210076 Bijlage 2 Schetsontwerp Hoge Mors
Tekst van het document
2
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16 A
A
Water Groen Rijbaan, straatbaksteen
B
B
Parkeervak, straatbaksteen (Hoge Morsweg) Parkeervak, waterdoorlatende verharding (VO fase) Route voor langszaam verkeer
C
C
Bestaande bomen Nieuwe Bomen (onderzoeken in VO fase) D
D
Uit te werken in VO fase
F
F
G
G
A6
H
A3
M
J
n e te s n aa
H
d a p A4
A5
A2
K
J
K
Op A1 A7
L
aa l st ra at -
Ba r
L
A8
ns te en
C8
str a
at
D1
M
D2
C1 C7
n a a l g s e i o w s o r k r o M Tu e g Ho
N
M
N
C3
aa
dl
C6
ag ar Sm
C2
n
D3 O
O
C5
B5
P
C4
P
B4
B7
Q
Q
B3
D4 R
R
B6
S
S
B8
B2 T
B1
T
D5
U
U
D7 D6
V
V
W
W
X
X
Y
Y
Project
Klimaatadaptieve herinrichting Hogemors Onderwerp
Schetsontwerp Getekend door
Gecontroleerd door
Datum uitgifte
Gezien door
DM
10-06-2021
Z
Gemeente Leiden Ontwerp en Mobiliteit
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Blad
1
Schaal
1:1000 Leiden
Aantal
Documentsoort
Tekening
Concept
Documentstatus
Contractnummer:
Formaat
Domein
Zaaknummer:
A0S
Stationsplein 107 Postbus 9100, 2300 PC Leiden Tel. 14071
15
Ontwerp
Z
Documentnummer:
16
Z
Turkooislaan 2 t/m 104
A1. Turkooislaan
3.60
7.00
4.20
A
A
B
B
1.35
Saffierstraat Morspark
A3. Agaatlaan
3.15
C
12.00
3.15
A
B
B
6.00
Turkooislaan Opaalstraat Opaalstraat 2 47 t/m 47t/m 104 t/m301301 A4. Opaalstraat
C
2.55 4.50
D
D
5.00
Vergroening: Door de rijbaan te versmallen (o.a. om de snelheid eruit te halen) en parkeervakken van 5m diep te maken, ontstaat er ruimte om extra groen toe te voegen.
1.90
4.20 5.60
1.35 10.05
Parkeren in parkeervakken
E
E
1.95
5.00
6.00
5.00
1.50
5.00
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
F
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
F
10.10
22.70
16.65
10.10
22.70
7.00
22.20
D
7.00
4.20
4.20 0.90
Vergroening: Door een E efficiëntere inrichting onstaat er ruimte voor vergroening en een vrij liggend fietspad/ recreatie pad. Er is ruimte voor de aanplant van bomen, met een hogere biodiversiteitswaarde, tussen de parkeervakken.
F
E
1.95 3.60
1.95 7.105.50
7.10
5.00 5.50
1.90 5.00 5.50
5.00
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
F
24.60
16.65
22.70
G
G
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken.
Parkeren in parkeervakken
Vergroening: Door het E profiel in zijn geheel op te schuiven, richting de garageboxen, onstaat er ruimte voor vergroening.
5.70
5.70
5.50
5.50
5.00
5.00
5.85
5.85
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel.
F 22.20
Parkeren in parkeervakken
1.95
H
A2. Turkooislaan
3.90
6.70
H
H
J
J
J
K
K
K
K
1.95
L
4.50
Parkeren in parkeervakken
2.00
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
14.65
3.90
L
M
5.50
5.50 3.85
22.70
3.006.70
3.00 4.50
4.50 4.05
M
2.10 4.00
2.10
22.70
7.00
7.00
4.35
1.80 4.35
20.65
C
C
D
D
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken. Vergroening: Door hetEprofiel in zijn geheel op te schuiven richting de garageboxen onstaat er ruimte voor vergroening.
E
Let op: gaat ten koste van de bestaande bomen. Er is ruimte voor de aanplant van (nieuwe) bomen in de nieuwe groenzone.
F
22.20
2. Focus op parkeren
G Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken. Vergroening: Door een parallel structuur voor het bereiken van de garageboxen, kan een groenzone, waarin de bestaande bomen meer H ruimte krijgen, worden gecreëerd
J
Parkeren in parkeervakken
1.95
4.00 1.95
4.00 5.25
5.25
5.50
5.50
5.00
5.00
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
22.20
22.20
G Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken.
G
Vergroening: Door een parallel structuur voor het bereiken van de garageboxen, kan een groenzone, waarin de bestaande bomen meer ruimte krijgen, worden H H gecreëerd.
J
J
K
K
K
L
L
L
M
M
M
N
N
N
P
P
P
1.80
L
14.65
M
3.854.00
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
3.90
18.15
Principeprofiel
4.80
1.80
L
14.65
2.00
6.00
5.00
H
J
4.05
1.95 5.00
B
F
22.70
G
B
1. Focus op vergroenen
2. Focus op parkeren G
A
22.20
1. Focus op vergroenen (SO)
Parkeren in parkeervakken
A
0.90
D
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken.
Let op: dit profiel gaat ten kosten van de bestaande bomen.
A5. Topaaslaan
10.05
Principeprofiel
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
Topaaslaan Topaaslaan2626t/m t/m216216
C
16.65
Principeprofiel
5.50
7.00 4.50 5.60
C
24.60
D
A
B
2.55 3.60
C
16.65
3.60
A
20.65
M
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Onderzoek naar toevoegen van bomen: Kans om het versteende straatprofiel te vergroenen door een overmaat in trottoir en rijbaan.
1.95
N
N
P
P
5.00
5.50
1.80
5.00 2.00 5.00 2.00 2.40 4.80 2.40
3.90
N
N
P
P
5.55
5.55
5.00
5.00 2.55
2.55
Let op: er moet rekening worden gehouden met de bereikbaarheid garageboxen en ondergrondse kabels en leidingen.
18.15
14.65
20.65
20.65
H
Saffierstraat Morspark
H
Turkooislaan 2 t/m 104
A7. Topaaslaan (Morspark)
A
A8. Smaragdlaan
22.70
10.35
22.20
J
J
J 4.60
B
4.50
12.00
7.00
3.154.35
1.80 6.00
4.00
3.60
7.00
4.20
1.35 2.70
5.10
3.153.00
K
K
K
4.30
C L
20.65 24.60
16.65 21.70
D
L
M
Principeprofiel
5.00 5.00
6.005.55
5.005.00
1.50 2.55 5.00
De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting te veranderen. Daarom zal, in het nieuwe profiel,E enkel materiaal wat voorgeschreven is in het handboek worden toegepast.
M
4.00
Ruimte voor een breed trottoir aan de woningzijde (rechts), door overmaat in het huidig straatprofiel.
3.60
5.50
5.00
1.90
2.70
5.10
1.95 2.40
Bijzondere situatie
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken.
4.60
Parkeren in parkeervakken
In de VO fase zal de toepassing van waterdoorlatende verharding in de parkeervakken onderzocht worden.
Parkeervak omzetten naar groenvak
M
N
4.30
Breed profiel: ruimte voor een bredere stoep
Kans: om een groenere verbinding tussen de twee delen van het mors park te maken, door te onderzoeken of (enkele) parkeervakken vergroend kunnen worden.
L
F
N
N
P
20.65 24.60
16.65 21.70
Topaaslaan- Morspark
G
P
P
Q
Smaragdlaan Project
H
Onderwerp
Q
A7. Saffierstraat 2
3
4
R
Getekend door
Gecontroleerd door
Blad
Datum uitgifte
Gezien door
Schaal
Gemeente Leiden
Leiden
Ontwerp en Mobiliteit
5
6
7
8
1:
9
10
Aantal
Tekening
Concept
Documentstatus
Contractnummer:
Formaat
Domein
Zaaknummer:
Documentsoort
A1S
Stationsplein 107 Postbus 9100, 2300 PC Leiden Tel. 14071
11
Q
Z
Documentnummer:
12
Project
J
Onderwerp
R
1.95
4.50
6.00
1.80
R
1
3.90
2
3.90
6.70
3
4.05
4
5
6
K
L
14.65
18.15
M
Principeprofiel
Parkeren in parkeervakken
1.95
5.00
5.50
1.80
3.90
Meer ruimte voor bestaande bomen: kans om de boomspiegels te vergroten, Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
18.15
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken.
2.00
4.80
2.00
N
Let op: rekening houden met het in- en uitstappen van de auto.
14.65
P
Getekend door
Gecontroleerd door
Blad
Datum uitgifte
Gezien door
Schaal
Gemeente Leiden Ontwerp en Mobiliteit
7
8
9
1: Leiden
10
Aantal
Tekening
Documentstatus
Concept
Contractnummer:
Formaat
Domein
Zaaknummer:
Documentsoort
A1S
Stationsplein 107 Postbus 9100, 2300 PC Leiden Tel. 14071
11
Z
Documentnummer:
12
A
B
Carneoolstraat Carneoolstraat2 2t/m t/m4040
B1. Carneoolstraat 1.80
3.15
Carneoolstraat Carneoolstraat4242t/m t/m9898 B2. Carneoolstraat
1.80
3.15
6.80
6.80 2.40
3.10
2.40
3.104.20
4.20
7.10
7.10
3.15
A
B B B
B
3.15
C C C
12.35
12.35
18.10
1. Rijaan in 2-richtingen
4.80 1.95
1.801.95
1.80
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
Parkeren in parkeervakken
3.10
3.104.20
4.201.80
1.80 4.85
18.10
Parkeren in parkeervakken
1.90
1.90 3.05
3.05 4.80
4.80 2.00
2.00
Op heffen parkeren aan een zijde
H
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
Mogelijkheid om het parkeren aan 1-zijde terug te brengen, in de huidige situatie is dit over het algemeen ook het geval.
10.85
Parkeren in parkeervakken
E E E
E
3.00
2.00 3.00
4.80 3.00
4.80 2.00
3.00
Parkeren in parkeervakken
3.10
3.104.20
4.201.80
1.80 3.80
1.80 3.80
2.85 1.80
2.85
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
Hierdoor onstaat de kans om de groenzone, Carneoolstraat 42-98 door te trekken en onstaat er meer ruimte voor de bestaande bomen.
J
12.35
18.10
18.10
G
G
Let op: Rekening houden met inen uitritten van Robijnhof.
Vanuit de participatie een sterke wens de brede trottoirs te behouden. Een oplossing hiervoor kan het invoeren van 1-richtingsverkeer zijn. H
Parkeren in parkeervakken
3.80
H H
1.80 3.80
3.001.80
3.00
H
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
J J J
12.80
1.80
1.80
K
Parkeren in parkeervakken
3.15
1.80 3.15
1.80 3.80
1.80 1.801.80 1.80 3.80
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
J
L
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
12.35
1.80 Parkeren in parkeervakken
2.70
3.45 2.70
3.453.80
1.80 3.80
1.80
N Smal profiel: eenrichtingsverkeer
Op heffen parkeren aan een zijde
P
12.35
2.10
L L L
12.35
1.80 2.10
1.80 4.85
2.251.80
2.25
12.80
C
D
D
E
E
F
F
G
G
H
H
J
J
K
K
L
L
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
In het huidige straatprofiel betekent dit dat er geen ruimte is voor het terugbrengen van langsparkeervakken aan twee zijde.
Parkeren in parkeervakken
1.80
1.80 3.80
1.80 3.80
3.001.80
3.00
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Een oplossing voor het behoudt van het parkeren langs twee zijde van de rijbaan kan het invoeren van 1-richtingsverkeer zijn.
Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel.
11.75
3. Biodiversiteit
Biodiversiteit
Vanuit de ambitie van het vergroten van de biodiversiteit, kan er worden nagedacht over het vervangen van de bestaande bomen voor grotere bomen met een hogere biodiversiteitswaarde. De huidige bomen hebben een zeer lage biodiversiteitwaarde.
Vanuit de ambitie van het vergroten van de biodiversiteit, kan er worden nagedacht over het vervangen van de bestaande bomen voor grotere bomen met een hogere biodiversiteitswaarde. De huidige bomen hebben een zeer lage biodiversiteitwaarde.
1.80
1.80 3.80
1.80 3.80 2.10 1.80
10.85
2.10
10.85
M M M
M
M
M
N N N
N
N
N
P P P
P
P
P
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Vanuit de participatie een sterke wens de brede trottoirs te behouden. Oplossing kan zijn het invoeren van 1-richtingsverkeer. Mogelijkheid om het parkeren aan een zijde terug te brengen, in de huidige situatie is dit over het algemeen ook het geval. Meer ruimte voor bestaande bomen: kans om de groenzone, Carneoolstraat 42-98 door te trekken.
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
4.85 1.80
C
10.85
L
12.80
4. (1-richting) Focus groen
3.00
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Een oplossing voor het behoudt van het parkeren langs twee zijde van de rijbaan kan het invoeren van 1-richtingsverkeer zijn.
B
2. Rijaan in 1-richting
11.75
K
12.35
M
1.80
K K K
Vanuit de participatie een sterke wens de brede trottoirs te behouden. Een oplossing hiervoor kan het invoeren van 1-richtingsverkeer zijn. Boomspiegels vergroten: Brede trottoir bied genoeg ruimte om de bestaande bomen meer ruimte te geven in grotere boomspiegels.
3.00 2.00
Op heffen parkeren aan een zijde
12.80
2. Rijaan in 1-richting Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
1.05 4.80 1.05 4.80 2.00
10.85
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
12.35
Parkeren in parkeervakken
2. Rijaan in 1-richting
G G Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
B
1. Rijaan in 2-richtingen
12.80
2. Rijaan in1-richting
A
10.85
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
In het huidige straatprofiel betekent dit dat er geen ruimte is voor het terugbrengen van langsparkeervakken aan twee zijde.
A
3.00
F 12.80
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
6.80 3.00
D
18.10
2. (2-richtingen) Focus groen
6.80 1.05
1. Rijaan in 2-richtingen
F F F
G
12.80
Op heffen parkeren aan een zijde
12.35
B4. Saffierstraat
C
Let op: Rekening houden met inen uitritten van Robijnhof.
1.80 1.801.80 1.80 4.85
Saffierstraat Saffierstraat4848t/m t/m8080
1.05
3.00
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
F 12.35
6.80 3.00
1. Rijaan in 2-richtingen
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel.
3.00 6.80
12.80
D D D
1.80 2.001.80 2.00 4.80
B3. Carneoolstraat
18.10
D
Parkeren in parkeervakken
Carneoolstraat Carneoolstraat5-35 5-35+ +100-122 100-122
3.00
C
E
A A A
A
Toermalijnstraat Toermalijnstraat
Robijnstraat Robijnstraat- -Carneoolstraat Carneoolstraat
B5. Toermalijnstraat
B6. Robijnstraat
A
A J
B
B
B8. Kristalstraat 10.85
J
B K
3.00
3.00 7.10
7.10
1.95
1.95 7.00
7.00 3.00
K 3.00
3.00
C
C
5.90
1.95
1.80
5.00
5.15
2.10
C L
10.25
10.25
11.95
10.85
11.95
D
D
E
3.00
1.803.00
1.80 4.80
4.80
Op heffen parkeren aan een zijde
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
In het huidige straatprofiel betekent dit dat er geen ruimte is voor het terugbrengen van langsparkeervakken aan twee zijde.
Parkeren in parkeervakken
1.80
1.80 4.80
4.803.60
3.60
Breed profiel: ruimte voor een bredere stoep
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
F
D
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden. Door het versmallen van de rijbaan, onstaat er aan de rechter zijde een breedt trottoir, waaraan de voortuinen van de woningen (Robijnhof) grenzen. Toevoegen van bomen met ruime boomspiegels: Het brede trottoir bied genoeg ruimte om bomen aan het straatbeeld toe te voegen.
Parkeren in parkeervakken
E
E
3.00
9.75
12.00
Parkeren in parkeervakken
3.00
1.803.00
1.80 3.80
1.80 3.80
H
1.80
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
G
Let op: Dit gaat ten koste van het trottoir aan de rechter zijde.
1.80
5.00
5.15
2.10
Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel.
N
10.85
G Q
Een oplossing voor het behoudt van het parkeren langs twee zijde van de rijbaan kan het invoeren van 1-richtingsverkeer zijn.
0.90
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
F
12.00
Ten behoeve van de invoering van betaald parkeren moet een parkeervakmarkering aangebracht worden.
2.00
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
2. Rijaan in 1-richting G
4.80
N
F
M
Principeprofiel
P 9.75
13.90
M
Principeprofiel
1. Rijaan in 2-richtingen
Parkeren in parkeervakken
L
P
13.90
Berylstraat
Kristalstraat
Q
Project
H
H
Onderwerp
R
R Getekend door
Gecontroleerd door
Blad
Datum uitgifte
Gezien door
Schaal
Gemeente Leiden 10.85
J
Ontwerp en Mobiliteit
B7. Berylstraat
10.85
J
1 J
K
K
L
L
Bijzondere situatie M
M
K 3.00
3.00 5.90
5.90 1.95
1.95
1.80
1.80 5.00
5.00 5.15
5.15 2.10
2.10
L
10.85
10.85
13.90
13.90
M
3.00
3.00 4.80
4.80 2.00
0.90 2.00
0.90
1.80
1.80 5.00
5.00 5.15
N
P
5.15 2.10
2.10
De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting te veranderen. Daarom zal, in het nieuwe profiel, enkel materiaal wat voorgeschreven is in het handboek worden toegepast. In de VO fase zal de toepassing van waterdoorlatende verharding in de parkeervakken onderzocht worden.
10.85
10.85
13.90
13.90
N
N
P
P
2
3
4
5
6
7
8
9
1: Leiden
10
Aantal
Tekening
Concept
Documentstatus
Contractnummer:
Formaat
Domein
Zaaknummer:
Documentsoort
A1S
Stationsplein 107 Postbus 9100, 2300 PC Leiden Tel. 14071
11
Z
Documentnummer:
12
Parelstraat 1 t/m 24
C1. Parelstraat
1.95
2.25
5.10
2.10
A
A
B
B
A
Robijnstraat Koraalstraat 1/mDe24Weerklank
C2. Koraalstraat
1.95 3.00
2.25
2.55
5.80
6.50 1.95
1.35 2.25
Robijnstraat Topaaslaan Saffierstraat 5 t/m 29 C3. Robijnstraat
2.90
2.85
3.45 4.50
6.40
6.90
5.00 2.85
A
A
B
B
Robijnstraat De Weerklank
R
A
C4. Robijnstraat B
2.40
3.00
6.50
1.35
2.90
1.35
C
C
C
C
14.20
13.95
1. Rijaan in 1-richting D
Parkeren in parkeervakken
2.00
3.60
3.80
2.00
2.55 Smal profiel: eenrichtingsverkeer
1.65
ruimte voor een bredere stoep
E
Vergroten boomspiegels
D
F
Parkeren in parkeervakken
3.75
2.00 3.15
3.90 2.00
2.00 2.55 4.90 2.00 1.70
1.65
E
Smal profiel: eenrichtingsverkeer
ruimte voor een bredere stoep
Parkeren in parkeervakken
2.55
2.00
4.85
2.00
2.55
Vergroten boomspiegels
G
Minimale overmaat in straatprofiel kan worden benut voor het verbreden van het trottoir en het vergroten van bestaande boomspiegels.
1. Focus parkeren
Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan beide zijde. Langsparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,0 x 5,5m. Parkeren in parkeervakken
Bomen in het trottoir staan zeer ongelukkig, hierdoor is de obstakelvrij ruimte slechts 0.9m. 1-richtingsverkeer biedt ruimte voor het verbreden van dit trottoir
2.55
1-richtingsverkeer biedt ruimte voor het creëren een van een trottoir van 3,75 met een opstakelvrije ruimte rondom de boomspiegels van 1.65m.
2.00
5.50
4.80
2.00 1.80 5.00 2.40
D
F 14.20
F
Parkeren in parkeervakken
3.15
E
E
F
F
G
G
2.00
4.90
Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan de woningzijde. Parkeerstrook aan de Weerklank zijde blijft een strook i.v.m. halen- brengen van naar schoolgaande kinderen.
2.00 1.70
E
Vergroten boomspiegels
17.10
Vergroten boomspiegels
13.75
17.25
G Parkeren in parkeervakken
G
2.70
2.00
4.80
2.00
2.70
1.20 Vergroten boomspiegels
13.75
F
2. Focus vergroenen
2. Rijaan in 2-richtingen Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan beide zijde. Langsparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,0 x 5,5m.
Parkeren in parkeervakken
Minimale overmaat in straatprofiel kan worden benut voor het verbreden van het trottoir en het vergroten van bestaande boomspiegels.
4.65
2.00
4.80
2.00
2.40
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
1.35
De bestaande haaksparkeervakken worden vervangen door langsparkeervakken, met markering, aan twee zijde. Kans om extra groen te creëren langs de al bestaande groenstrook. Hierdoor onstaat er eenheid in het straatprofiel van de gehele Robijnstraat.
H
G
1
H
1.20
2
H
A
3
4
5
6
Diabijnhof H
B5 Diamantlaan (Diabijnhof)
14.20
13.95
1. Rijaan in 1-richting
D
Haaksparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,50 x 5,00m, met een parkeervakmarkering tussen de vakken. De rijbaan is minimaal 5,50 wanneer er haaks geparkeerd wordt. Het verbreden van het trottoir biedt kansen voor het vergroten van bestaande boomspiegels.
1.35
H
H
3.40 4.35
D
Het verbreden van het trottoir biedt kansen voor het vergroten van bestaande boomspiegels.
2. Rijaan in 2-richtingen Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan beide zijde. Langsparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,0 x 5,5m.
13.75
1. Rijaan in 1-richting
1-richtingsverkeer biedt ruimte voor het creëren een van een trottoir van 3,60 met een opstakelvrije ruimte rondom de boomspiegels van 1.65m. Het verbreden van het trottoir biedt kansen voor het vergroten van bestaande boomspiegels.
13.95
D
E
C
17.10 17.25
13.75
Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan beide zijde. Langsparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,0 x 5,5m. Bomen in het trottoir staan zeer ongelukkig, hierdoor is de obstakelvrij ruimte slechts 0.9m. 1-richtingsverkeer biedt ruimte voor het verbreden van dit trottoir
C
17.25
J
J
J
J
K
J
J
B 2.90
5.25
7.00
2.85
2.85
K
K
K
2.10
4.35
4.75
4.35
2.10
2.85
K
K
C
L 18.55
24.25
L
L
L
L
L
D
Bijzondere situatie
M
M
2.90
5.25
2.00
M
4.85
3.00
M
M
2.85
2.10
4.35
4.75
M
E
N
N
N
18.55
N
F
P
P
P
P
2.10
2.85
In de VO fase zal de toepassing van waterdoorlatende verharding in de parkeervakken onderzocht worden.
N
N
4.35
De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting te veranderen. Daarom zal, in het nieuwe profiel, enkel materiaal wat voorgeschreven is in het handboek worden toegepast.
24.25
Saffierstraat 5 t/m 29
C6. Saffierstraat
2.85
4.50
6.90
A
A
B
B
Topaaslaan 2 t/m 24
C8. Topaaslaan
C
1.75
7.00
Parkeren in parkeervakken
3.40
2.00
1.95
3.45
2.25
5.10
4.80
2.00 1.80
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
D
1. Focus op parkeren
Parkeren in parkeervakken
1.65 3.15
E
1.75 2.00
5.50
5.00
4.20
E Breed profiel: ruimte voor een bredere stoep
2.10
F 17.10
2.55
13.95
D
De bestaande haaksparkeervakken worden vervangen door langsparkeervakken, met markering, aan twee zijde. Kans voor een groene verbinding: door de bestaande groenstrook langs het Crescendoterrein door te trekken richting de singel langs de Smaragdlaan. Dit biedt tegelijkertijd een kans om bomen, met een hoge biodiversiteitswaarde, toe te voegen.
2.10
C
19.85
Principeprofiel
2.55
4.60
C
17.10
D
A
B 3.15
2.85
Parelstraat 1 t/m 24
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
F
19.85
Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel. Overmaat in straatprofiel: Door het profiel terug te leggen conform maatvoering van het handboek onstaat er ruimte om het trottoir (route naar Diamantplein) te verbreden.
2.00
3.60
3.80
2.00
2.55
E
1.65
Kans voor het creëren van een groene verbinding tussen de Azurietkade en het Morspark, via het Diamantplein. Boomspiegels vergroten door ruimte in het brede trottoir.
F 13.95
2. Focus op vergroenen G
G
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
2.10
5.00
5.50
2.00
1.80
Overmaat gebruiken voor vergroten boomspiegels
H
H
C7. Saffierstraat
Parkeren tussen bestaande bomen: Boomspiegels vergroten door overmaat die ontstaat tussen parkeervak en bestaande boomspiegel. Kans voor het creëren van een groene verbinding tussen de Azurietkade en het Morspark, via het Diamantplein.
19.85
2.85
2.00
2.55
H
3. Focus op vergroenen
3.15
K
2.00
4.80
2.00
4.50
2.85
Op heffen parkeren aan een zijde
K
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
L
18.55
4.85
J
Parkeren in parkeervakken
7.00
2.00
13.95
J
5.25
2.55
Let op: behoudt van het brede trottoir langs de flat zijde, door het verplanten/ verplaatsen van bestaande bomen. Dit vormt de looproute naar het Diamantplein vanuit de wijk.
J
2.90
G
19.85
L
Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan de zijde waaraan eengezinswoningen grenzen. Haaksparkeervakken vervangen voor Langsparkeervakken, aan 2-zijde, met parkeervakmarkering.
K
Kans voor het creëren van een groene verbinding tussen de Azurietkade en het Morspark, via het Diamantplein. Let op: behoudt van het brede trottoir langs de flat zijde, door het verplanten/ verplaatsen van bestaande bomen. Dit vormt de looproute naar het Diamantplein vanuit de wijk.
L
Principeprofiel Langsparkeervakken, aan 1-zijde, met parkeervakmarkering.
M
M
Parkeren in parkeervakken
2.90
5.25
2.00
4.85
3.00
M
Let op: dit straatprofiel is afhankelijk van het verkeersbesluit over het opheffen van de parkeerzone voor vrachtwagens. Aandachtpunt: vanuit de participatie is meegegeven dat er over het trottoir, langs de garageboxen, wordt gereden.
N
N
N 18.55
P
P
P
Diabijnhof Turkooislaan 108 t/m 131 D1. Turkooislaan Turkooislaan 108 t/m 131 1
2
3
4
Hoge Morsweg Turkooislaan 108 t/m 131 Aquamarijnstraat D3. - D4. - D5. Hoge Morsweg 9.00
5
6
24.25
A
A
2.85
2.10
4.35
4.75
3.45 4.35
4.60 2.10
2.855.50
7
B
B
2.10 4.50
1.80
1.80 0.85 4.50
4.60
5.50
2.10
3.00
1.80
1.05
1.80
3.45
4.50
De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet minimaal en op enkele delen, van de Hoge Morsweg, B niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. G Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting Per plek wordt daarom 2.10 2.10te veranderen. gekeken welke opties er zijn om de situatie te verbeteren.
4.60
5.50
0.85 1.80 3.00
4.50 1.80
11 A F
1.95
C H
4.50
8
9
10
11
12
B
9.45
4.50
B C
C
17.75
9.45
De bestaande haaksparkeervakken worden vervangen door langsparkeervakken, met markering, aan twee zijde.
4.60
17.75
2.10
4.35
2.00 2.85 4.80 2.10
2.00
1.95
5.10
2.85
4.25 4.75 2.10 2.70 4.35
3
4
5
6
4.30
Breed profiel: ruimte benut voor vergroening
3.00
Diabijnhof
1.80
4.50
2.10
4.25
4.80
2.00
2.00
Kans voor vergroening: door de bestaande bomen, met een matige conditie, te vervangen voor bomen met 7 een hoge biodiversiteitswaarde.
A
1.50 1.80
4.50
1.20
J De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet minimaal en op enkele delen, van de Hoge Morsweg, niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting te veranderen. Per plek wordt daarom 1.95 welke opties er zijn om de 2.00gekeken situatie te verbeteren.
9.45
3.00
B
1.80
9.00
4.50
E 8
4.25
2.10
2.00
4.80
E
9
1.50 1.80
3.00
1.95
4.50
1.80
10
Om het karakter van het oude lint te 12 gebakken klinkers versterken worden in het trottoir toegepast. K
11
1.20
17.75
24.25
F
Hoge Morsweg 9.45
F 4.60
9.45
A F
17.75
4.35
4.75
2.70 4.35 3.30 2.00
5.50 2.85 2.10
5.00
2.10 4.50
1.80
1.80 0.85 4.50 9.45
G
10.35
9.20
D
1.95
1.05
1.80
4.50
3.30
2.00
5.50
5.00
0.85
2.10 4.30
G
3.00
1.80
3.30
4.50
2.00
5.50
5.00
1.95
E
21.70
H
Jadestraat
17.75
24.25
H J 17.75
1.80
4.50
Het brede trottoir kan worden benut voor het vergroten van bestaande boomspiegels.
E
E
Vergroten boomspiegels
De Aquamarijnstraat ligt in het verlengde van de Hoge Morsweg. In de VO fase zal onderzocht worden of het materiaal toegepast langs de Hoge Morsweg, gebakken klinkers in het trottoir, doorgetrokken wordt tot aan de Amethistkade.
9.45
F
F
F
1.80
4.50
De maatvoering van het huidige straatprofiel voldoet minimaal en op B enkele delen, van de Hoge Morsweg, niet aan de eisen van het handboek kwaliteit openbare ruimte. G Er is echter nauwelijks ruimte om deze inrichting 1.95 M daarom te veranderen. Per plek wordt gekeken welke opties er zijn om de situatie te verbeteren.
F G
Om het karakter van het oude lint te versterken worden gebakken klinkers in het trottoir toegepast.
1.95
C H N
9.20 10.35
G
G H
Jadestraat
17.75
H
Jadestraat 1.50 1.80
H
4.50
D J P
1.20
J
J
4.60
9.45
3.00
Parkeervakindeling in de parkeerstrook aan beide zijde. Langsparkeervakken hebben een gewenste afmeting van 2,0 x 5,5m.
Bijzondere situatie
1.95
5.10
2.10
D
D
L 1.05
Vanwege de ontwikkeling langs de Turkooislaan, bestaat de kans dat er een extra parkeervraag onstaat in de openbare ruimte. Een oplossing daarvoor zouden haaksparkeervakken over de gehele lengte kunnen zijn.
Parkeren in parkeervakken
E
2. Focus parkeren 17.75
Principeprofiel
4.50
C
2.85
D
9.00
E
21.70
Bijzondere situatie D
D
1. Focus vergroenen
Parkeren in parkeervakken
2
4.00
1.80
C
Aquamarijnstraat D
B 3.00
C
4.00
A
10.35
17.75
24.25
Aquamarijnstraat D7. Aquamarijnstraat
12
A
Om het karakter van het oude lint te versterken worden gebakken klinkers in het trottoir toegepast.
9.20
7
A
Bijzondere situatie
1.95
4.50
C
2.10
10
10.35
9.20
2.10 3.45
9
Aquamarijnstraat 1.05
2.10
2.10
8
4.00
J
2.85
2.10
4.35
4.75
2.70 4.35
2.10
6.15
2.85
Smaragdlaan
4.50
9.00
3.15
6.15
5.10
1.50 1.80
4.50
4.50
3.15
1.20
K Q
4.30
G 6.15
3.15
J
E K
4.50
K
K
9.00
L
21.70
24.25
3
2.70
4
5
L
4.30
4.50
3.15
2.10
7
8 M
6.50
5.00
9
Schaal
1:
10.35
10
J
Aantal
Documentsoort
Documentstatus
Tekening
Concept
Formaat
Domein
2.10 6.50
Stationsplein 107 Postbus 9100, 2300 PC Leiden Tel. 14071
L
Contractnummer: Zaaknummer:
Z
Documentnummer:
11
12
Bijzondere situatie
G M
L M
6.50
1.80
4.50
5.00
10.35
1.95
In de VO fase zal de toepassing van waterdoorlatende verharding in de parkeervakken onderzocht worden.
5.00
M
H N
M N
N
11.80
P L
A1S
L
Specifieke erfinrichting. Wordt verder onderzocht en uitgewerkt in het Voorlopig ontwerp.
In de VO fase zal de toepassing van waterdoorlatende verharding in de parkeervakken onderzocht worden.
13.80
4.60
Blad
Leiden
Ontwerp en Mobiliteit
K
2.70
1.95
Gezien door
Gemeente Leiden
11.80
N
4.00
4.50
13.80
N 21.70
Gecontroleerd door
1.80
D6. Briljantstraat (erf)
Specifieke erfinrichting. Wordt verder onderzocht en uitgewerkt in het Voorlopig ontwerp.
6.15
L R
Onderwerp
Datum uitgifte
6
13.80
F
Getekend door
Bijzondere situatie
5.10
4.00
M
H
Jadestraat D2. Jadestraat (erf)
2
K
13.80 Project
4.60
K
11.80
J P
N P
P