Bijlage 5 situatietekening
Tekst van het document
bk
****∅***m
3A
E 4674
-4 43
E 3429 E 4464
1A
-4
41
****∅***m
3 9-
E 5357
9A
****∅***m
3A
3
E 5358
SPT
E 4676 E 4465
****∅***m
SPT 1A
SPT
****∅***m
SPT
bk
****∅***m
E 4677
E 3498
SPT E 3499 1
E 3497
ri2.37 ****∅***m ****∅***m ****∅***m
ri
2.27
****∅***m
E 4678
2.23
2.31
5
2.24
7
3
2.25
2.152.17 2.26 2.14
ri
2.21
1.80 2.12
2.27
2.12
2.28
2.37 2.24
2.04
2.36 2.37 2.05
+2.30
6
+2 2.32
2.31
2.25
2.26 2.282.33 2.33 2.34
2.30
2.33
2.26
+2.40 2.19
2.12 2.17 2.13
2.13 2.17
2.20
2.26
2.50 2.41
2.38
LEGENDA Nieuwe situatie
2.29 2.43
2.38
2.40
2.42 2.45 2.45 2.46 2.432.42 2.42
2.40
2.50
Nieuwe perceelsgrens Opsluitband 100x200mm stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0,03m³/m kleur grijs Inritblokken 130-150/180x450x500 stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0.06m³/m kleur grijs
+2.42 2.44 2.46
2.46
2.42
2.43
2.57
2.58
2.37
2.53
2.55
2.38 2.41 2.27 2.37
Hendr
at
35
ic Ste
2
2.22 2.20 2.32 2.30 2.21 2.29 bk
2.35
Paaltop lichtmast 4m hoog type n.t.b.
****∅***m
Betontegels 300x300x80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm
Loze voorziening t.b.v. laadpalen aangesloten op de CVZ-kast Dubbelstaafmat hekwerk 1800mm hoog met hedera beplanting
aat
Molgoot 5streks stellen in beton 0,05m³/m
Betontstraatstenen 80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm
Straatkolk 450x300mm
vinstr
Dubbelstaafmat hekwerk 1.80m hoog kleur antraciet incl. hedera beplanting
Betontstraatstenen 80mm straatlaag zand 50mm mengranuaat 0/31,5 250mm zand voor zandbed 500mm
Parkeervakken (lint): betonstraatstenen keiformaat 80mm dik kleur rood Trottoir: betontegels 300x300x80mm kleur grijs Trottoir: betontegels 300x300x45mm kleur grijs
2.51 2.51 2.53
B 5516
Opsluitband 100x200mm stellen in beton en voorzien van steunrug van beton 0,03m³/m
Molgoot 5streks betonstraatstenen keiformaat stellen in beton 0.05m³/m kleur rood Rijbaan: betonstraatstenen keiformaat 80mm dik kleur rood Parkeervakken (vlak): grasbetontegels kleur grijs
2.31 2.41
2.52 2.51 2.51 2.55
2.33
****∅***m
2.33
****∅***m
2.55 2.54 2.54
2.45 +2.40 2.38
2.52
2.34 2.37 2.33 2.35 2.28 2.33 2.18 2.21 2.18
tra
B 3710
2.50
2.46 2.45 2.44
ri2.34
+2.32
+2.30
2.07
2.03 2.24 2.17
2.32 2.20
1.60
2.30
es
Ze
2.40
2.19 2.30
2.10
2.50
2.35 2.34 2.30
B
0.90
2.09
A
2.29
B
2.25 2.27
2.50
+2.44 +2.42
5.00
Opnemen en herplaatsen bestaande trottoir kolk
2.23 +2.40 2.26
2.10
+2.30
2.50 .30 +2 2.31
2.11
+2.30
1.60
2.30
2.38 2.46 2.37 2.38 2.44 2.27
5.66
5.6
.34
+2.42
2.14 B 3214
2.28 2.35 2.25 2.36 2.26
5.43
0
ri2.32
2.25
2.38
2.32
+2.44
2.13
2.11 2.08
2.29 2.17
2.10 2.16
2.14 +2.30
2.34
2.09
+2.42
2.34
2.41 2.41 2.32
+2.48
1.8
42
2.21
2.02
1.05
+2.42 2.22 2.33
+2.48
2.30 2.32
1.20
2.11
2.08
2.28 2.28
2.33 2.34 2.34
5.00
2.13
2.07
2.34
2.39
2.40
2.30
A +2.48
2.37
2.33
+2.48
2.38 2.39
2.24 2.26
2.32
2.13
+2.48
Bouwpeil +2.50 NAP
2.37
44
2.09
2.10
+2.48
2.38
2.15
ri
+2.48
2.11
1.95
2.02
2.04
2.40
40
2.29
2.11
2.44
2.37 2.27
+2.48
2.09 2.10 2.22 2.22 2.22
2.36
bk
3.31
2.42
+2.48
+2.48
2.33
2.48 2.46 2.47 2.45
2.10 2.22
2.16
ri2.32
2.27
2.24 2.24 2.36
2.16 2.23
+2.48
2.47 2.31 2.43
2.24
2.19
2.18 2.52
2.23
2.11 2.23
2.27
2.15
2.55
2.25
2.27
2.01
2.09 2.14
2.25
2.12 2.23 2.16 2.13 2.25
Betonstraatstenen 80mm dik Straatlaag van zand 50mm dik mengranulaat 0/31,5 250mm dik zand voor zandbed 500mm dik
Betontegels 300x300x80mm grijs Straatlaag van zand 50mm dik mengranulaat 0/31,5 250mm dik
Beukenhaag fagus sylvatica 800mm hoog. Boom soort n.t.b.
Inritblokken 180x450x500mm voorzien van beton 0.05m³/m mengranulaat 0/31,5 ca. 200mm 2.40+
2.30+
1.35+
1.35+
2.48+
2.41+
2.35+
2.30+
5.00 Parkeervak
2.17+
1.35+
1.35+
Dwarsprofiel A-A 1:50
HWA: pvc ∅250mm sn8 incl. grondverbetering 300mm
VWA: pvc ∅250mm sn8 incl. grondverbetering 300mm
5.16 Rijbaan
0 Maten in m, materiaalmaten in mm, peilmaten in m t.o.v. N.A.P., diameters in mm, tenzij anders vermeld. Opdrachtgever:
Bestaande ondergrond
1.44+
Dwarsprofiel B-B 1:50
0.50 Molgoot
2.41+
2.32+
2.29+
Bestaande situatie Infiltratiekratten 1200x600x600mm incl. geotextiel
Groenvakken: type n.t.b.
3.31 Trottoir
Trottoir
2.0
4.0
6.0
8.0m
schaal 1:200
Nijhuis Bouw b.v. Rijbaan Project:
Appartementen complex Harderwijk Holzstraat Onderwerp:
Definitief ontwerp Nieuwe situatie inrichting Getekend:
M. Schoenman
Datum:
31-01-2025
Goedgekeurd:
M. Janssen
Datum:
31-01-2025
Schaal:
1:200
Status:
CONCEPT
Formaat:
A1
Versie:
04
Projectcode:
P07220
Soort document:
TEKENING
Tekeningnummer:
P07220-DO-NI-01-C04
...jecten\P07220\CT ONTWERP\3 DO\P07220-DO-IN.dwg
+2.32
2.47 2.45
2.32
ri
2.26
1.05
2.50 2.53 2.41
4.10 2.32
2.35
2.50 2.52 2.54 2.56 2.55
2.12 2.21
5.00
2.44 2.43 2.53 2.35 ri2.512.53 2.45 2.49 2.46 2.44
2.49 2.48 2.53 2.57 2.56 2.55
Holzstraa t
2.04 2.242.16
5.00
2.59 2.48 2.57 2.47 2.53 2.51 2.52 2.51
2.43 2.41 2.41 2.45
2.26 2.31 2.38
+2.48
2.32 2.28 2.34
2.46
2.15 2.25