CConstaterende datGilze en Rijen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3- Leerlingenprognose 2024-2044

Gemeenteraad 12 juni 2025, gemeente Gilze en RijenBij agendapunt: Raadsvoorstel Integraal Huisvestingplan (IHP) primair onderwijs 2025- 204110.023 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte Basisonderwijs 2024 Gemeente Gilze en Rijen

In opdracht van de gemeente Gilze en Rijen, maart 2024

© 2024 Pronexus - Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden overgenomen, verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar worden gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de uitgever en bronvermelding. Aan deze uitgave is uiterste zorg besteed, desondanks kan niet worden ingestaan voor de feitelijke juistheid of volledigheid van de opgenomen gegevens. In geen geval kan er een juridische basis aan worden ontleend.

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

Inhoudsopgave 1.

Samenvatting ........................................................................................................ 1

2.

Inleiding ................................................................................................................ 2

2.1 2.2

Doelstelling en werkwijze ......................................................................................... 2 Totstandkoming en opzet rapportage ......................................................................... 2

3.

Beschrijving van de gevolgde werkwijze ..................................................................... 3

3.1 3.2 3.3 3.4

Werkwijze binnen G4PRO ......................................................................................... 3 GBPRO: prognosemethodiek ..................................................................................... 3 G4PRO : de uitsplitsing naar herkomstgebieden .......................................................... 4 Uitgangspunten voor de gemeente Gilze en Rijen ........................................................ 4

4.

De prognose van de basisgeneratie ........................................................................... 5

4.1

Grafische weergave van de basisgeneratieprognose ..................................................... 5

5.

De leerlingenprognoses ........................................................................................... 6

5.1 5.2

Gehanteerde methodieken ....................................................................................... 6 Prognoseresultaten in tabelvorm ............................................................................... 6

Bijlagen Bijlage 1 Bijlage 2 Bijlage 3 Bijlage 4

Begrippen en afkortingen Tabellen bevolkingsprognose en woningvoorraad Tabellen leerlingenprognose Tabellen ruimtebehoefte (les en gym)

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

1.

Samenvatting

Ten behoeve van het onderwijsbeleid op gemeentelijk niveau is voor de gemeente Gilze en Rijen een prognose opgesteld van leerlingenaantallen voor de periode 2024 tot en met 2044. In de ramingen van leerlingenaantallen zijn twee ontwikkelingen verwerkt. Dit zijn de trends in de omvang van de basisgeneratie in de afzonderlijke gebieden van de gemeente Gilze en Rijen en de schoolkeuze. Bij de opzet van de prognoses zijn cijfers verwerkt met een uitsplitsing van leerlingen naar herkomstgebied. Voor de leerlingenprognose is de bevolkingsprognose van 2023, welke door Pronexus is opgesteld, gebruikt. Bij de berekeningen voor de periode 2024-2044 is gebruik gemaakt van het softwarepakket G4PRO. Dit programma voldoet aan het “Programma voor het opstellen van leerlingenprognoses” van de VNG. De onderstaande tabel geeft een samenvatting van de belangrijkste resultaten. In de overzichten zijn de leerlingenaantallen van peildatum 1 oktober 2023 weergegeven onder 2024.

Instnr 04RS 06C S 06WC 06XP 09VI 14ZO 19LE 19LV 19MG

Naam De Vijf Eiken De Wildschut De Kring St. Anna De Bolster De Drie Musketiers (Gerardus Majella) St Jozef Burg. van Mierlo De Brakken Totaal

2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2034 2039 2044 294 280 263 255 248 245 244 244 251 255 349 296 287 281 271 267 262 257 256 251 277 298 321 328 338 352 350 345 341 336 59 53 56 56 54 53 53 51 52 53 476 486 472 464 448 441 433 427 425 416 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 255 232 216 208 202 199 198 197 203 208 51 50 46 45 43 43 42 42 43 44 426 421 426 421 420 425 423 418 416 413 2195 2116 2087 2058 2024 2025 2005 1981 1987 1976

De ontwikkeling van de ruimtebehoefte en de ontwikkeling uren gym per school zi jn weergegeven in bijlage 4.

Pronexus | maart 2024

1

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

2.

Inleiding

2.1

Doelstelling en werkwijze

Ten behoeve van het onderwijsbeleid op gemeentelijk niveau is voor de gemeente Gilze en Rijen een prognose opgesteld van leerlingenaantallen. Deze langetermijnprognose beslaat de periode 2024 tot en met 2044 en heeft betrekking op 8 basisscholen. Deze scholen betrekken leerlingen uit 4 gebieden en een nieuwbouwgebied. In de resultaten van de langetermijnprognose zijn ongewogen leerlingaantallen verwerkt. Het doel van de prognoses is het verkrijgen van inzicht in het toekomstig verloop van het aantal leerlingen. Dit dient onder andere ter onderbouwing van beslissingen ten aanzien van de formatie en het Integraal Accommodatieplan (IAP).

2.2

Totstandkoming en opzet rapportage

De prognose is totstandgekomen in samenwerking met de opdrachtgever. De gemeente Gilze en Rijen leverde de gegevens van bevolking en leerlingenaantallen in de voorafgaande periode, de woningvoorraad en de eventuele wijzigingen hierin. De cijfers van de leerlingen zijn uitgesplitst naa r herkomstgebied. De opbouw van het rapport is als volgt. Hoofdstuk 3 beschrijft in het kort de gehanteerde methodiek. De resultaten van de prognose van de basisgeneraties zijn weergegeven in hoofdstuk 4 en de uitkomsten van de leerlingenprognose in hoofdstuk 5. Bijlage 1 bevat een overzicht van begrippen en afkortingen die in dit rapport voorkomen. Bijlage 2 bevat de tabel van de prognose van de basisgeneraties per gebiedsdeel Bijlage 3 toont per school de ontwikkeling van de leerlingenaantallen gedurende de prognoseperiode Bijlage 4 geeft per school de ontwikkeling van de ruimtebehoefte les en gym weer t/m 2044

Pronexus | maart 2024

2

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

3.

Beschrijving van de gevolgde werkwijze

3.1

Werkwijze binnen G4PRO

Bij de berekeningen is gebruik gemaakt van het softwarepakket G4PRO. Dit programma voldoet aan het “Programma voor het opstellen van leerlingenprognoses” van de VNG. Het berekenen van toekomstige aantallen leerlingen gebeurt binnen G4PRO in de drie hieronder beschreven stappen.

3.1.1

Herkomstgebieden

De eerste stap is het definiëren van de herkomstgebieden waaruit een school leerlingen betrekt. In de praktijk wordt voor afbakening van herkomstgebieden veelal de CBS wijk- en buurtindeling gevolgd. Per school wordt het voedingsgebied berekend. Het voedingsgebied is “die verzameling herkomstgebieden (wijken) van waaruit minimaal 70% van de leerlingen afkomstig is”. Elke school heeft dus een eigen berekend voedingsgebied op basis van de waargenomen herkomst van de leerlingen.

3.1.2

Basisgeneratie

De omvang van de basisgeneratie is vastgesteld op de 4 tot en met 11-jarigen plus 30 procent van de 12-jarigen. Het overige deel van de 12-jarigen stroomt door naar een school voor voortgezet onderwijs. De prognose van de basisgeneratie vloeit voort uit de demografische ontwikkelingen d ie zich in het verleden voordeden en de aannames over de trends hierin. Meer hierover leest u hieronder in paragraaf 3.2 GBPRO: prognosemethodiek.

3.1.3

Deelname en belangstelling

Vervolgens wordt het aantal leerlingen per school geprognosticeerd. De leerlingenprognose is gebaseerd op de herkomst van leerlingen. Voor elk herkomstgebied wordt de belangstel ling voor de school berekend. Op deze wijze ontstaat in de prognose inzicht in de toestroom van leerlingen per herkomstgebied. Tenslotte wordt gecontroleerd op de deelname aan het basisonderwijs vanuit elk gebiedsdeel; deze zal in de praktijk rond de 95% liggen (5% naar het speciaal onderwijs).

3.2

GBPRO: prognosemethodiek

Het GBPRO model is een cohort-componentenmodel en een cohort-survivalmodel 0-99 jarigen. Voor de gemeente als geheel wordt volgens de cohort-componenten methode gerekend. Hierbij worden de aantallen vestigers en vertrekkers, het aantal overledenen en het aantal geboorten berekend. Dit gebeurt door middel van de aangenomen kansen naar leeftijd en geslacht voor de hele gemeente. Deze berekende aantallen worden van de beginbevolking afgetrokken of erbij opgeteld. De vestigers worden toebedeeld op basis van de aanwezige ruimte op de woningmarkt. Na de prognose voor de gemeente als geheel wordt de prognose per gebiedsdeel opgesteld. Deze prognose wordt gemaakt met de cohort-survival methode. Er wordt per leeftijd geanalyseerd wat het aantal inwoners is op 1-1 van een bepaald jaar. Deze worden vergeleken met de aantallen van de leeftijd plus 1 van het jaar daarop. De verkregen factor is de mutatiefactor. Op basis van de mutatiefactoren wordt vervolgens een aanname voor de toekomst gemaakt. De verdeling over de verschillende gebiedsdelen is afhankelijk van het aantal geboorten per gebiedsdeel en de woningvoorraad per gebiedsdeel. Na afronding van de prognose per gebiedsdeel worden beide prognoses naast elkaar gelegd en worden de prognoses van de gebiedsdelen gecorrigeerd naar de aantallen van de prognose voor de gemeente als geheel.

Vervolgens wordt per gebiedsdeel de prognose van de kinderen van 0 t/m 19 jaar ingevoerd in het G4pro leerlingenprognosemodel waar de 0 t/m 19 jarigen worden omgezet in basisgeneraties zijnde doelgroepen voor het basisonderwijs en het voortgezet onderwijs. In hoofdstuk 4 is de prognose van de basisgeneratie 4-12 jarigen grafisch in beeld gebracht. In bijlage 2 is per gebiedsdeel de prognose van de basisgeneratie in een tabel weergegeven.

Pronexus | maart 2024

3

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

3.3

G4PRO : de uitsplitsing naar herkomstgebieden

3.3.1

Inzicht in de specifieke situatie

Wanneer prognoses voor meerdere scholen gewenst zijn ontstaat er behoefte aan een overzicht van de ontwikkelingen per deelgebied. Dit overzicht kan worden verstoord doordat voedingsgebieden elkaar deels overlappen. Dit probleem wordt ondervangen door prognoses van de basisgeneratie te maken voor afzonderlijke wijken of herkomstgebieden. Zo is een totaaloverzicht mogelijk waarin de uitkomsten per deelgebied optelbaar zijn, zonder dat er dubbeltellingen optreden. Een ander voordeel is dat de opslagfactor voor leerlingen die niet uit de gemeente zelf komen overbodig, of hooguit gering zal zijn. Als voorwaarde om wijken of gebieden (herkomstgebieden) binnen het voedingsgebied van een school te laten vallen, geldt dat minimaal 70 procent van de leerlingen van een school hieruit afkomstig is. Bijvoorbeeld: als van een school 25 procent van de leerlingen afkomstig is uit buurt A, 30 procent uit buurt B, en 20 procent uit buurt C, vormen de drie gebieden gezamenlijk het voedingsgebied van deze school.

3.3.2

Leerlingenprognoses en gebiedgerelateerde belangstelling

De volgende stap is het prognosticeren van afzonderlijke leerlingenaantallen. De prognose van de basisgeneratie van de relevante herkomstgebieden van een school worden hierbij gekoppeld aan de waargenomen belangstelling voor de school vanuit de herkomstgebieden. Cijfers uit het recente verleden dienen hierbij als referentiemateriaal. In de analyse van de belangstelling voor een school van de 4 tot en met 12-jarigen kan ook de belangstelling van de 4- en 5-jarigen meegenomen worden indien deze gegevens aanwezig zijn. Zo kan een nauwkeurigere onderbouwing worden gegeven van de belangstelling voor de toekomst.

3.4

Uitgangspunten voor de gemeente Gilze en Rijen

Net als in de vorige prognose is de gemeente Gilze en Rijen ten behoeve van de leerlingenprognoses verdeeld in onderstaande gebieden:

Gebiedsindeling gemeente Gilze en Rijen 01 Gilze 02 Rijen 02A Tussen de Leijen 03 Hulten 04 Molenschot

Voor alle basisscholen in de gemeente Gilze en Rijen is de belangstelling en deelname berekend en geanalyseerd. De meest recente teldatum-gegevens, die van 1 oktober 2023, vormen de basis voor de uiteindelijke leerlingenprognose. In de volgende twee hoofdstukken worden de prognoses toegelicht.

Pronexus | maart 2024

4

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

4.

De prognose van de basisgeneratie

In dit hoofdstuk worden de prognoses van de basisgeneratie van de gebieden gepresenteerd. Een tabel met de prognose van de basisgeneratie 4-12 jarigen per gebiedsdeel is te vinden in bijlage 2. De prognose van de basisgeneratie is het uitgangspunt voor de in hoofdstuk 5 beschreven leerlingenprognoses.

4.1

Grafische weergave van de basisgeneratieprognose

In de onderstaande figuur zijn de resultaten te zien van de prognose van de basisgeneratie (aantal 4- 12 jarigen) voor de verschillende gebieden.

Het aantal kinderen in de doelgroep voor het basisonderwijs gaat de komende jaren dalen. In een periode van een kleine 10 jaar daalt deze doelgroep met 180 kinderen naar een getal rond de 2060 kinderen. De jaren daarna blijft die doelgroep stabiel. Deze daling is een doorzetting van de trend die al een hele tijd plaatsvindt (de afgelopen 10 jaar). Wat de prognose moeilijker maakt is het feit dat er jaarlijks veel mensen de gemeente binnen komen maar dat er ook veel mensen de geme ente weer uitgaan. De leeftijdsopbouw van deze vestigers en vertrekkers heeft een impact op de doelgroep voor het basisonderwijs. De bouw van het nieuwbouwgebied Tussen de Leijen van 375 woningen zorgt ervoor dat de doelgroep na een daling op een gelijk niveau blijft. Een aandachtspunt met een nieuwbouwgebied is dat regelmatig moet worden gecheckt of het nog zo loopt als verwacht.

Pronexus | maart 2024

5

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

5.

De leerlingenprognoses

In dit hoofdstuk worden de leerlingenprognoses van de verschillende scholen gepresenteerd en besproken. Een uitdraai van de tabellen behorende bij de leerlingenprognoses is te vinden in bijlage 3.

5.1

Gehanteerde methodieken

Bij het opstellen van de leerlingenprognose is gebruik gemaakt van herkomstgegevens naar voedingsgebied. Het belangstellingspercentage wordt gedefinieerd als “het percentage van de basisgeneratie uit een herkomstgebied dat naar een bepaalde school gaat”. De belangstellingspercentages zijn gebaseerd op de leerlingentellingen van 1-10-2023. Naast de leerlingenprognose lange termijn is er ook rekening gehouden met de resultaten uit de korte termijnprognose. De korte termijnprognose kijkt naar de interne ontwikkeling binnen een school; de bevolkingsontwikkeling speelt een minder grote rol. De kinderen uit het gebied Tussen de Leijen zijn toebedeeld aan de Kring en aan de Brakken, beide 45% van de kinderen.

5.2

Prognoseresultaten in tabelvorm

Een totaaloverzicht van de waargenomen en het berekende aantal leerlingen per school is te vinden in tabel op de volgende pagina.

Pronexus | maart 2024

6

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

Waargenomen en geschatte aantallen leerlingen per school De tellingen van 1 oktober 2023 zijn weergegeven onder 2024 Instnr 04RS 06C S 06WC 06XP 09VI 14ZO 19LE 19LV 19MG

Naam De Vijf Eiken De Wildschut De Kring St. Anna De Bolster De Drie Musketiers (Gerardus Majella) St Jozef Burg. van Mierlo De Brakken Totaal

Pronexus | maart 2024

2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 294 280 263 255 248 245 244 242 241 242 243 244 245 246 248 249 251 252 254 254 255 255 349 296 287 281 271 267 262 259 258 256 257 257 257 258 258 257 256 256 255 256 254 251 277 298 321 328 338 352 350 347 346 345 346 345 345 343 343 342 341 339 339 338 336 336 59 53 56 56 54 53 53 52 52 53 52 51 53 53 52 53 52 52 53 52 53 53 476 486 472 464 448 441 433 428 427 425 426 427 427 428 429 427 425 425 423 425 421 416 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 255 232 216 208 202 199 198 197 196 196 197 197 198 199 200 202 203 205 206 206 207 208 51 50 46 45 43 43 42 42 42 42 42 42 42 43 43 43 43 44 44 44 44 44 426 421 426 421 420 425 423 419 417 417 418 418 418 416 416 416 416 415 415 413 412 413 2195 2116 2087 2058 2024 2025 2005 1986 1979 1976 1981 1981 1985 1986 1989 1989 1987 1988 1989 1988 1982 1976

7

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

Bijlage 1

Begrippen en afkortingen

Begrippen- en afkortingenlijst voor de leerlingenoverzichten Afkorting

Toelichting

bl%

Belangstellingspercentage per wijk

#bg

Aantal kinderen in de betreffende basisgeneratie in die wijk, of het aantal 4 en 5 jarigen, BG_0405, of het aantal 4 tot en met 11 jarigen plus 30% van de 12 jarigen

#ll

Het aantal leerlingen uit de wijk

ZZ-BRT

Optelling van de buurten die niet tot het directe voedingsgebied van de school behoren.

Opslag

Opslagpercentage voor leerlingen waarvan geen herkomstgegevens beschikbaar waren en/of afkomstig uit gemeenten die niet in de prognose van de basisgeneraties zijn meegenomen

Totaal BG_0405

Aantal 4 en 5 jarigen op de instelling

Totaal BG_0412

Totaal aantal kinderen op de instelling

Pronexus | maart 2024

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2024 | Gemeente Gilze en Rijen

Bijlage 2

Tabel bevolkingsprognose en woningvoorraad

Doelgroep per wijk Wijknr Wijknaam 01 Gilze 02 Rijen 02A Tussen De Leijen 03 Hulten 04 Molenschot Totaal

2022 691 1444 0 34 77 2246

2023 742 1392 0 33 79 2246

2024 759 1349 0 34 90 2232

2025 738 1257 75 32 97 2199

2026 724 1212 94 35 97 2162

2027 698 1176 116 34 93 2117

2028 686 1161 138 36 91 2112

2029 674 1155 137 37 92 2095

2030 665 1146 135 38 89 2073

2031 663 1138 136 39 89 2065

2032 659 1140 134 38 91 2062

2033 660 1146 132 38 90 2066

2034 661 1149 130 38 88 2066

2035 661 1152 128 36 91 2068

2036 663 1159 119 40 91 2072

2037 663 1165 115 41 90 2074

2038 660 1174 109 41 91 2075

2039 657 1183 103 41 90 2074

2040 656 1192 94 42 90 2074

2041 653 1199 90 41 91 2074

2042 656 1200 86 39 90 2071

2043 651 1206 79 39 91 2066

Totale bevolking per wijk Wijknr Wijknaam 2022 01 Gilze 8107 02 Rijen 16731 02A Tussen De Leijen 0 03 Hulten 448 04 Molenschot 1234 Totaal 26520

2023 8455 16671 0 448 1232 26806

2024 8504 16363 0 446 1363 26676

2025 8594 15779 517 447 1379 26716

2026 8635 15648 639 461 1352 26735

2027 8566 15529 806 463 1358 26722

2028 8501 15385 992 474 1345 26697

2029 8481 15392 969 477 1341 26660

2030 8451 15412 953 475 1336 26627

2031 8463 15389 940 474 1332 26598

2032 8434 15397 927 470 1336 26564

2033 8416 15397 909 474 1335 26531

2034 8412 15377 896 470 1337 26492

2035 8385 15369 882 473 1342 26451

2036 8364 15350 862 470 1338 26384

2037 8341 15316 850 472 1333 26312

2038 8306 15279 841 463 1344 26233

2039 8278 15248 833 458 1333 26150

2040 8247 15206 813 454 1344 26064

2041 8201 15162 803 456 1338 25960

2042 8177 15102 800 456 1324 25859

2043 2044 8139 8087 15056 15014 782 765 456 459 1324 1324 25757 25649

Woningvoorraad per wijk Wijknr Wijknaam 2022 01 Gilze 3456 02 Rijen 7356 02A Tussen De Leijen 0 03 Hulten 155 04 Molenschot 436 Totaal 11403

2023 3518 7396 0 156 438 11508

2024 3676 7554 0 161 510 11901

2025 3822 7556 201 166 523 12268

2026 3864 7556 248 171 524 12363

2027 3869 7556 308 176 526 12435

2028 3874 7556 375 181 527 12513

2029 3874 7556 375 181 527 12513

2030 3874 7556 375 181 527 12513

2031 3874 7556 375 181 527 12513

2032 3874 7556 375 181 527 12513

2033 3874 7556 375 181 527 12513

2034 3874 7556 375 181 527 12513

2035 3874 7556 375 181 527 12513

2036 3874 7556 375 181 527 12513

2037 3874 7556 375 181 527 12513

2038 3874 7556 375 181 527 12513

2039 3874 7556 375 181 527 12513

2040 3874 7556 375 181 527 12513

2041 3874 7556 375 181 527 12513

2042 3874 7556 375 181 527 12513

2043 2044 3874 3874 7556 7556 375 375 181 181 527 527 12513 12513

Pronexus | maart 2024

2044 643 1211 78 39 91 2062

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2023 | Gemeente Gilze en Rijen

Bijlage 3

Tabellen leerlingenprognose

Pronexus | maart 2024

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

1

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

04RS

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

De Vijf Eiken van Duivenvoordestraat, 75 5121 VR Rijen

Buurt

02

Generatiecode Rijen

BG_0405

BG_0412

GM0766

Dongen

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

17,2 296 51,0 16,1 1349 217,2

17,2 274 47,2 16,1 1257 202,4

17,2 263 45,3 16,1 1212 195,2

17,2 247 42,6 16,1 1176 189,4

17,2 255 43,9 16,1 1161 187,0

17,2 261 45,0 16,1 1155 186,0

17,2 259 44,6 16,1 1146 184,5

17,2 260 44,8 16,1 1138 183,3

17,2 263 45,3 16,1 1140 183,6

17,2 268 46,2 16,1 1146 184,5

17,2 272 46,9 16,1 1149 185,0

17,2 276 47,6 16,1 1152 185,5

17,2 279 48,1 16,1 1159 186,6

17,2 282 48,6 16,1 1165 187,6

17,2 287 49,5 16,1 1174 189,0

17,2 287 49,5 16,1 1183 190,5

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,7 549 4,0 0,9 2213 19,9

0,7 538 3,9 0,9 2222 20,0

0,7 540 3,9 0,9 2242 20,2

0,7 546 4,0 0,9 2255 20,3

0,7 556 4,1 0,9 2268 20,4

0,7 567 4,1 0,9 2295 20,7

0,7 577 4,2 0,9 2312 20,8

0,7 585 4,3 0,9 2332 21,0

0,7 593 4,3 0,9 2357 21,2

0,7 598 4,4 0,9 2387 21,5

0,7 601 4,4 0,9 2416 21,8

0,7 602 4,4 0,9 2439 22,0

0,7 602 4,4 0,9 2460 22,2

0,7 601 4,4 0,9 2473 22,3

0,7 599 4,4 0,9 2485 22,4

0,7 596 4,3 0,9 2491 22,4

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

1,9 206 4,0 1,4 883 13,0

1,9 196 3,8 1,4 867 12,7

1,9 184 3,6 1,4 856 12,6

1,9 171 3,3 1,4 825 12,1

1,9 170 3,3 1,4 813 11,9

1,9 182 3,5 1,4 803 11,8

1,9 182 3,5 1,4 792 11,6

1,9 183 3,6 1,4 791 11,6

1,9 185 3,6 1,4 788 11,6

1,9 185 3,6 1,4 788 11,6

1,9 187 3,6 1,4 787 11,5

1,9 185 3,6 1,4 788 11,6

1,9 186 3,6 1,4 794 11,6

1,9 187 3,6 1,4 794 11,6

1,9 185 3,6 1,4 792 11,6

1,9 183 3,6 1,4 788 11,6

59,0 250,1

54,9 235,1

52,8 228,0

49,9 221,8

51,3 219,3

52,6 218,5

52,3 216,9

52,7 215,9

53,2 216,4

54,2 217,6

54,9 218,3

55,6 219,1

56,1 220,4

56,6 221,5

57,5 223,0

57,4 224,5

% #ll % #ll

12,00 6,9 12,00 29,8

12,00 6,5 12,00 28,0

12,00 6,2 12,00 27,2

12,00 5,9 12,00 26,5

12,00 6,0 12,00 26,2

12,00 6,2 12,00 26,1

12,00 6,2 12,00 25,9

12,00 6,2 12,00 25,8

12,00 6,3 12,00 25,8

12,00 6,4 12,00 26,0

12,00 6,5 12,00 26,0

12,00 6,5 12,00 26,1

12,00 6,6 12,00 26,3

12,00 6,7 12,00 26,4

12,00 6,8 12,00 26,6

12,00 6,8 12,00 26,8

0%)

65,9 279,9 279,0

61,4 263,1 263,0

59,0 255,2 255,0

55,8 248,3 248,0

57,3 245,5 245,0

58,8 244,6 244,0

58,5 242,8 242,0

58,9 241,7 241,0

59,5 242,2 242,0

60,6 243,6 243,0

61,4 244,3 244,0

62,1 245,2 245,0

62,7 246,7 246,0

63,3 247,9 247,0

64,3 249,6 249,0

64,2 251,3 251,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

2

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

06CS

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

De Wildschut Raadhuisstraat, 3 5126 CK Gilze

Buurt

01

Generatiecode Gilze

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

37,1 175 65,0 33,6 759 255,3

37,1 166 61,7 33,6 738 248,2

37,1 151 56,1 33,6 724 243,5

37,1 142 52,7 33,6 698 234,7

37,1 144 53,5 33,6 686 230,7

37,1 155 57,6 33,6 674 226,7

37,1 154 57,2 33,6 665 223,6

37,1 155 57,6 33,6 663 223,0

37,1 154 57,2 33,6 659 221,6

37,1 155 57,6 33,6 660 222,0

37,1 156 57,9 33,6 661 222,3

37,1 155 57,6 33,6 661 222,3

37,1 155 57,6 33,6 663 223,0

37,1 156 57,9 33,6 663 223,0

37,1 154 57,2 33,6 660 222,0

37,1 153 56,8 33,6 657 221,0

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

1,5 327 5,0 1,0 1473 14,9

1,5 304 4,6 1,0 1386 14,1

1,5 296 4,5 1,0 1344 13,6

1,5 276 4,2 1,0 1303 13,2

1,5 281 4,3 1,0 1288 13,1

1,5 288 4,4 1,0 1284 13,0

1,5 287 4,4 1,0 1273 12,9

1,5 288 4,4 1,0 1266 12,8

1,5 294 4,5 1,0 1269 12,9

1,5 298 4,6 1,0 1274 12,9

1,5 303 4,6 1,0 1275 12,9

1,5 306 4,7 1,0 1279 13,0

1,5 310 4,7 1,0 1290 13,1

1,5 313 4,8 1,0 1296 13,1

1,5 318 4,9 1,0 1306 13,2

1,5 317 4,8 1,0 1314 13,3

70,0 270,2

66,3 262,3

60,6 257,1

56,9 247,9

57,8 243,8

62,0 239,7

61,6 236,5

62,0 235,8

61,7 234,5

62,2 234,9

62,5 235,2

62,3 235,3

62,3 236,1

62,7 236,1

62,1 235,2

61,6 234,3

% #ll % #ll

9,00 6,0 10,00 25,8

9,00 5,6 10,00 25,0

9,00 5,1 10,00 24,5

9,00 4,8 10,00 23,6

9,00 4,9 10,00 23,2

9,00 5,3 10,00 22,9

9,00 5,2 10,00 22,5

9,00 5,3 10,00 22,5

9,00 5,2 10,00 22,4

9,00 5,3 10,00 22,4

9,00 5,3 10,00 22,4

9,00 5,3 10,00 22,4

9,00 5,3 10,00 22,5

9,00 5,3 10,00 22,5

9,00 5,3 10,00 22,4

9,00 5,2 10,00 22,3

0%)

76,0 296,0 296,0

71,9 287,3 287,0

65,7 281,6 281,0

61,7 271,5 271,0

62,7 267,0 267,0

67,3 262,6 262,0

66,8 259,0 259,0

67,3 258,3 258,0

66,9 256,9 256,0

67,5 257,3 257,0

67,8 257,6 257,0

67,6 257,7 257,0

67,6 258,6 258,0

68,0 258,6 258,0

67,4 257,6 257,0

66,8 256,6 256,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

3

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

06WC

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

De Kring Isabella van Spanjestraat, 2 5122 LE Rijen

Buurt

02

Generatiecode Rijen

BG_0405

BG_0412

02A

Tussen de Leijen

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

26,3 296 78,0 20,9 1349 283,0

26,3 274 72,2 21,6 1257 272,2

26,3 263 69,3 22,3 1212 270,5

26,3 247 65,1 22,9 1176 270,4

26,3 255 67,2 23,6 1161 274,8

26,3 261 68,8 23,6 1155 273,3

26,3 259 68,2 23,6 1146 271,2

26,3 260 68,5 23,6 1138 269,3

26,3 263 69,3 23,6 1140 269,8

26,3 268 70,6 23,6 1146 271,2

26,3 272 71,7 23,6 1149 271,9

26,3 276 72,7 23,6 1152 272,6

26,3 279 73,5 23,6 1159 274,3

26,3 282 74,3 23,6 1165 275,7

26,3 287 75,6 23,6 1174 277,8

26,3 287 75,6 23,6 1183 280,0

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,0 0 0,0 0,0 0 0,0

45,0 22 9,9 45,0 75 33,8

45,0 27 12,2 45,0 94 42,3

45,0 33 14,9 45,0 116 52,2

45,0 37 16,7 45,0 138 62,1

45,0 36 16,2 45,0 137 61,7

45,0 38 17,1 45,0 135 60,8

45,0 40 18,0 45,0 136 61,2

45,0 39 17,6 45,0 134 60,3

45,0 37 16,7 45,0 132 59,4

45,0 33 14,9 45,0 130 58,5

45,0 32 14,4 45,0 128 57,6

45,0 28 12,6 45,0 119 53,6

45,0 26 11,7 45,0 115 51,8

45,0 24 10,8 45,0 109 49,1

45,0 23 10,4 45,0 103 46,4

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

1,0 197 2,0 0,7 883 7,0

1,0 189 1,9 0,7 867 6,9

1,0 177 1,8 0,7 856 6,8

1,0 163 1,7 0,7 825 6,5

1,0 162 1,6 0,7 813 6,4

1,0 173 1,8 0,7 803 6,4

1,0 172 1,7 0,7 792 6,3

1,0 174 1,8 0,7 791 6,3

1,0 175 1,8 0,7 788 6,2

1,0 176 1,8 0,7 788 6,2

1,0 177 1,8 0,7 787 6,2

1,0 176 1,8 0,7 788 6,2

1,0 176 1,8 0,7 794 6,3

1,0 177 1,8 0,7 794 6,3

1,0 175 1,8 0,7 792 6,3

1,0 174 1,8 0,7 788 6,2

80,0 290,0

84,0 312,9

83,3 319,6

81,7 329,1

85,5 343,3

86,8 341,4

87,0 338,3

88,3 336,8

88,7 336,3

89,1 336,8

88,4 336,6

88,9 336,4

87,9 334,2

87,8 333,8

88,2 333,2

87,8 332,6

% #ll % #ll

3,00 2,0 3,00 8,0

3,00 2,1 3,00 8,6

3,00 2,0 3,00 8,8

3,00 2,0 3,00 9,0

3,00 2,1 3,00 9,4

3,00 2,1 3,00 9,4

3,00 2,1 3,00 9,3

3,00 2,2 3,00 9,2

3,00 2,2 3,00 9,2

3,00 2,2 3,00 9,2

3,00 2,2 3,00 9,2

3,00 2,2 3,00 9,2

3,00 2,1 3,00 9,2

3,00 2,1 3,00 9,2

3,00 2,2 3,00 9,1

3,00 2,1 3,00 9,1

0%)

82,0 298,0 298,0

86,1 321,5 321,0

85,3 328,4 328,0

83,7 338,1 338,0

87,6 352,7 352,0

88,9 350,8 350,0

89,1 347,6 347,0

90,5 346,0 346,0

90,9 345,5 345,0

91,3 346,0 346,0

90,6 345,8 345,0

91,1 345,6 345,0

90,0 343,4 343,0

89,9 343,0 343,0

90,4 342,3 342,0

89,9 341,7 341,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

4

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

06XP

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

St. Anna Schoolstraat, 5 5124 RM Molenschot

Buurt

04

Generatiecode Molenschot

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

50,0 22 11,0 48,8 90 44,0

50,0 23 11,5 48,8 97 47,4

50,0 26 13,0 48,8 97 47,4

50,0 21 10,5 48,8 93 45,5

50,0 18 9,0 48,8 91 44,5

50,0 18 9,0 48,8 92 45,0

50,0 18 9,0 48,8 89 43,5

50,0 19 9,5 48,8 89 43,5

50,0 21 10,5 48,8 91 44,5

50,0 21 10,5 48,8 90 44,0

50,0 21 10,5 48,8 88 43,0

50,0 21 10,5 48,8 91 44,5

50,0 21 10,5 48,8 91 44,5

50,0 21 10,5 48,8 90 44,0

50,0 21 10,5 48,8 91 44,5

50,0 21 10,5 48,8 90 44,0

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,3 296 1,0 0,1 1349 2,0

0,3 274 0,9 0,1 1257 1,9

0,3 263 0,9 0,1 1212 1,8

0,3 247 0,8 0,1 1176 1,7

0,3 255 0,9 0,1 1161 1,7

0,3 261 0,9 0,1 1155 1,7

0,3 259 0,9 0,1 1146 1,7

0,3 260 0,9 0,1 1138 1,7

0,3 263 0,9 0,1 1140 1,7

0,3 268 0,9 0,1 1146 1,7

0,3 272 0,9 0,1 1149 1,7

0,3 276 0,9 0,1 1152 1,7

0,3 279 0,9 0,1 1159 1,7

0,3 282 1,0 0,1 1165 1,7

0,3 287 1,0 0,1 1174 1,7

0,3 287 1,0 0,1 1183 1,8

12,0 46,0

12,4 49,3

13,9 49,2

11,3 47,2

9,9 46,2

9,9 46,7

9,9 45,2

10,4 45,2

11,4 46,2

11,4 45,7

11,4 44,7

11,4 46,2

11,4 46,2

11,5 45,7

11,5 46,2

11,5 45,8

% #ll % #ll

17,00 2,0 15,00 7,0

17,00 2,0 15,00 7,5

17,00 2,3 15,00 7,4

17,00 1,8 15,00 7,1

17,00 1,6 15,00 7,0

17,00 1,6 15,00 7,1

17,00 1,6 15,00 6,8

17,00 1,7 15,00 6,8

17,00 1,9 15,00 7,0

17,00 1,9 15,00 6,9

17,00 1,9 15,00 6,8

17,00 1,9 15,00 7,0

17,00 1,9 15,00 7,0

17,00 1,9 15,00 6,9

17,00 1,9 15,00 7,0

17,00 1,9 15,00 6,9

0%)

14,0 53,0 53,0

14,4 56,8 56,0

16,2 56,6 56,0

13,1 54,3 54,0

11,5 53,2 53,0

11,5 53,8 53,0

11,5 52,0 52,0

12,1 52,0 52,0

13,3 53,2 53,0

13,3 52,6 52,0

13,3 51,5 51,0

13,3 53,2 53,0

13,3 53,2 53,0

13,4 52,6 52,0

13,4 53,2 53,0

13,4 52,7 52,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

5

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

09VI

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

De Bolster Kerkstraat, 112 5126 GD Gilze

Buurt

01

Generatiecode Gilze

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

57,1 175 100,0 60,0 759 456,0

57,1 166 94,9 60,0 738 443,4

57,1 151 86,3 60,0 724 435,0

57,1 142 81,1 60,0 698 419,4

57,1 144 82,3 60,0 686 412,1

57,1 155 88,6 60,0 674 404,9

57,1 154 88,0 60,0 665 399,5

57,1 155 88,6 60,0 663 398,3

57,1 154 88,0 60,0 659 395,9

57,1 155 88,6 60,0 660 396,5

57,1 156 89,1 60,0 661 397,1

57,1 155 88,6 60,0 661 397,1

57,1 155 88,6 60,0 663 398,3

57,1 156 89,1 60,0 663 398,3

57,1 154 88,0 60,0 660 396,5

57,1 153 87,4 60,0 657 394,7

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,1 4347 5,0 0,0 18913 18,0

0,1 4379 5,0 0,0 18784 17,8

0,1 4495 5,2 0,0 18774 17,8

0,1 4560 5,2 0,0 18791 17,9

0,1 4670 5,4 0,0 18909 18,0

0,1 4786 5,5 0,0 19093 18,1

0,1 4885 5,6 0,0 19335 18,4

0,1 4973 5,7 0,0 19607 18,6

0,1 5057 5,8 0,0 19930 18,9

0,1 5126 5,9 0,0 20248 19,2

0,1 5177 6,0 0,0 20549 19,5

0,1 5209 6,0 0,0 20818 19,8

0,1 5224 6,0 0,0 21048 20,0

0,1 5233 6,0 0,0 21229 20,2

0,1 5236 6,0 0,0 21370 20,3

0,1 5226 6,0 0,0 21455 20,4

105,0 474,0

99,9 461,2

91,5 452,8

86,3 437,3

87,7 430,1

94,1 423,0

93,6 417,9

94,3 416,9

93,8 414,8

94,5 415,7

95,1 416,6

94,6 416,9

94,6 418,3

95,1 418,5

94,0 416,8

93,4 415,1

% #ll % #ll

2,00 2,0 3,00 12,0

2,00 1,9 3,00 11,6

2,00 1,7 3,00 11,4

2,00 1,6 3,00 11,0

2,00 1,6 3,00 10,8

2,00 1,7 3,00 10,7

2,00 1,7 3,00 10,5

2,00 1,7 3,00 10,5

2,00 1,7 3,00 10,5

2,00 1,8 3,00 10,5

2,00 1,8 3,00 10,5

2,00 1,8 3,00 10,5

2,00 1,8 3,00 10,5

2,00 1,8 3,00 10,5

2,00 1,7 3,00 10,5

2,00 1,7 3,00 10,5

0%)

107,0 486,0 486,0

101,8 472,8 472,0

93,2 464,2 464,0

87,9 448,3 448,0

89,3 440,9 440,0

95,8 433,7 433,0

95,3 428,4 428,0

96,0 427,4 427,0

95,5 425,3 425,0

96,3 426,2 426,0

96,9 427,1 427,0

96,4 427,4 427,0

96,4 428,8 428,0

96,9 429,0 429,0

95,7 427,3 427,0

95,1 425,6 425,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

6

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

19LE

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

St Jozef Tuinstraat, 15 5121 EG Rijen

Buurt

02

Generatiecode Rijen

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

16,9 296 50,1 16,2 1349 219,2

16,9 274 46,4 16,2 1257 204,2

16,9 263 44,5 16,2 1212 196,9

16,9 247 41,8 16,2 1176 191,1

16,9 255 43,2 16,2 1161 188,6

16,9 261 44,2 16,2 1155 187,6

16,9 259 43,8 16,2 1146 186,2

16,9 260 44,0 16,2 1138 184,9

16,9 263 44,5 16,2 1140 185,2

16,9 268 45,4 16,2 1146 186,2

16,9 272 46,0 16,2 1149 186,7

16,9 276 46,7 16,2 1152 187,2

16,9 279 47,2 16,2 1159 188,3

16,9 282 47,7 16,2 1165 189,3

16,9 287 48,6 16,2 1174 190,7

16,9 287 48,6 16,2 1183 192,2

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

1,0 184 1,9 0,6 793 4,9

1,0 173 1,8 0,6 770 4,8

1,0 158 1,7 0,6 759 4,7

1,0 150 1,6 0,6 732 4,6

1,0 152 1,6 0,6 722 4,5

1,0 164 1,7 0,6 711 4,4

1,0 164 1,7 0,6 703 4,4

1,0 164 1,7 0,6 702 4,4

1,0 164 1,7 0,6 697 4,3

1,0 164 1,7 0,6 698 4,3

1,0 166 1,7 0,6 699 4,3

1,0 164 1,7 0,6 697 4,3

1,0 165 1,7 0,6 703 4,4

1,0 166 1,7 0,6 704 4,4

1,0 164 1,7 0,6 701 4,4

1,0 162 1,7 0,6 698 4,3

52,0 224,1

48,2 209,0

46,2 201,6

43,4 195,7

44,8 193,1

45,9 192,0

45,5 190,6

45,7 189,3

46,2 189,5

47,1 190,5

47,7 191,0

48,4 191,5

48,9 192,7

49,4 193,7

50,3 195,1

50,3 196,5

% #ll % #ll

4,00 1,9 4,00 7,9

4,00 1,8 4,00 7,3

4,00 1,7 4,00 7,1

4,00 1,6 4,00 6,9

4,00 1,6 4,00 6,8

4,00 1,7 4,00 6,7

4,00 1,7 4,00 6,7

4,00 1,7 4,00 6,6

4,00 1,7 4,00 6,7

4,00 1,7 4,00 6,7

4,00 1,8 4,00 6,7

4,00 1,8 4,00 6,7

4,00 1,8 4,00 6,8

4,00 1,8 4,00 6,8

4,00 1,9 4,00 6,9

4,00 1,9 4,00 6,9

0%)

53,9 232,0 232,0

50,0 216,3 216,0

47,9 208,7 208,0

45,0 202,6 202,0

46,4 199,9 199,0

47,6 198,7 198,0

47,2 197,3 197,0

47,4 195,9 195,0

47,9 196,2 196,0

48,8 197,2 197,0

49,5 197,7 197,0

50,2 198,2 198,0

50,7 199,5 199,0

51,2 200,5 200,0

52,2 202,0 202,0

52,2 203,4 203,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

7

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

19LV

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

Burg. van Mierlo Catsstraat, 2 5121 HT Rijen

Buurt

02

Generatiecode Rijen

BG_0405

BG_0412

ZZ-BRT

Dynamische Buurten

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

4,7 296 14,2 3,4 1349 46,2

4,7 274 13,1 3,4 1257 43,1

4,7 263 12,6 3,4 1212 41,5

4,7 247 11,8 3,4 1176 40,3

4,7 255 12,2 3,4 1161 39,8

4,7 261 12,5 3,4 1155 39,6

4,7 259 12,4 3,4 1146 39,3

4,7 260 12,5 3,4 1138 39,0

4,7 263 12,6 3,4 1140 39,0

4,7 268 12,9 3,4 1146 39,3

4,7 272 13,0 3,4 1149 39,4

4,7 276 13,2 3,4 1152 39,5

4,7 279 13,4 3,4 1159 39,7

4,7 282 13,5 3,4 1165 39,9

4,7 287 13,8 3,4 1174 40,2

4,7 287 13,8 3,4 1183 40,5

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,5 175 0,9 0,1 759 0,9

0,5 166 0,9 0,1 738 0,9

0,5 151 0,8 0,1 724 0,9

0,5 142 0,7 0,1 698 0,8

0,5 144 0,7 0,1 686 0,8

0,5 155 0,8 0,1 674 0,8

0,5 154 0,8 0,1 665 0,8

0,5 155 0,8 0,1 663 0,8

0,5 154 0,8 0,1 659 0,8

0,5 155 0,8 0,1 660 0,8

0,5 156 0,8 0,1 661 0,8

0,5 155 0,8 0,1 661 0,8

0,5 155 0,8 0,1 663 0,8

0,5 156 0,8 0,1 663 0,8

0,5 154 0,8 0,1 660 0,8

0,5 153 0,8 0,1 657 0,8

15,1 47,1

14,0 44,0

13,4 42,4

12,5 41,1

12,9 40,6

13,3 40,4

13,2 40,1

13,3 39,8

13,4 39,8

13,7 40,1

13,8 40,2

14,0 40,3

14,2 40,5

14,3 40,7

14,6 41,0

14,6 41,3

% #ll % #ll

13,00 1,8 6,00 2,9

13,00 1,7 6,00 2,7

13,00 1,6 6,00 2,6

13,00 1,5 6,00 2,5

13,00 1,6 6,00 2,4

13,00 1,6 6,00 2,4

13,00 1,6 6,00 2,4

13,00 1,6 6,00 2,4

13,00 1,6 6,00 2,4

13,00 1,7 6,00 2,4

13,00 1,7 6,00 2,4

13,00 1,7 6,00 2,4

13,00 1,7 6,00 2,4

13,00 1,7 6,00 2,5

13,00 1,8 6,00 2,5

13,00 1,8 6,00 2,5

0%)

16,9 50,0 49,0

15,7 46,7 46,0

15,0 45,0 45,0

14,0 43,6 43,0

14,5 43,0 43,0

14,9 42,8 42,0

14,8 42,5 42,0

14,9 42,2 42,0

15,0 42,2 42,0

15,4 42,5 42,0

15,5 42,6 42,0

15,7 42,7 42,0

15,9 42,9 42,0

16,0 43,2 43,0

16,4 43,5 43,0

16,4 43,8 43,0

08.03.2024

Pagina:

16:20:10

8

Prognose - Lange Termijn - BO

Aannamecode:

19MG

LP_B0_24

Laatst waargenomen cijfer

De Brakken Burg. Sweensplein, 7 5121 EM Rijen

Buurt

02

Generatiecode Rijen

BG_0405

BG_0412

02A

Tussen de Leijen

BG_0405

BG_0412

Subtotaal

BG_0405 BG_0412

Opslag

BG_0405 BG_0412

Totaal

BG_0405 BG_0412 (+opslag

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2038

2039

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

34,1 296 101,0 30,6 1349 413,0

34,1 274 93,5 30,6 1257 384,8

34,1 263 89,7 30,6 1212 371,1

34,1 247 84,3 30,6 1176 360,0

34,1 255 87,0 30,6 1161 355,4

34,1 261 89,1 30,6 1155 353,6

34,1 259 88,4 30,6 1146 350,8

34,1 260 88,7 30,6 1138 348,4

34,1 263 89,7 30,6 1140 349,0

34,1 268 91,4 30,6 1146 350,8

34,1 272 92,8 30,6 1149 351,8

34,1 276 94,2 30,6 1152 352,7

34,1 279 95,2 30,6 1159 354,8

34,1 282 96,2 30,6 1165 356,7

34,1 287 97,9 30,6 1174 359,4

34,1 287 97,9 30,6 1183 362,2

bl% #bg #ll bl% #bg #ll

0,0 0 0,0 0,0 0 0,0

45,0 22 9,9 45,0 75 33,8

45,0 27 12,2 45,0 94 42,3

45,0 33 14,9 45,0 116 52,2

45,0 37 16,7 45,0 138 62,1

45,0 36 16,2 45,0 137 61,7

45,0 38 17,1 45,0 135 60,8

45,0 40 18,0 45,0 136 61,2

45,0 39 17,6 45,0 134 60,3

45,0 37 16,7 45,0 132 59,4

45,0 33 14,9 45,0 130 58,5

45,0 32 14,4 45,0 128 57,6

45,0 28 12,6 45,0 119 53,6

45,0 26 11,7 45,0 115 51,8

45,0 24 10,8 45,0 109 49,1

45,0 23 10,4 45,0 103 46,4

101,0 413,0

103,4 418,6

101,9 413,4

99,2 412,2

103,7 417,5

105,3 415,3

105,5 411,6

106,7 409,6

107,3 409,3

108,1 410,2

107,7 410,3

108,6 410,3

107,8 408,4

107,9 408,5

108,7 408,5

108,3 408,6

% #ll % #ll

2,00 1,9 2,00 7,9

2,00 2,0 2,00 8,0

2,00 1,9 2,00 7,9

2,00 1,9 2,00 7,9

2,00 2,0 2,00 8,0

2,00 2,0 2,00 8,0

2,00 2,0 2,00 7,9

2,00 2,0 2,00 7,9

2,00 2,1 2,00 7,9

2,00 2,1 2,00 7,9

2,00 2,1 2,00 7,9

2,00 2,1 2,00 7,9

2,00 2,1 2,00 7,8

2,00 2,1 2,00 7,8

2,00 2,1 2,00 7,8

2,00 2,1 2,00 7,8

0%)

102,9 420,9 420,0

105,4 426,6 426,0

103,8 421,3 421,0

101,1 420,1 420,0

105,7 425,5 425,0

107,3 423,3 423,0

107,5 419,5 419,0

108,7 417,5 417,0

109,4 417,2 417,0

110,2 418,1 418,0

109,8 418,2 418,0

110,7 418,2 418,0

109,9 416,2 416,0

110,0 416,3 416,0

110,8 416,3 416,0

110,4 416,4 416,0

Leerlingenprognose en ruimtebehoefte basisonderwijs 2023 | Gemeente Gilze en Rijen

Bijlage 4

Tabellen ruimtebehoefte (les en gym)

Instnr 04RS 06C S 06WC 06XP 09VI 19LE 19LV 19MG

Vierkante meters Naam 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 De Vijf Eiken 1622 1536 1496 1460 1445 1438 1428 1423 1428 1433 1438 1445 1450 1460 1465 1476 1481 1491 1491 1496 1496 De Wildschut 1752 1706 1673 1622 1600 1574 1559 1554 1543 1548 1548 1548 1554 1554 1548 1543 1543 1538 1543 1533 1518 De Kring 1699 1815 1850 1900 1971 1961 1945 1940 1935 1940 1935 1935 1925 1925 1920 1915 1905 1905 1900 1890 1890 St. Anna 467 482 482 472 467 467 462 462 467 462 457 467 467 462 467 462 462 467 462 467 467 De Bolster 2645 2574 2534 2453 2418 2378 2353 2348 2338 2343 2348 2348 2353 2358 2348 2338 2338 2328 2338 2318 2292 St Jozef 1385 1303 1261 1231 1216 1211 1206 1201 1201 1206 1206 1211 1216 1221 1231 1236 1246 1251 1251 1256 1261 Burg. van Mierlo 456 435 429 419 419 414 414 414 414 414 414 414 419 419 419 419 424 424 424 424 424 De Brakken 2318 2343 2318 2313 2338 2328 2308 2298 2298 2303 2303 2303 2292 2292 2292 2292 2287 2287 2277 2272 2277 Totaal 12344 12194 12043 11870 11874 11771 11675 11640 11624 11649 11649 11671 11676 11691 11690 11681 11686 11691 11686 11656 11625

Instnr 04RS 06C S 06WC 06XP 09VI 19LE 19LV 19MG

Groepen permanent Naam 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 De Vijf Eiken 12 11 11 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 De Wildschut 13 12 12 12 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 De Kring 13 14 14 14 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 14 14 14 14 14 14 St. Anna 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 De Bolster 21 20 20 19 19 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 St Jozef 10 9 9 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 Burg. van Mierlo 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 De Brakken 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 17 18 Totaal 93 90 90 87 87 86 86 86 86 86 86 86 86 87 88 87 87 87 87 86 87

Instnr 04RS 06C S 06WC 06XP 09VI 19LE 19LV 19MG

Klokuren Gym Naam De Vijf Eiken De Wildschut De Kring St. Anna De Bolster St Jozef Burg. van Mierlo De Brakken Totaal

Pronexus | maart 2024

2024 12,00 13,50 13,50 3,00 21,00 10,50 3,00 18,00 94,50

2025 10,50 13,50 13,50 3,00 21,00 9,00 3,00 18,00 91,50

2026 10,50 13,50 13,50 3,00 21,00 9,00 3,00 18,00 91,50

2027 10,50 12,00 13,50 3,00 19,50 9,00 3,00 18,00 88,50

2028 10,50 12,00 15,00 3,00 19,50 9,00 3,00 18,00 90,00

2029 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 7,50 3,00 18,00 87,00

2030 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 7,50 3,00 18,00 87,00

2031 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 7,50 3,00 18,00 87,00

2032 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 7,50 3,00 18,00 87,00

2033 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2034 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2035 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2036 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2037 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2038 10,50 12,00 15,00 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 88,50

2039 10,50 12,00 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 87,00

2040 10,50 12,00 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 87,00

2041 10,50 12,00 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 87,00

2042 10,50 12,00 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 87,00

2043 10,50 10,50 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 16,50 84,00

2044 10,50 10,50 13,50 3,00 18,00 9,00 3,00 18,00 85,50

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/15571069/1