Bijlage 3 Nieuwe ontwikkelingen
Tekst van het document
Bijlage 3: Nieuwe ontwikkelingen
-/- = voordeel Ontw. nr. 2.1 2.1 2.2 2.2 2.3 2.4 2.4
Progr. Omschrijving Nr. 2 Capaciteit vergunningverlening evenementen (0,6 fte) 2 Capaciteit vergunningverlening evenementen (dekking binnen kostendekkendheid leges) 2 Capaciteit Programma Veiligheid op orde (3 fte) 2 Capaciteit Programma Veiligheid op orde (3 fte) Organisatie buitensport op orde 2 2 Capaciteit buitendienst als gevolg van areaaluitbreiding (ingroei naar 3 fte) 2 Capaciteit buitendienst als gevolg van areaaluitbreiding (aanschaf bus)
I of S
Investeringsbedrag
S S S I I S S
2.5 2.5
2 2
Capaciteit toezichthouder kabels en leidingen (1 fte) Capaciteit toezichthouder kabels en leidingen (extra opbrengsten)
S S
3.1 3.2 3.3
3 3 3
Capaciteit strategische positionering (1 fte) Werkbudget Powerport Werkbudget stedelijke regio's West-Brabant West & Breda -Tilburg
S I S
4.1 4.2 4.2 4.3 4.3 4.4 4.4 4.5
4 4 4 4 4 4 4 4
S S I I I S S S
4.6 5.1 5.2 5.3 5.4
4 5 5 5 5
Capaciteit Schuldhulpverlening (0,88 fte) Capaciteit Strategisch advies sociaal domein (1 fte) Capaciteit Strategisch advies sociaal domein (werkbudget) Capaciteit Programma Nieuwkomers (3 fte) Capaciteit Programma Nieuwkomers (dekking reserve) Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (OKO) Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (aanwezige dekking) Versterken van het Algemeen Maatschappelijk Werk als voorliggende voorziening Bijdrage Safegroup Breda Doorontwikkeling gebiedsgericht werken Capaciteit arbobeleid Capaciteit communicatie (0,67 fte) Capaciteit werving en selectie (1,78 fte) Totaal waarvan incidenteel waarvan structureel
I I I S I
2025
2026
2027
2028
53.000
53.000
53.000
53.000
53.000291.000 41.000 215.000
53.000291.000 215.000
53.000291.000 -
53.000291.000 -
61.000
122.000
183.000
183.000
88.000
2.000 88.000
9.000 88.000
9.000 88.000
88.000110.000 215.000
88.000110.000 182.000
88.000110.000 -
88.000110.000 -
152.000 90.000 110.000 100.000 295.000 295.000257.000 126.000-
152.000 90.000 110.000 100.000 295.000 295.000257.000 120.000-
152.000 90.000 110.000 185.000 185.000257.000 120.000-
152.000 90.000 110.000 257.000 120.000-
126.000 139.000 125.000 55.000 52.000 158.000 2.171.000 1.048.000 1.123.000
126.000 75.000 125.000 52.000 158.000 2.047.000 855.000 1.192.000
126.000 52.000 1.260.000 1.260.000
126.000 52.000 1.260.000 1.260.000
55.000