief hoog, omdat er is gekozen voor een constructieve opzet van lichte en daardoor hoge stalen vakwerken. Daarnaast valt de vrije hoogte van de sportruimte met acht meter precies tussen verschillenden categorien; de standaard hoogtes van sporthallen betreffen 7, 9 of 11 meter, afhankelijk van de sporten die er worden uitgeoefend en op welk niveau. Ook is duidelijk te zien dat de verschillende gebouwdelen in verschillende ontwerp- en bouwperioden zijn gerealiseerd, waardoor de consistentie van ontwerp, detaillering en maatvoering ontbreekt.
9
Kleuren en Materialen De materialen geven een duidelijk beeld van de periode waarin het gebouw is gerealiseerd. Stalen beplating, schoon metselwerk uitgevoerd met een eenvoudige steen. De materialen zijn robuust, maar de elementen hebben in de afgelopen jaren hun werk gedaan. Met name valt de slechte staat van de kozijnen op veel plekken op. Het geheel aan materialen van de gevels en daken zijn toe aan vervanging. Isolatiewaarde De gehele schil (gevels, daken en kozijnen) kent een lage isolatiewaarde. Bij de realisatie van een duurzame Hongerman is het goed isoleren de eerste voorwaarde. Dit is een belangrijke reden waarom de gehele schil vervangen dient te worden. Interieur Het hele inbouwpakket (afwerkingen van vloer, wanden en plafonds) én de gehele installatie zijn sterk verouderd en daarmee toe aan vervanging.
RESUMÉ HUIDIGE SITUATIE De Hongerman is toe aan een renovatie waarbij de gehele schil moet worden aangepakt. Met de vervanging van de schil ontstaat de kans om binnen de geometrie van het bestaande gebouw aanpassingen te doen die bijdragen aan een multifunctioneel gebouw en die ervoor zorgen dat er ruimtes geactiveerd kunnen worden en de capaciteit kan worden geoptimaliseerd. De basis van de huidige Hongerman biedt voldoende aanknopingspunten om tot een succesvolle renovatie te komen. Met name de goede plattegronden biedt kansen om Scarabee en De Notendop te verbinden met elkaar én met de Hongerman. Bovendien is ook het hele inbouwpakket (afwerkingen van vloer, wanden en plafonds) én de gehele installatie toe aan vervanging. Verder zijn er enkele belangrijke aandachtspunten voor de directe omgeving van de Hongerman, waaronder de afvalbakken en de verkeerssituatie.
10
VARIANT 1 BASIS VARIANT De Basisvariant betreft een totale renovatie van (i) de gebouwschil (gevels, daken en kozijnen), (ii) het inbouwpakket (afwerkingen vloeren, wanden en plafonds) en de vervanging van de gehele installaties. Voor de basisvariant worden er enkele, met name interne, ingrepen voorgesteld die bijdragen aan het multifunctionele karakter van het gebouw. Deze ingrepen zijn functioneel van aard en zorgen voor meer gebruiksmogelijkheden en een optimalisatie van de capaciteit.
VARIANT 1 PLATTEGROND Interne wijzigingen De belangrijkste wijziging bestaat uit het aanpassen van de routing en benadering van het gebouw. Dit wordt gerealiseerd door een aantal ingrepen; • Het opheffen van de entrees van Scarabee en de Notendop • Het verleggen van de entree van de Hongerman naar de voorgevel, zodat deze duidelijk zichtbaar wordt vanaf de Hoge Brake. • De entree wordt verruimd door het verplaatsen van de kleedruimte naar de voormalige squashruimte en het verkleinen van de beheerderruimte • De overkapte ruimte bij de huidige entree wordt bebouwd waardoor er een emballage ruimte komt voor de horeca en er een containerruimte kan worden voorzien. • Intern wordt er een doorgang gemaakt tussen de Hongerman en Scarabee waarmee de verkeersruimtes van beide gebouwdelen worden verbonden • Ditzelfde gebeurt tussen Scarabee en De Notendop
LEGENDA
0.29
Entreezone en horeca Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes 0.26
Verkeersruimtes
0.28
0.27
Overige ruimtes
0.25
0.42 0.24
0.30
0.32
0.33
0.35
0.34
0.36
0.37
0.38
0.40
0.39
0.41
0.31 0.23
0.11
0.43
0.44
0.48
0.49
0.46
0.45 0.47
0.50
0.09 0.19
0.08
0.15
0.07
0.55
0.10 0.20
0.18
0.21
0.14
0.16
0.60
0.51
0.12
0.17
0.58
0.13
0.57 0.59
0.06
0.05
0.54
0.53
0.61
0.02
0.22
0.56
0.04
0.52
0.01
0.03
Koppeling verkeersruimtes Hongerman / Scarabee/ Notendop Uitbreiding onder het bestaande overstek Een gezamenlijke entrée aan de voorgevel
12
VARIANT 1 LOGISTIEK Eén entree Het resultaat van de genoemde ingrepen is dat alle bezoekers via de centrale entree de gerenoveerde Hongerman betreden en vanuit daar de wegen splitsen naar de sport-, muziek, sociaal-culturele of multifunctionele en horeca ruimtes.
LEGENDA
0.29
Entreezone en horeca
Door deze ingreep ontstaan er ontmoetingen tussen verschillende gebruikers en doelgroepen wat ervoor zorgt dat nieuwe verbindingen worden gelegd.
Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes 0.26
0.27
Verkeersruimtes
0.28
Overige ruimtes
0.25
0.42 0.24
0.30
0.32
0.33
0.35
0.34
0.36
0.37
0.38
0.40
0.39
0.41
0.31 0.23
0.11
0.43
0.44
0.48
0.49
0.46
0.45 0.47
0.50
0.09 0.19
0.08
0.15
0.07
0.55
0.10
0.20
0.18
0.21
0.14
0.16
0.60
0.17
0.58
0.13
0.57 0.59
0.06
0.05
0.56
0.54 0.53
0.61
0.02
0.22
0.04
0.52 0.01
0.03
Aparte emballageruimte Een gezamenlijke entree aan de voorgevel
13
0.51
0.12
VARIANT 1 VERDIEPING Horeca ruimte Op de verdieping worden wijzigingen voorgesteld die ervoor moeten zorgen dat de horeca-ruimte een aangenamere ruimte wordt om te verblijven. Er wordt meer flexibiliteit en capaciteit gerealiseerd door; • Het verleggen van de bar naar het centrum van het gebouw waardoor er een raampartij kan worden gerealiseerd in de gevel. • Verder worden er mobiele wanden toegepast tussen de horeca-ruimte en de verdieping van Scarabee. De ruimtes die hierdoor ontstaat zijn onafhankelijk van elkaar vanaf de tribune zijde te bereiken. • Tenslotte wordt de bestaande vergaderruimte samen met de verkeersruimte en de nieuwe verdiepingsvloer in de voormalige squashruimte getransformeerd naar een bewegingsruimte. Het resultaat is dat er een flexibele horeca ruimte ontstaat die voor elke gelegenheid aangepast kan worden. Bovendien wordt er een nieuwe functie toegevoegd aan het aanbod van de Hongerman, door een goed geoutilleerde bewegingsruimte te voorzien op een plek die middels het trappenhuis aan de zuidzijde ook in directe verbinding staat met de kleeden wasruimtes.
LEGENDA Entreezone en horeca Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes Verkeersruimtes Overige ruimtes
1.06 1.11
1.05
1.12
1.20 1.10
1.09
1.08
1.07
1.02 1.13
1.14
1.19
1.04
1.03
1.01
1.15
1.16
1.18
1.17
Multifunctionele bewegingsruimte Twee multifunctionele ruimtes
Raampartijen in horecaruimte
14
VARIANT 1 SITUATIESCHETS Impact omgeving De footprint van het gebouw verandert bij deze variant niet. Wel zijn er in de plattegrond enkele zaken aangepast, waardoor de verschillende logistieke stromen het gebouw op een andere manier benaderen. Dit zal in een aangepaste terreininrichting tot uiting komen. Terreininrichting Op deze situatietekening is een eerste aanzet gemaakt van de functionele aanpassingen en hoe deze vorm zouden kunnen krijgen. Dit betreft met name wijzigingen aan de oost- en noordzijde.
15
VARIANT 1 IMPRESSIE VOORGEVEL Voorgevel In de voorgevel is duidelijk de nieuwe entreepartij te zien waardoor de Hongerman een duidelijkere identiteit krijgt.
16
Materialen en kleuren Verder is te zien dat er voor deze beelden is gekozen voor een kleurenpallet dat bestaat uit champagne/ bruin-grijze tinten. Dit mag niet gezien worden als definitieve keuze, maar wel als intentie om een kleurenpallet te gebruiken voor het uiteindelijke ontwerp dat rust uitstraalt en een mooie combinatie maakt het met de groenvoorziening rondom het gebouw.
VARIANT 1 IMPRESSIES Overige gevels De zijgevels en achtergevel laten de basis zien van de gevelcomposities en het materiaal- en kleurenpallet. Hierbij is de aard van de materialisering gelijk aan de huidige Hongerman; Een steenachtige basis met een metalen beplating. Verder verandert de impact op de omgeving niet omdat er geen uitbreidingen plaatsvinden.
17
VARIANT 1 CAPACITEIT Capaciteitsuitbreiding De capaciteitsuitbreiding in deze variant is beperkt omdat er geen significante uitbreiding van het gebouw plaatsvindt. Dit betekent dat de capaciteitsuitbreiding wordt gerealiseerd door; • het realiseren van een bewegingsruimte op de verdieping die kan zorgen voor een kleine verlichting op de planning van de sportzalen; • het opdelen van de verdieping van Scarabee in twee grote multifunctionele ruimtes; • het breder inzetbaar zijn van de horeca ruimte. Als met al zijn dit subtiele verbeteringen ten aanzien van de huidige capaciteit.
18
VARIANT 1 FASERING Algemene uitgangspunten fasering Het startpunt van elk van de drie faseringen is de periode van 10 weken in de zomerperiode dat het gebouw geheel gesloten is. Daarbuiten vinden de werkzaamheden plaats, terwijl alle kernfuncties kunnen blijven plaatsvinden. Helaas kan dit niet voor iedere gebruiker in alle varianten. Daar waar dit niet het geval is wordt dit per variant aangegeven. Fase 1 De fasering van deze variant start met de renovatie van de schil van de sporthal én de totale renovatie (schil & inbouwpakket) van de entree en horeca zone. Deze werkzaamheden duren circa 3 maanden, waarvan tijdens de eerste 10 weken de werkzaamheden worden opgepakt die alleen kunnen worden uitgevoerd als het gebouw niet in gebruik is.
Fase 4 Fase 4 betreft de totale oplevering en inclusief het aanbrengen van de PV panelen en daarmee afronden van de nieuwe installaties. Dit kan namelijk pas na fase 3, als de hoofddraagconstructie is verstevigd. Deze fase duurt maximaal anderhalve maand.
?
3
Totale bouwtijd De totale bouwtijd is 16 maanden, waarvan 2,5 marge.
3
Tussen fase 1 en 2 is de interne verhuizing van de PVGE en Brassband Nuenen. De PVGE verhuist tijdelijk naar de verdieping waarbij gebruik gemaakt wordt van de bestaande vergaderruimte en de nieuwe horeca ruimte. De muziekverenigingen zullen tijdelijk buiten de Hongerman hun repetitieruimte moeten krijgen. Voor deze verhuizing is 1 maand gereserveerd. De totale doorlooptijd van fase 1 is daarmee 4 maanden.
PVGE
GESLOTEN: 10 WEKEN
GESLOTEN: 10 WEKEN
FASE 1: 4 maanden
FASE 2: 4 maanden
MARGE: 2,5 maand
FASE 3: 4 maanden GESLOTEN: 10 WEKEN
FASE 4: max 1,5 mnd
12 maanden totaal: 16 maanden
FASE 1: 4 maanden
FASE 2: 4 maanden 12 maanden totaal: 16 maanden
19
2 2
1
PVGE
GESLOTEN: 10 WEKEN
?
brassband NUENEN
1
Fase 2 Tijdens fase 2 wordt de Notendop en Scarabee in zijn geheel gerenoveerd (schil en inbouwpakket). Deze renovatie duurt 4 maanden. Na oplevering van dit deelproject kunnen de muziekverenigingen en de PVGE hun intrek nemen. Fase 3 Tijdens fase 3, die 4 maanden duurt, worden tal van werkzaamheden uitgevoerd ter afronding van de eerdere werkzaamheden en worden de voorbereidende werkzaamheden getroffen om tijdens de volgende periode van 10 weken de totale interieurrenovatie van de sporthal en de kleed- en waszone uit te voeren.
brassband NUENEN
MARGE: 2,5 maand
FASE 3: 4 maanden
FASE 4: max 1,5 mnd
VARIANT 1 BOUWKOSTEN Totstandkoming raming Omdat een renovatie als die van de Hongerman zeer specifiek is, is ervoor gekozen om per variant een bouwkostenraming op te stellen en vervolgens te verifieren met marktpartijen en referenties. De bouwkostenramingen zijn door MoederscheimMoonen opgesteld op basis van technische 3D modellen die van elk van de varianten zijn gemaakt. Deze aanpak zorgt voor een zorgvuldige bepaling van hoeveelheden en eenheidsprijzen, waardoor er een realistisch totaalbeeld wordt geschetst. Bouwkosten De bouwkosten voor deze variant zijn in nevenstaand schema gepresenteerd. Hierbij zijn de getallen op hoofdcategorieën samengevat voor wat betreft de directe bouwkosten. Verder zijn de uitgangspunten voor de staartkosten weergegeven. Investeringskosten Om vanuit de bouwkosten als basis een indicatief investeringsbudget te geven is er een percentage gehanteerd van 25% voor de bijkomende kosten. In deze 25% is 10% gereserveerd als onvoorzien, 13% voor de adviseurs en circa 2% leges.
Bouwkosten Variant 1 : Basisvariant Sloop Fundering Skelet Daken Gevels Binnenwanden Vloerafwerkingen Trappen/Hellingbanen Plafondafwerkingen Overig Bouwkundig Installaties klimaat Installaties elektro Installaties transport Vaste inrichtingen Terrein Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
4,25% 204.605 53.312 1,11% 374.696 7,79% 247.200 5,14% 563.201 11,71% 389.517 8,10% 236.615 4,92% 53.600 1,11% 385.007 8,00% 97.784 2,03% 1.173.352 24,39% 634.760 13,19% 45.000 0,94% 225.820 4,69% ‐ 0,00% 126.300 2,63% 4.810.769 100,00%
Bouwkosten Variant 2 : Uitbreiding Zuidzijde Sloop Fundering Skelet Daken Gevels Binnenwanden Vloerafwerkingen Trappen/Hellingbanen Plafondafwerkingen Overig Bouwkundig Installaties klimaat Installaties elektro Installaties transport Vaste inrichtingen Terrein Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
138 6.524
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
13% 5% 3%
620.000 234.223 121.796 5.786.788
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
10% 5% 3%
685 319 172 7.701
Algemene kosten (AK) Winst en Risico CAR / AVB / BOV Totale bouwsom
7% 3% 0,6%
405.075 185.756 38.266 6.415.885
Algemene kosten (AK) 7% Winst en Risico Beoogde aanneemsom 3% CAR / AVB / BOV 0,6% Totale bouwsom
539 247 50 8.538
/ 3873 m² BVO = 1.657/m² BVO
Investeringskosten Variant 1 : Basisvariant Totale bouwsom Terrein Opslag bijkomende kosten 25%
6.415.885 100.000 1.628.971
Onvoorzien Leges Advieskosten
Totale investering excl. BTW
20
232 229 701 307 662 559 299 79 499 124 1.465 807 45 371
/ 4803 m² BVO = 1.778/m
Investeringskosten Variant 2 : Uitbreiding Zuidzijde Totale bouwsom 8.538 Terrein 200 Opslag bijkomende kosten 25% 2.184 Onvoorzien Leges Advieskosten
8.144.856
Indicatieve investeringskosten
Totale investering excl. BTW
10.923
VARIANT 1 BOUWKOSTEN Context bouwkosten De renovatiekosten zijn bij de Hongerman relatief en hoog in vergelijking met de renovatiekosten van een meer standaard sporthal. Dit wordt o.a. veroorzaakt door drie gebouwspecifieke aspecten; Gebouwhoogte De Hongerman is circa 40% hoger dan strikt noodzakelijk is bij een standaard sporthal met een vrije hoogte in de sporthal van 7 meter. Dit wordt veroorzaakt door een tweetal aspecten; (i) De constructie van de sporthal is opgebouwd met vakwerken die zijn geconstrueerd door middel van lichte profielen waardoor de spanten relatief hoog zijn. Daarnaast is (ii) de vrije hoogte van de sporthal 8 meter. Deze hoogte valt precies tussen twee Tüv-ISA categorieën in, 7 en 9 meter. Hierdoor ontstaat er meer dan 50% meer geveloppervlakte dan bij een standaard sporthal. Ontwerp Door de geometrie van het ontwerp, met al zijn schuine daken, ontstaan er veel lastige aansluitingen. Er is weinig ruimte om aanpassingen aan het gebouw eenvoudiger uit te voeren. Bovendien is weinig consistentie tussen de verschillende gebouwdelen in maatvoering en detaillering wat extra complexiteit met zich meebrengt.
Hoog vakwerkspant Detaillering Tenslotte kent het gebouw een voor een sporthal wat luxe detaillering door de overstekken en gootconstructies rondom. Ook hiervoor geldt dat deze bij de renovatie voor extra complexiteit zorgen. Als onderdeel van dit onderzoek is er gekeken in hoeverre de geometrie van het gebouw kan worden aangepast om een eenvoudigere vorm te krijgen. Dit zou kunnen leiden tot een efficiëntere renovatie. Echter betekent dit dat het gebouw nog verder gestript moet worden dan nu is voorzien. Ook is overwogen om de constructie van de sporthal aan te passen. Echter zorgt het aanpassen van de hoofddraagconstructie (de spanten en kolommen van de sporthal) voor een veel langere doorlooptijd en zijn deze ingrepen niet in te passen in een planning waarbij de sporthal niet langer dan 10 aaneengesloten weken in de zomer is gesloten. Tenslotte zijn deze ingrepen ook vele malen duurder. De conclusie is dat de aanpassingen van de hoofddraagconstructie en de geometrie geen goede renovatie-ingrediënten zijn en zijn dus buiten beschouwing gelaten bij het verdere onderzoek. De Hongerman blijft open Een andere factor die van invloed is op de bouwkosten is het feit dat de Hongerman moet blijven functioneren tijdens de werkzaamheden, afgezien van de periode van 10 weken in de zomer.
Dit zorgt ervoor dat een renovatie extra complex is en dat heeft uiteraard ook effect op de bouwkosten.
Vrije plafondhoogte 8 meter
21
VARIANT 2 UITBREIDING ZUID Deze variant omvat een uitbreiding met een extra zaaldeel inclusief bijbehorende twee kleed- en wasruimten en extra oppervlakte aan toestellenberging. Hierdoor wordt extra sportcapaciteit gerealiseerd. In deze variant is tevens een vervanging van de Notendop opgenomen met een interne verbouwing van het huidige Scarabee. Doelstelling van deze laatste twee ingrepen is om de PVGE én een tweetal muziekverenigingen op te nemen in de gerenoveerde Hongerman. Een uitzonderlijke eigenschap van deze variant is dat het mogelijk is een volwaardige dojo (ruimte voor de uitoefening van vechtsporten) te realiseren. Dit is als een optie opgenomen en maakt niet standaard onderdeel uit van deze variant.
VARIANT 2 PLATTEGROND Sport In deze variant wordt het extra zaaldeel aan de zuidzijde geplaatst en wordt de bestaande toestellenberging aan de zuidzijde uitgebreid. Hierdoor vervalt de bestaande squashbaan en wordt het bestaande vluchttrappenhuis verplaatst. In deze variant vervalt er geen bergruimte op de begane grond.
0.35
LEGENDA
0.36
Entreezone en horeca Sportruimtes
Muziek Aan de noordzijde wordt de Notendop vervangen en komt deze in een grotere gedaante terug op dezelfde plek. Door deze ingreep is het mogelijk om ruimtelijk, logistiek en akoestisch (ruimteakoestiek -en geluidsoverdracht naar buiten) een zone te realiseren die goed is te gebruiken door twee muziekverenigingen. Daartoe zijn drie multifunctioneel inzetbare ruimtes gerealiseerd die o.a. dienst kunnen doen als individuele repetitieruimtes. Hiertoe is een kleine uitbreiding opgenomen ter plaatse van de bestaande entree van Scarabee.
PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes 0.32
0.31
0.33
Verkeersruimtes
0.34
Overige ruimtes
Vernieuwde Notendop 0.50
Sociaal-maatschappelijk De PVGE vindt in deze variant het nieuwe onderkomen aan de voorzijde van het gebouw waardoor de PVGE zowel in de entree als aan de gevel zichtbaarder wordt. Hiertoe wordt de bestaande trappartij verwijderd, constructieve aanpassingen gedaan en de diagonale wanden verwijderd waardoor er een efficientere ruimte ontstaat.
0.51 0.47
0.29
0.27
0.28
0.37
0.38
0.40
0.39
0.42
0.43
0.45
0.44
0.46 0.48 0.49
0.11
0.09 0.24
0.19
0.08
0.15
0.60
0.07
0.52
0.10 0.23
0.25
0.26
0.20
0.18
0.21
0.14
0.16
0.12
0.17
0.59
0.13
0.58
0.57
0.53
0.02
0.22
0.06
0.05
0.04 0.56
Er wordt tenslotte een nieuwe toiletgroep voorzien (Dames, Heren en Miva).
0.01
Uitbreiding extra zaaldeel, kleed- en wasruimtes en toestellenberging
23
0.41
0.30
0.55
0.54
0.03
Optimalisatie plattegrond Scarabee
VARIANT 2 LOGISTIEK Eén entree Ook in deze variant is er een centrale ingang waar alle gebruikers de Hongerman betreden. Verder zijn er voor de muziekverenigingen bergingen voorzien die direct vanaf de buitenzijde bereikbaar zijn. .Ook is er een direct aan de buitenzijde gelegen emballage ruimte en aparte containerruimte voorzien. Hierdoor zijn de primaire processen op een goede wijze gescheiden van de secundaire processen zoals de afvalverwerking en de aanvoer voor de horeca. Dit geldt ook voor de muziekbergingen.
0.35
LEGENDA
0.36
Entreezone en horeca Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes 0.32
0.31
0.33
Verkeersruimtes
0.34
Overige ruimtes
0.50
0.51
0.47 0.29
0.27
0.28
0.37
0.38
0.40
0.39
0.41
0.42
0.43
0.45
0.44
0.46
0.30
0.48 0.49
0.11
0.09 0.24
0.19
0.08
0.15
0.60
0.07
0.52
0.10
0.25
0.23
0.26
0.20
0.18
0.21
0.14
0.16
0.12
0.17
0.59
0.13
0.58
0.57
0.53
0.02
0.22
0.06
0.05
0.04 0.56 0.01
0.55
0.54
0.03
Van buiten bereikbare muziekbergingen Aparte emballageruimte Een gezamenlijke entrée aan de voorgevel
24
VARIANT 2 VERDIEPING Multifunctionaliteit & horeca Op de verdieping van Scarabee wordt de verdieping geoptimaliseerd, omdat hier de diagonale wanden én de trappartij verdwijnen. Wel worden hier de toiletten gehandhaafd voor eventuele evenementen. Hierdoor ontstaan twee volwaardige multifunctionele ruimtes die apart te bereiken zijn.
LEGENDA Entreezone en horeca
Bewegingsruimte Aan de zuidzijde van de het gebouw wordt de extra ruimte op de verdieping ingezet om een multifunctionele bewegingsruimte te realiseren die direct te bereiken is via het nieuwe vluchttrappenhuis.
Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes
Optioneel kan op de verdieping, zowel aan de zuidzijde als aan de noordzijde (boven de muziekruimte), een volwaardige dojo worden gerealiseerd. Zie rode gestippelde zones voor de mogelijke posities.
Verkeersruimtes Overige ruimtes
1.21
1.06
1.05 1.13
1.10 1.12
1.09
1.08
1.07
1.20
1.02
1.11
1.14
1.15
1.19
1.04
1.03
1.01
1.16
1.17
1.18
Multifunctionele bewegingsruimte Twee multifunctionele ruimtes
Raampartijen in horecaruimte
25
VARIANT 2 SITUATIESCHETS Bij variant 2 wordt de bestaande parkeerplaats voor een deel bebouwd met de uitbreiding van de sporthal. Dit betekent dat parkeerplaats, in- en uitritten én de positie en uitvoering van de afvalbakken opnieuw dienen te worden ontworpen. Daarnaast ontstaat er een extra capaciteitsvraag door met name de uitbreiding van de sporthal. Op basis van algemene parkeernormen (CROW) zou dit een uitbreiding van ca. 10 parkeerplaatsen met zich meebrengen (2 parkeerplaatsen per 100 vierkante meter BVO sport).
Mogelijke uitbreiding parkeerterrein
Aanbevelingen Bij deze variant is een aantal aanbevelingen van belang; • Het is aan te raden om een parkeervoorziening te maken met een gecombineerde in- en uitrit, bij voorkeur aan de Puyven zijde. Hierdoor kan de onoverzichtelijke inrit in de bocht vervallen. • Daarnaast is het aan te bevelen, en gezien de noodzakelijke uitbreiding van de parkeercapaciteit wellicht noodzakelijk, om de afvalbakken elders in het gebied te plaatsen. Afhankelijk van de positie is ook het ondergronds aanbrengen van deze voorzieningen zeer aan te raden. Uitgangspunt terreinontwerp In deze schets zijn de volgende aanpassingen weergegeven; • voetpadstructuur dient rondom het gebouw door te lopen • een enkel in/uitrit van de parkeerplaats • geen afvalbakken op deze parkeerplaats • eventuele uitbreiding richting de westzijde. Op basis van deze uitgangspunten dient in een latere fase een terreinontwerp ontwikkeld te worden.
26
In-/ uitrit vervalt
VARIANT 2 IMPRESSIE VOORGEVEL Voorgevel In de voorgevel is, evenals in variant 1, duidelijk de nieuwe entreepartij te zien, waardoor de Hongerman een duidelijkere identiteit krijgt. Verder is te zien dat het gebouw aan de zuidzijde is uitgebreid en dat de voorgevel daar wordt beëindigd met een recht volume.
27
VARIANT 2 IMPRESSIES Materialen en kleuren Voor wat betreft de gevelcomposities en het materiaal- en kleurenpallet is deze variant gelijk aan variant 1. Hierbij is de aard van de materialisering gelijk aan de huidige Hongerman; een steenachtige basis met een metalen beplating. Zuidgevel Verder verandert de impact op de omgeving aan de zuidzijde, doordat op deze plek het extra zaaldeel is gepositioneerd. Het gebouw komt hierdoor circa 15 meter dichter bij achterzijde van de huizen aan het Puyven. De afstand tot aan de achtergevels van deze woningen bedraagt circa 40 meter. Met de verdere ontwikkeling van het ontwerp van deze variant zal rekening gehouden moeten worden met de keuzes voor raampartijen in relatie tot de privacy van de omwonenden. Noordgevel Aan de noordzijde zorgt de iets grotere Notendop voor een kleine verandering. Het gebouw komt iets dichter bij, en is ook iets hoger dan het bestaande gebouw. De afstand bedraagt nog ruim 30 meter. Verder is er geen sprake van raampartijen in de Notendop waardoor de privacy van de bewoners van de woningen aan het Hongermanpad niet wordt beperkt. Achtergevel De achtergevel is langer maar komt ook in deze variant niet dichterbij de woningen aan de Lyndakkers. Deze uitbreiding van de toestellenberging wordt uitgevoerd met een plat dak.
28
VARIANT 2 CAPACITEIT Capaciteitsuitbreiding In deze variant wordt er een sportzaal toegevoegd die de capaciteit voor sportgerelateerde activiteiten met 33% verhoogt ten opzichte van de huidige Hongerman. Verder wordt de muziekcapaciteit verdubbeld door de ondersteunende faciliteiten en de repetitieruimte zo te ontwerpen dat er twee in plaats van één vereniging gehuisvest kan worden. De capaciteitsuitbreiding op de verdieping is gelijk aan variant 1. Dit betekent dat de capaciteitsuitbreiding wordt gerealiseerd door; • het realiseren van een bewegingsruimte op de verdieping die kan zorgen voor een kleine verlichting op de planning van de sportzalen • het opdelen van de verdieping van Scarabee in twee grote multifunctionele ruimtes • het breder inzetbaar zijn van de horeca ruimte.
29
VARIANT 2 FASERING Fase 1 In deze fase wordt de uitbreiding gerealiseerd aan de zuidzijde, waarbij er nog geen definitieve doorbraak wordt gerealiseerd. In dat perspectief blijft de Hongerman in deze fase onaangetast. Deze fase duurt circa 4 maanden. Fase 2 Fase 2 start tijdens de 10 weken dat het gebouw gesloten is tijdens de zomerperiode. Tijdens fase 2 zal de entree en horeca zone worden gerenoveerd, zowel de schil als het inbouwpakket. Ook wordt tijdens deze periode de totale schil van de sporthal gerenoveerd. Deze werkzaamheden kunnen niet plaatsvinden als de sporthal in gebruik is. Deze fase duurt 3 maanden.
1
Fase 4 Tijdens fase 4 worden tal van werkzaamheden uitgevoerd ter afronding van de eerdere werkzaamheden en start de voorbereiding om tijdens de volgende periode van 10 weken de totale interieurrenovatie van de sporthal en de kleed- en waszone uit te voeren. Deze fase duurt 5 maanden.
brassband NUENEN
4
Fase 5 Fase 5 betreft de totale oplevering en inclusief het aanbrengen van de PV panelen en daarmee afronden van de nieuwe installaties. Dit kan namelijk pas na fase 4, als de hoofddraagconstructie is verstevigd. Deze fase duurt maximaal 2 maanden.
4
1
Tussen fase 2 en fase 3 zal de PVGE naar de verdieping verhuizen en kan Brassband Nuenen verhuizen naar het nieuw gebouwde extra zaaldeel. Hiervoor is een maand opgenomen. Fase 3 Tijdens fase 3 wordt de totale renovatie (schil en inbouwpakket) van Scarabee uitgevoerd én wordt de Notendop gesloopt en in zijn nieuwe vorm gebouwd. Deze fase neemt 4 maanden in beslag. Ook voor de verhuizing van PVGE naar hun definitieve plek én de verhuizingen van de Brassband Nuenen is weer een maand opgenomen. Dat maakt deze fase in totaal 5 maanden.
brassband NUENEN
3
2
3
2 PVGE
PVGE GESLOTEN: 10 WEKEN (zomer periode)
GESLOTEN: 10 WEKEN Marge: 0,5 mnd
FASE 4 maanden 1: 31:maanden
fase 2: 4 maanden
fase 4: 5 maanden
fase 3: 5 maanden
GESLOTEN: 10 WEKEN (zomer periode)
totaal: 20,5 maanden
GESLOTEN: 10 WEKEN
12 maanden
Marge: 0,5 mnd FASE 4 maanden 1: 31:maanden
fase 2: 4 maanden
fase 3: 5 maanden totaal: 20,5 maanden 12 maanden
30
fase 4: 5 maanden
fase 5: max 2 maanden
VARIANT 2 BOUWKOSTEN Het verschil in bouwkosten voor variant 2 ten opzichte van variant 1 wordt met name veroorzaakt door Bouwkosten Variant 1 : de Basisvariant uitbreiding van de sporthal. Deze uitbreiding gaat Sloop gepaard met de uitbreiding van de toestellenberging Fundering en met een tweetal kleed- en wasruimtes. Bovendien komt er in deze variantSkelet ook nog een verdieping bij zodat dit (i) past in Daken het ontwerp van de huidige Gevels Hongerman en (ii) zo veel mogelijk m² creëert binnen deze variant. Immers vervalt bij deze variant de Binnenwanden squashbaan (en daarmee dus ook de nieuwe functie Vloerafwerkingen van de squashbaan zoals geformuleerd in variant 1). Trappen/Hellingbanen
4,25% 204.605 53.312 1,11% 374.696 7,79% 247.200 5,14% 563.201 11,71% 389.517 8,10% 236.615 4,92% 53.600 1,11% 385.007 8,00% 97.784 2,03% 1.173.352 24,39% 634.760 13,19% 45.000 0,94% 225.820 4,69% ‐ 0,00% 126.300 2,63% 4.810.769 100,00%
Plafondafwerkingen
Inefficiënt Overig Bouwkundig Zoals bij variant 1 al uitgelegd is het gebouw hoog, Installaties kent het ontwerp aspecten die ookklimaat de uitbreiding Installaties elektro complexer maken zoals de schuine zijdes en de Installaties transport detaillering. De schuine zijdes zijn beperkt toegepast bij de uitbreiding om deze efficient te kunnen Vaste inrichtingen maken, zowel in bouwkosten als gebruiksmogelijkeden. Terrein Ruimtes met rechte muren bieden immers meer Diversen mogelijkeden.
Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
Notendop Bouwplaatskosten 13% 620.000 Een ander aspect is deAlgemene vernieuwing van de Notendop. 5% 234.223 Deze investering is nietNadere geheel planuitwerking te zien als verhoging van de bouwkosten omdat hetprijsrisico realiseren van een Afkoop 3% 121.796 muziekruimte binnen Subtotaal de huidige Hongerman ook een 2 5.786.788 kostbare ingreep is. Dit wordt met name veroorzaakt door de noodzaak van het maken van een akoestisch Algemene kosten (AK) 7% 405.075 ontkoppelde ruimte, een zogenaamde doos-in-doos Winst en Risico 3% 185.756 constructie. Omdat ook de hoogtes in het bestaande CAR / AVB / BOV 0,6% 38.266 gebouw beperkt zijn is het uiteindelijke akoestische Totaleniet bouwsom 6.415.885 resultaat in deze constructie optimaal. Door de / 3873 m² BVO = 1.657/m² BVO Notendop te vervangen is het mogelijk om zowel ruimtelijk als akoestisch een optimale ruimte te realiseren die kostenefficiënt kan worden gerealiseerd. Investeringskosten Variant 1 : Basisvariant
Totale bouwsom Terrein Opslag bijkomende kosten
25%
6.415.885 100.000 1.628.971
Onvoorzien Leges Advieskosten
Totale investering excl. BTW
31
Bouwkosten Variant 2 : Uitbreiding Zuidzijde Sloop Fundering Skelet Daken Gevels Binnenwanden Vloerafwerkingen Trappen/Hellingbanen Plafondafwerkingen Overig Bouwkundig Installaties klimaat Installaties elektro Installaties transport Vaste inrichtingen Terrein Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
232.333 3,56% 229.298 3,51% 701.893 10,76% 307.934 4,72% 662.554 10,15% 559.674 8,58% 299.819 4,59% 79.900 1,22% 499.580 7,66% 124.549 1,91% 1.465.201 22,46% 807.398 12,37% 45.000 0,69% 371.030 5,69% ‐ 0,00% 138.800 2,13% 6.524.963 100,00%
Bouwkosten Variant 3 : Uitbreiding Noordzijde Sloop Fundering Skelet Daken Gevels Binnenwanden Vloerafwerkingen Trappen/Hellingbanen Plafondafwerkingen Overig Bouwkundig Installaties klimaat Installaties elektro Installaties transport Vaste inrichtingen Terrein Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
10% 5% 3%
685.000 319.308 172.426 7.701.697
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
Algemene kosten (AK) Winst en Risico CAR / AVB / BOV Totale bouwsom
7% 3% 0,6%
539.119 247.224 50.928 8.538.968
Algemene kosten (AK) Winst en Risico CAR / AVB / BOV Totale bouwsom
/ 4803 m² BVO = 1.778/m² BVO
/ 4556
Investeringskosten Variant 2 : Uitbreiding Zuidzijde Totale bouwsom 8.538.968 Terrein 200.000 Opslag bijkomende kosten 25% 2.184.742
Investeringskosten Variant 3 : Uitbreiding Noordzijde Totale bouwsom Terrein Opslag bijkomende kosten
Onvoorzien Leges Advieskosten
8.144.856
Totale investering excl. BTW
Onvoorzien Leges Advieskosten
10.923.710
Totale investering excl. BTW
VARIANT 3 UITBREIDING NOORD Deze variant omvat een uitbreiding met een extra zaaldeel inclusief bijbehorende twee kleed- en wasruimten en de extra oppervlakte aan toestellenberging. Hiermee wordt extra sportcapaciteit gerealiseerd. In deze variant verhuist de PVGE naar de verdieping en worden de muziekvereniging(en) naar Scarabee verhuist. Hiertoe wordt een kleine een-laagse uitbouw gerealiseerd. Verder zijn de constructieve ingrepen aan Scarabee gelijk aan die in variant 2.
VARIANT 3 PLATTEGROND Sport In deze variant wordt het extra zaaldeel aan de noordzijde geplaatst en de bestaande toestellenberging aan de noordzijde uitgebreid. Hierdoor vervalt de bestaande Notendop. Om de muziekverenigingen te kunnen huisvesten in Scarabee wordt er een een-laagse uitbreiding op de begane grond gerealiseerd. Verder vervalt er een deel van de bergruimte, omdat één van de twee extra kleed- en wasruimtes wordt gerealiseerd in de bestaande bergingen. Sociaal-maatschappelijk / muziek Verder verhuist de PVGE naar de verdieping. De structuur van de bergruimte en individuele repetitieruimtes in Scarabee blijft gelijk aan variant 2. Aandachtspunt is dat de muziekruimte uitgevoerd moet worden als een ''doos-in-doos constructie''. Dit betekent dat deze ruimte akoestisch ontkoppeld moet worden van de rest van het gebouw. Bovendien is het niet mogelijk deze ruimte geheel vrij te maken van constructieve elementen zoals kolommen.
Uitbreiding extra zaaldeel, kleed- en wasruimtes en toestellenberging
0.31
0.30
LEGENDA Entreezone en horeca Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes
0.26
0.28
0.27
0.29
Verkeersruimtes Overige ruimtes 0.25
0.24
0.32
0.35
0.34
0.36
0.37
0.38
0.41
0.40
0.39
0.43
0.42
0.45
0.44
0.33
0.23
Om dit alles te realiseren wordt ook in deze variant de constructieve structuur van Scarabee aangepast, vervalt de trappartij en worden de diagonale wanden verwijderd. Er wordt tenslotte een nieuwe toiletgroep voorzien (Dames, Heren en Miva).
0.11
0.09 0.19
0.08
0.15
0.46
0.07
0.53
0.10 0.20
0.18
0.21
0.14
0.16
0.12
0.17
0.13
0.47
0.22
0.06
0.05
0.52
0.48
0.02
0.04 0.49 0.01
0.50
0.51
0.03
Optimalisatie plattegrond Scarabee Deel bergruimte vervalt ten behoeve kleed- en wasruimte
33
Uitbreiding ten behoeve muziekruimte
VARIANT 3 VERDIEPING PVGE op de verdieping De verdieping wordt aan de Scarabee zijde geoptimaliseerd, omdat hier de diagonale wanden én de trappartij verdwijnen, net zoals in variant 2. Ook worden hier de toiletten gehandhaafd voor eventuele evenementen. Hierdoor ontstaan twee volwaardige multifunctionele ruimtes, waarvan er één dienst doet als ruimte voor de PVGE. Voor de verdere ontwikkeling van het ontwerp zijn hierbij de bereikbaarheid en het realiseren van voldoende daglicht aandachtspunten.
LEGENDA Entreezone en horeca Sportruimtes PVGE Muziekruimtes Multifunctionele ruimtes Verkeersruimtes Overige ruimtes
1.06
1.12
1.05
1.11
1.10
1.09
1.08
1.07
1.02 1.13
1.14
1.18
1.04
1.03
1.01
1.15
1.16
1.17
Multifunctionele bewegingsruimte Ruimte PVGE
Raampartijen in horecaruimte
34
VARIANT 3 SITUATIESCHETS Bij deze variant zijn er aan de noordzijde minimale wijzigingen. Deze zijn beperkt omdat de uitbreiding van de sporthal geen andere functies overlapt waardoor de noodzakelijke wijzigingen beperkt zijn. De wijzigingen in het terrein voor het bereiken van de muziekbergingen zijn gelijk aan de aanpassingen in variant 2. Daarnaast ontstaat er extra capaciteitsvraag voor parkeren, door met name de uitbreiding van de sporthal. Op basis van algemene parkeernormen (CROW), twee parkeerplaasten per 100 vierkante meter BVO sport, zou dit een uitbreiding van ca. 10 parkeerplaatsen met zich meebrengen. Deze zou aan de zuidzijde gerealiseerd kunnen worden als uitbreiding van de bestaande parkeerplaats.
35
Mogelijke uitbreiding parkeerterrein
VARIANT 3 IMPRESSIE VOORGEVEL Voorgevel In de voorgevel is, evenals in varianten 1 en 2, duidelijk de nieuwe entreepartij te zien waardoor de Hongerman een duidelijkere identiteit krijgt. Verder is in deze variant aan de voorzijde geen wijziging te zien, omdat de uitbreiding van de sporthal binnen de gevel blijft van Scarabee.
36
VARIANT 3 IMPRESSIES Noordgevel De impact verandert in variant 3 met name bij de noordgevel. Deze komt tot circa 30 meter van de achtergevels van de woningen aan het Hongermanpad. West- en zuidgevel De westgevel wordt langer, maar komt niet meer dichterbij de woningen aan de Lyndakkers. Aan de zuidzijde verandert er niets.
37
VARIANT 3 CAPACITEIT Capaciteitsuitbreiding In deze variant wordt er een sportzaal toegevoegd die de capaciteit voor sportgerelateerde activiteiten met 33% verhoogt ten opzichte van de huidige Hongerman. Verder wordt de muziekcapaciteit verdubbeld door de ondersteunende faciliteiten en de repetitieruimte zo te ontwerpen dat er twee in plaats van één vereniging gehuisvest kan worden. De capaciteitsuitbreiding op de verdieping is beperkter dan bij de varianten 1 & 2, omdat de PVGE naar de verdieping verhuist. De verdere capaciteitsuitbreiding is wel gelijk aan variant 1 en 2 en wordt gerealiseerd door; • het realiseren van een bewegingsruimte op de verdieping die kan zorgen voor een kleine verlichting op de planning van de sportzalen • het breder inzetbaar zijn van de horeca ruimte.
38
VARIANT 3 FASERING Fase 1 In deze fase wordt de uitbreiding gerealiseerd aan de noordzijde waarbij er nog geen definitieve doorbraak wordt gerealiseerd. In dat perspectief blijft de Hongerman in deze fase onaangetast. Deze fase duurt circa 3 maanden. Voordat deze fase begint zal Brassband Nuenen naar een tijdelijke locatie moeten verhuizen. Fase 2 Fase 2 start tijdens de 10 weken dat het gebouw gesloten is tijdens de zomerperiode. Tijdens fase 2 zal de entree en horeca zone worden gerenoveerd, zowel de schil als het inbouwpakket. Ook wordt tijdens deze periode de totale schil van de sporthal gerenoveerd. Deze werkzaamheden kunnen niet plaatsvinden als de sporthal in gebruik is. Deze fase duurt 3 maanden.
werkzaamheden. Ook worden de voorbereidende werkzaamheden getroffen om tijdens de volgende periode van 10 weken de totale interieurrenovatie van de sporthal en de kleed- en waszone uit te voeren. Deze fase duurt in totaal 5 maanden, waarvan de 10 weken onderdeel zijn. Tussen fase 3 en 4 is enige marge te vinden.
4
1
Fase 5 Fase 5 betreft de totale oplevering en inclusief het aanbrengen van de PV panelen en daarmee afronden van de nieuwe installaties. Dit kan namelijk pas na fase 4, als de hoofddraagconstructie is verstevigd. Deze fase duurt maximaal 3 maanden.
4
2
Fase 4 Tijdens fase 4 worden tal van werkzaamheden uitgevoerd ter afronding van de eerdere
2
3
?
brassband NUENEN
1
Tussen fase 2 en fase 3 zal de PVGE naar de verdieping verhuizen. Hiervoor is een maand opgenomen.
Fase 3 Tijdens fase 3 wordt de totale renovatie (schil en inbouwpakket) van Scarabee uitgevoerd. Deze fase neemt 3 maanden in beslag. Ook voor de verhuizing van PVGE naar hun definitieve plek én de verhuizingen van de Brassband Nuenen is weer een maand opgenomen. Dat maakt deze fase in totaal 4 maanden.
brassband NUENEN
3
PVGE
PVGE GESLOTEN: 10 WEKEN
fase 1: 3 maanden
fase 2: 4 maanden
GESLOTEN: 10 WEKEN
GESLOTEN: 10 WEKEN
fase 3: 4 maanden
Marge: 1,5 mnd
fase 4: 5 maanden
fase 5: max 2 maanden
GESLOTEN: 10 WEKEN
totaal: 19,5 maanden 12 maanden
fase 1: 3 maanden
fase 2: 4 maanden
fase 3: 4 maanden totaal: 19,5 maanden 12 maanden
39
?
Marge: 1,5 mnd
fase 4: 5 maanden
fase 5: max 2 maanden
VARIANT 3 BOUWKOSTEN 4,25% 204.605 53.312 1,11% 374.696 7,79% 247.200 5,14% 563.201 11,71% 389.517 8,10% 236.615 4,92% 53.600 1,11% 385.007 8,00% 97.784 2,03% 1.173.352 24,39% 634.760 13,19% 45.000 0,94% 225.820 4,69% ‐ 0,00% 126.300 2,63% 4.810.769 100,00%
De bouwkosten van variant 3 liggen lager dan bij variant 2, omdat er in deze variant aan Bouwkosten Variant(i)2alleen : Uitbreiding Zuidzijde de noordzijde wordt uitgebreid en het gebouw Sloop compacter in elkaar zit. Nieuwe functies (zoals één Fundering van de twee kleed- en wasruimtes) vinden in het Skelet volume van de huidige Hongerman een plek. De invulling van Daken de Notendop wordt ook in de huidige Gevels Hongerman ondergebracht. Hierdoor ontstaat een gebouw dat minder wordt uitgebreid, maar ook Binnenwanden minder gebruiksmogelijkheden Vloerafwerkingenbiedt.
Trappen/Hellingbanen
Dit komt doordat de beschikbare capaciteit al voor Plafondafwerkingen een groter deel is ingevuld én er gewoonweg ook Overig Bouwkundig minder ruimte is.
Installaties klimaat Inefficiënt Installaties elektro Installaties transport Zoals bij variant 1 al is uitgelegd, is het gebouw hoog, en kent het ontwerp aspecten die Vaste inrichtingen ook de uitbreiding complexer maken, zoals de schuine zijdes en de Terrein detaillering. Dit is ook van toepassing op deze variant. Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
232.333 3,56% 229.298 3,51% 701.893 10,76% 307.934 4,72% 662.554 10,15% 559.674 8,58% 299.819 4,59% 79.900 1,22% 499.580 7,66% 124.549 1,91% 1.465.201 22,46% 807.398 12,37% 45.000 0,69% 371.030 5,69% ‐ 0,00% 138.800 2,13% 6.524.963 100,00%
Bouwkosten Variant 3 : Uitbreiding Noordzijde Sloop Fundering Skelet Daken Gevels Binnenwanden Vloerafwerkingen Trappen/Hellingbanen Plafondafwerkingen Overig Bouwkundig Installaties klimaat Installaties elektro Installaties transport Vaste inrichtingen Terrein Diversen Subtotaal 1 / Directe bouwkosten
223.049 3,70% 214.026 3,55% 648.623 10,77% 275.900 4,58% 578.952 9,61% 460.942 7,65% 286.084 4,75% 75.700 1,26% 496.520 8,24% 119.064 1,98% 1.378.509 22,89% 768.583 12,76% 45.000 0,75% 316.230 5,25% ‐ 0,00% 136.300 2,26% 6.023.482 100,00%
13% 5% 3%
620.000 234.223 121.796 5.786.788
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
10% 5% 3%
685.000 319.308 172.426 7.701.697
Algemene Bouwplaatskosten Nadere planuitwerking Afkoop prijsrisico Subtotaal 2
10% 5% 3%
685.000 294.359 158.954 7.161.795
7% 3% 0,6%
405.075 185.756 38.266 6.415.885
Algemene kosten (AK) Winst en Risico CAR / AVB / BOV Totale bouwsom
7% 3% 0,6%
539.119 247.224 50.928 8.538.968
Algemene kosten (AK) Winst en Risico CAR / AVB / BOV Totale bouwsom
7% 3% 0,6%
501.326 229.894 47.358 7.940.373
3 m² BVO = 1.657/m² BVO
variant
25%
6.415.885 100.000 1.628.971
/ 4803 m² BVO = 1.778/m² BVO
Investeringskosten Variant 2 : Uitbreiding Zuidzijde Totale bouwsom 8.538.968 Terrein 200.000 Opslag bijkomende kosten 25% 2.184.742 Onvoorzien Leges Advieskosten
8.144.856
40
Totale investering excl. BTW
/ 4556 m² BVO = 1.743/m² BVO
Investeringskosten Variant 3 : Uitbreiding Noordzijde Totale bouwsom Terrein Opslag bijkomende kosten 25%
7.940.373 125.000 2.016.343
Onvoorzien Leges Advieskosten
10.923.710
Totale investering excl. BTW
10.081.716
RESUMÉ Ter afronding van dit onderzoek is er een beknopt resumé opgenomen met een eenvoudige tabel om de verschillende varianten objectief te scoren op een aantal onderwerpen. Onderstaand een beknopte toelichting. Stedenbouwkundige impact Het spreekt voor zich dat variant 1 de hoogste score heeft, omdat het gebouw niet groter wordt en er ook geen sprake is van een veranderende impact op zijn omgeving. Voor variant 2 geldt dat de uitbreiding van de sporthal stedenbouwkundig meer onderdeel is van de openbare ruimte dan bij variant 3 het geval is. Echter is de zuidzijde een wat stedelijkere zijde én is de absolute afstand tot de woningen 25% groter. Capaciteit Aan deze waardering ligt een objectieve analyse ten grondslag. In variant 1 is er nauwelijks sprake van extra capaciteit op een van de gebruikstypes (onderwijs, sport, muziek, sociaal-maatschappelijk of multifunctioneel). In variant 2 is deze optimaal binnen de mogelijkheden van een renovatie omdat de Notendop wordt geoptimaliseerd en daardoor de PVGE op de begane grond kan blijven. Dat is in variant 3 niet het geval waardoor met name de capaciteit aan Multifunctionele ruimtes minder is. Daarbij moet ook aangetekend worden dat de kwaliteit van de ruimtes in variant 3 zowel qua ligging (PVGE) als de ruimtekarakteristieken (muziek) significant lager is dat bij variant 2.
In de beide Varianten (2 en 3) is er een uitbreiding van 33% van de sportzaalcapaciteit.
41
Gebruiksmogelijkheden De gebruikersmogelijkheden van variant 1 zijn zeer beperkt ten opzicht van de varianten 2 en 3. Echter is de horeca ruimte ook in variant 1 een significant fijnere plek, die meer mogelijkheden biedt en is de verdieping van Scarabee ook opgedeeld in twee multifunctionele ruimtes. De toevoeging van een goede bewegingsruimte voegt een extra gebruikersmogelijkheid toe. In varianten 2 en 3 zijn er door het extra zaaldeel meer mogelijkheden maar biedt variant 2 de mogelijkheid een volwaardige dojo te realiseren. Die zou een extra gebruikspotentieel ontsluiten. Tenslotte bieden varianten 2 en 3 beiden de mogelijkheid om twee muziekverenigingen te huisvesten, zij het dat dit kwalitatief in variant 2 beter is te faciliteren.
Bouwkosten (relatief) Het is belangrijk deze investering uit te zetten tegen de kwalitatieve verbeteringen, extra gebruiksmogelijkheden en de impuls voor de capaciteit. Met andere woorden de ‘prijskwaliteit’ verhouding. Daarbij speelt variant 1 eigenlijk geen rol omdat deze zeer beperkt waarde toevoegt. Het verschil tussen variant 2 en 3 is in verhouding minimaal. Als men kijkt naar de toekomstbestendigheid van variant 2, met niet alleen de mogelijkheden bij oplevering, maar ook de extra capaciteit om in de nabije toekomst een nog belangrijkere rol te kunnen spelen als multifunctionele ontmoetingsplek.
Bouwtijd Objectieve analyse leert dat variant 1 de kortste bouwtijd heeft, variant 2 de langste. Fasering Variant 2 biedt de beste fasering omdat alle gebruikers binnen de Hongerman kunnen blijven. De PVGE en de Brassband verhuizen tijdelijk naar een andere zone van het gebouw en kunnen later weer terug naar hun definitieve ruimte. In variant 1 en 3 moet de Brassband tijdelijk een onderkomen vinden buiten de Hongerman. In variant 3 is deze buitenplaatsing voor een langere duur noodzakelijk dan in variant 1. Bouwkosten (absoluut) Objectieve analyse leert dat variant 1 de laagste bouwkosten heeft, variant 2 de hoogste.
stedenbouwkundige impact capaciteit gebruiksmogelijkheden bouwtijd fasering bouwkosten (absoluut) bouwkosten (relatief)
Variant 1 *** * * *** * *** *
Variant 2 ** *** *** * *** * ***
*goed / **beter / ***best
Variant 3 * ** ** ** ** ** **