CConstaterende datHarderwijk
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 5 situatietekening

Raadsvergadering 12 juni 2025, gemeente HarderwijkBij agendapunt: Verklaring van geen bedenkingen (VVGB) Holzstraat/Zeestraat1.227 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

bk

****∅***m

3A

E 4674

-4 43

E 3429 E 4464

1A

-4

41

****∅***m

3 9-

E 5357

9A

****∅***m

3A

3

E 5358

SPT

E 4676 E 4465

****∅***m

SPT 1A

SPT

****∅***m

SPT

bk

****∅***m

E 4677

E 3498

SPT E 3499 1

E 3497

ri2.37 ****∅***m ****∅***m ****∅***m

ri

2.27

****∅***m

E 4678

2.23

2.31

5

2.24

7

3

2.25

2.152.17 2.26 2.14

ri

2.21

1.80 2.12

2.27

2.12

2.28

2.37 2.24

2.04

2.36 2.37 2.05

+2.30

6

+2 2.32

2.31

2.25

2.26 2.282.33 2.33 2.34

2.30

2.33

2.26

+2.40 2.19

2.12 2.17 2.13

2.13 2.17

2.20

2.26

2.50 2.41

2.38

LEGENDA Nieuwe situatie

2.29 2.43

2.38

2.40

2.42 2.45 2.45 2.46 2.432.42 2.42

2.40

2.50

Nieuwe perceelsgrens Opsluitband 100x200mm stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0,03m³/m kleur grijs Inritblokken 130-150/180x450x500 stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0.06m³/m kleur grijs

+2.42 2.44 2.46

2.46

2.42

2.43

2.57

2.58

2.37

2.53

2.55

2.38 2.41 2.27 2.37

Hendr

at

35

ic Ste

2

2.22 2.20 2.32 2.30 2.21 2.29 bk

2.35

Paaltop lichtmast 4m hoog type n.t.b.

****∅***m

Betontegels 300x300x80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm

Loze voorziening t.b.v. laadpalen aangesloten op de CVZ-kast Dubbelstaafmat hekwerk 1800mm hoog met hedera beplanting

aat

Molgoot 5streks stellen in beton 0,05m³/m

Betontstraatstenen 80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm

Straatkolk 450x300mm

vinstr

Dubbelstaafmat hekwerk 1.80m hoog kleur antraciet incl. hedera beplanting

Betontstraatstenen 80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm

Parkeervakken (lint): betonstraatstenen keiformaat 80mm dik kleur rood Trottoir: betontegels 300x300x80mm kleur grijs Trottoir: betontegels 300x300x45mm kleur grijs

2.51 2.51 2.53

B 5516

Opsluitband 100x200mm stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0,03m³/m

Molgoot 5streks betonstraatstenen keiformaat stellen in beton 0.05m³/m kleur rood Rijbaan: betonstraatstenen keiformaat 80mm dik kleur rood Parkeervakken (vlak): grasbetontegels kleur grijs

2.31 2.41

2.52 2.51 2.51 2.55

2.33

****∅***m

2.33

****∅***m

2.55 2.54 2.54

2.45 +2.40 2.38

2.52

2.34 2.37 2.33 2.35 2.28 2.33 2.18 2.21 2.18

tra

B 3710

2.50

2.46 2.45 2.44

ri2.34

+2.32

+2.30

2.07

2.03 2.24 2.17

2.32 2.20

1.60

2.30

es

Ze

2.40

2.19 2.30

2.10

2.50

2.35 2.34 2.30

B

0.90

2.09

A

2.29

B

2.25 2.27

2.50

+2.44 +2.42

5.00

Opnemen en herplaatsen bestaande trottoir kolk

2.23 +2.40 2.26

2.10

+2.30

2.50 .30 +2 2.31

2.11

+2.30

1.60

2.30

2.38 2.46 2.37 2.38 2.44 2.27

5.66

5.6

.34

+2.42

2.14 B 3214

2.28 2.35 2.25 2.36 2.26

5.43

0

ri2.32

2.25

2.38

2.32

+2.44

2.13

2.11 2.08

2.29 2.17

2.10 2.16

2.14 +2.30

2.34

2.09

+2.42

2.34

2.41 2.41 2.32

+2.48

1.8

42

2.21

2.02

1.05

+2.42 2.22 2.33

+2.48

2.30 2.32

1.20

2.11

2.08

2.28 2.28

2.33 2.34 2.34

5.00

2.13

2.07

2.34

2.39

2.40

2.30

A +2.48

2.37

2.33

+2.48

2.38 2.39

2.24 2.26

2.32

2.13

+2.48

Bouwpeil +2.50 NAP

2.37

44

2.09

2.10

+2.48

2.38

2.15

ri

+2.48

2.11

1.95

2.02

2.04

2.40

40

2.29

2.11

2.44

2.37 2.27

+2.48

2.09 2.10 2.22 2.22 2.22

2.36

bk

3.31

2.42

+2.48

+2.48

2.33

2.48 2.46 2.47 2.45

2.10 2.22

2.16

ri2.32

2.27

2.24 2.24 2.36

2.16 2.23

+2.48

2.47 2.31 2.43

2.24

2.19

2.18 2.52

2.23

2.11 2.23

2.27

2.15

2.55

2.25

2.27

2.01

2.09 2.14

2.25

2.12 2.23 2.16 2.13 2.25

Betonstraatstenen 80mm dik Straatlaag van zand 50mm dik mengranulaat 0/31,5 250mm dik zand voor zandbed 500mm dik

Betontegels 300x300x80mm grijs Straatlaag van zand 50mm dik mengranulaat 0/31,5 250mm dik

Beukenhaag fagus sylvatica 800mm hoog. Boom soort n.t.b.

Inritblokken 180x450x500mm voorzien van beton 0.05m³/m mengranulaat 0/31,5 ca. 200mm 2.40+

2.30+

1.35+

1.35+

2.48+

2.41+

2.35+

2.30+

5.00 Parkeervak

2.17+

1.35+

1.35+

Dwarsprofiel A-A 1:50

HWA: pvc ∅250mm sn8 incl. grondverbetering 300mm

VWA: pvc ∅250mm sn8 incl. grondverbetering 300mm

5.16 Rijbaan

0 Maten in m, materiaalmaten in mm, peilmaten in m t.o.v. N.A.P., diameters in mm, tenzij anders vermeld. Opdrachtgever:

Bestaande ondergrond

1.44+

Dwarsprofiel B-B 1:50

0.50 Molgoot

2.41+

2.32+

2.29+

Bestaande situatie Infiltratiekratten 1200x600x600mm incl. geotextiel

Groenvakken: type n.t.b.

3.31 Trottoir

Trottoir

2.0

4.0

6.0

8.0m

schaal 1:200

Nijhuis Bouw b.v. Rijbaan Project:

Appartementen complex Harderwijk Holzstraat Onderwerp:

Definitief ontwerp Nieuwe situatie inrichting Getekend:

M. Schoenman

Datum:

31-01-2025

Goedgekeurd:

M. Janssen

Datum:

31-01-2025

Schaal:

1:200

Status:

CONCEPT

Formaat:

A1

Versie:

04

Projectcode:

P07220

Soort document:

TEKENING

Tekeningnummer:

P07220-DO-NI-01-C04

...jecten\P07220\CT ONTWERP\3 DO\P07220-DO-IN.dwg

+2.32

2.47 2.45

2.32

ri

2.26

1.05

2.50 2.53 2.41

4.10 2.32

2.35

2.50 2.52 2.54 2.56 2.55

2.12 2.21

5.00

2.44 2.43 2.53 2.35 ri2.512.53 2.45 2.49 2.46 2.44

2.49 2.48 2.53 2.57 2.56 2.55

Holzstraa t

2.04 2.242.16

5.00

2.59 2.48 2.57 2.47 2.53 2.51 2.52 2.51

2.43 2.41 2.41 2.45

2.26 2.31 2.38

+2.48

2.32 2.28 2.34

2.46

2.15 2.25

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Harderwijk&id=f12f4179-0df8-4eff-8cfe-2aaea5993623