CConstaterende datGilze en Rijen
Koppel je AI →
Document · PDF

ap 7 tekening 2 Keijenbijters

Raadscommissie Ruimte 29 juni 2021, gemeente Gilze en RijenBij agendapunt: Raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet voor de herinrichting van een aantal straten in de wijk "Steenakkers" in Gilze1.527 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

4B

2B

Legenda bestaand

2A

Nieuwe situatie

26

10

12

14

16

18

20

22

6

8

15.99 4

24

Schaal: 1:200

bestaande topografie (BGT)

te handhaven inspectieput

perceelsgrens (BRK)

bestaande HWA-leiding

2

2 16.08

5

300

13.7

BR

bladscheiding

13.7

13.82

2

1

30*30

GRIJS

betontegels weergegeven met formaat, verband en kleur

2

BR

ROOD

KF

straatbakstenen weergegeven met formaat, verband en kleur

1

WATER

6

Wildschut

ROOD

Ø

ON

BET WATER

KF

werkgrens

Wildschut

▼ 16.23

dorpelhoogte

kantopsluiting

16.12

bestaande hoogte

Wildschut

OB10

15.83

15.85

15.78 15.78

15.86 15.85

15.81

15.89

«150»

WATER

materiaalgrens

«800»

vlaggenmast

OB10

OB10 15.92

15.87 15.76

15.84

OB10

15

P

19

DP2 15.99

15.94

15.89

3

5

7

9

11

P

16.14

OB10 15.9715.97

15.87 15.87

8

1

16.09

15.86

15.91

15.86

P

P

13.78

15.83

Fazantendrift

2.50

Wildschut

15.75

«100»

16.04

haag

P

P

16.04

P

cai elec

te handhaven terreinkast CAI en electriciteit

DP2' 15.99

15.89

16.03

P

te handhaven container

P

Legenda nieuw

P

P

16.14

P

15.87

«800»

15.97

P

P

0

15.92

15.87

P

R1 .0

1.42

3.10 15.92

15.87 P

15.87

0.50

0.48

15.97

aanbrengen opsluitband 60x200mm

OB

P

«800»

OB10

aanbrengen rasterhekwerk

H

ophalen straatpot brandkraan/ waterafsluiter

OB

8

aanbrengen opsluitband 80x200mm

10

aanbrengen opsluitband 100x200mm

aanbrengen paal (kunststof/staal)

aanbrengen trottoirband 130/150x250mm

te verplaatsen kunststof paal

aanbrengen molgoot 5 strekken straatbakstenen keiformaat dik 80mm

aan te brengen prullenbak Bammens Capitole

BR

WATER

P

16.09

6

68

«800»

6.22

P

16.14

cai

bestaande boom ,weergegeven met kroondiameter, handhaven

70

OB10

16.04

16.04

16.14

4/8/10

«800»

OB10

16.14

15.79

schutting

R3

«100»

8

4.50

«800»

8

8

8

15.83

15.8815.88 Wildschut

OB10

19

16.04

OB10

OB10

15.8615.85

16.14

17

16.14

rasterhekwerk

15.87

.00

15.9515.91

Haviksnest R0 .50

P

21

8

15.78

OB10

16.04 P

23

.00 R2

15.78

«800»

16.10 16.14

Dassenbur cht

P

BR

8

uitgezonderd

16.08

uitgezonder d

16.04

8

15.81

8

.00

16.18 16.10

.00

R3

L08

8

R3

OB10

16.0016.04

16.14

mengsel Lelystad

8

8

mengsel Houten

13.78

15.89

.00 R3

«800» 16.14

8

R3. 00

OB10

15.94

OB10

8

cai

R3 .0 0

R

0 3.0

15.9415.87

16.0016.00

OB10

OB6

mengsel Houten

3.50

Wildschut

mengsel Lelystad

8 mengsel Lelystad

hekwerk

15.79

15.89

R3 .00

15.94 15.93

8

8

0.61

OB10

8

8 OB6

8

8

OB10

OB10

8

15.79

15.79

15.79

BETON Ø300

mengsel Houten

▼ 16.22

16.08

«800»

OB10

«400»

OB

16.18

5.14

OB10

15.87

3.47 0.50

15.99

15.89

15.97

2.87

/15

2.37

13 TB

0.50

15.94

15.89

16.01

P

15.93

15.87

P

OB10

OB10

P

.00 R1

17

66

P

16.08

P

16.08 16.06

16.03

16.08

15

«800»

8

«100»

BETON Ø300

16.05

OB10

16.09

OB10

18 16.10

15.99 15.93

«800»

15.98

15.93

49

47

uitgezonderd

aanbrengen verkeerspaal en verkeersbord incl. RVV-codering aanbrengen stootband 1000x200mm

aanbrengen betonstraatstenen keiformaat halfsteensverband dik 80mm kleur: grijs

aanbrengen inritelementen 1050x215x1000mm (links/midden/rechts)

aanbrengen betonstraatstenen keiformaat elleboogverband grove deklaag Bleijko kleur: zwart

verplaatsen lichtmast

aanbrengen betontegels afmeting: 300x300mm halfsteensverband kleur: grijs

16

NP

aanbrengen symbooltegel (niet parkeren/parkeren/vuilopstelplaats)

P

60

11

aanbrengen koperslaksplittegel 200x200 mm OB10

16.03 15.96

13

0.50 2.02

3.86

12

16.04

15.99

0.50 0.50 3.12 15.99

16.10

16.06 16.00

11

16.05

16.10 16.15

16.00

1.92

3.50

2.38 0.50

0.50

16.10 16.15

OB10

10 cai

OB10

16.00 16.05

58

56

OB10

41

13.91

OB10

OB10 ▼ 16.23

H

7

8

aanbrengen betonstraatstenen keiformaat blokverband dik 80mm

aanbrengen sierheesters/ bosplantsoen conform beplantingsplan inclusief aanbrengen molmest dikte: 50/100/150/400 mm aanbrengen molmest dikte: 50/100/150 mm

«150»

12

9

WATER

aanbrengen bloembollen conform beplantingsplan

aanbrengen gralux 0/20 mm

OB10

7

aanbrengen zweedsgraniet keien diverse afmetingen van 50x80 mm tot 100x200 mm 2.26

«800»

43 16.06 16.11

nieuwe hoogte in m t.o.v. NAP

45

2.42 1.35

16.04 15.99

15.87

met een grove structuur halfsteensverband kleur: zwart

16.15

14

OB10

9

15.99

OB10

0.50 3.09

2.32

BR

cai

aanbrengen VWA-inspectieput

aanbrengen bomengrond conform beplantingsplan dikte: 400/800 mm

aanbrengen hondenhokput

aanbrengen bomenzand conform beplantingsplan dikte: 500 mm

op hoogte stellen HWA/VWA-inspectieput

inzaaien grasmat

aanbrengen straatkolk

aanbrengen boom conform beplantingsplan inclusief 2 kniepalen met boomband en gietrand

aanbrengen riool vwa weergegeven met materiaal, diameter en BOB

aanbrengen solitair sierheesters conform beplantingsplan

aanbrengen prullenbak voor hondenzakjes

afschot tonrond

16.02

39

10

13.91

5

4

«800»

54

OB10

OB10

16.14 16.06

P

6

ON

«50»

BET

4 3

0.50

5.47

1.31 4

15.98 BR

OB10

35

0.50 6

16.12

OB10

16.0916.09

16.06

OB10

P P

OB10

NP

48

31

OB10

«800»

16.15 16.16

P

16.05 16.03

Situatie

2

2.00

16.10 16.10

29

schaal: n.v.t. 46

«800»

27

32

4.75

30

P

P

P

26 P

28

24

eld

15.95

44

P

15.92

25

22

«800»

15.97

15.92

P

P

OB10

0.50

3.06 0.50 1.26

2 OB10

34

16.24

ndrift

36

1

P

P

2.50

4.6 3

16.31

2.30

OB10

P

OB1 0

2

16.10 16.12

P

4

16.05 16.05

6.00

OB10

«800» «50»

50

4

16.09

«800»

rtu sv

«800»

NP

16.12

16.17 16.20

Hub e

1.19

33

16.1216.09

16.1216.12

16.22

2.00 BR

BETON

P

P

16.09 16.10

OB10

16.22

52

P

16.09

P

15.95

afschot op-een-oor

16.05

16.21

P

3.50 0.50

Fazante

TB15

1.73

2.27

16.06

16.09

16.20

15.85

P

0.50 1

16.20

15.90

«800»

0.50 3.17

16.08

16.13 16.15

15.85

00 Ø3 13.91

8

OB10

Dassenbur

cht

5.36

16.15

15.94

37

Ø300

1.45

1

L08

62

OB10

Haviksnest

14

16.04

OB10

OB10

«800»

13 15

18

64

15.97

17

16

aanbrengen straatbakstenen dikformaat keperverband op zijn kant gestraat kleur: roodbruin aanbrengen straatbakstenen dikformaat halfsteensverband op zijn kant gestraat kleur: roodbruin

15.99

«800»

3

«800» P

16.22

P

16.21 16.21

33

16.11

«800»

16.08 16.15 16.10 16.11

15.88

20

15.93

16.28

«100»

16

15.98

4.50

cai 14

8

2

P

Huber t

usvel d

0.50

10

T:

3

I: E:

gilzerijen.nl info@gilzerijen.nl

Reconstructie buurtschap de Keijenbijters te Gilze

R&L

«800»

CONSULTANTS

P

8 OB10

6

36 P

8 16.14

8

R&L Consultants

omschrijving

A: Distributiestraat 31 4283 JN Giessen T: 0183 - 30 71 73 I: www.rlconsultants.nl E: info@rlconsultants.nl

Bestekstekening Nieuwe situatie

16.12

P

8 23

8

cai

8

16.13

getekend

gecontroleerd

geautoriseerd

C.E. Damsteeg

J.K.M. Baert

F.J.M. Hazen

datum

formaat

versie

schaal

28-05-2021

A0

-

1:200

documentstatus

besteksnummer

CONCEPT

RL20AA1135

P

8

OB10

P

25

Raadhuisplein 01 5152 JX Rijen 140161

project

P

8

Omschrijving

38

P

r

0.50 2.00 1.54

3.50

Vrijgave

Gemeente Gilze en Rijen A:

«50»

Datum Getekend Gecon.

opdrachtgever

4.50 12

3

Symbool Wijziging

P P

2

40

15.88

P

18

31A

31

coördinaten in meter [m] in het actueel RD-stelsel, tenzij anders vermeld maten in meter [m], tenzij anders vermeld materiaalmaten in millimeter [mm], tenzij anders vermeld peilmaten in meter [m] t.o.v. NAP, tenzij anders vermeld kabels en leidingen indicatief weergegeven

15.97

16.15 16.15

cai 16.28

29

OB10

16.05 16.08

«800»

WATER

34

OB10

16.02 16.07 16.02

bladnr.

van

2

3

projectnummer

tekeningnummer

RL20AA1135

1135-BE-02

bestandsnaam : 20210528 1135-BE.dwg sheetnaam: 02.2

BR

OB10 16.10

2.50

P

«800»

16.21 16.21

42

16.05

«800»

P

0

16.10

OB10

OB1

OB10

P

16.20 16.20

16.15

P

P

16.23 16.23

«800»

33A

OB10

0

WATER

▼ 16.35

P

OB1

OB10

16.24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10264573/1