CConstaterende datNeder-Betuwe
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3 - Bijlagen bij de toelichting - Bijlage 1 - Inmeting

Raadsvergadering 7 december 2023, gemeente Neder-BetuweBij agendapunt: Bestemmingsplan ‘Ochten, Bonegraafseweg 3’1.448 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Foto A

Foto H

Foto B

Foto I

Foto C

Foto J

Foto D

Foto K

Foto E

Foto L

Foto F

Foto M

Bestaand 5.973

5.973

5.973

5.973

5.973

As bestaande rijbaan Verharding Asfalt

Verharding Tegel

Verharding Klinkers

Kantopsluiting Trottoirband

Natuurlijke terreinafscheiding Haag

Kunstmatige terreinafscheiding Muur

Kunstmatige terreinafscheiding 6.031

Schutting 5.973

5.87

5.972 5.809 6.516

5.768

5.754

5.814

5.778

5.790

5.793

5.758

5.724

5.748

5.755

5.800

5.702

5.776

5.786

5.871

5.836

5.759

5.722

5.668

5.652

5.598 5.769

5.804

5.690

5.656

5.793

5.771

5.683

5.670

5.622

6.518 5.726 5.771

5.760

5.720 5.797

5.796 LOOFBOOM 30

6.016 Foto M 5.868 4.52 4.51 5.612 5.88 5.56 5.855 5.580 5.936 5.932 5.663 5.43 5.629 4.58 5.855.872 5.676 5.667 4.61BETON 4.360 5.845 5.857 5.770 5.67 600 5.79 5.78 5.751 5.773 5.885 5.7595.7705.95 5.751 5.740 5.831 5.848 5.794 5.895 5.728 5.852 5.844 5.748 5.775 5.790 5.745 5.798 5.806 5.774 5.82 5.714 5.63 5.92 5.751 4.61 5.6635.613 4.61 4.335 5.708 BETON 5.657 600 5.67 5.653 5.704 5.693 5.698

5.727 5.700

5.743

5.657

5.610

5.762

5.794 5.722 5.695

5.736

5.768

5.651

5.823 5.601

5.731

5.752

5.886

5.776

5.830

5.837

5.65 5.66 5.63 5.65 5.63 5.755.76

5.656

5.683

5.7615.795

5.730

5.770

5.800 Foto k

5.736

Foto L

5.836

5.774

5.744

5.835

5.727

5.744

5.726

5.575

5.997

5.973

Sloot

5.973

Inzet sloot

5.973

Duiker

6.011

6.020 6.022 6.001

5.885

Hoogte in meter t.o.v. N.A.P.

5.975 5.966 6.031 5.945 5.949

5.916 5.676 5.703 4.60 5.635 5.719 4.56 5.716 5.57 5.750 5.655

5.976

5.973

Meubilair paal bestaand

6.042

5.943

5.84

Foto G

5.989

LOOFBOOM 30

Elektra kast bestaand

5.823 5.824

5.812

Kunstmatige terreinafscheiding Doorgang

5.854 5.852 5.873 5.96 5.920

5.669 5.673 5.688 5.813 5.694 5.635 5.687 5.686

Kunstmatige terreinafscheiding Hekwerk

5.723

5.769

LOOFBOOM 30

5.989

6.074

5.785 5.869

5.888

5.845

6.000

5.907

5.893

5.938

5.891

5.753 5.753 5.753

5.976

5.905

5.554

5.715 5.773

5.706

5.750

5.775

5.875

6.022

5.874

5.863

5.865

6.062

4.47 4.52 5.41 5.712 5.504

5.880

5.723 5.726

5.801

LOOFBOOM 20

5.740

6.499 5.7005.687

5.719

5.740

5.781

5.945

5.821

5.855 5.847

5.851

5.737

5.658

5.782

5.651

5.713

5.814

6.371 5.62 5.628 5.34 5.444 5.24

5.65 5.59 5.19 5.13 5.22 5.10

Foto A 5.99 6.03 6.197 6.223

5.76 5.58 5.01 5.01

4.95 4.90

5.93 5.91

5.98

Foto B

5.808 5.807

5.80 5.891 5.115.85 5.09BETON 4.954 500 5.98

5.818

5.603 5.653

5.98

6.06 LOOFBOOM 30

LOOFBOOM 40

5.868

5.76

5.66

4.95 4.93

4.91 4.97

6.08

6.15

LOOFBOOM 60

6.025

5.978 6.017

5.86 5.91 6.003 4.97 4.803 4.97 5.98 BETON 400 6.06 6.22 6.17 LOOFBOOM 6.077

6.127

6.104

6.114

6.109 6.153

6.168

6.208 6.199

6.179 6.243

6.213

6.240

6.164

6.165

6.188

6.197

5.891

5.999 5.796 5.993 LOOFBOOM 5.993 20 5.95 5.52 5.55 5.525 6.025 5.14 5.114.847 5.06 5.01 5.07 5.00 BETON 5.85 400 6.043 6.02 6.00 6.06 6.091

70

LOOFBOOM 10

5.855

5.981

5.858

5.744 5.784

5.896 5.938

5.797

5.845.832 5.92 5.956 5.833

LOOFBOOM 20

5.705 5.496

5.835

5.768

5.740

LOOFBOOM 30

5.804

6.188

6.185 6.171 6.183 6.190

Foto E Foto D

6.171

6.141

5.764

5.879

6.204

Foto's A t/m M

6.00 4.52 5.7685.741 5.53 4.53 5.547 5.728

5.779 5.794

5.768 5.7915.766 5.742 5.769 5.789 5.769 5.806 5.770 5.820 5.778 5.791 5.67 5.70 5.842 5.8085.912 5.837 5.842 5.59 5.60 5.852 5.61 5.811 5.77 5.303 5.221 5.196 4.924.97 5.18 4.91 5.07 5.751 4.93 4.934.92 4.90 5.17 5.901 5.09 5.11 4.91 5.78 5.911 5.961 5.799 G5.98 Foto 5.965.909 6.01 6.17 LOOFBOOM Foto F 5.934 60 6.001 LOOFBOOM 50 6.100

6.084 6.122

Foto *

5.725

5.760

5.763 5.805 5.778 5.842 I 5.788 Foto 5.739 Foto H 5.734 5.841 5.7955.830

LOOFBOOM 50

5.796 5.894

6.156 6.147

5.9496.019 5.900

5.983 6.009

5.940

5.733

5.752 5.948 6.027 5.986 6.031 5.996

6.010

LOOFBOOM 20

LOOFBOOM

4.46 5.444.50

5.861

5.902

5.785 5

5.850

5.784

5.693 LOOFBOOM 40

5.86710LOOFBOOM 10LOOFBOOM 5.895 5.84 5.58 5.09 5.01 4.932 BETON 5.79 500 5.075.03

5.837

6.003

5.856

5.868

5.710

5.819

5.594 5.819 5.8105.742

5.890 5.881

Struik

5.817

5.979

5.973

Kroonprojectie

6.126

6.084

5.91

LOOFBOOM 20

5.768 Foto J 5.907

LOOFBOOM 50

5.689

5.874 5.848 5.874

5.904

6.075

5.94

5.631

5.694

5.721

6.033

5.963

5.914

Loofboom bestaand

4.46 4.49 5.53

6.181

6.168

5.563 5.56

5.67

4.86 4.85 6.03

5.97

6.05 4.54 4.57

5.747

5.828

LOOFBOOM 50

5.54 5.626

6.193

4.61 4.65 4.68 6.10 4.90 Beton 6.077 4.90 500 6.19 6.15 6.21 LOOFBOOM 70 6.262

Hoef

6.279 6.233

6.224

Hoef

6.160

3

6.225 6.253 6.264 6.276

6.314 6.281

6.193

6.134

98

5.760

Put bestaand

6.029

5.7

5.650 6.502 5.735

5.670

5.665

6.028

5.85

4.45 4.49 5.43

1

6.277 6.294

3 6.199

g e w

e

Foto C

s f aa

r

1a

g e n o B

4

Overzicht SCHAAL 1 : 1.000 A wijz.

datum

omschrijving

gec.

akk.

Bonnetstraat 31 6718 XN Ede

info@cicomcopier.nl

0318 - 25 35 00

www.cicomcopier.nl

opdrachtgever:

tekeningnummer

Buro SRO

blad van bladen

schaal:

formaat:

project:

1 van 1

1:200

A1

Perceel Bonegraafseweg 3 Ochten

getekend: J van den Berg gecontroleerd: A. Bosma akkoord: E. Boltjes

omschrijving:

Inmeting perceel Bonegraafseweg 3 SCHAAL 1 : 200

tek.

22CC08401-INM-A1

projectnr:

15-02-2022 15-02-2022 16-02-2022 besteksnr:

22CC08401 status:

VOORLOPIG

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13433240/1