CConstaterende datHalderberge
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3a. eerste Begrotingswijziging 2023.pdf

Gemeenteraad 14 december 2023, gemeente HalderbergeBij agendapunt: 11: 2e Bestuursrapportage en 1e begrotingswijziging 2023 Werkplein4.036 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

1e Begrotingswijziging 2023 Werkplein Hart van West-Brabant Wijziging bijdrage Programma Programma Programma Energietoeslag Leefgeld Tozo gemeente Inkomen inkomensonderst Inburgering Oekrainers euning Etten-Leur € 1.689.816 € 206.924 € 299.995 € 2.577.500 € Halderberge € 915.735 € 67.130 € 234.253 € 1.622.200 € 2.356 € Moerdijk € 1.051.979 € 122.025 € 240.969 € 1.801.600 € 170.821 € Roosendaal € 3.061.166 € -87.813 € 455.678 € 5.438.000 € 191.259 € Rucphen € 635.586 € 35.357 € 115.254 € 1.309.100 € 58.920 € Zundert € 271.225 € 50.537 € 124.952 € 981.500 € Totaal € 7.625.507 € 394.160 € 1.471.100 € 13.729.900 € 423.356 € Programmakosten wijzigingen Werkplein Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert

Programma Inkomen € € € € € €

Programma Programma Energietoeslag Leefgeld Tozo inkomensonderst Inburgering Oekrainers euning -1.689.816 € -206.924 € -299.995 € -2.577.500 € -915.735 € -67.130 € -234.253 € -1.622.200 € -2.356 € -1.051.979 € -122.025 € -240.969 € -1.801.600 € -170.821 € -3.061.166 € 87.813 € -455.678 € -5.438.000 € -191.259 € -635.586 € -35.357 € -115.254 € -1.309.100 € -58.920 € -271.225 € -50.537 € -124.952 € -981.500 €

Totaal

€

-7.625.507 €

-394.160 €

Vastgesteld in het Algemeen Bestuur van 21 september 2023. M. Does

R. van Ginderen

Directeur

Voorzitter

-1.471.100 €

-13.729.900 €

-423.356 €

9.276 -2 4.718 -7.595 -11.138 -3.012 -7.753

Bedrijfsvoering

Totaal

€ € € € € € €

€ € € € € € €

221.963 205.933 196.735 540.620 74.844 107.569 1.347.663

Bedrijfsvoering

-9.276 2 -4.718 7.595 11.138 3.012

€ € € €

€ € € € € € € € € € € € 7.753 €

5.005.474 3.047.605 3.588.846 9.591.315 2.217.922 1.532.771 24.983.933

Omschrijving Bedrijfsvoering/ Totaal

-1.475.573 Loonkosten -213 Overige loonkosten -25.453 Overige personeelskosten -49.718 Organisatiekosten -€ 50.141 Ondersteunende diensten 190.414 Huisvestingskosten -28.461 Facilitaire kosten 103.121 Financiën -7.500 Juridische kosten -541 Communicatie 18.132 ICT kosten 132.382 Bijdrage Roosendaal werkgroep KOT 406.461 Bijdrage gemeenten uitvoering Energietoeslag 5.611 Bijdrage gemeenten uitvoering leefgeld Oekrainers 171.140 Vrijval reservering uitvoeringskosten Tozo 2023 -793.774 Bijdrage uitvoeringskosten Inburgering 56.448 Vrijgevallen jaarresultaat org.ontw/pva DIV -1.347.663 € -24.983.933

Tabellen programma's Participatiebudget Inzet instrumenten: Bijdrage aan bedrijfsvoering:

Jaarrekening 2022

Begroting 2023

Prognose begroting 2023

Mutaties 0

Werkpunt

1.235.645

1.274.867

1.274.867

0

Ontwikkeling

1.160.798

961.616

961.616

0

Diagnostische tool en matchcare Szeebra

97.282

132.245

132.245

0

Individuele trajecten/Maatwerk

551.403

600.000

750.000

-150.000

Ontwikkeltrajecten ketensamenwerking

135.305

484.500

675.000

-190.500

Ontwikkeling ketensamenwerking

69.833

190.000

90.000

100.000

Praktijkervaringsplekpolis

7.253

7.500

7.626

-126

Extra inzet fraudepreventie

180.843

150.000

Beschut werken

992.832

1.185.600

1.230.000

Beschut werken reiskosten

48.402

42.500

50.000

-7.500

Jobcoaching

176.437

439.250

197.000

242.250

Loonwaardemetingen

49.794

62.750

70.000

Inzet instrumenten:

Nog nader in te vullen

150.000

19.504

Intensivering nazorg

94.830

Project bestandsbeheersing

84.714

Project B-unit

288.393

Social return on investment (SROI)

-44.400

-7.250 19.504

94.830

0

111.978

-111.978

17.925

0

0 17.925 0

0

0

0

0

5.078.934

5.663.087

5.663.087

0

457.749

0

0

0

4.621.186

5.663.087

5.663.087

0

Etten-Leur

698.479

876.991

876.991

0

Halderberge

507.996

627.054

627.054

0

Moerdijk

396.810

524.427

524.427

0

Roosendaal

2.419.194

2.881.159

2.881.159

0

Rucphen

484.227

582.749

582.749

0

Zundert

114.480

170.707

170.707

0

Saldo

4.621.186

5.663.087

5.663.087

0

Totaal lasten Baten: Onttrekking bestemmingsreserve bestandsbeheersing Totaal saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten

Programma Inkomen

Jaarrekening 2022

Begroting 2023

Prognose begroting 2023

Mutaties

Lasten Pwet Buig BBZ

55.567.233

56.003.429

64.697.717

508.955

340.000

340.000

0

-

360.000

0

360.000 781.478

BBZ (declarabel) IOAW/IOAZ

-8.694.288

3.701.774

4.281.478

3.500.000

Onderzoekskosten

78.343

175.000

100.000

75.000

Invorderingskosten

18.645

50.000

25.000

25.000

Externe controlekosten Structurele loonkostensubsidie

137.859

240.000

200.000

40.000

2.842.709

3.736.805

3.695.079

41.726

Studietoeslag

13.238

89.833

-89.833

Totaal lasten

62.868.756

65.186.712

72.647.629

-7.460.917

Ontvangsten debiteuren Buig

815.549

900.349

900.348

-1

Ontvangsten debiteuren Ioaw/Ioaz

32.164

75.000

30.411

-44.589

Ontvangsten debiteuren BBZ

-28.898

70.000

25.000

-45.000

Ontvangsten debiteuren BBZ (declarabel)

53.691

100.000

25.000

-75.000

Baten

Totaal baten

872.506

1.145.349

980.759

-164.590

61.996.250

64.041.363

71.666.870

-7.625.507

Etten-Leur

10.789.236

11.139.304

12.829.120

1.689.816

Halderberge

7.104.858

7.286.477

8.202.212

915.735

Moerdijk

7.646.803

7.601.165

8.653.144

1.051.979

Roosendaal

28.147.682

29.452.530

32.513.696

3.061.166

Rucphen

5.013.786

5.120.341

5.755.927

635.586

Zundert

3.293.884

3.441.546

3.712.771

271.225

Totaal bijdragen gemeenten

61.996.250

64.041.363

71.666.870

7.625.507

Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten

Programma Inkomensondersteuning

Jaarrekening 2022

Begroting 2023

Prognose begroting 2023

Mutaties

Lasten Bijzondere bijstand

5.276.729

5.125.817

5.387.540

-261.723

Minimabeleid (webshop)

553.105

403.985

600.000

-196.015

Collectieve zvw premie

2.783.092

2.961.653

3.021.829

-60.176

12.946

30.540

44.485

-13.945

8.625.872

8.521.995

9.053.854

-531.859

Ontvangsten debiteuren bijz. bijstand

593.515

468.280

605.979

137.699

Totaal baten

593.515

468.280

605.979

137.699

8.032.357

8.053.715

8.447.875

-394.160

Etten-Leur

1.825.337

1.775.349

1.982.273

206.924

Halderberge

1.035.607

1.023.495

1.090.625

67.130

Moerdijk

924.875

866.185

988.210

122.025

Roosendaal

3.303.490

3.473.481

3.385.668

-87.813

Rucphen

555.246

544.273

579.630

35.357

Zundert

387.802

370.932

421.469

50.537

8.032.357

8.053.715

8.447.875

394.160

Externe adviezen Totaal lasten Baten

Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten

Totaal bijdragen gemeenten Programma Inburgering

Begroting 2023

Jaarrekening 2022

Prognose begroting 2023

Mutaties

Lasten Inburgeringsvoorzieningen Leerroutes Arbeid en begeleiding Arbeid en begeleiding gezinsmigranten

5.031

1.572.183

2.692.061

1.119.878

547.000

554.533

1.868.800

1.314.267

250

28.838

36.213

7.375

Stelpost inburgeringsvoorzieningen Totaal inburgeringsvoorzieningen

23.452

-136.988

-160.440

552.281

2.179.007

4.460.086

2.281.079

358.363

793.774

Uitvoeringskosten Loonkosten Overige loonkosten Welkomsprogramma

1.579

Overige personeelskosten

3.981

Huisvestingskosten

-793.774

28.658

-28.658

111.300

-111.300

18.560

-18.560

ICT systeem en voorzieningen

6.739

44.068

-44.068

Facilitaire kosten

14.577

23.697

-23.697

Communicatie

7.500

-7.500

Meetinstrument kwaliteit

15.000

-15.000

-232.578

232.578

Overige kosten en onvoorzien Totaal uitvoeringskosten

385.239

809.979

0

-809.979

Saldo van lasten en baten

937.520

2.988.986

4.460.086

1.471.100

Etten-Leur

424.540

569.331

869.326

299.995

Halderberge

321.354

380.889

615.142

234.253

Moerdijk

305.624

470.412

711.381

240.969

Roosendaal

444.526

1.008.751

1.464.429

455.678

Rucphen

137.528

286.805

402.059

115.254

Zundert

129.895

272.797

397.749

124.952

1.763.467

2.988.986

4.460.086

1.471.100

Bijdragen gemeenten

Totaal bijdragen gemeenten Resultaat

Kosten Bedrijfsvoering

825.947

Begroting 2023

Jaarrekening 2022

Prognose begroting 2023

Mutaties

Lasten Loonkosten Overige loonkosten

13.449.071

14.924.589

16.400.162

1.475.573

242.068

336.661

336.874

213

Overige personeelskosten

402.952

311.157

336.610

25.453

Organisatiekosten

256.930

130.672

180.390

49.718

Ondersteunende diensten

949.913

649.011

699.152

50.141

Huisvestingskosten

620.777

649.784

459.370

-190.414

Facilitaire kosten

340.934

285.212

313.673

28.461

Financiën

89.233

68.805

-34.316

-103.121

Juridische kosten

258.757

12.500

20.000

7.500

Communicatie

3.571

18.383

18.924

541

1.167.578

1.322.365

1.304.233

-18.132

ICT kosten Onvoorzien

0

50.000

50.000

0

Totaal lasten

17.781.784

18.759.139

20.085.070

1.325.931

269.989

132.382

132.382

669.989

406.461

406.461

5.611

5.611

171.140

171.140

Baten Baten subsidies

9.840

0

Bijdrage plustaken gemeenten Bijdrage gemeenten uitvoering Energietoeslag Bijdrage gemeenten uitvoering leefgeld Oekrainers Vrijval reservering uitvoeringskosten Tozo 2020-2022 Vrijval voorziening arbeidsverplichtingen

549.203

0

Doorberekende kosten

125.930

0

257.560

Baten overig

235.401

Doorberekende loonkosten

884.012

2.236.483

0

Bijdrage uitvoeringskosten Inburgering

290.263

793.774

Vrijgevallen jaarresultaat org.ontw.

369.670

2.236.483

0 -793.774

56.448

56.448

Totaal baten

3.661.857

3.030.257

3.008.525

-21.732

Saldo van lasten en baten

14.119.927

15.728.881

17.076.545

1.347.663

Etten-Leur

2.569.546

2.791.132

3.013.095

221.963

Halderberge

1.645.318

1.786.962

1.992.895

205.933

Moerdijk

1.861.680

2.022.471

2.219.206

196.735

Roosendaal

6.327.359

6.874.407

7.415.027

540.620

Rucphen

1.232.994

1.339.032

1.413.876

74.844

Zundert

842.224

914.877

1.022.446

107.569

14.479.121

15.728.881

17.076.546

1.347.664

Bijdragen gemeenten

Totaal bijdragen gemeenten Resultaat

Resultaten per programma

359.195

Begroting 2023

Prognose begroting 2023

Mutatie

Saldo lasten en baten: Programma Werk en Participatie

5.663.087

5.663.087

0

Programma Inkomen

64.041.363

71.666.870

7.625.507

Programma Inkomensondersteuning

8.053.715

8.447.875

394.160

Programma Inburgering

2.988.986

4.460.086

1.471.100

Bedrijfsvoering

15.728.881

17.076.546

1.347.665

Totaal

96.476.032

107.314.464

10.838.432

Etten-Leur

17.152.107

19.570.805

2.418.698

Halderberge

11.104.877

12.527.928

1.423.052

Moerdijk

11.484.660

13.096.368

1.611.707

Roosendaal

43.690.328

47.659.979

3.969.651

Rucphen

7.873.201

8.734.241

861.040

Zundert

5.170.859

5.725.142

554.283

Totaal lasten

96.476.032

107.314.464

10.838.432

Bijdragen gemeenten

Bestemmingreserves Organisatieontwikkeling 2022-2023

Budget

Uitgaven 2023

Loonkosten en inhuur

€ 34.435

Advisering en begeleiding

€ 50.890

€ 50.890

Bijeenkomsten

-€ 22.847

-€ 22.847

Communicatiemateriaal

€ 25.115

Totaal

€ 87.593

Kosten uitvoering Tozo 2022-2024

Begroot 159.518

Overige kosten (IMK)

11.622

Kosten verbterplan DIV/Archief

0 171.140

Begroot 60.981

Verbeterplan archief

10.000

Totaal

70.981

€ 31.145

Nog te besteden 159.518

171.140

-171.140 11.622

171.140

Uitgaven

Plan van aanpak DIV

-€ 22.013

€ 25.115 € 56.448

Uitgaven

Inhuur tbv controle, archivering, bezwaar en invordering Vrijval in exploitatie Totaal

€ 56.448

Restant budget

-

Nog te besteden 60.981 10.000 -

70.981

Energietoeslag Energietoeslag 2023

Energietoeslag 2022 uitgekeerd in 2023

Energietoeslag 2022 > 120% uitgekeerd in 2023

Energietoeslag Energietoeslag Energietoeslag Energietoeslag Totaal Prognose 2023 Prognose 2023 Prognose 2023 Totaal Totaal Prognose 2023 € 500 2023 € 500 2023 € 500 uitgekeerd in € 800 € 800 >120% € 800 prognose 2023 energietoeslag Uitvoerings 2022 >120% schuldsanering 2023 schuldsanering € 800 2023 kosten 2023 in schuldsanering uitgekeerd in progr 2023 bedr.voering 24.000 10.400 903.000 53.500 1.100.600 1.444.800 32.100 1.476.900 2.577.500 71.653

Etten-Leur

109.700

Halderberge

80.100

16.900

579.000

7.000

683.000

928.000

11.200

939.200

1.622.200

Moerdijk

81.900

8.800

5.200

631.500

35.000

3.000

765.400

1.010.400

21.000

4.800

1.036.200

1.801.600

52.864

Roosendaal

255.800

24.000

19.500

1.930.500

72.000

1.000

2.302.800

3.090.400

43.200

1.600

3.135.200

5.438.000

176.714

Rucphen

43.400

800

1.300

486.000

531.500

777.600

777.600

1.309.100

33.523

Zundert

61.100 632.000

57.600

5.200 58.500

352.000 4.882.000

418.300 5.801.600

563.200 7.814.400

563.200 7.928.300

981.500 13.729.900

24.343 406.461

Totaal

Verdeelsleutel 2023 17,63% € 71.653 Halderberge 11,65% € 47.365 Moerdijk 13,01% € 52.864 Roosendaal 43,48% € 176.714 Rucphen 8,25% € 33.523 Zundert 5,99% € 24.343 100,00% € 406.461 Uitvoeringskosten € 386.461 Inhuurkosten € 20.000 Portokosten/briefpapier e.d. Totaal € 406.461 Etten-Leur

160.500

11.000

96.300

17.600

47.365

Leefgeld Leefgeld Oekraíners 2023 Dossiers per 1-7- Leefgeld Prognose 2022 ontheemden per leefgeld 2023 1 juli Etten-Leur 2.356

43

2.399

130.519

170.821

1.828

172.649

114.364

191.259

3.230

194.489

12

32.333

58.920

510

59.430

132

279.347

423.356

5.611

428.967

Halderberge

1

Moerdijk

43

Roosendaal

76

Rucphen

2.131

UitvoeringsPrognose totale kosten Leefgeld kosten leefgeld 2023

Zundert Totaal

KOT Roosendaal Plustaken

Loonkosten/inhuur

KOT Totaal Roosendaal € 132.382 € 132.382 €0

Totaal

Bijdragen gemeenten Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert Totaal bijdragen gemeenten

€ 132.382

€ 132.382 €0 €0 €0

€ 132.382

€ 132.382 €0 €0

€ 132.382

€ 132.381

TOZO TOZO

tm juni

Prognose 2023

Lasten Tozo om niet Tozo bedrijfskapitaal Totaal lasten Baten Tozo Opbrengst wegens terugvordering Tozo Opbrengst bedrijfskapitaal Totaal baten

5.579

7.703

125 5.704

250 7.953

Saldo van lasten en baten Bijdragen gemeenten

-5.704

-7.953

Etten-Leur

10.447

9.076

Halderberge

-2

-2

4.718

4.718

Roosendaal

-7.594

-3.012

Rucphen

-10.511

-7.595

Zundert

-2.762

-11.138

Totaal bijdragen gemeenten

-5.704

-7.953

Moerdijk

Inburgering 2022 Etten-Leur

Halderberge Moerdijk

Roosendaal

Rucphen

Zundert

Totaal

Omschrijving

334.007

260.882

236.100

276.882

97.296

90.461

1.295.628 Rijksvergoeding jaarrekening 2022

296.777

212.540

203.872

393.959

48.954

58.844

1.214.946 Rijksvergoeding 2022 definitief

37.230

48.342

32.228

-117.077

48.342

31.617

80.682 Terug te betalen

228.367

176.261

173.027

104.232

75.506

68.553

825.947 Gereserveerd 2022

37.230

48.342

32.228

-117.077

48.342

31.617

80.682 Mutatie 2022

37.230

48.342

32.228

-117.077

48.342

31.617

80.682 Terug te betalen

Specificatie bijdrage gemeenten Gemeenten Buig

Baten Buig IOAW

Etten-Leur 11.560.341 Halderberge 7.438.009 Moerdijk 7.802.162 Roosendaal 29.586.828 Rucphen 5.092.357 Zundert 3.218.019 Totaal 64.697.716

-162.786 -100.832 -114.705 -398.349 -72.153 -51.523 -900.348

559.028 369.540 412.442 1.378.716 261.543 189.918 3.171.187

IOAZ

Baten IOA

57.964 38.317 42.765 142.956 27.119 19.692 328.813 Invord 4.407 2.913 3.251 10.870 2.062 1.497 25.000

Gemeenten Bijzondere bijstand

Etten-Leur Halderberge Moerdijk Roosendaal Rucphen Zundert Totaal

250.823 126.930 116.140 62.902 43.205 600.000

801.190 343.843 294.327 1.201.368 224.769 156.332 3.021.829

BBZ decl 61.473 38.077 43.316 150.430 27.247 19.457 340.000

Baten BBZ 0 0 0 0 0 0 0

Baten BBZ decl -4.407 -4.407 -2.913 -2.913 -3.251 -3.251 -10.870 -10.870 -2.062 -2.062 -1.497 -1.497 -25.000 -25.000

Externe controle OnderzoekkstLoonkn sub Studietoeslag Totaal 24.866 17.628 693.727 26.646 12.829.120 29.117 11.653 375.288 9.500 8.202.212 27.881 13.006 427.175 6.307 8.653.144 88.799 43.477 1.508.719 36.212 32.513.696 22.023 8.247 385.658 8.457 5.755.927 7.314 5.989 304.512 2.711 3.712.771 200.000 100.000 3.695.079 89.833 71.666.870

Totaal Baten debiteuren bijz. bijstand 11.162 -111.227 1.982.273 7.682 -75.016 1.090.625 7.682 -71.175 988.210 6.471 -276.084 3.385.668 2.303 -38.229 579.630 9.185 -34.249 421.469 44.485 -605.979 8.447.875

Minimabele Collectieve Externe id zvw premie adviezen (webshop)

1.030.325 687.186 641.236 2.391.011 390.787 246.996 5.387.540

-5.361 -3.544 -3.955 -13.222 -2.508 -1.821 -30.411

BBZ

Bevoorschotting gewijzigde begroting 2023 specificatie gemeentelijke bijdrage Productkosten WERK & PARTICIPATIE: P-Budget: WWB klassiek P-Budget: Nieuw Wajong P-Budget: Nieuw begeleiding INKOMEN: Bijstandsverlening/P-wet Pwet vorderingen debiteuren IOAW bestedingen Verhaal normen IOAW IOAZ bestedingen BBZ uitkeringen BBZ baten BBZ uitkeringen Declarabel BBZ baten Declarabel Invorderingskosten Buig Externe controlekosten (sociaal rechercheur) Onderzoekskosten Loonkostensubsidie Studietoeslag INKOMENSONDERSTEUNING: Bijzondere bijstand Vorderingen debiteuren bijzondere bijstand Collectieve ziektekosten Uitkering maatsch. Part. Webshop Externe adviezen INBURGERING: Inburgeringsvoorzieningen Uitvoeringskosten Totaal programmakosten Uitvoerings- en organisatiekosten Bedrijfsvoeringskosten Uitvoeringskosten Participatiewet Totaal bedrijfsvoeringskosten Totaal gemeentelijke bijdrage 2023 Voorschot btw Totaal gemeentelijke voorschot incl. btw 2023

Etten-Leur

Halderberge

Moerdijk

Roosendaal

Rucphen

Zundert

Totaal

504.568 103.673 268.751

320.586 78.284 228.185

216.647 110.020 197.760

1.862.874 234.851 783.434

233.616 67.705 281.428

50.651 33.852 86.203

3.188.942 628.384 1.845.761

11.560.342 162.786559.028 5.36157.964 61.473 4.407-

7.438.009 100.832369.540 3.54438.317 38.077 2.913-

7.802.162 114.705412.442 3.95542.765 43.316 3.251-

29.586.828 398.3491.378.716 13.222142.956 150.430 10.870-

5.092.357 72.153261.543 2.50827.119 27.247 2.062-

3.218.019 51.523189.918 1.82119.692 19.457 1.497-

4.4074.407 24.866 17.628 693.727 26.646

2.9132.913 29.117 11.653 375.288 9.500

3.2513.251 27.881 13.006 427.175 6.307

10.87010.870 88.799 43.477 1.508.719 36.212

2.0622.062 22.023 8.247 385.658 8.457

1.4971.497 7.314 5.989 304.512 2.711

64.697.717 900.3483.171.187 30.411328.813 340.000 25.00025.00025.000 200.000 100.000 3.695.079 89.833

1.030.325 111.227801.190 250.823 11.162

687.186 75.016343.843 126.930 7.682

641.236 71.175294.327 116.140 7.682

2.391.011 276.0841.201.368 62.902 6.471

390.787 38.229224.769 2.303

246.996 34.249156.332 43.205 9.185

5.387.541 605.9803.021.829 600.000 44.485

869.326

615.142

711.381

1.464.429

402.059

397.749

16.557.710

10.535.033

10.877.161

40.244.952

7.320.366

4.702.696

4.460.086 90.237.918

2.935.844 77.252 3.013.096

1.940.709 52.186 1.992.895

2.166.018 53.187 2.219.205

7.240.588 174.439 7.415.027

1.373.542 40.334 1.413.876

997.390 25.057 1.022.447

16.654.091 422.455 17.076.546

19.570.806 125.302 19.696.108

12.527.929 80.096 12.608.025

13.096.366 90.923 13.187.290

47.659.979 309.343 47.969.322

8.734.241 59.962 8.794.203

5.725.142 41.084 5.766.226

107.314.464 706.710 108.021.174

Productkosten Uitvoeringskosten Totaal 2023 1e begrotingswijziging 2023

16.557.710 € 3.013.096 € 19.570.806 €

10.535.033 € 1.992.895 € 12.527.929 €

10.877.161 € 2.219.205 € 13.096.366 €

40.244.952 € 7.415.027 € 47.659.979 €

7.320.366 € 1.413.876 € 8.734.241 €

4.702.696 € 90.237.918 1.022.447 € 17.076.546 5.725.142 € 107.314.464

Bevoorschotting begroting 2023: Te betalen maandbijdrage productkosten Te betalen kwartaalbijdrage bedrijfsvoering Te betalen kwartaalbijdrage voorschot btw

€ 1.196.748 € 697.783 € 31.326

€ 776.493 € 446.740 € 20.024

€ 788.516 € 505.618 € 22.731

€ 3.067.993 € 1.718.602 € 77.336

€ 544.514 € 334.758 € 14.990

€ 354.665 € 228.719 € 10.271

€ 6.728.929 € 3.932.220 € 176.678

Betaald tot en met september 2023: Pruductkosten Bedrijfsvoering BTW Totaal betaald tot en met september

€ 10.770.731 € 2.093.349 € 93.977 € 12.958.057

€ 6.988.436 € 1.340.221 € 60.072 € 8.388.730

€ 7.096.642 € 1.516.853 € 68.193 € 8.681.688

€ 27.611.941 € 5.155.806 € 232.007 € 32.999.753

€ 4.900.627 € 1.004.274 € 44.971 € 5.949.872

€ 3.191.986 € 686.158 € 30.813 € 3.908.957

€ 60.560.363 € 11.796.661 € 530.033 € 72.887.057

Te betalen oktober-december: Pruductkosten Bedrijfsvoering BTW Totaal betaald tot en met september

€ 5.786.979 € 919.747 € 31.326 € 6.738.051

€ 3.546.597 € 652.674 € 20.024 € 4.219.295

€ 3.780.519 € 702.352 € 22.731 € 4.505.602

€ 12.633.011 € 2.259.222 € 77.336 € 14.969.569

€ 2.419.739 € 409.602 € 14.990 € 2.844.332

€ 1.510.709 € 336.289 € 10.271 € 1.857.269

€ 29.677.555 € 5.279.885 € 176.678 € 35.134.118

Nieuw voorschot oktober-december 2023: Pruductkosten per maand Bedrijfsvoering per kwartaal BTW per kwartaal Totaal nieuw voorschot oktober-december 2023:

€ 1.928.993 € 919.747 € 31.326 € 2.880.065

€ 1.182.199 € 652.674 € 20.024 € 1.854.897

€ 1.260.173 € 702.352 € 22.731 € 1.985.256

€ 4.211.004 € 2.259.222 € 77.336 € 6.547.561

€ 806.580 € 409.602 € 14.990 € 1.231.172

€ 503.570 € 336.289 € 10.271 € 850.129

€ 9.892.518 € 5.279.885 € 176.678 € 15.349.081

37.2309.173 972.577.500 71.653

48.3422-

32.2284.718

1.622.200 47.365 2.356 43

1.801.600 52.864 170.821 1.828

48.3427.59231.309.100 33.523 58.920 510

31.61711.000138981.500 24.343

1.623.620 541.207

1.999.603 666.534

117.077 3.000125.438.000 176.714 191.259 3.230 132.382 6.055.650 2.018.550

1.346.116 448.705

963.088 321.029

80.6827.70325013.729.900 406.461 423.356 5.611 132.382 14.609.075 4.869.692

Bijdrage specifieke taken 2023: Inburgering bijstelling rijksvergoeding 2022 Tozo opbrengst Terugvordering Tozo opbrengst Bedrijfskapitaal Energietoeslag 2023 Uitvoering energietoeslag 2023 Leefgeld Oekrainers Uitvoering Leefgeld Oekrainers Kindertoeslagaffaire Roosendaal (KOT) Totaal kosten extra regelingen 2023 Voorschot oktober-december 2023 per maand

€ € €

2.620.999 873.666

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://gemeenteraad.halderberge.nl/api/v1/meetings/569/documents/16572