CConstaterende datMoerdijk
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3. Nieuwe ontwikkelingen

Informatiebijeenkomst 6 mei 2025, gemeente MoerdijkBij agendapunt: Stukken kadernota 2026 t.b.v. raadsinformatiebijeenkomst554 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Bijlage 3: Nieuwe ontwikkelingen -/- = voordeel InvesteringsOntw. Progr. Omschrijving I of S 2026 bedrag nr. 207.000 S 10.825.000 1.1 1 en 2 Basis op orde voor ontwikkelend beheer van de fysieke leefomgeving 103.000 S nvt 2.1 2 Capaciteit adviseur verkeer (1 fte) 103.000S nvt 2.1 2 Capaciteit adviseur verkeer (1 fte) (dekking stelpost nieuw beleid) S 60.000 2.2 2 Waarschuwings en Alarmering Systeem (WAS) S 2.212.000 3.1 3 Bastion Groningen 300.000 I nvt 3.2 3 Powerport Moerdijk 367.500 I nvt 3.3 3 Stedelijke regio’s Breda-Tilburg, West-Brabant en Baronie samenwerking 93.000 S nvt 4.1 4 Capaciteit Schuldhulpverlening (1 fte) 142.000 S nvt 4.2 4 Capaciteit Wmo (1,89 fte uitbreiding en extra loonruimte) 87.600 I nvt 4.3 4 Capaciteit backoffice Wmo en Schuldhulpverlening (1,2 fte) 22.000 I nvt 4.4 4 Capaciteit programmamanager nieuwkomers (1 fte) 22.000I nvt 4.4 4 Capaciteit programmamanager nieuwkomers (1 fte) (dekking reserve) 55.000 I nvt 4.5 4 Coördinatie Brede School 100.000 S nvt 4.6 4 Subsidiebeleid vrijwilligersorganisaties 103.000 S nvt 5.1 5 Capaciteit Projectleider Interne Dienstverlening (1 fte) 34.000 S nvt 5.2 5 Capaciteit adviseur Leren en Ontwikkelen (0,33 fte) 117.000 S nvt 5.3 5 Capaciteit strategisch financieel adviseur (1 fte) 68.000 S nvt 5.4 5 Implementatie WOO (0,66 fte) 68.000S nvt 5.4 5 Implementatie WOO (dekking middelen Rijk) 50.000 S nvt 5.5 5

Capaciteit administratief ondersteuner (0,66 fte) 117.000 S nvt 5.6 5 Capaciteit processpecialist (1 fte) 77.500 S nvt 5.7 5 Capaciteit adviseur digitale dienstverlening (1 fte) 93.000 S nvt 5.8 5 Capaciteit functioneel beheer digitale werkplek (1 fte) 103.000 S nvt 5.9 5 Capaciteit ISO (Information Security Officer) (1 fte) 130.000 S nvt 5.10 5 Samenwerking op de informatievoorziening 73.000 S nvt 5.11 5 Capaciteit medewerker servicepunt (1 fte) 219.000 S nvt 5.12 5 Capaciteit KCC cluster publiekszaken (met middagopenstelling) (3 fte) 73.000 S nvt 5.13 5 Capaciteit coördinator KCC cluster publiekszaken (0,88 fte) S 270.000 5.14 5 Communicatiemiddelen openbare ruimte Totaal 2.541.600 waarvan incidenteel 810.100 waarvan structureel 1.731.500

2027

2028

2029

434.500 103.000 103.0004.600 93.000 198.000 87.600 131.000 131.00055.000 100.000 103.000 34.000 117.000 68.000 68.00050.000 117.000 103.000 93.000 103.000 130.000 73.000 219.000 73.000 34.300 2.222.000 142.600 2.079.400

646.400 103.000 103.0004.500 93.000 198.000 100.000 103.000 34.000 117.000 68.000 68.00050.000 117.000 103.000 93.000 103.000 70.000 73.000 219.000 73.000 33.600 2.230.500 2.230.500

730.600 103.000 103.0004.500 120.700 93.000 198.000 100.000 103.000 34.000 117.000 68.000 68.00050.000 117.000 103.000 93.000 103.000 73.000 219.000 73.000 32.800 2.364.600 2.364.600

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Moerdijk&id=029dfc32-2678-4f39-9d91-8a1d930c915a