Bijlage 3 - Bijlagen bij de toelichting - Bijlage 1 - Inmeting
Tekst van het document
Foto A
Foto H
Foto B
Foto I
Foto C
Foto J
Foto D
Foto K
Foto E
Foto L
Foto F
Foto M
Bestaand 5.973
5.973
5.973
5.973
5.973
As bestaande rijbaan Verharding Asfalt
Verharding Tegel
Verharding Klinkers
Kantopsluiting Trottoirband
Natuurlijke terreinafscheiding Haag
Kunstmatige terreinafscheiding Muur
Kunstmatige terreinafscheiding 6.031
Schutting 5.973
5.87
5.972 5.809 6.516
5.768
5.754
5.814
5.778
5.790
5.793
5.758
5.724
5.748
5.755
5.800
5.702
5.776
5.786
5.871
5.836
5.759
5.722
5.668
5.652
5.598 5.769
5.804
5.690
5.656
5.793
5.771
5.683
5.670
5.622
6.518 5.726 5.771
5.760
5.720 5.797
5.796 LOOFBOOM 30
6.016 Foto M 5.868 4.52 4.51 5.612 5.88 5.56 5.855 5.580 5.936 5.932 5.663 5.43 5.629 4.58 5.855.872 5.676 5.667 4.61BETON 4.360 5.845 5.857 5.770 5.67 600 5.79 5.78 5.751 5.773 5.885 5.7595.7705.95 5.751 5.740 5.831 5.848 5.794 5.895 5.728 5.852 5.844 5.748 5.775 5.790 5.745 5.798 5.806 5.774 5.82 5.714 5.63 5.92 5.751 4.61 5.6635.613 4.61 4.335 5.708 BETON 5.657 600 5.67 5.653 5.704 5.693 5.698
5.727 5.700
5.743
5.657
5.610
5.762
5.794 5.722 5.695
5.736
5.768
5.651
5.823 5.601
5.731
5.752
5.886
5.776
5.830
5.837
5.65 5.66 5.63 5.65 5.63 5.755.76
5.656
5.683
5.7615.795
5.730
5.770
5.800 Foto k
5.736
Foto L
5.836
5.774
5.744
5.835
5.727
5.744
5.726
5.575
5.997
5.973
Sloot
5.973
Inzet sloot
5.973
Duiker
6.011
6.020 6.022 6.001
5.885
Hoogte in meter t.o.v. N.A.P.
5.975 5.966 6.031 5.945 5.949
5.916 5.676 5.703 4.60 5.635 5.719 4.56 5.716 5.57 5.750 5.655
5.976
5.973
Meubilair paal bestaand
6.042
5.943
5.84
Foto G
5.989
LOOFBOOM 30
Elektra kast bestaand
5.823 5.824
5.812
Kunstmatige terreinafscheiding Doorgang
5.854 5.852 5.873 5.96 5.920
5.669 5.673 5.688 5.813 5.694 5.635 5.687 5.686
Kunstmatige terreinafscheiding Hekwerk
5.723
5.769
LOOFBOOM 30
5.989
6.074
5.785 5.869
5.888
5.845
6.000
5.907
5.893
5.938
5.891
5.753 5.753 5.753
5.976
5.905
5.554
5.715 5.773
5.706
5.750
5.775
5.875
6.022
5.874
5.863
5.865
6.062
4.47 4.52 5.41 5.712 5.504
5.880
5.723 5.726
5.801
LOOFBOOM 20
5.740
6.499 5.7005.687
5.719
5.740
5.781
5.945
5.821
5.855 5.847
5.851
5.737
5.658
5.782
5.651
5.713
5.814
6.371 5.62 5.628 5.34 5.444 5.24
5.65 5.59 5.19 5.13 5.22 5.10
Foto A 5.99 6.03 6.197 6.223
5.76 5.58 5.01 5.01
4.95 4.90
5.93 5.91
5.98
Foto B
5.808 5.807
5.80 5.891 5.115.85 5.09BETON 4.954 500 5.98
5.818
5.603 5.653
5.98
6.06 LOOFBOOM 30
LOOFBOOM 40
5.868
5.76
5.66
4.95 4.93
4.91 4.97
6.08
6.15
LOOFBOOM 60
6.025
5.978 6.017
5.86 5.91 6.003 4.97 4.803 4.97 5.98 BETON 400 6.06 6.22 6.17 LOOFBOOM 6.077
6.127
6.104
6.114
6.109 6.153
6.168
6.208 6.199
6.179 6.243
6.213
6.240
6.164
6.165
6.188
6.197
5.891
5.999 5.796 5.993 LOOFBOOM 5.993 20 5.95 5.52 5.55 5.525 6.025 5.14 5.114.847 5.06 5.01 5.07 5.00 BETON 5.85 400 6.043 6.02 6.00 6.06 6.091
70
LOOFBOOM 10
5.855
5.981
5.858
5.744 5.784
5.896 5.938
5.797
5.845.832 5.92 5.956 5.833
LOOFBOOM 20
5.705 5.496
5.835
5.768
5.740
LOOFBOOM 30
5.804
6.188
6.185 6.171 6.183 6.190
Foto E Foto D
6.171
6.141
5.764
5.879
6.204
Foto's A t/m M
6.00 4.52 5.7685.741 5.53 4.53 5.547 5.728
5.779 5.794
5.768 5.7915.766 5.742 5.769 5.789 5.769 5.806 5.770 5.820 5.778 5.791 5.67 5.70 5.842 5.8085.912 5.837 5.842 5.59 5.60 5.852 5.61 5.811 5.77 5.303 5.221 5.196 4.924.97 5.18 4.91 5.07 5.751 4.93 4.934.92 4.90 5.17 5.901 5.09 5.11 4.91 5.78 5.911 5.961 5.799 G5.98 Foto 5.965.909 6.01 6.17 LOOFBOOM Foto F 5.934 60 6.001 LOOFBOOM 50 6.100
6.084 6.122
Foto *
5.725
5.760
5.763 5.805 5.778 5.842 I 5.788 Foto 5.739 Foto H 5.734 5.841 5.7955.830
LOOFBOOM 50
5.796 5.894
6.156 6.147
5.9496.019 5.900
5.983 6.009
5.940
5.733
5.752 5.948 6.027 5.986 6.031 5.996
6.010
LOOFBOOM 20
LOOFBOOM
4.46 5.444.50
5.861
5.902
5.785 5
5.850
5.784
5.693 LOOFBOOM 40
5.86710LOOFBOOM 10LOOFBOOM 5.895 5.84 5.58 5.09 5.01 4.932 BETON 5.79 500 5.075.03
5.837
6.003
5.856
5.868
5.710
5.819
5.594 5.819 5.8105.742
5.890 5.881
Struik
5.817
5.979
5.973
Kroonprojectie
6.126
6.084
5.91
LOOFBOOM 20
5.768 Foto J 5.907
LOOFBOOM 50
5.689
5.874 5.848 5.874
5.904
6.075
5.94
5.631
5.694
5.721
6.033
5.963
5.914
Loofboom bestaand
4.46 4.49 5.53
6.181
6.168
5.563 5.56
5.67
4.86 4.85 6.03
5.97
6.05 4.54 4.57
5.747
5.828
LOOFBOOM 50
5.54 5.626
6.193
4.61 4.65 4.68 6.10 4.90 Beton 6.077 4.90 500 6.19 6.15 6.21 LOOFBOOM 70 6.262
Hoef
6.279 6.233
6.224
Hoef
6.160
3
6.225 6.253 6.264 6.276
6.314 6.281
6.193
6.134
98
5.760
Put bestaand
6.029
5.7
5.650 6.502 5.735
5.670
5.665
6.028
5.85
4.45 4.49 5.43
1
6.277 6.294
3 6.199
g e w
e
Foto C
s f aa
r
1a
g e n o B
4
Overzicht SCHAAL 1 : 1.000 A wijz.
datum
omschrijving
gec.
akk.
Bonnetstraat 31 6718 XN Ede
info@cicomcopier.nl
0318 - 25 35 00
www.cicomcopier.nl
opdrachtgever:
tekeningnummer
Buro SRO
blad van bladen
schaal:
formaat:
project:
1 van 1
1:200
A1
Perceel Bonegraafseweg 3 Ochten
getekend: J van den Berg gecontroleerd: A. Bosma akkoord: E. Boltjes
omschrijving:
Inmeting perceel Bonegraafseweg 3 SCHAAL 1 : 200
tek.
22CC08401-INM-A1
projectnr:
15-02-2022 15-02-2022 16-02-2022 besteksnr:
22CC08401 status:
VOORLOPIG