CConstaterende datHardenberg
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlagen behorende bij regels bestemmingsplan 'Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid fase 3'

gemeenteraad 16 april 2024, gemeente HardenbergBij agendapunt: Vaststelling bestemmingsplan 'Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid, fase 3' en beeldkwaliteitsplan 'Broeklanden-Zuid fase 3'2.960 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid fase 3

Inhoudsopgave

Bijlagen regels

3

Bijlage 1

4

Staat van Bedrijfsactiviteiten

bestemmingsplan Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid fase 3 | PAGINA 2

Bijlagen regels

bestemmingsplan Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid fase 3 | PAGINA 3

Bijlage 1

Staat van Bedrijfsactiviteiten

bestemmingsplan Hardenberg, bedrijventerrein Broeklanden-Zuid fase 3 | PAGINA 4

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 15

SBI-2008 10, 11

Nr. -

Omschrijving VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN

151 151

101, 102 101

0 3

151 152 152 152 152 152 1531 1531 1531 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1541 1542 1542 1542 1543 1551 1561 1561 1561 1561 1562 1571 1571 1571 1571 1572 1581 1581 1581 1582 1584

108 102 102 102 102 102 1031 1031 1031 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 104101 104102 104102 104102 1042 1051 1061 1061 1061 1061 1062 1091 1091 1091 1091 1092 1071 1071 1071 1072 10821

8 0 3 4 5 6 0 1 2 0 1 2 3 4 5 0 0 1 2 0 0 0 1 2

0

Slachterijen en overige vleesverwerking: - bewerkingsinrichting van darmen en vleesafval - vervaardiging van snacks en vervaardiging van kant-en-klaar-maaltijden met p.o. < 2.000 m² Visverwerkingsbedrijven: - roken - verwerken anderszins: p.o.> 1000 m² - verwerken anderszins: p.o. <= 1000 m² - verwerken anderszins: p.o. <= 300 m² Aardappelprodukten fabrieken: - vervaardiging van aardappelproducten - vervaardiging van snacks met p.o. < 2.000 m² Groente- en fruitconservenfabrieken: - jam - groente algemeen - met koolsoorten - met drogerijen - met uienconservering (zoutinleggerij) Vervaardiging van ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten: Raffinage van plantaardige en dierlijke oliën en vetten: - p.c. < 250.000 t/j - p.c. >= 250.000 t/j Margarinefabrieken: Zuivelprodukten fabrieken: Meelfabrieken: - p.c. >= 500 t/u - p.c. < 500 t/u Grutterswarenfabrieken Zetmeelfabrieken: Veevoerfabrieken: - drogerijen (gras, pulp, groenvoeder, veevoeder) cap. < 10 t/u water - mengvoeder, p.c. < 100 t/u - mengvoeder, p.c. >= 100 t/u Vervaardiging van voer voor huisdieren Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen: - v.c. < 7500 kg meel/week, bij gebruik van charge-ovens - v.c. >= 7500 kg meel/week Banket, biscuit- en koekfabrieken Verwerking cacaobonen en vervaardiging chocolade- en suikerwerk:

1584

10821

2

- cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. < 2.000 m²

1584 1585 1586 1586 1587 1589 1589.1 1589.2 1589.2 1589.2 1589.2 1591 1592 1592 1592 1593 t/m 1595 1598

10821 1073 1083 1083 108401 1089 1089 1089 1089 1089 1089 110101 110102 110102 110102 1102 t/m 1104 1107

3

16

12

0 0 3 5 6 0 1 2

0 2

0 1 2

0 1 2

-

- cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. <= 200 m² Deegwarenfabrieken Koffiebranderijen en theepakkerijen: - theepakkerijen Vervaardiging van azijn, specerijen en kruiden Vervaardiging van overige voedingsmiddelen Bakkerijgrondstoffenfabrieken Soep- en soeparomafabrieken: - zonder poederdrogen - met poederdrogen Bakmeel- en puddingpoederfabrieken Destilleerderijen en likeurstokerijen Vervaardiging van ethylalcohol door gisting: - p.c. < 5.000 t/j - p.c. >= 5.000 t/j Vervaardiging van wijn, cider e.d. Mineraalwater- en frisdrankfabrieken VERWERKING VAN TABAK

Cat.

4.2 3.1 4.2 4.2 3.2 3.1 4.2 3.1 3.2 3.2 3.2 4.2 4.2

4.1 4.2

4.2 4.1 4.1

4.2 4.1 4.2 4.1 2 3.2 3.2

3.2 2 3.1 3.2 4.1 4.1 4.1 3.2 4.2 4.1 4.2 4.1 4.2 2 3.2

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 160

SBI-2008 120

Nr.

Omschrijving Tabakverwerkende industrie

17

13

-

VERVAARDIGING VAN TEXTIEL

172 172 172 174, 175 1751 176, 177

132 132 132 139 1393 139, 143

18

14

181 182 183

141 141 142, 151

19

15

192 193

151 152

20

16

2010.1 2010.2 2010.2 2010.2 202 203, 204, 205

16101 16102 16102 16102 1621 162

203, 204, 205 205

162 162902

21

17

2112 212 2121.2

1712 172 17212

22

58

221 2221 2222 2222.6 2223 2223 2224 2225 223

581 1811 1812 18129 1814 1814 1813 1814 182

23

19

2320.2

19202

24

20

-

VERVAARDIGING VAN CHEMISCHE PRODUKTEN

2414.1 2414.1 2414.1 2414.2 2414.2 243 2442 2442 2442 2451

20141 20141 20141 20149 20149 203 2120 2120 2120 2041

B0 B1 B2 0 1

Methanolfabrieken: - p.c. < 100.000 t/j - p.c. >= 100.000 t/j Vetzuren en alkanolenfabrieken (niet synth.): - p.c. < 50.000 t/j Verf, lak en vernisfabrieken Farmaceutische produktenfabrieken: - formulering en afvullen geneesmiddelen - verbandmiddelenfabrieken Zeep-, was- en reinigingsmiddelenfabrieken

0 1 2

-

Weven van textiel: - aantal weefgetouwen < 50 - aantal weefgetouwen >= 50 Vervaardiging van textielwaren Tapijt-, kokos- en vloermattenfabrieken Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen

Cat. 4.1

3.2 4.2 3.1 4.1 3.1

VERVAARDIGING VAN KLEDING; BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT Vervaardiging kleding van leer Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer) Bereiden en verven van bont; vervaardiging van artikelen van bont

-

3.1 2 3.1

VERVAARDIGING VAN LEER EN LEDERWAREN (EXCL. KLEDING) Lederwarenfabrieken (excl. kleding en schoeisel) Schoenenfabrieken

-

0 1 2 0 1

0 0 -

A B

B

0 1 2

HOUTINDUSTRIE EN VERVAARDIGING ARTIKELEN VAN HOUT, RIET, KURK E.D. Houtzagerijen Houtconserveringsbedrijven: - met creosootolie - met zoutoplossingen Fineer- en plaatmaterialenfabrieken Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 m² Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken VERVAARDIGING VAN PAPIER, KARTON EN PAPIER- EN KARTONWAREN Papier- en kartonfabrieken: Papier- en kartonwarenfabrieken Golfkartonfabrieken:

3.1 3.1

3.2 4.1 3.1 3.2 3.2 3.1 2

3.2

UITGEVERIJEN, DRUKKERIJEN EN REPRODUKTIE VAN OPGENOMEN MEDIA Uitgeverijen (kantoren) Drukkerijen van dagbladen Drukkerijen (vlak- en rotatie-diepdrukkerijen) Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen Grafische afwerking Binderijen Grafische reproduktie en zetten Overige grafische aktiviteiten Reproduktiebedrijven opgenomen media

1 3.2 3.2 2 1 2 2 2 1

AARDOLIE-/STEENKOOLVERWERK. IND.; BEWERKING SPLIJT/KWEEKSTOFFEN Recyclingbedrijven voor afgewerkte olie

4.2

4.1 4.2 4.2 4.2 3.1 2 4.2

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 2452 2462 2462 2466 247

SBI-2008 2042 2052 2052 205903 2060

Nr.

25

22

-

252 252 252

222 222 222

0 1 2

252

222

3

26

23

261 2615 2652 2652 2653 2653 2661.1 2661.1 2661.1 2661.2 2661.2 2661.2 2662 2663, 2664 2663, 2664 2663, 2664 2665, 2666 2665, 2666 2665, 2666 267 267 267 267 2681 2682 2682 2682 2682 2682 2682 2682

231 231 235201 235201 235202 235202 23611 23611 23611 23612 23612 23612 2362 2363, 2364 2363, 2364 2363, 2364 2365, 2369 2365, 2369 2365, 2369 237 237 237 237 2391 2399 2399 2399 2399 2399 2399 2399

A0 A1 B0 B1 B2 D0 D1

Glasfabrieken: Glasbewerkingsbedrijven Kalkfabrieken: - p.c. < 100.000 t/j Gipsfabrieken: - p.c. < 100.000 t/j Betonwarenfabrieken: - zonder persen, triltafels en bekistingtrille - met persen, triltafels of bekistingtrillers, p.c. < 100 t/d Kalkzandsteenfabrieken: - p.c. < 100.000 t/j - p.c. >= 100.000 t/j Mineraalgebonden bouwplatenfabrieken Betonmortelcentrales: - p.c. < 100 t/u - p.c. >= 100 t/u Vervaardiging van produkten van beton, (vezel)cement en gips: - p.c. < 100 t/d - p.c. >= 100 t/d Natuursteenbewerkingsbedrijven: - zonder breken, zeven en drogen: p.o. > 2.000 m² - zonder breken, zeven en drogen: p.o. <= 2.000 m² - met breken, zeven of drogen, v.c. < 100.000 t/j Slijp- en polijstmiddelen fabrieken Bitumineuze materialenfabrieken: - p.c. < 100 t/u Isolatiematerialenfabrieken (excl. glaswol): - steenwol, p.c. >= 5.000 t/j - overige isolatiematerialen Asfaltcentrales: p.c.< 100 ton/uur - asfaltcentrales, p.c. >= 100 ton/uur

27

24

-

VERVAARDIGING VAN METALEN

273 273 274 2751, 2752 2753, 2754

243 243 244 2451, 2452 2453, 2454

0 1 A0 0 0

Draadtrekkerijen, koudbandwalserijen en profielzetterijen: - p.o. < 2.000 m2 Non-ferro-metaalfabrieken: IJzer- en staalgieterijen/ -smelterijen: Non-ferro-metaalgieterijen/ -smelterijen:

28

25, 31

-

VERVAARD. EN REPARATIE VAN PRODUKTEN VAN METAAL (EXCL. MACH./TRANSPORTMIDD.)

281 281 281 281 281

251, 331 251, 331 251, 331 251, 331 251, 331

0 1 1a 2 3

Constructiewerkplaatsen - gesloten gebouw - gesloten gebouw, p.o. < 200 m2 - in open lucht, p.o. < 2.000 m2 - in open lucht, p.o. >= 2.000 m2

0 1 A

Omschrijving Parfumerie- en cosmeticafabrieken Lijm- en plakmiddelenfabrieken: - zonder dierlijke grondstoffen Chemische kantoorbenodigdhedenfabrieken Kunstmatige synthetische garen- en vezelfabrieken

Cat. 4.2 3.2 3.1 4.2

VERVAARDIGING VAN PRODUKTEN VAN RUBBER EN KUNSTSTOF

-

Kunststofverwerkende bedrijven: - zonder fenolharsen - met fenolharsen - productie van verpakkingsmateriaal en assemblage van kunststofbouwmaterialen

4.1 4.2 3.1

VERVAARDIGING VAN GLAS, AARDEWERK, CEMENT-, KALK- EN GIPSPRODUKTEN 0 0 1 0 1 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 1 2 3

3.1 4.1 4.1 4.1 4.2 3.2 4.2 3.2 3.2 4.2 3.2 4.2 3.2 3.1 4.2 3.1 4.2 4.2 4.1 4.1 4.2

4.2

3.2 3.1 4.1 4.2

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 2821 2821

Nr. 0 1

Omschrijving Tank- en reservoirbouwbedrijven: - p.o. < 2.000 m²

Cat.

2822, 2830 284 284 2851 2851 2851 2851 2851 2851 2851 2851 2851 2851 2852 287 287 287 287

SBI-2008 2529, 3311 2529, 3311 2521, 2530, 3311 255, 331 255, 331 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2561, 3311 2562, 3311 259, 331 259, 331 259, 331 259, 331

B B1 0 1 10 11 2 3 4 5 8 9 2 A0 A1 B B

Vervaardiging van verwarmingsketels, radiatoren en stoomketels Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d. Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d., p.o. < 200 m2 Metaaloppervlaktebehandelingsbedrijven: - algemeen - stralen - metaalharden - scoperen (opspuiten van zink) - thermisch verzinken - thermisch vertinnen - mechanische oppervlaktebehandeling (slijpen, polijsten) - emailleren - galvaniseren (vernikkelen, verchromen, verzinken, verkoperen ed) Overige metaalbewerkende industrie, inpandig, p.o. <200m2 Grofsmederijen, anker- en kettingfabrieken: - p.o. < 2.000 m² Overige metaalwarenfabrieken n.e.g. Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.; inpandig, p.o. <200 m2

4.1 3.2 3.1

29 29 29 29 29

27, 28, 33 27, 28, 33 27, 28, 33 27, 28, 33 28, 33

0 1 2 3

VERVAARDIGING VAN MACHINES EN APPARATEN Machine- en apparatenfabrieken incl. reparatie: - p.o. < 2.000 m² - p.o. >= 2.000 m² - met proefdraaien verbrandingsmotoren >= 1 MW

30

26, 28, 33

30

26, 28, 33

31

26, 27, 33

311 312 313 314 315 316

271, 331 271, 273 273 272 274 293

32

26, 33

321 t/m 323 3210 33 33

261, 263, 264, 331 2612 26, 32, 33 26, 32, 33

33

26, 32, 33

34 341 3420.1 3420.2 343

29 291 29201 29202 293

35

30

351 351 351

301, 3315 301, 3315 301, 3315

-

4.2

3.2 4.1 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.1 4.1 3.2 3.1

3.2 4.1 4.2

VERVAARDIGING VAN KANTOORMACHINES EN COMPUTERS A

-

-

Kantoormachines- en computerfabrieken incl. reparatie

2

VERVAARDIGING VAN OVER. ELEKTR. MACHINES, APPARATEN EN BENODIGDH. Elektromotoren- en generatorenfabrieken incl. reparatie Schakel- en installatiemateriaalfabrieken Elektrische draad- en kabelfabrieken Accumulatoren- en batterijenfabrieken Lampenfabrieken Elektrotechnische industrie n.e.g.

4.1 4.1 4.1 3.2 4.2 2

VERVAARDIGING VAN AUDIO-, VIDEO-, TELECOM-APPARATEN EN BENODIGDH. Vervaardiging van audio-, video- en telecom-apparatuur e.d. incl. reparatie Fabrieken voor gedrukte bedrading

3.1 3.1

VERVAARDIGING VAN MEDISCHE EN OPTISCHE APPARATEN EN INSTRUMENTEN Fabrieken voor medische en optische apparaten en instrumenten e.d. incl. reparatie

2

VERVAARDIGING VAN AUTO'S, AANHANGWAGENS EN OPLEGGERS Autofabrieken en assemblagebedrijven Carrosseriefabrieken Aanhangwagen- en opleggerfabrieken Auto-onderdelenfabrieken

4.1 4.1 3.2

-

A

0

-

VERVAARDIGING VAN TRANSPORTMIDDELEN (EXCL. AUTO'S, AANHANGWAGENS) 0 1 2

Scheepsbouw- en reparatiebedrijven: - houten schepen - kunststof schepen

3.1 3.2

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 353 353 354 355

SBI-2008 303, 3316 303, 3316 309 3099

Nr. 0 1

Omschrijving Vliegtuigbouw en -reparatiebedrijven: - zonder proefdraaien motoren Rijwiel- en motorrijwielfabrieken Transportmiddelenindustrie n.e.g.

36

31

-

VERVAARDIGING VAN MEUBELS EN OVERIGE GOEDEREN N.E.G.

361 361 362 363 364 365 3663.1 3663.2

310 9524 321 322 323 324 32991 32999

1 2

Meubelfabrieken Meubelstoffeerderijen b.o. < 200 m² Fabricage van munten, sieraden e.d. Muziekinstrumentenfabrieken Sportartikelenfabrieken Speelgoedartikelenfabrieken Sociale werkvoorziening Vervaardiging van overige goederen n.e.g.

3.2 1 2 2 3.1 3.1 2 3.1

37 372 372 372 372

38 383202 383202 383202 383202

A0 A1 B C

VOORBEREIDING TOT RECYCLING Puinbrekerijen en -malerijen: - v.c. < 100.000 t/j Rubberregeneratiebedrijven Afvalscheidingsinstallaties

4.2 4.2 4.2

45 45 45 45 45

41, 42, 43 41, 42, 43 41, 42, 43 41, 42, 43 41, 42, 43

0 1 2 3

BOUWNIJVERHEID Bouwbedrijven algemeen: b.o. > 2.000 m² - bouwbedrijven algemeen: b.o. <= 2.000 m² Aannemersbedrijven met werkplaats: b.o. > 1.000 m² - aannemersbedrijven met werkplaats: b.o.< 1.000 m²

3.2 3.1 3.1 2

51

46

511 5121

461 4621

5121 5122 5123 5124 5125, 5131 5132, 5133 5134 5135 5136 5137 5138, 5139 514 5148.7 5148.7 5148.7 5148.7 5151.1 5151.1 5151.2 5151.2 5151.2 5152.1 5152.1 5152.2 /.3 5153 5153 5153 5153.4 5153.4 5153.4

4621 4622 4623 4624 46217, 4631 4632, 4633 4634 4635 4636 4637 4638, 4639 464, 46733 46499 46499 46499 46499 46711 46711 46712 46712 46712 46721 46721 46722, 46723 4673 4673 4673 46735 46735 46735

1

0 1 2 4 5 6

Grth in akkerbouwprodukten en veevoeders met een verwerkingscapaciteit van 500 ton/uur of meer Grth in bloemen en planten Grth in levende dieren Grth in huiden, vellen en leder Grth in ruwe tabak, groenten, fruit en consumptie-aardappelen Grth in vlees, vleeswaren, zuivelprodukten, eieren, spijsoliën Grth in dranken Grth in tabaksprodukten Grth in suiker, chocolade en suikerwerk Grth in koffie, thee, cacao en specerijen Grth in overige voedings- en genotmiddelen Grth in overige consumentenartikelen Grth in vuurwerk en munitie: - consumentenvuurwerk, verpakt, opslag < 10 ton - consumentenvuurwerk, verpakt, opslag 10 tot 50 ton - munitie Grth in vaste brandstoffen: - klein, lokaal verzorgingsgebied Grth in vloeibare en gasvormige brandstoffen: - vloeistoffen, o.c. < 100.000 m³ - tot vloeistof verdichte gassen Grth in metaalertsen: - opslag opp. < 2.000 m² Grth in metalen en -halffabrikaten Grth in hout en bouwmaterialen: - algemeen: b.o. > 2000 m² - algemeen: b.o. <= 2000 m² zand en grind: - algemeen: b.o. > 200 m² - algemeen: b.o. <= 200 m²

5154

4674

0

Grth in ijzer- en metaalwaren en verwarmingsapparatuur:

-

Cat. 4.1 3.2 3.2

GROOTHANDEL EN HANDELSBEMIDDELING 0

0 1 2 5 0 1 0 1 3 0 1

Handelsbemiddeling (kantoren) Grth in akkerbouwprodukten en veevoeders

1 3.1 4.2 2 3.2 3.1 3.1 3.1 2 2 2 2 2 2 2 3.1 2 3.1 4.1 4.2 4.2 3.2 3.1 2 3.2 2

Staat van bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 4.2) SBI-1993 5154 5154 5155.1 5155.2 5156 518 518 518 519

SBI-2008 4674 4674 46751 46752 4676 466 466 466 466, 469

Nr. 1 2

52

47

-

5261

4791

60

49

6021.1 6022 6023

493 493 493

6024

494

0

6024 603

494 495

1

63

52

-

DIENSTVERLENING T.B.V. HET VERVOER

6311.1 6311.1 6311.1 6311.2 6311.2 6311.2 6311.2 6311.2 6311.2 6311.2 6312 6312 6321

52241 52241 52241 52242 52242 52242 52242 52242 52242 52242 52102, 52109 52109 5221

0 2 7 0 1 10 2 3 5 7 A B 2

Laad-, los- en overslagbedrijven t.b.v. zeeschepen: - stukgoederen - tankercleaning Laad-, los- en overslagbedrijven t.b.v. binnenvaart: - containers - tankercleaning - stukgoederen - ertsen, mineralen, e.d., opslagopp. < 2.000 m² - granen of meelsoorten, v.c. < 500 t/u - steenkool, opslagopp. < 2.000 m² Distributiecentra, pak- en koelhuizen Opslaggebouwen (verhuur opslagruimte) Stalling van vrachtwagens (met koelinstallaties)

64

53

-

POST EN TELECOMMUNICATIE

641

531, 532

71

77

711 712 713 714

7711 7712, 7739 773 772

90 9002.1

37, 38, 39 381

93 9301.1 9301.1 9301.2 9301.3

96 96011 96011 96012 96013

0 1 2

Omschrijving - algemeen: b.o. > 2.000 m² - algemeen: b.o. < = 2.000 m² Grth in chemische produkten Grth in kunstmeststoffen Grth in overige intermediaire goederen Grth in machines en apparaten: - machines voor de bouwnijverheid - overige Overige grth (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden e.d.

Cat. 3.1 2 3.2 2 2 3.2 3.1 2

DETAILHANDEL EN REPARATIE T.B.V. PARTICULIEREN Postorderbedrijven

-

3.1

VERVOER OVER LAND Bus-, tram- en metrostations en -remises Taxibedrijven Touringcarbedrijven Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks): b.o. > 1.000 m² - Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks) b.o. <= 1.000 m² Pomp- en compressorstations van pijpleidingen

Post- en koeriersdiensten -

3.2 2 3.2 3.2 3.1 2

4.2 4.2 4.2 4.2 3.2 4.2 4.2 4.2 3.1 2 3.2

2

VERHUUR VAN TRANSPORTMIDDELEN, MACHINES, ANDERE ROERENDE GOEDEREN Personenautoverhuurbedrijven Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (excl. personenauto's) Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen Verhuurbedrijven voor roerende goederen n.e.g.

2 3.1 3.1 2

C

MILIEUDIENSTVERLENING Vuiloverslagstations

4.2

A B

OVERIGE DIENSTVERLENING Wasserijen en strijkinrichtingen Tapijtreinigingsbedrijven Chemische wasserijen en ververijen Wasverzendinrichtingen

3.1 3.1 2 2

A

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13916367/1