2024-39j.5 D24.306089 2de begr 10. 3e begrotingswijziging 2024 (en verder) plan van aanpak Robuuste RUD (3)
Tekst van het document
3e Begrotingswijziging 2024 Plan van Aanpak Robuuste RUD
Plan van Aanpak Robuuste RUD Het Plan van Aanpak Robuuste RUD (PvA) gaat vergezeld van een financiële paragraaf (hoofdstuk 7) en een ingroeimodel (hoofdstuk 8). Daarin zijn de maatregelen uit het PvA vertaald naar de toename van het aantal fte’s en de daarmee gemoeide verhoging van de omvang van de begroting van de RUD in de periode 2024 tot en met 2027 (en verder). Het ingroeimodel In de financiële paragraaf en het ingroeimodel zijn de stapsgewijze verhogingen van de omzet berekend op basis van een vast bedrag per fte (€ 110.000) en is het gehanteerde prijspeil 20231. Dat wil zeggen dat de genoemde bedragen van 2024 tot en met 2027 op het prijsniveau van 2023 zijn weergegeven en dus niet zijn aangepast aan de benodigde indexatie van kosten in de jaren na 2023. Dit in.groeimodel geeft, exclusief indexatie, de volgende omzetstijging vanaf 2024 tot en met 2027: Ingroeimodel 2024-2027 bij Plan van aanpak robuuste RUD 2024 Structurele verhoging van de omzet (excl indexatie) 1.765.800 Reeds gedekt via 1e begr.wijz.2024 (strat.werven) -624.000 Dekking SPUK energie -220.000 Dekking algemene reserve 0 Extra deelnemersbijdragen / volgende begr.wijziging 921.800 Cumulatief tm jaar 921.800 2e begrotingswijziging -112.000 Deelnemersbijdragen na verhoging (prijspeil 2023) 14.009.800
2025 2.615.000
2026 1.275.800
2027 126.000
-220.000 0 2.395.000 3.316.800
440.000 0 1.715.800 5.032.600
0 0 126.000 5.158.600
16.404.800
18.120.600
18.246.600
totaal 5.782.600 -624.000 0 0 5.158.600
Het bedrag in groen in bovenstaand overzicht geeft de totale toename van de deelnemersbijdragen weer als gevolg van het plan van aanpak in de transitieperiode van 2024-2027 (exclusief indexatie).
Voor de totale begroting van de RUD heeft deze omzetstijging het volgende effect over de periode 2024 tot en met 2027, waarbij de cijfers zijn weergegeven op prijspeil 2023 en dus exclusief de indexatie die in deze 3e begrotingswijziging wel zal worden meegenomen (onderdeel strategisch werven is in 1e wijziging 2024 al verwerkt en 2e wijziging 2024 betreft effecten uittreding waterschap): Omschrijving ( bedragen * € 1.000)
Begroting 2024
Bedragen excl. index
Prijspeil 2023
Lasten Programma Milieu: Programmalijn Milieu - Vergunningverlening Programmalijn Milieu - Toezicht en Handhaving Overzichten: Overhead Onvoorzien Plan van Aanpak Robuuste RUD
Begroting 2024 Begroting 2024 Begroting 2024 Begroting 2025 Begroting 2026 Begroting 2027 na 1e wijziging na 2e wijziging na 3e wijziging Prijspeil 2023 Prijspeil 2023 Prijspeil 2023 Prijspeil 2023 Prijspeil 2023 Prijspeil 2023
3.773 5.062
4.027 5.324
4.027 5.270
4.027 5.270
4.027 5.270
4.027 5.270
4.027 5.270
3.925 174
4.033 174
4.033 174
3.638 174 3.757
3.634 174 5.033
3.628 174 5.159
Totaal lasten
12.934
13.558
13.504
4.033 174 1.142 0 14.646
16.865
18.137
18.257
Baten Algemene bijdrage deelnemers incl materieel Frictiekostenvergoeding Onttrekking algemene reserve SPUK energie Bijdrage Waterschap in schaalnadeel overhead
12.576 0 389 0
13.200 0 389 0
13.088 0 389 0 26
14.010 0 389 220 26
16.405 0 0 440 20
18.121 0 0 0 16
18.247 0 0 0 10
Totaal baten
12.934
13.558
13.503
14.645
16.865
18.137
18.257
Het bedrag in groen in bovenstaand overzicht geeft de totale toename van de begroting weer als gevolg van het plan van aanpak in de transitieperiode van 2024-2027 (exclusief indexatie en strategisch werven). De geel gearceerde regel toont de invloed van het plan van aanpak op de ontwikkeling van de deelnemersbijdrage(n).
1 Dit bedrag en het prijspeil 2023 is ontleed aan de eindnotitie robuuste omgevingsdiensten uit het IBP-VTH.
Bovenstaand overzicht is exclusief indexatie, zodat de cijfers aansluiten op het plan van aanpak. Voor de daadwerkelijke begrotingswijziging is indexatie van de begroting benodigd. Begrotingswijziging In voorliggende begrotingswijziging is de standaard indexatie van kosten conform de VZG richtlijn toegepast. Dit leidt naast bovenstaande omzetverhogingen, die voortvloeien uit het PvA, tevens tot een jaarlijkse verhoging vanaf 2024 met 3,53%. Het overzicht van de omzetstijging door het PvA vanaf 2024 tot en met 2027 inclusief indexatie is dan als volgt: 3e begrotingswijziging 2024 bij Plan van aanpak robuuste RUD 2024 Structurele verhoging van de omzet excl. index 1.765.800 Reeds gedekt via 1e begr.wijz.2024 (strat.werven) -624.000 Dekking SPUK energie -220.000 Indexering van de verhoging 33.000 Extra deelnemersbijdragen PvA/ 3e begr.wijziging 954.800 Indexering oorspronkelijke begroting 446.000 Deelnemersbijdragen na 3de wijziging 2024 14.488.800
2025 2.615.000
2026 1.275.800
2027 126.000
-220.000 206.000 2.601.000 478.000 17.567.800
440.000 234.000 1.949.800 494.000 20.011.600
205.000 331.000 512.000 20.854.600
totaal 5.782.600 -624.000 0 678.000 5.836.600
Het bedrag in groen in bovenstaand overzicht geeft de totale toename van de begroting weer als gevolg van het plan van aanpak in de transitieperiode van 2024-2027 (inclusief indexatie).
Om inzichtelijk te maken wat de 3e begrotingswijziging 2024 betekent voor de begroting van 2024 zijn in onderstaand overzicht de wijzigingen op programma niveau weergegeven, vanaf de ontwerpbegroting 2024 tot en met de 3e wijziging: Omschrijving (bedragen * € 1.000) Bedragen incl. index
Lasten Programma Milieu: Programmalijn Milieu - Vergunningverlening Programmalijn Milieu - Toezicht en Handhaving Overzichten: Overhead Onvoorzien Totaal lasten Baten Algemene bijdrage deelnemers incl materieel BTW-compensatie Waterschap Scheldestromen Subsidie SPUK Onttrekking algemene reserve Bijdrage Waterschap in schaalnadeel overhead Totaal baten
Begroting 2024 1e wijziging strategisch werven
Begroting 2024 na 1e wijziging
3.910 5.244
254 262
4.164 5.506
4.063 177
108
4.171 177
13.394
624
14.018
13.022 -31
624
403
13.394
2e wijziging uittreden Waterschap
Begroting 2024 3e wijziging Begroting 2024 na 2e wijziging PvA Robuuste na 3e wijziging RUD
4.164 5.451
107 475
4.271 5.926
4.171 177
593
4.764 177
-55
13.963
1.175
15.138
13.646 -31
-112 31
13.534 -
955 220
-
403
26
403 26
14.489 220 403 26
624
14.018
-55
13.963
1.175
15.138
-55
De geel gearceerde regel toont de invloed van het plan van aanpak op de deelnemersbijdrage(n).
Het PvA heeft een implementatieperiode van 2024 tot en met 2027 en heeft ook na 2024 jaarlijks een omzetstijging tot gevolg die samenhangt met de voor dat jaar geplande ingroei. In onderstaand overzicht is de begroting vanaf 2024 tot en met 2027 weergegeven. Daarbij is de mutatie in lasten als gevolg van het PvA op een aparte regel weergegeven, zodat inzichtelijk is welk deel van de omzetstijging het gevolg is van het PvA en welk deel voortvloeit uit de reguliere indexatie van de huidige begroting van de RUD. Aan het overzicht is tevens een regel toegevoegd, waarin de door het IBP gehanteerde minimale omzet van € 16,5 miljoen (prijspeil 2023) wordt geïndexeerd met dezelfde index als de begroting van de RUD. Daarmee kan de omzetgroei van de RUD worden vergeleken met de ontwikkeling van deze minimale omzeteis.
Omschrijving ( bedragen * € 1.000) Bedragen incl. index
Begroting 2024 na 2e wijziging
Begroting 2024 na 3e wijziging
Begroting 2025
Begroting 2026
Begroting 2027
4.164 5.452
4.164 5.452
4.311 5.644
4.463 5.843
4.621 6.050
4.171 177
3.895 183 3.995
4.027 190 5.506
4.163 197 5.836
18.028
20.028
20.865
Programma Milieu: Programmalijn Milieu - Vergunningverlening Programmalijn Milieu - Toezicht en Handhaving Overzichten: Overhead Onvoorzien Plan van Aanpak Robuuste RUD Totaal lasten
13.964
4.171 177 1.175 0 15.138
Baten Algemene bijdrage deelnemers incl materieel Onttrekking algemene reserve SPUK energie Bijdrage Waterschap in schaalnadeel overhead
13.534 403 0 26
14.489 403 220 26
17.567 0 440 21
20.012 0 0 16
20.855 0 0 10
Totaal baten
13.963
15.138
18.028
20.028
20.865
Ontwikkeling KPI minimale omzet € 16,5 miljoen
17.082
17.082
17.685
18.310
18.956
Het bedrag in groen in bovenstaand overzicht geeft de totale toename van de begroting weer als gevolg van het plan van aanpak in de transitieperiode van 2024-2027 (inclusief indexatie). De geel gearceerde regel toont de invloed van het plan van aanpak op de ontwikkeling van deelnemersbijdrage(n).
De uit de 3e begrotingswijziging voortvloeiende deelnemersbijdragen zijn als volgt: Deelnemers Borsele Goes Hulst Kapelle Middelburg Noord-Beveland Reimerswaal Schouwen-Duiveland Sluis Terneuzen Tholen Veere Vlissingen Waterschap Provincie Zeeland Totaal
Bijdragen 2023 na 1e wijziging 692.900 713.900 661.800 311.400 272.400 333.600 576.300 810.300 859.900 1.151.800 418.900 265.900 451.300 101.900 4.953.700 12.576.000
Bijdragen 2024 Bijdragen 2024 Bijdragen 2024 Bijdragen 2024 Bijdragen 2025 Bijdragen 2026 Bijdragen 2027 na 1e wijziging na 2e wijziging na 3e wijziging 717.500 739.200 685.300 322.400 282.100 345.400 596.700 839.000 890.400 1.192.600 433.700 275.300 467.300 105.500 5.129.200 13.021.600
754.500 778.600 721.800 339.300 297.100 363.600 628.000 885.900 938.400 1.253.100 455.000 289.900 484.800 111.900 5.343.600 13.645.500
754.500 778.700 721.900 339.300 297.100 363.600 628.100 885.900 938.500 1.253.100 455.000 290.000 484.800 0 5.343.700 13.534.200
789.900 816.000 756.600 355.200 392.000 380.500 657.700 947.900 983.900 1.311.900 562.100 409.000 554.600 0 5.571.600 14.489.000
957.700 989.300 917.300 430.700 475.300 461.300 797.400 1.149.300 1.192.900 1.590.600 681.500 495.900 672.400 0 6.755.200 17.567.000
1.091.000 1.127.000 1.045.000 490.600 541.500 525.500 908.400 1.309.300 1.358.900 1.812.000 776.400 564.900 766.000 0 7.695.400 20.012.000
1.137.000 1.174.500 1.089.000 511.300 564.300 547.600 946.700 1.364.500 1.416.100 1.888.300 809.100 588.700 798.300 0 8.019.600 20.855.000
Bij de berekening van de deelnemersbijdragen over 2024 is, voor zover mogelijk, rekening gehouden met de daadwerkelijke verdeling van de extra taken over de deelnemers. Dit betekent dat een (voorlopige) berekening is meegenomen van de overheveling van de bedrijven in vier gemeenten die na de invoering van de omgevingswet onder basistaken vallen en die nog niet waren overgedragen aan de RUD. Het betreft de gemeenten Middelburg, Tholen, Veere en Vlissingen. Voor de gemeente Schouwen Duiveland geldt dit ook, maar dan alleen voor meldingen en niet voor toezicht en handhaving. Om die reden zijn de deelnemersbijdragen van deze 5 gemeenten naar verhouding meer gestegen dan van de overige deelnemers. De berekening van de deelnemersbijdragen vanaf 2025 is op basis van de verdeling in 2024, omdat herverdeel effecten als gevolg van het PvA nog niet kunnen worden vastgesteld. Deze is mede afhankelijk van het nog op te stellen implementatieplan.