23-008 Bijlage 1 PON Telos Rapport WSJG 2022 Gilze en Rijen Burgerpeiling
Tekst van het document
Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen Waarstaatjegemeente.nl Beleidsthema’s
Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen Waarstaatjegemeente.nl Beleidsthema’s
Het PON & Telos
Colofon Het PON & Telos heeft dit onderzoek verricht in opdracht van gemeente Gilze en Rijen.
Auteur(s) Daphne van de Ven MSc Loet Verhoeven MSc Britte van Dalen MSc Het PON & Telos publicatienummer 221185-02 Datum december 2022
© 2022 Het PON & Telos Het auteursrecht van deze publicatie berust bij Het PON & Telos. Gehele of gedeeltelijke overname van teksten is toegestaan, mits daarbij de bron wordt vermeld. Vermenigvuldiging en publicatie in een andere vorm dan dit rapport is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van Het PON & Telos. Hoewel deze publicatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan Het PON & Telos geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele fouten. Meer informatie www.hetpon-telos.nl
Het PON & Telos | Colofon
Inhoudsopgave 1
Samenvatting
1
2 2.1 2.2 2.3
Inleiding De burgerpeiling in het kort Nut en noodzaak van de burgerpeiling Leeswijzer
5 5 6 6
3 3.1 3.2
Totaalbeeld: waardering inspanningen gemeente Gilze en Rijen Waardering per thema Totaalbeeld naar achtergrondkenmerken
9 9 12
4 4.1 4.2 4.3 4.4 4.5
Woon- en leefklimaat Stellingen over woon- en leefklimaat Vergelijking met meting 2020 en tussen kernen Wonen in de buurt Inzet voor de buurt Veiligheid in de buurt
14 14 19 27 27 28
5 5.1 5.2
Relatie inwoner-gemeente Stellingen over relatie inwoner-gemeente - 2022 Vergelijking met meting 2020 en tussen kernen
31 31 33
6 6.1 6.2 6.3 6.4
Gemeentelijke dienstverlening Stellingen over gemeentelijke dienstverlening - 2022 Vergelijking met meting 2020 en tussen kernen Contact met de gemeente Digitale dienstverlening en communicatie
35 35 38 42 44
7 7.1 7.2 7.3 7.4 7.5 7.6
Zorg en Welzijn Algehele gezondheid Sociale contacten, beweging en ontspanning Inzet voor anderen en/of maatschappelijke doelen Steun van anderen Ondersteuning van de gemeente Zelfredzaamheid
45 45 49 50 54 56 56
Onderzoeksverantwoording
59
Achtergrondkenmerken
61
Vragenlijst
64
Het PON & Telos | Inhoudsopgave
1
Samenvatting Burgerpeiling gemeente Gilze en Rijen 2022 In dit rapport presenteren we de resultaten van de burgerpeiling van de gemeente Gilze en Rijen. In het najaar van 2022 is deze peiling zowel in Gilze en Rijen, als in Baarle-Nassau en Alphen-Chaam gemeten. In de burgerpeiling worden vragen gesteld over vier maatschappelijke thema’s: ‘Woon- en leefklimaat’ (betrokkenheid in en mening over de buurt), ‘Relatie inwoner-gemeente’ (mening over de rol van de gemeente) ‘Gemeentelijke dienstverlening’ (ervaring met de directe dienstverlening) en ‘Zorg en welzijn’ (maatschappelijke veerkracht). Het rapport bevat bijzonder veel informatie, dit jaar zowel op gemeentelijk als op kernniveau. We maken een uitsplitsing van de resultaten naar de drie kernen van de gemeente – Gilze, Rijen en overige kernen (Hulten en Molenschot) - en vergelijken de resultaten met die van de burgerpeiling in 2020. Daarnaast bevat dit rapport de gemiddelde resultaten van vijf referentiegemeenten die in 2022 de burgerpeiling hebben uitgevoerd en qua inwoneraantal vergelijkbaar zijn met de gemeente Gilze en Rijen. Relevante maatschappelijke ontwikkelingen Ten tijde van de uitvoering van dit onderzoek hadden we te maken met verschillende grote maatschappelijke ontwikkelingen, die mogelijk van invloed zijn op het sentiment in onze samenleving.
Denk aan de oorlog in Oekraïne, de stijgende prijzen en inflatie, de energiecrisis, de stikstofcrisis, de boerenprotesten en de naweeën van de coronacrisis. Uit een onderzoek onder Brabanders dat plaatsvond in september weten we dat (bijna) twee derde van de Brabanders veel zorgen heeft over de stijgende energieprijzen en dalende koopkracht. Daarnaast maakt (bijna) de helft zich veel zorgen over de woningmarktcrisis, de toenemende spanningen in de samenleving en grondstoftekort. Voor alle onderwerpen geldt dat men zich ook meer zorgen maakt dan de meting in juni. 1 Twee jaar geleden vond de burgerpeiling plaats ten tijde van de tweede golf van het coronavirus. Respons en betrouwbaarheid: de mening van 764 inwoners De gemeente Gilze en Rijen heeft in september 2022 een steekproef van 4.200 inwoners uitgenodigd om deel te nemen aan dit onderzoek. 764 inwoners hebben de vragenlijst ingevuld, dit maakt het responspercentage 18%. Dit responspercentage is vergelijkbaar met de vorige burgerpeiling (19%). Met dit aantal respondenten kunnen we betrouwbare uitspraken doen over de gemeente Gilze en Rijen. Kijken we naar de uitsplitsing van de resultaten naar de verschillende kernen, dan kunnen we betrouwbare uitspraken doen voor de kernen Gilze en Rijen. Voor de overige kernen is de respons te laag om betrouwbare uitspraken te kunnen doen.
We presteren de resultaten van de overige kernen als indicatief en nemen deze resultaten niet mee in de conclusies.2
1 Long, K, du. Verhoeven L. & Ven, D. van de, Brabantse Monitor maatschappelijke impact corona en andere actuele ontwikkelingen, Resultaten meting 12 – veldwerk 22 t/m 27 september 2022, Het PON & Telos, Tilburg. 2 Meer informatie over de respons en betrouwbaarheid van dit onderzoek leest u in bijlage A. Onderzoeksverantwoording Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
1
Totaalbeeld: waardering inspanningen gemeente Voor het totaalbeeld worden inwoners gevraagd om een cijfer te geven voor de inspanningen van de gemeente op de vier maatschappelijke thema’s uit de burgerpeiling. Daarnaast worden ze gevraagd een cijfer te geven voor alle moeite die de gemeente neemt voor haar inwoners. Elk thema wordt door de inwoners met een voldoende gewaardeerd (5,9 – 6,4). Inwoners geven een vergelijkbaar of iets lager oordeel dan twee jaar geleden. Zo worden de zorg van de gemeente voor de woon- en leefomgeving (6,5) en de wijze waarop de gemeente inwoners en belangenorganisaties betrekt en de samenwerking zoekt (5,9) vergelijkbaar met twee jaar geleden beoordeeld. De dienstverlening (6,4) en de algehele moeite die de gemeente neemt voor haar inwoners (6,1) worden lager dan twee jaar geleden beoordeeld. Beide onderwerpen worden ook lager beoordeeld dan gemiddeld in de referentiegemeenten. We zien geen significante verschillen tussen de kernen. Woon- en leefklimaat Onder het thema woon- en leefklimaat vallen vragen en stellingen over de buurt waarin men woont. Overall zien we dat de meeste inwoners zich thuis voelen in hun buurt en wonen in een huis dat past bij hun situatie en wensen. In vergelijking met 2020 is men minder positief over de prettige omgang met buurtbewoners en de staat van de buurt.
Zo is men minder tevreden over de netheid van hun buurt, het onderhoud van groen, de begaanbaarheid van straten en stoepen en de hoeveelheid groen in hun buurt. Daarnaast zien we een afname in tevredenheid over speelvoorzieningen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer. Het gevoel van veiligheid in de buurt is ten opzichte van twee jaar geleden juist toegenomen. In vergelijking met het gemiddelde van de referentiegemeenten worden de stellingen over het woon- en leefklimaat vergelijkbaar of wat lager beoordeeld. Met name de stellingen die gaan over de staat en het onderhoud van de buurt worden lager beoordeeld. De mate van vertrouwen in buurtbewoners wordt juist hoger beoordeeld. Over de voorzieningen is men meer tevreden dan gemiddeld in de referentiegemeenten, met uitzondering van het openbaar vervoer. Hierover is men juist minder tevreden. Ondanks dat men over een aantal stellingen binnen dit thema negatiever is dan twee jaar geleden, blijft het woongenot van de inwoners een wel ruime voldoende (7,8) en is dit gemiddelde cijfer vergelijkbaar met twee jaar geleden. Kijken we naar verschillen tussen kernen dan zien we dat inwoners uit der kern Gilze hun woon- en leefomgeving over het algemeen positiever beoordelen en inwoners uit de kern Rijen minder positief.
Zo zijn inwoners uit Gilze positiever over de omgang met en betrokkenheid van buurtbewoners, de staat van hun buurt en de samenwerking tussen de gemeente en de buurt. Inwoners uit Rijen zijn hierover minder positief. Kijken we naar de tevredenheid met voorzieningen dan zien we een verdeeld beeld: in Rijen is men vaker tevreden over winkels voor dagelijkse boodschappen en het openbaar vervoer, in Gilze is men vaker tevreden over zorgvoorzieningen, speelvoorzieningen en ontmoetingsplekken. Ook valt op dat inwoners uit Gilze hun algemene woongenot hoger beoordelen, zich meer betrokken voelen bij inwoners in hun buurt en zich ook vaker voor hun buurt inzetten. Voor inwoners uit Rijen geldt het tegenovergestelde. Relatie inwoner-gemeente Ten opzichte van twee jaar geleden zien we dat het vertrouwen in de manier waarop de Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
2
gemeente wordt bestuurd is afgenomen. Ook is men vaker van mening dat de gemeente niet doet wat ze zegt, zich minder flexibel opstelt en er minder goed voor zorgt dat inwoners zich aan de regels houden. Over de mate waarin de gemeente inwoners laat meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen is men juist meer te spreken dan twee jaar geleden. Ten opzichte van het gemiddelde van de referentiegemeenten worden de stellingen binnen dit thema in de gemeente Gilze en Rijen lager beoordeeld, met uitzondering van de mate waarin de gemeente luistert naar inwoners en laat meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen. Over dit laatste item is men juist positiever. Kijken we naar de gemiddelden van de referentiegemeenten van twee jaar geleden, dan zien we dat destijds de stellingen binnen dit thema ook iets positiever werden beoordeeld. Inwoners uit de kern Gilze zijn positiever over de mate waarin de gemeente inwoners laat meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen en de mate waarin de gemeente luistert naar haar inwoners. Inwoners uit de kern Rijen zijn over dit laatste punt juist minder positief. Ook zijn zij vaker van mening dat de gemeente er niet voor zorgt dat de inwoners zich aan de regels houden. Gemeentelijke dienstverlening Over de gemeentelijke dienstverlening zijn inwoners minder tevreden dan twee jaar geleden.
Opvallend aan de waardering van de gemeentelijke dienstverlening dat er géén stelling door meer dan 75% van de inwoners is beantwoord met ‘helemaal eens’. Elf van de dertien stellingen binnen dit thema worden minder positief beoordeeld ten opzichte van de meting in 2020. De stellingen over de gemeentelijke dienstverlening worden iets lager of vergelijkbaar beoordeeld ten opzichte van het gemiddelde van de referentiegemeenten. Twee jaar geleden was dit vergelijkbaar. De communicatie (6,2) en de digitale dienstverlening (6,7) van de gemeente krijgen een voldoende, al geven inwoners dit jaar voor de communicatie een wel een lager cijfer dan twee jaar geleden (6,6). Inwoners uit de kern Gilze zijn positiever over de mate waarin de medewerker die hen heeft geholpen zich verantwoordelijk voelde om tot een oplossing te komen, de mate waarin hij of zij hun vraag zo goed mogelijk heeft beantwoord en hen heeft verrast met de service. Ook kunnen zij benodigde informatie wat makkelijker vinden. Inwoners uit de kern Rijen zijn vaker van mening dat de gemeente onduidelijke taal gebruikt, inwoners uit Gilze vinden dit juist minder vaak. Zorg en welzijn De tevredenheid met het leven (7,8) en de ervaren gezondheid (7,6) van inwoners zijn ruime voldoendes, al wordt de tevredenheid met het leven lager beoordeeld dan twee jaar geleden (8,0).
Ten opzichte van twee jaar geleden zijn inwoners sportiever. Het aandeel dat (bijna) nooit sport of actief beweegt is afgenomen ten opzichte van twee jaar geleden. Daarentegen is men nu juist minder actief in het verenigingsleven. Inwoners hebben zich in de afgelopen twaalf maanden vaker ingezet om voor een familielid, vriend of kennis te zorgen dan twee jaar geleden, maar minder vaak hulp aan buren verleend of aandacht gehad voor buren in een zorgwekkende situatie. Kijken we naar de bereidheid om burenhulp te verlenen dan zien we dit voor een aantal vormen van burenhulp (oogje in het
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
3
zeil houden, helpen bij vervoer, opvangen van kinderen en schoonmaken) ook iets is afgenomen ten opzichte van twee jaar geleden. De mate van zelfredzaamheid van inwoners lijkt gedaald ten opzichte van twee jaar geleden. Ook heeft men minder vertrouwen in de toekomst. De mate van zelfredzaamheid en het vertrouwen in de toekomst zijn iets lager dan gemiddeld in de referentiegemeenten. Kijken we naar het gemiddelde van de referentiegemeenten van twee jaar geleden, dan zien we dat destijds het vertrouwen in de toekomst ook hoger lag. Dit geldt niet voor de mate van zelfredzaamheid. Inwoners uit de kern Gilze zijn vaker van mening dat ze voldoende contacten hebben met andere mensen, voor inwoners uit de kern Rijen geldt het tegenovergestelde. In Gilze is men vaker lid van een gezelligheidsvereniging en overige (vrijetijds)vereniging, in Rijen minder vaak. In Rijen heeft men zich minder vaak ingezet als vrijwilliger en ligt de ambitie om zich hiervoor in de toekomst te (blijven) inzetten ook lager.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
4
2
Inleiding
2.1
De burgerpeiling in het kort De burgerpeiling van Waarstaatjegemeente.nl geeft gemeenten inzicht in de oordelen van hun inwoners. VNG Realisatie heeft samen met een aantal gemeenten, de Vereniging voor Statistiek en Onderzoek (VSO) en diverse onderzoeksbureaus waaronder Het PON & Telos hiervoor in 2013 een standaard ontwikkeld die uitgaat van verschillende maatschappelijke thema’s. De burgerpeiling wordt via een vragenlijst uitgezet onder inwoners van de gemeente. In de vragenlijst komen de volgende vier maatschappelijke thema’s aan de orde: •
Woon- en leefklimaat Het onderdeel Woon- en leefklimaat gaat in op betrokkenheid bij- en inzet voor de buurt en samenwerking en partnerschap met de gemeente.
•
Relatie inwoner-gemeente Het onderdeel Relatie inwoner-gemeente besteedt aandacht aan de netwerksamenleving en de veranderende rol van burger en overheid (doedemocratie).
•
Gemeentelijke dienstverlening Het onderdeel Gemeentelijke dienstverlening gaat over de dienstverlening van de gemeente zoals het contact met de medewerker van de gemeente, de (gewenste) contactvorm en digitale dienstverlening.
•
Zorg en welzijn Het onderdeel Zorg en welzijn gaat in op de decentralisatie en de maatschappelijke veerkracht (vrijwilligerswerk, mantelzorg).
VNG Realisatie: ‘de wereld van gemeenten is in beweging. Steeds meer groeit het besef dat gemeenten moeten aansluiten bij wat er buiten de gemeente gebeurt. Inwoners stellen andere eisen en samenwerken met partners wordt steeds vanzelfsprekender. De nieuwe standaard burgeronderzoek past hier goed bij. Het vernieuwde onderzoek sluit beter aan bij de ontwikkelingen waar gemeenten mee te maken hebben. De maatschappelijke thema’s komen overeen met belangrijke thema’s voor gemeentelijk beleid en bijvoorbeeld de begroting’.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
5
2.2
Nut en noodzaak van de burgerpeiling Inwoners zijn belangrijk omdat ze de leefbaarheid van een gemeente en de wijk waarin ze wonen het beste kunnen aangeven. Daarnaast zijn inwoners van belang voor de gemeente, omdat zij in steeds hogere mate verantwoordelijkheid voor elkaar nemen en voor hun omgeving. Initiatieven van inwoners en burgernetwerken helpen gemeenten maatschappelijke opgaven op te lossen. Hoe meer verantwoordelijkheid inwoners zelf nemen voor hun omgeving en hoe groter het zelfsturend vermogen, hoe kleiner de rol van de gemeente kan worden. Dat vraagt dat de gemeente inwoners meer de ruimte geeft, faciliteert en samen met hen optrekt. De burgerpeiling geeft inzicht in de randvoorwaarden voor burgerparticipatie, de verschijningsvormen van maatschappelijke participatie, de behoeften in de samenwerkingsrelatie met de gemeente en de eigen zelfredzaamheid. De resultaten van de burgerpeiling bieden concrete aanknopingspunten voor handelingsperspectieven. Een groot voordeel van de burgerpeiling is de mogelijkheid voor gemeenten om op Waarstaatjegemeente.nl resultaten onderling te vergelijken en relaties te leggen met andere gegevens van gemeenten. De database bevat naast de subjectieve gegevens van de burgerpeiling allerlei objectieve gegevens (statistieken) geordend naar thema.
Op basis van deze gegevens kunnen gemeenten beleid onderbouwen, verder vormgeven of besluiten aan te passen.
2.3
Leeswijzer In deze rapportage zijn de resultaten weergegeven van de burgerpeiling zoals die door Het PON & Telos is uitgevoerd voor de gemeente Gilze en Rijen in de periode september - oktober 2022. In hoofdstuk 2 komen de totaalresultaten aan de orde. In de vervolghoofdstukken bespreken we de resultaten per thema. In de bijlagen vindt u de onderzoeksverantwoording, de analyse van de resultaten naar achtergrondkenmerken en de gehanteerde vragenlijst. Weergave stellingen per hoofdstuk In de vragenlijst worden bij de thema’s Woon- en leefklimaat, Relatie inwoner-gemeente en Gemeentelijke dienstverlening stellingen voorgelegd aan respondenten. Deze stellingen presenteren we telkens in een driedeling: • 75% van de inwoners of meer is het (helemaal) eens met een stelling (= groen; positief). • 50-75% van de inwoners is het (helemaal) eens met een stelling (= grijs; grijs gebied). • 50% van de inwoners of minder is het (helemaal) eens met de stelling (= oranje; aandachtspunt). Het thema ‘Zorg en welzijn’ bevat geen stellingen en derhalve ook geen tabellen met een driedeling.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
6
Resultaten uitgesplitst naar kernen In iedere tabel worden zowel de resultaten per kern als voor de gemeente in totaal weergeven. Het gaat om de kernen: • Gilze • Rijen • Overige kernen (Hulten en Molenschot) Indicatieve resultaten overige kernen Voor de overige kernen is de respons te laag om betrouwbare uitspraken te kunnen doen. De resultaten zijn daarom cursief in de tabellen opgenomen en zijn indicatief. De respons van de kernen vindt u in de onderstaande tabel. Meer informatie over de respons vindt u in de onderzoeksverantwoording (Bijlage A). Tabel 1 Vraag 63: Waar woont u? Aantal respondenten Gilze
270
Rijen
322
Overige kernen
98
Vraag niet ingevuld
74
Totaal
764
Getoetst is of de resultaten van de ene kern afwijken ten opzichte van de andere kernen. 3 Wanneer een resultaat van het ene kern significant hoger of lager is ten opzichte van de andere kernen van de gemeente, kunnen we veronderstellen dat dit verschil niet op toeval berust. Of een resultaat afwijkt is afhankelijk van de grootte van de groep respondenten (n) en de spreiding van de antwoorden. Omdat de respons van de overige kernen te laag is om betrouwbare uitspraken te doen, kunnen we de resultaten van de overige kernen niet toetsen op significante verschillen ten opzichte van de andere kernen in de gemeente. 1F
We hebben in het rapport significante verschillen tussen de kernen van de gemeente aangeduid met blauw (positieve afwijking), dan wel oranje (negatieve afwijking). Indien het verschil in resultaat significant afwijkt, maar niet per se positief of negatief is te noemen, zijn de verschillen aangeduid met grijs (neutrale afwijking). Vergelijking in de tijd De gemeente Gilze en Rijen heeft de burgerpeiling eerder, in 2022, laten uitvoeren. In dit huidige rapport maken we ook een vergelijking in de tijd. Getoetst is of de resultaten van de huidige meting significant afwijken van de vorige meting. Wanneer een resultaat van de meting in 2022 significant hoger of lager is ten opzichte van de vorige meting in 2022, kunnen we veronderstellen dat dit verschil niet op toeval berust. Of een resultaat afwijkt is
3
Om erachter te komen of een kern significant anders scoort ten opzichte van de andere kernen van de gemeente maken we gebruik van een independent samples T-test of een Chi-kwadraat toets. Deze vergelijken het gemiddelde van de ene groep met het gemiddelde van de andere groep(en) en kijkt of het verschil te wijten is aan een toevallige samenstelling van de steekproef of ook daadwerkelijk zo in de populatie gevonden zal worden.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
7
afhankelijk van de grootte van de groep respondenten (n) en de spreiding van de antwoorden. We hebben in het rapport significante verschillen tussen de twee metingen eveneens aangeduid met blauw (positieve afwijking), dan wel oranje (negatieve afwijking). Indien het verschil in resultaat significant afwijkt, maar niet per se positief of negatief is te noemen, zijn de verschillen aangeduid met grijs (neutrale afwijking). Vergelijkingsgemeenten In het rapport zijn de resultaten van de gemeente Gilze en Rijen vergeleken met andere gemeenten die in 2022 aan de burgerpeiling hebben meegedaan en qua grootte (25.000 50.000 inwoners) vergelijkbaar zijn met gemeente Gilze en Rijen. Ten tijde van het analyseren van de data (oktober 2022) bevat de database van www.waarstaatjegemeente.nl de referentiegegevens van 6 andere gemeenten met 25.000 - 50.000 inwoners die 2022 meegedaan hebben aan de burgerpeiling. Dat zijn gemeenten: Diemen, Eijsden-Margraten, Hollands Kroon, Twenterand, Valkenswaard en Wijchen. Opmerking bij de tabellen: door afrondingsverschillen komt het totaal in een tabel niet altijd exact op 100% uit maar soms op 99% en soms op 101%.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
8
3
Totaalbeeld: waardering inspanningen gemeente Gilze en Rijen
3.1
Waardering per thema De vragenlijst is gebaseerd op vier maatschappelijke thema’s. Binnen ieder thema worden diverse vragen gesteld. Het gaat daarbij zowel om gedragsvragen als om vragen naar het oordeel over bepaalde zaken. Binnen ieder thema wordt een vraag gesteld waarin inwoners hun totaaloordeel moeten geven. In onderstaande tabel zijn de resultaten van deze vragen naar totaaloordeel opgenomen. Het gaat om de volgende vragen4 : • •
• • •
Woon- en leefklimaat: Vraag 13: Wat vindt u van de zorg van uw gemeente voor uw woon- en leefomgeving? Relatie inwoner-gemeente: Vraag 20: Wat vindt u van de wijze waarop uw gemeente inwoners en organisaties betrekt bij (de uitvoering van) het beleid en de samenwerking zoekt? Gemeentelijke dienstverlening: Vraag 21: Wat vindt u -over het algemeen- van de dienstverlening van uw gemeente? Zorg en welzijn: Vraag 53: Wat vindt u van de moeite die uw gemeente neemt om inwoners te laten meedoen en meetellen in de gemeente? Totale waardering gemeente: Vraag 54: Wat vindt u van alle moeite die uw gemeente neemt voor inwoners?
Tabel 2 Totaaloordeel Woon- en leefklimaat Vraag 13:
n
Wat vindt u van de zorg van uw gemeente voor uw woon- en leefomgeving?
rapportcijfer
<5
(1-10)
%
6-7 %
8+ %
weet niet % 7
Gilze
254
6,5
18
50
25
Rijen
302
6,4
21
48
23
8
Overige kernen
87
6,2
25
45
14
16
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
692
6,4
19
50
23
8
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
569
6,5
19
44
30
7
6,7
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
4
De gehele vragenlijst van de burgerpeiling vindt u in de bijlage van dit rapport. Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
9
Tabel 3 Totaaloordeel Relatie inwoner - gemeente Vraag 20: Wat vindt u van de wijze waarop uw gemeente inwoners en belangenorganisaties betrekt en de samenwerking zoekt?
n
rapportcijfer (1-10)
<5 %
6-7 %
8+ %
weet niet
Gilze
186
6,0
19
37
9
35
Rijen
214
5,8
20
34
9
38
Overige kernen
60
6,1
14
35
4
48
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
476
5,9
19
35
9
38
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
452
6,0
10
54
20
16
6,0
Geen referentiegegevens beschikbaar
%
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners Tabel 4 Totaaloordeel Gemeentelijke dienstverlening Vraag 21:
n
Wat vindt u – over het algemeen – van de dienstverlening van uw gemeente?
rapportcijfer
<5
(1-10)
%
6-7 %
8+ %
weet niet %
Gilze
233
6,6
14
53
20
14
Rijen
283
6,3
20
50
18
12
Overige kernen
82
6,8
5
58
20
17
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
618
6,4
17
51
18
14
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
549
6,7
17
50
27
6
6,7
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 5 Totaaloordeel Zorg en welzijn Vraag 53: Wat vindt u van de moeite die uw gemeente neemt om inwoners te laten meedoen en meetellen in de gemeente?
n
Gilze
154
6,4
12
28
15
44
Rijen
171
6,0
17
23
11
49
Overige kernen
50
6,1
13
25
10
53
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
375
6,1
15
25
12
48
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020*
340
6,7
10
54
20
16
6,7
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
rapportcijfer (1-10)
<5 %
6-7 %
8+ %
weet niet %
* in de vorige versie van de burgerpeiling was de vraagstelling “Hoe waardeert u de inspanningen van uw gemeente om alle inwoners volledig te laten deelnemen aan de maatschappij?”
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
10
Tabel 6 Totaaloordeel alle moeite Vraag 54: Wat vindt u van alle moeite die uw gemeente neemt voor inwoners?
n
rapportcijfer (1-10)
Gilze
180
6,3
15
37
13
35
Rijen
205
6,0
20
33
10
38
Overige kernen
59
6,3
12
37
8
43
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
444
6,1
18
34
11
37
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020*
470
6,7
10
54
20
16
6,7
Geen referentiegegevens beschikbaar
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
<5 %
6-7 %
8+ %
weet niet %
Figuur 1 Totaaloordeel per thema – vergeleken met andere gemeenten
7,0
6,7 6,4
6,7
6,5
6,7 6,7
6,4 5,9
6,0
6,7 6,7
6,6
6,0
6,1
6,1
Zorg en welzijn
Alle moeite
5,9
5,0 Woon- en leefklimaat
Relatie inwonergemeente
Gemeentelijke dienstverlening
gemeente Gilze en Rijen
gemeente Gilze en Rijen 2020
gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
11
3.2
Totaalbeeld naar achtergrondkenmerken Hieronder hebben we de totaaloordelen van inwoners van gemeente Gilze en Rijen per thema uitgesplitst naar achtergrond-kenmerken. Alleen daar waar zich significante verschillen tussen groepen voordoen, hebben we dat in de tekst vermeld. Woon- en leefklimaat
De inwoners van de gemeente Gilze en Rijen waarderen de zorg van de gemeente voor de woon- en leefomgeving gemiddeld met een 6,4. Inwoners met een laag opleidingsniveau waarderen de zorg van de gemeente voor de woon- en leefomgeving lager dan gemiddeld (5,9). Inwoners met een hoog opleidingsniveau waarderen deze zorg juist hoger dan gemiddeld (6,8). Inwoners die minder dan twee jaar woonachtig zijn in de gemeente Gilze en Rijen beoordelen de zorg van de gemeente voor de woon- en leefomgeving hoger dan gemiddeld (7,1). Relatie inwoner-gemeente
De inwoners van de gemeente Gilze en Rijen waarderen de relatie tussen inwoners en de gemeente gemiddeld met een 5,9. Inwoners met een hoog inkomen waarderen de relatie tussen inwoners en de gemeente hoger dan gemiddeld (6,1). Inwoners die minder dan twee jaar woonachtig zijn in de gemeente Gilze en Rijen beoordelen de relatie tussen inwoner en gemeente hoger dan gemiddeld (6,7). Gemeentelijke dienstverlening
De inwoners van de gemeente Gilze en Rijen waarderen de gemeentelijke dienstverlening gemiddeld met een 6,4. Inwoners tussen de 40 en 54 jaar oud waarderen de gemeentelijke dienstverlening lager dan gemiddeld (6,1). Inwoners tussen de 75 en 85 jaar waarderen de gemeentelijke dienstverlening juist hoger dan gemiddeld (6,8) Inwoners met een midden opleidingsniveau waarderen de gemeentelijke dienstverlening lager dan gemiddeld (6,1). Inwoners met een hoog opleidingsniveau waarderen de dienstverlening juist hoger dan gemiddeld (6,5). Inwoners met een laag inkomen waarderen de gemeentelijke dienstverlening lager dan gemiddeld (5,9). Inwoners met een hoog inkomen waarderen de dienstverlening juist hoger dan gemiddeld (6,7).
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
12
Zorg en welzijn
Het thema ‘zorg en welzijn’ wordt door de inwoners van de gemeente Gilze en Rijen beoordeeld gemiddeld met een 6,1. Inwoners met een laag inkomen beoordelen het thema ‘zorg en welzijn’ lager dan gemiddeld (5,5). Inwoners met een hoog inkomen waarderen het thema ‘zorg en welzijn’ juist hoger dan gemiddeld (6,6). Inwoners die 15 jaar of langer woonachtig zijn in gemeente Gilze en Rijen waarderen het thema ‘zorg en welzijn’ hoger dan gemiddeld (6,4).
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
13
4
Woon- en leefklimaat Onder het thema Woon- en leefklimaat vallen vragen en stellingen over de buurt waar men woont. We vragen bijvoorbeeld naar hoe buurtbewoners met elkaar omgaan, mogelijke overlast, de tevredenheid over voorzieningen en onderhoud van de buurt.
4.1
Stellingen over woon- en leefklimaat In deze paragraaf laten we de uitkomsten zien van de verschillende stellingen over het woon- en leefklimaat. In paragraaf 3.2 komen de uitkomsten van de overige vragen die onder het thema Woon- en leefklimaat vallen aan de orde. Tabel 7 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%)*
(helemaal) eens 75% of meer van de inwoners
(helemaal) eens 50% - 75% van de inwoners
(helemaal) eens < 50% van de inwoners
n
(helemaal) eens
niet eens / niet oneens
(helemaal) oneens
Ik voel me thuis in deze buurt
756
90
5
5
Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
758
81
11
9
Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om
746
77
16
7
In mijn buurt is genoeg groen
745
75
12
13
Buurtbewoners zijn te vertrouwen
724
74
17
8
Ik zou niet zo snel weggaan uit deze buurt
751
73
15
12
In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen kapot
725
69
18
12
Buurtbewoners staan altijd voor elkaar klaar
735
68
25
8
Mijn buurt is netjes en schoon
745
55
21
23
Straten en stoepen zijn goed begaanbaar
739
53
17
30
In mijn buurt zijn genoeg parkeerplaatsen voor auto’s
734
53
14
33
Het groen in mijn buurt is goed onderhouden
740
46
18
36
De gemeente geeft de buurt de ruimte om hun ideeën en plannen uit te voeren
463
30
35
35
De gemeente werkt samen met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen
496
25
31
44
439
24
36
39
De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen * Vraag 2, vraag 3, vraag 9, vraag 10, vraag 14.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
14
Stellingen over woon- en leefklimaat – opvallende punten
75% of meer van de inwoners: • • • •
Voelt zich thuis in hun buurt; Woont in een huis dat past bij hun situatie en wensen; Vindt dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan; Vindt dat in hun buurt genoeg groen is.
50% tot 75% van de inwoners: • • • • • • •
• • • •
Vindt dat buurtbewoners te vertrouwen zijn; Zou niet zo snel weggaan uit hun buurt; Vindt dat in hun buurt (bijna) geen dingen kapot zijn; Vindt dat buurtbewoners altijd voor elkaar klaar staan; Vindt dat hun buurt netjes en schoon is; Vindt dat straten en stoepen goed begaanbaar zijn; Vindt dat in hun buurt genoeg parkeerplaatsen voor auto’s zijn.
Minder dan 50% van de inwoners: Vindt dat het groen in hun buurt goed onderhouden is; Vindt dat de gemeente de buurt de ruimte geeft om hun ideeën en plannen uit te voeren; Vindt dat de gemeente samen met de buurt werkt aan plannen, activiteiten en voorzieningen; Vindt dat de gemeente inwoners helpt bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
15
Vergelijking met referentiegemeenten - 2022 Figuur 2 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%) – vergeleken met andere gemeenten
90 87
Ik voel me thuis in deze buurt Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
81
*
Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om
77 78
In mijn buurt is genoeg groen
75 77
Buurtbewoners zijn te vertrouwen
74
63
73 73
Ik zou niet zo snel weggaan uit deze buurt
69
In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen kapot Buurtbewoners staan altijd voor elkaar klaar
62
Mijn buurt is netjes en schoon
55
Straten en stoepen zijn goed begaanbaar
53
In mijn buurt zijn genoeg parkeerplaatsen voor auto’s
53 46
Het groen in mijn buurt is goed onderhouden De gemeente geeft de buurt de ruimte om hun ideeën en plannen uit te voeren
**
De gemeente werkt samen met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen
**
De gemeente helpt inwoners bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen
**
(helemaal) eens gemeente Gilze en Rijen
75
68
60 63 60
56
30
25 24
(helemaal) eens gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
* nieuwe stelling in de burgerpeiling, er zijn er (nog) geen referentiegegevens beschikbaar. **vanwege een aanpassing in deze stelling in de burgpeiling, zijn de resultaten niet te vergelijken met het gemiddelde van de referentiegemeenten.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
16
Stellingen over voorzieningen in de gemeente - 2022 Tabel 8 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Woon- en leefklimaat (%)*
(zeer) tevreden 75% of meer van de inwoners (zeer) tevreden 50% - 75% van de inwoners
n
(zeer) tevreden
niet tevreden/ niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Winkels voor dagelijkse boodschappen
737
89
7
4
(Gezondheids-) zorgvoorzieningen
726
88
8
4
Culturele voorzieningen
646
74
19
7
Sportvoorzieningen
645
74
17
8
Speelvoorzieningen
580
65
24
11
Welzijnsvoorzieningen
532
64
28
7
Ontmoetingsplekken
582
56
29
15
Openbaar vervoer
609
53
21
26
(zeer) tevreden < 50% van de inwoners * Vraag 10
Geen van de stellingen valt in deze categorie
Stellingen over voorzieningen in de gemeente – opvallende punten
75% of meer van de inwoners is tevreden over: • •
Winkels voor dagelijkse boodschappen (Gezondheids-) zorgvoorzieningen
50% tot 75% van de inwoners is tevreden over: • • • • • •
Culturele voorzieningen Sportvoorzieningen Speelvoorzieningen Welzijnsvoorzieningen Ontmoetingsplekken Openbaar vervoer
Minder dan 50% van de inwoners is tevreden over: Geen van de stellingen valt in deze categorie
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
17
Vergelijking met referentiegemeenten Figuur 3 Resultaten van stellingen over voorzieningen – Woon- en leefklimaat (%) - vergeleken met andere gemeenten
Winkels voor dagelijkse boodschappen
89
*
(Gezondheids-) zorgvoorzieningen Culturele voorzieningen
79
74
*
74 71
Sportvoorzieningen 65 64
Speelvoorzieningen Welzijnsvoorzieningen Ontmoetingsplekken
88
53 *
Openbaar vervoer (zeer) tevreden gemeente Gilze en Rijen
64
56 53
62
(zeer) tevreden gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
* nieuwe stelling in de burgerpeiling, er zijn er (nog) geen referentiegegevens beschikbaar.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
18
4.2
Vergelijking met meting 2020 en tussen kernen In deze paragraaf vergelijken we de resultaten van het thema woon- en leefklimaat met de resultaten van het onderzoek in 2020 en presenteren we de resultaten uitgesplitst naar kern. Aan het einde van de paragraaf vatten we de verschillen kort in tekst samen. Tabel 9 Stelling 2a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Ik voel me thuis in deze buurt
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze Rijen Overige kernen
269 319 98
92 90 93
7 4 1
1 6 5
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022 Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
756 609
90 88
5 7
5 5
87
9
4
niet eens/ niet oneens 13
(helemaal) oneens 14
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners Tabel 10 Stelling 2b: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Ik zou niet snel weggaan uit deze buurt Gilze
n 266
(helemaal) eens 73
Rijen
318
73
14
12
Overige kernen
97
78
14
7
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022 Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
751 604
73 70
15 18
12 12
73
17
10
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 11 Stelling 2c: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Ik woon in een huis dat past bij mijn situatie en wensen
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
270
77
12
11
Rijen Overige kernen
320 98
82 76
10 18
8 6
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
758
81
11
9
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 12 Stelling 3a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze Rijen Overige kernen
267 315 98
86 72 90
9 20 7
5 8 4
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022 Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
746 596
77 82
16 11
7 7
78
16
6
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
19
Tabel 13 Stelling 3b : Resultaten Woon-leefklimaat (%) Buurtbewoners staan altijd voor n (helemaal) elkaar klaar eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
264
75
20
5
Rijen
307
62
28
10
Overige kernen
98
87
13
0
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
735
68
25
8
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
586
69
22
8
62
29
9
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 14 Stelling 3c : Resultaten Woon-leefklimaat (%) Buurtbewoners zijn te vertrouwen n (helemaal) eens Gilze
259
82
14
4
Rijen
304
70
20
10
Overige kernen
97
91
6
3
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
724
74
17
8
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
579
72
20
8
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
63
Tabel 15 Stelling 9a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen n (helemaal) kapot eens
37
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
261
76
11
14
Rijen
311
65
22
12
Overige kernen
96
86
9
5
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
725
69
18
12
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
595
76
14
10
75
17
8
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 16 Stelling 9b: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Mijn buurt is netjes en schoon n (helemaal) eens Gilze
269
68
16
16
Rijen
321
48
24
28
Overige kernen
97
81
13
7
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
740
55
21
23
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
605
59
22
19
64
21
15
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
20
Tabel 17 Stelling 9c: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Het groen in mijn buurt is goed n (helemaal) onderhouden eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
267
54
18
28
Rijen
320
43
15
43
Overige kernen
94
45
30
25
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
740
46
18
36
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
599
54
20
27
56
22
22
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 18 Stelling 9d: Resultaten Woon-leefklimaat (%) Straten en stoepen zijn goed n (helemaal) begaanbaar eens Gilze
267
57
16
27
Rijen
320
50
17
32
Overige kernen
92
53
22
26
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
739
53
17
30
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
605
60
17
23
63
17
20
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 19 Stelling 9e: Resultaten Woon-leefklimaat (%) In mijn buurt is genoeg groen n (helemaal) eens Gilze
268
78
11
10
Rijen
321
73
11
15
Overige kernen
97
85
12
3
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
745
75
12
13
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
599
82
9
9
77
11
12
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 20 Stelling 9f: Resultaten Woon-leefklimaat (%) In mijn buurt zijn genoeg n (helemaal) parkeerplaatsen voor auto’s eens Gilze
264
55
16
29
Rijen
318
53
13
34
Overige kernen
92
63
16
21
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
734
53
14
33
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
594
55
12
33
60
14
26
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
21
Tabel 21 Stelling 14a: Resultaten Woon-leefklimaat (%) De gemeente werkt samen met de buurt n (helemaal) aan plannen, activiteiten en eens voorzieningen
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
195
37
23
40
Rijen
199
17
34
49
Overige kernen
76
24
34
42
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
496
25
31
44
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022*
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
* vanwege een aanpassing in de vraag zijn de resultaten niet te vergelijken met de resultaten van de vorige meting en met het gemiddelde van de referentiegemeenten. Tabel 22 Stelling 14b: Resultaten Woon-leefklimaat (%) De gemeente geeft de buurt de ruimte om hun ideeën en plannen uit te voeren
n
Gilze Rijen
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
180
42
28
31
184
21
39
39
Overige kernen
73
26
40
34
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
463
30
35
35
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022*
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
* vanwege een aanpassing in de vraag zijn de resultaten niet te vergelijken met de resultaten van de vorige meting en met het gemiddelde van de referentiegemeenten. Tabel 23 Stelling 14c: Resultaten Woon-leefklimaat (%) De gemeente helpt inwoners bij het n (helemaal) uitvoeren van hun ideeën en plannen eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
173
29
35
36
Rijen
176
20
37
43
Overige kernen
66
23
43
34
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
439
24
36
39
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Aangepast in burgerpeiling per 09.2022*
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
* vanwege een aanpassing in de vraag zijn de resultaten niet te vergelijken met de resultaten van de vorige meting en met het gemiddelde van de referentiegemeenten.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
22
Tevredenheid voorzieningen Tabel 24 Stelling 10a: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Winkels voor dagelijkse boodschappen
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
268
92
5
3
Rijen
322
92
6
2
Overige kernen
91
40
23
37
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
737
89
7
4
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 25 Stelling 10b: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) (Gezondheids-) zorgvoorzieningen
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
265
93
4
3
Rijen
315
88
9
3
Overige kernen
90
43
28
29
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
726
88
8
4
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
579
89
9
2
79
14
7
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 26 Stelling 10c: Resultaten Woon-leefklimaat ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Welzijnsvoorzieningen n (zeer) niet tevreden / tevreden niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
210
68
28
4
Rijen
210
63
28
9
Overige kernen
74
58
38
4
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
532
64
28
7
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
441
64
29
7
53
33
14
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 27 Stelling 10d: Resultaten Woon-leefklimaat – ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Ontmoetingsplekken n (zeer) niet tevreden / tevreden niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
221
68
23
9
Rijen
234
48
33
19
Overige kernen
87
75
16
9
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
582
56
29
15
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Nieuw in burgerpeiling per 09.2022
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
23
Tabel 28 Stelling 10e: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Speelvoorzieningen n (zeer) niet tevreden / tevreden niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
222
71
19
10
Rijen
244
64
25
11
Overige kernen
72
69
14
17
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
580
65
24
11
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
439
74
18
8
64
22
14
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 29 Stelling 10f: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Sportvoorzieningen
n
(zeer) tevreden
niet tevreden / niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
245
73
20
7
Rijen
269
76
16
8
Overige kernen
84
62
20
18
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
645
74
17
8
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
525
83
15
3
71
18
11
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 30 Stelling 10g: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Culturele voorzieningen n (zeer) niet tevreden / tevreden niet ontevreden
(zeer) ontevreden
Gilze
245
73
21
Rijen
281
76
17
7
Overige kernen
76
42
35
23
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
646
74
19
7
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
Nieuwe vraagstelling sinds 2022
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Geen referentiegegevens beschikbaar
Tabel 31 Stelling 10h: Resultaten Woon-leefklimaat (%) ‘In hoeverre bent u tevreden of ontevreden over het aanbod van …’ (%) Openbaar vervoer n (zeer) niet tevreden / tevreden niet ontevreden
5
(zeer) ontevreden
Gilze
212
15
23
Rijen
279
73
19
8
Overige kernen
78
21
30
49
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
609
53
21
26
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
516
61
17
22
62
19
19
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
61
24
Significante verschillen met 2020 Negatief: • Buurtbewoners gaan op een prettige manier met elkaar om; in 2022 is 77% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2020 was dat 82%. • In mijn buurt zijn (bijna) geen dingen kapot; in 2022 is 69% het (helemaal) eens met deze stelling, in 2020 was dat 76%. • Mijn buurt is netjes en schoon; in 2022 is 23% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2020 was dat 19%. • Het groen in mijn buurt is goed onderhouden; in 2022 is 46% het (helemaal) eens en 36% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2020 was dat respectievelijk 54% en 27%. • Straten en stoepen zijn goed begaanbaar; in 2022 is 53% het (helemaal) eens en 30% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2020 was dat respectievelijk 60% en 23%. • In mijn buurt is genoeg groen; in 2022 is 75% het (helemaal) eens en 13% het (helemaal) oneens met deze stelling, in 2020 was dat respectievelijk 82% en 9%. • In 2022 zijn minder inwoners (zeer) tevreden over sportvoorzieningen (74%) dan in 2020 het geval was (83%). Ook zijn meer inwoners (zeer) ontevreden (8%) dan in 2020 (3%). • Minder inwoners zijn in 2022 (zeer) tevreden over speelvoorzieningen (65%) dan in 2020 (74%). • Minder inwoners zijn in 2022 (zeer) tevreden over het openbaar vervoer (53%) dan in 2020 (61%).
Opvallende verschillen tussen kernen • De omgang met buurtbewoners lijkt positiever te worden gewaardeerd door inwoners uit de kern Gilze en minder positief door inwoners uit de kern Rijen. Zo geven inwoners uit de kern Gilze vaker aan dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan (86%), voor elkaar klaarstaan (75%) en te vertrouwen zijn (82%). Inwoners uit de kern Rijen geven juist minder vaak aan dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan (72%), voor elkaar klaarstaan (62%) en te vertrouwen zijn (70%). Ook geven zij vaker aan het oneens te zijn met de stelling dat buurtbewoners voor elkaar klaarstaan en te vertrouwen zijn (beide 10%). • Inwoners uit de kern Gilze zijn meer te spreken over de staat van hun buurt. Ze geven vaker aan dat (bijna) geen dingen kapot zijn in hun buurt (76%) en dat hun buurt netjes en schoon is (68%). Ook geven ze minder vaak aan dat dit laatste punt niet het geval is (26%). Dit geldt ook voor onderhoud van het groen in de buurt: 54% vindt dat dit goed is en 28% is het daar niet mee eens. Inwoners van uit de kern Rijen zijn minder te spreken over de staat van hun buurt. Ze geven minder vaak aan dat (bijna) geen dingen kapot zijn in hun buurt (65%) en dat hun buurt netjes en schoon is (48%). Ook geven ze juist vaker aan dat dit laatstgenoemde niet het geval is (28%).
Dit geldt ook voor onderhoud van het groen in de buurt: 43% vindt dat dit goed is, 43% is het daar niet mee eens. • Inwoners uit de kern Gilze zijn meer te spreken over de samenwerking tussen de gemeente en hun buurt. Zo zijn ze vaker van mening dat de gemeente samenwerkt met de buurt aan plannen, activiteiten en voorzieningen (37%) en dat de gemeente de buurt de ruimte geeft om hun ideeën en plannen uit te voeren (42%). Inwoners uit de kern Rijen zijn hier juist minder over te spreken. Zo geeft 17% van mening te zijn dat de Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
25
gemeente samenwerking met de buurt (17%), 49% is het daar niet mee eens. Dit geldt ook voor de ruimte die de gemeente geeft aan de buurt om hun ideeën en plannen uit te voeren (21% is het eens, 39% is het oneens). Tot slot zijn inwoners uit de kern Rijen minder vaak van mening dat de gemeente inwoners helpt bij het uitvoeren van hun ideeën en plannen (20%). • Kijken we naar de tevredenheid met voorzieningen dan zien we een verdeeld beeld: in Rijen is men juist vaker tevreden met de winkels voor dagelijkse boodschappen (92%) en het openbaar vervoer (73%). Over het openbaar vervoer zijn inwoners uit de kern Gilze juist aanzienlijk minder tevreden: 15% is (zeer) tevreden en 61% is (zeer) ontevreden. In Gilze is men daarentegen wel vaker tevreden over (gezondheids)zorgvoorzieningen (93%), speelvoorzieningen (71%) en ontmoetingsplekken (68%). Over dit laatste item zijn inwoners uit de kern juist minder vaak tevreden: 48% is (zeer) tevreden, 19% is zeer (ontevreden).
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
26
4.3
Wonen in de buurt Tabel 32 Vraag 1: Hoe prettig vindt u het om in uw buurt te wonen? n
rapportcijfer (1-10)
Gilze
270
8,0
Rijen
322
7,7
Overige kernen
97
8,3
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
761
7,8
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
608
7,9
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
8,1
Tabel 33 Vraag 4: Voelt u zich betrokken bij de mensen die in uw buurt wonen? (%) n
ja, bij bijna iedereen
ja, bij de meeste wel
sommigen wel, sommigen niet
nee, bij de meeste mensen niet
nee, bij (bijna) niemand
Gilze
267
11
37
44
7
1
Rijen
316
7
26
53
9
5
Overige kernen
97
9
40
47
2
3
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
742
9
30
49
8
4
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
604
7
37
45
9
3
6
32
47
9
4
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Resultaten Wonen in de buurt Respondenten beoordelen hun woongenot met een ruime voldoende, een 7,8. 39% van de respondenten voelt zich betrokken bij de (meeste) mensen die in hun buurt wonen. 12% voelt zich bij de (meeste) mensen in hun buurt niet betrokken. Opvallende verschillen tussen kernen Inwoners uit de kern Gilze beoordelen hun woongenot hoger (8,0), inwoners uit de kern Rijen lager (7,7). Ook voelen inwoners uit de kern Gilze zich meer betrokken bij mensen die in hun buurt wonen (37% bij de meeste wel), inwoners uit de kern Rijen voelen zich juist iets minder vaak betrokken (26% bij de meeste wel).
4.4
Inzet voor de buurt Tabel 34 Vraag 15: Hoe vaak heeft u zich in de afgelopen 12 maanden ingezet voor uw buurt? (%) n
vaak
af en toe
(bijna) nooit
Gilze
270
12
41
47
Rijen
322
6
39
55
Overige kernen
98
11
41
48
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
737
9
39
52
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
602
9
48
43
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
9
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
91 27
Tabel 35 Vraag 16: Zou u zich actief willen (blijven) inzetten voor uw buurt? (%) n
ja, zeker
ja, misschien
nee
Gilze
227
23
50
27
Rijen
249
17
57
26
Overige kernen
83
27
55
18
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
592
20
53
27
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
498
20
65
15
21
59
20
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Resultaten Inzet voor de buurt 9% van de respondenten heeft zich in de afgelopen 12 maanden vaak ingezet voor de leefbaarheid in de buurt, 39% van respondenten af en toe. Een vijfde wil zich in de nabije toekomst zeker hiervoor inzetten, meer dan de helft wil dit misschien doen. Kortom, er is veel potentieel onder de respondenten om zich in te zetten voor de buurt. Significante verschillen met 2020 Meer inwoners geven aan dat zij zich in de afgelopen 12 maanden (vrijwel) nooit hebben ingezet voor hun buurt (52%) dan in 2020 het geval was (43%). Daarnaast is de bereidheid om zich actief in te willen (blijven) zetten voor de buurt afgenomen ten opzichte van 2020; 27% geeft nu aan zich hier niet voor te willen (blijven) inzetten tegenover 15% in 2020. Opvallende verschillen tussen kernen Meer inwoners uit de kern Gilze hebben zich vaak ingezet voor hun buurt (12%). In Rijen hebben minder inwoners zich vaak hiervoor ingezet (6%).
4.5
Veiligheid in de buurt Tabel 36 Vraag 5a: Voelt u zich veilig in uw buurt? (%) n
ja, bijna altijd
ja, meestal wel
Gilze
268
38
Rijen
322
36
Overige kernen
98
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022 Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020 Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
soms wel, soms niet
nee, meestal niet
nee, (bjina) nooit
51
9
1
1
45
17
2
1
48
44
8
0
0
752
37
47
14
2
1
608
29
55
14
2
0
34
55
10
1
1
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
28
Tabel 37 Vraag 5b: Voelt u zich veilig in uw huis?* (%) n
ja, bijna altijd
ja, meestal wel
soms wel, soms niet
nee, meestal niet
nee, (bjina) nooit
Gilze
269
64
32
3
1
0
Rijen
321
62
32
4
0
1
Overige kernen
98
63
33
4
0
0
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
752
63
32
4
1
1
5
0
0
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020 59 36 *maatwerkvraag gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen. Tabel 38 Vraag 6: Hoeveel overlast heeft u van buurtbewoners? (%) n
heel veel
veel
niet veel, niet weinig
weinig
(bijna) geen
Gilze
268
2
10
16
35
36
Rijen
322
3
12
23
27
36
Overige kernen
97
2
5
12
32
49
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
751
3
10
20
31
36
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
606
2
7
18
29
44
1
6
19
30
44
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 39 Vraag 7: Maakt u zich wel eens zorgen om een persoon of gezin in de buurt?* ( %) n
Nooit
Soms
Vaak
Gilze
253
62
33
4
Rijen
287
58
39
4
Overige kernen
90
71
28
1
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022 682 60 36 *maatwerkvraag 2022 gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen.
4
Tabel 40 Vraag 8: Hoe vaak heeft u te maken met onveilige verkeerssituaties in uw buurt? (%) n
heel vaak
vaak
soms
(Bijna) niet
Gilze
269
8
14
32
46
Rijen
320
13
20
31
36
Overige kernen
98
9
15
35
41
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
747
11
18
33
39
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
608
-
-
23*
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners 17* * vanwege nieuwe antwoordcategorieën is deze vraag te vergelijken met de eerdere meting. De categorie [heel vaak] maakte bij de vorige meting geen onderdeel uit van de antwoordmogelijkheden. Indicatief presenteren we het percentage inwoners dat in 2020 op deze vraag [vaak] heeft geantwoord.
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
29
-
Tabel 41 Vraag 11: Is uw buurt de afgelopen jaren vooruit gegaan, achteruit gegaan of gelijk gebleven? (%) n
duidelijk vooruit gegaan
een beetje vooruit gegaan
niet vooruit of achteruit gegaan
een beetje achteruit gegaan
duidelijk achteruit gegaan
Gilze
251
7
18
50
14
10
Rijen
302
4
7
59
16
13
Overige kernen
92
3
16
68
9
3
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
696
5
12
56
15
12
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
573
3
12
61
17
8
5
14
59
15
7
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Resultaten Veiligheid in de buurt Met de veiligheid in de buurt is het goed gesteld, 95% van de respondenten voelt zich meestal of altijd veilig in huis en 84% in hun buurt. Als het gaat om verkeersveiligheid zien we dat 11% van de inwoners vaak onveilige verkeerssituaties meemaakt en 18% maakt soms onveilige verkeerssituaties mee. De meerderheid van de respondenten (60%) maakt zich nooit zorgen over een persoon of gezin in de buurt. 36% maakt zich hier soms zorgen over en 4% vaak. Ruim een kwart van de respondenten vindt dat de buurt in de afgelopen jaren er een beetje tot veel op achteruit gegaan is (27%), 17% vindt juist dat de buurt vooruitgegaan is. De meeste mensen (56%) geven aan dat er noch van vooruitgang noch van achteruitgang sprake was. Significante verschillen met 2020 Meer inwoners geven in 2022 aan dat zij zich bijna altijd veilig voelen in hun buurt (37%) dan in 2020 het geval was (29%). Ook geven meer inwoners aan dat zij (bijna) nooit onveilige verkeerssituaties meemaken in hun buurt (39%) dan in 2020 (22%). Meer inwoners ervaren nu overlast van buurtbewoners; in 2022 ervaart 36% (bijna) geen overlast van buurtbewoners, in 2020 was dit nog 44%. In 2022 geven meer inwoners aan dat hun buurt er duidelijk op vooruit is gegaan (5%), maar ook geven meer inwoners aan dat hun buurt duidelijk achteruit is gegaan (12%).
Opvallende verschillen tussen kernen Inwoners uit Rijen geven minder vaak aan weinig overlast te ervaren van buurtbewoners (27%). Ook geven ze vaker aan heel vaak te maken te hebben met onveilige verkeersituaties (13%) en minder vaak hier (bijna) nooit mee te maken te hebben (36%). In Gilze geeft men juist vaker aan hier (bijna) nooit mee te maken te hebben (46%). Ook geven meer mensen in Gilze aan dat hun buurt er de laatste jaren er een beetje op vooruit is gegaan (18%), mensen in Rijen geven dit minder vaak aan (7%).
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
30
5
Relatie inwoner-gemeente Onder dit thema vallen vragen en stellingen over de relatie tussen inwoners en de gemeente. Er komen vragen aan bod over het bestuur van de gemeente, de communicatie door de gemeente en de manier waarop inwoners betrokken worden bij gemeentelijk beleid.
5.1
Stellingen over relatie inwoner-gemeente - 2022 Tabel 42 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Relatie inwoner - gemeente (%)*
(helemaal) eens < 50% van de inwoners * Vraag 17
Hoeveel vertrouwen heeft u in de manier waarop uw gemeente wordt bestuurd?
n
(heel) veel
niet veel / niet weinig
nauwelijks tot geen
637
21
51
28
Tabel 26 Resultaten van stellingen en vragen over oordeel Relatie inwoner -gemeente (%)*
(helemaal) eens < 50% van de inwoners
n
(helemaal) eens
niet eens / niet oneens
(helemaal) oneens
De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
553
35
39
26
De gemeente luistert naar de mening van haar inwoners
556
24
41
34
De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
558
20
38
41
De gemeente doet wat ze zegt
545
19
43
38
De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
478
16
46
38
* Vraag 18 en 19
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
31
Stellingen over relatie inwoner-gemeente – opvallende punten
Opvallend is dat een grote groep inwoners [niet eens/niet oneens] antwoordt, dit zou kunnen betekenen dat veel inwoners geen duidelijke mening over dit thema hebben of hier geen kennis van of zicht op hebben.
• • • • • •
Minder dan 50% van de inwoners: Vindt dat de gemeente inwoners laat meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen; Vindt dat de gemeente luistert naar de mening van haar inwoners; Heeft vertrouwen in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd; Vindt dat de gemeente ervoor zorgt dat inwoners zich aan de regels houden; Vindt dat de gemeente doet wat ze zegt; Vindt dat de gemeente zich flexibel opstelt als dat nodig is.
Vergelijking met referentiegemeenten - 2022 Figuur 4 Resultaten van stellingen Relatie inwoner-gemeente (%) - vergeleken met andere gemeenten
De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
29 24 23
De gemeente luistert naar inwoners Hoeveel vertrouwen heeft u in de manier waarop uw gemeente wordt bestuurd?
21
De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
20
De gemeente doet wat ze zegt
19
De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
(helemaal) eens gemeente Gilze en Rijen
35
16
30 29 26 24
(helemaal) eens gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
32
5.2
Vergelijking met meting 2020 en tussen kernen In deze paragraaf vergelijken we de resultaten van het thema relatie inwoner-gemeente met de resultaten van het onderzoek in 2020 en presenteren we de resultaten uitgesplitst naar kern. Aan het einde van de paragraaf vatten we de verschillen kort in tekst samen. Tabel 44 Vraag 17: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) Hoeveel vertrouwen heeft u in de manier waarop de gemeente wordt bestuurd?
n
(heel)
niet veel/
veel
niet weinig
nauwelijks tot geen
Gilze Rijen
233
24
48
28
285
20
52
28
Overige kernen
83
20
51
29
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
637
21
51
28
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
531
26
49
25
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
30
Tabel 45 Vraag 18a: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente doet wat ze zegt
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
198
22
37
41
Rijen
246
18
44
38
Overige kernen
70
26
36
38
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
545
19
43
38
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
492
22
50
28
26
53
21
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Tabel 46 Vraag 18b: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente zorgt er voor dat inwoners zich aan de regels houden
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
202
20
42
37
Rijen
254
21
35
45
Overige kernen
74
27
43
30
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
558
20
38
41
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
498
24
43
33
29
41
30
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners Tabel 47 Vraag 18c: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente stelt zich flexibel op als dat nodig is
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
180
20
43
37
Rijen
207
15
45
40
Overige kernen
68
13
49
38
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
478
16
46
38
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
444
24
49
27
24
48
28
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners
Het PON & Telos | Burgerpeiling 2022 gemeente Gilze en Rijen
33
Tabel 27 Vraag 19a: resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente luistert naar de mening van haar inwoners
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens
Gilze
206
31
35
34
Rijen
248
21
44
35
Overige kernen
77
18
53
28
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2022
556
24
41
34
Totaal gemeente Gilze en Rijen 2020
510
24
43
33
23
45
33
Gemeenten 25.000 - 50.000 inwoners Tabel 49 Vraag 19b: Resultaten relatie inwoner-gemeente (%) De gemeente laat inwoners meedenken bij plannen, activiteiten en voorzieningen
n
(helemaal) eens
niet eens/ niet oneens
(helemaal) oneens