Begrotingswijziging 2022.pdf
Tekst van het document
Begrotingswijziging VRMWB 2022-1 Op basis van diverse ontwikkelingen is de begroting 2022 VRMWB gewijzigd ten opzichte van de primitieve begroting. Op programma-niveau schets dit het volgende beeld: Begroting 2022
Begroting Primitief 2022
(bedragen x € 1.000)
Begrotingswijziging 2022-1 Baten
69.564.332
€ -70.811.194
€
1.280.905
€
-575.027
€
€
-259.628
€
706.289
24.686 €
13.826.003
Programma Veiligheid
€
Algemene dekkingsmiddelen
€
446.661
Overhead
€
13.038.807
Vennootschapsbelasting
€
-
Totaal saldo van baten en lasten
€
13.485.468
Mutaties Reserves
€
7.988.372
€
Saldo van Baten en Lasten
€
91.038.172
Lasten
Begroting 2022 na wijziging
Lasten
Baten
Lasten
Baten
70.845.237
€ -71.386.221
-446.661
€
259.628
€
€ -11.849.509
€
787.196
€
€
-
€
-
€
€
-
€ -12.296.170
€
1.046.824
€
-234.942
€
14.532.292
-7.930.808
€
-7.648.372
€
6.130.612
€
340.000
€ -91.038.172
€
-5.320.643
€
5.320.643
€
85.717.529
-
€
-706.289
€ -11.824.823 €
-
€ -12.531.112 €
-1.800.196
€ -85.717.529
Bijdragen 1. Gemeentelijke bijdragen De gemeentelijke bijdragen exclusief intekentaken wijzigen van € 67.104.776 naar € 67.498.768. Deze stijging kent 2 oorzaken: a. Gemeentefonds ophoging IOV. De budgetten voor structurele lokale adviestaken voor Besluiten Externe Veiligheid Inrichtingen, Externe Veiligheid Buisleidingen en Externe Veiligheid Transport zijn verschoven van het Ministerie van I&W naar het gemeentefonds. Hierdoor gaan gemeenten meer betalen aan Veiligheidsregio’s, maar ontvangen zij een extra bijdrage vanuit het gemeentefonds. Het totale effect voor 2022 betreft € 170.554. Vanaf 2023 is dit structureel verwerkt. Zie bijlage 3 voor een specificatie per gemeente. b. Gemeente Haaren. Op 1 januari 2021 is de opheffing en splitsing van de gemeente Haaren geëffectueerd. Voor onze veiligheidsregio betekent dit dat de kern Haaren bij de gemeente Oisterwijk is gevoegd en de kern Biezenmortel bij de gemeente Tilburg. Het Algemeen Bestuur is op 10 februari 2021 hierover geïnformeerd en had reeds effect op boekjaar 2021. De nieuwe cijfers waren reeds verwerkt in de primaire begroting 2022 en vormt geen effect op het saldo van Baten en Lasten. Bij de Beleidsbegroting 2022 was dit bij de specificatie per gemeente echter nog niet zichtbaar. Ten opzichte van die specificatie per gemeente is het effect van de herindeling € 223.438. Vanaf 2023 is dit structureel verwerkt.
Zie bijlage 3 voor een volledige specificatie per gemeente. 2. Intekentaak onderhoud kazernes Door wijzigingen in het beheer (rente van de grond bijgerekend en aanpassingen prijsontwikkelingen belastingen en verzekeren) van de kazernes in Bergen op Zoom en Waspik wijzigt de intekentaak daar met € 42.800. Zie bijlage 3 voor een specificatie per gemeente. 3. Rijksbijdragen. De Rijksbijdragen zijn gestegen van € 9.654.704 naar € 9.969.304. Dit is het gevolg van twee loonprijsbijstellingen vanuit het Rijk van €294.617 en € 19.983.
4. Subsidieverlaging IOV. Het budget hiervan volgt nu conform 1.a via de gemeentelijke bijdragen. De oorspronkelijk begrote Rijkssubsidie in 2022 komt hiermee te vervallen. Het betreft € 169.000. Dit wijkt minimaal af van het nieuwe bedrag vanuit het gemeentefonds. Dit komt omdat het subsidiebedrag in het meerjarig kader was gebaseerd op het extrapoleren van de laatste subsidiebeschikking. 5. Overige baten. Door een extra detachering en een aantal kleine wijzigingen binnen de overige opbrengsten en verkoop activa, stijgen de overige baten met € 140.600. Reserves 1. Egalisatiereserve kapitaalasten. Begin december 2021 heeft de provincie Noord-Brabant een opmerking gemaakt vanuit de toezichtbevindingen bij de beleidsbegroting 2022. De provincie is van oordeel dat de begroting 2022 en de meerjarenraming 2023-2025 niet structureel en reëel in evenwicht is. Dit is het gevolg van de onterecht als structureel aangemerkte egalisatiereserve kapitaallasten. Het Algemeen Bestuur heeft besloten om de egalisatieconstructie op te heffen en over te stappen op werkelijke kapitaallasten in de begroting. Dit leidt in 2022 tot een verlaging van € 7.739.000 en 7.648.372 in het saldo van baten en lasten. Daarnaast leidt de nieuwe constructie tot een eenmalig voordeel in de exploitatie 2022 van € 644.309. Dit maakt onderdeel van de besluitvorming bij de resultaatbestemming 2022. 2.
SaaS (Software as a service). Op 7 april 2021 heeft het Algemeen Bestuur besloten tot een andere verwerking van de SaaS oplossingen. Waar deze voorheen als investeringen werden geboekt, worden die vanaf 2021 geboekt als exploitatie met een egalisatiereserve. Dit heeft een effect van € 415.000 in 2022. 3. Reserve Rijksbijdragen: strategische projecten. In het kader van de strategische projecten, gefinancierd door de rijksbijdragen, zijn een aantal incidentele (nieuwe) projecten gefinancierd: Het gaat hierbij om: -Optimalisatie bedrijfsvoeringsprocessen € 173.000 -Risk Factory € 56.000 -Cursussen digitale skills medewerkers € 75.000 -WET Open overheid € 30.000 -Onderzoek Maastricht i.k.v. vrijwilligheid (Europese deeltijdsrichtlijn) € 4.000 -Onderzoek Toekomstbestendige brandweerzorg € 83.000 Totale onttrekking reserve strategische projecten: € 420.000 4. Dekking salarislasten boventalligen en leiderschapstraject Uit de reserve Doorontwikkeling Organisatie wordt voor € 120.000 in leiderschap reorganisatie gefinancierd en voor € 663.000 de tijdelijke salarislasten van de boventalligen door reorganisatie. 5. Opheffen Reserve transitie GMK Het restant van de reserve transitie GMK wordt onttrokken naar de exploitatie en ingezet voor de laatste afrondende zaken. Het betreft €32.000.
Aantrekken additionele financiering In 2022 wordt additionele financiering aangetrokken voor de investeringen van 2022 en voor de aflossing van huidige verlopen leningen. Dit vertaalt zich in additionele rentelasten ter hoogte van € 260.000 die via het taakveld Treasury op programma Algemene Dekkingsmiddelen lopen. Technische correcties Voor de begroting 2021 waren als gevolg van de reorganisatie enkele kostenplaatsen foutief aan Programma Veiligheid of Overhead gekoppeld. Dit had ook zijn effect voor de meerjarige begroting 2022 en verder. Dit is nu (meerjarig) aangepast. Deze correctie heeft geen effect op het totaal van baten en lasten of op de gemeentelijke bijdragen.
Samenvattend: totale wijziging op het saldo van baten en lasten Het cumulatief van de wijziging en de bijdragen en de wijzigingen in de reserves leiden tot een wijziging van het saldo van baten en lasten van € 5.320.643. Onderstaand wordt dit samengevat. Wijziging op Baten en Lasten Bijdragen IOV Gemeentelijke bijdragen Gemeente Haren intekentaak onderhoud kazernes Rijksbijdragen IOV oorspronkelijke subsidie Overige baten en lasten
Rente Ontrekking reserves Egalisatiereserve kapitaalasten SAAS Strategische projecten Reserve Doorontwikkeling Transitie GMK Informatisering
€ € € € € €
170.554,00 42.837,00 314.600,00 -168.981,00 147.269,00 506.279,00
€
259.628,00
€ -7.739.280,00 € 415.400,00 € 420.680,00 € 783.406,00 € 31.716,00 € 1.528,00 € -6.086.550,00
Totaal wijziging Baten
€ -5.320.643,00
Wijziging bijhorende aan lastenkant Wijziging bijhorende aan storting reserve Vrijval voor gemeenten egalisatiereserve Totaal wijziging Lasten
€ -1.683.420,00 € 7.648.372,00 € -644.309,00 € 5.320.643,00
Investeringsplan De primitieve begroting 2022 (beleidsbegroting 2022) was € 8,1 mln voor investeringen. Het voor 2021 vastgestelde investeringsplan bedroeg € 18,8 mln. Daarvan is € 13 mln gerealiseerd in 2021. Van het saldo begroting minus realisatie, zijnde € 5,8 mln, heeft € 4,2 mln betrekking op niet gerealiseerde en daardoor naar 2022 doorgeschoven investeringen. De investeringen zijn doorgeschoven als gevolg van het coronavirus, een tekort aan computerchips op het gebied van informatietechnologie en vervoermiddelen én leveringsproblemen in de bedrijfskledingwereld. Het overige verschil van € 1,6 mln heeft betrekking op naar 2023 en 2026 doorgeschoven investeringen, inkoopvoordelen en niet noodzakelijk geachte en vervallen investeringen. In de jaarstukken 2021 onder 3.3 Onderhoud kapitaalgoederen en investeringen, Financiële consequenties Investeringen is dit per investeringscategorie nader uiteengezet. In verband met de taakstellingen is gekeken naar mogelijkheden tot levensduurverlengingen en de noodzaak tot vervangingsinvesteringen. Per saldo wordt daarmee voor 2022 een voordeel behaald van € 0,4 mln. De totale mutatie op het investeringsplan 2022 is hiermee € 3,8 mln (€ 4,2 mln minus € 0,4 mln) en komt uit op € 11,9 mln. Zie bijlage 2 voor een specificatie.
BIJGEVOEGD Bijlage 1: Begrotingswijziging 2022-1: exploitatie op pijlerniveau Bijlage 2: Begrotingswijziging 2022-1: herziene investeringsplan 2022 Bijlage 3: Begrotingswijziging 2022-1: gemeentelijke bijdragen Bijlage 4: Begrotingswijziging 2022-1: bestemmingsreserves
Bijlage 1: begrotingswijziging 2022-1: exploitatie op pijlerniveau Begroting 2022
Begroting Primitief 2022 Lasten
(bedragen x € 1.000)
Begrotingswijziging 2022-1 Baten
Lasten
Begroting 2022 na wijziging
Baten
Lasten
Baten
Programma Veiligheid 1. Stimuleren redzaamheid in de samenleving
€
203.233
€
-365.643
€
311.742
€
-161.875
€
514.975
€
-527.518
2. Bijdragen aan een veilige leefomgeving
€
8.982.137
€
-8.385.264
€
-1.212.295
€
224.333
€
7.769.842
€
-8.160.931
3. Leveren van een hulpvaardige en slagvaardige inzet
€
59.019.283
€ -61.136.930
€
1.051.732
€
-396.579
€
60.071.015
€ -61.533.509
4. Wendbare en duurzame organisatie
€
1.359.679
€
-923.357
€
1.129.726
€
-240.906
€
2.489.405
€
Subtotaal Programma Veiligheid
€
69.564.332
€ -70.811.194
€
1.280.905
€
-575.027
€
70.845.237
€ -71.386.221
Algemene dekkingsmiddelen
€
446.661
€
-259.628
Overhead
€
13.038.807
Vennootschapsbelasting
€
-
Totaal saldo van baten en lasten
€
13.485.468
1. Stimuleren redzaamheid in de samenleving
€
-
€
-50.000
2. Bijdragen aan een veilige leefomgeving
€
-
€
-
3. Leveren van een hulpvaardige en slagvaardige inzet
€
6.935.814
€
-7.158.253
€
4. Wendbare en duurzame organisatie
€
1.052.558
€
-722.555
€
Subtotaal mutaties reserves
€
7.988.372
€
-7.930.808
Saldo van Baten en Lasten
€
91.038.172
€ -91.038.172
-446.661
€
259.628
€
€
706.289
€ -11.849.509
€
787.196
€
24.686 €
13.826.003
€
-
€
-
€
-
€ -12.296.170
€
1.046.824
€
-234.942
€
50.000
-6.935.814
€
7.063.391
-712.558
€
€
-7.648.372
€
-5.320.643
€
-1.164.263
-706.289
€ -11.824.823
€
-
€
-
€
14.532.292
€
-94.862
-982.779
€
340.000
€
-1.705.334
€
6.130.612
€
340.000
€
-1.800.196
€
5.320.643
€
85.717.529
€ -12.531.112
Mutaties Reserves
€ -85.717.529
Bijlage 2: Begrotingswijziging 2022-1: herziene investeringsplan 2022
Meerjarig investeringsplan
Begroting Primitief
Begrotings wijziging 2022-1
Begroting 2022 na wijziging
Gronden en terreinen
€
-
€
-
€
-
Woonruimten
€
-
€
-
€
-
Bedrijfsgebouwen
€
105.100
€
632.700 €
737.800
Grond weg en bouwkundige werken
€
-
€
-
-
Vervoermiddelen
€ 2.707.900
Machines, apparaten en installaties
€
Overige materiële vaste activa Totaal
€ 1.829.000
968.100 €
€
€ 4.536.900
96.300
€ 1.064.400
€ 4.344.400
€ 1.207.400
€ 5.551.800
€ 8.125.500
€ 3.765.400
€ 11.890.900
Bijlage 3: Begrotingswijziging 2022-1: gemeentelijke bijdragen
Bijlage 4: Begrotingswijziging 2022-1: bestemmingsreserves Reserves
1-1-2022
Mutatie reserve beleidsbegroting 2022
Mutatie toevoeging reserve begrotingswijziging
Mutatie onttrekking reserve begrotingswijziging
Vrijval
1-1-2023
Box Rijk BDuR strategische projecten
€ 1.859.806
€
-50.000
€
-
€
-420.680
€
-
€ 1.389.126
BDuR BTW
€ 1.213.034
€
-140.000
€
-
€
-
€
-
€ 1.073.034
HSL/25KV
€
617.158
€
-13.146
€
-
€
-
€
-
€
Crisis en calamiteiten
€ 1.611.576
€
-
€
-
€
-
€
-
€ 1.611.576
Doorontwikkeling organisatie
€ 1.194.800
€
-
€
-
€
-783.406
€
-
€
Egalisatie kapitaallasten
€ 8.700.000
€
-90.908
€
7.739.280 € -8.700.000
€
Informatisering
€
1.528
SaaS
€
645.338
€
Transitie GMK
€
31.716
€
Totaal
€ 15.874.956 €
Box gemeenten
€
Voorzieningen
Voorziening onderhoud kazernes Regelingen reorganisatie Totaal
€
1-1-2022
-7.648.372 € -
340.000 -
€
45.946
€
-
€
-1.528
€
-
€
€
-415.400
€
-
€
€
-31.716
-7.648.372 €
6.086.550 € -8.700.000
€
604.012 411.394 569.938 -
€ 5.659.080
Mutatie voorziening
1-1-2023
€ 2.138.426
€
208.687
€ 2.347.113
€
33.136
€
-33.136
€
€ 2.171.562
€
-33.136
€ 2.347.113
-