CConstaterende datHoeksche Waard
Koppel je AI →
Document · PDF

Stikstofonderzoek Van Iperen B.V. aanvulling

Besluitvormende raad 5 juli 2022, gemeente Hoeksche WaardBij agendapunt: Bestemmingplan bedrijfslocatie Van Iperen Smidsweg 24 Westmaas4.168 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V.

projectnummer 0460611.100 definitief revisie rev 05 22 april 2022

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V.

projectnummer 0460611.100 definitief revisie rev 05 22 april 2022

Auteurs W. Mennes T. Sweerts

Opdrachtgever Van Iperen B.V. Smidsweg 24 3273 LK WESTMAAS

datum vrijgave 22-04-2022

beschrijving revisie rev 05 definitief

gecontroleerd Twan van den Heijkant

vrijgave René Sloof

Inhoudsopgave

Blz.

1

Inleiding

1

2

Wettelijk kader

2

2.1

Ontwikkelingen

2

3

Uitgangspunten

5

3.1 3.1.1 3.2

Directe emissies Emissies per milieucategorie Emissies vervoersbewegingen

5 6 8

4

Resultaten en conclusie

10

4.1 4.2

Resultaten Conclusie

10 10

Bijlage 1 AERIUS Calculator berekening

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

1

Inleiding In opdracht van Van Iperen B.V. is een onderzoek uitgevoerd naar de stikstofdepositie in het kader van een bestemmingsplanwijziging. Van Iperen is voornemens 3 percelen grenzend aan haar huidig bedrijfsterrein aan de Smidsweg 24 in Westmaas in gebruik te gaan nemen voor andersoortige activiteiten dan voorzien in het huidige bestemmingsplan. Van Iperen B.V. is een agrarisch toeleveringsbedrijf van o.a. vaste en vloeibare kunstmeststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, granen en overige tuinbouw- en teeltbenodigdheden. Van Iperen B.V. voert haar bedrijfsactiviteiten thans uit op 5 percelen (388, 391, 467, 468 en 451) met een totaaloppervlakte van circa 42.700 m2. Het bedrijf heeft 3 aangrenzende naastgelegen percelen verworven: perceel 579, perceel 390 en een deel van perceel 392 met het voornemen om deze in gebruik te gaan nemen. In de toekomstige situatie zal het bedrijfsterrein een totaaloppervlakte hebben van circa 62.350 m2. De beoogde activiteiten op de aangekochte percelen zijn strijdig met het vigerend bestemmingsplan ‘Landelijk Gebied Binnenmaas’. Reden om een planologische procedure voor het beoogd gebruik op te starten en daarbij ook het bestaande gebruik/terrein van de huidige inrichting van Van Iperen te betrekken en beschouwen. Dit onderzoek geeft een kwantitatieve onderbouwing voor het aspect ‘stikstofdepositie’.

In figuur is de locatie van het plangebied gegeven ten opzichte van de in de directe omgeving gelegen Natura 2000-gebieden.

Figuur1: Ligging plangebied ten opzichte van Natura 2000-gebieden

Blad 1 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

2

Wettelijk kader Binnen de Europese Unie zijn de belangrijkste leefgebieden van de meest bedreigde en waardevolle soorten en habitattypen aangewezen als Natura 2000-gebied. Deze Natura 2000-gebieden moeten samen een Europees ecologisch netwerk vormen om de achteruitgang van de biodiversiteit te keren. De juridische basis voor dit netwerk zijn de Europese Vogel- en Habitatrichtlijnen die in Nederland zijn vertaald in de Wet natuurbescherming (Wnb). Per gebied zijn voor de soorten en habitattypen instandhoudingsdoelstellingen bepaald. Dit kunnen behouds- of uitbreidings-/verbeteringsdoelstellingen zijn. Het is verplicht om plannen1 en projecten2 te beoordelen op de gevolgen voor Natura 2000-gebieden. Voor projecten geldt een vergunningplicht als het project een significant gevolg kan hebben op een Nederlands Natura 2000-gebied (art. 2.7 lid 2, Wnb). Bij vaststelling van plannen moet het bevoegd gezag rekening houden met de gevolgen van het plan voor Natura 2000-gebieden (art. 2.7 lid 1, Wnb).

2.1

Ontwikkelingen PAS vernietigd Met het vernietigen van het PAS door de uitspraak van de Raad van State op 29 mei 20193 dient nu voor ieder plan of project te worden beoordeeld of het plan of project significante gevolgen kan hebben op een Natura 2000-gebied. Mogelijkheden Om vergunningverlening weer op gang te krijgen voor projecten, waarbij mogelijk sprake is van (significante) gevolgen op Natura 2000-gebieden hebben, het ministerie van LNV en de provincies beleidsregels vastgesteld4. Deze beleidsregels kunnen per provincie verschillen. In die beleidsregels zijn verschillende kaders opgenomen waarbinnen een vergunning te verkrijgen is, zoals voorwaarden voor intern salderen, extern salderen (en verleasen). Daarnaast zijn er nog meer mogelijkheden om (vergunningplichtige) activiteiten mogelijk te maken. Dit zijn onder andere het treffen van bronmaatregelen om emissies te reduceren (bijstellen invoergegevens), de ecologische voortoets (een specifieke onderbouwing op basis van objectieve gegevens waarom een stikstoftoename geen significant negatief effect heeft) een passende beoordeling (uitgebreid onderzoek naar de huidige toestand en de doelstellingen van de getroffen Natura 2000gebieden, waaruit blijkt dat deze door de activiteit niet in het gevaar komen) en de zogenoemde ADC-toets (onder strenge voorwaarden compensatie leveren voor de negatieve effecten van de activiteiten).

Voor plannen of projecten geldt dat in een oriënterende fase onderzocht dient te worden of de ontwikkeling een significant (negatief) gevolg op het betreffende Natura 2000-gebied kan hebben. Indien na onderzoek dit op voorhand niet kan worden uitgesloten, dan dient meer gedetailleerd in kaart te worden gebracht wat de effecten van de activiteit kunnen zijn. Deze analyse heet een ‘passende beoordeling’. Wanneer uit deze passende beoordeling alsnog de 1 Plannen zijn planologische besluiten zoals bijvoorbeeld bestemmingsplannen of inpassingsplannen 2

Binnen de Wnb is een project een verzameling van activiteiten die leidt tot mogelijk significant negatieve gevolgen op een Natura 2000-gebied. Een project kan bijvoorbeeld een nieuwe stal, openbare infrastructuur of procesinstallatie zijn. 3 ECLI:NL:RVS:2019:1603, d.d. 29 mei 2019 4 https://www.bij12.nl/onderwerpen/stikstof-en-natura2000/vergunningen-en-toestemmingsbesluiten/provincialebeleidsregels-intern-en-extern-salderen/

Blad 2 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

zekerheid wordt verkregen dat de activiteit geen significant gevolg heeft, staat de Wet natuurbescherming positieve besluitvorming (voor wat betreft gebiedsbescherming) niet in de weg. Bovenstaande mogelijkheden zijn weergegeven in figuur.

Figuur2: Stroomschema stikstofdepositie

Met betrekking tot bovenstaande figuur volgt hieronder nog een korte uitleg: • Intern salderen In recente jurisprudentie5 is gebleken dat er geen sprake is van een vergunningplicht bij intern salderen. Dit ligt mogelijk anders indien er geen voortzetting is van hetzelfde project. • M.e.r.-plicht voor plannen Er is niet altijd sprake van een m.e.r.-plicht voor plannen bij het opstellen van een passende beoordeling6.

5

ECLI:NL:RVS:2021:71, d.d. 20 januari 2021

6 20e tranche van het Besluit uitvoering Crisis- en herstelwet, d.d. 18 december 2020 – Stb. 2020, 528

Blad 3 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

AERIUS Calculator De stikstofdepositie op een Natura 2000-gebied dient berekend te worden met behulp van het verplicht te gebruiken rekenprogramma AERIUS Calculator (2021)7. Van een te berekenen situatie wordt een model gemaakt met invoergegevens waarmee vervolgens een berekening wordt uitgevoerd. Het rekenprogramma bepaalt vervolgens de rekenpunten op de Nederlandse Natura 2000gebieden. Indien noodzakelijk kan op buitenlandse Natura-2000 gebieden handmatig een rekenpunt worden neergelegd. Wanneer echter wordt voldaan aan de Nederlandse wetgeving, wordt in principe ook voldaan aan de Belgische en Duitse wetgeving omdat de normen aldaar ruimer zijn dan de Nederlandse en in deze situatie de Nederlandse Natura2000-gebieden dichterbij liggen bij de Van Iperen locatie te Westmaas dan buitenlandse. De bijdrage aan de stikstofdepositie in de omliggende Natura 2000-gebieden wordt berekend ter plaatse van stikstofgevoelige habitats. Wijziging van de Wet natuurbescherming Op 18 juni 2021 is in het Staatsblad het Besluit8 tot vaststelling van het tijdstip van inwerkingtreding van artikel I van de Wet van 10 maart 2021 tot wijziging van de Wet natuurbescherming en de Omgevingswet (stikstofreductie en natuurverbetering) en artikel I van het Besluit van 14 juni 2021 tot wijziging van enkele algemene maatregelen van bestuur (stikstofreductie en natuurverbetering) gepubliceerd.

In het besluit wordt als tijdstip van inwerkingtreding van de genoemde artikelen 1 juli 2021 genoemd. In deze artikelen is onder andere een vrijstelling opgenomen voor activiteiten van de bouwsector zoals omschreven in artikel 2.5 van het Besluit. Het gaat om het bouwen of slopen van een bouwwerk en om het aanleggen, veranderen of verwijderen van een werk en alle daarmee samenhangeden activiteiten. Volgens de nota van toelichting kan voor het bestemmingsplan voor het onderdeel van de bouwactiviteiten verwezen worden naar het feit dat er al een beoordeling door de wetgever heeft plaatsgevonden die een partiële vrijstelling van het project heeft vastgesteld 9. De realisatiefase van het plan is in dit onderzoek derhalve niet in beeld gebracht.

7 Artikel 2.1 lid 1 Regeling natuurbescherming. 8

https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stb-2021-288.html

9 https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stb-2021-287.html.

Blad 4 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

3

Uitgangspunten In dit hoofdstuk worden de uitgangspunten van de berekening beschreven. Om de stikstofdepositie in omliggende Natura 2000-gebieden te berekenen, wordt gebruik gemaakt van AERIUS Calculator (versie 2021). Gerekend is met het jaar 2022 daar dit vermoedelijk het jaar van besluitvorming is. De beoogde activiteiten op de drie nieuwe percelen zijn strijdig met het vigerende bestemmingsplan ‘Landelijke Gebied Binnenmaas’. Hiervoor dient een nieuw bestemmingsplan opgesteld te worden. Ten behoeve van de planmotivatie dient aangetoond te worden dat de bestemmingsplanwijziging niet lijdt tot significant negatieve effecten. Hiertoe dient de extra planbijdrage van het nieuwe bestemmingsplan ten opzichte van het vigerende bestemmingsplan te worden beschouwd. Om dit mogelijk te maken is de beoogde situatie (maximale mogelijkheden in het toekomstige bestemmingsplan) beschouwd ten opzichte van de referentiesituatie (planologisch legale feitelijke huidige situatie. Binnen het plangebied zijn verschillende beoogde activiteiten te onderscheiden waarbij stikstof vrijkomt. Concreet zijn de volgende stikstof-emitterende bronnen te onderscheiden. 1. Directe emissies vanuit industriële activiteiten; 2. Vervoersbewegingen van personeel en aan- en afvoer van grondstof en eindproduct; In onderstaande tekst zijn deze activiteiten nader uitgewerkt.

Hiertoe is naast de toekomstige emissies in de beoogde situatie tevens gekeken naar de feitelijk huidige planologisch legale situatie. Hiertoe zijn de gronden met bestemming ‘agrarische natuurwaarden’ niet meegenomen in de referentiesituatie. Dit is een worstcase benadering, want als reeds zonder deze activiteiten in de referentiesituatie geen bijdrage wordt berekent, dan zal dat inclusief deze activiteiten helemaal niet het geval zijn.

3.1

Directe emissies De volgende concrete ontwikkelingen zullen binnen het plangebied (op de hieronder vermelde percelen van Van Iperen B.V.) plaatsvinden: • De percelen 388, 391, 467, 468, én 451 blijven bestemd als 'Bedrijf' met één groot bouwvlak met een maximale bouwhoogte van 16 meter. • Op perceel 579 en het deel van perceel 392 zal geen bebouwing komen. Dit perceel is bedoeld voor bedrijfsgerelateerde activiteiten zoals opslag- of parkeermogelijkheden. • Het huidige pand op perceel 390 wordt gesloopt. Hier wordt een nieuw pand met een parkeer-/opstelvoorziening voor motorvoertuigen (auto’s en vrachtwagens) gerealiseerd. In figuur 3 is op navolgende pagina de indeling van het bestemmingsplan (toekomstig bedrijfsterrein van Van Iperen) met bedrijfsdoeleinden weergegeven opgedeeld in percelen. De lichtblauw gearceerde vlakken kennen in het huidig bestemmingsplan een andere bestemming dan de beoogde bestemming ‘Bedrijf’ (thans respectievelijk bestemd voor agrarische natuurwaarden (579 en 392) en detailhandel (perceel 390)). Voor het aspect stikstofdepositie wordt hiermee dan ook rekening gehouden bij het bepalen van de planbijdrage.

Blad 5 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

Figuur 3: Toekomstige bestemmingsplan met bedrijfsdoeleinden – opdeling in percelen

3.1.1

Emissies per milieucategorie Tot welke milieucategorie een bedrijf behoort, blijkt uit het bestemmingsplan en de hieraan gekoppelde Staat van bedrijfsactiviteiten. In deze Staat is per bedrijfssoort (opgenomen met een SBI-code) een milieucategorie aangegeven. Hierbij dient te worden opgemerkt dat betreffende categorieën maximaal toegestane milieucategorieën zijn; bedrijven behorend tot een lagere categorie zijn op betreffende locatie ook toegestaan. Op basis van het vigerend bestemmingsplan ‘Landelijk Gebied Binnenmaas’ zijn de bedrijfsactiviteiten van Van Iperen te bestempelen als een milieucategorie 3.2 inrichting. Er is slechts beperkte informatie beschikbaar over relevante emissiekentallen voor industriële en bedrijfsmatige bronnen, zeker als het om onderverdeling naar bedrijf (per SBI-code) of milieucategorie gaat. Dit is niet geheel onverklaarbaar daar geen enkel bedrijf (ook als het een bedrijf uit dezelfde SBI-categorie betreft) dezelfde emissies heeft. Voor de industriële emissies is echter wel informatie beschikbaar in de databank van het CBS10. Om voor bedrijfsemissies te komen tot voor het onderzoek bruikbare emissiekentallen per milieucategorie, is uitgegaan van de totale emissie van NOX en NH3 in Nederland zoals opgenomen in de databank van het CBS als gevolg van bedrijfsactiviteiten en mobiele bronnen.

Op basis van deze gegevens is vervolgens een emissie-aandeel per milieucategorie bepaald. Bedrijven uit de milieucategorieën 4 en hoger emitteren immers meer luchtvervuilende stoffen dan bedrijven uit de categorieën 1 en 2. Ook is bekend (op basis van de jaarlijkse inventarisatie van bedrijventerreinen) wat het totale oppervlak aan bedrijventerreinen is in Nederland. 10

http://statline.cbs.nl

Blad 6 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

Door deze laatste gegevens te combineren met de emissie-aandelen per milieucategorie wordt aldus per stof en per milieucategorie een emissiekental, uitgedrukt in kilogram per hectare per jaar verkregen. Voor deze berekening is uitgegaan van de in onderstaande tabel gegeven uitgangspunten. Daarbij is uitgegaan van een totale emissie van 57 miljoen kilo NOX en 2,2 miljoen kilo NH3. Tabel 1: Gehanteerde uitgangspunten Milieucategorie

Percentage totale oppervlak industrieterrein

Aandeel NOx emissie

Aandeel NH3 emissie

Cat. 1-2

15,8%

2,0%

0,0%

Cat. 3

32,5%

5,5%

5,0%

Cat. 4

28,1%

37,5%

20,0%

Cat. 5

16,8%

35,0%

50,0%

Cat. 6

6,8%

20,0%

25,0%

Voor de invloed van het bedrijf Van Iperen op de stikstofdepositie is gekeken naar de emissies van de stoffen NOX en NH3. Deze stoffen kunnen onder meer vrijkomen bij productieprocessen en zullen veelal naar de buitenlucht worden afgevoerd via schoorstenen of afzuiginstallaties. Ook het in werking hebben van mobiele werktuigen met verbrandingsmotor (o.a. heftrucks) en de open overslag van stuifgevoelige afvalstoffen binnen de inrichting leidt tot een emissie van deze stoffen. Voor de (directe) emissies van de bedrijven is uitgegaan van de emissiekentallen voor bedrijven in milieucategorie 1-2 en 3. Deze zijn hieronder weergegeven: • Milieucategorie 1-2: 98 kg/ha/jaar NOX en 0 kg/ha/jaar NH3 • Milieucategorie 3: 131 kg/ha/jaar NOX en 5 kg/ha/jaar NH3 In onderstaande tabel is de totale emissie NOX en NH3 weergegeven op basis van de oppervlakte en de toekomstig beoogde milieucategorie van de percelen (579, 390 en het deel van 392) en de bestaande inrichting. Totaal 62.350. Tabel 2: Emissies per perceel Omschrijving Bestaande bedrijf Perceel 390 Perceel 579 Perceel 392 Totaal na uitbreiding

Stof NOx NH3 NOx NH3 NOx NH3 NOx NH3 NOx NH3

Oppervlakte (m2) 42.700 9.850 6.500 3.300 62.350

Blad 7 van 10

Emissies beoogd (kg/jaar)

Emissies referentie (kg/jaar)

559,4

559,4

21,4

21,4

129,0

96,5

4,9

0,0

85,2 3,3 43,2 1,7 816,8

655,9

31,3

21,4

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

De emissies zijn in AERIUS gemodelleerd als vlakbronnen. Voor de bestaande situatie is een vlakbron geplaatst ter plaatse van de bestaande inrichtingen. Voor de gewenste situatie is deze vlakbron aangevuld met de percelen 392 en 579. Voor de bronkenmerken is aangehaakt bij de standaard kenmerken binnen AERIUS voor de sector “Industrie”.

3.2

Emissies vervoersbewegingen De nieuwe ontwikkeling zal zorgen voor extra verkeersintensiteiten op de wegen in de omgeving van het plangebied. Deze intensiteiten zorgen voor een uitstoot van NO X en NH3 en zijn meegenomen in de bepaling van de stikstofdepositie. Omdat de verkeersgeneratie niet uit te splitsen is per perceel, is de totale verkeersgeneratie meegenomen in het rekenmodel. Voor de verkeersgeneratie van het bestemmingsplan is worstcase aangesloten bij de kentallen van CROW-publicatie 381 ‘Kencijfers parkeren en verkeersgeneratie’. Tabel A8 uit deze publicatie is gehanteerd om het gemiddeld aantal motorvoertuigbewegingen per netto ha bedrijventerrein per weekdagetmaal, naar werkmilieutype en vervoerswijze te bepalen. Het meest overeenkomende en worstcase type werkmilieu is dat van ‘distributieterrein’. Uitgaande van in totaal 170 motorvoertuigen per hectare en 6,235 hectare bedrijventerrein (135 bewegingen licht verkeer en 35 bewegingen vrachtverkeer). Voor de distributie van het verkeer over de wegen is, overeenkomstig het akoestisch onderzoek van Tauw uit juni 2017, ervan uitgegaan dat het aantrekkende verkeer voor circa 80% in de oostelijke richting over de Smidsweg rijdt en circa 20% in de westelijke richting rijdt. In de referentiesituatie wordt voor de percelen 388, 391, 467, 468, én 451 ook uitgegaan van ‘distributieterrein’.

Voor het perceel 390 (detailhandel) wordt in de referentiesituatie (worstcase) uitgegaan van de helft van de verkeersbewegingen voor een ‘distributieterrein’. Op basis van de totale verkeersaantrekkende werking van de inrichting is de verkeersgeneratie voor een jaargemiddelde weekdag onderverdeeld naar lichte, middelzware en zware motorvoertuigen. Op basis van de CROW-publicatie is de in onderstaande tabel gepresenteerde verdeling gehanteerd. Tabel 3: Verkeersgeneratie inrichting in motorvoertuigen per jaargemiddelde weekdag

Licht Middelzwaar Zwaar Totaal Licht Middelzwaar Zwaar Totaal

Voertuigbewegingen [voertuigbewegingen/jaargem. weekdag] Huidige situatie 643 43 124 810 Na uitbreiding 842 57 161 1.060

Oost [80%]

West [20%]

514 34 99 674

129 9 25 163

674 46 129 849

168 11 32 211

De invloed van het extra verkeer (250 mvt/etm) rijdend van en naar het plangebied is meegenomen in de directe omgeving van het plangebied totdat dit verkeer is opgenomen in het heersende verkeersbeeld. Dit is in westelijk richting het geval als de Molendijk/Stougiesdijk wordt

Blad 8 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

bereikt (intensiteit circa 5.000 en 8.600 mvt/etm11) en in oostelijike richting als de kruising met Botweg is bereikt (intensiteit circa 20.500 mvt/etm11). Voor de rijroutes is gekozen voor het wegtype “Buitenweg” (gemiddelde emissiefactor voor normaal verkeer). Enkel voor het verkeer op de inrichting zelf is gekozen voor wegtype “Binnenstedelijk” met 100% stagnatie. Dit laatste is omdat er ook door de vrachtwagens wordt geladen, gelost en gemanoeuvreerd. De emissies zijn in AERIUS gemodelleerd als lijnbronnen. Voor de bronkenmerken is aangehaakt bij de standaard kenmerken binnen AERIUS voor de sectorgroep “Wegverkeer”.

11

NSL-Monitoringstool – dit betreft een programma voor luchtkwaliteit wat jaarlijks een update ondergaat. Binnen deze tool zijn de intensiteiten van veel wegvakken binnen Nederland opvraagbaar en door de jaarlijkse update recent.

Blad 9 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

4

Resultaten en conclusie In opdracht van Van Iperen Westmaas B.V. heeft Antea Group een stikstofdepositie-onderzoek uitgevoerd naar de stikstofemissie ten gevolge van het wijzigen van het bestemmingsplan voor de percelen 390, 579 en een deel van 392. Hierbij is rekening gehouden met de emissies die een bedrijf binnen milieucategorie 3 per hectare uitstoot. De berekeningen zijn uitgevoerd met AERIUS Calculator versie 2021.

4.1

Resultaten Uit de berekening uitgevoerd met AERIUS-Calculator op hexagonen (bijlage 1) blijkt dat de extra activiteiten ten gevolge van het wijzigen van het bestemmingsplan geen bijdrage hoger dan 0,00 mol/ha/jaar kent.

4.2

Conclusie Uit de met AERIUS Calculator uitgevoerde berekening blijkt dat, als gevolg van de maatgevende gebruiksfase ten behoeve van het plan, de stikstofdepositietoename niet meer bedraagt dan 0,00 mol N per hectare per jaar op omliggende stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden. Hierdoor kunnen voor het aspect stikstofdepositie significante gevolgen worden uitgesloten en staat het aspect stikstofdepositie verdere besluitvorming niet in de weg.

Blad 10 van 10

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

Bijlagen

Stikstofdepositie-onderzoek Van Iperen B.V. projectnummer 0460611.100 22 april 2022 revisie rev 05 Van Iperen B.V.

Bijlage 1 AERIUS Calculator berekening Kenmerk: RVLz8yFc9MG6

Projectberekening

Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron

Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via: www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Omschrijving Toelichting

Berekening

Van Iperen Westmaas B.V. Smidsweg 24, 3260 AH Oud Beijerland Uitbreiding Van Iperen Aanpassen bestemmingsplan percelen 390, een deel van 392 en 579.

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

RVLz8yFc9MG6 22 april 2022, 10:19 Wnb-rekengrid

Totale emissie

Rekenjaar 2022 2022

Resultaten

Hoogste depositie Hexagon 2.866,90 mol/ha/j 3292374

Bestaande situatie - Referentie Situatie na uitbreiding - Beoogd Bestaande situatie - Referentie Situatie na uitbreiding - Beoogd

Emissie NH3 36,1 kg/j 49,7 kg/j

2.866,90 mol/ha/j 3292374 Gekarteerd oppervlak met toename (ha) 0,00 ha Gekarteerd oppervlak met afname (ha) 0,00 ha Grootste toename van depositie 0,00 mol/ha/j Grootste afname van depositie 0,00 mol/ha/j

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

Emissie NOx 1.141,6 kg/j 1.428,7 kg/j Gebied KrammerVolkerak KrammerVolkerak

2/8

Projectberekening

Situatie na uitbreiding (Beoogd), rekenjaar 2022 Emissiebronnen 1 Industrie | Overig | Emissie na uitbreiding

 Verkeersnetwerk

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

Emissie NH3 Emissie NOx 31,3 kg/j 816,8 kg/j 18,4 kg/j

611,9 kg/j

3/8

Projectberekening

Bestaande situatie (Referentie), rekenjaar 2022 Emissiebronnen 1 Industrie | Overig | Bestaande emissie

 Verkeersnetwerk

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

Emissie NH3 21,4 kg/j

Emissie NOx 655,9 kg/j

14,7 kg/j

485,7 kg/j

4/8

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn

Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

5/8

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Situatie na uitbreiding" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Totaal

Berekend (ha Hoogste totale Met toename Grootste gekarteerd) depositie (ha gekarteerd) toename (mol/ha/jr) (mol/ha/jr)

0,00

0,00

0,00

0,00

Met afname (ha Grootste gekarteerd) afname (mol/ha/jr)

0,00

0,00

Onderstaand is een overzicht opgenomen van alle Natura 2000-gebieden (binnen de maximale rekenafstand van 25 km) waar in de "Beoogde situatie" een bijdrage groter dan 0,00 mol/ha/jaar is berekend, maar waar in de "Projectberekening" (=verschilberekening) geen toe- of afname is berekend. Het effect vanuit de "Projectberekening" op deze gebieden is daarmee 0,00 mol/ha/jaar. Biesbosch Krammer-Volkerak

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

6/8

Projectberekening

Situatie na uitbreiding, Rekenjaar 2022 1 Industrie | Overig Naam Emissie na Uittreedhoogte uitbreiding Warmteinhoud Wijze van ventilatie Niet geforceerd Temporele Variatie Standaard Profiel Industrie

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

5,0 m 0,280 MW

NOx NH3

816,8 kg/j 31,3 kg/j

7/8

Projectberekening

Bestaande situatie, Rekenjaar 2022 1 Industrie | Overig Naam Bestaande emissie Uittreedhoogte Wijze van ventilatie Niet geforceerd Warmteinhoud Temporele Variatie Standaard Profiel Industrie

5,0 m 0,280 MW

NOx NH3

655,9 kg/j 21,4 kg/j

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van: AERIUS versie 2021.0.5_20220328_855771c674 Database versie 2021.0.5_855771c674 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

RVLz8yFc9MG6 (22 april 2022)

8/8

Over Antea Group Antea Group is het thuis van 1500 trotse ingenieurs en adviseurs. Samen bouwen wij elke dag aan een veilige, gezonde en toekomstbestendige leefomgeving. Je vindt bij ons de allerbeste vakspecialisten van Nederland, maar ook innovatieve oplossingen op het gebied van data, sensoring en IT. Hiermee dragen wij bij aan de ontwikkeling van infra, woonwijken of waterwerken. Maar ook aan vraagstukken rondom klimaatadaptatie, energietransitie en de vervangingsopgave. Van onderzoek tot ontwerp, van realisatie tot beheer: voor elke opgave brengen wij de juiste kennis aan tafel. Wij denken kritisch mee en altijd vanuit de mindset om samen voor het beste resultaat te gaan. Op deze manier anticiperen wij op de vragen van vandaag en de oplossingen voor morgen. Al 70 jaar.

Contactgegevens Rivium Westlaan 72 2909 LD CAPELLE A/D IJSSEL Postbus 8590 3009 AN ROTTERDAM T. 010 235 1745 E. info@anteagroup.nl

www.anteagroup.nl

Copyright © 2020 Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, elektronisch of op welke wijze dan ook, zonder schriftelijke toestemming van de auteurs.

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11560774/1