CConstaterende datMiddelburg
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 2. bezettingsoverzichten gymzalen

Commissie Algemeen Bestuur 7 april 2021, gemeente MiddelburgBij agendapunt: Uitgangspunten accommodatiebeleid546 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Bijlage 2. Bezettingsoverzicht gymzalen d.d. januari 2021

4663,5 1664,5 35,6%

4653 1348 29,0%

4654 1751 37,6%

4650 1601 34,4%

4647,5 1199 25,8%

4655,0 1219,5 26,20%

4633,5 1531,5 33%

4651,5 1943 41,80%

4645 1791 38,60%

Seizoen 2019/2020 aantal uren verhuurbaar Aantal uur verhuur Bezettingspercentage

4445 1526 34,0%

4445 1216,5 27,4%

4458,5 1723,8 38,7%

4439,5 1651 37,0%

4435,5 1407,5 31,7%

4485,5 1485 33,10%

4445,5 1480 33,30%

4422 1926 43,50%

4451,5 1697,5 38,10%

Seizoen 2020/2021 aantal uren verhuurbaar Aantal uur verhuur Bezettingspercentage

4429,5 1468,65 33,15%

4384 1634 35,40%

4400,5 1307 29,70%

4397 1560,15 35,50%

4387 1346,5 30,70%

4387,5 324 7,40%

4441 1326,25 29,90%

4421 1874 42,40%

4429 1699,5 38,40%

aantal verhuurde uren Gymzaal Gen.H Smithlaan Gymzaal Prinsenhove gymzaal Henri Dunantlaan gymzaal Roozenburglaan gymzaal Westmede gymzaal Sint Laurens gymzaal Molenwater gymzaal Palet ( Rentmeesterlaan) gymzaal Mosselkreekstraat

Seizoen 2018/2019 Seizoen 2019/2020 Seizoen 2020/2021

volgt later

NOOT : NOOT : NOOT :

seizoen 2019-2020 ; dit zijn de uren die ingeroosterd waren in het jaarrooster , het niet mogen gebruiken van de gymzalen ,door Corona , is hierin NIET verwerkt !!!! aantal verhuurbare uren is het totaal aantal verhuurbare uren min de uren t.b.v schoonmaak en min de uren gebruikt voor ( bouwkundig/gymtoestel)onderhoud in de gymzaal ,dit kan dus per jaar anders zijn. seizoen 2020-2021 ; dit is nog geen volledig seizoen ; mogelijke betere bezetting met verhuur die later nog binnen komt /word aangevraagd

Seizoen 2018/2019 1665 1348 1751 1601 1199 1219,5 1531,5 1943 1791

Seizoen 2019/2020 Seizoen 2020/2021 1526 1468,65 1216,5 1634 1723,5 1307 1651 1560,15 1407,5 1346,5 grote huurder 's Heren Loo is weggevallen eind seizoen 2019-2020 1485 324 1480 1326,25 1926 1874 1697,5 1699,5

29,0% 27,4% 35,40%

37,6% 38,7% 29,70%

34,4% 37,0% 35,50%

25,8% 31,7% 30,70%

26,20% 33,10% 7,40%

33% 33,30% 29,90%

41,80% 43,50% 42,40%

38,60% 38,10% 38,40%

at sp ee l za al /d G. v al za gy m

volgt later

35,6% 34,0% 33,15%

Ve

/d G. v al za gy m

gy m Seizoen 2018/2019 aantal uren verhuurbaar Aantal uur verhuur Bezettingspercentage

en st ra

Ve en st ra

at

at Ba sis sc en st ra Ve za

al

gy m

za

G. v

al

/d

Pa le t al za gy m

al za gy m

gy m

M os se lkr ee ks tr a at

er at

La Sin t al za

za gy m

al za gy m

M ol en w

ed e W es tm al

Ro oz e

ur en s

an nb ur gla

an la H. Du na t al za gy m

gy m

gy m

za

al

za

al

Ge n. H. Sm

ith

Pr in se nh ov e

laa

n

ho ol

Verhuurcijfers

volgt later

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/9976821/1