CConstaterende datKatwijk
Koppel je AI →
Document · PDF

9. Bijlage 3. Nota Parkeernormen 2020 (1866157)

Raad 11 maart 2021, gemeente KatwijkBij agendapunt: Parapluplan Parkeren Katwijk16.783 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

niet-gereguleerd gebied

buurtsupermarkt

per 100 m² bvo

0,9

1,7

2,4

n.v.t.

89%

2,4

3,2

3,9

n.v.t.

89%

supermarkt (fullservice)

per 100 m² bvo

2,1

3,0

3,9

n.v.t.

93%

3,9

5,0

5,8

n.v.t.

93%

grote supermarkt (XL)

per 100 m² bvo

4,9

5,8

6,7

n.v.t.

84%

6,4

7,3

8,2

n.v.t.

84%

groothandel specialist

per 100 m² bvo

n.v.t.

4,9

4,9

n.v.t.

80%

n.v.t.

6,0

6,4

n.v.t.

80%

groothandel algemeen

per 100 m² bvo

n.v.t.

5,4

5,4

n.v.t.

80%

n.v.t.

6,9

6,9

n.v.t.

80%

winkel centrum Katwijk aan Zee

per 100 m² bvo

2,9

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

88%

3,4

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

88%

winkel centrum Rijnsburg

per 100 m² bvo

2,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

3,6

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

winkel centrum Katwijk a/d Rijn

per 100 m² bvo

2.,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

3,6

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

winkel centrum Valkenburg

per 100 m² bvo

2,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

3,6

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

winkel centrum NieuwValkenburg winkel wijkwinkelcentrum winkel elders in gemeente weekmarkt

per 100 m² bvo

2,1

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

3,6

n.v.t.

n.v.t.

n.v.t.

72%

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per m1 kraam

n.v.t. n.v.t. 0,15

3,3 2,7 0,15

4,1 4,7 0,15

n.v.t. n.v.t. n.v.t.

79% 76% 85%

n.v.t. n.v.t. 0,22

4,8 4,2 0,22

5,6 5,0 0,22

n.v.t. n.v.t. n.v.t.

79% 76% 85%

kringloopwinkel bruin- en witgoedzaken woonwarenhuis / woonwinkel

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo

n.v.t. 2,9 0,9

0,9 4,8 1,3

1,4 6,6 1,4

2,0 8,5 1,7

89% 92% 91%

n.v.t. 4,0 1,3

1,3 5,9 1,7

1,8 7,7 1,8

2,4 9,6 2,1

89% 92% 91%

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

opmerkingen

kleinere supermarkt (<600 m2 wvo) met een duidelijk afgebakend verzorgingsgebied met speciale afdelingen groente, vlees, kaas en brood; verkoopvloeroppervlak 1.000-2.000 m2 wvo (zeer) uitgebreid assortiment met hoog serviceniveau, verkoopvloeroppervlak 2.500- 4.000 m2 wvo bv. levensmiddelen, bouwmaterialen of kantoorartikelen grootschalige detailhandelsvestiging hoofdwinkelcentrum 30.000-50.000 inwoners dorpscentrum (<20.000 inwoners) dorpscentrum (<20.000 inwoners) dorpscentrum (<20.000 inwoners) dorpscentrum (<20.000 inwoners) wijkcentrum gemiddeld wijkcentrum klein *4 kraam = 6 m2 bvo. Indien geen parkeren achter kraam, dan +1,0 pp per standhouder

22

winkelen en boodschappen (vervolg)

eenheid

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

woonwarenhuis / woonwinkel (zeer groot) meubel-/woonboulevard winkelboulevard outletcentrum bouwmarkt tuin- en/of groencentrum

per 100 m² bvo

n.v.t.

n.v.t.

4,0

4,4

95%

n.v.t.

n.v.t.

5,1

5,5

95%

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo

n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t.

1,6 3,2 7,8 1,5 2,0

2,0 3,7 8,6 2,0 2,3

n.v.t. n.v.t. 9,4 2,2 2,6

93% 94% 94% 87% 89%

n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t. n.v.t.

2,0 3,6 9,3 1,9 2,4

2,4 4,1 10,1 2,4 2,7

n.v.t. n.v.t. 10,9 2,6 3,0

93% 94% 94% 87% 89%

consumentverzorgende beroepen

per stoel

0,5

0,6

0,7

0,8

75%

0,7

0,8

0,9

1,0

75%

sport, cultuur en ontspanning

eenheid

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

gereguleerd gebied

niet-gereguleerd gebied

bibliotheek museum bioscoop filmtheater / filmhuis theater / schouwburg musicaltheater casino bowlingcentrum biljartcentrum dansstudio fitnesstudio / sportschool fitnesscentrum wellnesscentrum (thermen, kuurcentrum, beautycentrum) sauna, hammam

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per baan per tafel per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo

0,2 0,3 2,2 1,6 5,8 2,4 5,2 1,1 0,6 1,0 0,9 1,2 n.v.t.

0,5 0,5 6,9 4,2 6,4 2,9 5,6 1,7 0,8 3,3 2,9 3,9 n.v.t.

0,8 0,9 10,0 6,7 8,3 3,4 6,0 2,3 1,1 4,9 4,2 5,7 8,8

1,1 n.v.t. 12,7 8,9 10,5 4,6 7,5 2,3 1,5 6,9 6,0 6,9 9,8

97% 95% 94% 97% 87% 86% 86% 89% 87% 93% 87% 90% 99%

0,6 0,5 3,7 3,1 8,1 3,2 6,0 1,9 1,0 1,8 1,7 2,0 n.v.t.

0,9 0,7 8,4 5,7 8,7 3,7 6,4 2,5 1,2 4,1 3,7 4,7 n.v.t.

1,2 1,0 11,5 8,2 10,6 4,2 6,8 3,1 1,5 5,7 5,0 6,5 9,6

1,5 n.v.t. 14,2 10,4 12,8 5,4 8,3 3,1 1,9 7,7 6,8 7,7 10,6

97% 95% 94% 97% 87% 86% 86% 89% 87% 93% 87% 90% 99%

per 100 m² bvo

2,0

4,1

6,1

6,8

99%

2,8

4,9

6,9

7,6

99%

gereguleerd gebied

opmerkingen

niet-gereguleerd gebied

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

kengetallen gebaseerd op vestiging van ca. 25.000 m2

incl. buitenruimte, naast groen ook aanverwante artikelen bijvoorbeeld kapper, nagelstudio, massage, tattoo opmerkingen

*4 *6 *6 100 zitplaatsen is 300 m2 bvo 100 zitplaatsen is 840 m2 bvo

23

sport, cultuur en ontspanning (vervolg)

eenheid

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

centrum / HOV-halte

schil centrum

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

sporthal

per 100 m² bvo

1,2

1,8

2,4

3,2

96%

1,6

2,2

2,8

3,6

96%

sportzaal tennishal squashhal zwembad overdekt

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bassin per 100 m² bassin per 100 m² bassin

0,8 0,2 1,5 n.v.t.

1,6 0,3 2,3 9,7

2,4 0,4 2,6 10,5

3,3 0,4 3,1 12,3

94% 87% 84% 97%

1,2 0,4 1,7 n.v.t.

2,0 0,5 2,5 11,2

2,8 0,6 2,8 12,0

3,7 0,6 3,3 13,8

94% 87% 84% 97%

*5

n.v.t.

9,1

11,9

14,8

99%

n.v.t.

10,6

13,4

16,3

99%

*5

n.v.t.

n.v.t.

3,0

3,0

99%

n.v.t.

n.v.t.

4,5

4,5

99%

sportveld

per hectare netto terrein

13,0

13,0

13,0

13,0

95%

23,5

23,5

23,5

23,5

95%

jachthaven golfoefencentrum (pitch en putt) golfbaan (18 holes) indoorspeeltuin (kinderspeelhal) klein-gemiddeld kinderboerderij manege (paardenhouderij) cultureel centrum, buurthuis, wijkgebouw volkstuin

per ligplaats per centrum per 18 holes per 100 m² bvo

0,5 n.v.t. n.v.t. 0,4

0,5 n.v.t. n.v.t. 1,2

0,5 48,7 85,6 1,9

0,5 54,2 108,3 2,6

100% 93% 98% 97%

0,7 n.v.t. n.v.t. 4,2

0,7 n.v.t. n.v.t. 5,0

0,7 51,7 100,6 5,7

0,7 57,2 123,3 6,4

100% 93% 98% 97%

*4 onderdeel van andere voorziening, zoals vakantiepark *4 parkeerkencijfers zijn exclusief kantine, kleedruimte, oefenveldje en toiletten *4 ongeveer 6 ha 18-holes = 60-70 ha 1500-3500 m2 bvo > 3500 m2 bvo, zie CROW

per boerderij per box per 100 m² bvo

0,4 n.v.t. 2,0

1,2 n.v.t. 2,0

1,9 0,3 2,0

2,6 0,3 2,0

97% 90% 90%

4,2 n.v.t. 3,0

5,0 n.v.t. 3,0

5,7 0,5 3,0

6,4 0,5 3,0

97% 90% 90%

per 10 tuinen

n.v.t.

1,1

1,2

1,3

100%

n.v.t.

1,3

1,4

1,5

100%

zwembad openlucht zwemparadijs

gereguleerd gebied

niet-gereguleerd gebied

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

opmerkingen

let op bij grotere aantallen bezoekers

*4

24

begraafplaats religiegebouw verpleeg- en verzorgingstehuis

waarvan bezoekers

ziekenhuis crematorium

buitengebied

gezondheidscentrum

rest bebouwde kom

tandartsenpraktijk (-centrum)

schil centrum

consultatiebureau voor ouderen

centrum / HOV-halte

consultatiebureau

waarvan bezoekers

apotheek fysiotherapiepraktijk (-centrum)

opmerkingen

buitengebied

per behandelkamer per 100 m² bvo per behandelkamer per behandelkamer per behandelkamer per behandelkamer per behandelkamer per 100 m² bvo per (deels) gelijktijdige plechtigheid per (deels) gelijktijdige plechtigheid per zitplaats per wooneenheid

niet-gereguleerd gebied

rest bebouwde kom

huisartsenpraktijk (-centrum)

gereguleerd gebied

schil centrum

eenheid

centrum / HOV-halte

gezondheid en (sociale) voorzieningen

1,8

2,2

2,7

3,0

57%

2,2

2,6

3,1

3,4

57%

2,0 1,0

2,5 1,2

2,9 1,5

n.v.t. 1,7

45% 57%

2,4 1,4

2,9 1,6

3,3 1,9

n.v.t. 2,1

45% 57%

1,0

1,3

1,6

1,9

50%

1,4

1,7

2,0

2,3

50%

1,2

1,5

1,8

2,1

38%

1,4

1,7

2,0

2,3

38%

1,3

1,7

2,1

2,4

47%

1,7

2,1

2,5

2,8

47%

1,3

1,6

1,9

2,2

55%

1,7

2,0

2,3

2,6

55%

1,3 n.v.t.

1,5 n.v.t.

1,6 25,1

1,9 25,1

29% 99%

1,5 n.v.t.

1,7 n.v.t.

1,8 32,6

2,1 32,6

29% 99%

n.v.t.

n.v.t.

26,6

26,6

97%

n.v.t.

n.v.t.

34,1

34,1

97%

0,1 0,5

0,1 0,5

0,1 0,5

n.v.t. n.v.t.

99% 60%

0,2 0,7

0,2 0,7

0,2 0,7

n.v.t. n.v.t.

99% 60%

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

*7

*4 *4 *8

25

rest bebouwde kom

buitengebied

waarvan bezoekers

avondonderwijs / vrijetijdsonderwijs

schil centrum

universiteit

centrum / HOV-halte

hogeschool

waarvan bezoekers

ROC

opmerkingen

buitengebied

per 100 m² bvo per leslokaal per 100 leerlingen per 100 leerlingen per 100 studenten per 100 studenten per 10 studenten

niet-gereguleerd gebied

rest bebouwde kom

kinderdagverblijf (crèche) basisschool middelbare school

gereguleerd gebied

schil centrum

eenheid

centrum / HOV-halte

onderwijs

0,8 0,5 2,3

1,0 0,5 3,0

1,1 0,5 3,3

1,4 0,5 3,9

0% 0% 11%

1,0 0,9 3,8

1,2 0,9 4,5

1,3 0,9 4,8

1,6 0,9 5,4

0% 0% 11%

excl. kiss & ride *9 excl. kiss & ride *9 bezoekers zijn leerlingen

3,2

3,8

4,2

4,9

7%

4,7

5,3

5,7

6,4

7%

bezoekers zijn leerlingen

6,3

6,9

7,5

8,9

72%

9,3

9,9

10,5

11,9

72%

bezoekers zijn studenten

9,7

11,5

12,7

16,7

48%

12,7

14,5

15,7

17,8

48%

bezoekers zijn studenten

3,0

4,0

5,0

9,5

95%

4,5

5,5

6,5

11,0

95%

bezoekers zijn studenten

*1 De bruto vloeroppervlakte (bvo) van een ruimte, dan wel van meerdere ruimten, wordt gemeten volgens NEN2580 op vloerniveau langs de buitenomtrek van de (buitenste) opgaande scheidingsconstructie, die de betreffende ruimte(n) omhult. *2 Definitie aanleunwoning/serviceflat: zelfstandige woonruimte voor ouderen of (licht) verstandelijk gehandicapten waarbij wel een fysieke en/of organisatorische relatie met een zorginstelling bestaat. Het zijn vaak woningen in de directe nabijheid van (of behoren tot) een zorginstelling, waarbij de mogelijkheid bestaat om desgewenst gebruik te maken van de diensten van de zorginstelling. Het autobezit zal beperkt zijn. De te realiseren plaatsen zijn vooral bedoeld voor het opvangen van bezoek. *3 Bed & breakfast is een kleinschalige overnachtings- en verblijfsaccommodatie gericht op het bieden van de mogelijkheid tot een toeristisch kortdurend verblijf met het serveren van ontbijt, binnen bestaande gebouwen, gevestigd in een woning of bijgebouw en geëxploiteerd door de hoofdbewoner(s) van het betreffende woonhuis, waarbij de bed & breakfastvoorziening zowel ruimtelijk als functioneel ondergeschikt is aan de woonfunctie. Onder een bed & breakfast voorziening wordt niet verstaan overnachting, noodzakelijk in verband met het verrichten van tijdelijke of seizoensgebonden werkzaamheden en/of arbeid of permanente kamerverhuur.

Voor alle andere niet in de tabel opgenomen vormen van particuliere recreatieve verhuur (zoals de verhuur van een volledige woning via Airbnb) gelden de normen voor wonen. *4 Van deze functie kunnen alleen globale parkeerkencijfers gegeven worden. Bij het toepassen van deze cijfers moet maatwerk toegepast worden. *5 Parkeerbehoefte combinatie zwembad overdekt en openlucht: bereken via verhouding bassin overdekt en openlucht aan de hand van kengetallen overdekt per 100 m² bassin en kengetallen openlucht per 100 m² bassin. *6 1 zitplaats is circa 3 m² bvo. Bij bioscopen/filmhuizen moet voor parkeren rekening worden gehouden met een eventuele overlap tussen twee voorstellingen (+ 40%). Gegeven kengetallen betreffen de drukste voorstelling op de drukste dag van de drukste maand.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

26

*7 Let op: de weergegeven kengetallen gelden voor een gemiddeld ziekenhuis. Een gedetailleerde parkeerberekening is mogelijk door gebruik te maken van de volgende parkeerkengetallen: - bezoekers van klinische patiënten: 0,5 p.p. per bed bij beperkt aantal bezoekuren per dag, 0,25 p.p. per bed bij gespreide bezoektijden. - dagverplegings- respectievelijk deeltijdbehandelingspatiënten: 0,5 p.p. per bed respectievelijk plaats. - medewerkers: 0,25 p.p. per formatieplaats (voor elke ambulante behandelaar 1 parkeerplaats). *8 Definitie verpleeg-, verzorgingstehuis: zorgplaatsen waarbij de (bejaarde) bewoners niet meer geheel zelfstandig kunnen wonen en gehele of gedeeltelijke verzorging nodig hebben. Te denken valt dan aan de bewoners van een bejaardenhuis/verzorgingshuis/verpleeghuis. Hier zijn alleen parkeerplaatsen nodig voor het opvangen van bezoek en personeel. *9 De parkeerbehoefte voor kiss & ride (zoen & zoef) berekenen we als volgt: aantal leerlingen x % leerlingen met auto x reductiefactor parkeerduur x reductiefactor aantal kinderen per auto. groep 1 t/m 3: aantal leerlingen x % leerlingen met auto x 0,5 x 0,75 + groep 4 t/m 8: aantal leerlingen x % leerlingen met auto x 0,25 x 0,85 + kinderdagverblijf: aantal leerlingen x % leerlingen met auto x 0,25 x 0,75 = totaal aantal parkeerplaatsen voor halen en brengen.

In deze formule is dus een reductiefactor voor de parkeerduur ingebouwd. Groepen 1 t/m 3 parkeren gemiddeld 10 minuten in een periode van 20 minuten = 0,5, groepen 4 t/m 8 gemiddeld 2,5 minuten in een periode van 10 minuten = 0,25, kinderdagverblijf gemiddeld 15 minuten in de periode van 60 minuten = 0,25. Daarnaast is een reductiefactor ingebouwd m.b.t. het aantal kinderen in één auto: groep 1 t/m 3 0,75, groepen 4 t/m 8 0,85 en kinderdagverblijf 0,75. Het percentage leerlingen dat met auto wordt gebracht en gehaald ligt tussen de 1% en 60%, dit is onder meer afhankelijk van stedelijkheidsgraad, stedelijke zone, (streek)functie van de school en de gemiddelde afstand naar school. Dit percentage bepalen we in overleg met de school, waarbij we de school vragen om deze gegevens overtuigend aan te tonen. Gemiddeld ligt het percentage op: groepen 1 t/m 3: 30 – 60%, groepen 4 t/m 8: 5 – 40%, kinderdagverblijf: 50 – 80%. Bij gescheiden aanvang -en eindtijd van de groepen 1 t/m 3 en 4 t/m 8 bestaat de mogelijkheid om het aantal kiss & ride plaatsen met maximaal 40% te reduceren.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

27

Bijlage 3 Gebiedsindeling Katwijk aan Zee

Centrum Schil centrum

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

28

Haltes HOV De parkeernormen van de stedelijke zone Centrum zijn van toepassing binnen een straal van 400 meter rond de volgende haltes met Hoogwaardig Openbaar Vervoer (HOV):  Valkenburg Oost   Vuurbaakplein  Valkenburg West  Boulevard-Zuid  Duinvallei  Hoornes Passage  Gemeentehuis  Sportpark De Krom  Marktplein  Space Expo  Centrum  Estec  Strand Per locatie liggen aan beide zijden van de weg een halte (heen en terug). De straal van 400 meter wordt gemeten vanaf het middenpunt tussen beide haltes.

5600

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

29

Bijlage 4 Aanwezigheidspercentages

wonen

werkdag ochtend 50 10

werkdag middag 50 20

werkdag avond 90 80

werkdag nacht 100 0

zaterdag middag 60 60

zaterdag avond 80 80

zondag middag 70 70

opmerkingen

werkdag ochtend 100

werkdag middag 100

werkdag avond 5

werkdag nacht 0

zaterdag middag 0

zaterdag avond 0

zondag middag 0

opmerkingen

100

100

5

0

0

0

0

*1

horeca en (verblijfs)recreatie camping, bungalowpark hotel café / bar / cafetaria restaurant discotheek evenementenhal / beursgebouw / congresgebouw

werkdag ochtend 30 30 30 30 0

werkdag middag 40 40 40 40 0

werkdag avond 80 100 90 90 80

werkdag nacht 80 100 0 0 80

zaterdag middag 100 80 75 70 0

zaterdag avond 100 100 100 100 100

zondag middag 100 80 45 40 0

opmerkingen

100

100

0

0

100

0

0

*2

winkelen en boodschappen detailhandel grootschalige detailhandel supermarkt

werkdag ochtend 30

werkdag middag 60

werkdag avond 10

werkdag nacht 0

zaterdag middag 100

zaterdag avond 0

zondag middag 0

opmerkingen *2 *3

30

60

70

0

100

0

0

*2 *3

30

60

40

0

100

40

0

*2

sport, cultuur en ontspanning bibliotheek museum bioscoop, theater, podium, enzovoort casino sportfuncties binnen sportfuncties buiten wellness jachthaven kinderboerderij manege (paardenhouderij) volkstuin

werkdag ochtend 30 20

werkdag middag 100 45

werkdag avond 70 0

werkdag nacht 0 0

zaterdag middag 90 100

zaterdag avond 0 0

zondag middag 0 100

opmerkingen

5

25

90

0

40

100

40

15 50 25 30 50 30

30 50 25 50 100 50

90 100 50 100 80 0

0 0 0 0 80 0

60 100 100 100 100 100

100 100 25 90 80 0

60 100 100 100 100 100

10

40

100

0

100

60

100

10

50

75

0

100

40

80

woningen bewoners woningen bezoekers

werken kantoren, bedrijven commerciële dienstverlening (bank, makelaar, etc)

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

30

gezondheid en (sociale) voorzieningen sociaal-medisch, arts, therapeut, consultatiebureau apotheek ziekenhuis – patiënten en bezoekers ziekenhuis medewerkers begraafplaats / crematorium religiegebouw verpleeg- en verzorgingstehuis

werkdag ochtend

werkdag middag

werkdag avond

werkdag nacht

zaterdag middag

zaterdag avond

zondag middag

100

75

10

0

10

10

10

100

75

10

0

0

0

0

60

100

60

5

60

60

60

75

100

40

25

40

40

40

100

100

10

0

100

10

100

10

30

50

0

30

50

0

100

100

50

25

100

100

100

onderwijs

werkdag ochtend

werkdag middag

werkdag avond

werkdag nacht

zaterdag middag

zaterdag avond

zondag middag

100

100

0

0

0

0

0

100 0 0

100 0 0

0 100 0

0 0 0

0 0 0

0 0 0

0 0 0

kinderdagverblijf (crèche) dagonderwijs avondonderwijs vrijetijdsonderwijs

opmerkingen

*1

*4

opmerkingen

*5

*1 Bij openstelling op zaterdagmiddag geldt 100% *2 Bij zondagsopenstelling gelden op zondagmiddag dezelfde aanwezigheidspercentages als zaterdagmiddag *3 Bij openstelling op zaterdagavond geldt 70% *4 Op zondagochtend geldt 100%; bij moskee maatgevend moment werkdagmiddag en zaterdagmiddag *5 Op moment openstelling geldt 100%

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

31

Bijlage 5 Reductiefactor bij uitbreiding bestaande functie Een verdubbeling van het vloeroppervlak van een functie betekent niet altijd dat er ook een verdubbeling van de parkeerbehoefte zal zijn. Er is een zekere reductiefactor van toepassing op de uitbreiding van het aantal parkeerplaatsen op basis van de parkeernorm. Deze reductiefactor is afhankelijk van de omvang van de uitbreiding en van de grootte van de huidige functie. Stel de oorspronkelijke functie heeft een bruto vloeroppervlak (bvo) van x1 en de geplande uitbreiding een bvo van x2. Dan wordt de reductiefactor y berekend als het maximum van x1 en x2 gedeeld door de som van x1 en x2. De formule voor deze reductiefactor (y) is de volgende: y = max(x1,x2)/(x1+x2) Als minimum parkeereis voor de uitbreiding wordt nu gesteld: de minimum parkeernorm behorende bij x2 bvo vermenigvuldigd met y.

Over deze formule kan het volgende worden opgemerkt:  er wordt geen directe relatie gelegd met de parkeercapaciteit behorende bij de bestaande functie;  in extremis komt de formule overeen met nieuwbouw: als x1 = 0, dan y = 1 en dus geldt de standaard minimumnorm voor x2;  bij een relatief minimale uitbouw (x2 klein ten opzichte van x1, dus y is ongeveer 1) wordt er geen reductie toegepast;  deze formule wordt toegepast op het minimum aantal te realiseren parkeerplaatsen: je mag er dus minder maken dan de lineaire norm, maar het is niet verplicht.

Voorbeeld Een huidige winkel heeft een oppervlakte van 500 m² bvo (x1). De oppervlakte van de winkel wordt vergroot met 300 m² bvo (x2). Conform de formule is de uitbreiding van het aantal parkeerplaatsen afhankelijk van de huidige omvang (x1) en de uiteindelijke de omvang (x1+x2). De toe te passen reductiefactor y is dit geval 500/800 en de minimum parkeereis wordt dus 5/8 van de feitelijke minimum parkeernorm voor de winkeluitbreiding.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

32

Bijlage 6 Rekenvoorbeelden In deze bijlage staan enkele fictieve rekenvoorbeelden. A: een museum in Nieuw-Valkenburg B: een appartementengebouw met een apotheek in Katwijk Noord C: het verbouwen van winkelpanden naar een luxe hotel in het centrum van Katwijk aan Zee D: uitbreiding van een bouwmarkt op ’t Heen. FICTIEF voorbeeld A: een Romeins museum bij de HOV-halte in Nieuw-Valkenburg Bij de nieuwe halte van Hoogwaardig Openbaar Vervoer in Nieuw-Valkenburg komt een museum over de Romeinse geschiedenis, archeologische vondsten en de limes. Het museum omvat 3 zalen, een museumwinkel en een cafetaria, met een totaal oppervlak van 2000 m2. Ook komt er een openbaar parkeerterrein voor 15 auto’s en een openbare fietsenstalling met 40 plekken. Heel Nieuw-Valkenburg ligt volgens de gebiedsindeling in bijlage 3 in rest bebouwde kom. Echter, vanwege de ligging binnen 400 meter van de HOV-halte, kunnen we de centrumnormen toepassen. Om duurzame mobiliteit te stimuleren is héél Nieuw-Valkenburg vanaf de oplevering gereguleerd gebied (met betaald parkeren).

De parkeernormen lezen we af in de tabellen in bijlage 2 (auto) en bijlage 7 (fiets):  museum 2000 m2 bvo: winkel en cafetaria zijn ondergeschikte functies voor het museum en worden daarom meegeteld in de norm voor het museum;  parkeernorm auto: 0,3 per 100 m2 bvo, waarvan 95% bezoekers  parkeernorm fiets: 1,2 per 100 m2 bvo, waarvan 95% bezoekers. parkeernorm auto fiets

gebruikers 0,3 1,2

bezoekers 5,7 22,8

totaal 6,0 24,0

De aanwezigheidspercentages (3.2.2 rekenregel 1) halen we uit te tabellen in bijlage 4:

museum

werkdag ochtend 20%

werkdag middag 45%

werkdag avond 0%

werkdag nacht 0%

zaterdag middag 100%

zaterdag avond 0%

zondag middag 100%

De maatgevende momenten zijn de zaterdagmiddag en de zondagmiddag. Op deze momenten is de behoefte aan parkeerplaatsen het grootste. Het plan omvat meer parkeerplaatsen dan volgens de normen nodig is: voor de auto 15 in plaats van 6 plekken en voor de fiets 40 in plaats van 24 plekken. Conclusie Het bouwplan voldoet ruimschoots aan de parkeernormen, zowel voor de auto als de fiets. Vanuit parkeren een positief advies. Daarbij geven we als overweging mee aan de initiatiefnemer om gezien de uitstekende ligging bij de HOV-halte (en de snelfietsroute) minder parkeerplaatsen voor auto’s te realiseren, en daarmee bij te dragen aan de mobiliteitstransitie van auto naar fiets en OV.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

33

FICTIEF voorbeeld B: een appartementengebouw met een apotheek op een grasveld langs de Hoorneslaan in Katwijk Noord De aanvraag van bevat een plan voor totaal 10 appartementen. Daarvan zijn er 4 sociale huur appartementen van 70 m2, 4 koopappartementen van 95 m2 bvo en 2 koopappartementen van 160 m2 bvo. Op de begane grond komt een snackbar/cafetaria van 90 m2 bvo. Ook zit er een afgesloten parkeergarage onder het gebouw van 16 parkeerplaatsen. In de openbare ruimte zijn 3 extra parkeerplaatsen bedacht. Elk appartement heeft een eigen fietsenberging, waar 4 fietsen in kunnen staan. Ook komt er een fietsenstalling bij de ingang van het gebouw met plek voor 20 fietsen. Bouwplan ligt volgens de gebiedsindeling in bijlage 3 in rest bebouwde kom. Er ligt geen HOV-halte in de buurt. Ook is er geen sprake van parkeerregulering. De parkeernormen lezen we af in de tabellen in bijlage 2 (auto) en bijlage 7 (fiets): programma

#

parkeernorm auto

sociale woningbouw gestapeld gestapelde woning midden (70-130 m2 bvo) gestapelde woning groot (>130 m2 bvo) cafetaria

4 4 2 90 m2 bvo

1,2 per woning 1,8 per woning 2,0 per woning 6,5 per 100 m2 bvo

programma appartementen

# 10

café

90 m2 bvo

parkeernorm fiets 1,0 per 25 m2 bvo (min 2) 9,0 per 100 m2 bvo

parkeernorm auto sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

gebruikers 3,6 6,0 3,4 0,6 13,6

bezoekers 1,2 1,2 0,6 5,3 8,3

totaal 4,8 7,2 2,0 5,9 21,9

parkeernorm fiets sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

gebruikers 12,0 16,0 14,0 0,8 42,8

bezoekers 4,0 4,0 2,0 7,3 17,3

totaal 16,0 20,0 16,0 8,1 60,1

waarvan bezoekers 0,3 0,3 0,3 90% bezoekers +1

De aanwezigheidspercentages (3.2.2 rekenregel 1) halen we uit te tabellen in bijlage 4:

woningen bewoners woningen bezoekers cafetaria

werkdag ochtend 50% 10% 30%

werkdag middag 50% 20% 40%

werkdag avond 90% 80% 90%

werkdag nacht 100% 0% 0%

zaterdag middag 60% 60% 75%

zaterdag avond 80% 80% 100%

zondag middag 70% 70% 45%

De berekende parkeernorm vermenigvuldigen we met de aanwezigheidspercentages, zodat een beeld ontstaat van de parkeerbehoefte gedurende de week. Dit zowel voor de auto als de fiets. parkeerbalans auto sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

werkdagochtend gebruik bezoek totaal 1,8 0,1 1,9 3,0 0,1 3,1 1,7 0,1 1,8 0,2 1,6 1,8 6,7 1,9 8,6

werkdagmiddag gebruik bezoek totaal 1,8 0,2 2,0 3,0 0,2 3,2 1,7 0,1 1,8 0,2 2,1 2,3 6,7 2,7 9,4

werkdagavond gebruik bezoek totaal 3,2 1,0 4,2 5,4 1,0 6,4 3,1 0,5 3,5 0,5 4,7 5,3 12,2 7,1 19,4

werkdagnacht bezoek totaal 0,0 3,6 0,0 6,0 0,0 3,4 0,0 0,0 0,0 13,0

zaterdagmiddag gebruik bezoek totaal 2,2 0,7 2,9 3,6 0,7 4,3 2,0 0,4 2,4 0,4 3,9 4,4 8,2 5,7 14,0

zaterdagavond gebruik bezoek totaal 2,9 1,0 3,8 4,8 1,0 5,8 2,7 0,5 3,2 0,6 5,3 5,9 11,0 7,7 18,7

parkeerbalans auto sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

gebruik 3,6 6,0 3,4 0,0 13,0

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

34

parkeerbalans auto sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal parkeerbalans fiets sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

zondagmiddag gebruik bezoek totaal 2,5 0,8 3,4 4,2 0,8 5,0 2,4 0,4 2,8 0,3 2,4 2,6 9,4 4,5 13,8 werkdagochtend gebruik bezoek totaal 6,0 0,4 6,4 8,0 0,4 8,4 7,0 0,2 7,2 0,2 2,2 2,4 21,2 3,2 24,4

werkdagmiddag gebruik bezoek totaal 6,0 0,8 6,8 8,0 0,8 8,8 7,0 0,4 7,4 0,3 2,9 3,2 21,3 4,9 26,2

werkdagavond gebruik bezoek totaal 10,8 3,2 14,0 14,4 3,2 17,6 12,6 1,6 14,2 0,7 6,6 7,3 38,5 14,6 53,1

werkdagnacht bezoek totaal 0,0 12,0 0,0 16,0 0,0 14,0 0,0 0,0 0,0 42,0

zaterdagmiddag gebruik bezoek totaal 7,2 2,4 9,6 9,6 2,4 12,0 8,4 1,2 9,6 0,6 5,5 6,1 25,8 11,5 37,3

zaterdagavond gebruik bezoek totaal 9,6 3,2 12,8 12,8 3,2 16,0 11,2 1,6 12,8 0,8 7,3 8,1 34,4 15,3 49,7

parkeerbalans fiets sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal parkeerbalans fiets sociale woningen appartementen midden appartementen groot cafetaria totaal

gebruik 12,0 16,0 14,0 0,0 42,0

zondagmiddag gebruik bezoek totaal 8,4 2,8 11,2 11,2 2,8 14,0 9,8 1,4 11,2 0,4 3,3 3,6 29,8 10,3 40,0

Uit de balans blijkt dat het maatgevend moment de werkdagavond is. Er is dan een parkeerbehoefte van 19,4 parkeerplaatsen voor auto’s, waarvan 7,1 bezoekersplaatsen. Afgerond naar boven betekent dit 13 plaatsen voor bewoners/gebruikers en 8 voor bezoekers (totaal 21). In het plan zijn genoeg autoparkeerplaatsen opgenomen voor de gebruikers (bewoners/werknemers) in de parkeergarage. Er komen 16 plekken in de afgesloten garage, terwijl 13 plekken vanuit de norm voldoende zijn. Voor de bezoekersplekken, die openbaar toegankelijk moeten zijn, worden er maar 3 van de benodigde 8 extra parkeerplekken gerealiseerd in de openbare ruimte. Uit de balans blijk ook dat er een parkeerbehoefte van 53,1 plekken is voor de fiets, waarvan 14,6 bezoekersplekken. Afgerond naar boven betekent dit 39 plaatsen voor bewoners/gebruikers en 15 voor bezoekers (totaal 54). In het plan zijn voldoende fietsplekken opgenomen: elke woning heeft een eigen berging met 4 plekken (totaal 40 plekken) en de stalling bij de ingang kunnen 20 staan van bezoekers. Dat is ruim voldoende om in de benodigde plekken voor de fiets te voorzien. Vraag ten aanzien van het autoparkeren is vervolgens of er restcapaciteit is in de omgeving van het bouwplan (3.2.1), om het resterende tekort van 5 bezoekersplaatsen op te vangen.

Recente gemeentelijke parkeertellingen11 tonen aan dat op een loopafstand van 200 meter van het bouwplan (3.2.3) nog vrije capaciteit is (bezetting <85% op maatgevend moment werkdagavond). Op het onderdeel autoparkeren is het bouwplan ook akkoord. Conclusie Parkeereis auto is (naar boven afgerond) 21 parkeerplaatsen, waarvan 8 plaatsen voor bezoekers en 13 plaatsen voor werknemers / bewoners. Met een parkeertelling heeft de ontwikkelaar aangetoond dat er nog voldoende restcapaciteit is. Het plan voorziet zelf al volledig in de eis voor fietsparkeren. Advies vanuit parkeren is positief.

11 De gemeente houdt geregeld parkeertellingen. Indien er onverhoopt geen recente tellingen beschikbaar zijn, kan

op kosten van de aanvrager een telling worden gehouden. Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

35

FICTIEF voorbeeld C: winkelpanden in het centrum van Katwijk aan Zee worden omgebouwd tot een luxe hotel Een projectontwikkelaar wil een aantal winkelpanden rond het Emmaplein in het centrum van Katwijk aan Zee ombouwen naar een luxe 5 sterren hotel met 60 kamers. De winkelpanden beslaan een oppervlakte van 780 m2 bvo. Op de bovenste verdieping van het hotel komt een exclusief sterren restaurant van 200 m2 bvo en in het souterrain een saunaruimte van 160 m2 bvo en een café/bar van 100 m2 bvo. Zowel het restaurant als de saunaruimte richten zich met name op niet-hotel gasten. Het café met bar is alleen voor de gasten van het hotel. De ontwikkelaar geeft aan dat zijn gasten hun auto in de Boulevard garage kunnen parkeren. Verder geeft hij aan dat zijn gasten toch niet met de fiets komen, alleen voor personeel komt er een stalling voor 10 fietsen bij de achteringang van het complex. Het café met bar is onderdeel van het hotel, want alleen voor gasten toegankelijk, en daarmee verwerkt in de parkeernormen van het hotel. Voor het restaurant en de sauna, die openbaar zijn voor iedereen, moet wel apart naar de parkeerbehoefte gekeken worden. Bouwplan ligt volgens de gebiedsindeling in bijlage 3 in het centrum. Er ligt ook een HOV-halte in de buurt op de Boulevard. En er is sprake van parkeerregulering.

De parkeernormen lezen we af in de tabellen in bijlage 2 (auto) en bijlage 7 (fiets). Daarbij houden we rekening met het parkeerrecht van het te verwijderen programma in de openbare ruime: deze salderen we met de parkeernorm van het nieuwe programma (3.2.2 – rekenregel 3). Programma

#

parkeernorm auto

te verwijderen: winkel centrum Katwijk a/Z toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurant toe te voegen: sauna

780 m2 bvo 60 kamers 200 m2 bvo 160 m2 bvo

2,9 per 100 m2 bvo 4,2 per 10 kamers 8,0 per 100 m2 bvo 2,0 per 100 m2 bvo

waarvan bezoekers 88% 65% 80% 99%

Programma te verwijderen: winkelcentrum toe te voegen: hotel 5* (incl. fitness)12 toe te voegen: restaurant luxe toe te voegen: sauna13

# 780 m2 bvo 60 kamers 200 m2 bvo 160 m2 bvo

parkeernorm fiets 3,5 per 100 m2 bvo 0,5 per kamer 3,5 per 100 m2 bvo 8,0 per 100 m2 bvo

bezoekers 88% 65% 80% 99%

parkeernorm auto te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurant toe te voegen: sauna totaal

gebruikers -2,7 8,8 3,2 0,0 9,3

bezoekers -19,9 16,4 12,8 3,2 12,4

totaal -22,6 25,2 16,0 3,2 21,8

parkeernorm fiets te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurant toe te voegen: sauna totaal

gebruikers -3,3 10,5 1,4 0,1 8,8

bezoekers -24,0 19,5 5,6 12,7 13,7

totaal -27,3 30,0 7,0 12,8 22,5

De aanwezigheidspercentages (3.2.2 rekenregel 1) halen we uit te tabellen in bijlage 4:

detailhandel hotel

restaurant wellness

werkdag ochtend 30% 30% 30% 30%

werkdag middag 60% 40% 40% 50%

werkdag avond 10% 100% 90% 100%

werkdag nacht 0% 100% 0% 0%

zaterdag middag 100% 80% 70% 100%

zaterdag avond 0% 100% 100% 90%

zondag middag 0% 80% 40% 100%

12 Er bestaat geen specifieke fietsparkeernorm voor een hotel. Het is aannemelijk dat de meeste hotelgasten niet

met de fiets komen. Maar voor personeel dat voornamelijk uit de buurt komt geldt dit juist wel. We onderbouwen en bepalen – op grond van onderzoek naar het fietsparkeren bij vergelijkbare hotels aan de kust – dat de parkeernorm 0,5 plekken per kamer is. 13 Er bestaat geen specifieke fietsparkeernorm voor een sauna: daarom passen we een norm van een vergelijkbare

functie toe, in dit geval voor een fitnessruime. Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

36

De berekende parkeernorm vermenigvuldigen we met de aanwezigheidspercentages, zodat een beeld ontstaat van de parkeerbehoefte gedurende de week. Dit zowel voor de auto als de fiets. parkeerbalans auto te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal

werkdagochtend gebruik bezoek totaal -0,8 -6,0 -6,8 2,6 4,9 7,6 1,0 3,8 4,8 0,0 1,0 1,0 2,8 3,7 6,5

werkdagmiddag gebruik bezoek totaal -1,6 -11,9 -13,6 3,5 6,6 10,1 1,3 5,1 6,4 0,0 1,6 1,6 3,2 1,3 4,5

werkdagavond gebruik bezoek totaal -0,3 -2,0 -2,3 8,8 16,4 25,2 2,9 11,5 14,4 0,0 3,2 3,2 11,5 29,1 40,5

werkdagnacht bezoek totaal 0,0 0,0 16,4 25,2 0,0 0,0 0,0 0,0 16,4 25,2

zaterdagmiddag gebruik bezoek totaal -2,7 -19,9 -22,6 7,1 13,1 20,2 2,2 9,0 11,2 0,0 3,2 3,2 6,6 5,3 11,9

zaterdagavond gebruik bezoek totaal 0,0 0,0 0,0 8,8 16,4 25,2 3,2 12,7 15,9 0,0 2,9 2,9 12,0 32,0 44,0

werkdagochtend gebruik bezoek totaal -1,0 -7,2 -8,2 3,2 5,9 9,0 0,4 1,7 2,1 0,0 3,8 3,8 2,6 4,1 6,8

werkdagmiddag gebruik bezoek totaal -2,0 -14,4 -16,4 4,2 7,8 12,0 0,6 2,2 2,8 0,1 6,3 6,4 2,9 2,0 4,8

werkdagavond gebruik bezoek totaal -0,3 -2,4 -2,7 10,5 19,5 30,0 1,3 5,0 6,3 0,1 12,7 12,8 11,6 34,8 46,4

werkdagnacht bezoek totaal 0,0 0,0 19,5 30,0 0,0 0,0 0,0 0,0 19,5 30,0

zaterdagmiddag gebruik bezoek totaal -3,3 -24,0 -27,3 8,4 15,6 24,0 1,0 3,9 4,9 0,1 12,7 12,8 6,2 8,2 14,4

zaterdagavond gebruik bezoek totaal 0,0 0,0 0,0 10,5 19,5 30,0 1,4 5,6 7,0 0,1 11,4 11,5 12,0 36,5 48,5

parkeerbalans auto te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal parkeerbalans auto te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal parkeerbalans fiets te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal

gebruik 0,0 8,8 0,0 0,0 8,8

zondagmiddag gebruik bezoek totaal 0,0 0,0 0,0 7,1 13,1 20,2 1,3 5,1 6,4 0,0 3,2 3,2 8,4 21,4 29,8

parkeerbalans fiets te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal parkeerbalans fiets te verwijderen: winkels toe te voegen: hotel 5* toe te voegen: restaurnt toe te voegen: sauna totaal

gebruik 0,0 10,5 0,0 0,0 10,5

zondagmiddag gebruik bezoek totaal 0,0 0,0 0,0 8,4 15,6 24,0 0,6 2,2 2,8 0,1 12,7 12,8 9,1 30,5 39,6

Uit de balans blijkt dat het maatgevend moment de zaterdagavond is. Er is dan een parkeerbehoefte van 44,0 parkeerplaatsen voor auto’s, waarvan 12,0 plaatsen voor gebruikers en 32,0 voor bezoeker. In het plan zijn geen autoparkeerplaatsen opgenomen, zowel niet voor de gebruikers (werknemers) als voor de bezoekers. Er is ook geen restcapaciteit is in de openbare ruimte. Uit een recente parkeertelling blijkt dat de bezetting op straat 90% is op zaterdagavond. En er is geen sprake van een kleine ontwikkeling (3.1.1: bezoekersdeel oplossen in parkeergarage). Ook ten aanzien van het fietsparkeren zijn er onvoldoende plekken. Er zijn 12 plekken voor werknemers nodig en 37 voor bezoekers. In het plan is slecht ruimte bedacht voor 10 plekken voor werknemers. De ontwikkelaar heeft in overleg met de gemeente een telling laten uitvoeren naar de fietsbezetting in de openbare ruimte. Hieruit blijkt dat binnen de loopafstand van 50 / 150 meter (4.2.3) er niet genoeg restcapaciteit is. Alle rekken staan op zaterdagavond praktisch vol (bezetting >95%).

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

37

Conclusie Parkeereis auto 44 parkeerplaatsen, waarvan 32 plaatsen voor bezoekers en 12 plaatsen voor werknemers. Parkeereis fiets is 49, waarvan 37 voor bezoekers en 12 voor werknemers. Er is geen restcapaciteit in de omgeving, zowel niet voor de auto als de fiets. Aan de projectontwikkelaar wordt gevraagd om met een betere parkeeroplossing te komen. Advies vanuit parkeren is negatief.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

38

FICTIEF voorbeeld D: uitbreiding van een bouwmarkt op bedrijventerrein ’t Heen De eigenaresse van een bouwmarkt op bedrijventerrein ’t Heen wil haar bouwmarkt uitbreiden van 1200 m 2 bvo naar 1950 m2 bvo. Zowel de bouwmarkt als de bijbehorende parkeervoorzieningen liggen volledig op eigen terrein. De uitbreiding vindt plaats op het bestaande parkeerterrein, waardoor er 20 parkeerplekken verloren gaan. Op het dak van de uitbreiding komt een nieuw parkeerdek met ruimte voor 40 auto’s van zowel werknemers als bezoekers. Er is nu geen fietsenstalling, en deze zit ook niet in de plannen. De bouwmarkt ligt volgens de gebiedsindeling in bijlage 3 in rest bebouwde kom. Er ligt geen HOV-halte in de buurt en er is geen sprake van parkeerregulering. De parkeernormen lezen we af in de tabellen in bijlage 2 (auto) en bijlage 7 (fiets):  toename oppervlak met 750 m2 bvo  parkeernorm auto: 2,7 per 100 m2 bvo, waarvan 87% bezoekers  parkeernorm fiets: 0,3 per 100 m2 bvo, waarvan 87% bezoekers. parkeernorm auto fiets

gebruikers 2,6 0,3

bezoekers 17,6 2,0

totaal 20,3 1,6

Aangezien het hier om een uitbreiding van een bestaande functie gaat, is een reductie op de parkeernorm van toepassing. We passen daarvoor de formule toe uit bijlage 5. y = max(x1,x2)/(x1+x2) = 1200/(1200+750) = 0,62. Dit leidt tot de volgende gereduceerde parkeernorm: gereduceerde parkeernorm auto fiets

gebruikers

bezoekers

totaal

1,6 0,2

10,8 1,2

12,4 1,4

De door bebouwing verloren gegane parkeerplaatsen moeten bovenop deze norm gecompenseerd worden (3.2.2 rekenregel 5). Dus naast de (afgerond) 13 parkeerplaatsen voor auto’s, komen er nog 20 compensatieplekken bij. De aanwezigheidspercentages (3.2.2 rekenregel 1) halen we uit te tabellen in bijlage 4:

detailhandel

werkdag ochtend 30%

werkdag middag 60%

werkdag avond 10%

werkdag nacht 0%

zaterdag middag 100%

zaterdag avond 0%

zondag middag 0%

Maatgevend moment is zaterdagmiddag. Dan is de behoefte aan parkeerplaatsen het grootste. Het plan omvat meer autoparkeerplaatsen dan volgens de normen nodig is: voor de auto 40 in plaats van 33 plekken. Voor de fiets moeten er minimaal 2 plekken bij komen. Conclusie Het bouwplan voldoet aan de parkeernormen voor de auto, maar niet voor de fiets. Het bouwplan is akkoord, mits er voor de fietsers nog een fietsenstalling gerealiseerd wordt bij de ingang. Deze moet minimaal twee plekken zijn. Omdat er nu nog helemaal geen fietsenstalling is, wordt de vrijblijvende suggestie aan de initiatiefneemster gedaan om deze meteen wat groter te maken. Gezien de extra ruimte voor autoparkeren (7 meer dan de norm aangeeft), kan dit ook door enkele autoplekken (maximaal 7) op te heffen nabij de ingang.

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

39

Bijlage 7 Parkeernormen fiets in de gemeente Katwijk Opmerkingen bij fietsparkeernormen:  De fietsparkeerkencijfers zijn bedoeld voor solitaire functies. Ze zijn dus niet geschikt voor gebieden met grote menging van functies, zoals binnensteden.  Standaard is een marge van +20% in de cijfers verwerkt (uitgezonderd woningen). Deze extra parkeercapaciteit is gewenst, omdat fietsers de lege plekken ook moeten kunnen vinden (frictieleegstand). Daarnaast wordt zo enige flexibiliteit geboden om een beperkte groei van het fietsgebruik te kunnen opvangen. Bovendien zorgen fout geplaatste fietsen en buitenmodelfietsen ervoor dat niet alle plaatsen gebruikt kunnen worden. Buitenmodelfietsen zijn fietsen die niet in het fietsparkeersysteem (het rek) te plaatsen zijn.  In de cijfers is geen rekening gehouden met fietsparkeerplekken die bezet worden gehouden door weesfietsen. Geadviseerd wordt om weesfietsen periodiek te verwijderen, zodat de capaciteit optimaal kan worden benut.  In de cijfers is geen onderscheid gemaakt naar type fietsen (bijvoorbeeld kratfietsen, moederfietsen, bakfietsen).  Aan de fietsparkeerplekken voor werknemers worden hogere eisen gesteld (bij voorkeur inpandig). Bezoekers zetten hun fiets bij voorkeur direct naast de (hoofd)ingang. functie

eenheid

centrum

schil centrum

rij- en vrijstaande woning appartement studentenhuis kantoor personeel kantoor bezoekers fastfoodrestaurant restaurant eenvoudig restaurant luxe café winkelcentrum supermarkt bouwmarkt tuincentrum bibliotheek bioscoop fitness museum sporthal sportveld sportzaal

buitengebied

1,0 1,0 1,0 3,0 6,0 25,0 15,0 3,5 9,0 3,5 3,7 0,3 0,3 4,5 6,5 5,0 1,2 3,5

rest bebouwde kom 1,0 1,0 1,0 2,0 6,0 8,0 15,0 3,5 9,0 3,5 3,7 0,3 0,3 4,5 2,0 2,5 1,2 3,5

per 25 m² bvo per 25 m² bvo per kamer per 100 m² bvo per balie per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo

1,0 1,0 1,0 3,0 6,0 25,0 15,0 3,5 9,0 3,5 3,7 0,3 0,3 4,5 11,0 8,0 1,2 3,5

ha netto terrein per 100 m² bvo

75,0 5,8

75,0 5,8

75,0 5,8

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

bezoek

opmerkingen

1,0 1,0 1,0 1,0 6,0 4,0 15,0 3,5 9,0 0,3 1,2 3,5

1 per woning 1 per woning 0,5 per kamer 80% 80% 80% 90% 88% 93% 87% 89% 97% 94% 90% 95% 96%

minimaal 2, maximaal 6 minimaal 2, maximaal 6

75,0 5,8

95% 94%

minimaal 6 incl. terras bv. pannenkoeken, incl. terras

met toernooien en (opeenvolgende) wedstrijden zonder toernooien en wedstrijden bv. gymzaal zonder tribunes

40

functie (vervolg) theater zwembad openlucht zwembad overdekt apotheek bezoekers apotheek personeel begraafplaats / crematorium gezondheidscentrum bezoekers gezondheidscentrum personeel religiegebouw ziekenhuis bezoekers ziekenhuis personeel basisschool < 250 leerlingen basisschool 250-500 leerlingen basisschool >500 leerlingen basisschool medewerkers middelbare school leerlingen middelbare school personeel ROC leerlingen ROC personeel busstation carpoolplaats

eenheid

centrum

schil centrum

buitengebied

bezoek

30,0 38,0 28,0 9,0 6,0 7,0

rest bebouwde kom 25,0 38,0 28,0 9,0 6,0 7,0

per 100 zitplaatsen per 100 m² bassin per 100 m² bassin per locatie per locatie per gelijktijdige plechtigheid per 100 m² bvo

35,0 38,0 28,0 9,0 6,0 7,0

20,0 38,0 28,0 -

87% 99% 97% 98%

2,5

2,5

2,5

-

-

per 100 m² bvo

0,6

0,6

0,6

-

-

100 zitplaatsen per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 10 leerlingen

50,0 0,5 0,7 4,5

50,0 0,5 0,7 4,5

50,0 0,5 0,7 4,5

-

99% -

per 10 leerlingen

5,5

5,5

5,5

-

-

per 10 leerlingen

6,5

6,5

6,5

-

-

per 10 leerlingen per 100 m² bvo

0,6 13,0

0,6 13,0

0,6 13,0

-

-

per 100 m² bvo per 100 m² bvo per 100 m² bvo per halterende buslijn per autoparkeerplaats

0,9 12,0 0,9 50,0

0,7 12,0 0,9 50,0

0,5 12,0 0,9 -

-

100%

-

-

1,2

1,2

100%

Nota parkeernormen 2020 – gemeente Katwijk

opmerkingen

41

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/9805187/1