CConstaterende datMiddelburg
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 2 Bezetting sportparken Middelburg

Commissie Maatschappelijke Zaken 1 december 2021, gemeente MiddelburgBij agendapunt: Notulen raadscommissie Maatschappelijke Zaken 01-12-20213.639 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Overzicht bezetting sportparken van de Gemeente Middelburg 2021-2022 Bezetting Trainingsvelden Uren per trainingsveld 16,00 (Ma t/m Do van 17:30 to 21:30) Naam Beschikb uren TVUren nodig Bezetting% Veerse P. 52,80 69,17 131% overbelast (geen verschuiving mogelijk) Kruitm. 38,40 21,57 56% onderbelast Nieuwl 28,80 13,44 47% onderbelast (deels inrichten voor wedstrijden) Sprong 16,00 12,15 76% onderbelast (deels inrichten voor wedstrijden) Hart v Ar. 40,00 16,94 42% onderbelast Totaal 176,00 133,27 76%

Bezetting Wedstrijdvelden KNVB Norm wedstrijdveld 7,5 ( ZA van 9:00 to 16:30 uur) Naam Beschikb uren TVUren nodig Bezetting% Veerse P. 41,25 45,91 111% overbelast (geen verschuiving mogelijk) Kruitm. 30,00 14,52 48% onderbelast Nieuwl 7,50 8,56 114% overbelast (deels verschuiven naat trainv. mogelijk) Sprong 7,50 7,87 105% overbelast (deels verschuiven naat trainv. mogelijk) Hart v Ar. 22,50 11,28 50% onderbelast Totaal 108,75 88,13 81% Aantal velden per sportpark Naam #Trainingsv % #Wedstrijdv % #Velden % (Kunstgr) Veerse P. 3,3 30% 5,5 38% 8,3 36% 1,3 Kruitm. 2,4 22% 4 28% 5,4 23% 1 Nieuwl 1,8 16% 1 7% 2,8 12% Sprong 1 9% 1 7% 2 9% Hart v Ar. 2,5 23% 3 21% 4,5 20% 1 Totaal 11 100% 14,5 100% 23 100% (Veerse Poort heeft 6 wedstrijdvelden maar het hoofdveld is vanwege de kwaliteit slechts voor 2 wedstrijden per week inzetbaar. Vandaar dat er met 5.5 gerekend wordt.)

#Verderling teams per sportpark/vereniging Naam Teamfactor Trainingsfactor Speelfactor Veerse P. 56,45 69,17 45,91 MZVC 5,00 7,50 5,63 ZM 51,45 61,67 40,29 Kruitm. 16,00 21,57 14,52 FCD 16,00 21,57 14,52 Sprong 9,09 12,15 7,87 JA 9,09 12,15 7,87 Nieuwl 10,45 13,44 8,56 NL 10,45 13,44 8,56 Hart v Ar. 13,55 16,94 11,28 Arn 13,55 16,94 11,28 Eindtotaal 105,55 133,27 88,13 %Verderling teams per sportpark/vereniging Naam %Teamfactor %Trainingsfactor %Speelfactor Veerse P. 53,5% 51,9% 52,1% MZVC 4,7% 5,6% 6,4% ZM 48,8% 46,3% 45,7% Kruitm. 15,2% 16,2% 16,5% FCD 15,2% 16,2% 16,5% Sprong 8,6% 9,1% 8,9% JA 8,6% 9,1% 8,9% Nieuwl 9,9% 10,1% 9,7% NL 9,9% 10,1% 9,7% Hart v Ar. 12,8% 12,7% 12,8% Arn 12,8% 12,7% 12,8% Eindtotaal

100,00%

Bij een omzetting van het hoofdveld van natuurgras naar kunstgras zou de bezetting er op basis van de brongegevens uitkomen op +/-100% Bezetting Trainingsvelden Naam Beschikb uren TVUren nodig Bezetting% Veerse P. 68,80 69,17 101%

Bezetting Wedstrijdvelden Naam Beschikb urenUren TV nodig Bezetting% Veerse P. 45,00 45,91 102%

100,00%

100,00%

De brongegevens van bovenstaandoverzicht volgen hieronder. Alle teams zijn gestandariseerd om een vergelijk te kunnen maken tussen de verschillende sportparken. Er zijn wel verschillen tussen de verschillenende KNVB catogrieen op basis van spelvorm en speelduur. Gestandariseerde teams per categorie, sportpark en vereniging Sportpark Club Categ Team Spelvorm Team #Velden Training #training Trainings #Velden Speel Speel Factor training duur (uur) per week factor wedstrijd duur (uur) factor Veerse P. ZM Sen VR1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen VR3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA5 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA6 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZA7 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZO2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM Sen ZO3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM O19 MO19-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM O19 JO19-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P.

ZM O19 JO19-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,25 1,13 Veerse P. ZM O17 MO17-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,08 1,04 Veerse P. ZM O17 JO17-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,08 1,04 Veerse P. ZM O16 JO16-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,08 1,04 Veerse P. ZM O16 Jo16-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 2,08 1,04 Veerse P. ZM O15 MO51-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O15 MO51-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O15 JO15-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O15 JO15-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O15 JO15-3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O14 Jo14-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O14 Jo14-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O14 Jo14-3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O14 Jo14-4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,92 0,96 Veerse P. ZM O13 MO13-1 11 1,00 0,50 1,25 2,00 1,25 1,00 1,75 0,88 Veerse P. ZM O13 MO13-2 11 1,00 0,50 1,25 2,00 1,25 1,00 1,75 0,88 Veerse P. ZM O13 JO13-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,75 0,88 Veerse P. ZM O13 JO13-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,75 0,88 Veerse P. ZM O13 JO13-3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 1,75 0,88

Gestandariseerde teams per categorie, sportpark en vereniging Sportpark Club Categ Team Spelvorm Team #Velden Training #training Trainings #Velden Speel Factor training duur (uur) per week factor wedstrijd duur (uur) Veerse P. ZM O12 JO12-1 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O12 JO12-2 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O12 JO12-3 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 MO11-1 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 MO11-2 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 JO11-1 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 JO11-2 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 JO11-3 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O11 JO11-4 8 0,73 0,25 1,25 2,00 0,63 0,50 Veerse P. ZM O10 MO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 MO10-2 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 JO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 JO10-2 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 JO10-3 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 JO10-4 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O10 JO10-5 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Veerse P. ZM O9 Mo9-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O9 JO9-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O9 JO9-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O9 JO9-3 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O9 JO9-4 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P.

ZM O9 JO9-5 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-3 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-4 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-5 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O8 JO8-6 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Veerse P. ZM O7 JO7-1 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Veerse P. ZM O7 JO7-2 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Veerse P. ZM O7 JO7-3 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Veerse P. ZM O7 JO7-4 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Veerse P. ZM O7 JO7-5 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Veerse P. ZM O6 JO6-1 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,00

Speel factor 1,75 1,75 1,75 1,75 1,75 1,75 1,75 1,75 1,75 1,37 1,37 1,37 1,37 1,37 1,37 1,37 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,20 1,17 1,17 1,17 1,17 1,17 0,00

0,44 0,44 0,44 0,44 0,44 0,44 0,44 0,44 0,44 0,17 0,17 0,17 0,17 0,17 0,17 0,17 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,15 0,09 0,09 0,09 0,09 0,09 0,00

Gestandariseerde teams per categorie, sportpark en vereniging Sportpark Club Categ Team Spelvorm Team #Velden Training #training Trainings #Velden Speel Factor training duur (uur) per week factor wedstrijd duur (uur) Veerse P. ZM O6 Jo6-2 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,00 Veerse P. MZVC Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Veerse P. MZVC Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Veerse P. MZVC Sen ZA3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Veerse P. MZVC Sen ZA4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Veerse P. MZVC Sen ZA5 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen VR2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen VR4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD O17 MO17-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA5 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD Sen ZA6 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD O17 JO17-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD O15 JO15-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD O13 JO13-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Kruitm. FCD O11 JO11-1 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Kruitm. FCD O11 JO11-2 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Kruitm. FCD O10 JO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Kruitm.

FCD O10 JO10-2 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Kruitm. FCD O8 JO8-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Kruitm. FCD O8 JO8-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Kruitm. FCD O7 JO7-1 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Sprong JA Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA Sen ZO2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA O19 JO19-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA O17 JO17-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA O15 JO15-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Sprong JA O12 JO12-1 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Sprong JA O12 JO12-2 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Sprong JA O10 JO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25

Speel factor 0,00 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,08 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,08 1,92 1,75 1,75 1,75 1,37 1,37 1,20 1,20 1,17 2,25 2,25 2,25 2,25 2,08 1,92 1,75 1,75 1,37

0,00 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,04 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,04 0,96 0,88 0,44 0,44 0,17 0,17 0,15 0,15 0,09 1,13 1,13 1,13 1,13 1,04 0,96 0,44 0,44 0,17

Gestandariseerde teams per categorie, sportpark en vereniging Sportpark Club Categ Team Spelvorm Team #Velden Training #training Trainings #Velden Speel Factor training duur (uur) per week factor wedstrijd duur (uur) Sprong JA O10 JO10-2 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Sprong JA O9 JO9-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Nieuwl NL Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O19 JO19-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O15 MO51-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O15 JO15-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O14 Jo14-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O13 JO13-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Nieuwl NL O12 JO12-1 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Nieuwl NL O11 JO11-1 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Nieuwl NL O10 JO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Nieuwl NL O8 JO8-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Nieuwl NL O8 JO8-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Nieuwl NL O7 JO7-1 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15 Hart v Ar. Arn Sen ZA1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn Sen ZA2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn Sen ZA3 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn Sen ZA4 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn Sen ZA5 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn O19 JO19-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar.

Arn O16 JO16-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn O13 JO13-1 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn O13 JO13-2 11 1,00 0,50 1,50 2,00 1,50 1,00 Hart v Ar. Arn O11 JO11-1 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Hart v Ar. Arn O11 JO11-2 8 0,73 0,33 1,25 2,00 0,83 0,50 Hart v Ar. Arn O10 JO10-1 6 0,55 0,25 1,25 2,00 0,63 0,25 Hart v Ar. Arn O9 JO9-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Hart v Ar. Arn O9 JO9-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Hart v Ar. Arn O8 JO8-1 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Hart v Ar. Arn O8 JO8-2 6 0,55 0,25 1,00 1,00 0,25 0,25 Hart v Ar. Arn O7 JO7-1 4 0,36 0,17 1,00 1,00 0,17 0,15

Speel factor 1,37 1,20 2,25 2,25 2,25 1,92 1,92 1,92 1,75 1,75 1,75 1,37 1,20 1,20 1,17 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,25 2,08 1,75 1,75 1,75 1,75 1,37 1,20 1,20 1,20 1,20 1,17

0,17 0,15 1,13 1,13 1,13 0,96 0,96 0,96 0,88 0,44 0,44 0,17 0,15 0,15 0,09 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,13 1,04 0,88 0,88 0,44 0,44 0,17 0,15 0,15 0,15 0,15 0,09

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10916216/1