CConstaterende datLochem
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1 - Rapportage parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Raadsvergadering 10 juni 2025, gemeente LochemBij agendapunt: Jaarstukken 20246.220 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024 Gemeente Lochem

Rapportage Gemeente Lochem

Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Projectnummer:

24.0136

Datum:

28 juni 2024

Status:

Concept

Auteurs:

P. Nieuwenhuis J. van der Lee

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

2

1

Inleiding

4

6

Analyse deelgebieden

15

2

Werkwijze

5

7

Analyse Noorderbleek

20

3

Resultaten algemeen

8

8

Parkeervraag deelgebied Nieuwstad

21

4

Vergelijking resultaten van 2021 met 2024

10

A

Bijlage

24

5

Analyse parkeerduur Markt

13

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

3

1. Inleiding Aanleiding

Onderzoeksvragen

De gemeente Lochem kent in het centrumgebied sinds 2013 parkeerregulering door middel van een blauwe zone. In 2014 heeft de gemeente Lochem door middel van een uitgebreid parkeerduuronderzoek het functioneren van de blauwe zone onderzocht. In 2019 en 2021 is een uitgebreid parkeerduuronderzoek uitgevoerd. Nu is in mei 2024 een uitgebreid vervolgonderzoek uitgevoerd. Daarnaast spelen er momenteel diverse ontwikkelingen in het centrum die invloed hebben op zowel de parkeercapaciteit als de parkeerdruk.

De gemeente Lochem heeft een aantal onderzoeksvragen opgesteld waar zij antwoord op willen;

In de naastgelegen afbeelding is het onderzoeksgebied te zien.

Wat is de parkeerdruk in het centrum en de schil van Lochem? Hoelang wordt er geparkeerd op de Markt en hoe wordt de parkeerschijf gebruikt? Wat is de restcapaciteit voor deelgebied Nieuwstad en hoe zet zich dit af tegen de woningbouwontwikkeling? Wat is de parkeerdruk voor de verschillende deelgebieden? Wat is de parkeerdruk op de maatgevende momenten op de Noorderbleek? Wat is de verhouding tussen het lang parkeren en de parkeerschijfzone voor deelgebied Prins Bernhardweg? Onderzoeksgebied

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

4

2. Werkwijze Sectie-indeling Om de resultaten van het parkeeronderzoek goed te ordenen en te analyseren, is het studiegebied opgedeeld in parkeersecties. Een parkeersectie is een wegvak (van kruispunt tot kruispunt) of een parkeerterrein. De sectieindeling is overgenomen van de voorgaande onderzoeken. Voorafgaand aan het parkeeronderzoek is de sectieindeling waar nodig geactualiseerd. Op de naastgelegen afbeelding is de sectie-indeling weergeven. Elke parkeersectie in het onderzoeksgebied is voorzien van de volgende gegevens: Sectienummer (uniek nummer tussen kaart en tabel met te registreren parkeergegevens). Straatnaam Parkeerregime Aantal parkeerplaatsen op openbaar terrein

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Sectie-indeling parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

5

Capaciteitsmeting De capaciteit van de secties in het onderzoeksgebied is in een voorgaand parkeeronderzoek al geïnventariseerd. De resultaten van deze capaciteitsmeting zijn gecontroleerd en indien nodig aangepast. Zo is een aantal straten recent heringericht en daarom is de capaciteit voor deze secties opnieuw geïnventariseerd. Bij de parkeerplaatsen voor speciale voorzieningen is een nieuwe sectie toegevoegd met hieraan het geldende parkeerregime. Parkeercapaciteit in openbare ruimte Het parkeeronderzoek wordt uitgevoerd in de openbare ruimte. Specifiek voor dit parkeeronderzoek hebben wij hiervoor de volgende definitie gehanteerd: alle wegen en parkeerterreinen die vrij toegankelijk zijn in de openbare ruimte.

In parkeervakken kan één voertuig per parkeervak worden geparkeerd. Bij een wegbreedte vanaf 5 meter is parkeren aan één kant van de weg mogelijk en vanaf een wegbreedte van 7 meter aan twee kanten van de weg. Bij het bepalen van de parkeercapaciteit op wegvakken wordt uitgegaan van één voertuig per 6 meter. Parkeren bij een uitrit, bocht of kruispunt is niet toegestaan. Parkeren bij een uitrit is pas toegestaan wanneer er vanaf de uitrit voldoende ruimte/mogelijkheid is om de weg op te draaien. Parkeren in een bocht is alleen toegestaan als het een zeer flauwe bocht betreft met voldoende zicht op verkeer komende uit de bocht.

Uitgangspunten bepaling parkeercapaciteit

Parkeren mag pas vanaf vijf meter uit het hart van een bocht of een kruispunt.

Bij het meten van de parkeercapaciteit in het onderzoeksgebied zijn de volgende uitgangspunten gehanteerd:

Tegenover haaksparkeervakken is het niet mogelijk te parkeren op het wegvak in verband met de benodigde manoeuvreerruimte.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

6

Parkeerdrukmeting

Parkeerduurmeting Markt

De parkeerdrukmetingen in het onderzoeksgebied zijn uitgevoerd op de volgende momenten:

Tijdens alle metingen zijn op de Markt de eerste vier karakters van alle in de openbare ruimte geparkeerde voertuigen geregistreerd. Door de kentekens te vergelijken wordt de parkeerduur bepaald voor de Markt. Daarnaast is voor alle voertuigen op de Markt geregistreerd of de blauwe kaart wordt gebruikt en of de parkeerduur is overschreden. Aanvullend op de parkeerdrukmeting wordt op de Markt het volgende geregistreerd voor alle voertuigen:

Dinsdag 21 mei 2024 van 6.00 tot 20.00 uur (elke 2 uur). Woensdag 22 mei 2024 van 0.00 tot 2.00 uur (nachtmeting) Woensdag 22 mei van 2024 van 6.00 tot 20.00 uur (elke 2 uur). Zaterdag 25 mei 2024 van 6.00 tot 20.00 uur (elke 2 uur). Parkeerregistraties

Eerste vier karakters van het kenteken. Aanwezigheid van een blauwe kaart. Tijd op de blauwe kaart wel of niet verstreken.

Tijdens de parkeerdrukmetingen is per sectie het volgende geregistreerd: Het aantal goed geparkeerde voertuigen op openbaar terrein (dus in parkeervakken en/of parkeerstroken). Het aantal fout geparkeerde voertuigen op openbaar terrein.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

7

3. Resultaten algemeen Parkeercapaciteit In de naastgelegen afbeelding is de parkeercapaciteit per sectie te zien. In tabel 1 is de parkeercapaciteit per parkeerregime te zien. De totale parkeercapaciteit is 1744.

Parkeerregime Vrij parkeren

Capaciteit binnen tijden Capaciteit buiten tijden parkeerschijfzone

parkeerschijfzone

1168

1485

Parkeerschijf 30 min

6

6

Paarkeerschijf 1 uur

12

12

Parkeerschijf 2 uur

317

0

Vergunninghouders parkeren

168

168

Elektrisch parkeren

21

21

Gehandicapten parkeren

33

33

K+R

12

12

Prive

7

7

Totaal

1744

1744

Tabel 1: Parkeercapaciteit per parkeerregime

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

8

Parkeerdruk gehele onderzoeksgebied Bezettingsgraad In de onderstaande grafiek is per dag en per meetmoment de totale bezettingsgraad te zien. In de eerste grafiek is te zien dat de bezettingsgraad op dinsdag het hoogst is tijdens de meting van 12:00 uur, de bezettingsgraad was op dit moment 58%. In de tweede grafiek is te zien dat op woensdag de bezettingsgraad het hoogst was tijdens het

meetmoment van 12:00 uur, de bezettingsgraad was op dit moment 62%. In de derde grafiek is te zien dat op zaterdag de bezettingsgraad het hoogst was tijdens het meetmoment van 14:00 uur, op dit moment was de bezettingsgraad 61%.

58% 57% 55% 54%

Bezettingsgraad

60% 50% 40%

39%

44%

70% 49%

44%

30% 20% 10% 0%

59%

60%

06:0008:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 01:00

Meetmoment Grafiek 1: Bezettingsgraad op dinsdag

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Bezettingsgraad

70%

Bezettingsgraad woensdag

50%

42%

62%

58%

70%

57% 50%

47%

40% 30% 20%

50%

61%

59% 48%

20%

0%

0%

Grafiek 2: Bezettingsgraad op woensdag

47%

59%

30% 10%

Meetmoment

44%

52%

40%

10% 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00

Bezettingsgraad zaterdag

60%

Bezettingsgraad

Bezettingsgraad dinsdag

In bijlage 1 zijn uitsneden gemaakt van de parkeerdrukkaarten op de drukste meetmomenten. Verder zijn alle resultaten aan het dashboard Parkit toegevoegd waarin een analyse per sectie en per meetmoment kan worden gemaakt.

06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00

Meetmoment Grafiek 3: Bezettingsgraad op zaterdag

9

4. Vergelijking resultaten van 2021 met 2024 verschil niet groter is dan 2%. In 2021 is er geen nachtmeting uitgevoerd, hierdoor is deze meting leeg. De hoogste bezettingsgraad is gemeten in 2021 tijdens de meting van 12:00-13:00 uur, de bezettingsgraad was 59% op dit moment.

2024

Bezettingsgraad

2021

Bezettingsgraad

Wo 00:00-01:00

2024

Bezettingsgraad

2021

Di 18:00-19:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Di 16:00-17:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Di 14:00-15:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Di 12:00-13:00

Bezettingsgraad

2024

Di 10:00-11:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Bezettingsgraad

Di 08:00-09:00

2024

Bezettingsgraad

2021

Parkeerregime

Bezettingsgraad

Di 06:00-07:00

2021

In tabel 2 is de bezettingsgraad te zien per parkeerregime voor zowel 2024 als voor 2021 tijdens de meting van dinsdag. In 2021 is er geen meting uitgevoerd tussen

18:00-19:00 uur. De parkeerschijf zone van 1 uur is een nieuw parkeerregime, dit komt door de herinrichting van de Markt in 2024. Wanneer er naar de totale bezettingsgraad wordt gekeken van het hele onderzoek, dan is te zien dat er slecht een klein verschil is waarbij het Bezettingsgraad

Vergelijking dinsdag

Vrij parkeren

35%

36%

40%

43%

52%

55%

57%

59%

56%

58%

52%

55%

---% --% 48%

---% --% 41%

Parkeerschijf 30 min

17%

0%

50%

0%

50%

0%

50%

0%

50%

0%

50%

33%

---% --% 33%

---% --% 17%

Parkeerschijf 1 uur

---% --% 25%

Parkeerschijf 2 uur

---% --% ---%

Vergunninghouders parkeren

68%

73%

60%

60%

Elektrisch parkeren

25%

19%

13%

Gehandicapten parkeren

20%

12%

24%

K+R

---% --% 8%

---% --% 42%

---% --% 0%

---% --% 0%

Prive

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --% 14%

Totaal

38%

42%

55%

39%

---% --% 25%

---% --% 75%

---% --% 42%

---% --% 108%

---% --% 92%

---% --% 67%

---% --%999%

55%

69%

65%

73%

63%

75%

61%

---% --% ---%

--% ---% --% ---% --%

66%

54%

71%

59%

63%

58%

70%

55%

---% --% 71%

---% --% 74%

29%

13%

29%

75%

29%

38%

10%

25%

10%

---% --% 14%

---% --% 10%

18%

13%

36%

36%

36%

36%

45%

40%

33%

---% --% 21%

---% --% 21%

---% --% 8%

---% --% 8%

---% --% 8%

---% --% 25%

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --% 86%

59%

58%

57%

---% --% 49%

---% --% 44%

--% ---% --% ---% --% 75%

44%

54%

58%

57%

55%

Tabel 2: Vergelijking bezettingsgraad 2021 met 2024 per parkeerregime op dinsdag

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

10

2024

Bezettingsgraad

2021

Wo 18:00-19:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Wo 16:00-17:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Wo 14:00-15:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Wo 12:00-13:00

Bezettingsgraad

2024

Wo 10:00-11:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Bezettingsgraad

Wo 08:00-09:00

2024

Bezettingsgraad

2021

Parkeerregime

Bezettingsgraad

Wo 06:00-07:00

2021

In tabel 3 is de bezettingsgraad te zien per parkeerregime voor zowel 2024 als voor 2021 tijdens de meting van woensdag. Tijdens de meting van 12:00-13:00 is het

verschil in de bezettingsgraad het hoogst, dit verschil is 7% waarbij de bezettingsgraad in 2024 hoger is dan in 2021. De hoogste bezettingsgraad is gemeten in 2024 tijdens de meting van 12:00-13:00 uur, de bezettingsgraad was 62% op dit moment. Bezettingsgraad

Vergelijking woensdag

Vrij parkeren

33%

40%

38%

46%

52%

59%

54%

63%

54%

58%

50%

54%

---% --% 49%

Parkeerschijf 30 min

17%

17%

33%

17%

50%

17%

50%

67%

17%

17%

33%

33%

---% --% 67%

Parkeerschijf 1 uur

---% --%999%

Parkeerschijf 2 uur

---% --% ---%

Vergunninghouders parkeren

73%

74%

61%

66%

Elektrisch parkeren

13%

14%

13%

Gehandicapten parkeren

20%

18%

24%

K+R

---% --% 17%

---% --% 100%

---% --% 33%

---% --% 25%

Prive

---% --% 14%

---% --% 14%

---% --% 14%

Totaal

36%

39%

54%

42%

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --% 0%

---% --%999%

---% --% 117%

---% --% 108%

65%

58%

68%

75%

67%

59%

72%

---% --% ---%

61%

58%

65%

61%

64%

60%

60%

62%

---% --% 68%

10%

25%

29%

25%

33%

13%

14%

50%

29%

---% --% 14%

18%

44%

48%

36%

27%

36%

30%

24%

36%

---% --% 27%

---% --% 8%

---% --% 17%

---% --% 42%

---% --% 14%

---% --% 14%

---% --% 43%

---% --% 29%

55%

57%

52%

---% --% 50%

--% ---% --% ---% --% 63%

47%

59%

62%

58%

57%

--%

Tabel 3: Vergelijking bezettingsgraad 2021 met 2024 per parkeerregime op woensdag

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

11

2024

Bezettingsgraad

2021

Za 18:00-19:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Za 16:00-17:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Za 14:00-15:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Za 12:00-13:00

Bezettingsgraad

2024

Za 10:00-11:00

Bezettingsgraad

2024

Bezettingsgraad

2021

Bezettingsgraad

Za 08:00-09:00

2024

Bezettingsgraad

2021

Parkeerregime

Bezettingsgraad

Za 06:00-07:00

2021

In tabel 4 is de bezettingsgraad te zien per parkeerregime voor zowel 2024 als voor 2021 tijdens de meting van zaterdag. Wat opvalt is dat de bezettingsgraad van in de

parkeerschijfzone tijdens de meting van 14:00-15:00 uur in beide jaren boven de 85% ligt, waarvan de bezettingsgraad in 2021 zelf 97% is. De hoogste bezettingsgraad is gemeten in 2021 tijdens de meting van 14:00-15:00 uur, de bezettingsgraad was 64% op dit moment. Bezettingsgraad

Vergelijking zaterdag

Vrij parkeren

38%

43%

40%

45%

49%

49%

54%

55%

57%

53%

52%

54%

---% --% 48%

Parkeerschijf 30 min

17%

17%

17%

0%

33%

33%

17%

17%

50%

50%

17%

83%

---% --% 50%

Parkeerschijf 1 uur

---% --% 0%

Parkeerschijf 2 uur

---% --% ---%

Vergunninghouders parkeren

74%

76%

68%

76%

Elektrisch parkeren

50%

24%

25%

Gehandicapten parkeren

20%

15%

22%

K+R

---% --% 8%

---% --% 25%

---% --% 25%

---% --% 58%

Prive

---% --% 14%

---% --% 0%

---% --% 0%

Totaal

41%

42%

52%

44%

---% --% 17%

---% --% 117%

---% --% 117%

---% --% 142%

---% --% 125%

---% --% 58%

59%

79%

74%

97%

89%

75%

77%

---% --% ---%

71%

73%

66%

67%

73%

70%

70%

65%

---% --% 65%

29%

63%

24%

63%

29%

63%

38%

50%

24%

---% --% 10%

24%

22%

27%

22%

45%

47%

39%

33%

27%

---% --% 18%

---% --% 50%

---% --% 33%

---% --% 42%

---% --% 29%

---% --% 0%

---% --% 14%

---% --% 29%

58%

64%

57%

---% --% 48%

--% ---% --% ---% --% 60%

47%

52%

59%

61%

59%

--%

Tabel 4: Vergelijking bezettingsgraad 2021 met 2024 per parkeerregime op zaterdag

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

12

5. Analyse parkeerduur Markt Parkeerdruk Op het parkeerterrein van de markt is de gemiddelde parkeerdruk het hoogst op de zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur. Op deze momenten is de bezetting van het gehele marktplein 88%. Op de meting van woensdag 16:00 uur is de bezetting het hoogst met 94%. Tijdens de meetmomenten van 08:00, 10:00 en 12:00 uur was de markt, hierdoor zijn er op deze momenten geen voertuigen geregistreerd.

Fout parkeren Markt Op de momenten aan het eind van de middag wanneer het parkeerterrein bijna vol is, wordt er veel fout geparkeerd. Uit de analyse van de parkeerschijfcontrole blijkt dat het overgrote gedeelte van de foutgeparkeerde auto’s wel gebruik maakt van de parkeerschijf. De Markt is recentelijk opnieuw heringericht, wat dit parkeergedrag kan verklaren. In de oude situatie waren deze parkeervakken wel beschikbaar.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Dinsdag 21 mei 2024 Tijd

06:00

08:00

10:00

12:00

14:00

16:00

18:00

Bezetting

3

3

9

7

12

11

8

Waarvan fout

0

0

0

0

4

4

1

Parkeerdruk

19%

19%

56%

44%

75%

69%

50%

Capaciteit

16

16

16

16

16

16

16

Woensdag 22 mei 2024 Tijd

06:00

08:00

10:00

12:00

14:00

16:00

18:00

Bezetting

1

0

0

0

11

15

14

Waarvan fout

0

0

0

0

4

5

3

Parkeerdruk

6%

---%

---%

---%

69%

94%

88%

Capaciteit

16

0

0

0

16

16

16

Zaterdag 25 mei 2024 Tijd

06:00

08:00

10:00

12:00

14:00

16:00

18:00

Bezetting

0

2

14

14

14

14

7

Waarvan fout

0

0

0

3

2

4

0

Parkeerdruk

0%

13%

88%

88%

88%

88%

44%

Capaciteit

16

16

16

16

16

16

16

Tabel 5:Resultaten parkeerduuronderzoek Markt

13

Parkeerduur

Parkeerduurmeting

Uit het parkeerduuronderzoek blijkt dat het merendeel van de auto’s 1 keer is geregistreerd. Een enkele keer zijn auto’s 2 of 3 keer geregistreerd, dit is af te lezen in grafiek 4. De parkeerschijfzone blijkt dus in bijna alle gevallen te voldoen. Een enkele keer staat een auto er langer dan de maximale parkeerduur van 1 uur.

60

50

80% 43

Aantal

Gebruik parkeerschijf 15% 27%

37

34%

15%

70%

40

10%

60%

15%

50%

30

40% 20

30%

70%

63% 51%

20%

10 2 0

2

5

2

Dinsdag 1x

0

1

Woensdag

Zaterdag

2x

Grafiek 4: Parkeerduur per dag.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

90%

52

Gebruik parkeerschijf De parkeerschijf wordt in de meeste gevallen gebruikt en is niet verstreken. Op dinsdag wordt in 15% van de gevallen geen parkeerschijf gebruikt. Op woensdag en zaterdag is dit respectievelijk 27% en 34%. De resultaten van alle dagen is te zien in grafiek 5. Op zaterdag gebruikt de helft van de parkeerders de parkeerschijfzone op de juiste wijze.

100%

3x

10% 0%

Dinsdag Tijd niet verstreken

Woensdag Zaterdag Tijd verstreken Geen parkeerkaart

Grafiek 5: Gebruik parkeerschijf.

14

Analyse deelgebieden Deelgebied entree Molenstraat

Resultaten zonder westelijke parkeerterrein Lidl

Resultaten met westelijke parkeerterrein Lidl

Wanneer gekeken wordt naar de parkeerdruk zonder het parkeerterrein van de Lidl, welke niet in het beheer is van de gemeente, dan is de hoogst gemeten parkeerdruk 100% op de zaterdag 25 mei tussen 14:00-15:00 uur. Wat opvalt is dat de parkeerdruk een stuk hoger is zonder het parkeerterrein van de Lidl. In 11 van de 21 metingen is de parkeerdruk hoger dan 80%.

De hoogste parkeerdruk in het hele deelgebied entree Molenstraat is gemeten tijdens de meting van woensdag 22 mei tussen 12:00-13:00 uur. Op dit moment is de totale bezettingsgraad 70%. In tabel 6 is de parkeerdruk per meetmoment te zien voor het deelgebied entree Smeestraat.

Op de volgende pagina zijn de gedetailleerde resultaten van het deelgebied entree Molenstraat in een tabel weergeven, waarbij ook de bezetting is opgenomen.

Verloop bezettingsgraad deelgebied entree Molenstraat

120% 100%

87%

80%

60%

60% 40%

84%

45% 33% 12%

20%

18%

44%

94% 81%

80% 59%

51%

51% 30%

34% 11%

43% 30% 12%

49%

88% 76% 70%

64%

93% 60%

84% 66%

30%

18%

33% 11%

37% 15%

48%

92%

56%

100%

63%

94%

59%

55% 28%

0%

Dinsdag

Woensdag

Totaal zonder p-terrein Lidl

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Totaal met p-terrein Lidl

Zaterdag

15

Deelgebied entree Molenstraat - tabel Dinsdag 21 mei 2024

06:00-07:00

Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

00:00-01:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Totaal zonder p-terrein Lidl

86

28

33%

39

45%

75

87%

72

84%

81

94%

69

80%

44

51%

29

34%

Totaal met p-terrein Lidl

261

32

12%

47

18%

115

44%

157

60%

154

59%

134

51%

78

30%

29

11%

Woensdag 22 mei 2024

06:00-07:00

Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

Bezettings graad

Totaal zonder p-terrein Lidl

86

26

30%

37

43%

70

81%

65

76%

76

88%

80

93%

57

66%

Totaal met p-terrein Lidl

261

31

12%

48

18%

129

49%

183

70%

168

64%

156

60%

79

30%

Zaterdag 25 mei 2024

06:00-07:00

Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Totaal zonder p-terrein Lidl

86

28

33%

32

37%

72

84%

79

92%

86

100%

81

94%

47

55%

Totaal met p-terrein Lidl

261

28

11%

40

15%

125

48%

147

56%

164

63%

154

59%

72

28%

Tabel 6: Parkeerdruk deelgebied entree Molenstraat met en zonder p-terrein Lidl

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

16

Verloop bezettingsgraad deelgebied entree Smeestraat

Deelgebied entree Smeestraat 80%

De hoogste parkeerdruk in het deelgebied entree Smeestraat is gemeten tijdens de meting van woensdag 22 mei tussen 16:00-17:00 uur. Op dit moment is de totale bezettingsgraad 73%. In de grafiek hiernaast is de bezettingsgraad weergeven en in tabel 7 is de bezetting en bezettingsgraad per meetmoment te zien voor het deelgebied entree Smeestraat.

60% 40%

59% 42%

61%

61%

67% 51%

46%

06:00-07:00 Capaciteit

Deelgebied entree Smeestraat

295

Woensdag 22 mei 2024

Deelgebied entree Smeestraat

295

Zaterdag 25 mei 2024

Deelgebied entree Smeestraat

295

73% 55%

45%

46%

52%

62%

65%

62% 44%

0%

08:00-09:00

Zaterdag

Woensdag

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

00:00-01:00

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

123

42%

137

46%

175

59%

179

61%

181

61%

199

67%

151

51%

143

48%

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

140

47%

170

58%

197

67%

194

66%

194

66%

216

73%

162

55%

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

Bezettings -

18:00-19:00

Bezetting

06:00-07:00 Capaciteit

66%

Bezetting

06:00-07:00 Capaciteit

47%

66%

20%

Dinsdag Dinsdag 21 mei 2024

48%

58%

67%

16:00-17:00

Bezettings -

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

133

45%

135

46%

153

52%

182

62%

191

65%

183

62%

130

44%

Tabel 7: Parkeerdruk deelgebied entree Smeestraat.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

17

Verloop bezettingsgraad deelgebied entree Walderstraat

Deelgebied entree Walderstraat 80%

De hoogste parkeerdruk in het deelgebied entree Walderstraat is gemeten tijdens de meting van zaterdag 25 mei tussen 16:00-17:00 uur. Op dit moment is de totale bezettingsgraad 70%. In de grafiek is de bezettingsgraad weergeven en in tabel 7 is de bezetting en bezettingsgraad per meetmoment te zien voor het deelgebied entree Walderstraat.

55%

60% 40%

59%

65%

62% 50%

38%

38%

06:00-07:00 Capaciteit

Deelgebied entree Walderstraat

149

Woensdag 22 mei 2024

Deelgebied entree Walderstraat

149

Zaterdag 25 mei 2024

Deelgebied entree Walderstraat

149

55%

52%

50%

52%

50%

54%

68%

70% 54%

35%

0%

08:00-09:00

Zaterdag

Woensdag 10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

00:00-01:00

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

56

38%

57

38%

82

55%

88

59%

97

65%

92

62%

75

50%

64

43%

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

Bezetting

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

s -graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

62

42%

52

35%

89

60%

88

59%

82

55%

78

52%

74

50%

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

Bezettings -

18:00-19:00

Bezetting

06:00-07:00 Capaciteit

42%

64%

Bezetting

06:00-07:00 Capaciteit

43%

59%

20%

Dinsdag Dinsdag 21 mei 2024

60%

16:00-17:00

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

78

52%

75

50%

80

54%

95

64%

101

68%

105

70%

80

54%

Tabel 8: Parkeerdruk deelgebied entree Walderstraat

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

18

Deelgebied Prins Bernhardweg

Analyse zonder terrein van Goossens fietsenwinkel

Analyse met terrein van Goossens fietsenwinkel

Het parkeerterrein aan de noordzijde van de Prins Bernhardweg (ter hoogte van nummer 11/Goossens fietswinkel) is niet in beheer is van de gemeente. Hierom is het goed ook een analyse te maken waarbij deze secties achterwegen worden gelaten. Wanneer de secties 52, 55 en 55001 buiten beschouwing worden gelaten, is de hoogste bezettingsgraad 85% op zaterdag 25 mei 2024 tijdens de meting van 14:00-15:00 uur.

De hoogste parkeerdruk in deelgebied Prins Bernhardweg is gemeten op zaterdag 25 mei 2024 op de meting tussen 14:00 en 15:00 uur. Op dit moment was de bezettingsgraad 75%. In tabel 9 is de parkeerdruk per meetmoment te zien voor het deelgebied Prins Bernhardweg.

Op de volgende pagina zijn de gedetailleerde resultaten van het deelgebied Prins Bernhardweg in een tabel weergeven, waarbij ook de bezetting is opgenomen.

Verloop bezettingsgraad deelgebied entree Prins Bernhardweg 100% 80%

60%63%

60% 40% 20%

40%43% 17% 20%

62%65%

65% 59%

59% 53%

56% 48% 31%

39%

35%38% 16%

20%

60% 54%

65% 56%

60% 52% 35%

17% 21%

59% 50%

41% 16%

20%

31%

37%

69%70%

85% 75%

64% 57%

54% 43%

0%

Dinsdag

Woensdag

Deelgebied Prins Berhardweg

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Zonder Terrein Goossens

Zaterdag

19

Deelgebied Prins Bernhardweg - tabel Dinsdag 21 mei 2024

06:00-07:00 Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

00:00-01:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

Bezettings graad

Deelgebied Prins Berhardweg

258

45

17%

104

40%

155

60%

160

62%

151

59%

125

48%

81

31%

42

16%

Zonder Terrein Goossens

201

41

20%

87

43%

127

63%

131

65%

130

65%

112

56%

78

39%

41

20%

Woensdag 22 mei 2024

06:00-07:00

Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

Bezettings graad

Deelgebied Prins Berhardweg

258

44

17%

90

35%

136

53%

140

54%

145

56%

135

52%

91

35%

Zonder Terrein Goossens

201

42

21%

76

38%

118

59%

120

60%

131

65%

121

60%

83

41%

Zaterdag 25 mei 2024

06:00-07:00

Capaciteit

08:00-09:00

10:00-11:00

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

18:00-19:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Deelgebied Prins Berhardweg

258

41

16%

80

31%

129

50%

178

69%

193

75%

146

57%

112

43%

Zonder Terrein Goossens

201

40

20%

75

37%

119

59%

141

70%

171

85%

128

64%

108

54%

Tabel 9: Parkeerdruk Prins Bernhardweg met en zonder sectie 52, 55 en 55001.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

20

Verhoudingen blauwe zone en langparkeren Prins Bernhardweg Uit de resultaten van het parkeeronderzoek is op te maken dat de blauwe zone aan de Prins Bernhardweg veelvoudig gebruikt wordt op de zaterdag. Op de momenten dat de blauwe zone van kracht is komt de totale bezettingsgraad

niet onder de 53% op de zaterdag en op de meetmomenten in de middag is de bezetting boven de 70%. Tijdens de meting van 14:00-15:00 uur is de bezettingspercentage zelfs 98%. Op de dinsdag en woensdag is het aandeel van de blauwe zone minder groot. Op deze momenten is de bezettingsgraad van het vrij parkeren hoger dan die van de

parkeerschijf zone. Tijdens de meting op dinsdag van 10:00-11:00 en 12:00-13:00 uur is de bezetting van het bij parkeren respectievelijk 76% en 73%. Op de volgende pagina zijn de gedetailleerde resultaten van de verhoudingen blauwe zone en langparkeren in een tabel weergeven, waarbij ook de bezetting is opgenomen.

Verhoudingen blauwe zone en langparkeren Prins Bernhardweg 98%

100% 90% 80%

76%

73%

69%

70%

62%

60% 50%

50% 43%

68%

67% 60%

55%

52%

48% 41%

40%

43%

56% 48%

47%

73%

70% 54%

53%

41%

40%

30% 20% 10% 0%

10:00-11:00

Dinsdag

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

10:00-11:00

Woensdag

12:00-13:00 Vrij parkeren

14:00-15:00 Blauwe zone

16:00-17:00

10:00-11:00

Zaterdag

12:00-13:00

14:00-15:00

16:00-17:00

21

Verhoudingen blauwe zone en langparkeren Prins Bernhardweg - tabel Dinsdag 21 mei 2024

10:00-11:00 Capaciteit

Bezetting

12:00-13:00

Bezettings -

Bezetting

14:00-15:00

Bezettings -

Bezetting

16:00-17:00

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Vrij parkeren

134

102

76%

98

73%

92

69%

74

55%

Blauwe zone

124

53

43%

62

50%

59

48%

51

41%

Woensdag 22 mei 2024

10:00-11:00

Capaciteit

12:00-13:00

16:00-17:00

14:00-15:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Vrij parkeren

134

83

62%

90

67%

80

60%

75

56%

Blauwe zone

124

53

43%

50

40%

65

52%

60

48%

Zaterdag 25 mei 2024

10:00-11:00

Capaciteit

12:00-13:00

16:00-17:00

14:00-15:00

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

Bezetting

Bezettings -

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

openbaar

graad

Vrij parkeren

134

63

47%

91

68%

72

54%

55

41%

Blauwe zone

124

66

53%

87

70%

121

98%

91

73%

Tabel 10: Parkeerdruk Prins Bernhardweg blauwe zone tegenover langparkeren.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

22

7. Analyse Noorderbleek Parkeerdruk Noorderbleek

totale bezetting 87%. Op veel momenten is de parkeerdruk op de Noorderbleek hoog, maar ook altijd zijn er een aantal vrije parkeerplaatsen beschikbaar.

De totale capaciteit op de Noorderbleek is 100 parkeerplaatsen, waarvan 2 gehandicapte parkeren. Het drukste moment op de Noorderbleek is gemeten op zaterdag tussen 06:00-07:00 uur. Op dit moment was de Secties Sectie

Capaciteit

Parkeerregime

Di 21 mei 2024, 18:00 Bezettings-

Totaal

Bezetting

100

80

80%

Vrij parkeren

0

0

---%

N74

Vrij parkeren

24

14

N77

Vrij parkeren

5

5

N80

Vrij parkeren

20

14

Totaal N73

In tabel 11 is per sectie te zien wat de bezetting was op de maatgevende meetmomenten.

graad

Wo 22 mei 2024, 01:00 Bezetting

Bezettingsgraad

Wo 22 mei 2024, 06:00 Bezetting

Bezettingsgraad

0

---%

Bezettingsgraad 84%

0

---%

Bezettingsgraad

---%

58%

13

54%

17

71%

20

83%

17

71%

18

100%

4

80%

5

100%

5

100%

5

100%

5

70%

17

85%

15

75%

12

60%

14

70%

10

--%

87

87%

0

---%

Bezetting

0

--%

84

Bezetting

Za 25 mei 2024, 12:00

85%

--%

83%

Bezetting

Za 25 mei 2024, 06:00

85

--%

83

Wo 22 mei 2024, 12:00

--%

Bezettingsgraad

75

76%

0

---%

Za 25 mei 2024, 18:00 Bezetting

Bezettingsgraad

14

74%

0

---%

75%

19

79%

100%

3

60%

50%

11

55%

--%

N81

Vrij parkeren

16

11

69%

12

75%

11

69%

11

69%

13

81%

9

56%

11

69%

N731

Vrij parkeren

7

6

100%

6

83%

7

100%

6

83%

7

100%

6

83%

3

33%

N732

Vrij parkeren

20

21

105%

25

125%

21

105%

23

115%

23

115%

19

95%

20

100%

N733

Vrij parkeren

0

0

---%

0

---%

0

---%

0

---%

0

---%

1

999%

0

---%

N781

Gehandicapten parkeren

1

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

N801

Vrij parkeren

6

7

117%

6

100%

5

83%

5

83%

6

100%

6

100%

6

100%

N76001 Gehandicapten parkeren

1

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

1

100%

0

0%

--%

--%

--%

--%

--%

--%

--%

Tabel 11: Parkeerdruk maatgevende meetmoment Noorderbleek.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

23

8. Parkeervraag deelgebied Nieuwstad Parkeervraag Aan de Nieuwstad in Lochem staat een ontwikkeling gepland. Het plan is om 85 nieuwe woningen te realiseren. Van deze woningen worden er 19 huur, etage (60m2 of meer), 18 woningen huur, etage (<60 m2) en 48 huur, sociaal. De parkeernorm voor de woningen zijn inclusief 0,3 parkeerplaatsen voor bezoekers. In tabel 12 zijn de parkeernormen en de ongewogen parkeerbehoefte weergeven. De totale ongewogen parkeerbehoefte is 108,8 parkeerplaatsen, afgerond 109 parkeerplaatsen. Hiervan zijn 83 parkeerplaatsen voor bewoners en 26 voor bezoekers (tabel 14). Type woning Huur, etage (60 m2 of meer) Huur, etage (<60 m2) Huur, sociaal Totale parkeerbehoefte

Aantal woningen

Parkeernorm

Parkeerbehoefte

19

1,4

26,6

18

1,1

19,8

48

1,3

62,4 108,8

Tabel 12: Parkeernormen en ongewogen parkeerbehoefte.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Deelgebied Nieuwstad

24

Aanwezigheidspercentages Volgens de ‘Nota Parkeernormen Gemeente Lochem 2020’ kunnen aanwezigheidspercentages toegepast worden bij verschillende functies binnen de ontwikkeling. De parkeernorm van ontwikkeling aan de Nieuwstad bestaat uit bewonersparkeren en bezoekersparkeren. In tabel 13 staan de aanwezigheidspercentages weergeven zoals opgenomen in de ‘Nota Parkeernormen Gemeente Lochem 2020’ voor de functies bewoners en bezoekers.

Gewogen parkeervraag In tabel 14 zijn de aanwezigheidspercentages toegepast zoals opgenomen in tabel 13, dit levert de gewogen parkeerbehoefte van de ontwikkeling op. Per dagdeel in de week is de parkeervraag voor bewoners, bezoekers en het totaal weergeven. De ongewogen parkeervraag is 109 parkeerplaatsen. Op de werkdagavond is de grootste gewogen parkeerbehoefte 95,37 parkeerplaatsen.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

Werkdagochtend

Werkdagmiddag

Werkdagavond

Werkdagnacht

Bewoners

50%

50%

90%

100%

Bezoekers

10%

20%

80%

0%

Functie

Koopavond

Zaterdagmiddag

Zaterdagavond

Zondagmiddag

80%

60%

80%

70%

70%

60%

80%

70%

Tabel 13 :Aanwezigheidspercentages (bron: Nota Parkeernormen Gemeente Lochem 2020). Ongewogen parkeervraag

Werkdagochtend

Werkdagmiddag

Werkdagavond

Werkdagnacht

Koop-avond

Zaterdagmiddag

Zaterdagavond

Zondagmiddag

Parkeervraag bewoners

83,3

41,65

41,65

74,97

83,3

66,64

49,98

66,64

58,31

Parkeervraag bezoekers

25,5

2,55

5,1

20,4

0

17,85

15,3

20,4

17,85

Totaal

109

44,2

46,75

95,37

83,3

84,49

65,28

87,04

76,16

Functie

Tabel 14: Gewogen parkeerbehoefte.

25

Restcapaciteit Nieuwstad

Er van uitgaande dat er geen parkeerplaatsen komen te vervallen door de ontwikkelingen en er 39 parkeerplaatsen extra worden gerealiseerd aan de Zuiderbleek, is op de werkdag avond het kleinste verschil in het aantal parkeerplaatsen die nog beschikbaar zijn. Het uitgangspunt is een maximale wenselijke bezettingsgraad van 85% (dit om zoekverkeer te voorkomen). Op alle momenten is er een parkeeroverschot te zien. In tabel 15 is per dagdeel te zien hoeveel parkeerplaatsen er beschikbaar zijn.

Aan de hand van de resultaten van het parkeeronderzoek is de parkeerdruk in het onderzoeksgebied bepaald. Aan de hand van de parkeerdruk is de restcapaciteit berekend voor de toekomstige ontwikkeling aan de Nieuwstad in Lochem. De restcapaciteit is berekend aan de hand van maatgevende meetmomenten van de werkdag ochtend, middag en avond. De avondmeting van de werkdag en zaterdag is gemeten van 18:00-19:00. Op de zondag en koopavond is niet gemeten, hierdoor is de restcapaciteit op deze momenten niet bekend.

Meetmoment hele

Restcapaciteit

Bezetting

Bezettingsgraad

Werkdag ochtend

133

60%

57

Werkdag middag

140

63%

106 92

Zaterdag ochtend

120

Zaterdag middag

83

onderzoeksgebied

Werkdag avond Werkdag nacht

Capaciteit

In bijlage 2 staat de restcapaciteit voor elk meetmoment.

223

Parkeervraag

Restcapaciteit tot 85% Restcapaciteit min +39 pp

parkeervraag

44

96

+52

50

47

89

+42

48%

84

95

123

+27

41%

98

83

137

+53

54%

70

65

109

+43

37%

107

87

146

+59

(tot 85%)

Tabel 15: Restcapaciteit Nieuwstad.

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

26

A

Bijlage

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

27

Bijlage 1: Parkeerdrukkaarten

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

28

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

29

Bijlage 2: Restcapaciteit deelgebied Nieuwstad per meetmoment Meetmoment

Capaciteit

Bezetting

Bezettingsgraad

Restcapaciteit (tot 100%)

Restcapaciteit (tot 85%)

Met de 39 extra vakken aan de Zuiderbleek tot 85%

Di 21 mei 2024, 06:00

223

76

34%

147

114

153

Di 21 mei 2024, 08:00

223

106

48%

117

84

123

Di 21 mei 2024, 10:00

223

124

56%

99

66

105

Di 21 mei 2024, 12:00

223

116

52%

107

74

113

Di 21 mei 2024, 14:00

223

119

53%

104

71

110

Di 21 mei 2024, 16:00

223

140

63%

83

50

89

Di 21 mei 2024, 18:00

223

104

47%

119

86

125

Wo 22 mei 2024, 01:00

223

92

41%

131

98

137

Wo 22 mei 2024, 06:00

223

92

41%

131

98

137

Wo 22 mei 2024, 08:00

223

130

58%

93

60

99

Wo 22 mei 2024, 10:00

223

133

60%

90

57

96

Wo 22 mei 2024, 12:00

223

129

58%

94

61

100

Wo 22 mei 2024, 14:00

223

137

61%

86

53

92

Wo 22 mei 2024, 16:00

223

144

65%

79

46

85

Wo 22 mei 2024, 18:00

223

106

48%

117

84

123

Za 25 mei 2024, 06:00

223

88

39%

135

102

141

Za 25 mei 2024, 08:00

223

90

40%

133

100

139

Za 25 mei 2024, 10:00

223

102

46%

121

88

127

Za 25 mei 2024, 12:00

223

120

54%

103

70

109

Za 25 mei 2024, 14:00

223

120

54%

103

70

109

Za 25 mei 2024, 16:00

223

115

52%

108

75

114

Za 25 mei 2024, 18:00

223

83

37%

140

107

146

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

30

Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024 Rapportage

(038) 337 1720 Info@bonotraffics.nl Berklaan 2 Kampen

| Parkeeronderzoek Lochem centrum en schil 2024

31

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/15637711/1