CConstaterende datHoeksche Waard
Koppel je AI →
Document · PDF

AERIUS projectberekening 20231124093604 AanlegfasegebruiksfaseRZqrZpUmLXku

Besluitvormende raad 9 juli 2024, gemeente Hoeksche WaardBij agendapunt: Voornemen voor het afgeven van een Vvgb voor het realiseren van 38 appartementen op het perceel Roerdompsingel 4 in Numansdorp1.166 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Deze PDF is een digitaal bestand dat weer in te lezen is in AERIUS. Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:

www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Omschrijving Toelichting

Berekening

Van den Heuvel Milieuadvies Roerdompsingel 4, 3281 JH Numansdorp Stikstofdepositieberekening aanleg- en gebruiksfase Roerdompsingel 4, Numansdorp Aanlegfase + gebruiksfase

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

RZqrZpUmLXku 24 november 2023, 09:36 Wnb-rekengrid

Totale emissie

Rekenjaar

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

Resultaten

Hoogste bijdrage

Hexagon

Gebied

Aanlegfase + gebruiksfase - Beoogd Aanlegfase + gebruiksfase - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename Grootste afname

RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

2024 -

4,9 kg/j

135,7 kg/j

2/8

Projectberekening

Aanlegfase + gebruiksfase (Beoogd), rekenjaar 2024 Emissiebronnen 1 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Mobiele werktuigen (aanlegfase)  Verkeersnetwerk

RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

2,4 kg/j 2,6 kg/j

59,2 kg/j 76,5 kg/j

3/8

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste toename (projectberekening) Grootste afname (projectberekening) Hoogste totaal (achtergrond + projectberekening)

De letters bij de bronlabels op de kaart geven bij welke type situaties de bronnen horen: beoogde situatie (B), referentiesituatie (R) en/of salderingssituatie (S). RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

4/8

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Aanlegfase + gebruiksfase" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)

Totaal

RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

-

Hoogste totale Met toename Grootste depositie (mol (ha gekarteerd) toename (mol N/ha/jr) N/ha/jr)

-

-

-

Met afname (ha Grootste afname gekarteerd) (mol N/ha/jr)

-

-

5/8

Projectberekening

Aanlegfase + gebruiksfase, Rekenjaar 2024 1

Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning

Naam Locatie Oppervlakte Naam

Mobiele werktuigen (aanlegfase) X:89620,93 Y:416511,29 0,32 ha

Stageklasse

NOₓ NH₃

Brandstof­verbruik

Graafmachine Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 2636 l/j SCR: ja

59,2 kg/j 2,4 kg/j

Draaiuren AdBlue verbruik

Stof Emissie

Wiellader

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 667 l/j SCR: ja

80 u/j

40 l/j

15,9 kg/j NH₃ 0,6 kg/j NOₓ 4,0 kg/j

Puinbreker

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 1305 l/j SCR: ja

80 u/j

78 l/j

NH₃ 0,2 kg/j NOₓ 7,6 kg/j

Heistelling

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 1123 l/j SCR: ja

64 u/j

67 l/j

NH₃ 0,3 kg/j NOₓ 6,6 kg/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 1065 l/j SCR: ja

72 u/j

63 l/j

NH₃ 0,3 kg/j NOₓ 6,5 kg/j

Betonpomp

320 u/j 158 l/j

Telescoopkraan Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 3003 l/j SCR: ja

240 u/j 180 l/j

Trilplaat

32 u/j

2

Stage-IV, 2014-2018, <= 56 kW, diesel, 48 l/j SCR: nee

Wegverkeer | Weg

Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte t.o.v. maaiveld Verkeer

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

NH₃ 0,3 kg/j NOₓ 17,5 kg/j NH₃ 0,7 kg/j NOₓ 1,1 kg/j NH₃ 0,0 kg/j

Af- en aanrijdend verkeer (aanlegfase) X:89989,7 Y:417303,78 Type scherm 2.271,00 m Hoogte Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg Beide richtingen 1 Normaal 0m Max. snelheid

NOₓ

Links Rechts NOₓ 14,8 kg/j - NO₂ 3,7 kg/j - NH₃ 0,3 kg/j

-

-

Aantal voertuigbewegingen

4.640,0 /jaar 0,0 /jaar 930,0 /jaar 0,0 /jaar

In file

10,0 % 0,0 % 10,0 % 0,0 %

6/8

Projectberekening

3

Wegverkeer | Weg

Naam Stationair draaien en manoeuvreren vrachtauto's (aanlegfase) LinksRechts NOₓ 1,5 kg/j Locatie X:89656,03 Y:416487,05 Type scherm - - NO₂ 0,4 kg/j Lengte 232,90 m Hoogte - - NH₃ 16,3 g/j Wegtype Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg - Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogteligging Normaal Weghoogte t.o.v. maaiveld 0 m Verkeer Max. snelheid Aantal voertuigbewegingen In file

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 4

Wegverkeer | Weg

Naam Locatie Lengte Wegtype Rijrichting Tunnelfactor Type hoogteligging Weghoogte t.o.v. maaiveld Verkeer

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 5

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

0,0 /jaar 0,0 /jaar 930,0 /jaar 0,0 /jaar

Af- en aanrijdend verkeer (gebruiksfase) X:89989,7 Y:417303,78 Type scherm 2.271,00 m Hoogte Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg Beide richtingen 1 Normaal 0m Max. snelheid

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

0,0 % 0,0 % 100,0 % 0,0 %

Links Rechts NOₓ 59,7 kg/j - NO₂ 9,2 kg/j - NH₃ 2,3 kg/j

-

-

Aantal voertuigbewegingen

77.672,0 /jaar 0,0 /jaar 278,0 /jaar 0,0 /jaar

In file

10,0 % 0,0 % 10,0 % 0,0 %

Wegverkeer | Weg

Naam Stationair draaien en manoeuvreren vrachtauto's (gebruiksfase) LinksRechtsNOₓ 0,4 kg/j Locatie X:89656,03 Y:416487,05 Type scherm - - NO₂ 0,1 kg/j Lengte 232,90 m Hoogte - - NH₃ 4,9 g/j Wegtype Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg - Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogteligging Normaal Weghoogte t.o.v. maaiveld 0 m Verkeer Max. snelheid Aantal voertuigbewegingen In file

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

0,0 /jaar 0,0 /jaar 278,0 /jaar 0,0 /jaar

0,0 % 0,0 % 100,0 % 0,0 %

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

7/8

Projectberekening

Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2023.0.1_20231106_3125d8b3c1 Database versie 2023.0.1_3125d8b3c1_calculator_nl_stable Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

RZqrZpUmLXku (24 november 2023)

8/8

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14247203/1