Sociaal Domein Vertelt 2025 Monitor SD
Tekst van het document
Samen
doen wat nodig is Gemeente Ermelo
Monitor Sociaal Domein 2025
Voorwoord Monitor Sociaal Domein 2025 Voor u ligt de Monitor Sociaal Domein 2025. Met deze monitor informeren we alle betrokken partijen over de actuele stand van zaken binnen het sociaal domein. Het is een belangrijk instrument om inzicht te geven in de maatschappelijke opgaven waarvoor onze gemeente staat. De monitor is opgebouwd rondom de maatschappelijke opgaven, strategische doelen en beleidsdoelen zoals vastgesteld in de Nota Sociaal Domein. We presenteren relevante gegevens en geven, waar mogelijk, beleidsmatige duiding. Zo ontstaat een breed en samenhangend beeld van het sociaal domein in de gemeente Ermelo. Ons gezamenlijke doel blijft: een samenleving waarin alle inwoners van Ermelo kunnen meedoen. Waar ondersteuning beschikbaar is voor wie dat nodig heeft, en waar we samen – als gemeente, partners en inwoners – doen wat nodig is. We zijn trots op deze vernieuwde editie van de Monitor Sociaal Domein en zetten ook in 2025 in op verdere ontwikkeling. Deze monitor is tot stand gekomen in goede samenwerking met de gemeenten Ermelo, Harderwijk, Zeewolde en Meerinzicht. Sarath Hamstra Wethouder gemeente Ermelo
Pagina 2/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Inhoud
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Voorwoord
2
Kernindicatoren
4
Kansrijk opgroeien
11
Samenredzaamheid
21
Bestaanszekerheid
30
Zelfstandig thuis
38
Financiën
47
Pagina 3/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Kernindicatoren
Pagina 4/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
1000 (47,4%) 983 (45,5%)
Cliëntaantal Jeugdwet
Cliëntaantal Jeugdwet
370 395
Specialistisch
114 110
Hoog specialistisch
Jeudgbescherming/ -reclassering
22 51
Dagbesteding/ - behandeling
47 53
Wonen
49 46
Landelijke Transitie Arrangementen
<10 <10
Crisis
<10 <10
Overig
<10 <10
Specialistisch
11,2%
Hoog specialistisch
14,7%
Wonen
Dagbesteding/ - behandeling
Jeugdbescherming/-reclassering
Landelijke Transitie Arrangementen
41,8%
40,8%
29,4%
41,2%
31,3%
25%
27,8% 40% 33,3%
14,7%
18,8%
38,9%
20%
6,1%
25% 22,2%
11,1%
33,3%
6,7%
33,3%
33,3%
100%
Crisis
0 -5
6 -12
13 - 17
18 - 22
Stand op 31-12-2023 Stand op 31-12-2024 Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal clienten binnen de Jeugdwet weergegeven per categorie.
Het aantal cliënten binnen de Jeugdwet ingedeeld op leeftijd en categorie. Stand op 31-12-2024.
Pagina 5/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Trend cliëntaantal Jeugdwet
560
549
529
12,1%
12,8%
543
511
478
Zelfstandig thuis
Trend cliëntaantal Jeugdwet
632 551
Bestaanszekerheid
11,2%
8,0%
8,2%
8,3%
8,6%
11,8%
7%
7,8%
523
505
Wonen Specialistisch 44,7%
43,6%
46,5%
46,5%
53,4%
56,9%
57,5%
58,3%
60,3%
59,9%
Landelijke Transitie Arrangementen Jeugdbescherming/ -reclassering Hoog specialistisch Crisis
-6
30
20
0 -2
2
-1
31
20
0 -2
-6
30
21
0 -2
2
-1
31
21
0 -2
-6
30
22
0 -2
2
-1
31
22
0 -2
-6
30
23
0 -2
2
-1
31
23
0 -2
-6
30
24
0 -2
2
-1
31
24
0 -2
13,7%
15,9%
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten binnen de Jeugdwet.
13,3%
9,3%
15%
18,8%
18,2%
18,3%
18,7%
8,3%
8,5%
9,1%
8,2%
9,6%
0
02
-2
-6
30
12,7%
Dagbesteding/ -behandeling
0
02
-2
12
31
1
02
-2
-6
30
1
02
-2
12
31
2
02
-2
-6
30
8,3%
7,7%
18%
17,4%
7,7%
7,9%
2
02
-2
12
31
8,3%
3
02
-2
-6
30
7,8%
18,3%
15,2%
16,7%
7,6%
7,6%
7,6%
3
02
-2
12
31
8%
4
02
-2
-6
30
4
02
-2
12
31
Overige
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten binnen de Jeugdwet ingedeeld per categorie.
Pagina 6/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
De trend van het aantal cliënten met een uitkering
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
In- en uitstroom cliënten met uitkering Instroom cliënten met een uitkering Uitstroom cliënten met een uitkering
460
445
426
403
396
434
400387 411
387
429
69 60
53
64
60
54
62
66
61
55
50
63
58
59
37
0
02
-2
-6
30
0
02
-2
12
31
1
02
-2
-6
30
1
02
-2
12
31
2
02
-2
-6
30
2
02
-2
12
31
3
02
-2
-6
30
3
02
-2
12
31
4
02
-2
-6
30
4
02
-2
12
31
lft
e eh
2
20
20
lft
e eh
36
21
20
1
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
De volgende uitkeringsvormen zijn meegenomen: Inkomensvoorziening voor oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers (IOAW), Inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ), Besluit bijstandverlening zelfstandigen (BBZ) en de reguliere Participatiewet.
57
48
lft
2
e eh
21
20
lft
1
e eh
22
20
lft
2
e eh
22
20
lft
1
e eh
23
20
lft
2
e eh
23
20
lft
1
e eh
24
20
lft
e eh
24
20
2
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
De volgende uitkeringsvormen zijn meegenomen: Inkomensvoorziening voor oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers (IOAW), Inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ), Besluit bijstandverlening zelfstandigen (BBZ) en de reguliere Participatiewet.
Pagina 7/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Reden van instroom cliënten met uitkering
10,2% 19,7%
Wegvallen arbeid in dienstbetrekking
Wegvallen uitkering werkloosheid
15,2%
Geen inlichtingen
28,8% 4,5%
Bereiken AOW Leeftijd
10,2% 3%
Wegvallen ander inkomen
6,8%
Zelfstandig thuis
31,5%
Arbeid in dienstbetrekking
44,8% 31,5%
Verhuizing naar andere gemeente
15,3%
Verhuizing andere gemeente
Bestaanszekerheid
Reden van uitstroom cliënten met uitkering
30,3%
Statushouder
Samenredzaamheid
Overlijden
Stand op 31-12-2023
17,2% 5,6% 0% 3,7% 3,4% 4,5% 10,2%
Stand op 31-12-2023
Stand op 31-12-2024
Stand op 31-12-2024
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
De instroom van cliënten met een uitkering opgesplitst per reden. Het gaat om de vijf meest voorkomende redenen.
De uitstroom van cliënten met een uitkering opgesplitst per reden. Het gaat om de vijf meest voorkomende redenen.
Pagina 8/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Cliëntaantal Wmo uitgesplitst naar productcategorie
1934
1915
983 (45,5%)
1931
Zelfstandig thuis
1970
1918
1755
1705
1656
1631
1735
710 (33,7%)
Huishoudelijke hulp
Begeleiding
Bestaanszekerheid
Trend cliëntaantal Wmo
1000 (47,4%)
Hulpmiddelen
Samenredzaamheid
752 (34,8%) 398 (18,9%) 423 (19,6%) Stand op 31-12-2023 Stand op 31-12-2024 Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten binnen de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) ingedeeld in drie categorieën: begeleiding, huishoudelijke hulp en voorzieningen.
20
20
6-
30
3
20
20
2-
1 1-
21
20
6-
30
3
21
20
2-
1 1-
22
20
6-
30
3
22
20
2-
1 1-
23
20
6-
30
3
23
20
2-
1 1-
24
20
6-
30
3
24
20
2-
1 1-
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten binnen de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo).
Pagina 9/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Aantal huidige inburgeraars opgesplitst in Z-route, B1-route, Onderwijsroute
Kansrijk opgroeien
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Trend aantal inburgeraars
26
B1
Samenredzaamheid
93
92 43
78
22
Onbekend
21 43 18
Onderwijs
28 12
Z-route
19 Stand op 31-12-2023
15
Stand op 31-12-2024
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Aantal huidige inburgeraars uitgesplitst naar de drie inburgeringsroutes: Z-route, B1-route en onderwijsroute. Stand op 31-12-2023. Voor meer infomatie over de leerroutes, zie https://www.rijksoverheid.nl/ onderwerpen/inburgeren-in-nederland/nieuwe-wet-inburgering.
3
22
20
2-
1 1-
3
23
20
6-
0 0-
3
23
20
2-
1 1-
3
24
20
6-
0 0-
3
24
20
2-
1 1-
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal inburgeraars. Het gaat hierbij alleen om inburgeraars onder de Wet Inburgering 2021.
Pagina 10/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Kansrijk opgroeien
Pagina 11/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Kansrijk opgroeien Binnen de opgave Kansrijk Opgroeien zien wij bij de gemeente Ermelo opvallende ontwikkelingen als het gaat om pestgedrag op school of online. De cijfers geven een forse stijging aan ten opzichte van de vorige meting. Er is geen duidelijke verklaring voor deze ontwikkeling. Een opvallende factor in deze context is de coronaperiode. De voorgaande cijfers komen uit 2021, een periode waarin jongeren door de geldende maatregelen aanzienlijk minder fysiek op school aanwezig waren. Echter, is deze stijgende trend al sinds 2019 zichtbaar. Ook laten de metingen zien dat er een stijging te zien is als het gaat om het percentage jongeren dat ongelukkig is. Wij zetten ons lokaal in op het versterken van het mentaal welbevinden van jongeren door interventies op het voortgezet onderwijs vanuit de GGD en Welzijn Ermelo waarbij aandacht is voor het omgaan met stress en het versterken van de veerkracht. Ook wordt de jongerencoaching A t/m Zelf steeds beter gevonden door jongeren die ondersteuning nodig hebben op het gebied van mentaal welbevinden. Door het Centrum voor Jeugd & Gezin worden vriendentrainingen aangeboden. Dit is een groepstraining voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar oud, die veel piekeren, zich zorgen maken, snel zenuwachtig zijn, een negatief zelfbeeld hebben of alles somber inzien.
Jongeren hebben een gezonde en veilige leefomgeving nodig om zich goed te kunnen ontwikkelen. Het is goed voor de mentale ontwikkeling en verkleint de kans op roken, drinken en drugsgebruik. De leefomgeving van jongeren is niet alleen thuis, maar ook op school, bij vrienden of op de sportclub. We werken in Ermelo daarom, samen met onze partners, aan een positieve leefomgeving voor alle jongeren met behulp van de werkwijze Opgroeien in een Kansrijke Omgeving (OKO). De stijging van het aantal meldingen monitor vroegsignalering schulden bij jongeren onder de 25 jaar is enerzijds een positieve beweging. Het lukt kennelijk om meer jongeren met schulden in beeld te krijgen. Anderzijds is het ook zorgelijk dat er steeds meer jongeren met schulden zijn. Een verklaring daarvoor kan zijn dat kopen op afbetaling steeds makkelijker wordt en jongeren daar gevoelig voor zijn. Volgend jaar wordt er gewerkt aan de doorontwikkeling van de vroegsignalering.
Pagina 12/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Alle jeugdigen kunnen gezond en veilig opgroeien in een kansrijke omgeving. Beleidsdoel Meer jongeren voelen zich veilig om zichzelf te zijn op school, de sportvereniging, geloofsgemeenschap, op straat, in de kroeg, in hun gezin, etc.
Percentage jeugdigen dat gepest wordt
8
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat in de afgelopen drie maanden wekelijks is gepest op school en/ of via internet.
7,8%
Percentage
6 5,3%
4 3,7%
2,9%
2 0
21
20
23
21
20
20
Nederland
23
20
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Pagina 13/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer jeugdigen/gezinnen kiezen voor een gezonde leefstijl (gezonder eten, gezond gewicht, meer bewegen, minder gebruik genotsmiddelen).
Percentage jeugdigen dat voldoet aan de beweegnorm
Percentage jeugdigen dat rookt
43,3%
44,9%
44,7% 37,9%
20
4
8
7,1%
6 Percentage
Percentage
60 40
10
8
6,2%
5,8%
Percentage
80
Percentage jeugdigen dat vapet
4,3%
2
0
21
20
23
20
Nederland
21
20
23
20
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat minimaal vijf dagen per week één uur beweegt.
9,1%
6
6,3%
4 2
0
21
20
23
20
Nederland
21
20
0
23
20
23
20
Ermelo
Nederland
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat nu minimaal wekelijks rookt.
23
20
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat nu minstens wekelijks rookt en/of vapet.
Pagina 14/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Het mentale welbevinden en geluk van (kwetsbare) jeugdigen is versterkt.
Percentage jeugdigen dat softdrugs gebruikt 10
10,4% 9,1%
30
6
6,1%
4
31,0%
29,9%
20
6
33,3%
Percentage
8,2%
8
40
Percentage
Percentage
8
Percentage jeugdigen dat ongelukkig is
Percentage jeugdigen dat alcohol drinkt
25,9%
10
2 0
21
20
23
20
Nederland
21
20
23
20
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat ooit wiet (marihuana) of hasj heeft gebruikt.
6,9%
6,3% 5,3%
4
4,8%
2
0
21
20
23
20
Nederland
21
20
0
23
20
21
20
Ermelo
23
20
Nederland
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat ooit alcohol heeft gedronken (een heel glas of meer).
21
20
23
20
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat zich meestal (zeer) ongelukkig voelt.
Pagina 15/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Strategisch doel Het gezin en de omgeving van de jeugdigen zijn voldoende toegerust om alledaagse problemen op te kunnen vangen.
Kansrijk opgroeien
Zelfstandig thuis
Percentage kinderen dat opgroeit in armoede 12
12,0%
10
10 9,0%
8 Percentage
8 Percentage
Bestaanszekerheid
Beleidsdoel Meer gezinnen worden actief betrokken bij de schoolloopbaan van hun kind om de cyclus van laaggeletterdheid en armoede te doorbreken. Ongeacht opleiding, achtergrond en niveau.
Percentage laaggeletterdheid
12
Samenredzaamheid
6
6
4
4
2
2
0
0 Nederland
2011
Ermelo
2013
2014
2015
2016
2017
Nederland
Bron: Dashboard Geletterdheid in Zicht, 2014.
Het percentage laaggeletterde personen tussen de 16 en de 65 jaar.
2012
2018
2019
2020
2021
2022
Ermelo Bron: CBS Jeugdmonitor.
Het percentage kinderen dat opgroeit in een meerpersoonshuishouden, waarbinnen de ouder(s) een inkomen hebben tot 120% van het sociaal minimum.
Pagina 16/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Jeugdigen en/of ouders met een ondersteuningsvraag worden goed en snel geholpen. Beleidsdoel Schuldenproblematiek onder jeugdigen wordt sneller gesignaleerd en aangepakt of waar mogelijk voorkomen.
Beleidsdoel Huiselijk geweld in gezinnen wordt sneller gesignaleerd en doorbroken of waar mogelijk voorkomen. Aantal meldingen en adviezen Veilig Thuis
Aantal meldingen monitor vroegsignalering schulden bij jongeren onder de 25 jaar 150
2022
2024
2023
88 99 135 Aantal succesvolle contactpogingen
22 22
16 Bron: Divosa Monitor Vroegsignalering Schulden.
125 100 Aantal meldingen Veilig Thuis
75
Aantal adviezen Veilig Thuis 50 25 0
2 9 0 0 1 1 2 3 4 3 019 202 201 202 202 202 202 202 202 202 elft 202 elft elft elft elft elft elft elft elft elft 2e h 2e h 1e h 2e h 1e h 2e h 1e h 2e h 1e h 1e h
2 elft
Een melding is de combinatie van meerdere signalen van een betalingsachterstand vanuit de aangesloten signaleringspartners (energiebedrijven, drinkwaterbedrijven, woningsverhuurders en zorgverzekeraars).
1e h
Bron: CBS.
Een melding is het kenbaar maken aan Veilig Thuis van een situatie of vermoeden van huiselijk geweld en/of kindermishandeling met vermelding van de persoonsgegevens van de betrokkene(n). De verantwoordelijkheid voor het zicht op de veiligheid van de directbetrokkenen wordt overgedragen van de melder aan Veilig Thuis. Een advies is een op de behoefte van de adviesvrager afgestemde set van aanwijzingen, raadgevingen en tips die Veilig Thuis met de adviesvrager deelt, met als doel de adviesvrager in staat te stellen zelf verder te kunnen handelen in situaties van huiselijk geweld en/of kindermishandeling of bij een vermoeden daarvan. De adviesvrager blijft zelf verantwoordelijk voor eventuele verdere stappen, Veilig Thuis onderneemt geen enkele verdere actie richting de directbetrokkenen bij het huiselijk geweld of de kindermishandeling.
Pagina 17/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel We streven ernaar dat jeugdigen opgroeien met gelijke kansen en hun talenten ontwikkelen op een manier die bij hen past (sport, cultuur en onderwijs). Beleidsdoel Zoveel mogelijk kinderen en jeugdigen volgen onderwijs of een ontwikkelingsgericht traject. Leerlingen die in een gegeven jaar het onderwijs verlaten zonder startkwalificatie. Het gaat hierbij om de jaarlijkse aanwas. De periode 2016/’17, bijvoorbeeld, beschrijft leerlingen die op 1 oktober 2016 staan ingeschreven in het voortgezet onderwijs, middelbaar beroepsonderwijs of voortgezet algemeen volwassenenonderwijs en op 1 oktober 2017 het onderwijs zonder startkwalificatie hebben verlaten.
Percentage voortijdige schoolverlaters
Percentage
3
Een leerling beschikt over een startkwalificatie met een havo- of vwo-diploma of met een mbo-2 diploma. Een vmbo-diploma of een mbo-1 diploma volstaat niet als startkwalificatie. Een in Nederland gangbare leeftijdsgrens is 23 jaar bij schoolverlaten. Dat wil zeggen dat personen die bij schoolverlaten 23 jaar of ouder zijn en niet beschikken over een startkwalificatie niet tot de voortijdig schoolverlaters worden gerekend.
2
1
0
2018
2019
2020
Nederland
2021
2022
Ermelo Bron: VSV Dashboard DUO/CBS.
Pagina 18/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer jeugdigen maken kennis met sport, cultuur en muziek, laagdrempelig en in de eigen woonomgeving, zoals de Brede school. Voorzieningendichtheid van sport/cultuur Percentage jeugdigen dat wekelijks sport in georganiseerd verband
80
80.7% 76.1%
71,9%
40 20 0
21
20
23
20
Nederland
40
8 Afstand in kilometers
60
Dichtheid van sportaccomodaties
21
20
23
20
Ermelo
Gemiddelde afstand
74,1% Percentage
Afstand tot podiumkunst
6 4 2 0
2006
2008
2010
2012
2014
Nederland
2016
2018
2020
2022
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Jeugd, 2023.
Het percentage jongeren uit het tweede en vierde leerjaar van het voortgezet onderwijs dat wekelijks sport bij club, vereniging of sportschool.
2023
21,5
21,7
De gemiddelde afstand van alle inwoners in een gebied tot de dichtstbijzijnde locatie van podiumkunst, berekend over de weg. Kunstvormen die worden uitgevoerd door professionele acteurs en actrices voor een levend publiek. De professionele podiumkunsten vinden plaats op locaties als schouwburgen en concertgebouwen, maar ook in buurtcentra en op poppodia. Locaties met podiumkunsten als nevenactiviteit zijn wel opgenomen in de cijfers. Festivals tellen niet mee.
21,2
21,8
2023
10 0
22
20
23
20
Nederland Bron: CBS.
138 138 2022
30 20
Aantal goedgekeurde aanvragen Jeugdfonds Sport en Cultuur
22
20
23
20
Ermelo
Bron: Database Sportaanbod Mulier Instituut, 2023.
Het gemiddelde sportvoorzieningsniveau per 10.000 inwoners. Voor de berekening zijn reguliere accommodaties voor actieve sportbeoefening door amateurs meegenomen en is rekening gehouden met verschillen in de diversiteit en capaciteit van sportaccommodaties. Een sporthal is bijvoorbeeld geschikt voor meer sportdisciplines dan een rugbyveld. Op een tennispark met 5 banen kunnen minder mensen tegelijkertijd sporten dan op een tennispark met 15 banen.
127 2024
Het aantal goedgekeurde aanvragen voor het Jeugdfonds Sport en Cultuur.
Pagina 19/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Er is een beter (aangepast) vrijetijdsaanbod voor jeugdigen met een beperking of chronische ziekte.
Sportaanbod voor jongeren met een beperking of chronische ziekte
De indicator ‘aanbod sport voor jongeren met een beperking of chronische ziekte’ is kwalitatief uitgevraagd bij het Interactie Sportbedrijf Ermelo. Onderstaande is een korte weergave van het interview. In Ermelo wordt sport aangeboden bij verenigingen, zorglocaties en locaties voor dagbesteding. Daar komen ook mensen met een beperking van buiten de zorglocatie op af. ‘We zien dat het mooi mixt, dus ook mensen met een visuele beperking die daar bijvoorbeeld aansluiting kunnen vinden’. Via het Leefstijl Loket worden steeds meer jongvolwassenen bereikt, en via gymlessen op school komt ook de jongste doelgroep beter in beeld. Door het project You Move is er nu ook aanbod voor kinderen met een motorische achterstand. De contacten met sportverenigingen worden met de komst van Uniek Sporten verder uitgebreid. Soms is het nog wel wat zoeken: waar de één behoefte heeft aan een G-team, wil de ander juist ‘inclusief’ sporten. Verschillende doelgroepen hebben hierin verschillende wensen. Het sportbedrijf ondersteunt hierin met materiaal en kennis. Naast de fysieke voordelen is er ook een belangrijke sociale component bij het sporten voor jongeren met een beperking: het kan helpen om eenzaamheid tegen te gaan. Voor de toekomst is er de wens om nog meer te investeren in de positieve gezondheid, door ‘breder te kijken dan alleen de sportvragen’.
Dit kan bijvoorbeeld door de link te maken naar een wijkvereniging of een maatje in de buurt door het Leefstijl Loket.
Pagina 20/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Samenredzaamheid
Pagina 21/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Samenredzaamheid We zien dat het aantal Wmo indicaties minimaal is gestegen ten opzichte van 2024 (6,4% in 2024 tov 6,3% in 2023). Één van de verklaringen hiervoor is dat In Ermelo meer focus wordt gelegd op de inzet van algemene voorzieningen en het voorliggend veld, waar dat passend en gewenst is voor de inwoner. In Ermelo doet 35,9% van de inwoners boven de 18 jaar aan vrijwilligerswerk. Hierin blinken wij uit ten opzichte van het landelijk gemiddelde (24,9%)! Verder valt in positieve zin op dat Ermelo ook boven het landelijk gemiddelde scoort als het gaat om inwoners met een goed ervaren gezondheid.
Pagina 22/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Samenredzaamheid van buurten en wijken is versterkt. Beleidsdoel Beter leefbare wijken zonder overlast. Leefbaarometerscore 0,075
40 30 20 10 0
2012
2014
2016
2018
Nederland
2020
2022
2023
2024
Ermelo Bron: Politiedata.
Het aantal politiemeldingen per 1000 inwoners in de volgende categorieën: overlast verward persoon; overlast jeugd; overlast ivm. alcohol en drugs; overlast daklozen.
Score t.o.v. Nederlands gemiddelde
Aantal meldingen p. 1000 inwoners
Aantal politiemeldingen gerelateerd aan overlast
2020 2022
0,050
De scores zijn gestandaardiseerd, waarbij een score van 0 het Nederlands gemiddelde vertegenwoordigt en een score van 1 een standaardafwijking boven dit gemiddelde aangeeft.
0,025 0,000 -0,025 -0,050 -0,075
t n d ng ge ras raa ha ve or nin o en o e i v n m z o e a or ing ke id es Vo on sie he ial g c W i Fy l o i S Ve g
in ev mg
Voor uitgebreide details over de diverse dimensies en hun onderliggende indicatoren verwijze we naar het document Leefbaarometer 3.0; instrumentontwikkeling’ via www.leefbaarometer.nl/resources/ LBM3Instrumentontwikkeling.pdf
Bron: Leefbaarometer, 2022.
Pagina 23/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer inwoners zijn lokaal actief, bijvoorbeeld als vrijwilliger.
Percentage inwoners dat vrijwilligerswerk doet
40 35,9%
Percentage
30 24,9%
20
Het percentage personen van 18 jaar en ouder dat vrijwilligerswerk doet. Met vrijwilligerswerk wordt bedoeld werk dat in georganiseerd verband (bijvoorbeeld sportvereniging, kerkbestuur, school) onbetaald wordt uitgevoerd.
10 0
Nederland
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
!
Pagina 24/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Ondersteuning is gericht op het snel, eenvoudig en duurzaam oplossen van vragen. Beleidsdoel Inwoners zijn zelfredzaam op alle levensterreinen, zoveel mogelijk met hulp van mensen uit hun netwerk.
Beleidsdoel De oplossing van een vraag om hulp en ondersteuning sluit beter aan bij de leefwereld van inwoners. Passendheid hulp en ondersteuning (Wmo)
Het percentage inwoners met een Wmo-maatwerkindicatie
Individuele begeleiding (n= 37)
Groepsbegeleiding (n= 6)
Huishoudelijke hulp (n= 79) Deels 4%
Deels 8%
6,3%
6,4%
Stand op 31-12-2023
Stand op 31-12-2024
Ja
Ja
Ja Individuele begeleiding (n= 37)
Groepsbegeleiding (n= 13)
Huishoudelijke hulp (n= 43)
Deels 8%
Deels 2% Nee 5%
Deels 5%
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het percentage inwoners met een Wmo-maatwerkindicatie ten opzichte van de totale bevolking.
Ja
93%
92%
95%
2023
96%
100%
92%
2024
Ja
Ja
Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2024.
Antwoord op de volgende vraag uit het cliëntervaringsonderzoek Wmo: ‘Past de ondersteuning die u krijgt bij uw wensen en behoeftes?’.
Pagina 25/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Gelijke kansen in een inclusieve samenleving bevorderen. Beleidsdoel Zelfregie van kwetsbare inwoners is vergroot.
Beleidsdoel Inwoners leren elkaar kennen en kunnen beter omgaan met elkaars verschillen. Aantal meldingen discriminatie
Zelfregie kwetsbare inwoners (Wmo) Huishoudelijke hulp (n= 70)
Individuele begeleiding (n= 32)
12
Weet ik niet 16%
Deels 3%
12
10
Nee 3% Aantal meldingen
81%
97%
2024
Ja
Ja
8 6
8 6
6
4 2
Individuele begeleiding (n= 37)
Groepsbegeleiding (n= 3) Deels 33%
Deels 5%
Ja
Deels 13% Weet ik niet 3% Nee 3%
67%
95%
2023
2
Huishoudelijke hulp (n= 39)
82%
0
22
20
1 23
20
24
20
Meldingen voorval in gemeente bij anti-discriminatievoorziening Ja
Ja
Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2024.
Antwoord op de volgende vraag uit het cliëntervaringsonderzoek Wmo: ‘Zijn uw wensen en behoeftes in het plan opgenomen? (Bijvoorbeeld de plek, het aantal sessies, het tijdstip, alleen of in een groep, man of vrouw als begeleider, waar u aan wilt werken en hoe)’. De vraag is gesteld aan cliënten voor wie een persoonlijk ondersteuningsplan is opgesteld.
Politieregistraties Bron: Monitor Discriminatie Midden- en Oost-Nederland, 2022.
Het aantal geregistreerde discriminatie-incidenten zoals gerapporteerd in de Discriminatiemonitor. Het gaat om het aantal meldingen over een voorval in de gemeente bij een van de anti-discriminatievoorzieningen en het aantal geregistreerde discriminatie-incidenten bij de politie.
Pagina 26/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Voor meer inwoners is het mogelijk om naar eigen vermogen mee te doen in de samenleving.
Netto arbeidsparticipatie
100
Percentage werkende inwoners tussen de 15-75 jaar ten opzichte van de totale bevolking.
Percentage
80 60 40 20 0 2013
2014
2015
2016
2017
Nederland
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Ermelo Bron: CBS.
Pagina 27/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer inwoners ervaren goede gezondheid en welbevinden.
Percentage inwoners met goed ervaren gezondheid
Percentage inwoners met psychische klachten
De MHI-5 betreft vragen die steeds betrekking hebben op hoe men zich in de afgelopen vier weken voelde. Gevraagd is: Voelde je je erg zenuwachtig? Voelde je je kalm en rustig? Voelde je je neerslachtig en somber? Voelde je je gelukkig? Zat je zo erg in de put dat niets je kon opvrolijken?
25 20
80 70,0%
18,6% 15
40
10
20
5
0
0 Nederland
21,5%
74,3% Percentage
Percentage
60
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Nederland
Het percentage personen van 18 jaar en ouder dat psychische klachten heeft. Het hebben van psychische klachten is gemeten middels de Mental Health Inventory 5 (MHI-5). De MHI-5 is een internationale standaard voor een specifieke meting van de mentale gezondheid, bestaande uit vijf vragen.
Iedere vraag heeft de volgende zes antwoordcategorieën: voortdurend – meestal – vaak – soms – zelden – nooit. Op basis van deze vijf vragen wordt een somscore berekend, welke loopt van 0 (zeer ongezond) t/m 100 (perfect gezond). Voor de cijfers die hier zijn gepresenteerd afkomstig uit de Gezondheidsmonitors is een respondent gekwalificeerd als psychisch ongezond, oftewel het hebben van psychische klachten, bij een MHI-5 score van minder dan of gelijk aan 60.
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage personen van 18 jaar en ouder dat de eigen gezondheid als goed of zeer goed beoordeelt.
Pagina 28/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Hulp en ondersteuning is lokaal beter vindbaar, toegankelijk en zoveel als mogelijk in het voorliggend veld georganiseerd.
Percentage verwijzingen naar het voorveld
20
20
15
15 Percentage
Percentage
Percentage Wmo meldingen door een gebrek aan aanbod in het voorveld
10 5 0
5,7%
Q1 2025
10
12,6%
5 0
Q1 2025
*Registratie is gestart vanaf week 6, 2025 **Onder voorveld vallen de categorieën: Algemene voorziening, andere professional, klant kan zelf verder, sociaal netwerk, sociaal team, Welzijn
Pagina 29/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Bestaanszekerheid en Perspectief op (on)betaald werk
Pagina 30/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Bestaanszekerheid en Perspectief op (on)betaald werk Onderzoeksbureau Kwiz heeft een armoedeonderzoek uitgevoerd voor elke EHZ-gemeente. Daarin is te zien dat op sommige regelingen nog ruimte zit op verbetering van bereik en gebruik van de regelingen. Het komend jaar zetten we in op meer bekendheid en efficiënter inrichten van de regelingen. Voor meer verdieping over dit onderzoek is de samenvatting hier te vinden. De lichte stijging van problematische schulden is deels te verklaren door de halvering van de aflossingstermijn in juli 2023. Vanaf dat moment hebben we een stijging van aanvragen gezien. We blijven de ontwikkelingen monitoren.
We zien door de jaren heen een stijging van het aantal mensen met een indicatie beschut werk. Een indicatie beschut werk maakt mogelijk dat een inwoner die een grotere mate van begeleiding nodig heeft hier gebruik van kan maken. Een indicatie beschut werk wordt afgegeven door het UWV. De gemeente is verantwoordelijk voor het aanbieden van een beschutte werkplek en de juiste begeleiding. Een inwoner met een beschut werk indicatie blijft in veel gevallen behouden. Door natuurlijke instroom groeit het aantal inwoners met een indicatie beschut werk.
We zien met name in Ermelo gedurende 2023 een daling van het aantal inwoners met loonkostensubsidie. Dit komt door een landelijke wijziging in de verantwoordelijke gemeente voor loonkostensubsidie bij een verhuizing. Sinds 1 juli 2023 draagt de gemeente loonkostensubsidie over wanneer een inwoner verhuist naar een andere gemeente. Met name in Ermelo leidde dit tot aanpassingen per 1 juli 2023.
Pagina 31/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Bestandsanalyse Participatiewet 2024 Naar aanleiding van de doelstellingen uit de Nota Sociaal Domein werken we sinds 2024 aan meer inzicht in de groep inwoners die ondersteuning ontvangen via de Participatiewet. Dit doen we door middel van de bestandsanalyse. Door verschillende benaderingen kunnen we beter aansluiten bij de individuele situatie en behoeften van elke inwoner. De drie trajecten We onderscheiden drie trajecten voor inwoners die ondersteuning ontvangen via de Participatiewet, waarbij rekening is gehouden met de meest voorkomende belemmeringen. (a)Traject Werk is voor (parttime) werkenden en werkzoekenden die binnen twee jaar betaald werk kunnen aanvaarden bij een reguliere werkgever. Voor hen ligt de focus op het vinden van passend werk. (b)Traject Meedoen is voor mensen voor wie betaald werk momenteel een stap te ver is. Voor hen streven we naar mogelijkheden om actief mee te doen in de samenleving, bijvoorbeeld via vrijwilligerswerk of andere vormen van meedoen. (c)Traject Ondersteuning is voor mensen voor wie zowel betaald als onbetaald werk niet haalbaar is, bijvoorbeeld omdat er intensieve zorg is op een ander domein.
Begeleiding naar werk Een belangrijke partner bij de begeleiding naar werk is Inclusief Groep (IG). IG werkt in opdracht van Meerinzicht met kandidaten aan de werknemersvaardigheden en zorgt doorlopend voor 150 deelnemers uit Ermelo, Harderwijk en Zeewolde. Voor alle klanten met het traject werk wordt gezocht naar een passende werkgever of een passend traject, rekening houdend met de persoonlijke situatie. Naast IG worden ook andere trajecten gericht op werk ingezet, zoals IPS voor inwoners die eveneens GGZ-behandeling ontvangen, De Basisz, begeleiding door de klantmanagers van Meerinzicht, scholing en maatwerk. In 2024 en 2025 is extra aandacht besteed aan het in kaart brengen van voorliggende voorzieningen en het ontwikkelen van nieuw aanbod voor de doelgroep “Meedoen”. Dit zijn inwoners met een uitkering die niet direct klaar zijn voor een traject naar werk.
5 meest voorkomende belemmeringen naar werk
Inwoner met bijstandsuitkering - per trajectsoort
Sociale omstandigheden Schuldproblematiek WEL hulpverlening Traject Ondersteuning
Lichamelijke beperking
32,9%
113
98
Traject Werk
81% 28,6%
Medische beperking Psychische beperking
Traject Meedoen
132 0
50
100
150
38,5%
200 Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Pagina 32/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Het vergroten van bestaanszekerheid. Beleidsdoel Minder huishoudens leven onder 120% van de bijstandsnorm.
Beleidsdoel Minder inwoners met problematische schulden.
Percentage huishoudens onder 120% van de bijstandsnorm
Percentage inwoners met problematische schulden 10 8
15 Percentages
Percentage
20
10 5 0
Ermelo
4 2
2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Nederland
6
0
Bron: CBS.
2015
2016
2017
2018
2019
Nederland
Het percentage particuliere huishoudens dat ten minste één jaar een inkomen heeft tot 120% van de bijstandsnorm.
2020
2021
2022
2023
2024
Ermelo Bron: CBS Dashboard Schuldenproblematiek in Beeld.
Het percentage huishoudens met problematische schulden volgens de nieuwe definitie van het CBS. Voor een volledie uitwerking van deze definitie verwijzen we naar https://dashboards.cbs.nl/v5/SchuldenproblematiekInBeeld/
Pagina 33/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Werkzoekenden doen naar vermogen mee in de samenleving. Beleidsdoel Van werkzoekenden die binnen twee jaar betaald werk bij een reguliere werkgever kunnen aanvaarden, stroomt 50% uit naar werk, waarvan 80% structureel.
Beleidsdoel Intergenerationele armoede wordt vaker doorbroken.
Percentage cliënten duurzame uitstroom naar werk
94,1%
100%
100%
100%
95,0%
95,2%
Aantal toewijzingen Stichting Leergeld
88,9%
329 266
1e
lft he
21
20
2e
lft he
21
20
1e
lft he
22
20
2e
lft he
22
20
1e
lft he
23
20
2e
lft he
23
20
1e
lft he
24
20
2023
2024
Bron: Interne gegevens Meerinzicht. Bron: ???
*De 2e helft van 2024 kan niet niet worden getoond omdat voor deze cliënten nog niet kan worden bepaald of het duurzame uitstroom betreft.
Het percentage cliënten dat uitstroomt naar werk uit de participatiewet en niet binnen 6 maanden opnieuw beroep doet op een uitkering. Dit is ten opzichte van het totaal aantal cliënten dat uitstroomt naar werk uit de participatiewet.
Het aantal goedgekeurde aanvragen bij Stichting Leergeld voor ondersteuning bij onderwijs-, sport-, cultuur- en welzijnsactiviteiten.
Pagina 34/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Beleidsdoel Voor meer doelgroepen met een loonwaarde tot 70% wordt loonkostensubsidie (LKS) ingezet.
Kansrijk opgroeien
63 51
46
89% 62
58
60
40%
0
02
-2
-6
30
20
20
2-
-1
31
1
02
-2
-6
30
21
20
2-
-1
31
2
02
-2
-6
30
22
20
2-
-1
31
3
02
-2
-6
30
Zelfstandig thuis
Percentage jeugdigen dat uitstroomt uit de participatiewet naar werk of onderwijs
73
55
51
Bestaanszekerheid
Beleidsdoel Meer jeugdigen stromen uit naar een participatieplek die aansluit bij hun vermogen (vervolgopleiding, betaalde baan of vorm van dagbesteding).
Aantal cliënten met loonkostensubsidie
68
Samenredzaamheid
23
20
2-
-1
31
4
02
-2
-6
30
24
20
2-
-1
31
1e
lft he
21
20
2e
21
20
1e
lft he
22
20
2e
33%
31%
lft he
22
20
1e
lft he
33%
23
20
2e
lft he
25%
23
20
1e
lft he
24
20
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten met een lopende voorziening voor loonkostensubsidie.
lft he
31%
Het percentage jeugdigen (tot 27 jaar) dat uitstroomt uit de participatiewet naar werk of naar onderwijs, ten opzichte van het totaal aantal uistromende cliënten tot 27 jaar oud. Het betreft halfjaarlijke periodes.
Pagina 35/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Ondersteuning aan werkzoekenden biedt perspectief op (on)betaald werk. Beleidsdoel Meer inwoners vinden (onbetaald) werk via integratie op basis van hun arbeidsvermogen, capaciteiten en talenten (bestandsanalyse nodig als basis). Aantal cliënten met beschut werk
Aantal inwoners met een reïntegratievoorziening
58 60
Loonkostensubsidie 16
15 Voorziening
12
Jobcoaching
10 9
Vrijwilligerswerk
28
2021
2022
2023
2024
36 33
Inclusief Groep
2020
36
20
2023 2024
41
16 13
Beschut werk Aantal
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
Het aantal cliënten dat werkzaam is op een beschutte werkplek.
Het aantal cliënten met een lopende reïntegratievoorziening, uitgesplitst naar de vijf grootste categorieëen voorzieningen.
Pagina 36/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Elke aanbesteding met een arbeidscomponent heeft een SROI-paragraaf.
Resultaten SROI 2024 De gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde hechten waarde aan maatschappelijk verantwoord ondernemen en vinden het van belang dat iedereen mee kan doen in de samenleving. In dat kader is Social Return On Investment (hierna te noemen: SROI) sinds 2022 onderdeel van het duurzame inkoopbeleid en wordt een SROI verplichting van meestal 5% aan opdrachtnemers opgelegd bij aanbestedingen vanaf een opdrachtwaarde € 221.000. Onderstaand overzicht betreft het gezamenlijk totaal van de EHZ-gemeenten. Eind 2024 waren er 147 contracten/ inkoopovereenkomsten in beheer. De totale SROI-waarde van deze contracten bedroeg ruim € 13 miljoen met een inkoopvolume van € 280 miljoen. Hiervan is € 11 miljoen aan SROI waarde daadwerkelijk verzilverd. Bovengenoemde SROI-waarden vragen om enige duiding. De SROI-contractwaarde en aantal contracten is van veel factoren afhankelijk. Zoals de omvang van de totale inkoop/ aanbestedingen per jaar in onze regio en het opgelegde SROI-percentage per inkoopovereenkomst. Ook is de looptijd van inkoopovereenkomsten van invloed op de cijfers. Kortom, de SROIcontractwaarde is een dynamisch gegeven en kan bijna dagelijks veranderen.
De verzilverde € 11 miljoen aan SROI waarde is berekend aan de hand van de Bouwblokkenmethode en komt tot stand door een combinatie van geleverde SROI-inspanningen rondom arbeidsparticipatie, sociale inkoop of andere vormen van sociaal/maatschappelijke impact. Er zijn in het jaar 2024 totaal 109 kandidaten uit de doelgroep SROI (P-wet, WW, WIA/WAO, Wajong, WSW, beschut, stages BOL+ BBL 1 t/m 4, HBO en WO) geplaatst bij opdrachtnemers. De actieve samenwerking tussen de verschillende ketenpartners (onderwijs, gemeente, UWV, werkleerbedrijf en HR netwerkorganisatie) levert concrete kansen op voor de verschillende SROI-doelgroepen.
Pagina 37/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Zelfstandig thuis
Pagina 38/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Zelfstandig thuis In de data zien we dat ouderen zelfstandig thuis wonen. Dit zou te verklaren kunnen zijn vanwege sluiting De Dillenburg in Ermelo. Er zijn wel ‘private’ huizen geopend voor ouderen, maar daar wordt wonen en zorg gescheiden gehouden. Het is ook de landelijke trend dat langdurige zorgindicaties - Wlz indicaties - minder snel worden afgegeven. Dat zou ook de stijging meer thuiswonende inwoners met een hulpvraag, aanvragen Wmo en ook overbelasting mantelzorg kunnen verklaren.
Data over de gezondheid van ouderen laat een relatief positief beeld zien. Dat neemt niet weg dat inrichting van een groene en bewegende ruimte belangrijk blijft en ook het stimuleren van beweging en een gezonde leefstijl. Dit is ook geformuleerd in het Integraal Zorg Akkoord. Het lijkt erop dat de interventie om te wijzen op onafhankelijke cliëntondersteuning voorafgaand aan een gesprek resultaat heeft gehad. Het aandeel bekendheid met cliëntondersteuning is fors toegenomen.
Wat we hier aan doen is te zien in de Uitvoeringsagenda Sociaal Domein en de geformuleerde inspanningen in het actieplan sociaal domein; inzet op meer bewustwording, brede kennis en informatievoorziening aan inwoners versterken. Eigen regie van inwoners wordt gestimuleerd door hen tijdig na te laten denken over hun vervolgstappen. Tevens werken we aan het slim organiseren van de toegang. De toename van meldingen Veilig Thuis is een landelijke trend. Een verklaring die ook landelijk wordt gegeven is dat er meer kennis en openheid is om mishandeling te signaleren én er opvolging aan te geven door een melding te doen.
!
Pagina 39/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Een gezonde en veilige woonomgeving voor iedereen, met een passend woningaanbod voor alle inwoners. Beleidsdoel Betere inrichting van de leefomgeving en de bereikbaarheid van voorzieningen dragen bij aan de zelfstandigheid van ouderen. Percentage ouderen dat thuis woont 2022
100% 95%
96%
95% 95%
95% 95%
90% 90%
75% Percentage
2023
84% 85% 65% 68%
50% 25% 0%
65-69 jaar
70-74 jaar
75-79 jaar
80-84 jaar
85-89 jaar
90 jaar en ouder
Leeftijdsgroep
Bron: Vektis Zorgprisma, 2023.
Het percentage ouderen dat thuis woont (geen declaratie voor zorgzwaartepakket op 1 januari), per leeftijdscategorie.
Pagina 40/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer kwetsbare inwoners wonen met behulp van ondersteuning zelfstandig in de wijk.
Aantal inwoners met een indicatie Beschermd Wonen
Nederland
Centrumgemeenteregio Harderwijk
4 3 2 1 0 7
01
-2
-6
30
7
01
-2
12
31
8
01
-2
-6
30
8
01
-2
12
31
9
01
-2
-6
30
9
01
-2
12
31
0
02
-2
-6
30
0
02
-2
12
31
1
02
-2
-6
30
1
02
-2
12
31
2
02
-2
-6
30
2
02
-2
12
31
3
02
-2
-6
30
3
02
-2
12
31
4
02
-2
-6
30
*Het gaat hier om de centrum gemeenten Harderwijk (Harderijk en Ermelo) en Almere (Zeewolde). Bron: GMSD.
Het betreft het aantal cliënten met een indicatie per 1.000 inwoners. Beschermd Wonen is een regeling voor iedereen die niet meer zelfstandig kan wonen vanwege psychische en/of psychosociale problematiek. Beschermd Wonen valt onder de Wet maatschappelijke ondersteuning. De cijfers worden weergegeven voor de centrumgemeenteregio, omdat voor Beschermd Wonen regionaal wordt samengewerkt. Voor het bepalen van de relatieve cijfers per 1.000 inwoners zijn de inwoneraantallen (op 1 januari van het verslagjaar) van alle tot de regio behorende gemeenten bij elkaar opgeteld.
Pagina 41/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Beleidsdoel Meer geschikte/levensloopbestendige woonvormen en/of woningen voor een inclusieve samenleving met aandacht voor diversiteit/diverse aandachtsgroepen.
Samenredzaamheid
Aantal meldingen bij Veilig Thuis Totaal
16
80
9
8
40
1e
20 2e
lft he
20
20
1e
lft he
21
20
2e
lft he
Conflictscheiding
21
20
1e
lft he
22
20
2e
lft he
22
20
1e
lft he
»
130
23
20
2e
lft he
23
20
1e
lft he
105
100 85
24
20
2e
lft he
24
20
20
50
45
50 40
45
45
40
30 10
0 2019 Bron: Interne gegevens Meerinzicht.
75
65
60
4
20
(Ex-)Partnergeweld
110
100
14
13
11
lft he
Kindermishandeling
120
17 14
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Minder huiselijk geweld.
Aantal verstrekte indicaties voor een woningaanpassing
13
Bestaanszekerheid
15
10 2020
2021
10
<10 2022
2023 Bron: CBS.
Het aantal meldingen dat in een jaar is binnengekomen bij Veilig Thuis. Een melding is het kenbaar maken aan Veilig Thuis van een situatie of vermoeden van huiselijk geweld en/of kindermishandeling met vermelding van de persoonsgegevens van de betrokkene(n).
Het aantal verstrekte indicaties voor een woningaanpassing onder de Wmo.
Pagina 42/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Inwoners wonen naar tevredenheid zelfstandig thuis.
Strategisch doel Inwoners hebben regie over hun eigen leven en kunnen op een gezonde manier ouder worden.
Beleidsdoel Minder mensen voelen zich eenzaam.
Beleidsdoel Minder mantelzorgers raken overbelast. Percentage mantelzorgers dat zich overbelast voelt
48,6% 44,2%
Percentage
40 30 20 10 0 Nederland
Het percentage personen van 18 jaar en ouder dat zich enigszins tot (zeer) sterk eenzaam voelt. Dit percentage is gebaseerd op de eenzaamheidsschaal van De Jong-Gierveld, een vragenlijst om eenzaamheid te meten bestaande uit elf uitspraken over emotionele eenzaamheid en sociale eenzaamheid. Voor een volledige definitie verwijzen we naar ‘onderwerpen/classficaties’ op https://statline.rivm.nl/#/RIVM/nl/ dataset/50119NED/table?ts=1714649729006
Ermelo
25
5
20
4
15
18,7%
18,9%
10
0
0
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage mantelzorgers van 18 jaar en ouder dat zich door het geven van mantelzorg overbelast voelt. Dit betreft het percentage binnen de groep mantelzorgers.
3,5%
2 1
Ermelo
4,5%
3
5
Nederland
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Percentage ouderen met een hoog risico op een angststoornis of depressie
Percentage
50
Percentage
Percentage eenzame volwassenen
Beleidsdoel Meer (kwetsbare) ouderen hebben regie over hun eigen leven.
Nederland
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage ouderen (65 jaar en ouder) dat een hoog risico heeft op een angststoornis of depressie.
Pagina 43/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Beleidsdoel Meer ouderen hebben een gezonde leefstijl.
80
15
60
10
9,3% 7,4%
5 0 Nederland
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage ouderen (65 jaar en ouder) dat wel eens rookt. Het gaat hierbij om alle soorten tabaksproducten. Elektronische sigaretten tellen niet mee. Ook het verhitten van tabak of heatsticks met een apparaat zoals de IQOS telt niet mee.
40
52,0%
56,8%
Percentage
20
Percentage ouderen dat voldoet aan de beweegrichtlijn
Percentage ouderen met overgewicht
80
80
60
60
40
38,9%
41,9%
Percentage
Percentage ouderen dat voldoet aan de alcoholrichtlijn
Percentage
Percentage
Percentage ouderen dat rookt
57,4% 40
20
20
20
0
0
0
Nederland
Ermelo
Nederland
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage ouderen (65 jaar en ouder) dat voldoet aan de alcoholrichtlijn (maximaal één glas alcohol per dag).
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage ouderen (65 jaar en ouder) dat voldoet aan de beweegrichtlijn (minstens 150 minuten per week matig intensieve inspanning, minstens tweemaal per week spier- en botversterkende activiteiten).
52,4%
Nederland
Ermelo
Bron: GGD Corona Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, 2022.
Het percentage ouderen (65 jaar en ouder) met overgewicht (Body Mass Index [BMI] is groter dan 25).
Pagina 44/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Kansrijk opgroeien
Samenredzaamheid
Bestaanszekerheid
Zelfstandig thuis
Strategisch doel Inwoners met een ondersteuning worden tijdig, passend en nabij ondersteund zodat ze zo lang mogelijk zelfredzaam zijn. Beleidsdoel Met betere hulp en ondersteuning mogelijk maken dat meer inwoners op een goede manier zelfstandig kunnen (blijven) wonen. Rapportcijfer voor ondersteuning (Wmo)
Effect van ondersteuning op zelfredzaamheid (Wmo) (n=61) 2023 2024
10 8,5
(n=40)
8,2
(n=37)
8,0
8,2
(n=13) (n=6)
6
7,2 (n=80)
(n=43)
4 2 0
91%
2023 (n=61) 2024 (n=78)
80%
7,8
Percentage
Rapportcijfer
8
90%
77%
60% 40% 20%
Individuele begeleiding
Groepsbegeleiding
0%
Huishoudelijke hulp
Vorm van ondersteuning
0%
0%
Helemaal mee oneens
2%
5% 6%
16% 3%
0%
Mee oneens
Niet eens, niet oneens
Mee eens
Helemaal mee eens
Vorm van ondersteuning Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2024.
Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2023.
Antwoord op de volgende vraag uit het cliëntervaringsonderzoek Wmo: ‘Door de ondersteuning die u krijgt kunt u beter meedoen in de samenleving.’
Het gemiddelde rapportcijfer per vorm van ondersteuning in het cliëntervaringsonderzoek Wmo. Waakvlambegeleiding betreft laagintensieve hulp, vaak na afloop van een intensievere ondersteuningsperiode.
Pagina 45/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Kernindicatoren
Beleidsdoel Meer inwoners weten ondersteuning beter te vinden.
Rapportcijfer voor de toegang (Wmo)
Beleidsdoel Cliëntondersteuning is beter beschikbaar en toegankelijk.
Percentage
Nee
Ja
42%
Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2024.
Het gemiddelde cijfer voor de toegang in het cliëntervaringsonderzoek Wmo.
2024
100%
90%
81%
2024 (n=33)
Zelfstandig thuis
2023 (n=36) 2024 (n=33)
100%
19% 2023
Bestaanszekerheid
Ervaren maatwerk in de ondersteuning (Wmo)
Ja
2023 (n=36)
Samenredzaamheid
Beleidsdoel Inwoners ervaren maatwerk in de ondersteuning (voelen zich gehoord).
Bekendheid onafhankelijke cliëntondersteuning
7,5
7,7
Kansrijk opgroeien
72%
80% 60% 40% 20% 0%
58%
0% 0%
11% 0%
Heel ontevreden
Ontevreden
6%
0%
Niet tevreden, niet ontevreden
11% 0% Tevreden
Heel tevreden
Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2023.
Nee Bron: Cliëntervaringsonderzoek Wmo, 2024.
Antwoord op de volgende vraag uit het cliëntervaringsonderzoek Wmo: ‘Wist u dat u gebruik kunt maken van onafhankelijke cliëntondersteuning?’.
Antwoord op de volgende vraag uit het cliëntervaringsonderzoek Wmo: ‘De mate waarin de gemeentemedewerker naar uw verhaal en vra(a)g(en) luisterde’.
Pagina 46/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Financiën 2023 Segment
Begroting 2023
%
Realisatie 2023
%
Maatwerkvoorzieningen
€ 18.475.000
75,7%
€ 13.204.197
64,6%
Preventie en ondersteuning
€ 3.088.000
12,6%
€ 4.754.288
23,3%
Sociale basis
€ 2.856.000
11,7%
€ 2.482.453
12,1%
Toegang
Maatwerkvoorzieningen € 18.475.000
Maatwerkvoorzieningen 75,7%
Maatwerkvoorzieningen € 13.204.197
Maatwerkvoorzieningen 64,6%
Prevene en ondersteuning € 8.161.758
Prevene en ondersteuning 12,6%
Prevene en ondersteuning € 4.754.288
Prevene en ondersteuning 23,3%
Sociale (pedagogische) basis € 5.743.630
Ermelo
Toegang
Sociale (pedagogische) basis 11,7%
Toegang
Ermelo
Sociale (pedagogische) basis € 2.482.453
Ermelo
Toegang
Sociale (pedagogische) basis 12,1%
Zeewolde
Pagina 47/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Financiën 2024 Segment
Begroting 2024
%
Realisatie 2024
%
Maatwerkvoorzieningen
€ 18.006.000
67,5%
€ 16.017.404
72,1%
Preventie en ondersteuning
€ 4.806.000
18,0%
€ 3.384.993
15,2%
Sociale basis
€ 3.880.000
14,5%
€ 2.799.158
12,6%
Toegang
Maatwerkvoorzieningen € 18.006.000
Maatwerkvoorzieningen 67,5%
Maatwerkvoorzieningen € 16.017.404
Maatwerkvoorzieningen 72,1%
Prevene en ondersteuning € 4.806.000
Prevene en ondersteuning 18,0%
Prevene en ondersteuning € 3.384.993
Prevene en ondersteuning 15,2%
Sociale (pedagogische) basis € 3.880.000
Ermelo
Toegang
Sociale (pedagogische) basis 14,5%
Toegang
Ermelo
Sociale (pedagogische) basis € 2.799.158
Ermelo
Toegang
Sociale (pedagogische) basis 12,6%
Ermelo
Pagina 48/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Financiën 2025 Segment
Begroting 2025
%
Realisatie 2025
%
Maatwerkvoorzieningen
€ 18.779.000
68,5%
-
-
Preventie en ondersteuning
€ 6.899.000
25,1%
-
-
Sociale basis
€ 1.754.000
6,4%
-
-
Maatwerkvoorzieningen € 18.779.000
Maatwerkvoorzieningen 68,5%
Prevene en ondersteuning € 6.899.000
Prevene en ondersteuning 25,1%
Toegang
Sociale (pedagogische) basis € 1.754.000
Toegang
Sociale (pedagogische) basis 6,4%
Ermelo
Ermelo
Pagina 49/50
Terug naar inhoud
Monitor Sociaal Domein 2025 Gemeente Ermelo
Colofon Dit is een uitgave van de gemeente Ermelo. Mocht u vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met de gemeente Ermelo. gemeente@ermelo.nl