Tabel bestuurlijke boete
Tekst van het document
Verhuringen aan doorstromers en starters per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
Doorstromers 56 107 143 152 78 16 12 207 36 116 1.097 81 77 45 92 206 2.521
Starters
Totaal 51 107 95 202 126 269 194 346 128 206 29 45 26 38 266 473 32 68 119 235 1.389 2.486 87 168 72 149 72 117 133 225 280 486 3.099 5.620
Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
Verhuringen aan instellingen worden gerekend tot de verhuringen aan starters
Doorstromers Starters 52% 48% 53% 47% 53% 47% 44% 56% 38% 62% 36% 64% 32% 68% 44% 56% 53% 47% 49% 51% 44% 56% 48% 52% 52% 48% 38% 62% 41% 59% 42% 58% 45% 55%
Verhuringen naar huurklasse Netto huur < KKG < € 455 < € 475 < € 495 < € 515 < € 535 < € 555 < € 575 < € 595 < € 615 < 1e ATG < € 655 < 2e ATG < € 695 < € 715 < € 735 > € 735 Totaal
Aantal 313 22 52 169 98 82 135 140 209 405 1.925 124 779 70 101 126 847 5.597
5,6% 0,4% 0,9% 3,0% 1,8% 1,5% 2,4% 2,5% 3,7% 7,2% 34,4% 2,2% 13,9% 1,3% 1,8% 2,3% 15,1% 100,0%
Verhuringen n 2.500
2.000
1.500
1.000
500
0 < KKG
< € 455 < € 475 < € 495 < € 515 < € 535 < € 555 < € 575
Hier ontbreken nog 21 instellingswoningen van Cazas Wonen. Er volgt nog een kleine correctie door Woonin ivm dubbel geregistreerde bemiddelingen.
Verhuringen naar huurklasse
< € 515 < € 535 < € 555 < € 575 < € 595 < € 615 < 1e ATG < € 655 < 2e ATG < € 695 < € 715 < € 735 > € 735
Netto huur Tot Kwaliteitskortingsgrens ..tot 1e aftopptingsgrens ..tot 2e aftoppingsgrens ..tot Huurgrens
Aantal 313 3.237 903 1.144 5.597
5,6% 57,8% 16,1% 20,4% 100,0%
Actief wozo per inkomensdoelgroep
Primaire doelgroep Secundaire doelgroep Tertiaire doelgroep Totaal
20221 20.592 9.491 2.681 32.764
20222 19.809 9.296 2.799 31.904
20223 19.010 8.959 2.996 30.965
20224 Gemiddeld 20.021 20.674 9.123 8.744 2.939 3.278 32.082 32.696
% 62,4% 28,4% 9,2% 100,0%
20223 18.310 6.594 2.979 1.794 1.288 30.965
20224 Gemiddeld 19.044 19.590 6.748 6.786 3.077 3.105 1.858 1.835 1.356 1.380 32.082 32.696
% 59,4% 21,0% 9,6% 5,8% 4,2% 100,0%
Actief woningzoekenden per huishoudengrootte Aantal personen 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 en meer personen Totaal
20221 19.437 6.831 3.157 1.945 1.394 32.764
20222 18.840 6.779 3.066 1.856 1.363 31.904
Actief woningzoekenden naar herkomst gemeente Gemeente Buiten de regio Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Total
Kwartaal
2019-3 2019-4 2020-1 2020-2 2020-3 2020-4
Aantal 13.517 443 1.482 1.492 1.976 1.475 354 316 3.403 245 2.395 21.803 1.369 1.231 835 1.837 3.110 57.283
Actief woningzoeke nden 17.036 18.346 20.080 22.016 22.784 23.227
% 23,6% 0,8% 2,6% 2,6% 3,4% 2,6% 0,6% 0,6% 5,9% 0,4% 4,2% 38,1% 2,4% 2,1% 1,5% 3,2% 5,4% 100,0%
2021-1 2021-2 2021-3 2021-4 2022-1 2022-2 2022-3 2022-4
25.416 26.186 26.051 28.102 32.764 31.904 30.965 32.082
Kwartaal
Ingeschreven woningzoeke nden
2019-3 2019-4 2020-1 2020-2 2020-3 2020-4 2021-1 2021-2 2021-3 2021-4 2022-1 2022-2 2022-3 2022-4
271.344 274.738 280.675 285.009 288.592 290.538 295.171 297.771 299.925 302.823 306.227 309.545 304.287 305.861
Hier heeft een correctie plaatsgevonden van een systeemfout. De exacte aantallen in eerdere kwa
Actief woningzoekenden 35.000 30.000 25.000 20.000 15.000 10.000 5.000
4 22 -
3 20
4
22 20
3
21 20
2
21 20
1
21 20
21 -
4 20
20 -
3 20
2
20 20
1
20 20
4
20 20
19 20
20
19 -
3
0
12
13
Chart Title 350000 300000 250000 200000 150000 100000 50000 0 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ingeschreven woningzoekenden 320.000 310.000 300.000 290.000 280.000 270.000 260.000
11
14
320.000 310.000 300.000 290.000 280.000 270.000 260.000
ut. De exacte aantallen in eerdere kwartalen zijn niet meer te achterhalen.
-4 22
-3 20
22
-2 20
22
-1 20
22
-4
Ingeschreven woningzoekenden
20
21
-3 20
21
-2 20
21
-1 20
21
-4 20
20
-3 20
20
-2 20
20
-1 20
20
-4 20
19 20
20
19
-3
250.000
13 4
3
22 -
20
-4 22 -
20
12
14
-4
-3
22
20
22
20
-2
-1 22
20
Verhuringen aan urgenten Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2020 0 10 7 19 21 0 0 41 3 10 207 12 5 14 19 23 391
2021 1 46 5 20 22 2 0 68 3 18 159 4 7 6 31 19 411
2022 4 33 14 18 13 1 0 43 2 10 171 8 9 10 9 21 366
De cijfers over 2020 en 2021 zijn naar beneden bijgesteld. De managementinformatie van WoningNet kan nu onderscheid iemand met een urgentverklaring en toewijzingen waarbij de urgentie ook daadwerkelijk voorrang gaf.
ormatie van WoningNet kan nu onderscheid maken tussen toewijzingen aan adwerkelijk voorrang gaf.
1 2 1 4
5 3 5 7 6 4 3 11 1 33 14
1 1 4 2 8 18
3 2 3 3 2 13
1
0
19 16 3 43
1 1
2
4 1 5 10
2
0 1
Zeist
6 4 1 55 6 30 6 63 171
Wijk bij Duurstede
Utrecht
Stichtse Vecht
Oudewater
3 2
1
1 1
Woerden
2
Nieuwegein
Montfoort
Lopik
IJsselstein
Houten
De Ronde Venen 1
1
Vijfheerenlanden
Beroep Dreigend dakloos Financieel Gedupeerd Herhuisvesting Mantelzorg Medisch Relationeel Uitstroom MO Totaal
De Bilt
Bunnik
Soort urgentie
Utrechtse Heuvelrug
Verhuringen aan urgenten per soort
1
1 1
1
4
4
1 8
2 9
5 3 2 1 4 10
2 2
10
4 9
4 21
Totaal 1 16 10 1 75 20 98 36 109 366
Bemiddelingen per reden toewijzing Reden toewijzing Beheerdersbelang City Deal Coöptatie / groepswonen Doorstroming senioren Eenmalige aanbieding na verlopen urgentie Experimentenregeling Gedupeerden aanbodsysteem Hardheidsclausule Inschrijfduur Instroom MO Laatste kans beleid Loting Mantelzorger Mantelzorgontvanger Overdracht hoofdbewoning Rolstoelwoning Sloop/renovatie Statushouder Uitstroom maatschappelijke opvang Verhuur aan instelling Woning met zorgvoorziening Woningruil
Bunnik
De Bilt
6
2 1
De Ronde Venen 1
Houten
IJsselstein
1
3 1
14 1 1
3
1 1
1
1 1
11 6
4
16 8
2
2
2
16 4
58 10 6 10 9
20 5 30 1 5
11
Nog een correctie nodig voor Woonin
In DRV worden toewijzingen aan leden van de vrijwillige br
Lopik
Montfoort
Nieuwegein
Oudewater
14 1 28
Stichtse Vecht
Utrecht
Utrechtse Heuvelrug
17 1 5
63 47 168 1
4
3 1
1
2 8 1
6 1
6
1
3
2 3
2 8 6 1
3 1 32 40 5
1 1 3 9 312 163 93 5 88
19
2
1 10 33 5 1 5
9 10 2 5
n leden van de vrijwillige brandweer via bemiddeling gedaan. Die categorie bestaat niet. Daarom onder hardheidsclausule.
Vijfheerenlanden
Wijk bij Duurstede
1 2
2 1 5
rdheidsclausule.
Woerden Zeist
Total
4
118 54 222 2 1
1
1
3
16 4 2
1
3 1
5 6
1
1 12
1 1
20 8 1 15
1 2 23 33 1 6
16 11 13 2 14 11 1 Uitzoeken 1 1 2 22 21 584 294 138 19 174 1.721
Verhuringen regulier/urgent/bemiddeling Jaar Regulier 2020 3.478 2021 3.797 2022 3.533
Urgentie Bemiddeling Totaal 391 1.185 5.054 411 1.284 5.492 366 1.721 5.620
Jaar Regulier Urgentie 2020 69% 8% 2021 69% 7% 2022 63% 7%
inclusief 19 bemiddelingen aan urgenten die niet zijn meegerekend als toewijzingen aan urgenten 69 toewijzingen nieuwbouw na FLM al gecorrigeerd Toewijzingen obv urgentie gecorrigeerd voor 2020 en 2021
Bemiddeling Totaal 23% 100% 23% 100% 31% 100%
en aan urgenten
Gemiddeld aantal reacties per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vianen Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018 2019 2020 2021 2022 109 141 181 290 104 118 148 198 263 89 101 132 186 225 105 111 141 151 203 94 96 110 182 228 100 69 87 126 158 75 129 129 211 231 85 114 148 161 215 101 75 81 118 172 47 115 152 193 225 105 136 169 197 267 128 85 108 145 152 86 87 108 156 195 75 83 112 154 190 67 118 147 211 277 104 95 124 145 197 83 104 114 143 180 234
Weigeringsgraad aanbodmodel per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Eindtotaal
2018 2019 2020 2021 2022 2,6 3,1 3,4 4,0 4,0 3,6 5,0 3,5 4,5 4,5 4,9 3,5 2,8 3,5 4,7 3,1 2,3 3,3 3,1 3,6 2,7 2,5 3,2 2,5 2,9 8,0 6,0 4,7 5,6 5,6 5,5 4,6 2,4 6,5 5,4 3,5 3,5 3,4 4,0 5,0 1,6 4,0 1,9 3,3 2,8 2,3 3,1 3,4 3,0 3,5 4,6 4,3 4,5 7,5 7,0 3,3 4,0 4,0 4,2 3,7 2,5 3,3 2,7 3,0 2,8 2,5 2,3 2,1 3,1 2,6 5,2 4,9 3,4 3,9 4,3 3,1 2,8 2,8 3,7 3,3 3,9 3,8 3,6 5,1 5,0
Gemiddelde inschrijfduur aanbodmodel doorstromers per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vianen Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2017 2018 2019 2020 2021 2022 12,1 16,1 11,9 11,5 14,1 14,0 10,8 13,1 10,1 9,8 11,2 11,0 10,0 9,5 10,5 10,0 9,0 11,4 10,8 9,8 8,7 9,7 9,3 11,2 9,8 13,5 10,8 8,9 12,1 12,4 7,0 7,7 5,6 9,1 7,3 7,6 11,2 10,6 8,4 8,6 10,5 9,4 10,9 11,4 11,4 14,8 10,1 10,8 11,4 12,8 7,9 8,9 9,9 11,0 12,1 13,3 11,2 12,5 13,0 16,0 11,3 12,0 11,2 11,6 11,9 11,1 10,1 12,7 10,7 9,7 10,2 10,0 10,0 15,7 9,1 9,4 10,8 13,9 8,4 7,9 8,7 7,7 8,7 12,8 10,9 8,4 11,9 10,0 12,2 10,2 10,3 10,1 9,7 9,9 10,1 11,4 10,8 11,7 10,6 10,8 11,1 11,5
Gemiddelde inschrijfduur aanbodmodel starters per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vianen Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Eindtotaal
2017 2018 2019 2020 2021 2022 10,3 10,2 12,4 7,6 8,7 11,7 9,5 10,1 9,9 11,6 11,6 11,5 7,0 7,6 9,2 8,7 8,5 9,9 8,2 8,2 9,7 9,5 9,3 9,3 9,2 9,8 10,1 10,2 11,8 12,1 6,7 6,4 7,2 6,7 8,7 10,8 6,3 8,2 9,8 7,8 11,1 9,1 8,9 9,5 10,1 11,6 11,3 11,9 6,4 8,9 6,3 9,2 10,1 10,1 9,2 10,1 10,5 10,4 11,1 11,8 9,6 9,6 11,0 11,5 11,7 11,4 8,1 7,9 8,3 9,6 11,5 11,0 8,7 10,3 10,0 10,7 10,2 12,3 8,2 8,7 9,2 8,5 8,8 11,1 7,7 8,6 8,8 10,2 12,0 11,9 7,5 8,6 8,9 9,0 10,2 10,2 8,6 9,2 9,9 10,3 10,9 11,1
ente
Verhuringen loting per gemeente Gemeente 2018 2019 2020 2021 2022 Bunnik 2 2 3 De Bilt 8 De Ronde Venen 13 25 24 Houten 1 5 8 IJsselstein Lopik 3 2 Montfoort 1 4 2 3 Nieuwegein 41 36 36 33 18 Oudewater 1 Stichtse Vecht 10 27 22 12 Utrecht 190 185 230 413 181 Utrechtse Heuvelrug 1 Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
4
26 262
8 1 1 31 279
10 1 26 23 383
4 1 31 30 574
3 24 36 304
Gemiddeld aantal reacties loting per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018
841
623
473 127
302 473
2019
2020 2021 2022 639 1.111 1.551 1.887 658 762 992 602 842
237 776
387 414 999
719 1.017 720 1.107 203 320 485 449 382 401 690 765 785 704 982
485 866 1.155 247 1.198 1.014 866 464 961 1.205 1.033
1.506 1.820 2.052 1.604 1.383 1.109 1.740 1.555
Weigeringsgraad loting per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018
2019 2020 2021 2022 1,5 0,5 0,0 1,0 0,3 1,9 1,0 1,6 0,8 1,0 0,3 0,6
1,0
0,5 1,5
0,8 0,7
1,0 1,1 0,5 0,5 2,0 0,9 1,0 0,0 0,5 0,6
1,3 1,3 0,7 0,6 0,7
2,0 0,0 0,9 9,0 1,0 0,8
0,8 1,0 1,0 0,6 0,7
1,5 0,0 1,1 0,7 0,9
0,3 1,0 1,8 0,7 0,3 0,8 0,8 0,8
Gemiddelde inschrijfduur loting per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018
2019
2020 2,2
0,2
2,4
2,5 4,1
2,4
1,3 3,1
2,4 2,8 3,0
2,7 2,0
2,0 2,6
3,1 2,5 3,8 2,6 0,4 0,5 2,7 2,6
2021 3,4 2,1 1,9
3,3 3,2
0,5 2,7 3,5 0,2 2,9 3,2
2,8 2,9 2,7 2,3 3,1
1,9 6,6 2,8 2,7 3,1
Verhuringen loting 2022 Gemeente
FLM
3,6 3,1 Houten
1
3,7 Montfoort 2,9 Nieuwegein
18
3,4 Stichtse Vecht 4,0 Utrecht
69
Utrechtse Heuvelrug
2,7 Vijfheerenlanden
3
Wijk bij Duurstede
3,3 Woerden 2,6 Zeist 3,6 Totaal
14 105
WRB
Totaal
4
5
1 18
1 36
10 116 1 5 1 1 17 174
10 185 1 8 1 1 31 279
Gemiddelde zoektijd aanbodmodel doorstromers per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vianen Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018 2019 2020 2021 2022 7,3 6,7 7,7 6,2 6,2 4,4 5,8 6,5 6,2 6,3 3,7 3,9 3,9 3,9 3,7 4,9 4,5 4,2 4,9 4,5 4,4 2,6 4,3 5,4 5,3 3,8 5,0 4,2 2,9 3,2 5,2 5,8 5,8 3,0 6,6 4,5 4,1 5,4 5,3 5,6 2,6 4,1 4,6 4,6 3,1 5,2 5,8 5,4 4,5 5,4 5,9 6,3 6,3 5,4 6,3 5,2 5,1 6,2 6,0 5,7 4,3 4,6 5,0 6,4 3,9 5,2 3,8 3,9 4,0 2,8 4,4 4,5 5,2 4,3 3,4 4,7 5,2 5,0 5,9 4,6 5,1 5,3 5,6 5,3 5,2
Gemiddelde zoektijd aanbodmodel starters per gemeente Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vianen Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2018 2019 2020 2021 2022 7,7 2,6 5,3 6,3 3,6 4,7 6,1 6,1 5,5 4,6 3,2 3,3 3,2 4,7 3,7 4,4 4,5 3,3 4,5 3,8 5,3 5,5 6,5 6,6 5,3 3,9 2,8 3,8 4,7 3,9 2,4 3,3 5,9 3,7 4,5 5,2 6,0 7,0 5,3 5,0 2,7 2,3 3,1 5,0 4,1 5,4 6,0 5,9 5,1 4,9 6,0 6,8 6,4 5,8 5,3 4,0 5,8 5,1 6,0 4,0 5,3 5,5 4,3 6,7 3,9 5,4 4,3 3,9 5,2 4,9 3,8 4,9 6,6 5,0 3,7 4,5 5,0 5,4 5,0 4,1 5,0 5,5 5,7 5,4 4,6
Gemiddelde inschrijfduur en zoektijd aanbodmodel regionaal per kwartaal
Gemiddelde wacht- en zoektijd 14,0 12,0 10,0 8,0 6,0 4,0 2,0 0,0
2015-1 2015-2 2015-3 2015-4 2016-1 2016-2 2016-3 2016-4 2017-1 2017-2 2017-3 2017-4 2018-1 2018-2 2018-3 2018-4 2019-1 2019-2 2019-3 2019-4 2020-1 2020-2 2020-3 2020-4
Kwartaal Inschrijfduur Zoektijd 2015-1 8,7 4,1 2015-2 8,6 4,1 2015-3 8,1 4,1 2015-4 9,2 3,9 2016-1 8,6 4,2 2016-2 8,6 4,3 2016-3 8,7 4,3 2016-4 9,1 4,7 2017-1 9,2 4,6 2017-2 9,7 4,7 2017-3 9,5 4,9 2017-4 9,2 4,5 2018-1 9,6 4,6 2018-2 9,6 4,5 2018-3 10,1 5,1 2018-4 10,8 5,0 2019-1 10,1 5,1 2019-2 9,8 5,0 2019-3 10,1 5,1 2019-4 10,2 4,8 2020-1 10,1 5,0 2020-2 10,7 5,5 2020-3 10,3 5,8 2020-4 10,6 5,2 2021-1 10,5 5,4 2021-2 10,8 5,5 2021-3 11,0 5,8 2021-4 11,3 5,7 2022-1 11,4 5,2 2022-2 11,5 5,3 2022-3 11,1 5,5 2022-4 10,8 5,2
Inschrijfduur
Zoektijd
Linear(Inschrijfduur)
duur
2016-1 2016-2 2016-3 2016-4 2017-1 2017-2 2017-3 2017-4 2018-1 2018-2 2018-3 2018-4 2019-1 2019-2 2019-3 2019-4 2020-1 2020-2 2020-3 2020-4 2021-1 2021-2 2021-3 2021-4 2022-1 2022-2 2022-3 2022-4
Gemiddelde wacht- en zoektijd
Zoektijd Linear(Inschrijfduur) Linear(Zoektijd)
Verhuisstromen
Lokaal zoekend
1
7
1 126 1
1 1 3 4 19 1 2 1 1 6
1
4 6 7 11 22 6
1
1 5 10 3 2
23
4 5 18 241 13 1 1 1 3 1 39 4 5 2 1 1 4 141 30 8 23 21 2 51 2 61 5 2 2 3 2 4 1 8 3 3 1 10 8 1 1 2 3 2 2 1 4 4 4 1 4 5 6 5 19 2 8 5 1 12 13 68 186 157 287 148 43 35 384 42 268 69% 58% 80% 75% 55% 44% 66% 63% 93% 23% 1 1 10 2
Wijk bij Duurstede
Vijfheerenlanden
Utrechtse Heuvelrug
Utrecht
Stichtse Vecht
Oudewater
Nieuwegein
1 3 2 2 81 4
Montfoort
6 2 3 215 4 1
Lopik
IJsselstein
1 108 3 3 1
Houten
47
De Ronde Venen
De Bilt
10 13 61 29 24 3 6 45 6 21 278 31 12 16 41 58 654
Bunnik
Eenheid gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Total
Buiten regio
Herkomst gemeente
15 8 1 1 47 1 1 31 1 2 1 41 4 5 3 29 2 3 6 2 1 5 3 108 3 11 2 7 45 1 1 1.791 19 15 5 26 73 1 1 30 65 2 13 8 1 62 26 6 2 1 110 21 5 5 2.330 146 114 89 1% 0% 1% 1%
Totaal wijkt af ten opzichte van tabel 25 en 29 wegens toewijzingen aan instellingen Correcties Woonin en Cazas er ook nog uitfilteren.
8 5
10 15 13 13 3
3 2 4 1 19 2 2 116 2 165 1%
2 7 3 3 56 12 6 2 4 219 368
wijzingen aan instellingen
Totaal
Zeist
Woerden 1
107 202 270 339 176 45 40 468 68 232 2397 166 149 116 224 485 5484
Toewijzingen Van Groot naar Beter Gemeente Bunnik De Bilt De Ronde Venen Houten IJsselstein Lopik Montfoort Nieuwegein Oudewater Stichtse Vecht Utrecht Utrechtse Heuvelrug Vijfheerenlanden Wijk bij Duurstede Woerden Zeist Totaal
2021 0 34 11 18 24 2 2 47 3 41 161 18 19 9 23 38 450
2022 2 16 16 22 20 0 1 32 6 23 95 8 13 9 9 26 298
2014 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2015 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2016 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2017 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2018 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2019 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer 2020 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer
135482 59,9% 56013 24,8% 17922 7,9% 11363 5,0% 5479 2,4% 226259 142814 61,2% 55848 23,9% 17901 7,7% 11380 4,9% 5439 2,3% 233382 150610 62,6% 55677 23,1% 17734 7,4% 11210 4,7% 5376 2,2% 240607 160569 64,0% 55927 22,3% 17665 7,0% 11217 4,5% 5373 2,1% 250751 179525 68,3% 60506 23,0% 12102 4,6% 7005 2,7% 3613 1,4% 262751 189022 68,8% 61612 22,4% 12803 4,7% 7373 2,7% 3837 1,4% 274647 197966 68,8% 63016 21,9% 14226 4,9% 8095 2,8% 4301 1,5% 287604
2021 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer
203649 70,8% 63860 22,2% 15262 5,3% 8839 3,1% 4787 1,7% 296397
2022 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen of meer
211.071 73,4% 64.625 22,5% 15.940 5,5% 9.177 3,2% 5.048 1,8% 305.861
Kolom1 2020 Aantal reacties 930.972 Actief wozo 47.378 Gem. aantal reacties per wozo 19,6
2021 2022 1.230.960 1.204.143 57.283 21,5 21,0
Nieuwe inschrijvingen met behoud 75% inschrijfduur Meetperiode halfjaar 20192 20201 20202 20211 20212 20221 20222 Totaal
Aantal 1.540 1.251 1.518 1.566 1.432 1.989 1.784 11.080
Toewijzingen aan woningzoekenden met behoud 75% inschrijfduur Meetperiode jaar 2019 2020 2021 2022 Totaal
Aantal 76 175 283 306 840
Aantallen eerdere jaren gecorrigeerd. Betere manier van rapporteren in WoningNet beschikbaar.