CConstaterende datMoerdijk
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3 Nieuwe ontwikkelingen

Commissievergadering 4 juni 2024, gemeente MoerdijkBij agendapunt: Bespreken nieuwe ontwikkelingen college450 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Bijlage 3: Nieuwe ontwikkelingen

-/- = voordeel Ontw. nr. 2.1 2.1 2.2 2.2 2.3 2.4 2.4

Progr. Omschrijving Nr. 2 Capaciteit vergunningverlening evenementen (0,6 fte) 2 Capaciteit vergunningverlening evenementen (dekking binnen kostendekkendheid leges) 2 Capaciteit Programma Veiligheid op orde (3 fte) 2 Capaciteit Programma Veiligheid op orde (3 fte) Organisatie buitensport op orde 2 2 Capaciteit buitendienst als gevolg van areaaluitbreiding (ingroei naar 3 fte) 2 Capaciteit buitendienst als gevolg van areaaluitbreiding (aanschaf bus)

I of S

Investeringsbedrag

S S S I I S S

2.5 2.5

2 2

Capaciteit toezichthouder kabels en leidingen (1 fte) Capaciteit toezichthouder kabels en leidingen (extra opbrengsten)

S S

3.1 3.2 3.3

3 3 3

Capaciteit strategische positionering (1 fte) Werkbudget Powerport Werkbudget stedelijke regio's West-Brabant West & Breda -Tilburg

S I S

4.1 4.2 4.2 4.3 4.3 4.4 4.4 4.5

4 4 4 4 4 4 4 4

S S I I I S S S

4.6 5.1 5.2 5.3 5.4

4 5 5 5 5

Capaciteit Schuldhulpverlening (0,88 fte) Capaciteit Strategisch advies sociaal domein (1 fte) Capaciteit Strategisch advies sociaal domein (werkbudget) Capaciteit Programma Nieuwkomers (3 fte) Capaciteit Programma Nieuwkomers (dekking reserve) Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (OKO) Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (aanwezige dekking) Versterken van het Algemeen Maatschappelijk Werk als voorliggende voorziening Bijdrage Safegroup Breda Doorontwikkeling gebiedsgericht werken Capaciteit arbobeleid Capaciteit communicatie (0,67 fte) Capaciteit werving en selectie (1,78 fte) Totaal waarvan incidenteel waarvan structureel

I I I S I

2025

2026

2027

2028

53.000

53.000

53.000

53.000

53.000291.000 41.000 215.000

53.000291.000 215.000

53.000291.000 -

53.000291.000 -

61.000

122.000

183.000

183.000

88.000

2.000 88.000

9.000 88.000

9.000 88.000

88.000110.000 215.000

88.000110.000 182.000

88.000110.000 -

88.000110.000 -

152.000 90.000 110.000 100.000 295.000 295.000257.000 126.000-

152.000 90.000 110.000 100.000 295.000 295.000257.000 120.000-

152.000 90.000 110.000 185.000 185.000257.000 120.000-

152.000 90.000 110.000 257.000 120.000-

126.000 139.000 125.000 55.000 52.000 158.000 2.171.000 1.048.000 1.123.000

126.000 75.000 125.000 52.000 158.000 2.047.000 855.000 1.192.000

126.000 52.000 1.260.000 1.260.000

126.000 52.000 1.260.000 1.260.000

55.000

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Moerdijk&id=6cc0f1de-5263-4998-9448-bb33e2af1038