CConstaterende datHellendoorn
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1 - Ontwerp fietstunnel Helmkruidlaan

Gemeenteraad 6 mei 2025, gemeente HellendoornBij agendapunt: Nieuw besluit vervolgproces fietspad Helmkruidlaan4.973 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

1

2

3

4

5

6

7

8

tk

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

21

22

23

24

N 7903

Koningsvaren

8.99 9.10

N 8422 N 8423 N 8424

9.05

8.97

20

N 7902

N 8035

9.09

19

N 7901

18

9.05

N 8425 N 8426 N 8427

A

N 8428

9.10

N 8429

A

55

B

9.01

8.95 8.94 8.87 8.95 8.95 8.88 8.97

9.05

9.09

9.10

8.95

9.05

9.10 8.97 8.97 tk9.09

41

B

43 45 47

49

51

9.00+

9.09

a tstra

9.00+

apper GHK

B

53 20

9.01

t

9.05

N 7616

8.96

8.98 9.09

N 7929

8.98 9.11

8.98 8.918.99 8.97 8.90 8.95 9.10

9.05

C

C

0+

42

9.0

0+

9.0

9.01 9.06

9.11 8.98 tk

9.01

8.95

8.98 9.05 9.13 9.13 9.07 8.95 8.93 tk

9.09

0+

9.0

D

9.07

8.98 8.97

8.94

8.88 8.97 9.09 8.98

N 7295

8.99

0+

8.88

9.0

9.09

9.06 9.06

8.91

D

9.02

8.99 9.04 8.97 9.08

22

8.99 9.10

8.88 8.98

9.00+

24

26

8.93 8.93 9.06

9.02 8.95

32

28

30

9.00+ 8.90 9.02

6+

8.1

9.04

8.97

9.08 9.07

E

6+

8.1

8.95 8.95 9.08 tk

8.94 8.82

9.00

9.03

8.96

9.07

9.04

8.88 8.96 9.07

8.98 8.76 tk

8.96 8.96

N 8713

8.83

8.88 8.91 8.79 8.79 8.80

9.00

9.04

8.94

E

8.94

8.96

9.07

8.96 8.96 8.89

8.90

N 8712 N 8711 N 8710 8.94 8.86 8.87 8.88

8.93

7.3

N 8709

8.87

8.91

2+

9.03

N 8303

8.87

8.91

2+

7.3

8.90

9.00 9.06

8.87

8.95

9.05 8.92

8.91

8.99

8.90 8.93

F

F 9.04

8.94

8.91

8.95 8.98 8.98 8.97 8.89 tk

9.08

8.94 8.94 8.97

9.20 9.15 9.06 9.21 9.16 9.06 9.07 9.06 9.07 9.07 9.16 9.07 9.17 9.20

8.918.92 8.93 9.04 9.04

8.97

N 7678

9.04

8.95

9.06

8.97

9.06 8.95

0.00 8.92 9.04

9.05 8.92

9.03

8.95 8.94 8.93

8.96

8.93

8.95

8.98

8.96

9.19 9.32

9.13

9.41

9.18

9.06 9.17 9.09 9.21 9.25

9.239.21

9.009.04 8.96

9.14 9.05

9.03 9.12

9.03

9.03

8.99

9.04

8.96 8.96 8.96 9.07

K

8.96

8.99 8.97 8.97

9.02

9.12 8.90 sk

8.93 8.98

8.96 8.86 8.76

9.07

8.97

8.94 8.96 8.95 9.07 9.07 8.95

8.96

9.10 9.07

8.99 8.99 8.99 9.08 9.09 9.08 8.86 8.82 8.78

8.99

8.90

8.94 8.85

8.86 8.75 8.71

8.75

8.81

8.70+

7.94+

8.69

7.18+

8.73

8.80

6.42+

8.708.71 8.71 8.75 8.74 8.73 8.73 8.72 8.63 8.70 8.69 8.66

7.94+

8.69

8.89

5.65+8.95 8.78

8.69

8.96

8.87

8.80

8.71

8.76

8.87

5.50+

8.82

K

8.79 8.77

8.95

5.58+

8.89

.60+ 58.99

8.79

8.00+

N 8625

8.78 8.71

8.66 8.62

A'

8.75 8.75

8.73

8.00+

9.05

8.77

7.00+ 8.65 8.62

8.76 8.80

8.68 8.64

8.74

7.00+ 8.70 8.66

8.60+

L

8.95

7.00+

7.00+

8.79 8.76

8.94

N 8026

8.72

8.60+

8.00+

8.50+

8.76

6.32+

8.79 8.69 8.70+

8.73

8.78

8.00+

8.00+

g

8.78

5

8.97 5.76+

Van Heerdtwe

N 8622 8.74

.74+

6.32+

L

8.79

8.98

8.00+

8.71 8.75

8.80

9.00+

8.76

8.70+

0+

8.6

8.86

5.81+

6.24+

7.18+

8.74

8.86

5.60+

9.04 9.07 9.15 9.07 9.16 9.20 9.14 9.04 9.16 9.19 9.07 9.16 9.169.17 9.16 9.09 9.07 9.079.07 9.08

8.98

8.96

9.03

J

8.82

9.07 9.04 8.98 8.93 9.05 9.04 9.09 9.05 8.98 9.07 9.00 9.00

9.06

5.6

8.79

9.15 9.04

9.15 9.06

9.01

9.03 9.05 9.04 8.95 9.06 9.08 9.03 8.99 8.98 9.00 8.00+ 8.92 8.95 5+

8.87

8.00+

8.00+

8.70

9.00+

+

8.40

8.86

8.87

8.91

9.19

8.82

8.72

8.67

8.68

9.05

1+ 6.4 1+ 6.4

9.01

9.03 9.03

8.77 8.73

8.70+ 8.99

9.02 8.92

+ 7.23

8.88

9.05

9.069.06 9.159.06 9.18 9.069.15 9.05 9.16 9.14 9.06

8.83

8.86

9.00

8.93 9.05

8.04+

8.83

8.87

8.95

8.84 8.76

8.87

9.11

8.97 9.05

H

7.23

8.85

8.85

8.91

8.99

9.04

8.92 8.90 9.02tk 9.04

9.02 9.06 9.05 9.08 9.12 9.10 9.14 9.20

8.76

8.68

8.95 8.90

9.09 9.01

8.72

8.78

9.04

9.09

8.93

8.85+

8.04+

+

8.88

8.89

8.85

8.86 8.83

8.84

8.96

8.84

8.00+

8.94 8.97 9.05

8.98

9.04

9.13

9.13

9.04 8.99 9.10 9.00 9.00 9.10 9.06

8.99 8.87 8.78

9.02

8.95 9.06

9.04 9.04 8.96 8.92

9.00

9.00

9.10

9.06

9.00

8.95

9.07

9.09 9.06

9.07

9.41 9.32 9.42 9.31 9.19 9.19 9.18

9.02

8.94 8.91 sk

9.04

8.93 8.959.06 9.07

8.97

8.93 9.05

8.96 tk

8.97 8.99 9.06 8.98 9.08 9.07

8.91 8.89 tk 9.02 8.95 8.92 9.02

8.82

8.85

8.85

9.13

9.40

8.85+

8.91 9.03

8.98

8.92 9.03 8.96 9.02

9.18

8.85+

8.90 tk

9.19

9.09

8.99 9.00 9.06 9.06 8.99 9.099.06 9.06

8.96

9.04

9.15 9.06

9.03

8.98

9.41

8.84

8.85

8.95 9.04

5.58+

9.07

9.30

5.50+

9.17 9.08 9.16 9.10 9.09 9.15 9.06

9.32

8.91 9.04

8.92 9.03

8.86

8.85+ 8.84

5.74+

J

9.06 9.16

5+

9.07 9.08 9.21

9.14

6.6

9.08

8.96 9.09

9.08 9.169.08 9.08 9.16 9.14 9.07 9.14 9.07

9.04

8.86

9.03

9.07

+ 8.85

5.60+

9.18 9.42

8.92 tk

9.07

5.60+

9.12

8.88 tk

8.82

8.98

8.97 8.97 9.04 8.97 9.03 8.97 8.96 9.06 8.96 9.06 9.07 9.06 9.07 9.05 9.02 9.03 8.93 8.96 9.06 8.95 8.92

9.02

9.04

8.89 tk

8.90

n

ruidlaa Helmk

8.90 8.89 9.02 tk 8.95

9.02

9.31

8.96 9.06 9.06

9.06 9.14 9.07 9.16 9.09 9.16.20 9.08 9.16 9.16 9.07 9.14 9.04

9.11

9.10

9.06

9.02

9.03

9.07 9.08 9.16 9.17 9.05 9.15 9.18 9.09 9.06 9.22 9.14 9.08 9.24 9.17 9.06 9.16 9.06 9.15 9.06 9.05 9.05 9.24 9.22 9.15 9.04 9.14 9.04

9.04

9.13

9.06

8.91 tk

9.05

5.76+

8.97 8.95 9.01 9.02 9.08 9.08 9.10 9.08 9.00 9.00 8.99

8.93 8.96 9.06 8.97 9.06 9.07 9.03 8.94

9.01

9.05

5.67 +

9.03 9.06 9.07 8.95

8.94

9.02

9.19 9.41

9.05

9.04

8.93

9.03

9.10

9.33

8.94

9.05 8.98 9.05 9.05 8.98 .94

9.18 9.32 9.41

9.07

5.81+

8.90

5.65+

H

9.14

9.00 9.00 9.12 9.13 8.99

9.11

8.97

9.06

5.65+

8.99

9.02

9.04 8.94

8.96 8.97

8.94 9.12

9.02

9.05 8.93

8.94

9.08 8.94 8.89 tk 9.07

9.12

9.05 9.02 9.04 9.05 9.04 8.92 9.02 9.009.028.90 8.91 tk 8.97 8.94 9.04

8.91 tk

8.95

9.07

8.92

8.91

9.02

8.93 8.94

9.04

G

9.02

8.94

9.22 9.16 9.08 9.18 9.09 9.159.08 9.09 9.109.18 9.10

8.90

8.98

A

8.91

8.95

8.60 +

8.91

8.94

+

8.93 8.95 8.93

9.05 8.94

8.95

8.96

8.95 8.938.94 9.04 9.04

5.72

9.01

8.92

+ 6.48

8.96

8.93 8.93

+ 6.48

8.96

9.03

8.98

9.06 9.14

9.06

8.96

8.93

9.079.05 9.06 9.13 9.069.14 9.06 9.13

8.94 8.87 8.93 9.04

G

8.97

8.92

8.92 8.92

5.55+

8.88

8.91

8.94

9.04

8.60+

8.86

8.62

8.76

8.75

8.68 8.68

8.64

8.73

8.96

M

M

8.67 8.66 8.86

8.67 8.68 8.66

8.19

8.20

8.64

8.19

8.65

8.71

3

8.66

8.73

8.79 8.848.80

8.25

8.60+

8.76

7.05+

8.75 8.65 8.62

7.05+

8.90+

8.69

8.77 8.80

N 8624

B 2727

B 4492

8.62

8.74

8.63

B 4318

B 4284

8.66

8.83

8.83

B 4250

B 4251

8.60

B 4495 B 4289

Engelwortel

B 3563 N 7786 B 4725

8.59

8.59

N 5216

B 4381

B 4291

B 4290

B 4726 B 3564 B 4727

B 4741

B 3741

8.57

B 4735

N 7931 N 9897 B 3742 N 7932

B 4743 N 7928 N 7933

B 4734

N 9058

B 4732 N 7934

8.37

8.31

8.66

8.74

8.35

B 4740

N 7935 N 7816

N 7927

N 9947

N 7936

N 8402

N 8387

Hoornbloem

N 7926

8.78

B 4742

N 9896

Ooievaarsbek

17

15

N 7818

13

2

B 3578

B 4733

11 10

8.61

8.62 8.72 8.62

8.64

N 8032

21

N 7909

N 8146 2

16

N 8008 N 8009

N 8149 4

N 7910

N 7911

N 9152

N 7918 N 9151 N 7912 N 7913

N 7917

8.61

18

N 7915

23

N 7914

13 15

16

N 8033

N 8372

18

8.66

16

B 4380

N 7921

14

N 7937 N 8150

5

12 20

10

8 25

N 9893

N 9894

7

N 8034

N 7938

8.73

8.73 8.59 8.58 tk

N 7939 N 8373 N 8442

8.57

8.73

N 8441

N 8565

20

N 8036

37 35

75

33

17 31

19

N 8564

29 27

21 23

25

N 7962

N 7897 N 7898

9.05

N 7961 N 7899

8.95 8.95 tk

8.96

9.00

N 7900

9.05

N 7902

N 8035

9.09

N 7903

N 7906

N 7904

71

N 7905 N 8422 N 8423 N 8424

9.05

69

8.97

N 7960

N 7901

18

8.99 9.10

N 8437

N 8425 N 8432

N 8426 N 8427

N 8431 N 8428

9.10

N 8430

N 8429

9.01

8.95 8.94 8.87 8.95 8.97 8.88 8.95

50

g beltwe

67 9.05

9.09

N 8436

9.10

8.95

N 8435

41 43

63

61

45 47

8.74

N 8720 46

N 8722

8.63 8.64 8.75 tk

B 2031

9.05

N 8718

42

44

9.01 9.06

9.11 8.98 tk

9.01

8.95

N 8721

8.98 9.05 9.13 9.13 9.07 8.95 8.93

9.09

42

tk

9.09 9.07

8.98 8.88 8.97 8.888.97

8.99 8.94

9.09 8.98

N 7295

9.06 9.06

40

8.91

N 8719

9.02

8.99 9.04

38

22

8.99 9.10

8.98 8.88

8.97 9.08

24

36 26

8.93

34

8.93 9.06

9.02

32

28 30

8.95 8.90 9.04

9.02

8.95 8.95 9.08 tk

8.97

9.08 9.07

8.94 8.82

9.00

9.03

8.96

9.07

7.77+

8.63 8.63 8.63 8.72

N 8434

N 8433

40

8.57

+ 8.50

8.65

48

G H Kappertstraat

8.53

8.69 8.68 8.65

8.56

55

53

N 7929

8.98 9.11

9.10

8.60+

8.56 8.58 tk 8.68

51

8.96

9.09 8.98 8.91 8.99 8.97 8.90 8.95

7.77+

8.62 8.73

59

57

49

20 9.01

9.05 8.98

8.73 8.73

N 8723

65

9.05

9.10 8.97 8.97 tk9.09

9.09

N 7616

8.63

N 8439

N 8438 N 7967 13

15 39

B 2582

Jipkes

8.75

N 8153

Koningsvaren

8.41 8.49

N

N 7916

77

8.63 8.60

8.76 8.64

N 7691

1

N 7908

N 7919

N 9132

N 7922

9

8.63

12

14

N 7923

73

8.56

B 3580

8.57

11

8.56

8.53

N 8148 N 8198

Koningsvaren

8.51 8.26

8.65 8.66 8.70

N 8147

Hoornbloem

N8.61 8851 8.57

5

Ooievaarsbek

8.58

7

6

N

8.48

8.43

9

N 9937 N 7924

3

8.17

dtweg

8.16

N 8199 N 8386 11

Van Heer 8.18

9

19

N 7925

8.78 8.68 tk 8.67

9.04

8.94

N 8716

N 8712 N 8711 N 8710

8.94 8.87 8.86 8.88

8.93 8.91

N 8303

N 8709

8.87 8.90

9.00

8.87

8.91 8.87

8.95

8.92 9.05

N 8715

N 8713

8.83

8.88 8.91 8.79 8.79 8.80

9.00 9.03

9.06

B 2032

8.53

N 8717

8.98

N 8714

8.76 tk

8.96 8.96

9.04

9.07

8.90

8.94

8.96

9.07

8.96 8.89 8.96 8.888.96

8.91

8.99

8.90 8.93

9.04

8.94

8.91

8.95

15

8.98 8.98 8.97 8.89 tk

13 9.08

9.04 8.88

8.93 8.93

8.92

8.96

8.94 8.94 8.97

9.05 8.94

8.95

8.96

8.95 8.93 8.94 9.04 9.04

8.94

8.95 8.98

8.97

9.07 9.07 9.16

9.07 9.17

8.96

8.96

9.03

8.98

9.20 9.15 9.21 9.06 9.16 9.06 9.07 9.06

9.01

8.95 8.93

9.02

8.94

9.04

9.05 8.94

8.95

8.95

8.93

8.94 9.07

8.95

8.98

8.96

9.05 9.02 9.04 9.05 9.04 8.92 9.02 9.009.028.90 8.91 tk

8.99 8.97

9.04

9.19 9.41

9.13

9.06

9.07

9.07

9.06 9.16 9.09 9.21 9.25 9.07 9.21 9.08 9.21 9.17 9.23 9.08 9.15 9.06 9.16 9.10 9.14 9.05 9.09 9.15 9.06

8.97 8.97

9.02

9.12 8.90 sk

8.93 8.98

9.02

9.00

8.86 8.768.96

9.07

8.97

8.97

8.95 8.94 8.96 9.07 9.07 8.94 8.97 9.05

8.98

9.10 9.07

8.99 8.99 8.99 9.08 9.08 9.09

8.95

8.96

8.86 8.82 8.78

8.90

8.94 8.85

8.75

8.76

9.039.03

8.75 8.74 8.73 8.72 8.73 8.70 8.69

8.69 8.63 8.66

9.05

9.19

8.96

8.84 8.82

N 8508

N 8519 8.87

8.86

8.83

8.88 8.87

8.86 8.86 8.79 8.82

8.91

9.15 9.04

8.76

8.87 8.82

9.079.05 9.04 9.04 8.98 8.93 8.98 9.07 9.05 9.09 9.00 9.00

9.03

8.79 8.77

8.95

8.89

N 8622

Van Heerdtweg

8.74 9.06 8.98

8.99

9.04 9.07 9.15 9.07 9.16 9.20 9.14 9.04 9.07 9.16 9.199.16 9.16 9.169.09 9.07 9.17 9.079.07 9.08

8.89 8.95 8.96

8.87

8.80

9.15 9.06

9.03 9.04 9.05 9.06 8.95 9.009.08 9.03 8.98 8.99 8.92 8.95

8.87 8.86

8.78

8.91 9.04

8.83

8.80

9.01 8.81 8.80

8.708.71

8.93 8.91

8.87 9.00

8.79 8.69

9.04

8.84

8.82 8.86 8.85

8.88

8.89

8.99

8.95

9.05 9.01

9.06 9.14

8.82

8.72

8.88 tk

8.86 8.86

8.85 8.84

8.98

8.96

9.02 8.95 8.92 9.02

9.09

9.069.06 9.06 9.15 9.15 9.18 9.06 9.05 9.16

9.02 8.92

8.77 8.75

8.67

8.68 8.70

8.73

9.04

8.92 9.03

8.85

9.03

8.83 8.85

8.93 8.96 8.84

9.11

9.05 8.93

8.73 8.71

8.72 8.76

8.78 8.68

8.90 8.95

9.04

8.91 8.89 tk

9.07

9.13

9.04 8.97 9.05 8.90 8.92 9.02 tk 9.04

8.86

8.89 tk

8.90

Helmkruidlaan 8.89 8.90 9.02 tk

8.95

8.95 9.04 8.90 tk 8.91 9.03 8.85

9.03

8.95 8.92

8.85

9.41 9.32 9.42 9.31 9.19 9.19 9.18

9.09

9.01

8.96 8.97 9.06 9.07 9.06 8.96 9.05 9.02

8.92 9.029.03 8.96 9.13

9.40

9.13

9.04

9.06

9.19

9.18

8.95 9.06 9.04

8.92 8.96

8.84

9.06 9.02 9.05 9.08 9.12 9.10 9.20 9.14

8.87 8.99 8.78

8.99

9.00

9.04 8.99 9.10 9.00 9.00 9.10 9.06

8.69

8.99

9.12 9.09

8.97 8.99 9.06 8.98 9.08 9.08 9.069.09 9.07 9.04 9.04

8.99 9.06 8.99 9.00 9.099.06 9.06 9.06

8.93 9.05

8.96 tk

9.07

9.02 8.96

9.00

9.10

9.06

8.95

8.93 8.95 9.07 9.06

8.96 8.96 8.96 9.07 8.94 8.91 sk 8.99

Helmkruidlaan

9.41

9.03

9.03 9.03

9.03

9.04

9.04

9.01 9.02

9.07

8.97 9.04 8.97 9.03 9.07 8.96

9.09 9.30

8.93

9.03

9.04 8.94

9.02 9.12

9.32

8.98

9.02

9.18

9.42 9.14

8.91 tk

8.94 9.05 9.05

9.07 9.16 9.14 9.04 9.31

9.18

8.96

8.98

8.99

9.06 9.14 9.07 9.16 9.09 9.16 9.20 9.08 9.16

9.11 9.41

9.10

9.089.08 9.169.16 9.08 9.14 9.07 9.07 9.14

9.06 9.17

9.05 8.98 9.05 8.98 9.05 8.94

9.10 9.02 9.07 9.08 9.169.17 9.05 9.15 9.18 9.09 9.06 9.14 9.249.22 9.17 9.08 9.06 9.16 9.06 9.15 9.229.24 9.06 9.05 9.15 9.05 9.04 9.14 9.04

9.33

9.13

9.06

9.04

9.08

9.009.04 8.96

B 2076

9.00 9.13 9.12 9.00 8.99

9.11

8.97

9.06

9.03

9.18 9.32 9.41

9.19 9.32

9.03 9.06 9.07 8.95 8.95 8.97 9.01 9.02 9.08 9.08 9.00 9.08 9.10 9.00 8.99

9.12

9.14 9.07

8.94 9.04

8.94

9.06 8.97 9.03 9.07 9.06 8.94

8.97 8.96

8.94

8.91

8.90

8.93 8.96

9.06 8.96 9.06 8.92 tk

9.02

8.93 9.05

8.96 9.08 8.94 8.89 tk

9.12

9.02

8.93 8.919.05 tk

8.94 9.07

9.04

8.92

B 2034

9.02

8.93

8.92

9.03

9.22 9.16 9.08 9.09 9.18 9.08 9.15 9.109.18 9.10 9.09

9.04

Helmkruidlaan

9.06 9.06 8.95

0.00 8.92

9.20

8.92 8.91 8.93 9.04 9.04

8.97 8.90 8.95

8.97

8.93

9.069.079.05 9.069.149.13 9.13 9.06 9.06 9.14

9.06

8.56

8.91

8.94 8.92

8.92 8.92

8.94 8.878.93 9.04

8.918.93 8.91

N 7678

N 5889

8.78

8.79

N 8625 8.97

8.78 8.71

8.74 8.76

8.98

8.71

8.78

8.73 8.66

8.71

8.62

8.75 8.79

8.79

8.69 8.76

8.76

9.05

8.75 8.75

8.73

8.94

N 8026

8.72

8.80 8.76

8.95 8.74 8.77

N 8860

8.61

8.65 8.62

8.70 8.66 8.68

8.64

N 8626

8.64

8.76 8.73

8.75

8.67 8.66 8.67 8.68 8.66

8.69 8.80 8.77 8.75

8.76

8.65 8.71 8.62

8.74

8.83 8.37

8.63

N 8624

8.60

8.59

8.59

8.66

8.83

3

8.66

8.73

8.79 8.848.80

8.25

8.57

1

8.66

8.74

8.35

8.78

Van Heerdtweg 8.18

8.48

8.43

8.78 8.68 tk

8.58

8.16

N8.61 8851 8.57 8.51 8.26

8.51

8.68 8.68

8.96

8.86

8.64

8.19

8.31

8.17

8.48

8.86 8.62

8.65 8.62 8.19

8.20

8.65 8.66 8.70

8.67

8.56

8.53

8.56

8.63

8.61

8.63 8.60

8.64

8.62 8.72 8.62

8.76 8.64

8.57

8.61

8.66 8.73

8.73 8.58 8.59 tk

8.57

8.73

N 8520

8.41 8.49

8.75

8.73

8.73 8.62 8.73

8.568.68 8.58 tk

8.69 8.57 8.68 8.65

8.56 8.63

8.49

8.53

8.65

8.63 8.63 8.72

8.74

8.53

N 6376

8.56

8.75 8.64 8.63 tk 8.61

N 8626 8.48

8.51

8.49 8.53

N 5400

8.56 8.51

8.50

8.40

8.49 8.57 8.49 8.38

8.46

8.50

8.47

8.47 8.56 8.37

P

P

8.48 8.43 8.42

N 8623

8.38

8.47

8.52

8.43

8.41

8.38

8.42 8.49

8.53

8.41

N 8627

N 8629

N 8707

7

N 8516

24

8.56

N 8025

5

N 8850

N 10071

N 8024

8.51

N 8518

8.50

8.40

N 8517

8.49 N 8854

N 5200

N 7151

N 8853

N 5201 16

8.57

8.5

12

N 10070

0+

8.8.50 50 +

22

N 7740

8.49

N 9570 N 5202

N 5460

N 8858

B'

8.38 8.46

N 7739

14

N 8856

N 8855

Overzicht plangebied

N 9569

schaal 1:5000

8.47

8.47 8.56 8.37

Q

8.48 8.43 8.42

N 8623

8.38

Opdrachtgever

8.47

8.52

Sallandse Wegenbouw

8.43

8.41

Project

8.38

Fietstunnel Helmkruidlaan

8.42 8.49

Onderdeel

Schetsontwerp

R 8.41

N 8629

Documentstatus

N 8627

Tekeningnummer

TW-240550

01

Getekend door

Gecontroleerd door

RN

AB

Blad

Aantal

1

1

Schaal

Formaat

1:250

A0

R

Datum uitgifte

Concept

12-07-2024

Overzicht situatie

www.buro-twin.nl info buro-twin.nl

schaal 1:250

1

Projectnr.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

Bestandsnaam: NS-21 Fietstunnel Helmkruidlaan.dwg

Q

24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/15340389/2