CConstaterende datGilze en Rijen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage Concept Jaarrekening 2021 MPB (bijlage)

Raadscommissie Middelen 30 mei 2022, gemeente Gilze en RijenBij agendapunt: Raadsvoorstel tot kennisnemen van de kernagenda en begroting 2023 en kennisnemen van de jaarrapportage 2021 van de Regio Hart van Brabant4.408 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

C

on ce p

t

Stichting Midpoint Brabant

CONCEPT

Jaarrekening 2021

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

Jaarrekening 2021

PAGINA

t

INHOUDSOPGAVE

Algemene gegevens

3

Balans per 31 december 2021 Staat van baten en lasten over 2021 Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling Toelichting op de balans per 31 december 2021 Niet uit de balans blijkende verplichtingen Toelichting op de staat van baten en lasten over 2021 Wet Normering bezoldiging Topfunctionarissen

4 6 8 10 12 13 23

C

JAARREKENING

on ce p

RAPPORT

OVERIGE GEGEVENS

25

Voorstel bestemming exploitatieresultaat boekjaar Controleverklaring

25 26

2

Stichting Midpoint Brabant TILBURG 1. Algemene gegevens Zakelijke gegevens van de stichting Statutaire naam Stichting Midpoint Brabant Handelsnaam Midpoint Brabant Bedrijfsadres Burgemeester Brokxlaan 12, Postbus 788, 5000 AT Tilburg Bedrijfstype Subsidieverlening Kamer van Koophandel nummer 18088645 Activiteiten van de stichting De stichting heeft ten doel het bevorderen en stimuleren van de regionale economische ontwikkeling in de regio Midden-Brabant.

on ce p

t

De stichting tracht haar doel onder meer te verwezenlijken door: - de ontwikkeling van projecten en programma's; - het stimuleren van economische samenwerking en innovatie; - de actieve werving van economische activiteiten en ondernemingen; - het initieren, adviseren en bemiddelen bij subsidies en ander overheidsinstrumentarium; - het verstrekken van bijdragen om niet en risicodragende investeringen in (projectmatige) economische activiteiten en ondernemingen; - alle andere activiteiten en werkzaamheden die bijdragen aan het bereiken van de doelstelling. In 2021 heeft Stichting Midpoint Brabant het programmabeheer van de volgende subsidieprogramma's verzorgt: Economie en Innovatie regeling 2017/2018/2019/2020, Leerwerkloket, Jeugdwerkloosheidsvrije zone, Rangeerterrein, Regiodeal Circulair, Ondernemersakkoord, Steunpunt Crisisloket, Een Gezond Leisureklimaat, DALI, Talentontwikkeling, MKB-deal, Smart MKB, Rebuild & Accelerate, Duurzame Gasten, VGHX fase 3, Ontwikkeladvies Brabant Leert. Vaststelling jaarrekening vorig boekjaar

Belastingen

C

De jaarrekening over het voorafgaande boekjaar van Stichting Midpoint Brabant is door het bestuur vastgesteld op 25 juni 2021.

De stichting is vrijgesteld van vennootschapsbelasting. Op 9 december 2013 heeft de Belastingdienst bevestigd dat de stichting in de zin van paragraaf 3.2.1.1 van het Besluit BCF als samenwerkingsverband, als bedoeld in artikel 11, eerste lid, onderdeel u van de Wet OB van publiekrechtelijke lichamen, kwalificeert, en de koepelvrijstelling van toepassing is. De aan de stichting in rekening gebrachte voorbelasting die betrekking heeft op de feitelijke uitvoering van het subsidiëringsapparaat kan middels de transparantiemethode naar de betreffende gemeenten worden doorgeschoven. Personeel Sinds 2011 heeft de stichting eigen personeel, eind 2021 14 medewerkers. De overige medewerkers worden allen ingehuurd.

3

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

BALANS PER 31 DECEMBER 2021

31-12-2021 €

31-12-2020 €

29.862

50.114

ACTIVA Materiële vaste activa Kantoorinventaris

214.512 79.500 677.792 463.272 1.435.076

1.384.089

1.820.201

2.942.898

3.305.391

on ce p

190.241 92.220 622.315 624.171 1.528.947

C

Liquide middelen

t

Vlottende activa Debiteuren Vooruitbetaalde bedragen stichtingen Omzetbelasting onder BCF regeling Overlopende activa

TOTAAL ACTIVA

4

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

BALANS PER 31 DECEMBER 2021

31-12-2021 €

31-12-2020 €

640.967 250.000 890.967

688.089 250.000 938.089

PASSIVA

on ce p

t

Eigen vermogen Bestemmingsreserve projectontwikkeling Continuïteitsreserve

586.880 1.053.566 53.109 358.376 2.051.931

618.232 1.502.529 42.374 204.167 2.367.302

2.942.898

3.305.391

C

Kortlopende schulden Crediteuren Verplichtingen uit hoofde van ontvangen subsidies Belastingen Overige kortlopende schulden / Overlopende passiva

TOTAAL PASSIVA

5

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

STAAT VAN BATEN EN LASTEN OVER 2021 Realisatie 2021 €

Begroting 2021 €

Realisatie 2020 €

1.897.572 176.753 2.074.325

1.889.600 50.950 1.940.550

1.840.714 180.943 2.021.657

Dekking Economie & Innovaties subsidies Dekking Leerwerkloket Dekking Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Dekking Een Gezond leisureklimaat Dekking Dutch Technology Week Dekking Pitch Logistics Dekking DALI Dekking Deltaplan Logistiek Dekking Communicatie Logistieke Hotspot Dekking Rangeerterrein Dekking Praktijkleren Dekking Midpoint Brabant Circulair Dekking Ondernemersakkoord Dekking Ondernemersakkoord POW Dekking Steunpunt corona Dekking Talentontwikkeling Dekking Mobiliteitsteam RMT Dekking Leerwerkloket Summercourse Dekking Scholingsfonds Dekking MKB-deal Dekking Rebuild & Accelarate Dekking Ontwikkeladvies Brabant Leert Dekking Duurzame Gasten Dekking Van Gogh Homeland Experience fase 3 Dekking Smart MKB Subtotaal projecten

481.345 361.911 296.989 141.823 28.574 16.123 54.855 3.600 196.624 10.000 544.694 36.087 19.317 109.400 315.562 126.000 11.003 83.177 71.684 7.584 18.320 85.583 25.725 3.045.980

370.000 428.889 315.858 100.000 28.574 16.123 54.855 17.820 203.838 10.000 740.000 40.000 85.436 109.400 210.000 140.000 77.465 200.000 135.000 7.584 75.000 140.992 260.000 3.766.834

306.016 433.679 1.133.643 183.826 24.220 7.529 55.660 34.062 10.380 73.162 17.500 199.333 16.098 14.564 254.200 161.741 30.000 2.955.613

Totale baten algemeen & projecten

5.120.305

5.707.384

4.977.270

C

on ce p

t

Baten Bijdragen exploitatie Midpoint Brabant Overige inkomsten Subtotaal algemeen

6

Begroting 2021 € 690.000 354.000 530.425 666.750 2.241.175

Realisatie 2020 € 683.294 207.357 393.428 701.747 1.985.826

Projecten: Economie & Innovaties subsidies Leerwerkloket Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Een Gezond leisureklimaat Dutch Technology Week Pitch Logistics DALI Deltaplan Logistiek Communicatie Logistieke Hotspot Rangeerterrein Rangeerterrein Midpoint Brabant Circulair Ondernemersakkoord Ondernemersakkoord POW Steunpunt corona Talentontwikkeling Mobiliteitsteam RMT Leerwerkloket Summercourse Scholingsfonds MKB-deal Rebuild & Accelarate Ontwikkeladvies Brabant Leert Duurzame Gasten Van Gogh Homeland Experience fase 3 Smart MKB Subtotaal projecten

481.345 361.911 296.989 141.823 28.574 16.123 54.855 3.600 196.624 10.000 544.694 36.087 19.317 109.400 315.562 126.000 11.003 83.177 71.684 7.584 18.320 85.583 25.725 3.045.980

370.000 428.889 315.858 100.000 28.574 16.123 54.855 17.820 203.838 10.000 740.000 40.000 85.436 109.400 210.000 140.000 77.465 200.000 135.000 7.584 75.000 140.992 260.000 3.766.834

306.016 433.679 1.133.643 183.826 24.220 7.529 55.660 34.062 10.380 73.162 17.500 199.333 16.098 14.564 254.200 161.741 30.000 2.955.613

Totale lasten algemeen & projecten

5.163.308

6.008.009

4.941.439

-43.003

-300.625

35.831

Financiële baten en lasten

-4.119

-

-324

OPERATIONEEL RESULTAAT

-47.122

-300.625

35.507

-47.122 -47.122

-300.625 -300.625

35.507 35.507

-

-

-

C

on ce p

Lasten Toepassingen Thema's Ondernemerschap & Innovatie Tools Bedrijfsvoering Subtotaal algemeen

t

Realisatie 2021 € 607.253 314.353 4.698 419.738 771.286 2.117.328

Voorstel winstbestemming Projectontwikkeling / continuïteitsreserve

RESULTAAT NA BESTEMMING

7

Stichting Midpoint Brabant TILBURG GRONDSLAGEN VOOR WAARDERING EN RESULTAATBEPALING Algemeen De jaarrekening is opgesteld overeenkomstig de door de stichting gekozen grondslagen voor waardering en resultaat- bepaling zoals hierna beschreven. De jaarrekening is opgesteld naar de grondslag van historische kostprijs. De grondslagen zijn ongewijzigd ten opzichte van vorig jaar. Financiële vaste activa Deelnemingen worden gewaardeerd tegen netto vermogenswaarde.

on ce p

Liquide middelen De liquide middelen zijn gewaardeerd tegen nominale waarde.

t

Vlottende activa De vlottende activa zijn gewaardeerd tegen nominale waarde onder aftrek van eventuele voorzieningen voor mogelijke oninbaarheid.

Kortlopende schulden De kortlopende schulden zijn gewaardeerd tegen nominale waarde.

Baten De in de staat van baten en lasten vermelde baten bestaan voornamelijk uit ontvangen subsidies, bijdragen van overheidsinstanties en overige baten.

C

Lasten De lasten bestaan uit zowel kosten van het programmamanagement als uit kosten van verstrekte subsidies. De lasten zijn bepaald op basis van historische uitgaafprijzen en zijn toegerekend aan het verslagjaar waarop zij betrekking hebben. Voorzienbare verplichtingen en mogelijke verliezen die hun oorsprong vinden voor het einde van het boekjaar zijn in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden. Financiele baten en lasten De rentebaten en -lasten betreffen de op de verslagperiode betrekking hebbende rente-opbrengsten en -lasten op de liquide middelen. Verantwoording subsidiestromen Vanuit de provincie Noord-Brabant en de gemeente Tilburg zijn diverse subsidies voor verschillende programma's toegezegd aan Stichting Midpoint Brabant, die programma's beslaan veelal meerdere jaren. De subsidiebaten van de provincie en gemeente Tilburg zijn daarom ook onderverdeeld in jaarlagen. In elk kalenderjaar wordt de betreffende jaarlaag als vordering verantwoord, waarop de daadwerkelijk ontvangen bedragen worden afgeboekt. Bij subsidieverlening van Stichting Midpoint Brabant aan een project wordt de gehele subsidietoezegging als verplichting geboekt. De door Stichting Midpoint Brabant gesubsidieerde projecten moeten rapporteren over hun financiele voortgang.

De in die tussentijdse rapportages of eindrapportages opgenomen en door Stichting Midpoint Brabant goedgekeurde kosten en financiering worden door Stichting Midpoint Brabant als baten en lasten verantwoord.

8

Resultaatbestemming Het resultaat voor bestemming betreft het reguliere resultaat op basis van bovenstaande grondslagen. In de staat van baten en lasten is aanvullend de resultaatbestemming weergegeven. Het resultaat na bestemming betreft het resultaat na mutatie van de resultaatbestemming in het vermogen.

C

on ce p

t

Continuïteit De onderhavige jaarrekening is opgesteld op basis van continuïteit. Tijdens het opstellen van de jaarrekening zijn wij als stichting geconfronteerd met het coronavirus en de impact van dit virus en van alle overheidsmaatregelen om de uitbraak te beperken op de operationele activiteiten van de stichting. De impact op de activiteiten van de stichting zijn op korte termijn minimaal. De inwonersbijdrage is een vaste bijdrage en hiermee wordt de reguliere bedrijfsvoering gefinancierd. Voor de andere activiteiten geldt altijd dat we pas starten op het moment dat de dekking is vastgesteld.

9

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

TOELICHTING OP DE BALANS PER 31 DECEMBER 2021

Activa Materiële vaste activa Stand per 1 januari Investering lopend boekjaar Afschrijving lopend boekjaar Stand per 31 december

31-12-2021 50.114 20.252 29.862

31-12-2020 55.643 13.383 18.912 50.114

Afschrijving kantoorinventaris is in een periode van 5 jaar

t

Vlottende activa Alle vorderingen hebben een looptijd korter dan één jaar.

Debiteuren Af: voorziening mogelijke oninbaarheid

Overige vorderingen

31-12-2021

31-12-2020

190.241 190.241

214.512 214.512

31-12-2021

31-12-2020

79.500 12.720 622.315 624.171 1.338.706

79.500 677.792 463.272 1.220.564

on ce p

Debiteuren

C

Vooruitbetaalde kosten stichtingen Omzetbelasting Q4-2021 Omzetbelasting 2020 onder BCF regeling Omzetbelasting 2021 onder BCF regeling Overlopende activa

Economie & Innovatie Voor het E&I 2020 is door de provincie Noord-Brabant een bedrag van € 199.078 aan subsidie toegezegd, dit voor het kalenderjaar 2020. Liquide middelen

31-12-2021

31-12-2020

Kas Rekeningen-courant Rabobank Spaarrekening Rabobank

3 234.086 1.150.000 1.384.089

53 120.148 1.700.000 1.820.201

De geldmiddelen zijn direct opeisbaar.

10

Passiva Eigen vermogen

2021

De bestemmingsreserve projectontwikkeling wordt aangewend voor de ontwikkeling van nieuwe projecten. Het verloop van de bestemmingsreserve is als volgt: Saldo per 1 januari 688.089 Toevoegingen 47.122Onttrekkingen Saldo per 31 december 640.967

2020

652.582 35.507 688.089

Crediteuren Crediteuren

C

Kortlopende schulden

on ce p

t

De continuïteitsreserve wordt aangewend voor tegenvallers binnen omvangrijke projecten en voor het opvangen van de financiële risico's horende bij de plichten als werkgever. Het verloop van de continuïteitsreserve is als volgt: Saldo per 1 januari 250.000 250.000 Toevoegingen Onttrekkingen Saldo per 31 december 250.000 250.000

11

31-12-2021

31-12-2020

586.880

618.232

31-12-2021

31-12-2020

Nog te besteden subsidie uit hoofde van lopende REAP projecten Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Sectorplan Terug te betalen subsidie uit hoofde van project JWLVZ Nog te besteden subsidie uit hoofde van project VAM Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Leerwerkloket Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Braventure Nog te besteden subsidie uit hoofde van project MKB-deal Nog te besteden subsidie uit hoofde van project OAK POW Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Steunpunt corona Terug te betalen subsidie uit hoofde van project Steunpunt corona Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Rangeerterrein Nog te besteden subsidie uit hoofde van project EGL Nog te besteden subsidie uit hoofde van project DTW Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Pitch Logistics Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Logistieke Hotspot Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Young MBSL Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Duurzame Gasten Nog te besteden subsidie uit hoofde van project E&I Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Smart MKB Nog te besteden subsidie uit hoofde van project R&A Nog te besteden subsidie uit hoofde van project Circulair Nog te besteden subsidie uit hoofde van project H2 voor logistiek Omzetbelasting 2020 (Q4) Loonheffing december Overige kortlopende schulden / overlopende passiva

82.466 18.868 66.979 116.823 66.119 7.214 19.734 56.680 90.120 234.275 63.316 220.972 10.000 53.109 358.376 1.465.051

180.609 77.465 53.226 483.000 211 43.767 85.436 109.400 136.400 203.838 61.488 29.111 16.124 17.820 4.634 3.111 39.263 204.167 1.749.070

on ce p

t

Kortlopende schulden / Overlopende passiva

Niet uit de balans blijkende verplichtingen

C

Huurverplichtingen Er is een huurcontract afgesloten voor de huur van het pand aan de Burg. Brokxlaan 12 te Tilburg De huurverplichting bedraagt € 34.095,- voor 2022 en heeft een contract duur tot 1 februari 2023.

12

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

TOELICHTING OP DE STAAT VAN BATEN EN LASTEN OVER 2021

Realisatie 2021

Begroting 2021

Realisatie 2020

947.714 949.858 1.897.572

944.806 944.794 1.889.600

929.708 911.006 1.840.714

53.423 40.069 83.261 176.753

40.000 10.000 950 50.950

37.343 48.352 95.248 180.943

481.345 481.345

370.000 370.000

306.016 306.016

87.075 121.603 100.000 100.000 211 20.000 66.978361.911

87.075 121.603 100.000 100.000 211 20.000 428.889

110.998 97.680 100.000 100.000 25.212 211433.679

37.558 278.300 18.869296.989

37.558 278.300 315.858

473.594 293.799 40.000 130.829 200.000 48.647 53.2261.133.643

Baten Bijdrage exploitatie Midpoint Brabant Gemeente Tilburg Overige ROM+

on ce p

Doorbelasting Hart van Brabant Doorbelasting Stichting Moed Overige baten

t

Overige inkomsten en doorbelastingen

Dekking Economie & Innovaties subsidies Toegekende subsidiabele kosten REAP

Dekking Leerwerkloket

C

Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Hart van Brabant Bijdrage UWV Bijdrage Ministerie Overheveling budget vorig jaar Overige bijdragen Overheveling budget naar volgend jaar

Dekking Jeugdwerkloosheids Vrije Zone

Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage overige gemeenten Bijdrage Regionaal Fonds Arbeidsmarkt Bijdrage Hart van Brabant Overheveling budget vorig jaar Perspectie op Werk Bijdrage Midpoint Brabant Onderbesteding subsidie Gemeente Tilburg

13

Realisatie 2021

Begroting 2021

Realisatie 2020

Dekking Een Gezond leisureklimaat Bijdragen PNB Bijdragen Hart van Brabant Bijdragen Waterschappen Bijdragen Midpoint Brabant Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

80.000 20.000 69 61.488 19.734141.823

80.000 20.000 100.000

80.000 20.000 145.314 61.488183.826

28.574 28.574

28.574 28.574

40.294 12.500 28.57424.220

Bijdrage Gemeente Tilburg Overige bijdragen Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

Dekking Pitch Logistics

Dekking DALI

16.123 16.123

16.123 16.123

23.652 16.1237.529

51.004 3.851 54.855

54.855 54.855

34.701 20.959 55.660

-

-

34.062 34.062

17.820 14.2203.600

17.820 17.820

10.000 18.200 17.82010.380

on ce p

Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Midpoint Brabant Overige bijdragen Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

t

Dekking Dutch Technology Week

Bijdrage OP-Zuid/Regiodeal Nog te ontvangen OP-Zuid/Regiodeal

Dekking Deltaplan Logistiek

C

Bijdrage Gemeente Tiburg Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

Dekking Communicatie Logistieke Hotspot Bijdrage Gemeente Tilburg Bijdrage Gemeente Waalwijk Bijdrage Midpoint Brabant Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

14

Realisatie 2021

Dekking Rangeerterrein Bijdrage Gemeente Tilburg Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

Begroting 2021

Realisatie 2020

203.838 7.214196.624

203.838 203.838

277.000 203.83873.162

10.000 10.000

10.000 10.000

17.500 17.500

325.667 400.000 40.000 220.973544.694

300.000 400.000 40.000 740.000

35.000 164.333

Dekking Praktijkleren Bijdrage Gemeente Tilburg

Dekking Midpoint Brabant Circulair

Bijdrage Hart van Brabant

on ce p

Dekking Ondernemersakkoord

199.333

t

Subsidie Regiodeal Subsidie Klimaatfonds Overige bijdragen Nog te ontvangen subsidie Overheveling budget naar volgend jaar

36.087 36.087

40.000 40.000

16.098 16.098

85.436 66.11919.317

85.436 85.436

100.000 85.43614.564

109.400 109.400

109.400 109.400

363.600 109.400254.200

315.562 315.562

210.000 210.000

10.625 151.116 161.741

Dekking Ondernemersakkoord POW

Subsidie Perspectief op Werk Overheveling budget vorig jaar Overheveling budget naar volgend jaar

Dekking Steunpunt corona

C

Bijdrage gemeente Tilburg Overhevelig budget vorig jaar Overhevel budget naar volgend jaar

Dekking Talentontwikkeling Bijdrage gemeente Tilburg Nog te ontvangen subsidie

15

Dekking Mobiliteitsteam RMT Bijdrage gemeente Tilburg

Realisatie 2021

Begroting 2021

Realisatie 2020

126.000 126.000

140.000 140.000

-

-

-

30.000 30.000

77.465 66.46211.003

77.465 77.465

-

200.000 116.82383.177

200.000

-

Dekking Leerwerkloket Summercourse Bijdrage gemeente Tilburg

Dekking Scholingsfonds Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar

200.000

on ce p

Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar

t

Dekking MKB-deal

-

Dekking Rebuild & Accelarate

Bijdrage gemeente Tilburg Overheveling budget naar volgend jaar

135.000 63.31671.684

135.000 135.000

-

7.584 7.584

7.584 7.584

-

75.000 56.68018.320

75.000 75.000

-

70.992 14.591 85.583

70.000 70.992 140.992

-

-

225.000 25.000 10.000 234.27525.725

225.000 25.000 10.000 260.000

-

Dekking Ontwikkeladvies Brabant Leert Bijdrage gemeente Tilburg Nog te ontvangen subsidie

Dekking Duurzame Gasten

C

Bijdrage Provincie Noord-Brabant Overheveling budget naar volgend jaar

Dekking Van Gogh Homeland Experience fase 3 Bijdrage gemeente Tilburg Bijdrage Midpoint Brabant Nog te ontvangen subsidie

Dekking Smart MKB Bijdrage Provincie Noord-Brabant Bijdrage gemeente Waalwijk Bijdrage gemeente Heusden Overheveling budget naar volgend jaar

16

Lasten Toepassingen Smart Services - personeel Smart Services - werkbudget Smart Logistics - personeel Smart Logistics - werkbudget Smart Industry - personeel Smart Industry - werkbudget Smart Leisure - personeel Smart Leisure - werkbudget Smart Leisure - Leisure Ontwikkel Fonds

160.666 9.200 120.882 6.878 65.266 1.896 97.395 45.070 100.000 607.253

164.000 15.000 122.000 15.000 122.000 15.000 122.000 15.000 100.000 690.000

156.476 13.485 120.902 13.553 117.453 35.000 97.395 29.030 100.000 683.294

96.015 76.897 76.501 4.400 60.540 314.353

122.000 75.000 78.000 15.000 64.000 354.000

29.354 75.000 69.967 33.036 207.357

-

-

on ce p

Human Capital - personeel Energietransitie Circulaire Economie - personeel Circulaire Economie - werkbudget Innovatie - werkbudget Station88

t

Thema's

Ondernemerschap & Innovatie

4.698 4.698

C

Expat Center Holland

17

Realisatie 2021 2021

Tools Acquisitie - personeel Acquisitie - werkbudget Markering & Communicatie - personeel Markering & Communicatie - werkbudget Acquisitie & Promotie - lobby Start-up ondersteuning - Braventure Start-up ondersteuning - Braventure (cofinanciering) Financieringsadvies - projectfinanciering Financieringsadvies - bedrijfsfinanciering

Begroting 2021

Realisatie 2020 2020

19.900 135.745 49.038 236.375 115.00073.801 19.879 419.738

30.000 167.500 50.000 64.500 242.750 121.37573.800 23.250 530.425

98.278 50.015 46.332 253.555 126.77857.022 15.004 393.428

165.074 58.240 138.446 85.168 20.062 22.203 52.566 34.340 25.519 70.246 67.901 16.021 15.500 771.286

175.000 52.000 132.000 85.000 32.750 30.000 50.000 15.000 5.000 47.500 42.500 666.750

159.612 54.308 133.536 80.809 11.420 16.827 57.456 35.462 18.522 91.295 42.500 701.747

34.000 447.345 481.345

74.000 296.000 370.000

69.131 236.885 306.016

361.911 361.911

428.889 428.889

433.679 433.679

75.276 221.713 296.989

72.000 243.858 315.858

154.071 979.572 1.133.643

on ce p

Directie Programmasecretaris Secretariaat Financiële administratie/controlling Verzuimverzekering Accountancy & advies & juridische kosen Huisvesting Kantoorkosten Bijeenkomsten en representatie Automatiseringskosten Nationaal actiegericht bod/Starterslift Investment Werkcongres Maatschappelijk Innovatie Programma Lidmaatschap Brainport/Delta Region

t

Kosten Bedrijfsvoering

Bij de stichting zijn 14 medewerkers in dienst. Economie & Innovaties subsidies

Leerwerkloket

C

Kosten programmabureau Uitgaven Economie & Innovaties projecten

Kosten programmabureau

Jeugdwerkloosheids Vrije Zone Kosten programmabureau Projectuitgaven

18

Realisatie 2021

Begroting 2021

Realisatie 2020

141.823 141.823

100.000 100.000

183.826 183.826

28.574 28.574

28.574 28.574

24.220 24.220

16.123 16.123

16.123 16.123

7.529 7.529

54.855 54.855

54.855 54.855

55.660 55.660

Een Gezond leisureklimaat Projectuitgaven

Dutch Technology Week Projectuitgaven

Pitch Logistics Projectuitgaven

Deltaplan Logistiek Projectuitgaven

on ce p

Projectuitgaven

t

DALI

-

-

34.062 34.062

3.600 3.600

17.820 17.820

10.380 10.380

196.624 196.624

203.838 203.838

73.162 73.162

10.000 10.000

10.000 10.000

17.500 17.500

544.694 544.694

740.000 740.000

199.333 199.333

Communicatie Logistieke Hotspot Projectuitgaven

Rangeerterrein

Praktijkleren Projectuitgaven

C

Projectuitgaven

Midpoint Brabant Circulair Projectuitgaven

19

Realisatie 2021

Ondernemersakkoord Projectuitgaven

Begroting 2021

Realisatie 2020

36.087 36.087

40.000 40.000

16.098 16.098

19.317 19.317

85.436 85.436

14.564 14.564

109.400 109.400

109.400 109.400

254.200 254.200

315.562 315.562

210.000 210.000

161.741 161.741

Ondernemersakkoord POW Projectuitgaven

Steunpunt corona Projectuitgaven

Talentontwikkeling

t

Projectuitgaven

Projectuitgaven

on ce p

Mobiliteitsteam RMT 126.000 126.000

140.000 140.000

-

-

-

30.000 30.000

11.003 11.003

77.465 77.465

-

83.177 83.177

200.000 200.000

-

Leerwerkloket Summercourse Projectuitgaven

Projectuitgaven

MKB-deal Projectuitgaven

C

Scholingsfonds

20

Realisatie 2021

Rebuild & Accelarate Projectuitgaven

Begroting 2021

Realisatie 2020

71.684 71.684

135.000 135.000

-

7.584 7.584

7.584 7.584

-

18.320 18.320

75.000 75.000

-

85.583 85.583

140.992 140.992

-

Ontwikkeladvies Brabant Leert Projectuitgaven

Duurzame Gasten Projectuitgaven

Van Gogh Homeland Experience fase 3

t

Projectuitgaven

Projectuitgaven

on ce p

Smart MKB 25.725 25.725

260.000 260.000

-

4.1194.119-

-

324324-

Financiele baten en lasten

C

Rentebaten en soortgelijke baten Rentelasten en soortgelijke lasten

21

Voorstel bestemming operationeel resultaat boekjaar Tijdens de Algemene Bestuursvergadering waarop de jaarrekening zal worden vastgesteld, zal worden voorgesteld het resultaat 2021 te ontrekken aan de bestemmingsreserve projectontwikkeling. Het vorenstaande is reeds verwerkt in de jaarrekening 2021 van de vennootschap.

Tilburg, 17 maart 2022 Het bestuur Dhr. T. Weterings

Dhr. L. Pessers

Dhr. F. van der Westerlaken Dhr. F. Jurgens

Dhr. J. Bergen

Dhr. R. Bakker

Mevr. C. Damen-Evers

Dhr. B. de Vries

Dhr. P. Rüpp

Dhr. H. van den Bersselaar

Dhr. J. de Heer

Mevr. S. Smits

Dhr. R.G.T. Daggers

C

De directie Dhr. S.P.F. Kapitein

on ce p

t

Mevr. P. Snijders

22

Stichting Midpoint Brabant TILBURG WNT-VERANTWOORDING 2021 Midpoint Brabant De WNT is van toepassing op Stichting Midpoint Brabant. Het voor Stichting Midpoint Brabant toepasselijke bezoldigingsmaximum is in 2021 € 201.000,- (het algemeen bezoldigingsmaximum). 1. Bezoldiging topfunctionarissen 1a. Leidinggevende topfunctionarissen met dienstbetrekking en leidinggevende topfunctionarissen zonder dienstbetrekking vanaf de 13 e maand van de functievervulling S.P.F. Kapitein

bedragen x € 1

Operationeel Directeur

Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2021 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking?

01/01 - 31/12 1,0 Nee

on ce p

Beloning plus belastbare onkostenvergoeding

t

Bezoldiging

-

-

Beloningen betaalbaar op termijn

164.275

Subtotaal

Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum

201.000

-/- Onverschuldigd betaald bedrag en nog niet terugontvangen bedragen

N.v.t.

Totaal bezoldiging

164.275

Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling Gegevens 2020

C

N.v.t. N.v.t.

S.P.F. Kapitein

bedragen x € 1 Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2018 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking?

01/01 - 31/12 1,0 Nee

Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoeding Beloningen betaalbaar op termijn

159.612

Subtotaal Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum

,201.000

159.612

Totaal bezoldiging

23

Stichting Midpoint Brabant TILBURG 1d. Topfunctionarissen met een bezoldiging van € 1.700 of minder

Naam topfunctionaris

Functie

Th.L.N. Weterings

Voorzitter Bestuur (tevens in 2020)

J.Th.M. Bergen

Lid Bestuur (tevens in 2020)

R. Bakker

Lid Bestuur (tevens in 2020)

B.R. de Vries

Lid Bestuur (tevens in 2020)

P.L.A. Rüpp

Lid Bestuur (tevens in 2020)

F.P.A. van der Westerlaken

Lid Bestuur (tevens in 2020)

J. de Heer

Lid Bestuur (tevens in 2020)

A.J.A. Smits

Lid Bestuur (tevens in 2020)

C.A. Damen - Evers

Lid Bestuur (tevens in 2020)

P.F.I.M. Snijders

Lid Bestuur (tevens in 2020)

E.S. van Gijsel - Nelissen

Lid Bestuur (vanaf 1 oktober 2020)

W.B. van de Donk

Lid Bestuur (vanaf 1 oktober 2020)

Naast de hierboven vermelde topfunctionarissen zijn er geen overige functionarissen met een

t

dienstbetrekking die in 2021 een bezoldiging boven het individueel toepasselijke

C

on ce p

drempelbedrag hebben ontvangen.

24

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

OVERIGE GEGEVENS

Statutaire resultaatbestemming De stichting beoogt niet het behalen van winsten.

Controleverklaring

C

on ce p

t

Zie volgende pagina's.

25

Stichting Midpoint Brabant TILBURG

C

on ce p

t

Controleverklaring nog aan te leveren door BDO

26

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11478141/1