CConstaterende datLeusden
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage Uitvoeringstekening v. Hardenbroeklaan-Pr. Frederiklaan 1 van 2__160525__.pdf

Raadsvergadering 23 mei 2024, gemeente LeusdenBij agendapunt: 13: RV Uitvoeringskrediet herinrichting v. Hardenbroeklaan en Pr. Frederiklaan3.747 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

R4

.00

.4 2 .32

.4 6

+2 .40

+2

+2

+2

0.9 +2.4 +2 .3 2 0 2

+2

TB 13/15

2.240

OB10

+2.44

+2.30

+2.40

+2.36

5.00

2.60 2.36

2.511

2.50

2.68

2.47

2.64

+2.33 +2.43

2.24 2.33

+2.41 +2.41 2.456

2.36

OB15

2.51

1.80

OB12

2.51

+2.72

2.56

2.69

+2.59

+2 +2 .40 .50

.43

10

.46

.43 15

10 OB

.4 3

.46

+2

+2 0

7

+2.48

+2.48

2.38

2.497 2.596

+2.72

+2.48

64b

64c

2.401

+2.36 +2.34 2.22 +2.44 2.36

1.65

2.360

+2.30

+2.42.41 8

+2.30

2.446

OB10

2.479

+2.34 +2.44 +2.48

64d

2.499

2.50 2.52 1.68

2.52

2.48 2.48 2.45 2.37

2.51 2.54 2.54

2.54 2.53 2.55

2.66

2.60

2.510 2.489

2.500

2.498

2.71

2.63

2.483

w n a laa

66 2.61

2.50

n aP a ulo

2.50

5.50

2.51

4.00

+2.59

2.376

2.279

2.561

2.61

Na

5.50

2.28 2.493

0 .0

64a 62

2.462

+2.40

INR 13/15

2.588

2.61

2.60

+2 0

+2 .6

2.23 2.32

2.44 2.441

2.62

ssa ula

.60

5.8

.50 +2

+2 .4 OB 10

/1 5 13 TB

+2.48

TB 13/15

R2

An

60

+2.30

6.00

+2.34 +2.44

2.718

1c

2.307

2.377 2.22 2.30

n

0.90

SPT

3/ 10

+2 +2 .32 .42 0

+2 +2 .36 .46 OB

10

Fre d

+2 .48

2.51

2.550

.40

+2

.30 +2

2.43

+2.34 +2.44

2.57

+2.59

2.338 2.326

2.52

+2.30

2.373

2.565

2.423

INR 13/15

2.49

2.498

2.468

2.48

2.579

+2.44 +2.34

2.379

2.50

2.59

+2.47

2.44

OB10

+2.44 +2.34

2.53

2.51 2.50 2.50

2.281

11.85

58

2.485

1.50

2.51 2.452

+2.44 +2.34 2.381

OB10

5 INR

+2 .36

+2.4 2 2.473 +2.42

2.38

2.54

5.50

an

+2.40

2.54

56

2.461

3

+2.47 2.535

2.42

+2 2.375 .40

+2.44

2.54

2.396

2.495

1b 2.28 2.31

+2.39 +2.39

2.47

2.51 2.52

2.77

2.475

1f

6a

2.488

+2.47

2.45

2.52

+22.526 .48

2.375

2.52

13/ 1

. +2 40 .30

.43 +2

2.37

4

68

70

2.584 2.620 2.624 2.599 2.611 2.627 2.573

4.50

6b

6.40 OB12

4.50

3.95

2.622

3 6c

OB12

12

TB 13/15

2.56

2.503

Deel 2

1e

aa nw eg

INR 13/15

+2.45 2.43

OB12

2.41 2.31

M

2.57

OB12

2.43

Schaal: 1:200

+2.47

2.504

1a

1d

Blad 1A

2.27

+2.48

2

TB 13/15

OB10

1.65

54

2.32

+2.40 +2.30

+2.43

2.40 2.27

+2

SPT

1c

+2.44 +2.34

2.424 2.349

2.55

2.23

2.49

2.41

52

+2.42 +22.500 .42

+2.49

2.386

6.00

2.50

50

+2.41

OB 10 2.50

OB10

2.00

+2.31 2.36 +2 .41

2.474

48

5

/1

TB 13/15

2.435 2.476

2.58

46

INR

13

+2 .53 +2 . +2 50 .40

2.27

2.68

44

.46

+2 OB 10

OB 2.38

+2.42.431 5

2.65

2.79

+2.60

2.301

2.58

2.50

+2.48

2.510 2.566

2.53

2.48

5.10

2.60

2.384

2.53

+2.48

2.00

O

2.492 2.40

1b

OB

.40

5 B1

2.53

2.53 2.448

1.80

2.52

1a 42

+2 .44

eri kla an

0

2.60

+2.31 +2.41

2.30

2.56

2.58

40

12 .0

+2 .49 +2 +2 .36 .3 6.0 6 0 13

Pr ins

TB 13/15

2.23

2.57

+2.50

2.50

2.32

+2.41 2.459 +2.41 2.364

2.50

+2.442.45

2.54

2.56

R

15

+2.39

2.67

+2.48

OB

2.72

2.331

roeklaan

0

R6.0

OB12

2.52

0 6.0

2.46

+2.43 +2.33

2.57

+2.47

+2.39

2.46

TB 13/15

Van Hardenb

2.398 2.381

2.319

+2.42

2.54

+2.44

+2.302.24 +2.402.32

TB 13/15

+2.47

2.416

4.00

+2.39

+2.44

+2.44

2.376 2.23 2.49

51

2.475

+2.52

2.41 2.55 2.56 2.53

2.53

2.67

2.55

2.47 2.51

2.53

2.49 2.47

.0 R6

2.53 2.51

2.76

+2.40

2.47

49

2.56

2.457

.00

2.50

2.73

2.37

OB10

INR 13/15

+2.47

+2.44

+2.39

2.26 2.39

2.377

+2.41 +2.31

47

21

2.50 2.47

2.288

+2.30

2.422

2.52

TB 13/15

+2.42.420 3

+2.30 +2.40

2.48

+2.45 2.399

45

2.427

2.60 2.57

2.62

2.56

+2.48

2.46 2.51

2.46

2.58 2.55

+2.42

2.37

+2.30 +2.40

2.564

2.51 2.50

+2.47

2.426

2.222

2.54

OB10

+2.38 2.33

2.23 INR 13/12.262 5

2.55

1.6 5

OB12

2.462.48 2.48

+2.41 +2.31

2.34

3.00

+2.26

5

R

2.55

+2.45

.60

+2.39

OB10 2.60

+2.26

OB 1

2.58

+2.39

2.57

0 6.0

2.64

2.538

R5

2.60

2.28

2.372

2.347

15

OB

+2.40 +2.302.30

17d

19

2.57

+2.50

2.55 2.66

2.312

17c

Deel 1

SPT

2.61 2.66

+2.30 +2.40

2.47 2.49 2.49

2.56

+2.38

+2.26

2.37

2.47 2.49

+2.38

+2.26

2.358

+2.44

2.35

2.55

2.410

2.53

1.65

2.442

2.52

2.330 2.2622.27

5.50 TB 13/15

2.60

+2.34

2.348

17b

5.10

2.35

2.53 2.58

2.32

roeklaan

TB 13/15

2.35

2.402

2.490

+2.442.35

+2.30

.2

1.80

2.48

Van Hardenb

+2.40

OB10

2.37

ca

1.00

+2.50

2.50

+2 2.433 0 2.376.4 2.223 2.312.258 +2.30

2.36

2.281 2.308

5.50

+2.30 +2.40

2.37

+2.44

TB 13/15

2.30 2.344

+2.26

TB 13/15

+2.36 +2.26

2.474 2.405

2.78

2.467

2.58

OB15

SPT 2.53

+2.26

2.26

+2.36 +2.46

+2.34

+2.44

2.50

+2 .47 +2 .50

2.34

2.36

2.580

2.325

0

2.527 2.538

+2.32

+2.32

2.481

2.418

2.399

.4 +2 8 .48

2.338 2.28

2.32

2.417 2.425

OB10 2.500

2

2.440

+2

+2.48

+2.34

2.33

+2.40

.0 R6

2.489

2.510

2.453

2.451

+2.35 +2.45

+2.38

+2.36 +2.26

2.43

2.81

1.80

2.516 2.540

2.498 2.523

2.396 2.39

2.510 2.539 2.522

2.289 2.431

2.25

2.579

+2.40

2.53 2.51

7.50

2.332

+2.51

2.514

OB10

A

2.344

INR 13/15 2.502

2.512

7.50

15

2.59

OB 1 2.400

OB 12

2.49

+2 .56

2.523

+2.37 +2.47

2.326 2.449

2.298

6.0 0

+2 +2 .48 .48

+2.51

TB 13/15

+2.40

2.36

OB

17a

12

2.438

2.398

5

OB 15

+2.47

2.35

.00

R6

1.6

43

1.80

+2.51

+2.43

2.390 2.379 2.319 2.426

2.31

OB

+2.36 +2.26

2.28

+2.37

2.292 2.416

2.532

15

2.416

1.80

+2.45 +2.45

TB 13/15

+2.40

2.377

6.00

2.37

2.250

1.80

TB 13/15

2.431 2.493

+2 .34

2.286

6.00

.45

+2.42 +2.32

2.367

1.80

2.374 2.271

OB10

2.44

+2.40 +2.30

roeklaan +2

2.45

+2.42 +2.52

+2.452.481 +2.45 OB15

Van Hardenb

+2.46

1.80

+2.45

+2.45 +2.35

2.445 2.39

2.462

2.385

6.00

+2.49

2.51 2.53

5.00

1.95

2.389

2.54

2.511

3/ 15 TB 1

OB 10

+2.30 +2.30

+2.42 +2.52

2.528

2.615

1.80

+2.52.541 3

/1 5

+2 . +2 32 .42

+2 15 TB 13 /

+2 .2 +2 8 .38

2.795

2.57

OB 2.431

2.54

0

INR

4.5

2.509

2.53 2.53

2.501

6.00

+2.47 +2.37

2.537

2.598

2.514

OB10

INR 13/15

.38

5

B

2.58

10

2.602

2.00

TB 13/15

6.00

+2.37 2.329 +2.472.440

2.383

2.00

+2.53

+2.50

2.10

2.436

+2.37

2.455 2.351

+2 .3 +2 8 .28

+2.49 +2.42.471 5

2.492

6.00 TB 13/15

2.53

2.379

2.709

2.58

1.80

OB15

OB10

1.80

+2.49 +2.42.473 5

2.397

2.449

+2.50 +2.47

6.00

6.00

+2.45

2.344 2.441

1.80

.00

2.48 2.48 2.455

2.54

2.56

2.492

+2.47 2.485 +2.372.383

2.437

2.40

.00 R6

+2.46

A

2.479

2.533

2.55 2.58

2.317

/1 5 2.516

1.50

TB 13/15

2.480

2.335

+2.32 +2.42

R6

15

2.60

2.52

2.619

2.45

2.69

2.364

13

+2.50 2.445 2.288

+2.40

Vanaf deze lijn ide opgebroken materialen hergebruiken - vrijkomende elementenverharding dient op dezelfde locatie te worden toegepast.

OB10

1.65

+2.42 2.392 +2.32 2.260

+2.32 +2.42

TB 13/15

2.46 2.519

2.49

2.48

2.61

+2.40 +2.30

29

2.52

6.00

2.467

2.51

2.290

2.37

2.53

2.388

1.80

2.390 2.298

1.65

+2.45

2.424 2.294

2.448

2.433

2.387

2.33

Plataeuoprit aanbrengen met vrijgekomen stenen

2.060

2.430 2.446

2.399

2.62

2.227

2.399

2.397 2.444

+2.38

0

2.50

2.491

2.370

2.374

2.10

1.904

2.47

2.296

2.56 2.345

INR

2.331

+1.90

2.283

2.354

41

2.46

+2.35 +2.45

+2 .32 3.5 +2.3 2 0

13 /1 INR 5 13 /1

1.933

TB

1.986

2.417

.00

5.0

C

2.53

+2.42 +2.32

2.389

2.34

2.403

TB 13/15

2.312

2.392

2.401

2.377 1.719

+2.32 +2.42

OB 12 2.460

R4

2.450 1.629

.00 R6 0 .0

2.43

13

2.38 2.301

2.371

2.325

2.38

2.390

+2.38

2.42

2.501 2.463

2.49

2.45

2.389

2 R1

Aanbrengen uitstroomvoorziening - type: HAMUSV-2, v.v. RVS krooshek - b.o.b. +1.20

2.46 2.37 2.40

/ 132.392 TB

Aanbrengen betonblokkenmat ter voorkoming van uitspoeling - type: Betomat PE-GR (Holcim o.g.) - dikte: 90 mm - tegel1.629 afm. 440 x 330 mm

INR 13/15

8.00

15

2.45

2.32

5.00

29p

3.60

3.00

2.37 2.31

+2.34

+22.46 .42 2.364 +2.32

2.33

B

OB15

2.44

TB 1

+2 .4 5 +2 . +2 42 .3 2

5

2.80

+2.30 +2.30

2.57 2.54

2.40

.55

1.6

2.45 2.40

2.51

2.48

.2

2.362

+2

2.37

2.45

+2

6.0

ca

TB 13/15

TB 13/15 2.34

OB 12

+2 +2 .32 .42

0

C

2.57

/1 5 13

.40

1.5

2.383

8

11 2.49

0

2.46

2.44 2.455

+2

2.497 2.48

Aanbrengen vrijgekomen kunststof diamantkoppaal

2.416

+2

+2.30 +2.30

+2.34

+2.30 +2.30

2.43

2.43

INR

2.329

2.370

2.38 2.37 2.40

+2 .43

5 /1 13 TB

0 6. 0

+2 .4 5 +2 +2 .42 .3 2 2.442

2.46

2.47 2.438

2.447

31

9

2.330 2.379

2

2.287

2.54

2.60

+2

.40 +2

+2 +2 .32 .42

3.5 0

OB 1

2.284

2.415

2.48

7

.46

.46 +2

+2 . +2 42 .32

+2.36

+2.32 +2.32

+2.32

2.49

2.42

2.43

2.51

2.45

2.395

2.351

35

De

2.42 2.299

2.46

A

2.34

2.37

2.57 2.55

2.74

2.309 2.353 2.31

2.48 2.44

el 1 B

el 1

02.319

0 R3. 2.574

37

2.50

2.586 2.590

2.58

+2 .40

2.503 2.40

De

2.279

R4.00

2.39 2.594 2.538

2.418

2.333

2.47

2.47

+2 2.39 .45

2.52

2.400

2.317

2.454

2.48

2.44 2.50

39

2.46

.46

+2

2.454

Aanbrengen pad - deklaag ca. 60 mm - fundering ca. 150 mm Met vrijgekomen materialen

2.473

+ 2.4 3

5

2.380 2.509

33

.55

1.6

2.39

+2 .40

5

2.51

.2

2.326 2.321 2.322

2.45

+2.4 6

OB 10

2.374

13 /1 5 2.347

ca

2.51

+2.4 3

2.389

2.324

INR

2.308

OB 12

2.460

2.404

OB 10

B1 3/ 15

2.389

+2 Pr +2 .42 .32 ins F re d eri 6.0 k 0 l a an +2 .40

2.399

6.0 0

2.75

INR 132.356 2.380 / 15

T

2.399

2.504

13 /1 5

5

+ 2 .4 6 +2.3 6

+2.4 4

6

+2 +2 .32 .42

.46

+2

2.403

OB 12

TB

2.500

1.9

2a-6f

OB12

+2 .3 2 +2 .4 2

+2 .4

Aanbrengen betonblokkenmat ter voorkoming van uitspoeling - type: Betomat PE-GR (Holcim o.g.) - dikte: 90 mm - tegel afm. 440 x 330 mm

3.50

.43

2.409

2.296

2.43

2.47

+2

2.504 2.584

D

2.494 2.599

2.50

1.80

3

+2.54 +2.54

B el 1

11 2.74

13

5

OB

2.418

Bestaande lichtmast - handhaven

Aanbrengen kantopsluiting trottoir - opsluitband, afm. 100 x 200 mm

Aanbrengen plateau-oprit, BSS keiformaat - CROW 30 km/h, sinus 8 cm - kleur: zwart/wit

ed SPT

OB10

OB12

TB 13/15

OB15

Aanbrengen kantopsluiting inrit - opsluitband, afm. 120 x 250 mm

Aanbrengen drempel-oprit, BSS keiformaat - CROW 30 km/h, sinus 8 cm - kleur: zwart/wit

Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - trottoirband, afm. 130/150 x 250 mm

Aanbrengen putafdekking (HWA) - type: RB-3223/240-VR-VEPRO - afm. 610 x 610 mm (bovenzijde)

Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - opsluitband, afm. 150 x 250 mm

SPT

Aanbrengen vrijgekomen verkeersbordpaal - incl. bebording

SPT

opdrachtgever

SPT

Gemeente Leusden

SPT

SPT

project

SPT SPT

SPT

ABRI

SPT

SPT

Blad 1B

Groot onderhoud Leusden Zuid-noord te Leusden, fase 4a

SPT

SPT

SPT SPT

Inzaaien gazon

omschrijving ABRI

Nieuwe situatie fase - 4a Bovengrondse infrastructuur (blad 1 van de 2)

SPT SPT

SPT

Bestaande boom - handhaven

Vervangen putafdekking bestaande riolering - type: RB-3223/240-VR-VEPRO - afm. 610 x 610 mm (bovenzijde)

SPT

SPT SPT SPT

schaal

1:200

projectnr. 2300402 besteknr.

2405BE

getekend

SH/MS

gecontr.

GK

datum

12-03-2024

SPT

SPT

SPT

SPT

12 2.317

2.380

2.460

+2 . +2 42 .32

2.400

Aanbrengen molgoot, 7-streks - betonstraatstenen dikformaat - kleur: bruin genuanceerd

Aanbrengen kantopsluiting parkeervakken - rabatband, afm. 400 x 200 mm

SPT

5

13 /1

0 R4.0

Aanbrengen trottoir - betontegels 300 x 300 x 60 mm, halfsteensverband - kleur: grijs Aanbrengen trottoir (herbruik) - betontegels 300 x 300 mm, halfsteensverband - kleur: grijs

2.45

2.279

+2

6.0 0

5

+2 .46 +2 .42 +2 .32

.40

12

3/

.40

+2

1.9

15

TB 1

+2 +2 .32 .42

6

10

OB

2.500

2.48

/1

OB

TB

Aanbrengen straatwerk t.p.v. garageboxen - betonstraatstenen keiformaat, halfsteensverband - kleur: grijs

2.49

2.403

Aanbrengen parkeervakken - betonstraatstenen keiformaat, elleboogverband - kleur: bruin genuanceerd

Aanbrengen trottoirkolk - type: M-Line T4530.2/95 GB1 (SVA) - afm. 450 x 300 mm

INR 13/15

Aanbrengen inrit - betontegels 300 x 300 x 60 mm, halfsteensverband in stroomlagen - kleur: grijs

Aanbrengen verloopband rijbaan - conform aansluitende profielen

Aanbrengen inrit (herbruik) - betontegels 300 x 300 mm, halfsteensverband in stroomlagen - kleur: grijs

Aanbrengen eindverloopband rijbaan - conform aansluitende profielen

Bestaande inspectieput - handhaven

Kadastrale grens

SPT

SPT

SPT

SPT

SPT

SPT

SPT

Aanbrengen kantopsluiting rijbaan

Aanbrengen straatkolk - type: M-Line S1300/85 GB1 (SVA) - afm. 450 x 300 mm Aanbrengen trottoirkolk

tekeningnr. 2405BE-02-D41

Projectgrens

post

Anthonie Fokkerstraat 4 3772 MR Barneveld

digitaal

E. info@drong.nl W. www.drong.nl

telecom T. 0342 - 76 00 88

Definitief Bestand : 2405BE-02.DWG

formaat: A0+1A4

2.399

2.51

.46

2.44

+2

2.455

2.504

2.54

De

+2 +2 .32 .42

Aanbrengen kantopsluiting rijbaan - verlaagde band, afm. 130/150 x 250 mm

Herstraten - diverse materialen

Aanbrengen rijbaan (herbruik) - betonstraatstenen keiformaat, keperverband - kleur: bruin genuanceerd

2.416

2.399

Uitgangspunten: - Maatvoering in meters, met een nauwkeurigheid in centimeters - Hoogtepeilen in meters t.o.v. NAP - B.o.b. hoogtes riolering in meters t.o.v. NAP

Blad 2

2.308

2.47

.46

+2

Schaal: 1:200

+2.51

an 9

6.0 0

2.43

kla a

Aanbrengen rijbaan - betonstraatstenen keiformaat, keperverband - kleur: bruin genuanceerd

2.45

eri

n

2.48 2.43

/1 5 2.347

5

Legenda

2.44

.46

13

2.57 2.55

.43 +2

2.54

+2

+2 .40

INR

2.48

+2.55

+2 .32 +2 .42

red

9

2.330 2.379

8

2.389

sF

2.51

5

.00

5.00

2.56

+2 +2 .42 .32

Pr in

2.296

1.6

0 R4.0

2.391

2.52 2.454

2.374

2.324

.2 .55

+2.40

2.50

2.389

+2.4 4 R4

2.46

15

2.44

12

2.47

+2 .43

SPT

2.423

+2.36 +2.36

3/

e l 1 A

2.49

TB 1

2.409

ca

+2.49

2.47

+2 .46

De

OB10

2.347

2.58

SPT

2.486

+2.44

OB

9

+2.36 TB 13/ 15 2.420 +2.46

0

0

2.436

OB 1

+2.4 6 +2.3 6

6.0

2.337

132.356 2.380 / 15

3.50

OB 12

2.559

2.397

3

Lo

7

2.328

INR 2.463

4 OB1 0

3

OB12

6.00

+2.36

+2.44

+2.4

2.404

2.503

1.65

+2.54

2.421 2.452

2.425

+2 +2 .32 .42

+2.595 2.40 +2.50

ny la

6

INR

+2.54

+2.46 2.375

eC olig

+2.4

+2 .43 +2 .46

+2.40 2.555 +2.50

12

2.46

2.466 2.44

2.621

Blad 1B

2.621

uis

+2.50

2.436

2.462 2.563

2.50

0.9 +2.4 +2 .32 0 2

1.80

2.45

.43

2.476

2.47 2.473

Blad 1A

2.53

.46 +2.36

2.46

+2

+2.599 2.48

2.48

2.51 2.55

15 +2

TB 13/

2.447

5

+2.50

+2.48

2.607

OB

2.431

.46

1.80

OB10

+2

6.10

7 2.512

SPT

2.457

+2.52.545 5

2.527

6

7

10

+2.50 +2.564 2.40

2.422

10

.43

+2.50 + 2.5892.40

+2

TB 1 2.522 3/15

.46

2.577

2.440

5

OB12

2.52

2.594

3/1

2.610

+2

2.359

+2.62

SPT

+2.3 8 +2.2 2.402 8

TB 1

+2.51

2.514

2.380

+2.4 0 +2.5 02.452

+2.59

2.624

+2.4 2

+2.51

5

+2.51

+2.62

8

5

D

2.50

10

SPT

2

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://gemeentebestuur.leusden.nl/api/v1/meetings/3715/documents/41727