Bijlage Uitvoeringstekening v. Hardenbroeklaan-Pr. Frederiklaan 1 van 2__160525__.pdf
Tekst van het document
R4
.00
.4 2 .32
.4 6
+2 .40
+2
+2
+2
0.9 +2.4 +2 .3 2 0 2
+2
TB 13/15
2.240
OB10
+2.44
+2.30
+2.40
+2.36
5.00
2.60 2.36
2.511
2.50
2.68
2.47
2.64
+2.33 +2.43
2.24 2.33
+2.41 +2.41 2.456
2.36
OB15
2.51
1.80
OB12
2.51
+2.72
2.56
2.69
+2.59
+2 +2 .40 .50
.43
10
.46
.43 15
10 OB
.4 3
.46
+2
+2 0
7
+2.48
+2.48
2.38
2.497 2.596
+2.72
+2.48
64b
64c
2.401
+2.36 +2.34 2.22 +2.44 2.36
1.65
2.360
+2.30
+2.42.41 8
+2.30
2.446
OB10
2.479
+2.34 +2.44 +2.48
64d
2.499
2.50 2.52 1.68
2.52
2.48 2.48 2.45 2.37
2.51 2.54 2.54
2.54 2.53 2.55
2.66
2.60
2.510 2.489
2.500
2.498
2.71
2.63
2.483
w n a laa
66 2.61
2.50
n aP a ulo
2.50
5.50
2.51
4.00
+2.59
2.376
2.279
2.561
2.61
Na
5.50
2.28 2.493
0 .0
64a 62
2.462
+2.40
INR 13/15
2.588
2.61
2.60
+2 0
+2 .6
2.23 2.32
2.44 2.441
2.62
ssa ula
.60
5.8
.50 +2
+2 .4 OB 10
/1 5 13 TB
+2.48
TB 13/15
R2
An
60
+2.30
6.00
+2.34 +2.44
2.718
1c
2.307
2.377 2.22 2.30
n
0.90
SPT
3/ 10
+2 +2 .32 .42 0
+2 +2 .36 .46 OB
10
Fre d
+2 .48
2.51
2.550
.40
+2
.30 +2
2.43
+2.34 +2.44
2.57
+2.59
2.338 2.326
2.52
+2.30
2.373
2.565
2.423
INR 13/15
2.49
2.498
2.468
2.48
2.579
+2.44 +2.34
2.379
2.50
2.59
+2.47
2.44
OB10
+2.44 +2.34
2.53
2.51 2.50 2.50
2.281
11.85
58
2.485
1.50
2.51 2.452
+2.44 +2.34 2.381
OB10
5 INR
+2 .36
+2.4 2 2.473 +2.42
2.38
2.54
5.50
an
+2.40
2.54
56
2.461
3
+2.47 2.535
2.42
+2 2.375 .40
+2.44
2.54
2.396
2.495
1b 2.28 2.31
+2.39 +2.39
2.47
2.51 2.52
2.77
2.475
1f
6a
2.488
+2.47
2.45
2.52
+22.526 .48
2.375
2.52
13/ 1
. +2 40 .30
.43 +2
2.37
4
68
70
2.584 2.620 2.624 2.599 2.611 2.627 2.573
4.50
6b
6.40 OB12
4.50
3.95
2.622
3 6c
OB12
12
TB 13/15
2.56
2.503
Deel 2
1e
aa nw eg
INR 13/15
+2.45 2.43
OB12
2.41 2.31
M
2.57
OB12
2.43
Schaal: 1:200
+2.47
2.504
1a
1d
Blad 1A
2.27
+2.48
2
TB 13/15
OB10
1.65
54
2.32
+2.40 +2.30
+2.43
2.40 2.27
+2
SPT
1c
+2.44 +2.34
2.424 2.349
2.55
2.23
2.49
2.41
52
+2.42 +22.500 .42
+2.49
2.386
6.00
2.50
50
+2.41
OB 10 2.50
OB10
2.00
+2.31 2.36 +2 .41
2.474
48
5
/1
TB 13/15
2.435 2.476
2.58
46
INR
13
+2 .53 +2 . +2 50 .40
2.27
2.68
44
.46
+2 OB 10
OB 2.38
+2.42.431 5
2.65
2.79
+2.60
2.301
2.58
2.50
+2.48
2.510 2.566
2.53
2.48
5.10
2.60
2.384
2.53
+2.48
2.00
O
2.492 2.40
1b
OB
.40
5 B1
2.53
2.53 2.448
1.80
2.52
1a 42
+2 .44
eri kla an
0
2.60
+2.31 +2.41
2.30
2.56
2.58
40
12 .0
+2 .49 +2 +2 .36 .3 6.0 6 0 13
Pr ins
TB 13/15
2.23
2.57
+2.50
2.50
2.32
+2.41 2.459 +2.41 2.364
2.50
+2.442.45
2.54
2.56
R
15
+2.39
2.67
+2.48
OB
2.72
2.331
roeklaan
0
R6.0
OB12
2.52
0 6.0
2.46
+2.43 +2.33
2.57
+2.47
+2.39
2.46
TB 13/15
Van Hardenb
2.398 2.381
2.319
+2.42
2.54
+2.44
+2.302.24 +2.402.32
TB 13/15
+2.47
2.416
4.00
+2.39
+2.44
+2.44
2.376 2.23 2.49
51
2.475
+2.52
2.41 2.55 2.56 2.53
2.53
2.67
2.55
2.47 2.51
2.53
2.49 2.47
.0 R6
2.53 2.51
2.76
+2.40
2.47
49
2.56
2.457
.00
2.50
2.73
2.37
OB10
INR 13/15
+2.47
+2.44
+2.39
2.26 2.39
2.377
+2.41 +2.31
47
21
2.50 2.47
2.288
+2.30
2.422
2.52
TB 13/15
+2.42.420 3
+2.30 +2.40
2.48
+2.45 2.399
45
2.427
2.60 2.57
2.62
2.56
+2.48
2.46 2.51
2.46
2.58 2.55
+2.42
2.37
+2.30 +2.40
2.564
2.51 2.50
+2.47
2.426
2.222
2.54
OB10
+2.38 2.33
2.23 INR 13/12.262 5
2.55
1.6 5
OB12
2.462.48 2.48
+2.41 +2.31
2.34
3.00
+2.26
5
R
2.55
+2.45
.60
+2.39
OB10 2.60
+2.26
OB 1
2.58
+2.39
2.57
0 6.0
2.64
2.538
R5
2.60
2.28
2.372
2.347
15
OB
+2.40 +2.302.30
17d
19
2.57
+2.50
2.55 2.66
2.312
17c
Deel 1
SPT
2.61 2.66
+2.30 +2.40
2.47 2.49 2.49
2.56
+2.38
+2.26
2.37
2.47 2.49
+2.38
+2.26
2.358
+2.44
2.35
2.55
2.410
2.53
1.65
2.442
2.52
2.330 2.2622.27
5.50 TB 13/15
2.60
+2.34
2.348
17b
5.10
2.35
2.53 2.58
2.32
roeklaan
TB 13/15
2.35
2.402
2.490
+2.442.35
+2.30
.2
1.80
2.48
Van Hardenb
+2.40
OB10
2.37
ca
1.00
+2.50
2.50
+2 2.433 0 2.376.4 2.223 2.312.258 +2.30
2.36
2.281 2.308
5.50
+2.30 +2.40
2.37
+2.44
TB 13/15
2.30 2.344
+2.26
TB 13/15
+2.36 +2.26
2.474 2.405
2.78
2.467
2.58
OB15
SPT 2.53
+2.26
2.26
+2.36 +2.46
+2.34
+2.44
2.50
+2 .47 +2 .50
2.34
2.36
2.580
2.325
0
2.527 2.538
+2.32
+2.32
2.481
2.418
2.399
.4 +2 8 .48
2.338 2.28
2.32
2.417 2.425
OB10 2.500
2
2.440
+2
+2.48
+2.34
2.33
+2.40
.0 R6
2.489
2.510
2.453
2.451
+2.35 +2.45
+2.38
+2.36 +2.26
2.43
2.81
1.80
2.516 2.540
2.498 2.523
2.396 2.39
2.510 2.539 2.522
2.289 2.431
2.25
2.579
+2.40
2.53 2.51
7.50
2.332
+2.51
2.514
OB10
A
2.344
INR 13/15 2.502
2.512
7.50
15
2.59
OB 1 2.400
OB 12
2.49
+2 .56
2.523
+2.37 +2.47
2.326 2.449
2.298
6.0 0
+2 +2 .48 .48
+2.51
TB 13/15
+2.40
2.36
OB
17a
12
2.438
2.398
5
OB 15
+2.47
2.35
.00
R6
1.6
43
1.80
+2.51
+2.43
2.390 2.379 2.319 2.426
2.31
OB
+2.36 +2.26
2.28
+2.37
2.292 2.416
2.532
15
2.416
1.80
+2.45 +2.45
TB 13/15
+2.40
2.377
6.00
2.37
2.250
1.80
TB 13/15
2.431 2.493
+2 .34
2.286
6.00
.45
+2.42 +2.32
2.367
1.80
2.374 2.271
OB10
2.44
+2.40 +2.30
roeklaan +2
2.45
+2.42 +2.52
+2.452.481 +2.45 OB15
Van Hardenb
+2.46
1.80
+2.45
+2.45 +2.35
2.445 2.39
2.462
2.385
6.00
+2.49
2.51 2.53
5.00
1.95
2.389
2.54
2.511
3/ 15 TB 1
OB 10
+2.30 +2.30
+2.42 +2.52
2.528
2.615
1.80
+2.52.541 3
/1 5
+2 . +2 32 .42
+2 15 TB 13 /
+2 .2 +2 8 .38
2.795
2.57
OB 2.431
2.54
0
INR
4.5
2.509
2.53 2.53
2.501
6.00
+2.47 +2.37
2.537
2.598
2.514
OB10
INR 13/15
.38
5
B
2.58
10
2.602
2.00
TB 13/15
6.00
+2.37 2.329 +2.472.440
2.383
2.00
+2.53
+2.50
2.10
2.436
+2.37
2.455 2.351
+2 .3 +2 8 .28
+2.49 +2.42.471 5
2.492
6.00 TB 13/15
2.53
2.379
2.709
2.58
1.80
OB15
OB10
1.80
+2.49 +2.42.473 5
2.397
2.449
+2.50 +2.47
6.00
6.00
+2.45
2.344 2.441
1.80
.00
2.48 2.48 2.455
2.54
2.56
2.492
+2.47 2.485 +2.372.383
2.437
2.40
.00 R6
+2.46
A
2.479
2.533
2.55 2.58
2.317
/1 5 2.516
1.50
TB 13/15
2.480
2.335
+2.32 +2.42
R6
15
2.60
2.52
2.619
2.45
2.69
2.364
13
+2.50 2.445 2.288
+2.40
Vanaf deze lijn ide opgebroken materialen hergebruiken - vrijkomende elementenverharding dient op dezelfde locatie te worden toegepast.
OB10
1.65
+2.42 2.392 +2.32 2.260
+2.32 +2.42
TB 13/15
2.46 2.519
2.49
2.48
2.61
+2.40 +2.30
29
2.52
6.00
2.467
2.51
2.290
2.37
2.53
2.388
1.80
2.390 2.298
1.65
+2.45
2.424 2.294
2.448
2.433
2.387
2.33
Plataeuoprit aanbrengen met vrijgekomen stenen
2.060
2.430 2.446
2.399
2.62
2.227
2.399
2.397 2.444
+2.38
0
2.50
2.491
2.370
2.374
2.10
1.904
2.47
2.296
2.56 2.345
INR
2.331
+1.90
2.283
2.354
41
2.46
+2.35 +2.45
+2 .32 3.5 +2.3 2 0
13 /1 INR 5 13 /1
1.933
TB
1.986
2.417
.00
5.0
C
2.53
+2.42 +2.32
2.389
2.34
2.403
TB 13/15
2.312
2.392
2.401
2.377 1.719
+2.32 +2.42
OB 12 2.460
R4
2.450 1.629
.00 R6 0 .0
2.43
13
2.38 2.301
2.371
2.325
2.38
2.390
+2.38
2.42
2.501 2.463
2.49
2.45
2.389
2 R1
Aanbrengen uitstroomvoorziening - type: HAMUSV-2, v.v. RVS krooshek - b.o.b. +1.20
2.46 2.37 2.40
/ 132.392 TB
Aanbrengen betonblokkenmat ter voorkoming van uitspoeling - type: Betomat PE-GR (Holcim o.g.) - dikte: 90 mm - tegel1.629 afm. 440 x 330 mm
INR 13/15
8.00
15
2.45
2.32
5.00
29p
3.60
3.00
2.37 2.31
+2.34
+22.46 .42 2.364 +2.32
2.33
B
OB15
2.44
TB 1
+2 .4 5 +2 . +2 42 .3 2
5
2.80
+2.30 +2.30
2.57 2.54
2.40
.55
1.6
2.45 2.40
2.51
2.48
.2
2.362
+2
2.37
2.45
+2
6.0
ca
TB 13/15
TB 13/15 2.34
OB 12
+2 +2 .32 .42
0
C
2.57
/1 5 13
.40
1.5
2.383
8
11 2.49
0
2.46
2.44 2.455
+2
2.497 2.48
Aanbrengen vrijgekomen kunststof diamantkoppaal
2.416
+2
+2.30 +2.30
+2.34
+2.30 +2.30
2.43
2.43
INR
2.329
2.370
2.38 2.37 2.40
+2 .43
5 /1 13 TB
0 6. 0
+2 .4 5 +2 +2 .42 .3 2 2.442
2.46
2.47 2.438
2.447
31
9
2.330 2.379
2
2.287
2.54
2.60
+2
.40 +2
+2 +2 .32 .42
3.5 0
OB 1
2.284
2.415
2.48
7
.46
.46 +2
+2 . +2 42 .32
+2.36
+2.32 +2.32
+2.32
2.49
2.42
2.43
2.51
2.45
2.395
2.351
35
De
2.42 2.299
2.46
A
2.34
2.37
2.57 2.55
2.74
2.309 2.353 2.31
2.48 2.44
el 1 B
el 1
02.319
0 R3. 2.574
37
2.50
2.586 2.590
2.58
+2 .40
2.503 2.40
De
2.279
R4.00
2.39 2.594 2.538
2.418
2.333
2.47
2.47
+2 2.39 .45
2.52
2.400
2.317
2.454
2.48
2.44 2.50
39
2.46
.46
+2
2.454
Aanbrengen pad - deklaag ca. 60 mm - fundering ca. 150 mm Met vrijgekomen materialen
2.473
+ 2.4 3
5
2.380 2.509
33
.55
1.6
2.39
+2 .40
5
2.51
.2
2.326 2.321 2.322
2.45
+2.4 6
OB 10
2.374
13 /1 5 2.347
ca
2.51
+2.4 3
2.389
2.324
INR
2.308
OB 12
2.460
2.404
OB 10
B1 3/ 15
2.389
+2 Pr +2 .42 .32 ins F re d eri 6.0 k 0 l a an +2 .40
2.399
6.0 0
2.75
INR 132.356 2.380 / 15
T
2.399
2.504
13 /1 5
5
+ 2 .4 6 +2.3 6
+2.4 4
6
+2 +2 .32 .42
.46
+2
2.403
OB 12
TB
2.500
1.9
2a-6f
OB12
+2 .3 2 +2 .4 2
+2 .4
Aanbrengen betonblokkenmat ter voorkoming van uitspoeling - type: Betomat PE-GR (Holcim o.g.) - dikte: 90 mm - tegel afm. 440 x 330 mm
3.50
.43
2.409
2.296
2.43
2.47
+2
2.504 2.584
D
2.494 2.599
2.50
1.80
3
+2.54 +2.54
B el 1
11 2.74
13
5
OB
2.418
Bestaande lichtmast - handhaven
Aanbrengen kantopsluiting trottoir - opsluitband, afm. 100 x 200 mm
Aanbrengen plateau-oprit, BSS keiformaat - CROW 30 km/h, sinus 8 cm - kleur: zwart/wit
ed SPT
OB10
OB12
TB 13/15
OB15
Aanbrengen kantopsluiting inrit - opsluitband, afm. 120 x 250 mm
Aanbrengen drempel-oprit, BSS keiformaat - CROW 30 km/h, sinus 8 cm - kleur: zwart/wit
Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - trottoirband, afm. 130/150 x 250 mm
Aanbrengen putafdekking (HWA) - type: RB-3223/240-VR-VEPRO - afm. 610 x 610 mm (bovenzijde)
Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - opsluitband, afm. 150 x 250 mm
SPT
Aanbrengen vrijgekomen verkeersbordpaal - incl. bebording
SPT
opdrachtgever
SPT
Gemeente Leusden
SPT
SPT
project
SPT SPT
SPT
ABRI
SPT
SPT
Blad 1B
Groot onderhoud Leusden Zuid-noord te Leusden, fase 4a
SPT
SPT
SPT SPT
Inzaaien gazon
omschrijving ABRI
Nieuwe situatie fase - 4a Bovengrondse infrastructuur (blad 1 van de 2)
SPT SPT
SPT
Bestaande boom - handhaven
Vervangen putafdekking bestaande riolering - type: RB-3223/240-VR-VEPRO - afm. 610 x 610 mm (bovenzijde)
SPT
SPT SPT SPT
schaal
1:200
projectnr. 2300402 besteknr.
2405BE
getekend
SH/MS
gecontr.
GK
datum
12-03-2024
SPT
SPT
SPT
SPT
12 2.317
2.380
2.460
+2 . +2 42 .32
2.400
Aanbrengen molgoot, 7-streks - betonstraatstenen dikformaat - kleur: bruin genuanceerd
Aanbrengen kantopsluiting parkeervakken - rabatband, afm. 400 x 200 mm
SPT
5
13 /1
0 R4.0
Aanbrengen trottoir - betontegels 300 x 300 x 60 mm, halfsteensverband - kleur: grijs Aanbrengen trottoir (herbruik) - betontegels 300 x 300 mm, halfsteensverband - kleur: grijs
2.45
2.279
+2
6.0 0
5
+2 .46 +2 .42 +2 .32
.40
12
3/
.40
+2
1.9
15
TB 1
+2 +2 .32 .42
6
10
OB
2.500
2.48
/1
OB
TB
Aanbrengen straatwerk t.p.v. garageboxen - betonstraatstenen keiformaat, halfsteensverband - kleur: grijs
2.49
2.403
Aanbrengen parkeervakken - betonstraatstenen keiformaat, elleboogverband - kleur: bruin genuanceerd
Aanbrengen trottoirkolk - type: M-Line T4530.2/95 GB1 (SVA) - afm. 450 x 300 mm
INR 13/15
Aanbrengen inrit - betontegels 300 x 300 x 60 mm, halfsteensverband in stroomlagen - kleur: grijs
Aanbrengen verloopband rijbaan - conform aansluitende profielen
Aanbrengen inrit (herbruik) - betontegels 300 x 300 mm, halfsteensverband in stroomlagen - kleur: grijs
Aanbrengen eindverloopband rijbaan - conform aansluitende profielen
Bestaande inspectieput - handhaven
Kadastrale grens
SPT
SPT
SPT
SPT
SPT
SPT
SPT
Aanbrengen kantopsluiting rijbaan
Aanbrengen straatkolk - type: M-Line S1300/85 GB1 (SVA) - afm. 450 x 300 mm Aanbrengen trottoirkolk
tekeningnr. 2405BE-02-D41
Projectgrens
post
Anthonie Fokkerstraat 4 3772 MR Barneveld
digitaal
E. info@drong.nl W. www.drong.nl
telecom T. 0342 - 76 00 88
Definitief Bestand : 2405BE-02.DWG
formaat: A0+1A4
2.399
2.51
.46
2.44
+2
2.455
2.504
2.54
De
+2 +2 .32 .42
Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - verlaagde band, afm. 130/150 x 250 mm
Herstraten - diverse materialen
Aanbrengen rijbaan (herbruik) - betonstraatstenen keiformaat, keperverband - kleur: bruin genuanceerd
2.416
2.399
Uitgangspunten: - Maatvoering in meters, met een nauwkeurigheid in centimeters - Hoogtepeilen in meters t.o.v. NAP - B.o.b. hoogtes riolering in meters t.o.v. NAP
Blad 2
2.308
2.47
.46
+2
Schaal: 1:200
+2.51
an 9
6.0 0
2.43
kla a
Aanbrengen rijbaan - betonstraatstenen keiformaat, keperverband - kleur: bruin genuanceerd
2.45
eri
n
2.48 2.43
/1 5 2.347
5
Legenda
2.44
.46
13
2.57 2.55
.43 +2
2.54
+2
+2 .40
INR
2.48
+2.55
+2 .32 +2 .42
red
9
2.330 2.379
8
2.389
sF
2.51
5
.00
5.00
2.56
+2 +2 .42 .32
Pr in
2.296
1.6
0 R4.0
2.391
2.52 2.454
2.374
2.324
.2 .55
+2.40
2.50
2.389
+2.4 4 R4
2.46
15
2.44
12
2.47
+2 .43
SPT
2.423
+2.36 +2.36
3/
e l 1 A
2.49
TB 1
2.409
ca
+2.49
2.47
+2 .46
De
OB10
2.347
2.58
SPT
2.486
+2.44
OB
9
+2.36 TB 13/ 15 2.420 +2.46
0
0
2.436
OB 1
+2.4 6 +2.3 6
6.0
2.337
132.356 2.380 / 15
3.50
OB 12
2.559
2.397
3
Lo
7
2.328
INR 2.463
4 OB1 0
3
OB12
6.00
+2.36
+2.44
+2.4
2.404
2.503
1.65
+2.54
2.421 2.452
2.425
+2 +2 .32 .42
+2.595 2.40 +2.50
ny la
6
INR
+2.54
+2.46 2.375
eC olig
+2.4
+2 .43 +2 .46
+2.40 2.555 +2.50
12
2.46
2.466 2.44
2.621
Blad 1B
2.621
uis
+2.50
2.436
2.462 2.563
2.50
0.9 +2.4 +2 .32 0 2
1.80
2.45
.43
2.476
2.47 2.473
Blad 1A
2.53
.46 +2.36
2.46
+2
+2.599 2.48
2.48
2.51 2.55
15 +2
TB 13/
2.447
5
+2.50
+2.48
2.607
OB
2.431
.46
1.80
OB10
+2
6.10
7 2.512
SPT
2.457
+2.52.545 5
2.527
6
7
10
+2.50 +2.564 2.40
2.422
10
.43
+2.50 + 2.5892.40
+2
TB 1 2.522 3/15
.46
2.577
2.440
5
OB12
2.52
2.594
3/1
2.610
+2
2.359
+2.62
SPT
+2.3 8 +2.2 2.402 8
TB 1
+2.51
2.514
2.380
+2.4 0 +2.5 02.452
+2.59
2.624
+2.4 2
+2.51
5
+2.51
+2.62
8
5
D
2.50
10
SPT
2