Bijlage 1- Rapport Burgerpeiling gemeente Gilze en Rijen 2024
Tekst van het document
Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen Waarstaatjegemeente.nl Beleidsthema’s
Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen Waarstaatjegemeente.nl Beleidsthema’s Daphne van de Ven MSc Katja Nagelkerke MSc Britte van Dalen MSc
Het PON & Telos
Colofon Het PON & Telos heeft dit onderzoek verricht in opdracht van gemeente Gilze en Rijen.
Auteur(s) Daphne van de Ven, Katja Nagelkerke en Britte van Dalen Het PON & Telos publicatienummer 24145-03 Datum november 2024
© 20244 Het PON & Telos Het auteursrecht van deze publicatie berust bij Het PON & Telos. Gehele of gedeeltelijke overname van teksten is toegestaan, mits daarbij de bron wordt vermeld. Vermenigvuldiging en publicatie in een andere vorm dan dit rapport is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van Het PON & Telos. Hoewel deze publicatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan Het PON & Telos geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele fouten. Meer informatie www.hetpon-telos.nl
Het PON & Telos | Colofon
Inhoudsopgave 1 1.1 1.2 1.3
Inleiding De burgerpeiling in het kort Nut en noodzaak van de burgerpeiling Leeswijzer
2 2 3 3
2
Totaalbeeld gemeente Gilze en Rijen
6
3 3.1 3.2 3.3 3.4 3.5
Woon- en leefklimaat Stellingen over woon- en leefklimaat Vergelijking met meting 2022 en kernen Wonen in de buurt Inzet voor de buurt Veiligheid in de buurt
9 9 13 20 21 22
4 4.1 4.2
Relatie inwoner-gemeente Stellingen over relatie inwoner-gemeente - 2024 Vergelijking met meting 2022 en kernen
25 25 27
5 5.1 5.2 5.3 5.4
Gemeentelijke dienstverlening Stellingen over gemeentelijke dienstverlening - 2024 Vergelijking met meting 2022 Contact met de gemeente Digitale dienstverlening en communicatie
30 30 33 37 39
6 6.1 6.2 6.3 6.4 6.5 6.6
Zorg en Welzijn Algehele gezondheid Sociale contacten Inzet voor anderen en/of maatschappelijke doelen Steun van anderen Ondersteuning van de gemeente Zelfredzaamheid
40 40 43 45 48 52 52
Onderzoeksverantwoording
55
Achtergrondkenmerken
57
Vragenlijst
1
Het PON & Telos | Inhoudsopgave
1
Inleiding
1.1
De burgerpeiling in het kort De burgerpeiling van Waarstaatjegemeente.nl geeft gemeenten inzicht in de oordelen van hun inwoners. VNG Realisatie heeft samen met een aantal gemeenten, de Vereniging voor Statistiek en Onderzoek (VSO) en diverse onderzoeksbureaus waaronder Het PON & Telos hiervoor in 2013 een standaard ontwikkeld die uitgaat van verschillende maatschappelijke thema’s. In 2022 zijn enkele aanpassingen gedaan in de vragenlijst om deze begrijpelijker te maken voor respondenten. Door deze aanpassingen kan het zijn dat de resultaten niet meer te vergelijken zijn met die van eerdere metingen. De burgerpeiling wordt via een vragenlijst uitgezet onder inwoners van de gemeente. In de vragenlijst komen de volgende vier maatschappelijke thema’s aan de orde: •
Woon- en leefklimaat Het thema Woon- en leefklimaat gaat over de betrokkenheid van inwoners met hun woonomgeving, hun inzet voor de buurt en over samenwerking en partnerschap met de gemeente.
•
Relatie inwoner-gemeente Het thema Relatie inwoner-gemeente gaat onder andere over het vertrouwen van inwoners in het gemeentebestuur, of de gemeente inwoners laat meedenken en of de gemeente doet wat ze zegt.
•
Gemeentelijke dienstverlening Het thema Gemeentelijke dienstverlening gaat over de dienstverlening van de gemeente zoals het contact met de medewerker van de gemeente, de (gewenste) contactvorm en digitale dienstverlening.
•
Zorg en welzijn Het thema Zorg en welzijn gaat over de gezondheid van inwoners en over hun maatschappelijke veerkracht (vrijwilligerswerk, mantelzorg).
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
2
1.2
Nut en noodzaak van de burgerpeiling Het perspectief van inwoners is voor de gemeente belangrijk omdat zij de leefbaarheid van een gemeente en de wijk waarin ze wonen het beste kunnen beoordelen. Daarnaast zijn inwoners van belang voor de gemeente, omdat zij in steeds hogere mate verantwoordelijkheid voor elkaar nemen en voor hun omgeving. Initiatieven van inwoners en burgernetwerken helpen gemeenten maatschappelijke opgaven op te lossen. Hoe meer verantwoordelijkheid inwoners zelf nemen voor hun omgeving en hoe groter het zelfsturend vermogen, hoe kleiner de rol van de gemeente kan worden. Dat vraagt dat de gemeente inwoners meer de ruimte geeft, faciliteert en samen met hen optrekt. De burgerpeiling geeft inzicht in de randvoorwaarden voor burgerparticipatie, de verschijningsvormen van maatschappelijke participatie, de behoeften in de samenwerkingsrelatie met de gemeente en de eigen zelfredzaamheid. De resultaten van de burgerpeiling bieden concrete aanknopingspunten voor handelingsperspectieven. Een groot voordeel van de burgerpeiling is de mogelijkheid voor gemeenten om op Waarstaatjegemeente.nl resultaten onderling te vergelijken en relaties te leggen met andere gegevens van gemeenten. Per thema zijn de subjectieve resultaten van de burgerpeiling naast objectieve gegevens (statistieken) van gemeenten gezet.
Op basis van de analyses op Waarstaatjegemeente.nl kunnen gemeenten beleid onderbouwen, verder vormgeven of besluiten aan te passen.
1.3
Leeswijzer In deze rapportage zijn de resultaten weergegeven van de burgerpeiling zoals die door Het PON & Telos is uitgevoerd voor de gemeente Gilze en Rijen in de periode augustus – oktober 2024. In hoofdstuk 2 komen de totaaloordelen voor de inspanning van de gemeente over de verschillende thema’s aan de orde. In de vervolghoofdstukken bespreken we de resultaten per thema. In de bijlagen zijn opgenomen de onderzoeksverantwoording, de achtergrondkenmerken van de respondenten en de gehanteerde vragenlijst. Weergave stellingen per hoofdstuk In de vragenlijst worden bij de thema’s Woon- en leefklimaat, Relatie inwoner-gemeente en Gemeentelijke dienstverlening stellingen voorgelegd aan respondenten. Deze stellingen presenteren we telkens in een driedeling: • 75% van de inwoners of meer is het (helemaal) eens met een stelling (= groen; positief). • 50-75% van de inwoners is het (helemaal) eens met een stelling (= grijs; grijs gebied). • 50% van de inwoners of minder is het (helemaal) eens met de stelling (= oranje; aandachtspunt). Het thema ‘Zorg en welzijn’ bevat geen stellingen en daarom ook geen tabellen waarbij we bovenstaande driedeling maken.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
3
Resultaten uitgesplitst naar kernen In iedere tabel worden zowel de resultaten per kern als voor de gemeente in totaal weergeven. Het gaat om de kernen: • Gilze • Rijen • Overige kernen (Hulten en Molenschot) Indicatieve resultaten overige kernen Voor de overige kernen is de respons te laag om betrouwbare uitspraken te kunnen doen. De resultaten zijn daarom cursief in de tabellen opgenomen en zijn indicatief. De respons van de kernen vindt u in de onderstaande tabel. Meer informatie over de respons vindt u in de onderzoeksverantwoording (Bijlage A). Tabel 1 Respons per kern Aantal respondenten 2024
Aantal respondenten
Gilze
315
270
Rijen
340
322
Overige kernen
84
98
2022
Vraag niet ingevuld
0
74
Totaal
739
764
Getoetst is of de resultaten van de ene kern afwijken ten opzichte van de andere kernen. 1 Wanneer een resultaat van het ene kern significant hoger of lager is ten opzichte van de andere kernen van de gemeente, kunnen we veronderstellen dat dit verschil niet op toeval berust. Of een resultaat afwijkt is afhankelijk van de grootte van de groep respondenten (n) en de spreiding van de antwoorden. Omdat de respons van de overige kernen te laag is om betrouwbare uitspraken te doen, kunnen we de resultaten van de overige kernen niet toetsen op significante verschillen ten opzichte van de andere kernen in de gemeente. 1F
We hebben in het rapport significante verschillen tussen de kernen van de gemeente aangeduid met blauw (positieve afwijking), dan wel oranje (negatieve afwijking). Indien het verschil in resultaat significant afwijkt, maar niet per se positief of negatief is te noemen, zijn de verschillen aangeduid met grijs (neutrale afwijking). Vergelijking in de tijd De gemeente Gilze en Rijen heeft de burgerpeiling eerder, in 2022 en in 2020, laten uitvoeren. In dit huidige rapport maken we ook een vergelijking in de tijd. Getoetst is of de resultaten van de huidige meting significant afwijken van de vorige meting. Wanneer een resultaat van de meting in 2024 significant hoger of lager is ten opzichte van de vorige meting in 2022, kunnen we veronderstellen dat dit verschil niet op toeval berust. Of een 1
Om erachter te komen of een wijken significant anders scoort ten opzichte van de andere kernen van de gemeente maken we gebruik van een independent samples T-test of een Chi-kwadraat toets. Deze vergelijken het gemiddelde van de ene groep met het gemiddelde van de andere groep(en) en kijkt of het verschil te wijten is aan een toevallige samenstelling van de steekproef of ook daadwerkelijk zo in de populatie gevonden zal worden.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
4
resultaat afwijkt is afhankelijk van de grootte van de groep respondenten (n) en de spreiding van de antwoorden. We hebben in het rapport significante verschillen tussen de twee metingen eveneens aangeduid met blauw (positieve afwijking), dan wel oranje (negatieve afwijking). Indien het verschil in resultaat significant afwijkt, maar niet per se positief of negatief is te noemen, zijn de verschillen aangeduid met grijs (neutrale afwijking). Vergelijkingsgemeenten In het rapport zijn de resultaten van de gemeente Gilze en Rijen vergeleken met andere gemeenten die in 2023 en 2024 aan de burgerpeiling hebben meegedaan en qua grootte (25.000 – 50.000 inwoners) vergelijkbaar zijn met gemeente Gilze en Rijen. Ten tijde van het analyseren van de data (oktober 2024) bevat de database van www.waarstaatjegemeente.nl de referentiegegevens van 19 andere gemeenten met 25.000 – 50.000 inwoners die in 2023 en 2024 meegedaan hebben aan de burgerpeiling. Dat zijn gemeenten: Epe, Moerdijk, Zevenaar, Albrandswaard, Etten-Leur, Lochem, Noordoostpolder, Teylingen, Gorinchem, Krimpen aan den IJssel, Bernheze, Nieuwkoop, Dalfsen, Raalte, De Bilt, IJsselstein, Boxtel, Hollands Kroon en Sint-Michielsgestel.
Opmerking bij de tabellen: • door afrondingsverschillen komt het totaal in een tabel niet altijd exact op 100% uit maar soms op 99% en soms op 101%. • ‘n’ in de tabellen staat voor het aantal respondenten dat een bepaalde vraag heeft ingevuld. Respondenten die [ weet niet / geen mening ] hebben ingevuld of de vraag hebben overgeslagen, zijn hierin dus niet meegenomen.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
5
2
Totaalbeeld gemeente Gilze en Rijen De vragenlijst is gebaseerd op vier maatschappelijke thema’s. Binnen ieder thema worden diverse vragen gesteld. Het gaat daarbij zowel om gedragsvragen als om vragen naar het oordeel over bepaalde zaken. Binnen ieder thema wordt een vraag gesteld waarin inwoners hun oordeel over de inspanningen van de gemeente moeten geven. In onderstaande tabel zijn de resultaten van deze vragen opgenomen. Het gaat om de volgende vragen2 : • • • • •
Woon- en leefklimaat: Vraag 13: Wat vindt u van de zorg van uw gemeente voor uw woon- en leefomgeving? Relatie inwoner-gemeente: Vraag 21: Wat vindt u van de wijze waarop uw gemeente inwoners en belangenorganisaties betrekt en de samenwerking zoekt? Gemeentelijke dienstverlening: Vraag 22: Wat vindt u -over het algemeen- van de dienstverlening van uw gemeente? Zorg en welzijn: Vraag 53: Wat vindt u van de moeite die uw gemeente neemt om inwoners te laten meedoen en meetellen in de gemeente? Alle inspanningen gemeente voor inwoners: Vraag 54: Wat vindt u van alle moeite die uw gemeente neemt voor inwoners?
Tabel 2 Totaaloordeel Woon- en leefklimaat Vraag 13:
n
Wat vindt u van de zorg van uw gemeente voor uw woon- en leefomgeving?
rapportcijfer
<5
(1-10)
%
6-7 %
8+ %
weet niet %
Gilze
283
6,2
25
45
20
9
Rijen
316
6,5
21
46
26
7
Overige kernen
75
5,7
30
54
10
6
Totaal Gilze en Rijen 2024
674
6,4
22
46
24
8
Totaal Gilze en Rijen 2022
692
6,4
19
50
23
8
Totaal Gilze en Rijen 2020
569
6,5
19
44
30
7
6,6
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners Tabel 3 Totaaloordeel Relatie inwoner - gemeente Vraag 21: Wat vindt u van de wijze waarop uw gemeente inwoners en belangenorganisaties betrekt en de samenwerking zoekt?
n
rapportcijfer (1-10)
Gilze
185
5,9
21
34
6
39
Rijen
196
6,0
17
31
10
43
Overige kernen
52
6,2
21
31
12
36
Totaal Gilze en Rijen 2024
433
6,0
18
32
9
41
Totaal Gilze en Rijen 2022
476
5,9
19
35
9
38
Totaal Gilze en Rijen 2020
452
6,0
10
54
20
16
6,0
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
<5 %
6-7 %
8+ %
weet niet %
2
De gehele vragenlijst van de burgerpeiling vindt u in de bijlage van dit rapport.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
6
Tabel 4 Totaaloordeel Gemeentelijke dienstverlening Vraag 22:
n
Wat vindt u – over het algemeen – van de dienstverlening van uw gemeente?
rapportcijfer
<5
(1-10)
%
6-7 %
8+ %
weet niet %
Gilze
251
6,5
15
58
16
11
Rijen
287
6,8
15
45
30
10
Overige kernen
68
6,3
20
55
12
12
Totaal Gilze en Rijen 2024
606
6,7
15
49
25
11
Totaal Gilze en Rijen 2022
618
6,4
17
51
18
14
Totaal Gilze en Rijen 2020
549
6,7
17
50
27
6
6,6
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners Tabel 5 Totaaloordeel Zorg en welzijn Vraag 53:
n
Wat vindt u van de moeite die uw gemeente neemt om inwoners te laten meedoen en meetellen in de gemeente?
rapportcijfer
<5
(1-10)
%
6-7 %
8+ %
weet niet %
Gilze
154
6,3
13
30
11
46
Rijen
176
6,5
12
28
18
42
Overige kernen
37
6,4
14
20
17
49
Totaal Gilze en Rijen 2024
367
6,5
12
28
16
43
Totaal Gilze en Rijen 2022
375
6,1
15
25
12
48
Totaal Gilze en Rijen 2020
340
6,7
10
54
20
16
6,4
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners Tabel 6 Totaaloordeel Alle inspanningen gemeente Vraag 54: Wat vindt u van alle moeite die uw gemeente neemt voor inwoners?
n
Gilze
188
6,4
13
30
11
46
Rijen
213
6,5
12
28
18
42
Overige kernen
49
6,2
14
20
17
49
Totaal Gilze en Rijen 2024
450
6,4
14
40
15
30
Totaal Gilze en Rijen 2022
444
6,1
18
34
11
37
Totaal Gilze en Rijen 2020
470
6,7
10
54
20
16
6,4
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
rapportcijfer (1-10)
<5 %
6-7 %
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
8+ %
weet niet %
7
Figuur 1 Totaaloordeel per thema – vergeleken met andere gemeenten
6,7
6,6
6,6
6,4
6,4
6,0
Woon- en leefklimaat
6,4
6,5
6,4
6,0
Relatie inwonergemeente gemeente Gilze en Rijen
Gemeentelijke dienstverlening
Zorg en welzijn
Alle inspanningen van de gemeente
gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
8
3
Woon- en leefklimaat Onder het thema Woon- en leefklimaat vallen vragen en stellingen over de buurt waar men woont. We vragen bijvoorbeeld naar hoe buurtbewoners met elkaar omgaan, mogelijke overlast, de tevredenheid over voorzieningen en onderhoud van de buurt.
3.1
Stellingen over woon- en leefklimaat In deze paragraaf laten we de uitkomsten zien van de verschillende stellingen over het woon- en leefklimaat. In paragraaf 3.2 komen de uitkomsten van de overige vragen die onder het thema Woon- en leefklimaat vallen aan de orde. Tabel 7 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%)*
(helemaal) eens 75% of meer van de inwoners
(helemaal) eens 50% - 75% van de inwoners
(helemaal) eens < 50% van de inwoners
n
(helemaal) eens
niet eens / niet oneens
(helemaal) oneens
Ik voel me thuis in deze buurt
736
85
10
4
Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
730
81
11
7
Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om
728
80
14
6
In mijn buurt is genoeg groen
730
76
12
13
Buurtbewoners zijn te vertrouwen
702
74
19
7
Buurtbewoners staan altijd voor elkaar klaar
713
71
20
9
Ik zou niet zo snel weggaan uit deze buurt
727
69
16
15
In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen kapot
717
68
17
15
Mijn buurt is netjes en schoon
735
52
26
22
Straten en stoepen zijn goed begaanbaar
732
50
19
31
In mijn buurt zijn genoeg parkeerplaatsen voor auto’s
721
48
17
36
Het groen in mijn buurt is goed onderhouden
729
39
21
40
De gemeente geeft de buurt de ruimte om hun ideeën en plannen uit te voeren
462
35
36
29
De gemeente werkt samen met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen
494
28
35
37
446
28
41
32
De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen * Vraag 2, vraag 3, vraag 9, vraag 14
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
9
Stellingen over woon- en leefklimaat – opvallende punten
75% of meer van de inwoners: • • • •
Voelt zich thuis in deze buurt; Woont in een huis dat past bij hun situatie en wensen; Vindt dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan; Vindt dat er in hun buurt genoeg groen is.
50% tot 75% van de inwoners: • • • • • •
Vindt dat buurtbewoners te vertrouwen zijn; Vindt dat buurtbewoners altijd voor elkaar klaarstaan; Zou niet zo snel weggaan uit deze buurt; Vindt dat er in hun buurt (bijna) geen dingen kapot zijn; Vindt dat de buurt netjes en schoon is; Vindt dat straten en stoepen goed begaanbaar zijn;
Minder dan 50% van de inwoners: • Vindt dat er in hun buurt genoeg parkeerplaatsen zijn voor auto’s; • Vindt dat het groen in de buurt goed is onderhouden; • Vindt dat de gemeente de buurt ruimte geeft om ideeën en plannen van de buurt uit te voeren; • Vindt dat de gemeente met de buurt samenwerkt aan plannen, activiteiten en voorzieningen; • Vindt dat de gemeente inwoners helpt bij het uitvoeren van ideeën en plannen van inwoners.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
10
Vergelijking met referentiegemeenten - 2024 Figuur 2 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%) – vergeleken met andere gemeenten
85 86
Ik voel me thuis in deze buurt Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
81 78
Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om
80 77
In mijn buurt is genoeg groen
76 75
Buurtbewoners zijn te vertrouwen
74 73
Buurtbewoners staan altijd voor elkaar klaar
71 67
Ik zou niet zo snel weggaan uit deze buurt
69 72
In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen kapot
68 71
Mijn buurt is netjes en schoon
52
Straten en stoepen zijn goed begaanbaar
50
In mijn buurt zijn genoeg parkeerplaatsen voor auto’s
48 52 39
Het groen in mijn buurt is goed onderhouden De gemeente geeft de buurt de ruimte om hun ideeën en plannen uit te voeren
25
De gemeente werkt samen met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen
28 25
De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen
(helemaal) eens gemeente Gilze en Rijen
19
61
55
52
35
28
(helemaal) eens gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
11
Stellingen over voorzieningen in de gemeente - 2024 Tabel 8 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%)* n
(zeer)
niet tevreden/
tevreden
niet ontevreden
(zeer) ontevreden
(zeer) tevreden 75% of meer van de inwoners
Winkels voor dagelijkse boodschappen
724
88
7
5
(Gezondheids-) zorgvoorzieningen
712
85
11
4
(zeer) tevreden 50% - 75% van de inwoners
Culturele voorzieningen
668
73
21
6
Sportvoorzieningen
660
72
19
9
Speelvoorzieningen
561
65
19
16
Openbaar vervoer
623
56
16
28
Welzijnsvoorzieningen
518
54
38
8
Ontmoetingsplekken
573
50
30
19
(zeer) tevreden < 50% van de inwoners * Vraag 10
Geen van de voorzieningen valt in deze categorie
Stellingen over voorzieningen in de gemeente – opvallende punten
75% of meer van de inwoners is tevreden over: • •
Winkels voor dagelijkse boodschappen; (Gezondheids-)zorgvoorzieningen (zoals huisartsenpost, gezondheidscentrum, centrum voor jeugd en gezin, verzorgingstehuis).
50% tot 75% van de inwoners is tevreden over: • • • • • •
Culturele voorzieningen (zoals bibliotheek, muziekschool, theater); Sportvoorzieningen; Speelvoorzieningen (kinderen tot 12 jaar); Openbaar vervoer; Welzijnsvoorzieningen (helpen van buurtbewoners); Ontmoetingsplekken (plekken in de buurt voor sociaal contact zoals buurthuis, activiteitencentrum, plein of buurttuin).
Minder dan 50% van de inwoners is tevreden over: Geen van de voorzieningen valt in deze categorie.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
12
Vergelijking met referentiegemeenten Figuur 3 Resultaten van stellingen over voorzieningen – Woon- en leefklimaat (%) - vergeleken met andere gemeenten
Winkels voor dagelijkse boodschappen
79
(Gezondheids-) zorgvoorzieningen
79
Culturele voorzieningen
85
73
54
72 72
Sportvoorzieningen Speelvoorzieningen
72
64
Openbaar vervoer
56 55
Welzijnsvoorzieningen
54 56 50 51
Ontmoetingsplekken
(zeer) tevreden gemeente Gilze en Rijen
3.2
88
(zeer) tevreden gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Vergelijking met meting 2022 en kernen In deze paragraaf vergelijken we de resultaten van het thema woon- en leefklimaat met de resultaten van het onderzoek in 2022. Aan het einde van de paragraaf vatten we de verschillen kort in tekst samen. Tabel 9 Stelling 2a: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
Ik voel me thuis in deze buurt
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
315
88
6
6
Rijen
337
84
12
4
Overige kernen
84
93
3
5
Totaal Gilze en Rijen 2024
736
85
10
4
Totaal Gilze en Rijen 2022
756
90
5
5
Totaal Gilze en Rijen 2020
609
88
7
5
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
86
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
13
Tabel 10 Stelling 2b: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
Ik zou niet snel weggaan uit deze buurt
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
312
69
20
12
Rijen
332
70
13
17
Overige kernen
83
71
18
11
Totaal Gilze en Rijen 2024
727
69
16
15
Totaal Gilze en Rijen 2022
751
73
15
12
Totaal Gilze en Rijen 2020
604
70
18
12
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
72
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 11 Stelling 2c: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
311
80
11
9
Rijen
335
82
11
7
Overige kernen
84
83
14
3
Totaal Gilze en Rijen 2024
730
81
11
7
Totaal Gilze en Rijen 2022
758
81
11
9
Totaal Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
78
Tabel 12 Stelling 3a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n Buurtbewoners gaan op een
prettige manier met elkaar om
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
309
82
12
5
Rijen
335
79
15
7
Overige kernen
84
96
2
1
Totaal Gilze en Rijen 2024
728
80
14
6
Totaal Gilze en Rijen 2022
746
77
16
7
Totaal Gilze en Rijen 2020
596
82
11
7
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
77
Tabel 13 Stelling 3b : Resultaten Woon-leefklimaat (%) n Buurtbewoners staan altijd voor
elkaar klaar
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
303
73
20
7
Rijen
327
68
21
10
Overige kernen
83
93
6
1
Totaal Gilze en Rijen 2024
713
71
20
9
Totaal Gilze en Rijen 2022
735
68
25
8
Totaal Gilze en Rijen 2020
586
69
22
8
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
67
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
14
Tabel 14 Stelling 3c : Resultaten Woon-leefklimaat (%) n Buurtbewoners zijn te vertrouwen
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
297
78
16
7
Rijen
322
71
21
7
Overige kernen
83
88
11
1
Totaal Gilze en Rijen 2024
702
74
19
7
Totaal Gilze en Rijen 2022
724
74
17
8
Totaal Gilze en Rijen 2020
579
72
20
8
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
73
Tabel 15 Stelling 9a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n In mijn buurt zijn (bijna) geen
dingen kapot
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
306
72
15
13
Rijen
329
66
18
15
Overige kernen
82
74
12
15
Totaal Gilze en Rijen 2024
717
68
17
15
Totaal Gilze en Rijen 2022
725
69
18
12
Totaal Gilze en Rijen 2020
595
76
14
10
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
71
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 16 Stelling 9b: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
Mijn buurt is netjes en schoon
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
313
60
23
17
Rijen
339
48
28
25
Overige kernen
83
68
13
19
Totaal Gilze en Rijen 2024
735
52
26
22
Totaal Gilze en Rijen 2022
740
55
21
23
Totaal Gilze en Rijen 2020
605
59
22
19
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
61
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 17 Stelling 9c: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
Het groen in mijn buurt is goed onderhouden
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
311
42
19
39
Rijen
337
37
22
41
Overige kernen
81
50
14
35
Totaal Gilze en Rijen 2024
729
39
21
40
Totaal Gilze en Rijen 2022
740
46
18
36
Totaal Gilze en Rijen 2020
599
54
20
27
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
52
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
15
Tabel 18 Stelling 9d: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n Straten en stoepen zijn goed
begaanbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
313
51
15
34
Rijen
338
50
21
29
Overige kernen
81
48
17
36
Totaal Gilze en Rijen 2024
732
50
19
31
Totaal Gilze en Rijen 2022
739
53
17
30
Totaal Gilze en Rijen 2020
605
60
17
23
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
55
Tabel 19 Stelling 9e: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n In mijn buurt is genoeg groen
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
310
76
12
12
Rijen
337
75
11
14
Overige kernen
83
89
10
1
Totaal Gilze en Rijen 2024
730
76
12
13
Totaal Gilze en Rijen 2022
745
75
12
13
Totaal Gilze en Rijen 2020
599
82
9
9
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
75
Tabel 20 Stelling 9f: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n In mijn buurt zijn genoeg
parkeerplaatsen voor auto’s
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
305
57
13
30
Rijen
338
43
18
39
Overige kernen
78
54
18
28
Totaal Gilze en Rijen 2024
721
48
17
36
Totaal Gilze en Rijen 2022
734
53
14
33
Totaal Gilze en Rijen 2020
594
55
12
33
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
52
Tabel 21 Stelling 14a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n De gemeente werkt samen met de
buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen
Geen referentiegegevens beschikbaar
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
207
32
36
31
Rijen
233
26
35
39
Overige kernen
54
27
39
34
Totaal Gilze en Rijen 2024
494
28
35
37
Totaal Gilze en Rijen 2022
496
25
31
44
Totaal Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
25
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
16
Tabel 22 Stelling 14b: Resultaten Woon-leefklimaat (%) n (helemaal) De gemeente geeft de buurt de eens ruimte om hun ideeën en
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
plannen uit te voeren Gilze
197
32
42
26
Rijen
212
37
34
30
Overige kernen
53
36
41
23
Totaal Gilze en Rijen 2024
462
35
36
29
Totaal Gilze en Rijen 2022
463
30
35
35
Totaal Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
25
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 23 Stelling 14c: Resultaten Woon-leefklimaat (%)
De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
195
27
46
27
Rijen
201
28
38
33
Overige kernen
50
17
39
44
Totaal Gilze en Rijen 2024
446
28
41
32
Totaal Gilze en Rijen 2022
439
24
36
39
Totaal Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
19
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tevredenheid voorzieningen Tabel 24 Stelling 10a: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%)
Winkels voor dagelijkse boodschappen
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
310
83
11
6
Rijen
338
93
4
2
Overige kernen
76
22
33
45
Totaal Gilze en Rijen 2024
724
88
7
5
Totaal Gilze en Rijen 2022
737
89
7
4
Totaal Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
79
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
17
Tabel 25 Stelling 10b: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%)
(Gezondheids-) zorgvoorzieningen
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
306
91
7
2
Rijen
332
84
12
3
Overige kernen
74
27
28
45
Totaal Gilze en Rijen 2024
712
85
11
4
Totaal Gilze en Rijen 2022
726
88
8
4
Totaal Gilze en Rijen 2020
579
89
9
2
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
79
Tabel 26 Stelling 10c: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) (zeer) Welzijnsvoorzieningen n tevreden
Geen referentiegegevens beschikbaar
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden 8
Gilze
221
64
28
Rijen
227
49
43
8
Overige kernen
70
45
34
21
Totaal Gilze en Rijen 2024
518
54
38
8
Totaal Gilze en Rijen 2022
532
64
28
7
Totaal Gilze en Rijen 2020
441
64
29
7
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
56
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 27 Stelling 10d: Resultaten Woon-leefklimaat ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%)
Ontmoetingsplekken
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
248
59
25
16
Rijen
247
44
34
22
Overige kernen
78
75
18
8
Totaal Gilze en Rijen 2024
573
50
30
19
Totaal Gilze en Rijen 2022
582
56
29
15
Totaal Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
51
Tabel 28 Stelling 10e: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) (zeer) Speelvoorzieningen n tevreden
Geen referentiegegevens beschikbaar
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
250
66
23
12
Rijen
247
65
17
18
Overige kernen
64
55
20
25
Totaal Gilze en Rijen 2024
561
65
19
16
Totaal Gilze en Rijen 2022
580
65
24
11
Totaal Gilze en Rijen 2020
439
74
18
8
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
64
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
18
Tabel 29 Stelling 10f: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) n (zeer) Sportvoorzieningen tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
282
72
16
12
Rijen
304
73
21
7
Overige kernen
74
61
12
27
Totaal Gilze en Rijen 2024
660
72
19
9
Totaal Gilze en Rijen 2022
645
74
17
8
Totaal Gilze en Rijen 2020
525
83
15
3
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
72
Tabel 30 Stelling 10g: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) (zeer) Culturele voorzieningen n tevreden
Geen referentiegegevens beschikbaar
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
291
74
21
5
Rijen
307
74
21
5
Overige kernen
70
31
34
34
Totaal Gilze en Rijen 2024
668
73
21
6
Totaal Gilze en Rijen 2022
646
74
19
7
Totaal Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
54
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 31 Stelling 10h: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%)
Openbaar vervoer
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
251
15
20
64
Rijen
303
75
13
11
Overige kernen
69
13
29
58
Totaal Gilze en Rijen 2024
623
56
16
28
Totaal Gilze en Rijen 2022
609
53
21
26
Totaal Gilze en Rijen 2020
516
61
17
22
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
55
Geen referentiegegevens beschikbaar
Significante verschillen met 2022 Positief: • De gemeente werkt samen met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen; in 2024 is 37% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 44%. • De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen; in 2024 is 32% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 39%. Negatief: • Ik voel me thuis in deze buurt; in 2024 is 85% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 90%. Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
19
• Het groen in mijn buurt is goed onderhouden; in 2024 is 39% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 46%. • In mijn buurt zijn genoeg parkeerplaatsen voor auto’s; in 2024 is 48% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 53%. • Inwoners zijn minder vaak tevreden over de welzijnsvoorzieningen (54% in 2024 tegenover 64% in 2022) en een grotere groep is vaker ontevreden over ontmoetingsplekken (19% in 2024, tegenover 15% in 2022) en speelvoorzieningen (16% in 2024 tegenover 11% in 2022), in vergelijking met 2022. Significante verschillen tussen kernen • Inwoners uit de kern Rijen geven minder vaak aan dat buurtbewoners te vertrouwen zijn (71%) en hun buurt netjes en schoon is (48%). Ook zijn zij het minder vaak (helemaal) eens en vaker (helemaal) oneens met de stelling: Er zijn genoeg parkeerplaatsen in mijn buurt (43% en 39%). • Inwoners in de kern Gilze vinden de buurt vaker netjes en schoon (60%). Ook zijn zij het vaker (helemaal) eens en minder vaak (helemaal) oneens met de stelling: Er zijn genoeg parkeerplaatsen in mijn buurt (57% en 30%). • De inwoners in de twee kernen beoordelen de voorzieningen anders. Zo zijn inwoners uit Gilze vaker (zeer) tevreden over de gezondheidsvoorzieningen (91%), ontmoetingsplekken (59%) en welzijnsvoorzieningen (64%).
Ze zijn minder vaak (zeer) tevreden over winkels voor dagelijkse boodschappen (83%) en het openbaar vervoer (15%). • Inwoners uit de kern Rijen zijn juist vaker (zeer) tevreden en/of minder vaak (zeer) ontevreden over winkels voor dagelijkse boodschappen (93% (zeer) tevreden en 2% (zeer) ontevreden), sportvoorzieningen (7% (zeer) ontevreden) en het openbaar vervoer (75%). Ze zijn minder vaak (zeer) tevreden over ontmoetingsplekken (44%) en welzijnsvoorzieningen (49%).
3.3
Wonen in de buurt Tabel 32 Vraag 1: Hoe prettig vindt u het om in uw buurt te wonen? n
rapportcijfer (1-10)
Gilze
315
7,9
Rijen
340
7,8
Overige kernen
84
8,3
Totaal Gilze en Rijen 2024
739
7,8
Totaal Gilze en Rijen 2022
761
7,8
Totaal Gilze en Rijen 2020
608
7,9
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
8,0
20
Tabel 33 Vraag 4: Voelt u zich betrokken bij de mensen die in uw buurt wonen? (%) n
ja, bij (bijna) iedereen
ja, bij de meeste wel
sommigen wel, sommigen niet
Gilze
313
9
35
Rijen
331
5
32
Overige kernen
80
15
Totaal Gilze en Rijen 2024
724
Totaal Gilze en Rijen 2022 Totaal Gilze en Rijen 2020
nee, bij de meeste mensen niet
nee, bij (bijna) niemand
46
6
4
47
11
6
38
40
6
1
6
33
46
9
5
742
9
30
49
8
4
604
7
37
45
9
3
10
33
45
8
4
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Resultaten Wonen in de buurt Respondenten beoordelen hun woongenot met een ruime voldoende, een 7,8. Eén op de vier respondenten voelt zich betrokken bij de (meeste) mensen die in de buurt wonen (39%). Significante verschillen met 2022 Geen significante verschillen ten opzichte van 2022. Significante verschillen tussen kernen In Rijen voelen minder mensen zich bij (bijna) iedereen betrokken in de buurt (5%), een grotere groep zich bij de meeste mensen niet betrokken (11%). Dat laatste ervaart juist een kleinere groep in Gilze (6%).
3.4
Inzet voor de buurt Tabel 34 Vraag 15: Hoe vaak heeft u zich in de afgelopen 12 maanden ingezet voor uw buurt? (%)* n
vaak
af en toe
(bijna) nooit
Gilze
302
15
45
40
Rijen
333
8
41
50
Overige kernen
81
13
48
39
Totaal Gilze en Rijen 2024
716
11
43
47
Totaal Gilze en Rijen 2022
737
9
39
52
Totaal Gilze en Rijen 2020
602
9
48
43
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
10
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
21
Tabel 35 Vraag 16: Zou u zich actief willen (blijven) inzetten voor uw buurt? (%) n
ja, zeker
ja, misschien
nee
Gilze
244
26
54
20
Rijen
275
21
53
26
Overige kernen
66
30
45
25
Totaal Gilze en Rijen 2024
585
23
53
24
Totaal Gilze en Rijen 2022
592
20
53
27
Totaal Gilze en Rijen 2020
498
20
65
15
22
54
24
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Resultaten Inzet voor de buurt 11% van de respondenten heeft zich in de afgelopen 12 maanden vaak ingezet voor de leefbaarheid in de buurt, 43% van respondenten af en toe. Een kwart van de respondenten wil zich zeker hiervoor (blijven) inzetten, meer dan de helft wil dit misschien doen. Kortom, er is veel potentieel onder de respondenten om zich in te zetten voor de buurt. Significante verschillen met 2022 In 2024 is er een kleinere groep inwoners die zich nooit inzet voor de buurt (47% tegenover 52%). Significante verschillen tussen kernen Meer mensen zetten zich vaak in voor de buurt in Gilze ( 15%), terwijl dit in Rijen juist een kleinere groep is (8%). Ook is de groep inwoners die zich nooit inzet voor de buurt groter in Rijen (50%) en kleiner in Gilze (40%).
3.5
Veiligheid in de buurt Tabel 36 Vraag 5a: Voelt u zich veilig in uw huis?* (%) n
ja, (bijna) altijd
ja, meestal wel
soms wel, soms niet
nee, meestal niet
nee, (bjina) nooit
Gilze
315
62
32
5
0
0
Rijen
340
61
36
3
0
0
Overige kernen
84
54
42
4
0
0
Totaal Gilze en Rijen 2024
737
61
35
3
0
0
Totaal Gilze en Rijen 2022
752
63
32
4
1
1
Totaal Gilze en Rijen 2020
610
59
36
5
0
0
*maatwerkvraag gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
22
Tabel 37 Vraag 5b: Voelt u zich veilig in uw buurt? (%) n
ja, (bijna) altijd
ja, meestal wel
soms wel, soms niet
nee, meestal niet
nee, (bjina) nooit
Gilze
314
41
46
11
1
1
Rijen
339
38
48
12
2
1
Overige kernen
84
35
61
2
1
0
Totaal Gilze en Rijen 2024
739
39
48
11
2
1
Totaal Gilze en Rijen 2022
752
37
47
14
2
1
Totaal Gilze en Rijen 2020
608
29
55
14
2
0
46
43
9
1
0
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Tabel 38 Vraag 6: Hoeveel overlast heeft u van buurtbewoners? (%) n
heel veel
veel
niet veel, niet weinig
weinig
(bijna) geen
Gilze
311
4
10
15
27
43
Rijen
337
3
11
21
34
32
Overige kernen
84
0
5
7
29
58
Totaal Gilze en Rijen 2024
732
3
11
19
31
37
Totaal Gilze en Rijen 2022
751
3
10
20
31
36
Totaal Gilze en Rijen 2020
606
2
7
18
29
44
2
8
20
28
41
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Tabel 39 Vraag 7: Maakt u zich wel eens zorgen om een persoon of gezin in de buurt? ( %) n
nooit
soms
vaak
Gilze
292
58
37
5
Rijen
308
61
36
3
Overige kernen
77
60
37
3
Totaal Gilze en Rijen 2024
677
55
33
3
Totaal Gilze en Rijen 2022
682
60
36
4
Totaal Gilze en Rijen 2020
Niet uitgevraagd in 2020
*maatwerkvraag gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen. Tabel 40 Vraag 8: Hoe vaak heeft u te maken met onveilige verkeerssituaties in uw buurt? (%) n
heel vaak
vaak
soms
(bijna) nooit
Gilze
313
8
16
35
40
Rijen
338
12
22
31
34
Overige kernen
84
11
13
41
35
Totaal Gilze en Rijen 2024
735
11
20
33
36
Totaal Gilze en Rijen 2022
747
11
18
33
39
Totaal Gilze en Rijen 2020 Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022 9
18
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
35
38
23
Tabel 41 Vraag 11: Is uw buurt de afgelopen jaren vooruit gegaan, achteruit gegaan of gelijk gebleven? (%) n
duidelijk vooruit gegaan
een beetje vooruit gegaan
niet vooruit of achteruit gegaan
een beetje achteruit gegaan
duidelijk achteruit gegaan
Gilze
298
7
18
44
21
9
Rijen
321
4
13
55
17
11
Overige kernen
77
0
10
65
17
9
Totaal Gilze en Rijen 2024
696
5
14
52
18
10
Totaal Gilze en Rijen 2022
696
5
12
56
15
12
Totaal Gilze en Rijen 2020
573
3
12
61
17
8
4
14
56
17
9
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Resultaten Veiligheid in de buurt Met de veiligheid in de buurt is het goed gesteld, 96% van de respondenten voelt zich meestal of altijd veilig in hun huis en 87% van de respondenten voelt zich meestal of altijd veilig in de buurt. 14% voelt zich wel eens onveilig in de buurt. Twee derde van de respondenten ervaart weinig tot geen last van buurtbewoners. 14% van de respondenten geeft aan (heel) veel overlast te hebben van buurtbewoners. Ruim één derde van de respondenten maakt zich wel eens zorgen om een persoon of gezin in de buurt (36%). Als het gaat om verkeersveiligheid zien we dat 31% van de inwoners (heel) vaak onveilige verkeerssituaties meemaakt en ruim een derde (33%) maakt soms onveilige verkeerssituaties mee. Ruim een kwart van de respondenten vindt dat de buurt in de afgelopen jaren er een beetje tot veel op achteruit gegaan is (28%), 19% vindt juist dat de buurt vooruitgegaan is. De meeste mensen (52%) geven aan dat er noch van vooruitgang noch van achteruitgang sprake was. Significante verschillen met 2022 Geen significante verschillen ten opzichte van 2022. Significante verschillen tussen kernen • Inwoners uit de kern Rijen geven minder vaak aan (bijna) geen last te hebben van buurtbewoners (32%), in Gilze geven inwoners dit vaker aan (43%). Ook heeft een grotere groep inwoners in Rijen vaak te maken met onveilige verkeerssituaties (22%).
• In Gilze zijn er meer inwoners die vinden dat hun buurt duidelijk (7%) of een beetje (18%) vooruit is gegaan.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
24
4
Relatie inwoner-gemeente Onder dit thema vallen vragen en stellingen over de relatie tussen inwoners en de gemeente. Er komen vragen aan bod over het bestuur van de gemeente, de communicatie door de gemeente en de manier waarop inwoners betrokken worden bij gemeentelijk beleid.
4.1
Stellingen over relatie inwoner-gemeente - 2024 Tabel 42 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Relatie inwoner - gemeente (%)* n (helemaal) eens < 50% van de inwoners * Vraag 16
Hoeveel vertrouwen heeft u in de manier waarop uw gemeente wordt bestuurd?
625
(heel)
niet veel /
veel
niet weinig
weinig of (bijna) geen
28
52
20
Tabel 43 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Relatie inwoner -gemeente (%)*
(helemaal) eens < 50 van de inwoners
n
(helemaal) eens
niet eens / niet oneens
(helemaal) oneens
De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
535
41
38
22
De gemeente luistert naar inwoners
543
28
43
30
De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
543
28
39
33
De gemeente doet wat ze zegt
542
24
47
29
De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
472
22
47
32
* Vraag 17 en vraag 18
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
25
Stellingen over relatie inwoner-gemeente – opvallende punten
Opvallend is dat een grote groep inwoners [niet eens/niet oneens] antwoordt, dit zou kunnen betekenen dat veel inwoners geen duidelijke mening over dit thema hebben of hier geen kennis van of zicht op hebben. Minder dan 50% van de inwoners: • Heeft veel vertrouwen in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd; • Vindt dat de gemeente inwoners laat meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen; • Vindt dat de gemeente luistert naar inwoners; • Vindt dat de gemeente ervoor zorgt dat inwoners zich aan de regels houden; • Vindt dat de gemeente doet wat ze zegt; • Vindt dat de gemeente zich flexibel opstelt als dat nodig is.
Vergelijking met referentiegemeenten - 2024 Figuur 4 Resultaten van stellingen Relatie inwoner-gemeente (%) - vergeleken met andere gemeenten
41
De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
36
28
Vertrouwen in manier waarop gemeente wordt bestuurd (% (heel) veel vertrouwen)
29
28
De gemeente luistert naar inwoners
26
28
De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
26
24
De gemeente doet wat ze zegt
De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
(helemaal) eens gemeente Gilz en Rijen
24
22 21
(helemaal) eens gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
26
4.2
Vergelijking met meting 2022 en kernen In deze paragraaf vergelijken we de resultaten van het thema relatie inwoner-gemeente met de resultaten van het onderzoek in 2022. Aan het einde van de paragraaf vatten we de verschillen kort in tekst samen. Tabel 44 Vraag 17: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) Hoeveel vertrouwen heeft u in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd?
n
(heel) veel
niet veel/ niet weinig
weinig of (binja) geen
Gilze
264
26
49
25
Rijen
287
29
53
18
Overige kernen
74
31
51
18
Totaal Gilze en Rijen 2024
625
28
52
20
Totaal Gilze en Rijen 2022
637
21
51
28
Totaal Gilze en Rijen 2020
531
26
49
25
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
29
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 45 Vraag 18a: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente doet wat ze zegt
n
(helemaal)
niet eens/
eens
niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
229
21
45
34
Rijen
247
26
48
26
Overige kernen
66
24
45
31
Totaal Gilze en Rijen 2024
542
24
47
29
Totaal Gilze en Rijen 2022
545
19
43
38
Totaal Gilze en Rijen 2020
492
22
50
28
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
24
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 46 Vraag 18b: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
228
29
42
29
Rijen
259
27
38
36
Overige kernen
56
41
40
19
Totaal Gilze en Rijen 2024
543
28
39
33
Totaal Gilze en Rijen 2022
558
20
38
41
Totaal Gilze en Rijen 2020
498
24
43
33
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
26
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
27
Tabel 47 Vraag 18c: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
n
(helemaal)
niet eens/
eens
niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
209
17
48
35
Rijen
212
24
46
29
Overige kernen
51
12
38
50
Totaal Gilze en Rijen 2024
472
22
47
32
Totaal Gilze en Rijen 2022
478
16
46
38
Totaal Gilze en Rijen 2020
444
24
49
27
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
21
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 48 Vraag 19a: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente luistert naar inwoners
n
(helemaal)
niet eens/
eens
niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
227
25
42
33
Rijen
251
29
43
28
Overige kernen
65
30
34
36
Totaal Gilze en Rijen 2024
543
28
43
30
Totaal Gilze en Rijen 2022
556
24
41
34
Totaal Gilze en Rijen 2020
510
24
43
33
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
26
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 49 Vraag 19b: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
216
42
35
23
Rijen
255
39
39
21
Overige kernen
64
53
24
22
Totaal Gilze en Rijen 2024
535
41
38
22
Totaal Gilze en Rijen 2022
553
35
39
26
Totaal Gilze en Rijen 2020
514
30
38
32
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
36
Geen referentiegegevens beschikbaar
Significante verschillen met 2022 Positief: • In 2024 heeft 28% (heel) veel vertrouwen in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd, in 2022 was dat 21%. In 2024 heeft 20% weinig of (bijna) geen vertrouwen in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd, in 2022 was dat 28%. • De gemeente doet wat ze zegt; in 2024 is 24% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 19%. In 2024 is 29% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 38%. • De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden; in 2024 is 28% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 20%. In 2024 was 33% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 41%.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
28
•
De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is; in 2024 is 22% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 16%.
Significante verschillen tussen kernen Er zijn geen significante verschillen tussen kernen.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
29
5
Gemeentelijke dienstverlening Onder dit thema vallen vragen en stellingen over de dienstverlening van de gemeente. Vragen gaan onder andere over de wijze waarop inwoners in de afgelopen 12 maanden contact hebben gehad met de gemeente, de dienstverlening via digitale faciliteiten en de communicatie en voorlichting van de gemeente.
5.1
Stellingen over gemeentelijke dienstverlening - 2024 In deze paragraaf laten we de resultaten zien van de verschillende stellingen over het thema Gemeentelijke dienstverlening. In paragraaf 5.2 beschrijven we de uitkomsten van de overige vragen die onder het thema Gemeentelijke dienstverlening vallen. Tabel 50 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Gemeentelijke dienstverlening (%)* n (helemaal) eens 75% of meer van de inwoners
(helemaal) eens 50 – 75% van de inwoners
(helemaal) eens
niet eens / niet oneens
(helemaal) oneens
Ik vond het makkelijk om mijn vraag te stellen of mijn aanvraag te regelen
439
76
12
12
De medewerker heeft mijn vraag zo goed mogelijk beantwoord
395
76
12
12
De gemeente gebruikt duidelijke taal
634
74
21
5
Ik kreeg uiteindelijk wat ik wilde
427
73
9
18
Ik kan de informatie die ik nodig heb van de gemeente makkelijk vinden
626
72
19
10
De duur van de afhandeling was redelijk
434
72
10
18
De informatie die ik kreeg of zelf vond, klopte en was volledig
435
71
14
15
De medewerker was deskundig
382
70
17
13
De medewerker toonde zich verantwoordelijk om echt tot een oplossing te komen
386
70
15
15
De medewerker kon zich goed inleven
361
70
15
15
De medewerker bood de ruimte om mee te denken
342
63
17
20
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de afhandeling
423
63
15
22
(helemaal) eens De medewerker verraste mij <50% van de positief met de service die hij/zij 355 48 28 24 inwoners bood * Vraag 25, vraag 26, vraag 27, vraag 28 en alleen respondenten die de afgelopen 12 maanden contact hebben gehad met de gemeente Gilze en Rijen.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
30
Stellingen over gemeentelijke dienstverlening – opvallende punten
75% of meer van de inwoners: • •
Vindt het makkelijk om zijn of haar vraag te stellen of om zijn of haar aanvraag te regelen; Vindt dat de medewerker hun vraag zo goed mogelijk beantwoord heeft.
50% tot 75% van de inwoners: • • • • • • • • •
Vindt dat de gemeente duidelijke taal gebruikt; Kregen uiteindelijk wat zij wilden; Kon de informatie die zij nodig hadden van de gemeente makkelijk vinden; Vindt de duur van de afhandeling redelijk; Vindt de informatie die zij kregen of zelf vonden klopte en volledig was; Vindt dat de medewerker deskundig was; Vindt dat de medewerker zich verantwoordelijk toonde om echt tot een oplossing te komen; Vindt dat de medewerker zich goed kon inleven; Vindt dat de medewerker de ruimte bood om mee te denken; Vindt dat zij goed op de hoogte werden gehouden van de afhandeling.
Minder dan 50% van de inwoners: • Vindt dat de medewerker hem of haar positief verraste met de geboden service.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
31
Vergelijking met referentiegemeenten - 2024 Figuur 5 Resultaten van stellingen Gemeentelijke dienstverlening (%) - vergeleken met andere gemeenten
De medewerker heeft mijn vraag zo goed mogelijk beantwoord Ik vond het makkelijk om mijn vraag te stellen of mijn aanvraag te regelen
71
De gemeente gebruikt duidelijke taal
72
63
De duur van de afhandeling was redelijk
72
64
De informatie die ik kreeg of zelf vond, klopte en was volledig
65
De medewerker was deskundig
63
De medewerker toonde zich verantwoordelijk om echt tot een oplossing te komen
63
De medewerker kon zich goed inleven
55
De medewerker bood de ruimte om mee te denken
52 42
71 70 70
70
58
Ik werd goed op de hoogte gehouden van de afhandeling
(helemaal) eens gemeente Gilze en Rijen
73
65
Ik kan de informatie die ik nodig heb van de gemeente makkelijk vinden
76
74
63
Ik kreeg uiteindelijk wat ik wilde
De medewerker verraste mij aangenaam met de service die hij/zij verleende
76
68
63 63
48
(helemaal) eens gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
32
5.2
Vergelijking met meting 2022 In deze paragraaf vergelijken we de resultaten van het thema gemeentelijke dienstverlening met de resultaten van het onderzoek in 2022. Aan het einde van de paragraaf vatten we de verschillen kort in tekst samen. Alleen respondenten die de afgelopen 12 maanden contact hebben gehad met de gemeente hebben deze stellingen beantwoord. Tabel 51 Vraag 26: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) Ik vond het makkelijk om mijn vraag te stellen of mijn aanvraag te regelen
n
(helemaal) eens
niet oneens
Gilze
(helemaal) oneens
188
71
18
11
Rijen
206
78
10
12
Overige kernen
45
64
13
23
Totaal Gilze en Rijen 2024
439
76
12
12
Totaal Gilze en Rijen 2022
436
74
13
13
Totaal Gilze en Rijen 2020
356
78
15
7
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
71
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 52 Vraag 27a: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De informatie die ik kreeg of zelf vond, klopte en was volledig
n
(helemaal) eens
niet oneens
Gilze
(helemaal) oneens
187
66
14
20
Rijen
204
74
13
13
Overige kernen
44
72
14
14
Totaal Gilze en Rijen 2024
435
71
14
15
Totaal Gilze en Rijen 2022
425
63
17
20
Totaal Gilze en Rijen 2020
353
71
15
14
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
65
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 53 Vraag 27b: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De duur van de afhandeling was redelijk
n
(helemaal) eens
niet oneens
niet eens/
(helemaal) oneens
Gilze
186
68
11
21
Rijen
205
73
10
17
Overige kernen
43
68
10
22
Totaal Gilze en Rijen 2024
434
72
10
18
Totaal Gilze en Rijen 2022
428
64
13
22
Totaal Gilze en Rijen 2020
351
69
13
19
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
64
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
33
Tabel 54 Vraag 27c: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) Ik werd goed op de hoogte gehouden van de afhandeling
n
(helemaal) eens
niet oneens
Gilze
(helemaal) oneens
179
63
12
25
Rijen
201
63
17
20
Overige kernen
43
44
15
41
Totaal Gilze en Rijen 2024
423
63
15
22
Totaal Gilze en Rijen 2022
415
52
19
29
Totaal Gilze en Rijen 2020
336
65
12
22
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
55
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 55 Vraag 27d: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) Ik kreeg uiteindelijk wat ik wilde
n
(helemaal) eens
niet oneens
niet eens/
(helemaal) oneens
Gilze
182
70
11
19
Rijen
201
75
8
17
Overige kernen
44
69
7
23
Totaal Gilze en Rijen 2024
427
73
9
18
Totaal Gilze en Rijen 2022
418
61
11
28
Totaal Gilze en Rijen 2020
340
69
12
19
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
65
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 56 Vraag 28a: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker toonde zich verantwoordelijk om echt tot een oplossing te komen
n
(helemaal) eens
niet oneens
Gilze
(helemaal) oneens
166
63
20
17
Rijen
180
74
13
14
Overige kernen
40
53
21
26
Totaal Gilze en Rijen 2024
386
70
15
15
Totaal Gilze en Rijen 2022
375
61
16
24
Totaal Gilze en Rijen 2020
321
70
18
13
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
63
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 57 Vraag 28b: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker heeft mijn vraag
n
(helemaal) eens
niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
168
67
16
16
Rijen
185
80
11
9
Overige kernen
42
70
10
20
Totaal Gilze en Rijen 2024
395
76
12
12
Totaal Gilze en Rijen 2022
390
66
14
20
Totaal Gilze en Rijen 2020
315
73
14
12
zo goed mogelijk beantwoord
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
68
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
34
Tabel 58 Vraag 28c: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker was deskundig
n
(helemaal) eens
niet oneens
niet eens/
(helemaal) oneens
Gilze
162
62
22
16
Rijen
179
75
14
11
Overige kernen
41
57
30
13
Totaal Gilze en Rijen 2024
382
70
17
13
Totaal Gilze en Rijen 2022
370
61
21
18
Totaal Gilze en Rijen 2020
319
70
17
13
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
63
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 59 Vraag 28d: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker kon zich goed inleven
n
(helemaal) eens
niet oneens
niet eens/
(helemaal) oneens
Gilze
153
65
19
16
Rijen
168
73
12
15
Overige kernen
40
40
40
20
Totaal Gilze en Rijen 2024
361
70
15
15
Totaal Gilze en Rijen 2022
362
54
22
24
Totaal Gilze en Rijen 2020
297
64
20
16
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
58
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 60 Vraag 28e: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker bood de ruimte om mee te denken
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
143
57
22
21
Rijen
159
68
13
19
Overige kernen
40
45
27
28
Totaal Gilze en Rijen 2024
342
63
17
20
Totaal Gilze en Rijen 2022
352
48
26
26
Totaal Gilze en Rijen 2020
282
57
23
20
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
52
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 61 Vraag 29a: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) Ik kan de informatie die ik nodig heb van de gemeente makkelijk vinden
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
261
75
19
6
Rijen
299
70
18
12
Overige kernen
66
70
22
9
Totaal Gilze en Rijen 2024
626
72
19
10
Totaal Gilze en Rijen 2022
668
68
20
12
Totaal Gilze en Rijen 2020
542
76
16
7
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
63
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
35
Tabel 62 Vraag 29b: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De medewerker verraste mij aangenaam met de service die hij/zij verleende
n
(helemaal) eens
niet oneens
Gilze
(helemaal) oneens
155
44
33
23
Rijen
163
51
26
24
Overige kernen
37
36
28
36
Totaal Gilze en Rijen 2024
355
48
28
24
Totaal Gilze en Rijen 2022
356
38
33
29
Totaal Gilze en Rijen 2020
293
39
40
22
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
42
niet eens/
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 63 Vraag 29b: Resultaten gemeentelijke dienstverlening (%) De gemeente gebruikt duidelijke taal
n
(helemaal) eens
niet oneens
niet eens/
(helemaal) oneens
Gilze
265
79
17
3
Rijen
301
72
22
6
Overige kernen
68
66
25
9
Totaal Gilze en Rijen 2024
634
74
21
5
Totaal Gilze en Rijen 2022
655
69
21
10
Totaal Gilze en Rijen 2020
543
65
27
8
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
63
Geen referentiegegevens beschikbaar
Significante verschillen met 2022 Positief: • De informatie die ik kreeg of zelf vond, klopte en was volledig; in 2024 is 71% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 63%. • De duur van de afhandeling was redelijk; in 2024 is 72% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 64%. • Ik werd goed op de hoogte gehouden van de afhandeling in 2024 is 63% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 52%. In 2024 is 22% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 29%. • Ik kreeg uiteindelijk wat ik wilde; in 2024 is 73% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 61%. In 2024 is 18% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 28%. • De medewerker toonde zich verantwoordelijk om echt tot een oplossing te komen; in 2024 is 70% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 61%. In 2024 is 15% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 24%. • De medewerker heeft mijn vraag zo goed mogelijk beantwoord; in 2024 is 76% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 66%. In 2024 is 12% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 20%. • De medewerker was deskundig; in 2024 is 70% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 61%. In 2024 is 13% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 18%.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
36
•
• • •
De medewerker kon zich goed inleven; in 2024 is 70% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 54%. In 2024 is 15% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 24%. De medewerker bood de ruimte om mee te denken; in 2024 is 63% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 48%. De gemeente gebruikt duidelijke taal; in 2024 is 5% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2022 was dat 10%. De medewerker verraste mij aangenaam met de service die hij/zij verleende; in 2024 is 48% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2022 was dat 38%.
Significante verschillen tussen kernen Inwoners uit de kern Rijen over het algemeen vaker tevreden over de gemeente dienstverlening. Ze zijn het vaker (helemaal) eens en/of minder vaak (helemaal) oneens met de volgende stellingen: • De medewerker toonde zich verantwoordelijk om echt tot een oplossing te komen (74% (helemaal) eens); • De medewerker heeft mijn vraag zo goed mogelijk beantwoord (80% (helemaal) eens, 9% (helemaal) oneens); • De medewerker was deskundig (75% (helemaal) eens); • De medewerker kon zich goed inleven (73% (helemaal) eens); • De medewerker bood de ruimte om mee te denken (68% (helemaal) eens). Inwoners uit de kern Rijen zijn het vaker (helemaal) oneens met de stelling Ik kan de informatie die ik nodig heb van de gemeente makkelijk vinden (12%). In Gilze vond juist een kleinere groep inwoners het moeilijk om informatie van de gemeente te vinden (6%). Inwoners uit de kern Gilze zijn het over twee stellingen ten aanzien van de gemeentelijke dienstverlening minder vaak (helemaal) eens: • De medewerker heeft mijn vraag zo goed mogelijk beantwoord (67%); • De medewerker was deskundig (62%).
5.3
Contact met de gemeente Tabel 64 Vraag 24: Heeft u de afgelopen 12 maanden contact gehad met uw gemeente? (%) n
ja
nee
Gilze
284
70
30
Rijen
320
68
32
Overige kernen
75
65
35
Totaal Gilze en Rijen 2024
679
68
32
Totaal Gilze en Rijen 2022
716
64
36
Totaal Gilze en Rijen 2020
575
63
37
57
43
Gemeenten 25.000-50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2024 gemeente Gilze en Rijen
37
Tabel 65 Vraag 40: Heeft u de afgelopen 12 maanden contact gehad met iemand van het dorpsteam?* (%) n
ja
nee
Gilze
262
4
96
Rijen
297
6
94
Overige kernen
70
11
89
Totaal Gilze en Rijen 2024
629
6
94
Totaal Gilze en Rijen 2022
659
7
93
Totaal Gilze en Rijen 2020
Niet uitgevraagd in 2020
*maatwerkvraag gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen. Tabel 66 Vraag 25: Op welke manier had u (meestal) contact met uw gemeente?* (%) 2024
2022
n
450
446
Website of app van de gemeente
64
66
(Publieks)balie
40
3
33
36
Telefoon
28
35
Overig persoonlijk contact
9
19
Post
9
14
Sociale media of berichten app
6
10
Huisbezoek
5
5
2020
Gemeenten 25.00050.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022
Wijkteam
3 3 * Alleen respondenten die de afgelopen 12 maanden contact hebben gehad met de gemeente. Tabel 67 Vraag 25: Op welke manier had u (meestal) contact met uw gemeente?* (%) – verschillen kernen. Totaal Gilze en Rijen 2024
Gilze
Rijen
Overige kernen
n
450
194
211
45
Website of app van de gemeente
64
67
62
61
(Publieks)balie
40
46
37
35
33
27
36
25
Telefoon
28
31
27
27
Overig persoonlijk contact
9
9
9
5
Post
9
15
7
12
Sociale media of berichten app
6
4
7
1
Huisbezoek
5
3
5
0
Wijkteam
3
2
4
0
* Alleen respondenten die de afgelopen 12 maanden contact hebben gehad met de gemeente.
Resultaten Contact met de gemeente Twee derde (68%) van de respondenten heeft in de afgelopen maanden contact gehad met de gemeente. Dit contact voorliep voornamelijk via de website of app (64%), de publieksbalie (40%), e-mail (33%) of telefonisch (28%). Van de respondenten heeft 6% contact gehad met het dorpsteam.