04. Beoordeling SodM LPA Midden-Groningen
Tekst van het document
Staatstoezicht op de Mijnen Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Plan van Aanpak Midden-Groningen 2023 Beoordeling door het Staatstoezicht op de Mijnen (SodM)
Inhoudsopgave 1.
Inleiding ........................................................................................................................................... 3 1.1.
Leeswijzer ................................................................................................................................ 3
2.
Conclusie ......................................................................................................................................... 4
3.
Adviezen .......................................................................................................................................... 4
4.
Uitvoering van de versterkingsopgave ............................................................................................ 5
5.
6.
4.1.
Verloop clustering adressen .................................................................................................... 5
4.2.
Belang clustering adressen ...................................................................................................... 5
4.3.
Bevindingen gemeente Midden-Groningen ............................................................................ 6
Beoordeling gemeente Midden-Groningen .................................................................................... 7 5.1.
Prioritering van de gemeente Midden-Groningen in LPA 2023 .............................................. 7
5.2.
Overzicht planning versterkingsopgave .................................................................................. 7
5.3.
Capaciteit ................................................................................................................................. 8
5.3.1.
Opname & Normering (O&N) .......................................................................................... 8
5.3.2.
Ontwerp & Realisatie (O&R).......................................................................................... 10
MJVP en de lokale plannen van aanpak ........................................................................................ 12 6.1.
Afstemming MJVP en LPA’s 2023 .......................................................................................... 13
6.2.
MJVP en LPA 2023 van Midden-Groningen........................................................................... 15
2
1. Inleiding Op basis van het Besluit versterking gebouwen Groningen stelt elke gemeente jaarlijks een lokaal plan van aanpak op. Het beschrijft op welke wijze de versterking (opname, beoordeling, uitvoering) wordt uitgevoerd en welke prioritering daarin wordt gehanteerd. In het lokale plan wordt rekening gehouden met de jaarlijks beschikbare capaciteit vanuit de NCG. Een gemeenteraad kan vervolgens haar lokale plan indienen bij de Nationaal Coördinator Groningen (hierna: NCG) na goedkeuring van het Staatstoezicht op de Mijnen (hierna: SodM).1 De NCG voert de versterking vervolgens uit conform het ingediende plan van aanpak. SodM toetst de lokale plannen van aanpak en de wijzigingen voor zover zij van invloed zijn op de veiligheid in de gemeente aan de hand van diverse criteria: reikwijdte, tijdigheid, prioritering, effectiviteit en communicatie met bewoners.2 Snelheid (en daarmee tijdigheid) is hierbij volgens SodM uit oogpunt van veiligheid essentieel. Snelheid zorgt er immers voor dat zo snel als dat kan de gebouwen die dat nodig hebben aan de veiligheidsnorm voldoen en snelheid draagt er ook aan bij dat het lange wachten, de onzekerheid en de gezondheidsschade en -risico’s die daaruit voortvloeien gereduceerd worden.
Vanuit het doel de versterking in 2028 afgerond te hebben, is het daarom belangrijk dat er vanuit deze doelstelling wordt terug beredeneerd wat nodig is om de doelstelling te behalen. Het lokale plan zoals ingediend door gemeente Midden-Groningen is getoetst aan deze criteria. De uitkomst daarvan is in deze beoordeling opgenomen. SodM kan dit jaar volstaan met een kortere beoordeling dan bij voorgaande beoordelingen. Dat komt omdat het plan van Midden-Groningen op hoofdlijnen gelijk is aan dat van vorig jaar, en is gebaseerd op een door de NCG, op basis van een tussentijdse jaaruitsnede van het MJVP, voorgestelde planning. De uitgangspunten die vorig jaar ten grondslag lagen aan de planning van de beoordelingsen versterkingsoperatie zijn niet veranderd.3 SodM zal zich in deze beoordeling daarom beperken tot de wijzigingen.
1.1.
Leeswijzer
In deze beoordeling staat SodM eerst stil bij de conclusie in hoofdstuk 2. Daarna wordt ingegaan op het advies dat volgt uit de beoordeling van SodM. Dan volgt een inhoudelijke opmerking over de uitvoering van de versterkingsopgave in hoofdstuk 4. Vervolgens wordt in hoofdstuk 5 ingegaan op de cijfers van het jaar 2022 (voor zover bekend) en de uitgangspunten die bij de prioritering van het lokale plan van aanpak voor 2023 zijn gehanteerd. Vervolgens wordt in hoofdstuk 6 van deze beoordeling nader uitgelegd wat het Meerjaren Versterkingsplan (hierna: het MJVP) is en het daarbij behorende stappenplan om te komen tot een periodieke actualisatie van het MJVP. Daarna wordt ingegaan op de positie van het lokale plan 2023 in het MJVP en of Midden-Groningen zich committeert aan de uitvoering van de lokale plannen zoals opgenomen in het MJVP.
1 Artikel 6, eerste lid, Besluit versterking gebouwen Groningen bepaalt dat de Inspecteur-generaal der Mijnen de plannen moet
goedkeuren. Met het versturen van deze beoordeling van SodM geeft de Inspecteur-generaal der Mijnen daar invulling aan. 2 Zie paragraaf 3.3 NvT Besluit versterking gebouwen Groningen. Zie voor een nadere toelichting op deze criteria ook par. 3-4 van de Beoordeling Lokale Plannen 2021-22. 3 In de beoordeling van het LPA 2023 zal in voetnoten naar de relevante paragraaf van de beoordeling van vorig jaar worden verwezen.
3
2. Conclusie SodM keurt het lokale plan voor 2023 van de gemeente Midden-Groningen goed. Het plan brengt geen wijzigingen in de uitgangspunten die SodM vorig jaar heeft goedgekeurd en de NCG vorig jaar in het MJVP heeft verwerkt. SodM kan nog met aanvullende opmerkingen komen over de verdeling van de beschikbare capaciteit nadat zij alle lokale plannen heeft ontvangen en beoordeeld, mocht daartoe aanleiding toe zijn. SodM ziet dat er meer capaciteit voor Opname & Beoordeling4 in 2023 is toegewezen door de NCG dan nodig is door de gemeente Midden-Groningen om de adressen te beoordelen, als gevolg waarvan de toegewezen capaciteit aan de gemeente Midden-Groningen niet volledig wordt benut. Verder komt de door de gemeente geschatte capaciteit voor Ontwerp & Realisatie overeen met de jaaruitsnede van het MJVP. Dat schept vertrouwen voor het uitvoeren en afronden van de beoordelings- en versterkingsoperatie in 2028. SodM plaatst hierbij wel een kanttekening voor wat betreft de uitvoering van de versterkingsopgave. Of het plan van Midden-Groningen conform planning wordt gerealiseerd, hangt onder meer af van de juistheid van de aannames die de NCG in het MJVP gemaakt heeft. In het verleden heeft de NCG de beschikbare capaciteit voor het versterken van huizen steeds te hoog ingeschat. De gemeenten lijken daarop weinig invloed te hebben.
SodM zal de voortgang van de versterkingsopgave en de planning daarvan in het MJVP nauwgezet blijven volgen. Bij de beoordeling heeft SodM vastgesteld dat de gegevens uit het lokale plan voor 2023 van Midden-Groningen grotendeels kunnen worden gekoppeld aan de concept MJVP versie 2022.3.5 SodM constateert dat de gemeente en de NCG op basis van nagenoeg dezelfde informatie op adresniveau werken. De inspanningen die daarvoor door de NCG en de gemeente geleverd zijn, waardeert SodM als positief. Bij navraag door SodM is gebleken dat de gemeente zich kan vinden in de wijze waarop de NCG de uitgangspunten van het lokale plan van aanpak van 2021/22 in de eerdere versies van het MJVP, en ook in de jaaruitsnede, heeft verwerkt. SodM zou graag zien dat de NCG het lokale plan voor 2023 ook correct verwerkt in de definitieve versie van het MJVP nadat SodM het lokale plan heeft goedgekeurd. Dit document vormt immers de basis voor de operationele planning voor 2023. Daarmee wordt bereikt dat geen misverstand kan ontstaan over de uitvoering door de NCG. Het biedt de gemeente ook de mogelijkheid om de voortgang gedurende het jaar te monitoren en in gesprek te gaan met de NCG als er afwijkingen (dreigen te) ontstaan.
3. Adviezen SodM formuleert twee adviezen aan de gemeente: 1. Zorg voor een blijvende goede afstemming tussen de NCG en de gemeente voor wat betreft de verwerking van het lokale plan van aanpak in de definitieve versie van het MJVP. Verbetering van dit proces is noodzakelijk voor een tijdige en goede realisatie van de versterkingsoperatie.
4 Ook wel Opname & Normering genoemd.
5 Deze versie heeft SodM begin oktober 2022 ontvangen.
4
2. Maak - voor zover dat nog niet gedaan is - inzichtelijk in hoeverre de adressen in de versterkingsopgave ook na 2023 op een logische manier per dorp, wijk of cluster zijn beoordeeld en (indien nodig) zullen worden versterkt. Beoordeel in hoeverre er op grond van de versterkingsadviezen sprake is van niet-uitlegbare verschillen binnen de gekozen clustering van adressen. Niet-uitlegbare verschillen kunnen met maatwerk opgelost worden. Beoordeel ook of de daadwerkelijke versterkingsuitvoering per dorp, wijk of cluster binnen redelijke termijn verloopt. Pas zo nodig de lange termijn planning aan om te voorkomen dat een dorp, wijk of cluster gespreid over meerdere jaren aangepakt wordt. SodM zal hier uitgebreider bij stilstaan in het lokale plan van aanpak van de gemeente MiddenGroningen voor 2023.
4. Uitvoering van de versterkingsopgave 4.1.
Verloop clustering adressen
In de lokale plannen van aanpak voor 2019 heeft SodM goedgekeurd dat gemeenten in enige mate gebiedsgericht wilden werken.6 In verband met de snelheid en de uitlegbaarheid van de opgave heeft SodM met die plannen ingestemd. Het belang van een uitlegbare versterkingsopgave vereiste voldoende samenhang binnen door de gemeenten bepaalde clusters. SodM heeft de lokale plannen voor opnames en beoordelingen eveneens goedgekeurd voor 2020, mits de planningen zoals die bij de beoordeling van de lokale plannen in 2019 is aangeleverd (indeling in clusters, GANTT-charts) gevolgd zouden worden.7 In de daaropvolgende beoordeling herhaalde SodM het advies dat binnen de door de gemeenten gevormde clusters eenzelfde versie van de NPR zouden moeten gebruiken voor de beoordeling om daarmee moeilijk uitlegbare verschillen in een wijk zoveel als mogelijk te voorkomen.8 Het is SodM bekend dat de NCG in de versterkingsoperatie in eerste instantie in de uitvoering van de versterkingsoperatie een aanpak heeft gevolgd die was gebaseerd op de CVW-workorders en niet alle door de gemeenten gekozen clusters heeft gevolgd. Dat zorgde ervoor dat het voor de gemeenten niet altijd eenvoudig was om een logische clustering van de adressen te behouden. Opnames en beoordelingen vonden dan ‘gespikkeld’ door het gebied plaats.
Dit heeft – naast andere oorzaken – in verschillende gebieden tot moeilijk uitlegbare verschillen geleid. Daarnaast zijn de lokale plannen van aanpak – die afgelopen jaren zijn opgesteld – niet volledig uitgevoerd als gevolg van beperkingen in de beschikbare capaciteit. Bovendien kostte het de NCG in afgelopen jaren de nodige tijd totdat de gemeenten en de NCG een algehele planning op adresniveau beschikbaar hadden, waar – na overleg met de gemeenten – de planning van de lokale plannen van aanpak in opgenomen kon worden.
4.2.
Belang clustering adressen
In de praktijk blijkt dat verschillende regimes gebruikt worden voor het opnemen, beoordelen en uitvoeren van de adressen in de versterkingsopgave. Het veelvoud aan gebruikte regimes, batches en rekenmethoden, roept vragen en onbegrip op bij bewoners (bijv. waarom wordt het huis van mijn buren wel ingrijpend versterkt en mijn huis niet of minder?). Het maken van navolgbare keuzes bij het uitvoeren van de versterkingsopgave (zowel bij O&N als bij O&R) kan vertraging in de uitvoering
6 https://www.sodm.nl/actueel/nieuws/2020/06/26/beoordeling-lokale-versterkingsplannen-groningen. 7 Beoordeling Lokale Plannen 2020, p. 3-4.
8 Beoordeling Lokale Planen 2021-22, p. 12.
5
van de versterkingsopgave voorkomen. Daarom vragen wij hiervoor aandacht bij zowel de gemeenten als bij de NCG. SodM vindt het belangrijk dat in de nu voorgestelde langere termijn planning van de versterkingsoperatie moeilijk of niet-uitlegbare verschillen tussen beoordelingen binnen een dorp, wijk of cluster zoveel als mogelijk wordt vermeden. Ook is het belangrijk om dorpen, wijken of clusters niet op te zadelen met een onnodig lange doorlooptijd voordat binnen een dorp, wijk of cluster de versterkingsactiviteiten afgerond zijn (bijv. in één keer in dezelfde periode alle benodigde versterkingsmaatregelen uit te voeren in plaats van meerdere keren hetzelfde dorp). Op deze manier kan het risico beperkt worden dat de moeilijke uitlegbaarheid van de versterkingsoperatie voor vertraging gaat zorgen, terwijl nu juist snelheid zo belangrijk is voor de veiligheid. Daarom ziet SodM het belang van een navolgbare manier van clusteren van adressen, en hier met bewoners tijdig over te communiceren.
4.3.
Bevindingen gemeente Midden-Groningen
De gemeente Midden-Groningen heeft de versterkingsopgave aan de hand van risicosturing en met oog voor consistentie binnen een gebied geprioriteerd.9 Zo clustert de gemeente de adressen waar dat mogelijk is. Daar waar clustering van adressen niet is toegepast of kan worden toegepast, zijn de verschillen in beoordelingsmethoden en de spreiding van de uitvoering van de versterkingsopgave uitlegbaar en kan de gemeente die verschillen verantwoorden, aldus Midden-Groningen. Voor zover er geen clustering is toegepast in de versterkingsoperatie, verwacht SodM dat dat de opname, beoordeling en uitvoering van de versterkingsopgave niet in de weg zal zitten. SodM constateert dat gemeente Midden-Groningen – binnen haar mogelijkheden – eventuele knelpunten voor wat betreft uitlegbaarheid van de versterkingsopgave zoveel mogelijk tracht te beperken en waar nodig op te lossen. In de beoordeling van het lokale plan van aanpak voor 2024 zal SodM hier uitgebreider bij stil staan.
9 Zie hoofdstuk 5.1 voor de uitgangspunten die worden gebruikt voor de prioritering.
6
5. Beoordeling gemeente Midden-Groningen 5.1.
Prioritering van de gemeente Midden-Groningen in LPA 2023
De gemeente Midden-Groningen baseert de doelstellingen voor het lokale plan van aanpak 2023 (hierna: LPA) op de uitgangspunten van het lokale plan van aanpak voor 2021/22: 1. Veiligheid door Risicosturing: eerst de adressen met een verhoogd risicoprofiel (P50), dan de adressen met een licht verhoogd risicoprofiel (P90) en tot slot de adressen met een normaal risicoprofiel. 2. Gebiedsprioriteit: consistent beleid, daar waar gestart is, streven om het gebied/dorp af te ronden. Eerst adressen beoordelen en uitvoeren in gebieden en dorpen waar dit al eerder is gebeurd, voordat er in nieuwe dorpen en gebieden gestart wordt. 3. Gebiedsvolgordelijkheid: samenhang tussen gebouwen: de uitvoering van de versterking moet zoveel mogelijk op buurt- en dorpsniveau de uitvoering van de versterking tegelijk plaatsvinden, of volgens een logische volgorde. Dat betekent dat wanneer een gebied een hoge dichtheid van adressen met een verhoogd risicoprofiel heeft, de tussenliggende adressen met een licht-verhoogd of normaal risicoprofiel ook worden betrokken. 4. Complexe schade: in gebieden waar de dichtheid van complexe schadegevallen hoog is, (vaak met een verhoogd risicoprofiel) kunnen met het snel beoordelen van deze adressen duidelijkheid geschapen worden en een belangrijke randvoorwaarde vormen voor het integraal oplossen van de problemen.
Daarnaast behoudt de gemeente de ruimte om flexibel in te kunnen spelen op urgente situaties.
5.2.
Overzicht planning versterkingsopgave
Midden-Groningen heeft een relatief hoog percentage (63%) adressen met een licht-verhoogd risicoprofiel (P90) en een relatief laag percentage (23%) met een normaal risicoprofiel (grijs). Het percentage adressen met een verhoogd risico (P50) is gelijk aan het gemiddelde van alle aardbevingsgemeenten (14%).
Werkvoorraad Midden Groningnen 3.287 adressen
756; 23%
459; 14%
2072; 63%
1. Verhoogd Risicoprofiel 2. Licht verhoogd risicoprofiel 3. Normaal Risicoprofiel
Figuur 5-1 Taartdiagram van de totale werkvoorraad per 1 oktober 2022 Midden-Groningen.
Als gevolg van de SDRA2021 zijn er 23 adressen aan de werkvoorraad toegevoegd met een verhoogd risico.10 Daarnaast zijn er 82 adressen met een normaal risicoprofiel (Loket Opname Op Verzoek, Acute Onveilige Situaties, Vangnet Bijzondere Situaties) aan de werkvoorraad in de lokale plannen voor 2023 toegevoegd (zie tabel 5-1) zodat de totale werkvoorraad nu bestaat uit 3.287 adressen.
10 in vergelijking met de cijfers van 1 juli 2021 waar het lokale plan van 2021-22 op is gebaseerd.
7
Meer dan twee derde is inmiddels beoordeeld, waarvan 749 adressen direct aan de versterkingsnorm bleken te voldoen en niet meer versterkt hoeven te worden (zie tabel 5-1).
Voortgang tot 1 oktober 2022
Werk Werk voorra voorra Mutati ad 1 ad 1 es jun okt 2021 2022
Opna me geree d
Beoordel Planvorm Bouw ing ing Gesta gereed gestart rt
Bou w gere ed
Dire ct op Nor m
Sloop en niet herbou wd
Totaal Bouw gereed, direct op norm beoorde eld, Sloop en niet herbouw d
Verhoogd Risicoprofiel (P50) Licht verhoogd Risicoprofiel(P90) Normaal Risicoprofiel (Grijs)
436
23
459
403
387
326
47
34
21
26
61
2.072
0
2.072
1.604
1.131
317
67
47
611
7
665
674
82
756
667
570
357
121
103
117
6
226
Totaal
3.182
105
3.287
2.674
2.088
1.000
235
184
749
19
952
Tabel 5-1 Situatie van de versterking per 1 oktober 2022 van Midden-Groningen.
5.3.
Capaciteit
De capaciteit is opgedeeld in twee groepen. Te weten: opname- en beoordelingscapaciteit (Opname & Normering) én uitvoeringscapaciteit (Ontwerp & Realisatie). De opname- en beoordelingscapaciteit is weer opgedeeld in de klassieke reguliere beoordelingscapaciteit en de beoordeling met de typologieaanpak. Voor 2023 krijgt elke gemeente een percentage van de door de NCG ingeschatte totale capaciteit van 560 verwachte beoordelingen via de reguliere methode (NPR 9998) en een percentage van de capaciteit van de NCG van 7.000 beoordelingen via de typologie methode toebedeeld. Daarnaast is er nog voor alle vijf de gemeenten capaciteit gereserveerd voor 1.040 adressen die onverwacht niet met de typologie methode kunnen worden beoordeeld en via de reguliere methode zullen moeten worden beoordeeld (uitval).
5.3.1. Opname & Normering (O&N) Van de werkvoorraad van Midden-Groningen is inmiddels meer dan twee derde beoordeeld en moeten er nog 325 adressen worden beoordeeld uit de voorgaande lokale plannen. In de MJVP versie 2022.3 zijn 847 adressen ingepland om te beoordelen voor 2023 in de gemeente MiddenGroningen, zodat er daarna nog 27 adressen uit de huidige werkvoorraad moeten worden beoordeeld. Alle adressen met een verhoogd risico zouden dan zijn beoordeeld (zie tabel 5-2). In het LPA voor 2023 zijn 469 adressen ingepland voor Opname & Normering. Mogelijk zou dit verschil verklaard kunnen worden doordat het LPA uitgaat van adressen waarvan de volledige beoordeling nog moet starten na 1 januari 2023.
8
Opname en Normering (O&N)
Werk voorraad
O&N nog af te ronden van oude LPA's plus Na 2023 O&N adressen al verder O&N in nog te afgerond in het 2023 beoordelen versterkingsproces zonder beoordeeld te zijn
Verhoogd (P50)
459
387
39
33
0
Licht verhoogd (P90)
2.072
1.131
247
670
24
Normaal (Grijs)
756
570
39
144
3
Totaal
3.287
2.088
325
847
27
Tabel 5-2 Opname & Normering per 1 oktober 2022 van Midden-Groningen, volgens brondata (O&N afgerond) en verwachte datum wanneer mijlpaal ‘beoordeling vastgesteld’ van het adres in het MJVP (versie 2022.3) in 2023 en 2024 bereikt wordt.
In een gezamenlijk overleg hebben de gemeenten ervoor gekozen om Midden-Groningen de volgende capaciteit te geven voor Opname & Normering: 952 Beoordelingen (174 regulier en 778 via typologie) voor 2023. De gemeente verwacht dat er ruimschoots voldoende capaciteit is voor de aantallen genoemd in het LPA (469) en de ingeplande 847 beoordelingen in 2023 in het MJVP (zie tabel 5-3). Gemeente Midden-Groningen Opname & Normering 2023 Regulier % van Typologie % van Regulier aantal Typologie aantal Totaal 560 7.000 adressen adressen Capaciteit door de NCG ingepland voor O&N nieuwe beoordelingen
31,0%
11,1%
174
778
952
Capaciteit beoordelen genoemd in LPA O&N nieuwe adressen
?
?
?
Planning LPA O&N nieuwe adressen
?
?
469
O&N gepland in MJVP 2023 (versie 2022.3)
69
778
847
Tabel 5-3 Opname & Normering, capaciteit volgens de NCG voor Midden-Groningen. Capaciteit door de NCG ingepland voor O&N nieuwe beoordelingen: Capaciteit van het aantal beoordelingen door de NCG gereserveerd en percentueel verdeeld over de gemeenten: 31,0 % van 560 reguliere beoordelingen (174) en 11,1 % van de 7.000 typologie beoordelingen (778). Mochten er adressen onverwacht niet met de Typologie aanpak beoordeeld kunnen worden (uitval) dan zal dat adres met behulp van één van de extra 1.040 reguliere beoordelingen worden uitgevoerd. Herbeoordelingen vallen hier buiten. Capaciteit beoordelen genoemd in LPA O&N nieuwe adressen: de capaciteit van beoordelingen die wordt genoemd in het LPA 2023. (? = niet genoemd in LPA) Planning LPA O&N nieuwe adressen: het aantal adressen (O&N) dat wordt genoemd om te worden opgenomen en beoordeeld in het LPA 2023. Gemeente Midden-Groningen geeft de NCG opdracht om 469 adressen te laten beoordelen in 2023 (? = niet genoemd in LPA). O&N gepland in MJVP (versie 2022.3): aantal adressen waarvan de beoordeling afgerond zal worden in 2023 volgens het MJVP (versie 2022.3) Zie ook Tabel 5-2.
9
5.3.2. Ontwerp & Realisatie (O&R) Van de totale werkvoorraad van 3.287 adressen zijn er inmiddels 952 adressen afgerond, waarvan 184 versterkt/als nieuwbouw zijn opgeleverd, 749 direct op norm zijn beoordeeld en 19 adressen zijn gesloopt en niet worden herbouwd. Er zijn inmiddels 1.000 adressen met planvorming gestart en er moeten van de voorgaande lokale plannen nog 28 adressen met de planvorming starten. In 2023 verwacht Midden-Groningen voor 181 adressen de planvorming te kunnen starten en daarna naar verwachting nog voor 460 adressen na de LPA voor 2023 (zie tabel 5-4). Voor het begrijpen van de tabel 5-4 en 5-5, is de volgende informatie van belang: voor de fase Ontwerp & Realisatie wordt per adres een wegingsfactor toegekend die bepaalt hoe zwaar een adres op de planning drukt. Een gebouw waarvan op basis van de typologieaanpak verwacht wordt dat het aan de veiligheidsnorm zal voldoen, heeft een snellere doorlooptijd dan een gebouw dat versterkt moet worden. Bedoelde wegingsfactor van 0 tot 1 maakt dat er dus meer adressen in de lokale plannen zijn opgenomen dan er capaciteit beschikbaar is. Dit is een schatting voor elk adres en de versterking kan in de praktijk meevallen (kortere doorlooptijd) of tegenvallen (langere doorlooptijd).
Na het toepassen van de wegingsfactor moet de bij de NCG beschikbare capaciteit volledig zijn ingevuld of moet er capaciteit overblijven om de planning in het MJVP te kunnen halen. Adressen die na beoordeling op norm blijken hoeven niet meer naar Ontwerp & Realisatie.
Nog van oude LPA Planvorming te starten t/m Q4 2022
O&R starten in 2023 (gewogen adressen)
Na 2023 planvorming te starten (gewogen adressen)
Werk voorraad
Beoordeling Gereed
O&R (Planvorming) gestart t/m Q3 2022
Verhoogd (P50)
459
387
326
17
43
18
Licht verhoogd (P90)
2.072
1.131
317
9
77
331
Normaal (Grijs)
756
570
357
4
61
111
3.287
2.088
1.000
30
181
460
Ontwerp en Realisatie (O&R)
Totaal
Tabel 5-4. Ontwerp & Realisatie brondata per 1 oktober 2022 Midden-Groningen volgens brondata en de verwachte datum van de planvorming gestart in het MJVP (versie 2022.3) daarna.
De planning in het programma van het LPA voor 2023 van Midden-Groningen verwacht 288 adressen in 2023 in Ontwerp & Realisatie te nemen. De reden daarvoor is dat naar verwachting veel adressen waarschijnlijk aan de veiligheidsnorm bij de beoordeling zullen voldoen en volgens de MJVP versie 2022.3 er 181 adressen met een advies tot versterken in de fase ‘Planvorming gestart’ van Ontwerp & Realisatie terecht komen. De planning voor de capaciteit van de Ontwerp & Realisatie van de NCG voor 2023 is met 182 adressen (zie tabel 5-5) daarmee bijna gelijk aan de planning van de capaciteit in het LPA voor 2023 van Midden-Groningen (188 adressen).
10
Gemeente Midden-Groningen Ontwerp & Realisatie O&R % van 1.747 adressen 10,4%
Aantal Adressen
2023 Aantal Gewogen Adressen (verwacht door te gaan naar Planvorming gestart)
182
182
188
188
Planning LPA O&R adressen
288
?
O&R volgens datum mijlpalen MJVP (Versie 2022.3)
288
181
Capaciteit NCG ingepland voor O&R adressen
Capaciteit genoemd in LPA voor O&R adressen
11,1% van 1.692 adressen
Tabel 5-5 Ontwerp & Realisatie capaciteit Capaciteit NCG ingepland voor O&R adressen: capaciteit door de NCG gereserveerd en percentueel verdeeld over
de gemeenten: 10,4 % van 1.747 adressen (182) voor 2023. Capaciteit genoemd in LPA voor O&R adressen: capaciteit die wordt genoemd in het LPA 2023 Midden Groningen: 11,1`% van 1.692 adressen (188). Planning LPA O&R adressen: het aantal adressen dat de gemeente Midden-Groningen heeft doorgegeven aan de NCG om in 2023 de Planvorming-gestart af te ronden (? =niet benoemd) O&R volgens datum mijlpalen MJVP(Versie 2022.3): aantal adressen dat in 2023 mijlpaal Planvorming gestart bereikt in het MJVP (versie 2022.3) (zie tabel 5-4).
11
6. MJVP en de lokale plannen van aanpak Het MJVP is de planning van de gehele resterende beoordelings- en versterkingsopgave op basis van de jaarlijks door de vijf gemeenten te verstrekken lokale plannen van aanpak. In het MJVP staat aangegeven wanneer alle gebouwen beoordeeld kunnen zijn, en dan is bekend of deze op norm zijn. Voor de gebouwen waarvoor aanvullende maatregelen nodig zijn is ook gepland wanneer deze aan de veiligheidsnorm kunnen voldoen. Het MJVP-team van de NCG heeft veel inspanningen gedaan om een planningstool te bouwen waarmee de totale scope van de versterkingsopgave in Groningen inzichtelijk is gemaakt. Ook kan de NCG monitoren en (bij)sturen waar nodig. Met als hoofddoel de afronding van de versterkingsopgave in 2028, zijn de relevant geachte randvoorwaarden, uitgangspunten en aannames verwerkt in de meerjarenplanning. Het MJVP bevat drie onderdelen: een ‘Regionaal meerjarenbeeld’, een ‘Lokaal meerjarenbeeld’, resulterende in de ‘Meerjaren Uitvoeringsplanning’. Op basis van het MJVP maakt de NCG deelplanningen zoals de jaarplanningen en 6-wekenplanningen. Met de MJVP-planningstool kan de algehele voortgang gemonitord worden ten opzichte van de opgestelde meerjarenplanning. En minstens zo belangrijk: met het MJVP kunnen voor de verschillende fases van de versterkingsopgave de kritieke knelpunten tijdig in beeld komen.
Zo kan om het doel van 2028 te halen, bijvoorbeeld bepaald worden wanneer en welke inzet van uitvoerende partijen nodig is, welke tijdelijke huisvesting vereist is, wanneer werkzaamheden nutsbedrijven gereed moeten zijn en welke belemmeringen vanuit de natuurwet- en regelgeving aanwezig zijn. Het inzichtelijk krijgen van de kritieke knelpunten is essentieel om tijdig maatregelen te nemen die deze knelpunten oplossen. Aan de planning in het MJVP liggen een aantal randvoorwaarden en uitgangspunten ten grondslag, maar ook een aantal belangrijke aannames. De beschikbare capaciteit binnen de afdeling Ontwerp & Realisatie (voor het kunnen starten van de planvorming en uitvoering van gebouwen die op norm gebracht moeten worden) is leidend geweest in de planning. Er zijn belangrijke aannames gedaan, onder andere met betrekking tot de doorlooptijden van de verschillende fases, het aantal gebouwen dat naar verwachting als veilig wordt beoordeeld, de efficiencywinst van de typologie-aanpak en de beschikbaarheid van partijen die de beoordelings- en versterkingsopgave moeten uitvoeren. De NCG heeft met een algemene capaciteitsfactor ingeschat hoeveel adressen versterkt moeten gaan worden.
Deze inschatting betreft onder andere aannames voor de percentages met de typologieaanpak veilig te kunnen beoordelen gebouwen, maar in de capaciteitsfactor zijn ook adressen verwerkt die om andere redenen nu niet door de NCG voor de uitvoering van versterking gepland zijn. Belangrijk is dat, in overleggen tussen de gemeenten en de NCG, een verdeelsleutel is bepaald waarmee de door de NCG ingeschatte beschikbare capaciteit is verdeeld over de vijf gemeenten. In het vierde kwartaal van 2021 is, op basis van de LPA’s van de vijf gemeenten, de eerste definitieve versie van het huidige MJVP vastgesteld, met daarin voor het eerst een duidelijke planning voor de gehele resterende versterkingsopgave (ook wel aangeduid als MJVP Visualisatie V30). De planning van de werkzaamheden wordt continu bijgehouden en, waar nodig, in tussentijdse overleggen met de gemeenten bijgesteld. Het MJVP wordt formeel tweemaal per jaar herzien om deze te kunnen afstemmen met de jaarlijks door de gemeenten op te stellen LPA’s. Voor dit proces zijn afspraken gemaakt tussen de NCG en gemeenten die zijn verwerkt in een uitgebreid stappenplan. Het stappenplan is door de NCG ook met SodM gedeeld vanwege de formele rol van SodM. 12
Vervolgens deelt de NCG – na de hierboven beschreven tussentijdse overleggen en een conceptversie – halverwege het jaar een nieuwe definitieve versie van het MJVP. Daaruit blijken de voortgang, eventuele benodigde aanpassingen van de scope, en het bevat een jaaruitsnede met de werkzaamheden die de NCG voor het volgende jaar heeft gepland. In de LPA’s geven de gemeentes de voortgang, eventuele aanvullingen op de scope en eventuele (beperkte) wijzigingen op de jaaruitsnede aan, en formeel worden de adressen in opdracht gegeven die het volgende jaar door de NCG op norm beoordeeld (O&N) en/ of naar planvorming voor de uitvoering gebracht (O&R) moeten worden. Deze LPA’s moeten door SodM goedgekeurd en door de NCG in het MJVP verwerkt te worden. In het vierde kwartaal is dan weer een definitieve versie van het MJVP beschikbaar en begint de jaarlijkse cyclus opnieuw.
6.1.
Afstemming MJVP en LPA’s 2023
Begin oktober 2022 heeft SodM een dataset van het concept MJVP versie 2022.3 ontvangen, met daarin de behaalde en geplande mijlpalen voor de gehele versterkingsopgave. Voor de volledigheid heeft SodM ook een zogenaamd Bronbestand opgevraagd en begin oktober 2022 ontvangen, met daarin de gerealiseerde mijlpalen en een overzicht van de fase waarin adressen en projecten zich bevinden. Daarnaast heeft SodM ook toegang tot een deel van het online NCG - Gemeentelijk Dashboard. Met al deze bronnen van gegevens heeft SodM inzicht in de stand van zaken en de geplande werkzaamheden die onderdeel zijn van de beoordelings- en versterkingsopgave. SodM constateert echter wel verschillen en wat omissies in de aan SodM beschikbaar gestelde datasets, en is daarover in overleg met de NCG. Voor de gemeente Midden-Groningen geven de datasets van het Bronbestand en het MJVP tot en met het derde kwartaal van 2022 per mijlpaal de in Tabel 6-1 aangegeven aantallen gerealiseerde en geplande adressen te zien.
Rijlabels 20221004 - Brondata SODM.xlsx Midden-Groningen MB 01 Aan_werkvoorraad_toegevoegd MB 04 Datum_opname_uitgevoerd MB 05 Datum_beoordeling_uitgevoerd MB 07 Planvorming_gestart MB 08 Uitvoeringsplan_gereed MB 10 Bouw_gestart MB 11 Bouw_gereed MB 12 Afgerond Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 01 Aan werkvoorraad toegevoegd MP 04 Opname uitgevoerd MP 05 Beoordeling vastgesteld MP 07 Planvorming gestart MP 08 Uitvoeringsplan gereed MP 10 Bouw gestart MP 11 Bouw gereed MP 12 Afgerond
2016 2017 2018 t/m
178 83 13
446 50 16
492 200 21 2
2
178 83 13
446 50 16
2
493 200 21 2
2019 2020 2021
2022 Eindtotaal 2022-Q1 2022-Q2 2022-Q3
3.139 210 76 63 6 4 18
63 604 506 640 91 69 24 60
36 671 669 207 89 91 59 381
39 54 144 16 83 32 31 119
3 14 239 19 43 23 30 197
3 1 121 5 62 16 20 125
3.283 2.670 2.088 1.000 376 235 184 882
3.139 211 76 63 6 4 18
63 621 508 640 92 71 25 60
36 809 669 230 100 96 61 382
39 70 144 19 99 46 35 120
3 16 239 21 84 43 30 197
3 63 100 5 93 46 36 87
3.283 2.907 2.069 1.028 476 306 207 846
Tabel 6-1 Overzicht verschillen gerealiseerde adressen Bronbestand en MJVP
Per mijlpaal zouden tot en met het tweede kwartaal van 2022 de gerealiseerde aantallen adressen moeten overeenkomen, er zijn echter kleine verschillen. Dit hindert SodM echter niet in de beoordeling van dit LPA. 13
Het beschreven proces van het afstemmen van de LPA’s en vervolgens updaten van het MJVP wordt dit jaar min of meer correct doorlopen, maar de in juli van dit jaar gedeelde MJVP versie 2022.2 wordt niet door alle gemeenten gebruikt en er is in september door de NCG aan meerdere gemeenten een MJVP versie 2022.3 verstrekt. SodM kan niet nagaan of de vijf gemeenten allemaal die MJVP versie 2022.3 als uitgangspunt nemen. In het stappenplan staat ook aangegeven dat de gemeenten eventuele wijzigingen (op de adressen die door de NCG in de jaaruitsnede zijn gepland) in een met de NCG overeengekomen format moeten doorgeven. Deze wijzigingen dienen vervolgens door de NCG in het MJVP te worden verwerkt.
14
6.2.
MJVP en LPA 2023 van Midden-Groningen
In het MJVP staan alle 3.283 adressen tot einde versterkingsoperatie gepland, zoals weergegeven vanaf 2022 in Tabel 6-2 voor alle adressen en in Fout! Verwijzingsbron niet gevonden.3 met de capaciteitsfactor waarmee de NCG het daadwerkelijk aantal te versterken adressen heeft ingeschat. Alle adressen Rijlabels Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 01 Aan werkvoorraad toegevoegd MP 04 Opname uitgevoerd MP 05 Beoordeling vastgesteld MP 05b Herbeoordeling vastgesteld MP 07 Planvorming gestart MP 08 Uitvoeringsplan gereed MP 10 Bouw gestart MP 11 Bouw gereed MP 12 Afgerond
2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 Eindtotaal
45 178 749 390 47 397 207 173 416
227 847 50 288 265 276 290 178
27 291 298 428 156 116
497 315 292 265 272
89 448 494 333 568
40 98 553 539
81 117
3.283 3.163 3.209 442 2.195 1.963 1.966 1.957 2.648
Tabel 6-2 Geplande adressen per mijlpaal Met capaciteitsfactor Rijlabels Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 01 Aan werkvoorraad toegevoegd MP 04 Opname uitgevoerd MP 05 Beoordeling vastgesteld MP 05b Herbeoordeling vastgesteld MP 07 Planvorming gestart MP 08 Uitvoeringsplan gereed MP 10 Bouw gestart MP 11 Bouw gereed MP 12 Afgerond
2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 Eindtotaal
45 178 749 390 45 375 186 159 416
227 847 50 181 218 262 275 178
27 194 210 319 136 116
218 171 196 167 272
48 227 216 258 568
8 55 251 539
43 117
3.283 3.163 3.209 442 1.516 1.399 1.404 1.395 2.648
Tabel 6-3 Geplande adressen per mijlpaal, met capaciteitsfactor
In het geval van de gemeente Midden-Groningen geeft de tweede tabel met Mijlpaal 07 aan dat er voor 679 adressen wordt verwacht dat deze niet door de NCG versterkt hoeven te worden. Het huidige LPA betreft met name de periode vierde kwartaal 2022 en geheel 2023 en dat geeft de overzichten in Tabel 6-4 voor alle adressen en in Tabel 6-5 met de capaciteitsfactor, en voor ‘planvorming gestart’ ook de verdeling over de verschillende woonplaatsen.
15
LPA 2023, alle adressen Rijlabels Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 04 Opname uitgevoerd MP 05 Beoordeling vastgesteld MP 05b Herbeoordeling vastgesteld MP 07 Planvorming gestart Foxhol Froombosch Harkstede Hellum Kolham Lageland Luddeweer Noordbroek Overschild Scharmer Schildwolde Siddeburen Slochteren Westerbroek Woudbloem Zuidbroek MP 08 Uitvoeringsplan gereed MP 10 Bouw gestart MP 11 Bouw gereed MP 12 Afgerond
2022-Q4 Totaal 2023 2023-Q1 2023-Q2 2023-Q3 2023-Q4 Totaal 2024
29 266 120 2
29 266 120 2
93 121 28 69
133 231 20 46
1 243 2 69
1
1
1
121 72 72 12
3
1
2
3 2
1 1
1
1
1
252 104 2 1 1 3
227 847 50 288 3 1 7 3 5 3
1
1
121 72 72 12
55
10 15 16
14 52
1 15 23 56 1 1
39 131 43 11
95 86 55 35
11 33 81 55
120 26 111 77
5
2 1 30 52 179 1 1 265 276 290 178
Tabel 6-4 Alle adressen LPA 2023 LPA 2023, Met capaciteitsfactor Rijlabels Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 04 Opname uitgevoerd MP 05 Beoordeling vastgesteld MP 05b Herbeoordeling vastgesteld MP 07 Planvorming gestart Foxhol Froombosch Harkstede Hellum Kolham Lageland Luddeweer Noordbroek Overschild Scharmer Schildwolde Siddeburen Slochteren Westerbroek Woudbloem Zuidbroek MP 08 Uitvoeringsplan gereed MP 10 Bouw gestart MP 11 Bouw gereed MP 12 Afgerond
2022-Q4 Totaal 2023 2023-Q1 2023-Q2 2023-Q3 2023-Q4 Totaal 2024
29 266 120 1
29 266 120 1
93 121 28 29
133 231 20 36
1 243 2 32
1
0
1
115 62 59 12
3
1
2
3 2
1 1
1
1
1
252 85 2 1 1 2
227 847 50 181 2 1 7 2 5 3
0
1
115 62 59 12
16
10 10 12
13 16
1 10 16 51 1 1
36 122 33 11
94 85 53 35
10 33 80 55
78 23 109 77
5
2 1 25 39 95 1 1 218 262 275 178
Tabel 6-5 Alle adressen LPA 2023, met capaciteitsfactor
16
Gemeente Midden-Groningen heeft bij het LPA 2023 twee lijsten met 465 adressen voor O&N en 288 adressen voor O&R door de NCG in 2023 uit te voeren, verstrekt aan SodM. Deze adressen staan in het concept MJVP in 2023 gepland. Voor O&N heeft de NCG voor Mijlpaal 05 meer adressen ingepland. De 288 O&R adressen staan in Tabel 6-4 bij Mijlpaal 07 vermeld en de inschatting van de NCG is dat daarvan 181 adressen – zie Mijlpaal 07 in Tabel 6-5 – daadwerkelijk moeten worden versterkt. Deze 181 adressen komen overeen met de aan Midden-Groningen toebedeelde capaciteit voor de uitvoering van de versterking. In het LPA 2023 is aangegeven welke doelen en opdrachten er voor 2023 aan de NCG worden gegeven. SodM leidt uit het LPA 2023 af dat de gemeente akkoord is met de wijze waarop de NCG het voorgaande LPA voor wat betreft prioritering correct in het MJVP heeft verwerkt omdat de gemeente in het LPA 2023 beschrijft dat de aan de NCG gegeven opdracht voor 2022 door de NCG voor O&N geheel en voor O&R gedeeltelijk in 2022 wordt afgerond. De gemeente Midden-Groningen heeft dit ook telefonisch bevestigd. Een gebiedsgerichte aanpak voor de uitvoering van versterkingswerkzaamheden heeft de voorkeur, maar andere uitgangspunten voor de prioritering en al eerder gestarte werkzaamheden maken dit niet altijd mogelijk.
Voor de gemeente Midden-Groningen is per woonplaats – op basis van de MJVP dataset met capaciteitsfactor – inzichtelijk gemaakt wanneer met de bouw is of wordt gestart. Bouw gestart, MJVP met capaciteitsfactor Rijlabels Output planningsdata - concept MJVP 2022.3.xlsx Midden-Groningen MP 10 Bouw gestart Foxhol Froombosch Harkstede Hellum Hoogezand Kolham Kropswolde Lageland Luddeweer Noordbroek Overschild Sappemeer Scharmer Schildwolde Siddeburen Slochteren Steendam Tjuchem Tripscompagnie Westerbroek Woudbloem Zuidbroek
2019 2020 2021
4
1
71 1 2 1 4
1 2 40
1 1 1
4 5 1
96 1 2 7 1 17 1 1
2022 2023 2024
2025
2026
186
262
319
196
216
7
4
16
2 1 7
6
33
2
1
7 4 46
3 2 5 2
1 75 51 121
5 16 21 125
1 3 2
2 30 4
18 1 13 48 1
10 4 9 2 1
8 41 17 12 18
1 11 10 8 33 2 11 86 24 23 35 1
2 10 4
1
1 0
2027 Eindtotaal
55 1 7 17 1
1.404 2 23 27 69 23 16 1 40 19 37 199 5 18 201 294 305 39 59 1 3 18 5
12
9
71 86 10
10 6
3 1 1
1 2 0
4
Tabel 6-6 Bouw gestart per woonplaats, MJVP met capaciteitsfactor
Zoals in Tabel 6-6 Bouw gestart per woonplaats, MJVP met capaciteitsfactorTabel 6-6 te zien liggen de meeste te versterken gebouwen in Overschild, Siddeburen en Slochteren, en wordt in 2023 met een relatief groot aantal adressen met de bouw gestart, maar voor 2024 staan nog meer adressen gepland.
17
16 november 2022 Staatstoezicht op de Mijnen Henri Faasdreef 312 | Den Haag T 070 379 84 00 info@sodm.nl www.sodm.nl @sodmnl