Bijlage Concept Jaarrekening 2021 MPB (bijlage)
Tekst van het document
C
on ce p
t
Stichting Midpoint Brabant
CONCEPT
Jaarrekening 2021
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
Jaarrekening 2021
PAGINA
t
INHOUDSOPGAVE
Algemene gegevens
3
Balans per 31 december 2021 Staat van baten en lasten over 2021 Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling Toelichting op de balans per 31 december 2021 Niet uit de balans blijkende verplichtingen Toelichting op de staat van baten en lasten over 2021 Wet Normering bezoldiging Topfunctionarissen
4 6 8 10 12 13 23
C
JAARREKENING
on ce p
RAPPORT
OVERIGE GEGEVENS
25
Voorstel bestemming exploitatieresultaat boekjaar Controleverklaring
25 26
2
Stichting Midpoint Brabant TILBURG 1. Algemene gegevens Zakelijke gegevens van de stichting Statutaire naam Stichting Midpoint Brabant Handelsnaam Midpoint Brabant Bedrijfsadres Burgemeester Brokxlaan 12, Postbus 788, 5000 AT Tilburg Bedrijfstype Subsidieverlening Kamer van Koophandel nummer 18088645 Activiteiten van de stichting De stichting heeft ten doel het bevorderen en stimuleren van de regionale economische ontwikkeling in de regio Midden-Brabant.
on ce p
t
De stichting tracht haar doel onder meer te verwezenlijken door: - de ontwikkeling van projecten en programma's; - het stimuleren van economische samenwerking en innovatie; - de actieve werving van economische activiteiten en ondernemingen; - het initieren, adviseren en bemiddelen bij subsidies en ander overheidsinstrumentarium; - het verstrekken van bijdragen om niet en risicodragende investeringen in (projectmatige) economische activiteiten en ondernemingen; - alle andere activiteiten en werkzaamheden die bijdragen aan het bereiken van de doelstelling. In 2021 heeft Stichting Midpoint Brabant het programmabeheer van de volgende subsidieprogramma's verzorgt: Economie en Innovatie regeling 2017/2018/2019/2020, Leerwerkloket, Jeugdwerkloosheidsvrije zone, Rangeerterrein, Regiodeal Circulair, Ondernemersakkoord, Steunpunt Crisisloket, Een Gezond Leisureklimaat, DALI, Talentontwikkeling, MKB-deal, Smart MKB, Rebuild & Accelerate, Duurzame Gasten, VGHX fase 3, Ontwikkeladvies Brabant Leert. Vaststelling jaarrekening vorig boekjaar
Belastingen
C
De jaarrekening over het voorafgaande boekjaar van Stichting Midpoint Brabant is door het bestuur vastgesteld op 25 juni 2021.
De stichting is vrijgesteld van vennootschapsbelasting. Op 9 december 2013 heeft de Belastingdienst bevestigd dat de stichting in de zin van paragraaf 3.2.1.1 van het Besluit BCF als samenwerkingsverband, als bedoeld in artikel 11, eerste lid, onderdeel u van de Wet OB van publiekrechtelijke lichamen, kwalificeert, en de koepelvrijstelling van toepassing is. De aan de stichting in rekening gebrachte voorbelasting die betrekking heeft op de feitelijke uitvoering van het subsidiëringsapparaat kan middels de transparantiemethode naar de betreffende gemeenten worden doorgeschoven. Personeel Sinds 2011 heeft de stichting eigen personeel, eind 2021 14 medewerkers. De overige medewerkers worden allen ingehuurd.
3
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
BALANS PER 31 DECEMBER 2021
31-12-2021 €
31-12-2020 €
29.862
50.114
ACTIVA Materiële vaste activa Kantoorinventaris
214.512 79.500 677.792 463.272 1.435.076
1.384.089
1.820.201
2.942.898
3.305.391
on ce p
190.241 92.220 622.315 624.171 1.528.947
C
Liquide middelen
t
Vlottende activa Debiteuren Vooruitbetaalde bedragen stichtingen Omzetbelasting onder BCF regeling Overlopende activa
TOTAAL ACTIVA
4
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
BALANS PER 31 DECEMBER 2021
31-12-2021 €
31-12-2020 €
640.967 250.000 890.967
688.089 250.000 938.089
PASSIVA
on ce p
t
Eigen vermogen Bestemmingsreserve projectontwikkeling Continuïteitsreserve
586.880 1.053.566 53.109 358.376 2.051.931
618.232 1.502.529 42.374 204.167 2.367.302
2.942.898
3.305.391
C
Kortlopende schulden Crediteuren Verplichtingen uit hoofde van ontvangen subsidies Belastingen Overige kortlopende schulden / Overlopende passiva
TOTAAL PASSIVA
5
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
STAAT VAN BATEN EN LASTEN OVER 2021 Realisatie 2021 €
Begroting 2021 €
Realisatie 2020 €
1.897.572 176.753 2.074.325
1.889.600 50.950 1.940.550
1.840.714 180.943 2.021.657
Dekking Economie & Innovaties subsidies Dekking Leerwerkloket Dekking Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Dekking Een Gezond leisureklimaat Dekking Dutch Technology Week Dekking Pitch Logistics Dekking DALI Dekking Deltaplan Logistiek Dekking Communicatie Logistieke Hotspot Dekking Rangeerterrein Dekking Praktijkleren Dekking Midpoint Brabant Circulair Dekking Ondernemersakkoord Dekking Ondernemersakkoord POW Dekking Steunpunt corona Dekking Talentontwikkeling Dekking Mobiliteitsteam RMT Dekking Leerwerkloket Summercourse Dekking Scholingsfonds Dekking MKB-deal Dekking Rebuild & Accelarate Dekking Ontwikkeladvies Brabant Leert Dekking Duurzame Gasten Dekking Van Gogh Homeland Experience fase 3 Dekking Smart MKB Subtotaal projecten
481.345 361.911 296.989 141.823 28.574 16.123 54.855 3.600 196.624 10.000 544.694 36.087 19.317 109.400 315.562 126.000 11.003 83.177 71.684 7.584 18.320 85.583 25.725 3.045.980
370.000 428.889 315.858 100.000 28.574 16.123 54.855 17.820 203.838 10.000 740.000 40.000 85.436 109.400 210.000 140.000 77.465 200.000 135.000 7.584 75.000 140.992 260.000 3.766.834
306.016 433.679 1.133.643 183.826 24.220 7.529 55.660 34.062 10.380 73.162 17.500 199.333 16.098 14.564 254.200 161.741 30.000 2.955.613
Totale baten algemeen & projecten
5.120.305
5.707.384
4.977.270
C
on ce p
t
Baten Bijdragen exploitatie Midpoint Brabant Overige inkomsten Subtotaal algemeen
6
Begroting 2021 € 690.000 354.000 530.425 666.750 2.241.175
Realisatie 2020 € 683.294 207.357 393.428 701.747 1.985.826
Projecten: Economie & Innovaties subsidies Leerwerkloket Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Een Gezond leisureklimaat Dutch Technology Week Pitch Logistics DALI Deltaplan Logistiek Communicatie Logistieke Hotspot Rangeerterrein Rangeerterrein Midpoint Brabant Circulair Ondernemersakkoord Ondernemersakkoord POW Steunpunt corona Talentontwikkeling Mobiliteitsteam RMT Leerwerkloket Summercourse Scholingsfonds MKB-deal Rebuild & Accelarate Ontwikkeladvies Brabant Leert Duurzame Gasten Van Gogh Homeland Experience fase 3 Smart MKB Subtotaal projecten
481.345 361.911 296.989 141.823 28.574 16.123 54.855 3.600 196.624 10.000 544.694 36.087 19.317 109.400 315.562 126.000 11.003 83.177 71.684 7.584 18.320 85.583 25.725 3.045.980
370.000 428.889 315.858 100.000 28.574 16.123 54.855 17.820 203.838 10.000 740.000 40.000 85.436 109.400 210.000 140.000 77.465 200.000 135.000 7.584 75.000 140.992 260.000 3.766.834
306.016 433.679 1.133.643 183.826 24.220 7.529 55.660 34.062 10.380 73.162 17.500 199.333 16.098 14.564 254.200 161.741 30.000 2.955.613
Totale lasten algemeen & projecten
5.163.308
6.008.009
4.941.439
-43.003
-300.625
35.831
Financiële baten en lasten
-4.119
-
-324
OPERATIONEEL RESULTAAT
-47.122
-300.625
35.507
-47.122 -47.122
-300.625 -300.625
35.507 35.507
-
-
-
C
on ce p
Lasten Toepassingen Thema's Ondernemerschap & Innovatie Tools Bedrijfsvoering Subtotaal algemeen
t
Realisatie 2021 € 607.253 314.353 4.698 419.738 771.286 2.117.328
Voorstel winstbestemming Projectontwikkeling / continuïteitsreserve
RESULTAAT NA BESTEMMING
7
Stichting Midpoint Brabant TILBURG GRONDSLAGEN VOOR WAARDERING EN RESULTAATBEPALING Algemeen De jaarrekening is opgesteld overeenkomstig de door de stichting gekozen grondslagen voor waardering en resultaat- bepaling zoals hierna beschreven. De jaarrekening is opgesteld naar de grondslag van historische kostprijs. De grondslagen zijn ongewijzigd ten opzichte van vorig jaar. Financiële vaste activa Deelnemingen worden gewaardeerd tegen netto vermogenswaarde.
on ce p
Liquide middelen De liquide middelen zijn gewaardeerd tegen nominale waarde.
t
Vlottende activa De vlottende activa zijn gewaardeerd tegen nominale waarde onder aftrek van eventuele voorzieningen voor mogelijke oninbaarheid.
Kortlopende schulden De kortlopende schulden zijn gewaardeerd tegen nominale waarde.
Baten De in de staat van baten en lasten vermelde baten bestaan voornamelijk uit ontvangen subsidies, bijdragen van overheidsinstanties en overige baten.
C
Lasten De lasten bestaan uit zowel kosten van het programmamanagement als uit kosten van verstrekte subsidies. De lasten zijn bepaald op basis van historische uitgaafprijzen en zijn toegerekend aan het verslagjaar waarop zij betrekking hebben. Voorzienbare verplichtingen en mogelijke verliezen die hun oorsprong vinden voor het einde van het boekjaar zijn in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden. Financiele baten en lasten De rentebaten en -lasten betreffen de op de verslagperiode betrekking hebbende rente-opbrengsten en -lasten op de liquide middelen. Verantwoording subsidiestromen Vanuit de provincie Noord-Brabant en de gemeente Tilburg zijn diverse subsidies voor verschillende programma's toegezegd aan Stichting Midpoint Brabant, die programma's beslaan veelal meerdere jaren. De subsidiebaten van de provincie en gemeente Tilburg zijn daarom ook onderverdeeld in jaarlagen. In elk kalenderjaar wordt de betreffende jaarlaag als vordering verantwoord, waarop de daadwerkelijk ontvangen bedragen worden afgeboekt. Bij subsidieverlening van Stichting Midpoint Brabant aan een project wordt de gehele subsidietoezegging als verplichting geboekt. De door Stichting Midpoint Brabant gesubsidieerde projecten moeten rapporteren over hun financiele voortgang.
De in die tussentijdse rapportages of eindrapportages opgenomen en door Stichting Midpoint Brabant goedgekeurde kosten en financiering worden door Stichting Midpoint Brabant als baten en lasten verantwoord.
8
Resultaatbestemming Het resultaat voor bestemming betreft het reguliere resultaat op basis van bovenstaande grondslagen. In de staat van baten en lasten is aanvullend de resultaatbestemming weergegeven. Het resultaat na bestemming betreft het resultaat na mutatie van de resultaatbestemming in het vermogen.
C
on ce p
t
Continuïteit De onderhavige jaarrekening is opgesteld op basis van continuïteit. Tijdens het opstellen van de jaarrekening zijn wij als stichting geconfronteerd met het coronavirus en de impact van dit virus en van alle overheidsmaatregelen om de uitbraak te beperken op de operationele activiteiten van de stichting. De impact op de activiteiten van de stichting zijn op korte termijn minimaal. De inwonersbijdrage is een vaste bijdrage en hiermee wordt de reguliere bedrijfsvoering gefinancierd. Voor de andere activiteiten geldt altijd dat we pas starten op het moment dat de dekking is vastgesteld.
9
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
TOELICHTING OP DE BALANS PER 31 DECEMBER 2021
Activa Materiële vaste activa Stand per 1 januari Investering lopend boekjaar Afschrijving lopend boekjaar Stand per 31 december
31-12-2021 50.114 20.252 29.862
31-12-2020 55.643 13.383 18.912 50.114
Afschrijving kantoorinventaris is in een periode van 5 jaar
t
Vlottende activa Alle vorderingen hebben een looptijd korter dan één jaar.
Debiteuren Af: voorziening mogelijke oninbaarheid
Overige vorderingen
31-12-2021
31-12-2020
190.241 190.241
214.512 214.512
31-12-2021
31-12-2020
79.500 12.720 622.315 624.171 1.338.706
79.500 677.792 463.272 1.220.564
on ce p
Debiteuren
C
Vooruitbetaalde kosten stichtingen Omzetbelasting Q4-2021 Omzetbelasting 2020 onder BCF regeling Omzetbelasting 2021 onder BCF regeling Overlopende activa
Economie & Innovatie Voor het E&I 2020 is door de provincie Noord-Brabant een bedrag van € 199.078 aan subsidie toegezegd, dit voor het kalenderjaar 2020. Liquide middelen
31-12-2021
31-12-2020
Kas Rekeningen-courant Rabobank Spaarrekening Rabobank
3 234.086 1.150.000 1.384.089
53 120.148 1.700.000 1.820.201
De geldmiddelen zijn direct opeisbaar.
10
Passiva Eigen vermogen
2021
De bestemmingsreserve projectontwikkeling wordt aangewend voor de ontwikkeling van nieuwe projecten. Het verloop van de bestemmingsreserve is als volgt: Saldo per 1 januari 688.089 Toevoegingen 47.122Onttrekkingen Saldo per 31 december 640.967
2020
652.582 35.507 688.089
Crediteuren Crediteuren
C
Kortlopende schulden
on ce p
t
De continuïteitsreserve wordt aangewend voor tegenvallers binnen omvangrijke projecten en voor het opvangen van de financiële risico's horende bij de plichten als werkgever. Het verloop van de continuïteitsreserve is als volgt: Saldo per 1 januari 250.000 250.000 Toevoegingen Onttrekkingen Saldo per 31 december 250.000 250.000
11
31-12-2021
31-12-2020
586.880
618.232
31-12-2021
31-12-2020
Nog te besteden subsidie uit hoofde van lopende REAP projecten Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Sectorplan Terug te betalen subsidie uit hoofde van project JWLVZ Nog te besteden subsidie uit hoofde van project VAM Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Leerwerkloket Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Braventure Nog te besteden subsidie uit hoofde van project MKB-deal Nog te besteden subsidie uit hoofde van project OAK POW Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Steunpunt corona Terug te betalen subsidie uit hoofde van project Steunpunt corona Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Rangeerterrein Nog te besteden subsidie uit hoofde van project EGL Nog te besteden subsidie uit hoofde van project DTW Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Pitch Logistics Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Logistieke Hotspot Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Young MBSL Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Duurzame Gasten Nog te besteden subsidie uit hoofde van project E&I Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Smart MKB Nog te besteden subsidie uit hoofde van project R&A Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Circulair Nog te besteden subsidie uit hoofde van project H2 voor logistiek Omzetbelasting 2020 (Q4) Loonheffing december Overige kortlopende schulden / overlopende passiva
82.466 18.868 66.979 116.823 66.119 7.214 19.734 56.680 90.120 234.275 63.316 220.972 10.000 53.109 358.376 1.465.051
180.609 77.465 53.226 483.000 211 43.767 85.436 109.400 136.400 203.838 61.488 29.111 16.124 17.820 4.634 3.111 39.263 204.167 1.749.070
on ce p
t
Kortlopende schulden / Overlopende passiva
Niet uit de balans blijkende verplichtingen
C
Huurverplichtingen Er is een huurcontract afgesloten voor de huur van het pand aan de Burg. Brokxlaan 12 te Tilburg De huurverplichting bedraagt € 34.095,- voor 2022 en heeft een contract duur tot 1 februari 2023.
12
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
TOELICHTING OP DE STAAT VAN BATEN EN LASTEN OVER 2021
Realisatie 2021
Begroting 2021
Realisatie 2020
947.714 949.858 1.897.572
944.806 944.794 1.889.600
929.708 911.006 1.840.714
53.423 40.069 83.261 176.753
40.000 10.000 950 50.950
37.343 48.352 95.248 180.943
481.345 481.345
370.000 370.000
306.016 306.016
87.075 121.603 100.000 100.000 211 20.000 66.978361.911
87.075 121.603 100.000 100.000 211 20.000 428.889
110.998 97.680 100.000 100.000 25.212 211433.679
37.558 278.300 18.869296.989
37.558 278.300 315.858
473.594 293.799 40.000 130.829 200.000 48.647 53.2261.133.643
Baten Bijdrage exploitatie Midpoint Brabant Gemeente Tilburg Overige ROM+
on ce p
Doorbelasting Hart van Brabant Doorbelasting Stichting Moed Overige baten
t
Overige inkomsten en doorbelastingen
Dekking Economie & Innovaties subsidies Toegekende subsidiabele kosten REAP
Dekking Leerwerkloket
C
Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Hart van Brabant Bijdrage UWV Bijdrage Ministerie Overheveling budget vorig jaar Overige bijdragen Overheveling budget naar volgend jaar
Dekking Jeugdwerkloosheids Vrije Zone
Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage overige gemeenten Bijdrage Regionaal Fonds Arbeidsmarkt Bijdrage Hart van Brabant Overheveling budget vorig jaar Perspectie op Werk Bijdrage Midpoint Brabant Onderbesteding subsidie Gemeente Tilburg
13
Realisatie 2021
Begroting 2021
Realisatie 2020
Dekking Een Gezond leisureklimaat Bijdragen PNB Bijdragen Hart van Brabant Bijdragen Waterschappen Bijdragen Midpoint Brabant Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
80.000 20.000 69 61.488 19.734141.823
80.000 20.000 100.000
80.000 20.000 145.314 61.488183.826
28.574 28.574
28.574 28.574
40.294 12.500 28.57424.220
Bijdrage Gemeente Tilburg Overige bijdragen Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
Dekking Pitch Logistics
Dekking DALI
16.123 16.123
16.123 16.123
23.652 16.1237.529
51.004 3.851 54.855
54.855 54.855
34.701 20.959 55.660
-
-
34.062 34.062
17.820 14.2203.600
17.820 17.820
10.000 18.200 17.82010.380
on ce p
Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Midpoint Brabant Overige bijdragen Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
t
Dekking Dutch Technology Week
Bijdrage OP-Zuid/Regiodeal Nog te ontvangen OP-Zuid/Regiodeal
Dekking Deltaplan Logistiek
C
Bijdrage Gemeente Tiburg Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
Dekking Communicatie Logistieke Hotspot Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Gemeente Waalwijk Bijdrage Midpoint Brabant Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
14
Realisatie 2021
Dekking Rangeerterrein Bijdrage Gemeente Tilburg Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
Begroting 2021
Realisatie 2020
203.838 7.214196.624
203.838 203.838
277.000 203.83873.162
10.000 10.000
10.000 10.000
17.500 17.500
325.667 400.000 40.000 220.973544.694
300.000 400.000 40.000 740.000
35.000 164.333
Dekking Praktijkleren Bijdrage Gemeente Tilburg
Dekking Midpoint Brabant Circulair
Bijdrage Hart van Brabant
on ce p
Dekking Ondernemersakkoord
199.333
t
Subsidie Regiodeal Subsidie Klimaatfonds Overige bijdragen Nog te ontvangen subsidie Overheveling budget naar volgend jaar
36.087 36.087
40.000 40.000
16.098 16.098
85.436 66.11919.317
85.436 85.436
100.000 85.43614.564
109.400 109.400
109.400 109.400
363.600 109.400254.200
315.562 315.562
210.000 210.000
10.625 151.116 161.741
Dekking Ondernemersakkoord POW
Subsidie Perspectief op Werk Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar
Dekking Steunpunt corona
C
Bijdrage gemeente Tilburg Overhevelig budget vorig jaar Overhevel budget naar volgend jaar
Dekking Talentontwikkeling Bijdrage gemeente Tilburg Nog te ontvangen subsidie
15
Dekking Mobiliteitsteam RMT Bijdrage gemeente Tilburg
Realisatie 2021
Begroting 2021
Realisatie 2020
126.000 126.000
140.000 140.000
-
-
-
30.000 30.000
77.465 66.46211.003
77.465 77.465
-
200.000 116.82383.177
200.000
-
Dekking Leerwerkloket Summercourse Bijdrage gemeente Tilburg
Dekking Scholingsfonds Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar
200.000
on ce p
Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar
t
Dekking MKB-deal
-
Dekking Rebuild & Accelarate
Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar
135.000 63.31671.684
135.000 135.000
-
7.584 7.584
7.584 7.584
-
75.000 56.68018.320
75.000 75.000
-
70.992 14.591 85.583
70.000 70.992 140.992
-
-
225.000 25.000 10.000 234.27525.725
225.000 25.000 10.000 260.000
-
Dekking Ontwikkeladvies Brabant Leert Bijdrage gemeente Tilburg Nog te ontvangen subsidie
Dekking Duurzame Gasten
C
Bijdrage Provincie Noord-Brabant Overheveling budget naar volgend jaar
Dekking Van Gogh Homeland Experience fase 3 Bijdrage gemeente Tilburg Bijdrage Midpoint Brabant Nog te ontvangen subsidie
Dekking Smart MKB Bijdrage Provincie Noord-Brabant Bijdrage gemeente Waalwijk Bijdrage gemeente Heusden Overheveling budget naar volgend jaar
16
Lasten Toepassingen Smart Services - personeel Smart Services - werkbudget Smart Logistics - personeel Smart Logistics - werkbudget Smart Industry - personeel Smart Industry - werkbudget Smart Leisure - personeel Smart Leisure - werkbudget Smart Leisure - Leisure Ontwikkel Fonds
160.666 9.200 120.882 6.878 65.266 1.896 97.395 45.070 100.000 607.253
164.000 15.000 122.000 15.000 122.000 15.000 122.000 15.000 100.000 690.000
156.476 13.485 120.902 13.553 117.453 35.000 97.395 29.030 100.000 683.294
96.015 76.897 76.501 4.400 60.540 314.353
122.000 75.000 78.000 15.000 64.000 354.000
29.354 75.000 69.967 33.036 207.357
-
-
on ce p
Human Capital - personeel Energietransitie Circulaire Economie - personeel Circulaire Economie - werkbudget Innovatie - werkbudget Station88
t
Thema's
Ondernemerschap & Innovatie
4.698 4.698
C
Expat Center Holland
17
Realisatie 2021 2021
Tools Acquisitie - personeel Acquisitie - werkbudget Markering & Communicatie - personeel Markering & Communicatie - werkbudget Acquisitie & Promotie - lobby Start-up ondersteuning - Braventure Start-up ondersteuning - Braventure (cofinanciering) Financieringsadvies - projectfinanciering Financieringsadvies - bedrijfsfinanciering
Begroting 2021
Realisatie 2020 2020
19.900 135.745 49.038 236.375 115.00073.801 19.879 419.738
30.000 167.500 50.000 64.500 242.750 121.37573.800 23.250 530.425
98.278 50.015 46.332 253.555 126.77857.022 15.004 393.428
165.074 58.240 138.446 85.168 20.062 22.203 52.566 34.340 25.519 70.246 67.901 16.021 15.500 771.286
175.000 52.000 132.000 85.000 32.750 30.000 50.000 15.000 5.000 47.500 42.500 666.750
159.612 54.308 133.536 80.809 11.420 16.827 57.456 35.462 18.522 91.295 42.500 701.747
34.000 447.345 481.345
74.000 296.000 370.000
69.131 236.885 306.016
361.911 361.911
428.889 428.889
433.679 433.679
75.276 221.713 296.989
72.000 243.858 315.858
154.071 979.572 1.133.643
on ce p
Directie Programmasecretaris Secretariaat Financiële administratie/controlling Verzuimverzekering Accountancy & advies & juridische kosen Huisvesting Kantoorkosten Bijeenkomsten en representatie Automatiseringskosten Nationaal actiegericht bod/Starterslift Investment Werkcongres Maatschappelijk Innovatie Programma Lidmaatschap Brainport/Delta Region
t
Kosten Bedrijfsvoering
Bij de stichting zijn 14 medewerkers in dienst. Economie & Innovaties subsidies
Leerwerkloket
C
Kosten programmabureau Uitgaven Economie & Innovaties projecten
Kosten programmabureau
Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Kosten programmabureau Projectuitgaven
18
Realisatie 2021
Begroting 2021
Realisatie 2020
141.823 141.823
100.000 100.000
183.826 183.826
28.574 28.574
28.574 28.574
24.220 24.220
16.123 16.123
16.123 16.123
7.529 7.529
54.855 54.855
54.855 54.855
55.660 55.660
Een Gezond leisureklimaat Projectuitgaven
Dutch Technology Week Projectuitgaven
Pitch Logistics Projectuitgaven
Deltaplan Logistiek Projectuitgaven
on ce p
Projectuitgaven
t
DALI
-
-
34.062 34.062
3.600 3.600
17.820 17.820
10.380 10.380
196.624 196.624
203.838 203.838
73.162 73.162
10.000 10.000
10.000 10.000
17.500 17.500
544.694 544.694
740.000 740.000
199.333 199.333
Communicatie Logistieke Hotspot Projectuitgaven
Rangeerterrein
Praktijkleren Projectuitgaven
C
Projectuitgaven
Midpoint Brabant Circulair Projectuitgaven
19
Realisatie 2021
Ondernemersakkoord Projectuitgaven
Begroting 2021
Realisatie 2020
36.087 36.087
40.000 40.000
16.098 16.098
19.317 19.317
85.436 85.436
14.564 14.564
109.400 109.400
109.400 109.400
254.200 254.200
315.562 315.562
210.000 210.000
161.741 161.741
Ondernemersakkoord POW Projectuitgaven
Steunpunt corona Projectuitgaven
Talentontwikkeling
t
Projectuitgaven
Projectuitgaven
on ce p
Mobiliteitsteam RMT 126.000 126.000
140.000 140.000
-
-
-
30.000 30.000
11.003 11.003
77.465 77.465
-
83.177 83.177
200.000 200.000
-
Leerwerkloket Summercourse Projectuitgaven
Projectuitgaven
MKB-deal Projectuitgaven
C
Scholingsfonds
20
Realisatie 2021
Rebuild & Accelarate Projectuitgaven
Begroting 2021
Realisatie 2020
71.684 71.684
135.000 135.000
-
7.584 7.584
7.584 7.584
-
18.320 18.320
75.000 75.000
-
85.583 85.583
140.992 140.992
-
Ontwikkeladvies Brabant Leert Projectuitgaven
Duurzame Gasten Projectuitgaven
Van Gogh Homeland Experience fase 3
t
Projectuitgaven
Projectuitgaven
on ce p
Smart MKB 25.725 25.725
260.000 260.000
-
4.1194.119-
-
324324-
Financiele baten en lasten
C
Rentebaten en soortgelijke baten Rentelasten en soortgelijke lasten
21
Voorstel bestemming operationeel resultaat boekjaar Tijdens de Algemene Bestuursvergadering waarop de jaarrekening zal worden vastgesteld, zal worden voorgesteld het resultaat 2021 te ontrekken aan de bestemmingsreserve projectontwikkeling. Het vorenstaande is reeds verwerkt in de jaarrekening 2021 van de vennootschap.
Tilburg, 17 maart 2022 Het bestuur Dhr. T. Weterings
Dhr. L. Pessers
Dhr. F. van der Westerlaken Dhr. F. Jurgens
Dhr. J. Bergen
Dhr. R. Bakker
Mevr. C. Damen-Evers
Dhr. B. de Vries
Dhr. P. Rüpp
Dhr. H. van den Bersselaar
Dhr. J. de Heer
Mevr. S. Smits
Dhr. R.G.T. Daggers
C
De directie Dhr. S.P.F. Kapitein
on ce p
t
Mevr. P. Snijders
22
Stichting Midpoint Brabant TILBURG WNT-VERANTWOORDING 2021 Midpoint Brabant De WNT is van toepassing op Stichting Midpoint Brabant. Het voor Stichting Midpoint Brabant toepasselijke bezoldigingsmaximum is in 2021 € 201.000,- (het algemeen bezoldigingsmaximum). 1. Bezoldiging topfunctionarissen 1a. Leidinggevende topfunctionarissen met dienstbetrekking en leidinggevende topfunctionarissen zonder dienstbetrekking vanaf de 13 e maand van de functievervulling S.P.F. Kapitein
bedragen x € 1
Operationeel Directeur
Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2021 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking?
01/01 - 31/12 1,0 Nee
on ce p
Beloning plus belastbare onkostenvergoeding
t
Bezoldiging
-
-
Beloningen betaalbaar op termijn
164.275
Subtotaal
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
201.000
-/- Onverschuldigd betaald bedrag en nog niet terugontvangen bedragen
N.v.t.
Totaal bezoldiging
164.275
Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling Gegevens 2020
C
N.v.t. N.v.t.
S.P.F. Kapitein
bedragen x € 1 Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2018 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking?
01/01 - 31/12 1,0 Nee
Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoeding Beloningen betaalbaar op termijn
159.612
Subtotaal Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
,201.000
159.612
Totaal bezoldiging
23
Stichting Midpoint Brabant TILBURG 1d. Topfunctionarissen met een bezoldiging van € 1.700 of minder
Naam topfunctionaris
Functie
Th.L.N. Weterings
Voorzitter Bestuur (tevens in 2020)
J.Th.M. Bergen
Lid Bestuur (tevens in 2020)
R. Bakker
Lid Bestuur (tevens in 2020)
B.R. de Vries
Lid Bestuur (tevens in 2020)
P.L.A. Rüpp
Lid Bestuur (tevens in 2020)
F.P.A. van der Westerlaken
Lid Bestuur (tevens in 2020)
J. de Heer
Lid Bestuur (tevens in 2020)
A.J.A. Smits
Lid Bestuur (tevens in 2020)
C.A. Damen - Evers
Lid Bestuur (tevens in 2020)
P.F.I.M. Snijders
Lid Bestuur (tevens in 2020)
E.S. van Gijsel - Nelissen
Lid Bestuur (vanaf 1 oktober 2020)
W.B. van de Donk
Lid Bestuur (vanaf 1 oktober 2020)
Naast de hierboven vermelde topfunctionarissen zijn er geen overige functionarissen met een
t
dienstbetrekking die in 2021 een bezoldiging boven het individueel toepasselijke
C
on ce p
drempelbedrag hebben ontvangen.
24
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
OVERIGE GEGEVENS
Statutaire resultaatbestemming De stichting beoogt niet het behalen van winsten.
Controleverklaring
C
on ce p
t
Zie volgende pagina's.
25
Stichting Midpoint Brabant TILBURG
C
on ce p
t
Controleverklaring nog aan te leveren door BDO
26