ap 7 tekening 2 Keijenbijters
Tekst van het document
4B
2B
Legenda bestaand
2A
Nieuwe situatie
26
10
12
14
16
18
20
22
6
8
15.99 4
24
Schaal: 1:200
bestaande topografie (BGT)
te handhaven inspectieput
perceelsgrens (BRK)
bestaande HWA-leiding
2
2 16.08
5
300
13.7
BR
bladscheiding
13.7
13.82
2
1
30*30
GRIJS
betontegels weergegeven met formaat, verband en kleur
2
BR
ROOD
KF
straatbakstenen weergegeven met formaat, verband en kleur
1
WATER
6
Wildschut
ROOD
Ø
ON
BET WATER
KF
werkgrens
Wildschut
▼ 16.23
dorpelhoogte
kantopsluiting
16.12
bestaande hoogte
Wildschut
OB10
15.83
15.85
15.78 15.78
15.86 15.85
15.81
15.89
«150»
WATER
materiaalgrens
«800»
vlaggenmast
OB10
OB10 15.92
15.87 15.76
15.84
OB10
15
P
19
DP2 15.99
15.94
15.89
3
5
7
9
11
P
16.14
OB10 15.9715.97
15.87 15.87
8
1
16.09
15.86
15.91
15.86
P
P
13.78
15.83
Fazantendrift
2.50
Wildschut
15.75
«100»
16.04
haag
P
P
16.04
P
cai elec
te handhaven terreinkast CAI en electriciteit
DP2' 15.99
15.89
16.03
P
te handhaven container
P
Legenda nieuw
P
P
16.14
P
15.87
«800»
15.97
P
P
0
15.92
15.87
P
R1 .0
1.42
3.10 15.92
15.87 P
15.87
0.50
0.48
15.97
aanbrengen opsluitband 60x200mm
OB
P
«800»
OB10
aanbrengen rasterhekwerk
H
ophalen straatpot brandkraan/ waterafsluiter
OB
8
aanbrengen opsluitband 80x200mm
10
aanbrengen opsluitband 100x200mm
aanbrengen paal (kunststof/staal)
aanbrengen trottoirband 130/150x250mm
te verplaatsen kunststof paal
aanbrengen molgoot 5 strekken straatbakstenen keiformaat dik 80mm
aan te brengen prullenbak Bammens Capitole
BR
WATER
P
16.09
6
68
«800»
6.22
P
16.14
cai
bestaande boom ,weergegeven met kroondiameter, handhaven
70
OB10
16.04
16.04
16.14
4/8/10
«800»
OB10
16.14
15.79
schutting
R3
«100»
8
4.50
«800»
8
8
8
15.83
15.8815.88 Wildschut
OB10
19
16.04
OB10
OB10
15.8615.85
16.14
17
16.14
rasterhekwerk
15.87
.00
15.9515.91
Haviksnest R0 .50
P
21
8
15.78
OB10
16.04 P
23
.00 R2
15.78
«800»
16.10 16.14
Dassenbur cht
P
BR
8
uitgezonderd
16.08
uitgezonder d
16.04
8
15.81
8
.00
16.18 16.10
.00
R3
L08
8
R3
OB10
16.0016.04
16.14
mengsel Lelystad
8
8
mengsel Houten
13.78
15.89
.00 R3
«800» 16.14
8
R3. 00
OB10
15.94
OB10
8
cai
R3 .0 0
R
0 3.0
15.9415.87
16.0016.00
OB10
OB6
mengsel Houten
3.50
Wildschut
mengsel Lelystad
8 mengsel Lelystad
hekwerk
15.79
15.89
R3 .00
15.94 15.93
8
8
0.61
OB10
8
8 OB6
8
8
OB10
OB10
8
15.79
15.79
15.79
BETON Ø300
mengsel Houten
▼ 16.22
16.08
«800»
OB10
«400»
OB
16.18
5.14
OB10
15.87
3.47 0.50
15.99
15.89
15.97
2.87
/15
2.37
13 TB
0.50
15.94
15.89
16.01
P
15.93
15.87
P
OB10
OB10
P
.00 R1
17
66
P
16.08
P
16.08 16.06
16.03
16.08
15
«800»
8
«100»
BETON Ø300
16.05
OB10
16.09
OB10
18 16.10
15.99 15.93
«800»
15.98
15.93
49
47
uitgezonderd
aanbrengen verkeerspaal en verkeersbord incl. RVV-codering aanbrengen stootband 1000x200mm
aanbrengen betonstraatstenen keiformaat halfsteensverband dik 80mm kleur: grijs
aanbrengen inritelementen 1050x215x1000mm (links/midden/rechts)
aanbrengen betonstraatstenen keiformaat elleboogverband grove deklaag Bleijko kleur: zwart
verplaatsen lichtmast
aanbrengen betontegels afmeting: 300x300mm halfsteensverband kleur: grijs
16
NP
aanbrengen symbooltegel (niet parkeren/parkeren/vuilopstelplaats)
P
60
11
aanbrengen koperslaksplittegel 200x200 mm OB10
16.03 15.96
13
0.50 2.02
3.86
12
16.04
15.99
0.50 0.50 3.12 15.99
16.10
16.06 16.00
11
16.05
16.10 16.15
16.00
1.92
3.50
2.38 0.50
0.50
16.10 16.15
OB10
10 cai
OB10
16.00 16.05
58
56
OB10
41
13.91
OB10
OB10 ▼ 16.23
H
7
8
aanbrengen betonstraatstenen keiformaat blokverband dik 80mm
aanbrengen sierheesters/ bosplantsoen conform beplantingsplan inclusief aanbrengen molmest dikte: 50/100/150/400 mm aanbrengen molmest dikte: 50/100/150 mm
«150»
12
9
WATER
aanbrengen bloembollen conform beplantingsplan
aanbrengen gralux 0/20 mm
OB10
7
aanbrengen zweedsgraniet keien diverse afmetingen van 50x80 mm tot 100x200 mm 2.26
«800»
43 16.06 16.11
nieuwe hoogte in m t.o.v. NAP
45
2.42 1.35
16.04 15.99
15.87
met een grove structuur halfsteensverband kleur: zwart
16.15
14
OB10
9
15.99
OB10
0.50 3.09
2.32
BR
cai
aanbrengen VWA-inspectieput
aanbrengen bomengrond conform beplantingsplan dikte: 400/800 mm
aanbrengen hondenhokput
aanbrengen bomenzand conform beplantingsplan dikte: 500 mm
op hoogte stellen HWA/VWA-inspectieput
inzaaien grasmat
aanbrengen straatkolk
aanbrengen boom conform beplantingsplan inclusief 2 kniepalen met boomband en gietrand
aanbrengen riool vwa weergegeven met materiaal, diameter en BOB
aanbrengen solitair sierheesters conform beplantingsplan
aanbrengen prullenbak voor hondenzakjes
afschot tonrond
16.02
39
10
13.91
5
4
«800»
54
OB10
OB10
16.14 16.06
P
6
ON
«50»
BET
4 3
0.50
5.47
1.31 4
15.98 BR
OB10
35
0.50 6
16.12
OB10
16.0916.09
16.06
OB10
P P
OB10
NP
48
31
OB10
«800»
16.15 16.16
P
16.05 16.03
Situatie
2
2.00
16.10 16.10
29
schaal: n.v.t. 46
«800»
27
32
4.75
30
P
P
P
26 P
28
24
eld
15.95
44
P
15.92
25
22
«800»
15.97
15.92
P
P
OB10
0.50
3.06 0.50 1.26
2 OB10
34
16.24
ndrift
36
1
P
P
2.50
4.6 3
16.31
2.30
OB10
P
OB1 0
2
16.10 16.12
P
4
16.05 16.05
6.00
OB10
«800» «50»
50
4
16.09
«800»
rtu sv
«800»
NP
16.12
16.17 16.20
Hub e
1.19
33
16.1216.09
16.1216.12
16.22
2.00 BR
BETON
P
P
16.09 16.10
OB10
16.22
52
P
16.09
P
15.95
afschot op-een-oor
16.05
16.21
P
3.50 0.50
Fazante
TB15
1.73
2.27
16.06
16.09
16.20
15.85
P
0.50 1
16.20
15.90
«800»
0.50 3.17
16.08
16.13 16.15
15.85
00 Ø3 13.91
8
OB10
Dassenbur
cht
5.36
16.15
15.94
37
Ø300
1.45
1
L08
62
OB10
Haviksnest
14
16.04
OB10
OB10
«800»
13 15
18
64
15.97
17
16
aanbrengen straatbakstenen dikformaat keperverband op zijn kant gestraat kleur: roodbruin aanbrengen straatbakstenen dikformaat halfsteensverband op zijn kant gestraat kleur: roodbruin
15.99
«800»
3
«800» P
16.22
P
16.21 16.21
33
16.11
«800»
16.08 16.15 16.10 16.11
15.88
20
15.93
16.28
«100»
16
15.98
4.50
cai 14
8
2
P
Huber t
usvel d
0.50
10
T:
3
I: E:
gilzerijen.nl info@gilzerijen.nl
Reconstructie buurtschap de Keijenbijters te Gilze
R&L
«800»
CONSULTANTS
P
8 OB10
6
36 P
8 16.14
8
R&L Consultants
omschrijving
A: Distributiestraat 31 4283 JN Giessen T: 0183 - 30 71 73 I: www.rlconsultants.nl E: info@rlconsultants.nl
Bestekstekening Nieuwe situatie
16.12
P
8 23
8
cai
8
16.13
getekend
gecontroleerd
geautoriseerd
C.E. Damsteeg
J.K.M. Baert
F.J.M. Hazen
datum
formaat
versie
schaal
28-05-2021
A0
-
1:200
documentstatus
besteksnummer
CONCEPT
RL20AA1135
P
8
OB10
P
25
Raadhuisplein 01 5152 JX Rijen 140161
project
P
8
Omschrijving
38
P
r
0.50 2.00 1.54
3.50
Vrijgave
Gemeente Gilze en Rijen A:
«50»
Datum Getekend Gecon.
opdrachtgever
4.50 12
3
Symbool Wijziging
P P
2
40
15.88
P
18
31A
31
coördinaten in meter [m] in het actueel RD-stelsel, tenzij anders vermeld maten in meter [m], tenzij anders vermeld materiaalmaten in millimeter [mm], tenzij anders vermeld peilmaten in meter [m] t.o.v. NAP, tenzij anders vermeld kabels en leidingen indicatief weergegeven
15.97
16.15 16.15
cai 16.28
29
OB10
16.05 16.08
«800»
WATER
34
OB10
16.02 16.07 16.02
bladnr.
van
2
3
projectnummer
tekeningnummer
RL20AA1135
1135-BE-02
bestandsnaam : 20210528 1135-BE.dwg sheetnaam: 02.2
BR
OB10 16.10
2.50
P
«800»
16.21 16.21
42
16.05
«800»
P
0
16.10
OB10
OB1
OB10
P
16.20 16.20
16.15
P
P
16.23 16.23
«800»
33A
OB10
0
WATER
▼ 16.35
P
OB1
OB10
16.24