2573-59 Bijlage 56 toelichting, Verkeers- en vervoerplan, onderdeel maatregelen.pdf
Tekst van het document
Bijlage: 56
OVERZICHT MOGELIJKE MAATREGELEN VVP
GLOBALE PLANNING VERKENNENDE RAMING
UITVOERINGSPROGRAMMA VVP
Thema
keuzeruimte
Coalitieakkoord
Soc. Structuurvisie
Effect
STATUS
MOGELIJKE EXTERNE DEKKINGSBRON
Code
WAARVAN VOORBEREIDINGS-/ LOBBYBUDGET
TOTALE INVESTERINGSKOSTEN
GESCHATTE INVESTERINGSKOSTEN LV (IHKV VVP)
KORTE TERMIJN VOORBEREIDING - UITVOERING
MIDDELLANGE TERMIJN
LANGE TERMIJN
ACTUEEL
PLANNINGSVOORSTEL
GEEN ACTIVITEIT
TREKKER
2014
2015
2016
2017
2018 - 2021
2022 e.v.
GEEN KEUZERUIMTE 1.2
RECONSTRUCTIE STOMPWIJKSEWEG / DR.VAN NOORTSTRAAT
Wegverkeer
vast
-
PROJECT
LV
PM
PM
PM
nnb
V
U
U
U
1.3
ROTTERDAMSEBAAN
Wegverkeer
vast
+
PROJECT
DEN HAAG
nvt
-
-
100% Rijk / SGH
V
V
V
V
2018-2020
1.4
RIJNLANDROUTE
Wegverkeer
vast
+
PROJECT
PZH
nvt
-
-
-
V
U
U
U
2018-2020
1.5
MIRT HAAGLANDEN
Wegverkeer
vast
-
VERKENNING
SGH
nvt
100.000
100.000
100% Rijk
L
L
L
V
V
2.2
FIETSENSTALLINGEN RR LIJN 2, 3, 4 EN 19
Fiets
vast
+
PROJECT
LV
72.800
-
-
100% IPVV
U
3.3
ROTONDE STOMPWIJK
Wegverkeer
vast
nee
+
PROJECT
PZH
1.200.000
-
- 50%IPVV, 50% PZH
U
3.4
RECONSTRUCTIE MEERLAAN
Wegverkeer
vast
nee
0
PROJECT
LV
80.000
40.000
- 50% IPVV, 50% SB
U
4.4
TOEGANKELIJKHEID TRAM 6
Openbaar Vervoer
vast
+
VERKENNING
SGH
n.v.t.
-
-
-
L
L
L
L
1.352.800
140.000
100.000
V
U
U
U
V
V
V
V
U
U
U
U
U
ja
2024
KEUZERUIMTE - PRIORITEIT 1
1.1
VERBINDINGSWEG 1E FASE
Wegverkeer
keuzeruimte
+
PROJECT
LV
PM
PM
PM
8% - IPVV
1.6
EXTRA OEVERVERBINDING
Wegverkeer
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
PM + 300.000
PM + 300.000
300.000
MIRT / SGH
2.1
FIETSENSTALLINGEN RR STATION LDAM-VBURG
Fiets
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
500.000
250.000
-
50% IPVV
V
U
V
U
2.5
FIETSVERBINDING ACHTER CBS / STERROUTE LEIDSCHENVEEN
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
PZH OF LV
780.000
-
-
100% IPVV/PZH
2.7
FIETSVERBINDING WEIGELIA
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV OF UNIBAIL
350.000
175.000
-
50% IPVV
LV
U
3.1
VERBETEREN INRICHTING DUURZAAM VEILIG IN BEHEERPROJECTEN
Verkeersveiligheid
keuzeruimte
0
VERKENNING
360.000
180.000
-
50%IPVV
3.6
QUICK WINS AANPAK VEILIG FIETSEN
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
35.000
17.500
-
50% IPVV
U
3.7
KLEINSCHALIGE VERKEERSMAATREGELEN
Verkeersveiligheid
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
300.000
300.000
-
-
U
5.1
ONDERZOEK PARKEERREGIMES EN PARKEERDRUKMETING
Parkeren
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
-
-
40.000
-
V
5.2
NOTA UITWERKING PARKEERBELEID
Parkeren
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
P.M
P.M.
-
-
U
5.3
MAATREGELEN DUIVESTEIJN
Parkeren
keuzeruimte
-
VERKENNING
LV
400.000
400.000
50.000
-
6.2
VOORZIENINGEN ELEKTRISCHE VOERTUIGEN
Duurzaamheid
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
-
12.500
12.500
-
3.037.500
1.635.000
390.000
V
2018-2020
2018-2019
U U
KEUZERUIMTE - PRIORITEIT 2 2.3
VERLENGDE VELOSTRADA FASE 1 (MARIAHOEVE-VBG-NRD)
Fiets
keuzeruimte
+
VERKENNING
PZH
PM
PM
-
nnb
V
V
U
2.9
ASFALTEREN FIETSPADEN
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
480.000
240.000
-
50% IPVV
V
U
U
U
3.2
RECONSTRUCTIE KOLFSCHOTENLAAN / VEURS COLLEGE
Verkeersveiligheid
keuzeruimte
ja
+
VERKENNING
LV
350.000
175.000
-
50%IPVV
V
U
3.8
KLEINSCHALIGE MAATREGELEN OP SCHOOLROUTES
Verkeersveiligheid
keuzeruimte
ja
0
VERKENNING
LV
100.000
25.000
-
75% IPVV
V
U
U
NTB
4.1
DEN HAAG LAAN VAN NOI
Openbaar Vervoer
keuzeruimte
nee
+
VERKENNING
n.v.t.
-
-
-
V
V
V
V
4.2
VERBETEREN DEN HAAG MARIAHOEVE
Openbaar Vervoer
keuzeruimte
nee
0
VERKENNING
NTB
n.v.t.
-
-
-
V
V
V
V
6.1
MOBILITEITSMANAGEMENT
Duurzaamheid
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
PM
PM
30.000
-
V
U
4.5
VERVOER OP MAAT
Openbaar Vervoer
keuzeruimte
+
VERKENNING
LV
150.000
150.000
-
-
V
U
U
U
930.000
440.000
30.000
V
V
nee
ja
2020
KEUZERUIMTE - PRIORITEIT 3 2.4
VERLENGDE VELOSTRADA FASE 2 (VBG-NRD-BINCKHORST)
Fiets
keuzeruimte
+
VERKENNING
PZH
PM
PM
-
nnb
V
V
2.6
FIETSVERBINDING PARK 'T LOO
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
600.000
300.000
-
50% IPVV
V
U
2.8
VERBETEREN BEWEGWIJZERING, PROMOTIE, ETC.
Fiets
keuzeruimte
0
VERKENNING
LV
25.000
25.000
-
-
V
U
L:\RO\Ruimte\1- Cluster mobiliteit\31 - Beleidsstukken Mobiliteit\31.01 - VVP 2014\3.00 - Uitwerking\3.12 - VVP Definitief\Deel C maatregelenlijst definitief
2023 e.v.
OVERZICHT MOGELIJKE MAATREGELEN VVP
GLOBALE PLANNING VERKENNENDE RAMING
UITVOERINGSPROGRAMMA VVP
Thema
keuzeruimte
Coalitieakkoord
Soc. Structuurvisie
Effect
STATUS
MOGELIJKE EXTERNE DEKKINGSBRON
Code
WAARVAN VOORBEREIDINGS-/ LOBBYBUDGET
TOTALE INVESTERINGSKOSTEN
GESCHATTE INVESTERINGSKOSTEN LV (IHKV VVP)
KORTE TERMIJN VOORBEREIDING - UITVOERING
3.5
HERINRICHTING VAN SCHAGENSTRAAT + SLIM PARKEREN
Verkeersveiligheid
keuzeruimte
nee
+
VERKENNING
LV
600.000
300.000
50.000
4.3
TRAMVERBINDING BINCKHORST
Openbaar Vervoer
keuzeruimte
nee
-
VERKENNING
SGH
n.v.t.
-
-
-
5.4
AANLEG EXTRA PARKEERPLAATSEN (25 P.JR)
Parkeren
keuzeruimte
nee
-
VERKENNING
LV
300.000
300.000
-
-
1.525.000
925.000
50.000
ACTUEEL
PLANNINGSVOORSTEL
2014
2015
L
L U
50% IPVV
Legenda Voorbereiding Uitvoering Planningsvoorstel Onbekend
TOELICHTING: De vetgedrukte projecten zijn reeds gestart of vast wegens een externe trekker. De niet-vetgedrukte projecten zijn in de verkennende fase én bieden nog keuzeruimte.
L:\RO\Ruimte\1- Cluster mobiliteit\31 - Beleidsstukken Mobiliteit\31.01 - VVP 2014\3.00 - Uitwerking\3.12 - VVP Definitief\Deel C maatregelenlijst definitief
LANGE TERMIJN
GEEN ACTIVITEIT
TREKKER
Opstarten: er bestaat een wens om het initiatief (weer) op te pakken Gedekt: dekking is geregeld met interne en externe financiering Kostenverhaal: initiatief wordt volledig gedekt door kostenverhaal op grond van Wro Taakstellend: dekking is geregeld met taakstellend budget Verkennen: aanpak, haalbaarheid en dekking worden nog onderzocht (pre-projectfase)
MIDDELLANGE TERMIJN
2016
2017
V
U
L
L
U
U
2018 - 2021
2022 e.v.