Bijlage 3a. eerste Begrotingswijziging 2023.pdf
Tekst van het document
1e Begrotingswijziging 2023 Werkplein Hart van West-Brabant Wijziging bijdrage Programma Programma Programma Energietoeslag Leefgeld Tozo gemeente Inkomen inkomensonderst Inburgering Oekrainers euning Etten-Leur € 1.689.816 € 206.924 € 299.995 € 2.577.500 € Halderberge € 915.735 € 67.130 € 234.253 € 1.622.200 € 2.356 € Moerdijk € 1.051.979 € 122.025 € 240.969 € 1.801.600 € 170.821 € Roosendaal € 3.061.166 € -87.813 € 455.678 € 5.438.000 € 191.259 € Rucphen € 635.586 € 35.357 € 115.254 € 1.309.100 € 58.920 € Zundert € 271.225 € 50.537 € 124.952 € 981.500 € Totaal € 7.625.507 € 394.160 € 1.471.100 € 13.729.900 € 423.356 € Programmakosten wijzigingen Werkplein Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert
Programma Inkomen € € € € € €
Programma Programma Energietoeslag Leefgeld Tozo inkomensonderst Inburgering Oekrainers euning -1.689.816 € -206.924 € -299.995 € -2.577.500 € -915.735 € -67.130 € -234.253 € -1.622.200 € -2.356 € -1.051.979 € -122.025 € -240.969 € -1.801.600 € -170.821 € -3.061.166 € 87.813 € -455.678 € -5.438.000 € -191.259 € -635.586 € -35.357 € -115.254 € -1.309.100 € -58.920 € -271.225 € -50.537 € -124.952 € -981.500 €
Totaal
€
-7.625.507 €
-394.160 €
Vastgesteld in het Algemeen Bestuur van 21 september 2023. M. Does
R. van Ginderen
Directeur
Voorzitter
-1.471.100 €
-13.729.900 €
-423.356 €
9.276 -2 4.718 -7.595 -11.138 -3.012 -7.753
Bedrijfsvoering
Totaal
€ € € € € € €
€ € € € € € €
221.963 205.933 196.735 540.620 74.844 107.569 1.347.663
Bedrijfsvoering
-9.276 2 -4.718 7.595 11.138 3.012
€ € € €
€ € € € € € € € € € € € 7.753 €
5.005.474 3.047.605 3.588.846 9.591.315 2.217.922 1.532.771 24.983.933
Omschrijving Bedrijfsvoering/ Totaal
-1.475.573 Loonkosten -213 Overige loonkosten -25.453 Overige personeelskosten -49.718 Organisatiekosten -€ 50.141 Ondersteunende diensten 190.414 Huisvestingskosten -28.461 Facilitaire kosten 103.121 Financiën -7.500 Juridische kosten -541 Communicatie 18.132 ICT kosten 132.382 Bijdrage Roosendaal werkgroep KOT 406.461 Bijdrage gemeenten uitvoering Energietoeslag 5.611 Bijdrage gemeenten uitvoering leefgeld Oekrainers 171.140 Vrijval reservering uitvoeringskosten Tozo 2023 -793.774 Bijdrage uitvoeringskosten Inburgering 56.448 Vrijgevallen jaarresultaat org.ontw/pva DIV -1.347.663 € -24.983.933
Tabellen programma's Participatiebudget Inzet instrumenten: Bijdrage aan bedrijfsvoering:
Jaarrekening 2022
Begroting 2023
Prognose begroting 2023
Mutaties 0
Werkpunt
1.235.645
1.274.867
1.274.867
0
Ontwikkeling
1.160.798
961.616
961.616
0
Diagnostische tool en matchcare Szeebra
97.282
132.245
132.245
0
Individuele trajecten/Maatwerk
551.403
600.000
750.000
-150.000
Ontwikkeltrajecten ketensamenwerking
135.305
484.500
675.000
-190.500
Ontwikkeling ketensamenwerking
69.833
190.000
90.000
100.000
Praktijkervaringsplekpolis
7.253
7.500
7.626
-126
Extra inzet fraudepreventie
180.843
150.000
Beschut werken
992.832
1.185.600
1.230.000
Beschut werken reiskosten
48.402
42.500
50.000
-7.500
Jobcoaching
176.437
439.250
197.000
242.250
Loonwaardemetingen
49.794
62.750
70.000
Inzet instrumenten:
Nog nader in te vullen
150.000
19.504
Intensivering nazorg
94.830
Project bestandsbeheersing
84.714
Project B-unit
288.393
Social return on investment (SROI)
-44.400
-7.250 19.504
94.830
0
111.978
-111.978
17.925
0
0 17.925 0
0
0
0
0
5.078.934
5.663.087
5.663.087
0
457.749
0
0
0
4.621.186
5.663.087
5.663.087
0
Etten-Leur
698.479
876.991
876.991
0
Halderberge
507.996
627.054
627.054
0
Moerdijk
396.810
524.427
524.427
0
Roosendaal
2.419.194
2.881.159
2.881.159
0
Rucphen
484.227
582.749
582.749
0
Zundert
114.480
170.707
170.707
0
Saldo
4.621.186
5.663.087
5.663.087
0
Totaal lasten Baten: Onttrekking bestemmingsreserve bestandsbeheersing Totaal saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten
Programma Inkomen
Jaarrekening 2022
Begroting 2023
Prognose begroting 2023
Mutaties
Lasten Pwet Buig BBZ
55.567.233
56.003.429
64.697.717
508.955
340.000
340.000
0
-
360.000
0
360.000 781.478
BBZ (declarabel) IOAW/IOAZ
-8.694.288
3.701.774
4.281.478
3.500.000
Onderzoekskosten
78.343
175.000
100.000
75.000
Invorderingskosten
18.645
50.000
25.000
25.000
Externe controlekosten Structurele loonkostensubsidie
137.859
240.000
200.000
40.000
2.842.709
3.736.805
3.695.079
41.726
Studietoeslag
13.238
89.833
-89.833
Totaal lasten
62.868.756
65.186.712
72.647.629
-7.460.917
Ontvangsten debiteuren Buig
815.549
900.349
900.348
-1
Ontvangsten debiteuren Ioaw/Ioaz
32.164
75.000
30.411
-44.589
Ontvangsten debiteuren BBZ
-28.898
70.000
25.000
-45.000
Ontvangsten debiteuren BBZ (declarabel)
53.691
100.000
25.000
-75.000
Baten
Totaal baten
872.506
1.145.349
980.759
-164.590
61.996.250
64.041.363
71.666.870
-7.625.507
Etten-Leur
10.789.236
11.139.304
12.829.120
1.689.816
Halderberge
7.104.858
7.286.477
8.202.212
915.735
Moerdijk
7.646.803
7.601.165
8.653.144
1.051.979
Roosendaal
28.147.682
29.452.530
32.513.696
3.061.166
Rucphen
5.013.786
5.120.341
5.755.927
635.586
Zundert
3.293.884
3.441.546
3.712.771
271.225
Totaal bijdragen gemeenten
61.996.250
64.041.363
71.666.870
7.625.507
Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten
Programma Inkomensondersteuning
Jaarrekening 2022
Begroting 2023
Prognose begroting 2023
Mutaties
Lasten Bijzondere bijstand
5.276.729
5.125.817
5.387.540
-261.723
Minimabeleid (webshop)
553.105
403.985
600.000
-196.015
Collectieve zvw premie
2.783.092
2.961.653
3.021.829
-60.176
12.946
30.540
44.485
-13.945
8.625.872
8.521.995
9.053.854
-531.859
Ontvangsten debiteuren bijz. bijstand
593.515
468.280
605.979
137.699
Totaal baten
593.515
468.280
605.979
137.699
8.032.357
8.053.715
8.447.875
-394.160
Etten-Leur
1.825.337
1.775.349
1.982.273
206.924
Halderberge
1.035.607
1.023.495
1.090.625
67.130
Moerdijk
924.875
866.185
988.210
122.025
Roosendaal
3.303.490
3.473.481
3.385.668
-87.813
Rucphen
555.246
544.273
579.630
35.357
Zundert
387.802
370.932
421.469
50.537
8.032.357
8.053.715
8.447.875
394.160
Externe adviezen Totaal lasten Baten
Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten
Totaal bijdragen gemeenten Programma Inburgering
Begroting 2023
Jaarrekening 2022
Prognose begroting 2023
Mutaties
Lasten Inburgeringsvoorzieningen Leerroutes Arbeid en begeleiding Arbeid en begeleiding gezinsmigranten
5.031
1.572.183
2.692.061
1.119.878
547.000
554.533
1.868.800
1.314.267
250
28.838
36.213
7.375
Stelpost inburgeringsvoorzieningen Totaal inburgeringsvoorzieningen
23.452
-136.988
-160.440
552.281
2.179.007
4.460.086
2.281.079
358.363
793.774
Uitvoeringskosten Loonkosten Overige loonkosten Welkomsprogramma
1.579
Overige personeelskosten
3.981
Huisvestingskosten
-793.774
28.658
-28.658
111.300
-111.300
18.560
-18.560
ICT systeem en voorzieningen
6.739
44.068
-44.068
Facilitaire kosten
14.577
23.697
-23.697
Communicatie
7.500
-7.500
Meetinstrument kwaliteit
15.000
-15.000
-232.578
232.578
Overige kosten en onvoorzien Totaal uitvoeringskosten
385.239
809.979
0
-809.979
Saldo van lasten en baten
937.520
2.988.986
4.460.086
1.471.100
Etten-Leur
424.540
569.331
869.326
299.995
Halderberge
321.354
380.889
615.142
234.253
Moerdijk
305.624
470.412
711.381
240.969
Roosendaal
444.526
1.008.751
1.464.429
455.678
Rucphen
137.528
286.805
402.059
115.254
Zundert
129.895
272.797
397.749
124.952
1.763.467
2.988.986
4.460.086
1.471.100
Bijdragen gemeenten
Totaal bijdragen gemeenten Resultaat
Kosten Bedrijfsvoering
825.947
Begroting 2023
Jaarrekening 2022
Prognose begroting 2023
Mutaties
Lasten Loonkosten Overige loonkosten
13.449.071
14.924.589
16.400.162
1.475.573
242.068
336.661
336.874
213
Overige personeelskosten
402.952
311.157
336.610
25.453
Organisatiekosten
256.930
130.672
180.390
49.718
Ondersteunende diensten
949.913
649.011
699.152
50.141
Huisvestingskosten
620.777
649.784
459.370
-190.414
Facilitaire kosten
340.934
285.212
313.673
28.461
Financiën
89.233
68.805
-34.316
-103.121
Juridische kosten
258.757
12.500
20.000
7.500
Communicatie
3.571
18.383
18.924
541
1.167.578
1.322.365
1.304.233
-18.132
ICT kosten Onvoorzien
0
50.000
50.000
0
Totaal lasten
17.781.784
18.759.139
20.085.070
1.325.931
269.989
132.382
132.382
669.989
406.461
406.461
5.611
5.611
171.140
171.140
Baten Baten subsidies
9.840
0
Bijdrage plustaken gemeenten Bijdrage gemeenten uitvoering Energietoeslag Bijdrage gemeenten uitvoering leefgeld Oekrainers Vrijval reservering uitvoeringskosten Tozo 2020-2022 Vrijval voorziening arbeidsverplichtingen
549.203
0
Doorberekende kosten
125.930
0
257.560
Baten overig
235.401
Doorberekende loonkosten
884.012
2.236.483
0
Bijdrage uitvoeringskosten Inburgering
290.263
793.774
Vrijgevallen jaarresultaat org.ontw.
369.670
2.236.483
0 -793.774
56.448
56.448
Totaal baten
3.661.857
3.030.257
3.008.525
-21.732
Saldo van lasten en baten
14.119.927
15.728.881
17.076.545
1.347.663
Etten-Leur
2.569.546
2.791.132
3.013.095
221.963
Halderberge
1.645.318
1.786.962
1.992.895
205.933
Moerdijk
1.861.680
2.022.471
2.219.206
196.735
Roosendaal
6.327.359
6.874.407
7.415.027
540.620
Rucphen
1.232.994
1.339.032
1.413.876
74.844
Zundert
842.224
914.877
1.022.446
107.569
14.479.121
15.728.881
17.076.546
1.347.664
Bijdragen gemeenten
Totaal bijdragen gemeenten Resultaat
Resultaten per programma
359.195
Begroting 2023
Prognose begroting 2023
Mutatie
Saldo lasten en baten: Programma Werk en Participatie
5.663.087
5.663.087
0
Programma Inkomen
64.041.363
71.666.870
7.625.507
Programma Inkomensondersteuning
8.053.715
8.447.875
394.160
Programma Inburgering
2.988.986
4.460.086
1.471.100
Bedrijfsvoering
15.728.881
17.076.546
1.347.665
Totaal
96.476.032
107.314.464
10.838.432
Etten-Leur
17.152.107
19.570.805
2.418.698
Halderberge
11.104.877
12.527.928
1.423.052
Moerdijk
11.484.660
13.096.368
1.611.707
Roosendaal
43.690.328
47.659.979
3.969.651
Rucphen
7.873.201
8.734.241
861.040
Zundert
5.170.859
5.725.142
554.283
Totaal lasten
96.476.032
107.314.464
10.838.432
Bijdragen gemeenten
Bestemmingreserves Organisatieontwikkeling 2022-2023
Budget
Uitgaven 2023
Loonkosten en inhuur
€ 34.435
Advisering en begeleiding
€ 50.890
€ 50.890
Bijeenkomsten
-€ 22.847
-€ 22.847
Communicatiemateriaal
€ 25.115
Totaal
€ 87.593
Kosten uitvoering Tozo 2022-2024
Begroot 159.518
Overige kosten (IMK)
11.622
Kosten verbterplan DIV/Archief
0 171.140
Begroot 60.981
Verbeterplan archief
10.000
Totaal
70.981
€ 31.145
Nog te besteden 159.518
171.140
-171.140 11.622
171.140
Uitgaven
Plan van aanpak DIV
-€ 22.013
€ 25.115 € 56.448
Uitgaven
Inhuur tbv controle, archivering, bezwaar en invordering Vrijval in exploitatie Totaal
€ 56.448
Restant budget
-
Nog te besteden 60.981 10.000 -
70.981
Energietoeslag Energietoeslag 2023
Energietoeslag 2022 uitgekeerd in 2023
Energietoeslag 2022 > 120% uitgekeerd in 2023
Energietoeslag Energietoeslag Energietoeslag Energietoeslag Totaal Prognose 2023 Prognose 2023 Prognose 2023 Totaal Totaal Prognose 2023 € 500 2023 € 500 2023 € 500 uitgekeerd in € 800 € 800 >120% € 800 prognose 2023 energietoeslag Uitvoerings 2022 >120% schuldsanering 2023 schuldsanering € 800 2023 kosten 2023 in schuldsanering uitgekeerd in progr 2023 bedr.voering 24.000 10.400 903.000 53.500 1.100.600 1.444.800 32.100 1.476.900 2.577.500 71.653
Etten-Leur
109.700
Halderberge
80.100
16.900
579.000
7.000
683.000
928.000
11.200
939.200
1.622.200
Moerdijk
81.900
8.800
5.200
631.500
35.000
3.000
765.400
1.010.400
21.000
4.800
1.036.200
1.801.600
52.864
Roosendaal
255.800
24.000
19.500
1.930.500
72.000
1.000
2.302.800
3.090.400
43.200
1.600
3.135.200
5.438.000
176.714
Rucphen
43.400
800
1.300
486.000
531.500
777.600
777.600
1.309.100
33.523
Zundert
61.100 632.000
57.600
5.200 58.500
352.000 4.882.000
418.300 5.801.600
563.200 7.814.400
563.200 7.928.300
981.500 13.729.900
24.343 406.461
Totaal
Verdeelsleutel 2023 17,63% € 71.653 Halderberge 11,65% € 47.365 Moerdijk 13,01% € 52.864 Roosendaal 43,48% € 176.714 Rucphen 8,25% € 33.523 Zundert 5,99% € 24.343 100,00% € 406.461 Uitvoeringskosten € 386.461 Inhuurkosten € 20.000 Portokosten/briefpapier e.d. Totaal € 406.461 Etten-Leur
160.500
11.000
96.300
17.600
47.365
Leefgeld Leefgeld Oekraíners 2023 Dossiers per 1-7- Leefgeld Prognose 2022 ontheemden per leefgeld 2023 1 juli Etten-Leur 2.356
43
2.399
130.519
170.821
1.828
172.649
114.364
191.259
3.230
194.489
12
32.333
58.920
510
59.430
132
279.347
423.356
5.611
428.967
Halderberge
1
Moerdijk
43
Roosendaal
76
Rucphen
2.131
UitvoeringsPrognose totale kosten Leefgeld kosten leefgeld 2023
Zundert Totaal
KOT Roosendaal Plustaken
Loonkosten/inhuur
KOT Totaal Roosendaal € 132.382 € 132.382 €0
Totaal
Bijdragen gemeenten Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert Totaal bijdragen gemeenten
€ 132.382
€ 132.382 €0 €0 €0
€ 132.382
€ 132.382 €0 €0
€ 132.382
€ 132.381
TOZO TOZO
tm juni
Prognose 2023
Lasten Tozo om niet Tozo bedrijfskapitaal Totaal lasten Baten Tozo Opbrengst wegens terugvordering Tozo Opbrengst bedrijfskapitaal Totaal baten
5.579
7.703
125 5.704
250 7.953
Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten
-5.704
-7.953
Etten-Leur
10.447
9.076
Halderberge
-2
-2
4.718
4.718
Roosendaal
-7.594
-3.012
Rucphen
-10.511
-7.595
Zundert
-2.762
-11.138
Totaal bijdragen gemeenten
-5.704
-7.953
Moerdijk
Inburgering 2022 Etten-Leur
Halderberge Moerdijk
Roosendaal
Rucphen
Zundert
Totaal
Omschrijving
334.007
260.882
236.100
276.882
97.296
90.461
1.295.628 Rijksvergoeding jaarrekening 2022
296.777
212.540
203.872
393.959
48.954
58.844
1.214.946 Rijksvergoeding 2022 definitief
37.230
48.342
32.228
-117.077
48.342
31.617
80.682 Terug te betalen
228.367
176.261
173.027
104.232
75.506
68.553
825.947 Gereserveerd 2022
37.230
48.342
32.228
-117.077
48.342
31.617
80.682 Mutatie 2022
37.230
48.342
32.228
-117.077
48.342
31.617
80.682 Terug te betalen
Specificatie bijdrage gemeenten Gemeenten Buig
Baten Buig IOAW
Etten-Leur 11.560.341 Halderberge 7.438.009 Moerdijk 7.802.162 Roosendaal 29.586.828 Rucphen 5.092.357 Zundert 3.218.019 Totaal 64.697.716
-162.786 -100.832 -114.705 -398.349 -72.153 -51.523 -900.348
559.028 369.540 412.442 1.378.716 261.543 189.918 3.171.187
IOAZ
Baten IOA
57.964 38.317 42.765 142.956 27.119 19.692 328.813 Invord 4.407 2.913 3.251 10.870 2.062 1.497 25.000
Gemeenten Bijzondere bijstand
Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert Totaal
250.823 126.930 116.140 62.902 43.205 600.000
801.190 343.843 294.327 1.201.368 224.769 156.332 3.021.829
BBZ decl 61.473 38.077 43.316 150.430 27.247 19.457 340.000
Baten BBZ 0 0 0 0 0 0 0
Baten BBZ decl -4.407 -4.407 -2.913 -2.913 -3.251 -3.251 -10.870 -10.870 -2.062 -2.062 -1.497 -1.497 -25.000 -25.000
Externe controle OnderzoekkstLoonkn sub Studietoeslag Totaal 24.866 17.628 693.727 26.646 12.829.120 29.117 11.653 375.288 9.500 8.202.212 27.881 13.006 427.175 6.307 8.653.144 88.799 43.477 1.508.719 36.212 32.513.696 22.023 8.247 385.658 8.457 5.755.927 7.314 5.989 304.512 2.711 3.712.771 200.000 100.000 3.695.079 89.833 71.666.870
Totaal Baten debiteuren bijz. bijstand 11.162 -111.227 1.982.273 7.682 -75.016 1.090.625 7.682 -71.175 988.210 6.471 -276.084 3.385.668 2.303 -38.229 579.630 9.185 -34.249 421.469 44.485 -605.979 8.447.875
Minimabele Collectieve Externe id zvw premie adviezen (webshop)
1.030.325 687.186 641.236 2.391.011 390.787 246.996 5.387.540
-5.361 -3.544 -3.955 -13.222 -2.508 -1.821 -30.411
BBZ
Bevoorschotting gewijzigde begroting 2023 specificatie gemeentelijke bijdrage Productkosten WERK & PARTICIPATIE: P-Budget: WWB klassiek P-Budget: Nieuw Wajong P-Budget: Nieuw begeleiding INKOMEN: Bijstandsverlening/P-wet Pwet vorderingen debiteuren IOAW bestedingen Verhaal normen IOAW IOAZ bestedingen BBZ uitkeringen BBZ baten BBZ uitkeringen Declarabel BBZ baten Declarabel Invorderingskosten Buig Externe controlekosten (sociaal rechercheur) Onderzoekskosten Loonkostensubsidie Studietoeslag INKOMENSONDERSTEUNING: Bijzondere bijstand Vorderingen debiteuren bijzondere bijstand Collectieve ziektekosten Uitkering maatsch. Part. Webshop Externe adviezen INBURGERING: Inburgeringsvoorzieningen Uitvoeringskosten Totaal programmakosten Uitvoerings- en organisatiekosten Bedrijfsvoeringskosten Uitvoeringskosten Participatiewet Totaal bedrijfsvoeringskosten Totaal gemeentelijke bijdrage 2023 Voorschot btw Totaal gemeentelijke voorschot incl. btw 2023
Etten-Leur
Halderberge
Moerdijk
Roosendaal
Rucphen
Zundert
Totaal
504.568 103.673 268.751
320.586 78.284 228.185
216.647 110.020 197.760
1.862.874 234.851 783.434
233.616 67.705 281.428
50.651 33.852 86.203
3.188.942 628.384 1.845.761
11.560.342 162.786559.028 5.36157.964 61.473 4.407-
7.438.009 100.832369.540 3.54438.317 38.077 2.913-
7.802.162 114.705412.442 3.95542.765 43.316 3.251-
29.586.828 398.3491.378.716 13.222142.956 150.430 10.870-
5.092.357 72.153261.543 2.50827.119 27.247 2.062-
3.218.019 51.523189.918 1.82119.692 19.457 1.497-
4.4074.407 24.866 17.628 693.727 26.646
2.9132.913 29.117 11.653 375.288 9.500
3.2513.251 27.881 13.006 427.175 6.307
10.87010.870 88.799 43.477 1.508.719 36.212
2.0622.062 22.023 8.247 385.658 8.457
1.4971.497 7.314 5.989 304.512 2.711
64.697.717 900.3483.171.187 30.411328.813 340.000 25.00025.00025.000 200.000 100.000 3.695.079 89.833
1.030.325 111.227801.190 250.823 11.162
687.186 75.016343.843 126.930 7.682
641.236 71.175294.327 116.140 7.682
2.391.011 276.0841.201.368 62.902 6.471
390.787 38.229224.769 2.303
246.996 34.249156.332 43.205 9.185
5.387.541 605.9803.021.829 600.000 44.485
869.326
615.142
711.381
1.464.429
402.059
397.749
16.557.710
10.535.033
10.877.161
40.244.952
7.320.366
4.702.696
4.460.086 90.237.918
2.935.844 77.252 3.013.096
1.940.709 52.186 1.992.895
2.166.018 53.187 2.219.205
7.240.588 174.439 7.415.027
1.373.542 40.334 1.413.876
997.390 25.057 1.022.447
16.654.091 422.455 17.076.546
19.570.806 125.302 19.696.108
12.527.929 80.096 12.608.025
13.096.366 90.923 13.187.290
47.659.979 309.343 47.969.322
8.734.241 59.962 8.794.203
5.725.142 41.084 5.766.226
107.314.464 706.710 108.021.174
Productkosten Uitvoeringskosten Totaal 2023 1e begrotingswijziging 2023
16.557.710 € 3.013.096 € 19.570.806 €
10.535.033 € 1.992.895 € 12.527.929 €
10.877.161 € 2.219.205 € 13.096.366 €
40.244.952 € 7.415.027 € 47.659.979 €
7.320.366 € 1.413.876 € 8.734.241 €
4.702.696 € 90.237.918 1.022.447 € 17.076.546 5.725.142 € 107.314.464
Bevoorschotting begroting 2023: Te betalen maandbijdrage productkosten Te betalen kwartaalbijdrage bedrijfsvoering Te betalen kwartaalbijdrage voorschot btw
€ 1.196.748 € 697.783 € 31.326
€ 776.493 € 446.740 € 20.024
€ 788.516 € 505.618 € 22.731
€ 3.067.993 € 1.718.602 € 77.336
€ 544.514 € 334.758 € 14.990
€ 354.665 € 228.719 € 10.271
€ 6.728.929 € 3.932.220 € 176.678
Betaald tot en met september 2023: Pruductkosten Bedrijfsvoering BTW Totaal betaald tot en met september
€ 10.770.731 € 2.093.349 € 93.977 € 12.958.057
€ 6.988.436 € 1.340.221 € 60.072 € 8.388.730
€ 7.096.642 € 1.516.853 € 68.193 € 8.681.688
€ 27.611.941 € 5.155.806 € 232.007 € 32.999.753
€ 4.900.627 € 1.004.274 € 44.971 € 5.949.872
€ 3.191.986 € 686.158 € 30.813 € 3.908.957
€ 60.560.363 € 11.796.661 € 530.033 € 72.887.057
Te betalen oktober-december: Pruductkosten Bedrijfsvoering BTW Totaal betaald tot en met september
€ 5.786.979 € 919.747 € 31.326 € 6.738.051
€ 3.546.597 € 652.674 € 20.024 € 4.219.295
€ 3.780.519 € 702.352 € 22.731 € 4.505.602
€ 12.633.011 € 2.259.222 € 77.336 € 14.969.569
€ 2.419.739 € 409.602 € 14.990 € 2.844.332
€ 1.510.709 € 336.289 € 10.271 € 1.857.269
€ 29.677.555 € 5.279.885 € 176.678 € 35.134.118
Nieuw voorschot oktober-december 2023: Pruductkosten per maand Bedrijfsvoering per kwartaal BTW per kwartaal Totaal nieuw voorschot oktober-december 2023:
€ 1.928.993 € 919.747 € 31.326 € 2.880.065
€ 1.182.199 € 652.674 € 20.024 € 1.854.897
€ 1.260.173 € 702.352 € 22.731 € 1.985.256
€ 4.211.004 € 2.259.222 € 77.336 € 6.547.561
€ 806.580 € 409.602 € 14.990 € 1.231.172
€ 503.570 € 336.289 € 10.271 € 850.129
€ 9.892.518 € 5.279.885 € 176.678 € 15.349.081
37.2309.173 972.577.500 71.653
48.3422-
32.2284.718
1.622.200 47.365 2.356 43
1.801.600 52.864 170.821 1.828
48.3427.59231.309.100 33.523 58.920 510
31.61711.000138981.500 24.343
1.623.620 541.207
1.999.603 666.534
117.077 3.000125.438.000 176.714 191.259 3.230 132.382 6.055.650 2.018.550
1.346.116 448.705
963.088 321.029
80.6827.70325013.729.900 406.461 423.356 5.611 132.382 14.609.075 4.869.692
Bijdrage specifieke taken 2023: Inburgering bijstelling rijksvergoeding 2022 Tozo opbrengst Terugvordering Tozo opbrengst Bedrijfskapitaal Energietoeslag 2023 Uitvoering energietoeslag 2023 Leefgeld Oekrainers Uitvoering Leefgeld Oekrainers Kindertoeslagaffaire Roosendaal (KOT) Totaal kosten extra regelingen 2023 Voorschot oktober-december 2023 per maand
€ € €
2.620.999 873.666