09c.2 Bijlage 2 Akoestisch onderzoek Econsultancy
Tekst van het document
AKOESTISCH ONDERZOEK VENLOSEWEG TE HORST
Rapport akoestisch onderzoek Venloseweg te Horst Opdrachtgever
Beusmans en Jansen Adviseurs Steeg 12 5975 CE Sevenum
Rapportnummer Versienummer
12125.001 D4
Status
Eindversie
Datum
26 maart 2021
Vestiging
Limburg Rijksweg Noord 39 6071 KS Swalmen 088 - 5001600 swalmen@econsultancy.nl
Opsteller
ing. M. de Loos
Paraaf
Kwaliteitscontrole
R.A.F. Smeets, BASc BEd
Paraaf
Kwaliteitszorg Econsultancy werkt volgens een dynamisch kwaliteits- en milieusysteem, zoals beschreven in het kwaliteits- en milieuhandboek. Ons kwaliteits- en milieusysteem is gecertificeerd volgens de eisen in de NEN-EN-ISO 9001.
INHOUDSOPGAVE 1
INLEIDING .................................................................................................................................. 1
2
BEDRIJVEN EN MILIEUZONERING .......................................................................................... 2 2.1 2.2
3
VIGERENDE BESTEMMINGSPLANNEN .................................................................................. 3 3.1 3.2 3.3
4
Venloseweg 70A ............................................................................................................... 5 Venloseweg 70B ............................................................................................................... 6 Venloseweg 72 ................................................................................................................. 7
NADER AKOESTISCH ONDERZOEK ....................................................................................... 8 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5
6
Buitengebied Horst a/d Maas ........................................................................................... 3 Peelkernen........................................................................................................................ 3 Werkgelegenheidsgebieden I ........................................................................................... 3
ANALYSE ................................................................................................................................... 5 4.1 4.2 4.3
5
Gebiedstypering................................................................................................................ 2 Richtafstanden .................................................................................................................. 2
Uitgangspunten................................................................................................................. 8 Ambulancepost Venloseweg 70A ..................................................................................... 9 Hermle, Venloseweg 70D ............................................................................................... 10 Van Osch, Venloseweg 72 ............................................................................................. 11 Woon- en leefklimaat ...................................................................................................... 13
CONCLUSIE ............................................................................................................................. 16
12125.001
1
INLEIDING
De familie Van Tilburg is voornemens de woningen aan de Venloseweg 70A en 70B te herbestemmen van bedrijfswoning naar woning van derden. De gemeente Horst aan de Maas heeft in een principebesluit aangegeven mee te willen werken aan de bestemmingsplanwijziging, mits ook de bedrijfswoning Venloseweg 72A wordt omgezet naar een reguliere woning van derden. De woningen zijn gelegen aan de rand van bedrijventerrein Hoogveld. Daarom is indicatief onderzocht of deze bedrijvigheid een belemmering vormt voor de woningen en of het plan een belemmering kan vormen voor de bedrijvigheid. De VNG-publicatie Bedrijven en milieuzonering (2009) dient hierbij als onderlegger. In figuur 1.1 is de situering van de betreffende woningen weergegeven.
Figuur 1.1 Woningen Venloseweg
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 1 van 16
2
BEDRIJVEN EN MILIEUZONERING
Bij een bestemmingsplanwijziging biedt de VNG-publicatie Bedrijven en milieuzonering (2009) een handreiking voor het toepassen van een goede ruimtelijke ordening. De publicatie geeft voor verschillende bedrijfsmatige activiteiten en milieuthema’s een richtafstand. Is de afstand tussen de geplande woningbouw en bedrijvigheid kleiner dan de richtafstand, dan is een uitgebreid onderzoek gewenst. Het doel van dit onderzoek is het in kaart brengen van de richtafstanden van bedrijvigheid rondom het plan. 2.1 Gebiedstypering De publicatie maakt voor de beoordeling onderscheid in twee gebiedstypen. Een rustige woonwijk is een woonwijk, die is ingericht volgens het principe van functiescheiding. Afgezien van wijkgebonden voorzieningen komen vrijwel geen andere functies (zoals bedrijven of kantoren) voor. Langs de randen (in de overgang naar mogelijke bedrijfsfuncties) is weinig verstoring door verkeer. Een vergelijkbaar omgevingstype qua aanvaardbare milieubelasting is een rustig buitengebied (eventueel inclusief verblijfsrecreatie), een stiltegebied of een natuurgebied. Een gemengd gebied is een gebied met een matige tot sterke functiemenging. Direct naast woningen komen andere functies voor zoals winkels, horeca en kleine bedrijven. Ook lintbebouwing in het buitengebied met overwegend agrarische en andere bedrijvigheid kan als gemengd gebied worden beschouwd.
Geluid is voor de te hanteren afstand van milieubelastende activiteiten veelal bepalend. De woningen zijn momenteel aangeduid als bedrijfswoningen aan de rand van een bedrijventerrein en gelegen binnen de wettelijke geluidszone1 van de A73. Daarom wordt het gebied getypeerd als gemengd gebied. 2.2 Richtafstanden In de publicatie worden per milieucategorie richtafstanden gesteld zoals weergegeven in tabel 2.1. Tabel 2.1 Richtafstanden per categorie milieucategorie 1 2 3.1 3.2 4.1 4.2 5.1 5.2 5.3 6
afstand in gemengd gebied [m] 0 10 30 50 100 200 300 500 700 1.000
De weergegeven afstanden geven de grootste van de afstanden met betrekking tot geur, stof, geluid of gevaar weer. Binnen de diverse categorieën is vaak een specifiek thema maatgevend voor de afstand, maar in dit onderzoek wordt in beginsel de grootste afstand gehanteerd tenzij het bestemmingsplan aanleiding geeft om hiervan af te wijken. In de Staat van bedrijfsactiviteiten behorend bij een bestemmingsplan worden doorgaans alleen de afstanden voor rustig gebied weergegeven.
1 artikel 74 Wet geluidhinder, in dit geval 400 meter aan weerszijden.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 2 van 16
3
VIGERENDE BESTEMMINGSPLANNEN
In figuur 3.1 zijn de bestemmingsplannen in de omgeving van de woningen weergegeven. Het plangebied is weergegeven als geel vlak in het midden van de afbeelding. In de volgende paragrafen wordt elk bestemmingsplan afzonderlijk toegelicht.
Figuur 3.1 Bestemmingsplannen rondom het plangebied
3.1 Buitengebied Horst a/d Maas Het bestemmingsplan is vastgesteld in 2017. De herziening van het bestemmingsplan is recent in ontwerp vastgesteld. Venloseweg 72A is gelegen op minder 10 meter tot het bestemmingsplan. De overige woningen zijn gelegen op ten minste 50 meter afstand tot de bestemmingsplangrenzen. Het bestemmingsplan bestaat voornamelijk uit de bestemmingen Wonen, Agrarisch met waarden en Verkeer. De meest nabijgelegen bedrijfsbestemming bevindt zich op circa 350 meter ten zuiden van de woningen. Vanuit dit bestemmingsplan zijn geen belemmeringen aanwezig. 3.2 Peelkernen Dit bestemmingsplan dateert uit 2009. In de directe omgeving van de woningen zijn de bestemmingen Wonen en Verkeer aanwezig. Venloseweg 57, ten noorden van de woningen, is bestemd als bedrijf (Melderloseweg 6) met bedrijfswoning. Het bestemmingsplan laat enkel bedrijven in categorie 1 en 2 uit de bijbehorende Staat van Bedrijfsactiviteiten toe. De richtafstand voor dergelijke inrichting bedraagt 10 meter in gemengd gebied. De afstand van de woningen tot de bestemming bedraagt circa 25 meter. Vanuit dit bestemmingsplan zijn geen belemmeringen aanwezig. 3.3 Werkgelegenheidsgebieden I De woningen zijn gelegen in dit bestemmingsplan.
Het gebied tussen de Venloseweg en Expeditiestraat heeft de bestemming Bedrijf, met daaraan gekoppeld de specifieke bestemmingen ‘bedrijf van categorie 2’ en ‘bedrijf tot en met categorie 3.2 uitgesloten. Binnen dit vlak zijn echter wel nog bedrijven van categorie 3.1 en 4.1 mogelijk, zie figuur 3.2.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 3 van 16
Figuur 3.2 Detail Bestemmingsplan Werkgelegenheidsgebieden
Relevant zijn de bestemmingen in categorie 3.1 en 4.1 en de kantoorfunctie. Deze laatste staat in de regels van het bestemmingsplan omschreven als “een reclamekantoor en/of daarmee qua milieueffecten gelijk te stellen bedrijven en/of activiteiten”. In de Staat van Bedrijfsactiviteiten behorend bij het bestemmingsplan kunnen de typen inrichtingen zoals in tabel 3.1 vermeld hieraan gekoppeld worden. Tabel 3.1 Richtafstanden “reclamekantoor” omschrijving kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen grafische afwerking grafische reproductie en zetten overige grafische activiteiten
geur 10 0 30 30
stof 0 0 0 0
geluid 30 10 10 30
gevaar 0 0 10 10
De in tabel 3.1 genoemde richtafstanden zijn van toepassing in rustig gebied. In gemengd gebied kan de richtafstand 1 stap worden teruggebracht, waarmee de grootste richtafstand 10 meter bedraagt. De percelen met bestemming tot categorie 3.1 en 4.1 zijn eigendom van de initiatiefnemer. Deze heeft aangegeven de bestemming te willen wijzigen voor zover dat mogelijk en/of noodzakelijk blijkt. De woning Venloseweg 70A doet tevens dienst als ambulancepost. Deze functie past niet in het vigerend bestemmingsplan. Specifiek voor dergelijke bestemmingen is in de VNG-publicatie geen richtafstand opgenomen. Voor ziekenhuizen geldt een richtafstand (in rustig gebied) van 30 meter voor geluid en 10 meter voor gevaar en geur, terwijl voor een brandweerkazerne een richtafstand (in gemengd gebied) van 50 meter geldt voor geluid. De laatste is meer representatief te noemen gelet op de noodzaak tot uitrukken van voertuigen met gebruik van zwaailicht en sirene.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 4 van 16
4
ANALYSE
4.1 Venloseweg 70A In figuur 4.1 zijn richtafstanden van 10 en 30 meter, behorend bij milieucategorie 2 en 3.1, geprojecteerd rondom de woning en ambulancepost.
Figuur 4.1 Richtafstanden tot Venloseweg 70A.
De bedrijfslocatie Venloseweg 70D is gelegen binnen 10 meter afstand tot het totale object Venloseweg 70A. In de praktijk is aan de zuidzijde van de woning de ambulancepost gevestigd, en is het woongedeelte op meer dan 10 meter afstand gelegen. Bovendien is het gebouwdeel van het bedrijf dat binnen 10 meter afstand is gelegen bedoeld als kantoorruimte. Daarom wordt gesteld dat het bestemmen van Venloseweg 70D voor gemiddeld moderne bedrijven van categorie 2 geen negatief effect heeft op het woon- en leefklimaat. Een groot deel van Venloseweg 70D is echter gelegen binnen de richtafstand van 30 meter. Inrichtingen hoger dan categorie 2 kunnen zich hier niet vestigen, tenzij wordt aangetoond dat de bedrijfsmatige activiteiten qua geluidsemissie vergelijkbaar zijn met de activiteiten van inrichtingen in categorie 2. In de loods zijn momenteel de inrichtingen gevestigd zoals weergegeven in tabel 4.1. Tabel 4.1 Inrichtingen Venloseweg 70D inrichting omschrijving Hermle Nederland B.V. groothandel in gereedschapswerktuigen D-style vervaardiging van meubels
SBI-code 4662 3109
SBI-code 466.2 heeft volgens de VNG-publicatie een richtafstand van 30 meter. Daarom wordt in hoofdstuk 5 nader ingegaan op deze inrichting in relatie tot Venloseweg 70A als woning van derden.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 5 van 16
Gezien vanuit de ambulancepost zijn meerdere woningen gelegen binnen de richtafstand van 30 meter. Daarom is voor deze bestemming nader onderzoek uitgevoerd, dat in hoofdstuk 5 wordt beschreven. SBI-code 3109 (of 310.9) wordt in de tabel met richtafstanden niet genoemd. Code 301 (meubelfabrieken) is aangemerkt als milieucategorie 3.2, hetgeen in strijd zou zijn met het bestemmingsplan. Meubelstoffeerders met een bruto oppervlak tot 200 m² vallen in categorie 1 met richtafstand 0 meter, terwijl ‘vervaardiging van overige goederen, niet eerder genoemd’ in categorie 3.1 valt, met een richtafstand van 30 meter. De activiteiten van D-style vinden op meer dan 30 meter afstand tot Venloseweg 70A plaats. Nader onderzoek wordt derhalve niet noodzakelijk geacht. 4.2 Venloseweg 70B In figuur 4.2 zijn richtafstanden van 10 en 30 meter, behorend bij milieucategorie 2 en 3.1, geprojecteerd rondom de woning.
Figuur 4.2 Richtafstanden tot Venloseweg 70B.
Het perceel Venloseweg 72 is gelegen binnen 10 meter afstand tot de woning Venloseweg 70B. De inrichting is bij de Kamer van Koophandel geregistreerd onder SBI-code 7311. Deze code wordt niet expliciet in de tabel met richtafstanden genoemd, maar de inrichting op nummer 72 valt volgens het bestemmingsplan in milieucategorie 2. Daarom is nader onderzoek gewenst. Dit onderzoek wordt in hoofdstuk 5 beschreven. Het gebouw Venloseweg 70D is net binnen 30 meter afstand gelegen. De richtafstand van 30 meter ten opzichte van nummer 70A is gezien de situering van de activiteiten en de geluidgevoelige bestemmingen echter maatgevend. Daarom wordt verwezen naar het gestelde in de vorige paragraaf.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 6 van 16
Venloseweg 70C ligt op meer dan 10 meter afstand, maar voor ongeveer de helft op minder dan 30 meter. Wanneer de bestemming van dit gebouw wordt of kan worden begrensd op categorie 2, is nader onderzoek niet noodzakelijk. In de loods zijn momenteel de inrichtingen gevestigd zoals weergegeven in tabel 4.2. Tabel 4.2 Inrichtingen Venloseweg 70C inrichting omschrijving kantoor momenteel vacant De Kunst van Wonen & Leven industrieel en productontwerp GN Handelsonderneming handelsbemiddeling in machines etc
SBI-code div 74102 4614
Geen van de genoemde SBI-codes komt voor in de tabel met richtafstanden. Wel is af te leiden dat de richtafstand voor kantoren 0 meter bedraagt. Code 74 is van toepassing op ten hoogste milieucategorie 2, met een richtafstand van 10 meter. Code 461 heeft betrekking op handelsbemiddeling (kantoren) en heeft een richtafstand van 0 meter. Nader onderzoek is derhalve niet noodzakelijk. 4.3 Venloseweg 72 Reclamebedrijf van Osch beschikt over een bedrijfswoning, die wordt afgesplitst van de inrichting en wordt bestemd als reguliere woning van derden. In figuur 4.3 zijn wederom de richtafstanden van 10 en 30 meter geprojecteerd, ditmaal rondom de af te splitsen woning Venloseweg 72A.
Figuur 4.3 Richtafstanden tot Venloseweg 72A.
Uit de figuur blijkt dat feitelijk alleen de ‘eigen inrichting’ relevant is voor deze woning. In hoofdstuk 5 wordt hier verder op ingegaan.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 7 van 16
5
NADER AKOESTISCH ONDERZOEK
5.1 Uitgangspunten Op grond van de bevindingen zoals beschreven is nader onderzoek uitgevoerd naar de volgende inrichtingen: - Venloseweg 70A - Venloseweg 70D - Venloseweg 72 Met elk van de betreffende inrichtingen is de representatieve bedrijfssituatie schriftelijk afgestemd en akkoord bevonden. In bijlage 1 zijn de betreffende documenten opgenomen. Toets goede ruimtelijke ordening De VNG-publicatie stelt in bijlage 5 een stappenplan voor bij de ruimtelijke inpassing van woningen of bedrijven in elkaars nabijheid. In stap 1 worden richtafstanden gekoppeld aan bedrijfsmatige activiteiten. Wanneer zich binnen die richtafstand woningen bevinden, wordt in stap 2 een richtwaarde gehanteerd voor de geluidsbelasting als gevolg van deze activiteiten. De richtwaarde, weergegeven in tabel 5.1, is afhankelijk van het gebiedstype van de betreffende woningen. Eerder is beargumenteerd dat sprake is van gemengd gebied. Wanneer de richtwaarde wordt overschreden, kan in stap 3 een hogere richtwaarde worden toegestaan. Om te oordelen dat desondanks sprake is van een goed woon- en leefklimaat, zal deze stap moeten worden onderbouwd. Hierbij moet ook aandacht worden besteed aan cumulatie van geluid. Eventueel vigerend geluidbeleid kan hierin eveneens een rol spelen. Het toestaan van nog hogere richtwaarden is doorgaans alleen mogelijk op basis van grondig en vergaand onderzoek.
Tabel 5.1 Overzicht richtwaarden Bedrijven en milieuzonering voor gemengd gebied [dB(A)] dagperiode avondperiode langtijdgemiddeld beoordelingsniveau (stap 2) 50 45 maximale geluidniveau (stap 2) 70 65 indirecte hinder (stap 2) 50 45 langtijdgemiddeld beoordelingsniveau (stap 3) 55 50 maximale geluidniveau (stap 3) 70 65 indirecte hinder (stap 3) 65 60
nachtperiode 40 60 40 45 60 55
Wanneer stap 3 wordt toegepast wordt bij de beoordeling van het maximale geluidniveau het geluid als gevolg van aan- en afrijdend verkeer buiten beschouwing gelaten. Toets Activiteitenbesluit Bij toetsing aan de richtwaarden worden geen activiteiten buiten beschouwing gelaten zoals bijvoorbeeld in het Activiteitenbesluit wel van toepassing is. Zo maakt het Activiteitenbesluit een uitzondering voor het maximale geluidniveau als gevolg van “het uitrukken van motorvoertuigen ten behoeve van ongevallenbestrijding, … brandbestrijding, … en het vrijmaken van de weg na een ongeval” en laaden losactiviteiten in de dagperiode. Hoewel het Activiteitenbesluit uiteindelijk wel van toepassing is op de bedrijfsmatige activiteiten, is in deze ruimtelijke procedure de VNG-publicatie leidend. Tabel 5.2 Overzicht grenswaarden Activiteitenbesluit [dB(A)] langtijdgemiddeld beoordelingsniveau maximale geluidniveau langtijdgemiddeld beoordelingsniveau (woning op bedrijventerrein) maximale geluidniveau (woning op bedrijventerrein)
Rapport 12125.001 versie D4
dagperiode 50 70 55 75
avondperiode 45 65 50 70
nachtperiode 40 60 45 65
Pagina 8 van 16
Modellering De berekeningen zijn uitgevoerd conform methode II.8 van de Handleiding meten en rekenen industrielawaai (VROM, 1999) met behulp van het softwarepakket Geomilieu versie 5.21. In het model is de inrichting en de directe omgeving opgebouwd door middel van gebouwen, bodemgebieden, geluidsbronnen en toetspunten. In bijlage 1 zijn de invoergegevens van het overdrachtsmodel opgenomen. Voor geluiden met een bovengemiddelde kans op hinder moet een toeslag op het berekend equivalent geluidsniveau worden toegepast. Hieronder vallen tonale geluiden, muziekgeluid, impulsgeluid en intermitterend geluid. Voorwaarde is dat het geluid als zodanig op de plaats van beoordeling herkenbaar moet zijn. In dat geval wordt voor dat deel van de periode dat het geluid zich voordoet een toeslag van 5 of 10 dB toegepast. Het uitrukken van een voertuig met sirene en de achteruitrijsignalering van een vrachtwagen worden gezien als tonaal geluid, waarvoor een toeslag van 5 dB moet worden toegepast gedurende de tijd dat de bron in werking is. Deze toeslag is (indien van toepassing) middels een negatieve groepsreductie op de berekeningsresultaten toegepast. In bijlage 2 zijn de berekeningsresultaten weergegeven. Volgens de systematiek van de Handreiking wordt in de dagperiode enkel op begane grond getoetst, terwijl in de avond- en nachtperiode enkel op bovengelegen verdiepingen wordt getoetst.
5.2 Ambulancepost Venloseweg 70A De woning op dit perceel doet dienst als ‘bedrijfswoning’ bij de ambulancepost. Dagelijks vindt om 7.30 uur een dienstwissel plaats, waarna de volgende ploeg 24 uur op post blijft. Op het perceel worden 2 voertuigen gestationeerd achter de woning, onder het afdak. Het achterste (zuidelijk) deel van het pand is bedoeld als garage en opslagruimte, en niet geschikt als verblijfsruimte. In geval van calamiteiten zal een ambulance via de toegangsweg tussen nummer 70A en 70B de Venloseweg oprijden en naargelang behoefte in oostelijke of westelijke richting rijden. Op een gemiddelde dag (representatieve bedrijfssituatie) is het mogelijk dat in elke periode 1x wordt uitgerukt. In werkelijkheid zal het aantal oproepen gemiddeld beduidend lager zijn. Slechts in uitzonderlijke gevallen zal in 1 etmaalperiode meermaals worden uitgerukt. In beginsel wordt uitgegaan van uitrukken met prioriteit A1 in elke periode2. De gehanteerde bronvermogens zijn gebaseerd op beschikbare kentallen en de Regeling optische en geluidssignalen 2009. In incidentele gevallen kan de bedrijfswoning worden gebruikt voor vergaderingen, waarbij ambulancemedewerkers van andere posten op locatie komen. Deze situatie is dermate incidenteel dat hier niet verder op ingegaan wordt.
De verkeersaantrekkende werking bestaat alleen uit het uitrukken van 1 ambulance per periode (met signalering) en 1 terugkerend voertuig per periode. Feitelijk is de weg met klinkerverharding tussen nummer 70A en 70B geen eigen terrein en kan ook door bedrijven op nummer 70C en 70D als toegangsweg worden gebruikt. Omdat er ook een hek aanwezig is waardoor de weg alleen toegang geeft tot 70A, wordt deze weg als onderdeel van het eigen terrein aangemerkt. De ambulancepost heeft een gedragsregel die het voeren van sirene beperkt tot ‘strikt noodzakelijk’ in het kader van verkeersveiligheid. Overdag kan dit bij het betreden van de Venloseweg noodzakelijk zijn, in de avond- en nachtperiode is dat normaliter pas ter hoogte van de rotonde met de N556. Het parkeerterrein tussen nummer 70A en 70C wordt zowel door medewerkers van de ambulancepost als medewerkers van Hermle (zie paragraaf 5.3) gebruikt en is niet direct aan één van beide toe 2. Meldingen worden ingeschaald als A1, A2 en B. Alleen bij ‘prio 1’ (spoed) mag een uitrukkend voertuig zonder toestemming van de centrale zwaailicht en sirene voeren.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 9 van 16
te kennen. Uitgegaan wordt van vier voertuigbewegingen in de dagperiode van en naar de Venloseweg. In onderstaande tabel is het langtijdgemiddeld beoordelingsniveau weergegeven, waarbij in de dagperiode rekening wordt gehouden met de tonaliteitstoeslag vanwege het voeren van sirene. Tabel 5.3 Langtijdgemiddeld beoordelingsniveau als gevolg van de ambulancepost in [dB(A)] woning dagperiode avondperiode nachtperiode Venloseweg 51 56 27 24 Venloseweg 68 45 19 16 Venloseweg 70 47 21 18 Venloseweg 70B 63 33 30
In de dagperiode leidt het voeren van sirene op eigen terrein tot een overschrijding van de richtwaarde ter plaatse van de woningen 70B en 51. Zonder het voeren van signalering wordt aan de richtwaarde uit stap 2 en de grenswaarde uit het Activiteitenbesluit voldaan. Ter plaatse van andere woningen en in de avond- en nachtperiode wordt eveneens aan de richt- en grenswaarde voldaan. Het maximale geluidniveau kan in de dagperiode tot 98 dB(A) bedragen als gevolg van het voeren van sirene op het eigen terrein. Dit is fors hoger dan de richtwaarden uit tabel 5.1. Wel wordt met 68 dB(A) voldaan aan de grenswaarde uit het Activiteitenbesluit. Wanneer de sirene pas na het verlaten van het eigen terrein wordt ingeschakeld kan worden voldaan aan de richtwaarde uit stap 2. In de avond- en nachtperiode treedt een maximaal geluidsniveau van ten hoogste 60 dB(A) op vanwege het sluiten van autoportieren onder de overkapping. Deze waarde voldoet aan de richt- en grenswaarden. Hetzelfde is van toepassing op de geluidsbelasting als gevolg van de verkeersaantrekkende werking (indirecte hinder). Ter plaatse van de woning Venloseweg 51 treedt een geluidsbelasting van 57 dB(A) in de dagperiode op. Hiermee wordt de richtwaarde uit stap 3 overschreden. Ook is het niveau hoger dan het heersend omgevingsgeluid. Dit is uiteraard het doel van het voeren van waarschuwingssignalen.
In de avond- en nachtperiode treedt een niveau van ten hoogste 32 dB(A) respectievelijk 29 dB(A) op, waarmee ruimschoots aan de richtwaarde wordt voldaan. Het treffen van maatregelen anders dan het niet inschakelen van de signalering wordt niet doelmatig geacht. Het voeren van waarschuwingssignalen dient het algemeen belang en wordt bij toetsing aan de grenswaarden uit het Activiteitenbesluit buiten beschouwing gelaten. Aan deze grenswaarden wordt voldaan wanneer ook aan de richtwaarden uit stap 2 wordt voldaan. In de dagperiode is het voeren van sirene noodzakelijk om veilig de Venloseweg te betreden. De kans op slaapverstoring is verwaarloosbaar te noemen. Eventuele schrikreacties worden bewust opgewekt om de aandacht te vestigen op het uitrukkend voertuig met het oog op verkeersveiligheid. In de avond- en nachtperiode is het voeren van sirene pas noodzakelijk ter hoogte van de rotonde, en is er geen onderscheid meer te maken tussen ambulances afkomstig van de post aan de Venloseweg en overige hulpdiensten afkomstig van andere posten die op de rotonde sirene voeren. 5.3 Hermle, Venloseweg 70D De inrichting van Hermle doet dienst als kantoorfaciliteit en trainingscentrum. In de hal staan twee machines opgesteld, die niet zijn bedoeld voor productie maar het opleiden en scholen van medewerkers.
De laagbouw doet dienst als kantoorgebouw voor administratie en verkoop van machines. Incidenteel kan een aanwezige machine worden ontmanteld om in noodgevallen naar een klant te worden verstuurd. De machine wordt via de overheaddeur in de oostgevel op een vrachtwagen geladen met behulp van een bij de vrachtwagen behorende heftruck. Omdat de machine met zorg moeten worden behandeld, zullen geen relevante maximale geluidniveaus optreden. Het transport moet
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 10 van 16
plaatsvinden via de Venloseweg, omdat de manoeuvreerruimte richting de Expeditiestraat te klein is voor de vrachtwagen. De inrichting beschikt aan de noordzijde over 10 parkeerplaatsen voor personenwagens. Een aantal van deze plaatsen is gelegen ter hoogte van een overheaddeur. Personenwagens zullen normaliter wel van en naar de Expeditiestraat rijden. In de oostgevel van de hoogbouw zijn nog enkele overheaddeuren aanwezig. In het dak van de loods is een lichtstraat aanwezig. Voor de emissie van de productiehal naar de omgeving wordt uitgegaan van een binnenniveau van ten hoogste 80 dB(A) en standaard matig isolerende gevel- en dakdelen. De hal is inpandig een grote open ruimte met harde (reflecterende) vloer en binnenwanden, daarom wordt in de berekeningen uitgegaan van een diffusiteitscorrectie van 5 dB. Gelet op de activiteiten in de hal is dit niet de representatieve bedrijfssituatie maar wordt rekening gehouden met de planologische mogelijkheden op het perceel. Om dezelfde reden wordt ook in de avond- en nachtperiode uitgegaan van een dergelijk geluidsniveau in de hal. In onderstaande tabel is het langtijdgemiddeld beoordelingsniveau weergegeven, uitgaand van continue bedrijfsvoering en incidenteel machinetransport in de dagperiode.
Tabel 5.4 Langtijdgemiddeld beoordelingsniveau als gevolg van Hermle in [dB(A)] woning dagperiode avondperiode Venloseweg 70A 46 38 Venloseweg 70B 39 35
nachtperiode 37 35
Uit de tabel blijkt dat ruimschoots kan worden voldaan aan de richt- en grenswaarden. Dit is ook van toepassing op het maximale geluidniveau, dat nergens hoger is dan 59 dB(A). De activiteiten van de inrichting zijn gelijk te stellen aan een inrichting van ten hoogste milieucategorie 2. De inrichting wordt door het transformeren van de woonbestemming niet beperkt in haar mogelijkheden. 5.4 Van Osch, Venloseweg 72 In 2000 is voor deze inrichting een oprichtingsvergunning Wet milieubeheer verleend. In 2002 is de inrichting van rechtswege onder het Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer komen te vallen, dat in 2008 is opgegaan in het Activiteitenbesluit. Daarom zijn in beginsel de algemene voorschriften uit het Activiteitenbesluit op de inrichting van toepassing. In de vergunningsvoorschriften zijn de in tabel 5.5 genoemde grenswaarden met betrekking tot geluid vastgelegd. Tabel 5.5 Vergunningsvoorschriften Van Osch [dB(A)] equivalent geluidsniveau ter plaatse van woningen van derden maximale geluidniveau indirecte hinder
dagperiode 50 70 50
avondperiode 45 65 45
nachtperiode 40 60 40
Naast deze voorschriften is vastgelegd dat de grenswaarden voor maximale geluidniveaus in de dagperiode niet van toepassing zijn op laden en lossen. Gedurende laden en lossen mag de motor van een voertuig, voor zover niet noodzakelijk bij de verlading, niet in werking zijn. Omdat de vergunning van rechtswege is omgezet naar het Activiteitenbesluit (zonder daarbij overigens maatwerkvoorschriften te stellen), zou ter plaatse van de naastgelegen woning Venloseweg 70B een langtijdgemiddeld beoordelingsniveau van 55 dB(A) zijn toegestaan vanwege de ligging op een bedrijventerrein. Door de voorgenomen bestemmingsplanwijziging is de woning niet langer op een bedrijventerrein gelegen en is een grenswaarde van 50 dB(A) van toepassing. De inrichting is alleen in de dagperiode geopend en bestaat uit een productiehal voor reclamematerialen met aan de noordzijde drie overheaddeuren. Achterin de productiehal is een zagerij, die niet actief
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 11 van 16
wordt afgezogen. Centraal op het dak van de hal is mechanische ventilatie geplaatst, die 50% effectief in bedrijf is. De wanden en het dak van het pand bestaan uit kunststof en staal en zijn voorzien van steenwolachtige isolatie. Aan de westgevel zijn op begane grond kantoren en bijeenkomstruimten gelegen, daarom is alleen de bovenste helft van de wand relevant qua geluidsemissie. Het geluidsniveau in het gebouw tijdens werkzaamheden is dusdanig laag dat gehoorbescherming niet nodig is. Conform Arbowetgeving is het geluidsniveau daarom niet hoger dan 80 dB(A). De hal is inpandig een grote open ruimte met harde (reflecterende) vloer en binnenwanden, daarom wordt in de berekeningen uitgegaan van een diffusiteitscorrectie van 5 dB. De overheaddeuren in de noordgevel worden enkel geopend voor het doorlaten van personen en goederen. De inrichting beschikt over een hogedrukreiniger, die ook buiten het gebouw kan worden gebruikt. Vanwege de indeling van het pand zal dat voornamelijk aan de voorzijde plaatsvinden. Uitgegaan wordt van ten hoogste 30 minuten effectief gebruik. De twee eigen bedrijfswagens3 zijn in de dagperiode elk 5% van de tijd in bedrijf op het eigen terrein. Voor de berekeningen wordt uitgegaan van 7 komende en gaande voertuigen. Gemiddeld komen daarnaast per dag 8 voertuigen van derden op het terrein, waaronder ten hoogste 3 vrachtwagens.
Aan de zijde van de Venloseweg zijn 6 parkeervakken aanwezig. In de bestaande situatie zijn er tevens twee parkeervakken naast de huidige bedrijfswoning, deze zullen door de wijzigingen komen te vervallen ten behoeve van de ontsluiting van de woning. De inrichting beschikt niet over een heftruck ten behoeve van laden en/of lossen. Het is mogelijk dat vrachtwagens tijdens het achteruitrijden de signalering inschakelen. Daarom zou op de berekeningsresultaten een toeslag vanwege tonaliteit van 5 dB moeten worden toegepast voor dat deel van de etmaalperiode waarin de tonaliteit zich voordoet. Omdat de bedrijfsduur van het daadwerkelijk achteruitrijden van vrachtwagens zeer beperkt is 4, is de daadwerkelijk toe te passen toeslag verwaarloosbaar te noemen. Langtijdgemiddeld beoordelingsniveau Ook voor Van Osch wordt uitgegaan van de planologisch maximale mogelijkheden, te weten continu bedrijf onder voorwaarde dat ter plaatse van bestaande woningen wordt voldaan aan de voorschriften uit de vergunning5. In onderstaande tabel is het langtijdgemiddeld beoordelingsniveau weergegeven, inclusief de geluidsbelasting op bestaande woningen. Tabel 5.6 Langtijdgemiddeld beoordelingsniveau als gevolg van Van Osch in [dB(A)] woning dagperiode avondperiode Venloseweg 57 45 41 Venloseweg 70B 50 45 Venloseweg 72A 44 44 Venloseweg 74 41 40
nachtperiode 36 40 39 36
Uit de tabel blijkt dat de woning 70B maatgevend is wat betreft de maximaal mogelijke invulling. Wanneer de inrichting in de dagperiode continu in bedrijf is, in de avondperiode 75 % en in de nachtperiode 24 %, wordt voldaan aan de vigerende voorschriften uit de vergunning. De bijdrage van de hogedrukspuit is in de dagperiode veruit maatgevend. Maximale geluidniveau Maximale geluidniveaus vinden in de geschetste situatie in beginsel alleen in de dagperiode plaats. Bij toetsing aan de richtwaarde wordt ter plaatse van Venloseweg 72A op de zijgevel een maximaal geluidsniveau van 76 dB(A) berekend als gevolg van optrekkende vrachtwagens en 75 dB(A) vanwe3 Vergelijkbaar met personenwagens. 4 Opgeteld minder dan 1 minuut per 12 uur. 5 Hoewel Venloseweg 70B transformeert van bedrijfswoning naar woning van derden, is hiervoor in de vergunningsvoorschriften geen onderscheid gemaakt. Voor de nu nog eigen bedrijfswoning zijn uiteraard geen voorschriften vastgesteld, dus kan ondanks optimalisatie toch een hogere geluidsbelasting optreden.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 12 van 16
ge achteruitrijsignalering. Op de zijgevel van Venloseweg 70B treedt een maximaal geluidniveau van 75 dB(A) op vanwege achteruitrijsignalering en 73 dB(A) vanwege remontluchting. Waar ter plaatse van nummer 72A sprake is van een af te splitsen bedrijfswoning, is nummer 70B reeds in de huidige situatie een woning van derden. In essentie treedt bij beide woningen geen verslechtering van het woon- en leefklimaat op, omdat de geschetste bedrijfssituatie in de bestaande situatie reeds mogelijk is binnen het vigerend bestemmingsplan. Vanwege de transformatie van ‘woningen op een bedrijventerrein’ naar ‘woningen’ is onderzocht of de berekende maximale geluidniveaus kunnen worden teruggebracht. Als eerste is een scherm op de grens tussen het bedrijfsperceel en het perceel van de woning 72A onderzocht. Bij een schermhoogte van 2 meter bedraagt het maximale geluidniveau nog ten hoogste 68 dB(A) en voldoet aan de grenswaarde. Wanneer ook aan deze zijde op de perceelsgrens een scherm wordt gerealiseerd van 2 meter hoog, bedraagt het maximale geluidniveau bij elke woning ten hoogste 69 dB(A). Bij toetsing aan het Activiteitenbesluit worden alleen sluitende autoportieren beoordeeld. Als gevolg hiervan treedt ter plaatse van de woning Venloseweg 70B op de zijgevel een niveau van 72 dB(A) op, 2 dB boven de grenswaarde. Ter plaatse van alle overige toetspunten wordt voldaan aan de grenswaarde.
Met de toevoeging van het hierboven genoemd scherm wordt die overschrijding gemitigeerd. In de afweging wordt ook vooruitgekeken naar de introductie van de Omgevingswet in 2022. Bij de invoering van die wet wordt ook de wet- en regelgeving omtrent geluid gemoderniseerd en aangepast aan voortschrijdend inzicht. In het Besluit kwaliteit leefomgeving worden nieuwe grenswaarden (nieuwe term: standaardwaarden) gesteld. Wat opvalt, is dat maximale geluidniveaus in de dagperiode niet langer aan standaardwaarden zijn gebonden, en dat de standaardwaarden in de avond- en nachtperiode hoger zijn dan de huidige grenswaarden. In die context treden er als gevolg van de activiteiten van Van Osch geen overschrijdingen op en zal de bedrijfsvoering onder de Omgevingswet niet worden belemmerd. Indirecte hinder De geluidsbelasting als gevolg van de verkeersaantrekkende werking bedraagt ten hoogste 45 dB(A). Hiermee wordt voldaan aan de richtwaarde. 5.5 Woon- en leefklimaat Ter plaatse is naar verwachting een hoog geluidsniveau als gevolg van verkeerslawaai. De Stationsstraat en Meldersloseweg maken deel uit van de provinciale weg N556 en verbinden de A73 met bedrijventerrein Hoogveld. De Venloseweg wordt door vrachtverkeer gebruikt als alternatieve route uit noordelijke richting vanaf de A73 richting Californië en Trade Port Noord.
Om de geluidsbelasting als gevolg van de hierna beschreven inrichtingen te kunnen relativeren, is de geluidsbelasting als gevolg van wegverkeerslawaai op woningen aan de Venloseweg inzichtelijk gemaakt. De gemeente Horst aan de Maas heeft verkeersintensiteiten voor peiljaar 2030 aangeleverd. De werkdagintensiteiten zijn omgerekend naar weekdagintensiteiten door vermenigvuldiging met een factor 0,9. Vervolgens zijn deze intensiteiten in het model verwerkt in overeenstemming met het Reken- en meetvoorschrift geluid (2012). De rotonde Venloseweg / N556 is gemodelleerd volgens de provinciale beleidsregels6. Voor de verdeling in etmaalperioden en voertuigcategorieën is gebruik gemaakt van standaardverdelingen voor provinciale wegen, stedelijke hoofdwegen en ontsluitingswegen voor bedrijventerreinen. In bijlage 3 zijn de invoergegevens van het overdrachtsmodel weergegeven. In tabel 5.7 zijn de berekeningsresultaten weergegeven als een totale geluidsbelasting als gevolg van alle omliggende wegen. 6 Provinciale Staten van Limburg: Beleidsregels vaststellen en wijzigen hogere waarden Wet geluidhinder, PB 109 (2013).
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 13 van 16
Normaliter wordt de geluidsbelasting als gevolg van wegverkeerslawaai gepresenteerd als een etmaalgemiddelde Lden in dB, maar om te kunnen vergelijken met het langtijdgemiddeld beoordelingsniveau wordt de geluidsbelasting per etmaalperiode weergegeven volgens de systematiek van de Handreiking. Op de resultaten wordt geen aftrek volgens artikel 110g Wet geluidhinder toegepast om de volgende redenen: - de geluidsbelasting wordt gepresenteerd als een gecumuleerde waarde, hierop mag volgens het Reken- en meetvoorschrift geen aftrek worden toegepast; - met het in werking treden van de Omgevingswet zal de aftrek komen te vervallen. Tabel 5.7 Geluidsbelasting als gevolg van wegverkeerslawaai [dB(A)] woning dagperiode avondperiode Venloseweg 51 63 58 Venloseweg 68 62 58 Venloseweg 70 62 58 Venloseweg 70A 59 55 Venloseweg 70B 61 56 Venloseweg 72A 61 55
nachtperiode 53 54 55 52 51 51
In de resultaten is de bijdrage van de A73 niet meegenomen. De woningen liggen op circa 400 meter uit de wegas, op ongeveer dezelfde afstand als de wettelijke zone van de weg. De bijdrage wordt ten opzichte van de weergegeven resultaten niet relevant geacht. Uit de tabel blijkt dat de geluidsbelasting als gevolg van wegverkeerslawaai zo’n 13 dB hoger is dan de richtwaarden voor industrielawaai uit de VNG-publicatie. Een van de methoden om het woon- en leefklimaat te beoordelen is het vaststellen van de milieukwaliteitsmaat of MKM. Hierbij wordt de gecumuleerde geluidsbelasting ingedeeld in klassen van 5 dB, waar een waardeoordeel aan wordt gekoppeld zoals weergegeven in tabel 5.8. Tabel 5.8 Milieukwaliteitsmaat geluidsbelastingsklasse (cumulatief in dB(A)) < 45 46 – 50 51 – 55 56 – 60 61 – 65 66 – 70 > 71
milieukwaliteit zeer goed goed redelijk matig tamelijk slecht slecht zeer slecht
De gecumuleerde geluidsbelasting wordt berekend volgens bijlage I, hoofdstuk 2 van het Reken- en meetvoorschrift geluid (2012). Bij de bepaling van de gecumuleerde geluidsbelasting is rekening gehouden met het wegverkeerslawaai, het langtijdgemiddeld beoordelingsniveau als gevolg van elke inrichting (inclusief signalering van ambulances) en de indirecte hinder als wegverkeerslawaai. Hieruit wordt de etmaalwaarde bepaald en geklasseerd. Behalve toetspunten aan de gevel zijn ook voor de woningen 70A, 70B en 72A ook toetspunten centraal in de tuin gemodelleerd, om het woon- en leefklimaat in het verblijfsgebied buiten de woning te kunnen kwalificeren. Voor deze toetspunten is echter de nachtperiode niet meegewogen, omdat mag worden aangenomen dat bewoners in deze periode slechts incidenteel langdurig buiten zullen verblijven. In figuur 5.1 is de milieukwaliteitsmaat per toetspunt weergegeven.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 14 van 16
Figuur 5.1 Milieukwaliteitsmaat
De milieukwaliteitsmaat variëert van ‘redelijk’ tot ‘slecht’. De kwaliteit ‘slecht’ is van toepassing op de oostgevel en buitenruimte van Venloseweg 70A en de westgevel van Venloseweg 70B, en is het gevolg van het inschakelen van de sirene van een ambulance in de dagperiode. In dat geval zijn de ‘bewoners’ van 70A de inzittenden van de ambulance en derhalve niet aanwezig. Venloseweg 70B beschikt over een gevel met milieukwaliteitsmaat ‘redelijk’ en een buitenruimte ‘matig’. Die laatste kwalificatie houdt eveneens verband met de sirene van een ambulance. Venloseweg 72A beschikt over een gevel en een buitenruimte met milieukwaliteitsmaat ‘redelijk’. Het voeren van sirenes door ambulancepersoneel blijkt van grote invloed op het woon- en leefklimaat. Gesteld wordt dat dit ten hoogste eens per etmaal voor kan komen in het kader van calamiteiten, en bovendien niet dagelijks. Ook wordt gesteld dat de gepresenteerde milieukwaliteitsmaat niet wijzigt als gevolg van de wijziging van de woonbestemming, en derhalve een voortzetting is van de reeds aanwezige milieukwaliteitsmaat. Tot slot wordt geconcludeerd dat elke woning beschikt over ten minste 1 gevel met een milieukwaliteitsmaat ‘redelijk’7 en dat het woon- en leefklimaat aanvaardbaar wordt geacht.
7 Ervan uitgaande dat Venloseweg 70A als ‘bedrijfswoning’ bij de ambulancepost moet worden beschouwd, en beschikt over een aanvaardbare milieukwaliteit wanneer er geen ambulances uitrukken.
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 15 van 16
6
CONCLUSIE
De herbestemming van de bedrijfswoningen Venloseweg 70A, 70B en 72A en de aanwezigheid van een ambulancepost op nummer 70A is in beginsel in strijd met de richtafstanden uit de VNGpublicatie Bedrijven en milieuzonering (2009). Geluid blijkt maatgevend te zijn. Om het woon- en leefklimaat ter plaatse van de woningen te borgen, is nader akoestisch onderzoek uitgevoerd. De realisatie van een ambulancepost aan de Venloseweg 70A leidt in geval van het voeren van lichten geluidssignalen op de ambulance in de dagperiode tot overschrijding van de richtwaarden. Het personeel van de ambulancepost is geïnstrueerd de overlast naar de omgeving zo veel mogelijk te beperken. In het kader van algemeen belang wordt het maximale geluidniveau als gevolg van waarschuwingssignalen niet getoetst aan de grenswaarden uit het Activiteitenbesluit. Omdat de ambulancepost sinds 2013 middels een gedoogconstructie op deze locatie aanwezig is, wordt voorgesteld op basis van klachten uit de omgeving vast te stellen of sprake is van een acceptabele situatie met betrekking tot het woon- en leefklimaat. De inrichting van Hermle, gevestigd aan de Venloseweg 70D, is een inrichting in milieucategorie 3.1.
Uitgaande van de representatieve bedrijfssituatie en rekening houdend met planologische mogelijkheden is ter plaatse van Venloseweg 70A, gelegen binnen de richtafstand tot de inrichting, sprake van een aanvaardbaar woon- en leefklimaat. De overige inrichtingen gevestigd op Venloseweg 70C en 70D zijn inrichtingen van ten hoogste milieucategorie 2. Deze vormen geen belemmering voor het woon- en leefklimaat ter plaatse van de woningen Venloseweg 70A en 70B. Wanneer de betreffende percelen begrensd worden op ten hoogste milieucategorie 2, blijft het woon- en leefklimaat ook in de toekomst geborgd. Venloseweg 70B en 72A zijn gelegen binnen de richtafstand van de inrichting van Van Osch aan de Venloseweg 72. Op basis van de representatieve bedrijfssituatie en rekening houdend met de vigerende voorschriften in het kader van de planologisch maximaal mogelijke invulling wordt echter gesteld dat sprake is van een aanvaardbaar woon- en leefklimaat. Er kunnen maximale geluidniveaus optreden die de richt- en grenswaarde overschrijden. Deze overschrijdingen kunnen worden gemitigeerd door toepassing van afscherming op de perceelsgrenzen. Daarnaast leidt de herbestemming van beide woningen tot reguliere woning niet tot een beperking van de activiteiten van de inrichting. Zeker niet wanneer wordt geanticipeerd op het in werking treden van de Omgevingswet.
Tot slot wordt geconcludeerd dat elk van de woningen Venloseweg 70A, 70B en 72A beschikt over een woon- en leefklimaat dat volgens de kwalificatie van de milieukwaliteitsmaat wordt getypeerd als ‘redelijk’.
Econsultancy Swalmen, 26 maart 2021
Rapport 12125.001 versie D4
Pagina 16 van 16
BIJLAGE 1: INVOERGEGEVENS OVERDRACHTSMODEL
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) indirect
ItemID 3704 3709 3752 3706 3707
Grp.ID 3 3 3 4 5
Datum 11:29, 1 okt 2020 10:32, 25 mrt 2021 15:48, 1 okt 2020 15:48, 1 okt 2020 15:48, 1 okt 2020
1e kid -52 -157 -1181 -68 -78
NrKids 10 10 15 10 40
indirect LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG)
3708 3722 3723 3724 3781
5 9 9 9 10
10:32, 25 mrt 2021 11:01, 26 mrt 2021 10:21, 25 mrt 2021 10:21, 25 mrt 2021 12:06, 26 mrt 2021
-118 -1392 -1022 -1373 -1482
LAmax (VNG) LAmax (Ab) indirect indirect LArLT (VNG/Ab)
3784 3782 3725 3726 3713
10 15 11 11 7
12:06, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021
LArLT (VNG/Ab)
3755
7
11:27, 26 mrt 2021
Geomilieu V5.21
Naam m1 m2 m3 m4 m5
Omschr. uitrukken (signalering) voertuig zonder sirene (LArLT) personenwagens personeel uitrukken (signalering max) uitrukken (signalering indirect)
Vorm Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn
X-1 202019,57 202049,28 202002,43 202019,75 201993,89
Y-1 384442,60 384460,82 384449,34 384442,51 384506,45
X-n 202049,35 202019,78 202049,34 202049,35 202168,15
Y-n 384460,94 384442,50 384460,96 384460,85 384440,52
39 13 6 10 1
m6 m7 m8 m9 m10
voertuig zonder sirene (indirect) personenauto personenauto vrachtwagen achteruitrijsignalering vw
Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn
201986,19 202099,43 202099,43 202099,52 202080,19
384501,10 384448,08 384448,22 384448,08 384441,04
202166,22 202066,41 202084,93 202089,83 202089,80
384443,73 384412,89 384429,55 384427,71 384427,96
-1504 -1492 -1045 -1098 -322
1 12 51 51 60
m11 m12 m13 m14 m15
optrekkend voertuig autoportieren vrachtwagen personenwagen auto's
Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn Polylijn
202089,14 202097,62 201988,28 201986,63 201998,75
384428,61 384441,35 384499,22 384499,72 384444,56
202099,08 202066,42 201994,24 201994,07 201992,77
384447,16 384412,88 384505,67 384506,50 384357,60
-1275
42
m16
vrachtwagen
Polylijn
202049,63
384460,59
202049,77
384460,46
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) indirect
H-1 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
H-n 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
M-1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
M-n 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ISO_H 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
Min.RH 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
Max.RH 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
Min.AH 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
Max.AH 0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
ISO M. 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Vormpunten 4 4 5 4 12
Lengte 45,47 45,17 70,26 45,52 195,68
Lengte3D 45,47 45,17 70,26 45,52 195,68
Min.lengte 7,30 7,37 4,67 7,31 4,02
Max.lengte 26,07 25,77 31,19 25,90 29,08
indirect LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG)
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
12 4 4 7 4
194,91 62,45 27,23 45,72 17,87
194,91 62,45 27,23 45,72 17,87
5,48 6,97 1,75 3,62 3,28
39,52 36,70 15,12 13,00 8,31
LAmax (VNG) LAmax (Ab) indirect indirect LArLT (VNG/Ab)
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,75 0,75 0,75 0,75 0,75
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
2 3 12 14 4
21,04 55,48 251,67 254,15 119,95
21,04 55,48 251,67 254,15 119,95
21,04 18,80 4,01 3,77 31,59
21,04 36,69 50,62 42,12 51,50
LArLT (VNG/Ab)
0,75
0,75
0,00
0,00
0,75
0,75
0,75
0,75
0,75
0,00
Relatief
13
206,07
206,07
8,37
31,24
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) indirect
Weging A A A A A
Aantal(D) 1 2 4 1 1
Aantal(A) -2 ----
Aantal(N) -2 ----
Cb(D) 44,21 41,23 38,06 44,21 48,67
Cb(A) -36,46 ----
Cb(N) -39,47 ----
Gem.snelheid 10 10 10 10 30
Max.afst. 5,00 5,00 5,00 5,00 5,00
Aant.puntbr 10 10 15 10 40
Lw 31 82,00 --82,00 82,00
Lw 63 86,40 68,00 62,00 86,40 86,40
Lw 125 82,60 75,00 69,00 82,60 82,60
Lw 250 84,00 80,00 74,00 84,00 84,00
Lw 500 107,70 86,00 80,00 107,70 107,70
Lw 1k 118,20 88,00 82,00 118,20 118,20
Lw 2k 122,60 87,00 81,00 122,60 122,60
indirect LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG)
A A A A A
2 12 12 6 1
2 -----
2 -----
45,57 30,17 33,43 36,41 38,27
40,79 -----
43,80 -----
30 5 10 10 10
5,00 5,00 5,00 5,00 25,00
39 13 6 10 1
--0,00 0,00 67,40
70,00 61,00 62,00 78,00 73,40
77,00 68,00 69,00 82,00 88,40
82,00 73,00 74,00 87,00 98,40
88,00 79,00 80,00 92,00 89,40
90,00 81,00 82,00 96,00 103,40
89,00 80,00 81,00 94,00 105,40
LAmax (VNG) LAmax (Ab) indirect indirect LArLT (VNG/Ab)
A A A A A
1 1 6 24 10
----10
----10
37,56 44,14 40,85 36,04 37,78
----33,01
----36,02
10 10 30 40 10
25,00 5,00 5,00 5,00 2,00
1 12 51 51 60
82,90 68,80 0,00 0,00 0,00
87,90 79,30 84,00 72,00 65,00
94,40 83,20 88,00 74,00 72,00
98,20 86,10 93,00 78,00 77,00
98,10 96,10 98,00 83,00 83,00
103,90 95,90 102,00 89,00 85,00
102,40 88,60 100,00 88,00 84,00
LArLT (VNG/Ab)
A
1
--
--
43,88
--
--
10
5,00
42
--
80,00
84,00
89,00
94,00
98,00
96,00
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) indirect
Lw 4k 117,40 81,00 75,00 117,40 117,40
Lw 8k 108,40 71,00 65,00 108,40 108,40
Lw Totaal 125,00 92,57 86,57 125,00 125,00
Red 31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 63 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 125 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 250 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 500 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 1k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 2k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 4k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 8k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Lwr 31 82,00 --82,00 82,00
Lwr 63 86,40 68,00 62,00 86,40 86,40
Lwr 125 82,60 75,00 69,00 82,60 82,60
Lwr 250 84,00 80,00 74,00 84,00 84,00
Lwr 500 107,70 86,00 80,00 107,70 107,70
Lwr 1k 118,20 88,00 82,00 118,20 118,20
indirect LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG)
83,00 74,00 75,00 87,00 104,40
73,00 64,00 65,00 77,00 89,40
94,57 85,57 86,57 99,71 109,71
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
--0,00 0,00 67,40
70,00 61,00 62,00 78,00 73,40
77,00 68,00 69,00 82,00 88,40
82,00 73,00 74,00 87,00 98,40
88,00 79,00 80,00 92,00 89,40
90,00 81,00 82,00 96,00 103,40
LAmax (VNG) LAmax (Ab) indirect indirect LArLT (VNG/Ab)
96,40 87,90 93,00 80,00 78,00
88,70 78,00 83,00 72,00 68,00
108,04 100,03 105,71 92,66 89,57
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
82,90 68,80 0,00 0,00 0,00
87,90 79,30 84,00 72,00 65,00
94,40 83,20 88,00 74,00 72,00
98,20 86,10 93,00 78,00 77,00
98,10 96,10 98,00 83,00 83,00
103,90 95,90 102,00 89,00 85,00
LArLT (VNG/Ab)
89,00
79,00
101,71
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
--
80,00
84,00
89,00
94,00
98,00
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) indirect
Lwr 2k 122,60 87,00 81,00 122,60 122,60
Lwr 4k 117,40 81,00 75,00 117,40 117,40
Lwr 8k 108,40 71,00 65,00 108,40 108,40
Lwr Totaal 125,00 92,57 86,57 125,00 125,00
indirect LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG)
89,00 80,00 81,00 94,00 105,40
83,00 74,00 75,00 87,00 104,40
73,00 64,00 65,00 77,00 89,40
94,57 85,57 86,57 99,71 109,71
LAmax (VNG) LAmax (Ab) indirect indirect LArLT (VNG/Ab)
102,40 88,60 100,00 88,00 84,00
96,40 87,90 93,00 80,00 78,00
88,70 78,00 83,00 72,00 68,00
108,04 100,03 105,71 92,66 89,57
LArLT (VNG/Ab)
96,00
89,00
79,00
101,71
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LAmax (Ab) LAmax (Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
ItemID 3753 3754 3750 3751 3759
Grp.ID 12 12 9 9 9
Datum 11:02, 25 mrt 2021 11:02, 25 mrt 2021 15:48, 1 okt 2020 15:48, 1 okt 2020 11:55, 26 mrt 2021
Naam p1 p2 p3 p4 p5
Omschr. autoportier autoportier dakventilator 2x mechanische ventilatie hogedrukreiniger
Vorm Punt Punt Punt Punt Punt
X 202003,17 202023,61 202086,71 202078,33 202091,56
Y 384450,08 384440,81 384410,77 384416,63 384430,52
Hoogte 1,00 1,00 0,50 0,50 1,00
Rel.H 1,00 1,00 0,50 0,50 1,00
Maaiveld 0,00 0,00 6,00 6,00 0,00
Hdef. Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief
LAmax (VNG) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) LAmax (Ab)
3783 3756 3779 3757 3716
10 7 7 8 14
11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021 11:27, 26 mrt 2021
p6 p7 p8 p9 p10
remontluchting vw heftruck airco remontluchting autoportier
Punt Punt Punt Punt Punt
202090,60 202008,05 202012,88 202009,75 202002,14
384429,07 384398,54 384416,30 384398,93 384438,46
1,00 1,00 0,50 1,00 1,00
1,00 1,00 0,50 1,00 1,00
0,00 0,00 4,00 0,00 0,00
Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item Relatief Relatief
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LAmax (Ab) LAmax (Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Richt. 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hoek 360,00 360,00 360,00 360,00 360,00
Cb(u)(D) 12,000 12,000 6,000 6,000 0,500
Cb(u)(A) -4,000 1,500 1,500 --
Cb(u)(N) -8,000 0,960 0,960 --
Cb(%)(D) 100,000 100,000 50,003 50,003 4,169
Cb(%)(A) -100,000 37,497 37,497 --
Cb(%)(N) -100,000 11,995 11,995 --
Cb(D) 0,00 0,00 3,01 3,01 13,80
Cb(A) -0,00 4,26 4,26 --
Cb(N) -0,00 9,21 9,21 --
Weging A A Z A A
GeenRefl. Nee Nee Nee Nee Nee
GeenDemping Nee Nee Nee Nee Nee
GeenProces Nee Nee Nee Nee Nee
LAmax (VNG) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) LAmax (Ab)
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
360,00 360,00 360,00 360,00 360,00
12,000 2,001 8,999 12,000 12,000
--3,000 -4,000
--5,999 -8,000
100,000 16,672 74,989 100,000 100,000
--74,989 -100,000
--74,989 -100,000
0,00 7,78 1,25 0,00 0,00
--1,25 -0,00
--1,25 -0,00
A A A A A
Nee Nee Nee Nee Nee
Nee Nee Nee Nee Nee
Nee Nee Nee Nee Nee
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LAmax (Ab) LAmax (Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Lw 31 68,80 68,80 -44,10 60,60
Lw 63 79,30 79,30 94,59 55,70 68,70
Lw 125 83,20 83,20 90,59 68,40 76,20
Lw 250 86,10 86,10 86,59 80,90 80,80
Lw 500 96,10 96,10 82,59 81,80 87,90
Lw 1k 95,90 95,90 78,59 79,50 92,30
Lw 2k 88,60 88,60 74,59 69,70 92,80
Lw 4k 87,90 87,90 69,59 66,60 90,10
Lw 8k 78,00 78,00 -64,60 86,20
Lw Totaal 100,03 100,03 96,79 85,88 97,66
Red 31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 63 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 125 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 250 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 500 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 1k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 2k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Red 4k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
LAmax (VNG) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) LAmax (Ab)
65,00 0,00 42,60 65,00 68,80
71,00 78,00 55,70 71,00 79,30
86,00 82,00 64,20 86,00 83,20
96,00 87,00 60,10 96,00 86,10
87,00 92,00 63,20 87,00 96,10
101,00 96,00 64,00 101,00 95,90
103,00 94,00 62,30 103,00 88,60
102,00 87,00 58,90 102,00 87,90
96,00 77,00 46,90 96,00 78,00
107,58 99,71 70,48 107,58 100,03
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LAmax (Ab) LAmax (Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Red 8k 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Lwr 31 68,80 68,80 -44,10 60,60
Lwr 63 79,30 79,30 68,39 55,70 68,70
Lwr 125 83,20 83,20 74,49 68,40 76,20
Lwr 250 86,10 86,10 77,99 80,90 80,80
Lwr 500 96,10 96,10 79,39 81,80 87,90
Lwr 1k 95,90 95,90 78,59 79,50 92,30
Lwr 2k 88,60 88,60 75,79 69,70 92,80
Lwr 4k 87,90 87,90 70,59 66,60 90,10
Lwr 8k 78,00 78,00 -64,60 86,20
Lwr Totaal 100,03 100,03 84,86 85,88 97,66
LAmax (VNG) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LAmax (VNG) LAmax (Ab)
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
65,00 0,00 42,60 65,00 68,80
71,00 78,00 55,70 71,00 79,30
86,00 82,00 64,20 86,00 83,20
96,00 87,00 60,10 96,00 86,10
87,00 92,00 63,20 87,00 96,10
101,00 96,00 64,00 101,00 95,90
103,00 94,00 62,30 103,00 88,60
102,00 87,00 58,90 102,00 87,90
96,00 77,00 46,90 96,00 78,00
107,58 99,71 70,48 107,58 100,03
Geomilieu V5.21
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Uitstralende daken, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Geomilieu V5.21
ItemID 3718 3710 3717
Grp.ID 9 7 7
Datum 15:17, 1 okt 2020 18:02, 1 mei 2020 18:02, 1 mei 2020
1e kid -1317 -167 -414
NrKids 19 46 31
Naam d1 d2 d3
Omschr. dak dak lichtstraat
Vorm Polygoon Polygoon Rechthoek
X-1 202071,52 201969,83 201981,22
Y-1 384407,05 384395,44 384395,31
Hoogte 0,10 0,10 0,10
Rel.H 0,10 0,10 0,10
Maaiveld 6,00 8,00 8,00
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Uitstralende daken, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Hdef. Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item
Geomilieu V5.21
Vormpunten 4 4 4
Omtrek 88,85 146,70 81,60
Oppervlak 487,31 1182,77 115,23
Min.lengte 19,66 23,82 3,05
Max.lengte 24,77 49,67 37,75
BinBui Ja Ja Ja
Cdifuus 5 5 5
Weging A A A
TypeLw False False False
Cb(u)(D) 12,000 12,000 12,000
Cb(u)(A) 3,000 4,000 4,000
Cb(u)(N) 2,000 8,000 8,000
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Uitstralende daken, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Cb(%)(D) 100,000 100,000 100,000
Geomilieu V5.21
Cb(%)(A) 74,989 100,000 100,000
Cb(%)(N) 25,003 100,000 100,000
Cb(D) 0,00 0,00 0,00
Cb(A) 1,25 0,00 0,00
Cb(N) 6,02 0,00 0,00
DeltaX 5,0 5,0 2,0
DeltaY 5,0 5,0 2,0
Lp 31 55,30 55,30 55,30
Lp 63 60,30 60,30 60,30
Lp 125 65,30 65,30 65,30
Lp 250 69,30 69,30 69,30
Lp 500 73,30 73,30 73,30
Lp 1k 74,30 74,30 74,30
Lp 2k 72,30 72,30 72,30
Lp 4k 71,30 71,30 71,30
Lp 8k 69,30 69,30 69,30
Lp Totaal 80,03 80,03 80,03
Isolatie 31 11,00 11,00 1,00
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Uitstralende daken, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
Isolatie 63 16,00 16,00 5,00
Geomilieu V5.21
Isolatie 125 21,00 21,00 9,00
Isolatie 250 27,00 27,00 15,00
Isolatie 500 34,00 34,00 21,00
Isolatie 1k 37,00 37,00 27,00
Isolatie 2k 44,00 44,00 33,00
Isolatie 4k 55,00 55,00 39,00
Isolatie 8k 56,00 56,00 40,00
LwM2 31 39,30 39,30 49,30
LwM2 63 39,30 39,30 50,30
LwM2 125 39,30 39,30 51,30
LwM2 250 37,30 37,30 49,30
LwM2 500 34,30 34,30 47,30
LwM2 1k 32,30 32,30 42,30
26-3-2021 17:39:58
Econsultancy 12125 Model: Groep:
uitgangspunten D4 - woonbestemming 70A en 70B (hoofdgroep) Lijst van Uitstralende daken, voor rekenmethode Industrielawaai - IL
Groep LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab) LArLT (VNG/Ab)
LwM2 2k 23,30 23,30 34,30
Geomilieu V5.21
LwM2 4k 11,30 11,30 27,30
LwM2 8k 8,30 8,30 24,30
LwM2 Totaal 45,51 45,51 56,87
Lw 31 66,18 70,03 69,92
Lw 63 66,18 70,03 70,92
Lw 125 66,18 70,03 71,92
Lw 250 64,18 68,03 69,92
Lw 500 61,18 65,03 67,92
Lw 1k 59,18 63,03 62,92
Lw 2k 50,18 54,03 54,92
Lw 4k 38,18 42,03 47,92