CConstaterende datErmelo
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1 (gecomprimeerd) tekening inrichting variant 1 e230039903

Gemeenteraad 8 november 2023, gemeente ErmeloBij agendapunt: Markt 2.0; herinrichting met 360 parkeerplaatsen3.324 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

10

Legenda Algemeen Projectgrens

12 7

8

Bebouwing bestaand

12.92

12.65

inclusief entree aanduiding 12.26 12.28

11.59

11.66

12.28

8% 11.39

11.97

Uitgang person ee12l.21 vp +12,2 0

12.37

12.32

12.43

12.49

12.4412.34

12.412 9 .0

4

Chevallier

Entree

11.63

11.56

11.57

11.67

1212.0.13 2

11.11.9178

11.65

12.25

11.70

12.08

Gemeen tehuis

11.99 12.77

1111.6.639

11.73

11.84

11.93

11.71

11.68 12.50

12.77 12.61

+11,65

11.76

11.78 11. 90

13.08

12.8 12.744

12.58 12 .52

12.96

13.07

12.67

12.67 12.76

+13,00

bk

12.99

12.72 13.10

+13,10

12.77 12.87

12.96

12.89 13.01

12.96 13.06

12.92 13.04

st

MIVA

16

verspreid over terrein

Deelauto Laadpaal

2

t.p.v. noordelijke gedeelte blauwe zone

1-85

Totaal blauwe zone Overig

255

141-14 - Langparkeren 1/26

st

Aantal

Reguliere parkeerplaatsen Laadpaal Haaksparkeren Gemeentetuin

Jeugdc

12.9812.95

10

entrum

120

118

Stati Opmerking

onstr

12.85 11.70

13.4 .040 12

Entree 12 ALD 12.28 vp +12I,1 .30 0

12.32

12.33

11.70 12.4413.24

12 12.47 .42

1312.50 .64 11.69 12.50

12.34 12.33 12 .28

16x haaks, 6x gem. tuin

38

excl. 16x laadpaal & 2x MIVA

12.34

12.13

12.25 12.2612.28 1212.4.444

12.35

+12.23

162

Totaal fietsparkeren

218

,65

12.59

12.35

Nieuwbo u Aldi en w apparte me

12.59 12.73 12.57

12.47

12.26

Nooduit gang ALDI vp +12,1 0

excl. 6x laadpaal

133-13

2x haaks

12.72

Az a

lea

12.63 12 RB.75

12.70

12.90

+12,10

13.03

12.9122.8 129.80

12.80

1212 .75.77

12 12.7.823

12.26

12.30

12.24 12 .30 12.33

12.36

13.15

13.421313 .3.30 8

13.2134

0 Entre

+126,60

13.25 13.2

1313 .34 .4313.4 7

e

+13,10

Torino

13.57 1313.52 .41

13.57 13.52

3B

+13,00

13.4 131.41

.72 1212.82

12.34 12.26

12.38 12.41

Inrichtingselementen Grondkering

12.32 12 .39

keerwand

Afval verzamelplaats ondergrondse containers

1212.312 .46.4 84

29

2.50

Fietsparkeren fietsnietjes conform raadhuisplein, incl. oplaadpunten

12.54

12.64

12.56

12.29

1212.23 .35

Stalling winkelwagens

Verlichting

+12,50

3 verschillende soorten masten, conform verlichtingsplan

12.50

12.52

12.66 12.44 12.76

12.46 12.53

Wegmarkering voetgangers zone

12.69

12.49

12.75

12.69

Groenvoorzieningen

+121313,00

13.1313.11

+12,3120.62

incl. laadpaal

12.34

1212.4.557

12.50

5.85

Parkeerplaats deelauto's

12.35

12.8 12.722 12 .86

0

13.013 9 .08

12.43

12.42

12.74

12.80

vp +12,1

13.3613.361

Bestaande bomen +12,85

incl. stamvoet hoogte

Bestaande monumentale bomen +12,85

incl. stamvoet hoogte

Nieuwe bomen

Grasveld

Vaste planten

88

13.47

13.50 13.45

13.4 134.4

13.48

4

13.46

13.5 13.665

Bodembedekkende heesters

14.55

13.65

86

129-1

13.72

125-12

7

13.68

vp +13,7

0

bk

121-123 A

Stationsst

13.71

raat

115-115a

tje

Opmerking

Hagen

13.77

Soort: Carpinus Betulus 80A-80D 82-82D

Stations traat

113

13-62

12.54 12.57 12.65 12.65

nten

108

12.63

12.67

12.58

12.76 12.25 12.2 5 12.84

131

nabij gemeentehuis

12.55

+11,90

RB

12.312 1 .4

12.66 12.57

ntrum

12.61 12

vp +.5112

12.37 12.44

8 12.46

12.68 12.69

12.58 Entree +12.57 Gezondheidsc e

13.27 13 .2 138.16

13 Axxent

Postlaan

2D-2F Fietsparkeerplaatsen, nieuw

12.65

12.51

+11,9012.39

110

st

Fietsparkeerplaatsen, bestaand 56

12.68

13.2713.267

367 Aantal

12.59 12.6 12.4 09

12.66

12.53

12 12.3.430

12.21

12.35 12.34

11.78

12.48

12.22 12.13

12.19 12.30

15.87

11.75

.26 13.29 .17

Ijssalon

112

Fietsparkeren

12.53

11.74

vp +13,1

29D

T pe

11.64

11.69 12.28

12.17

12.11

11.77

vp +12,6 .24 13.29 0Entre e

7

2A-2C

12.25

11.64

Kaneel en Kruimels

aat

135-1 3

Totaal parkeren

Entree woninge n

1-11 11A 11C

Raadhuisple in

verspreid over terrein

22

2

Totaal overig

De Wok

.24

12.36

12.51 12 12.4.39 8

11.61

12.34

+11,85

12.10 12.23

12.27

1212.3.27 5 12

12.12

11.73

11.6111.69

12.14 12.08

11.71

Nieuwb o Action uw en Plus

+11,75

12.04

+11,70

12.13

+12,10

12.53

L&L

12.05

RB

12.20

12.20

4.55

11.5 11.967

11.64

14

36

MIVA

12.84 12.8412.76

219

18

12.55

Opmerking

- Blauwe zone Reguliere parkeerplaatsen

bk

12.24

12 .21 12.12

1111.9.968

11.97 12.12

11.67

11.62

12.05

11 11.59 .72

11.63

RB

12.80

12.39

+12,10

1211. .0092

11.7 11. 875

12.21

12 12.28 .18

12.3 12.475

12.00

11.95

12.09

4.8 12.41 5 12.36

12.51 12.56 12.67 12.70

41-43

11.79 11.84

11.72 11.74 11.70

+13,65

Aantal

12.7512 .75 12.69

Raadhu

T pe

Midden Nederla Makela nd ars

isplein

12.73

12.53

+12,70

12.56

Stich Welzijn ting Ermelo 8

5.50

12.94

12.73

12.71 12.62 12.6 4

+12.33 12,00

12.85

+12,55

+12,90

12.7312.72

+11,80

+12,85

12.91

3.50

11.77

11.83

11.59

11.68

12.38

1212 .3.2 72

12.37 12.37

11.61

11.63

1111..889 4

11. 11.82 75

bk

12.87

12.80

11.81

11 11..7777

13.07

11.76 11.73

11.70 11.64

11.65

+11,60 11.86

11.78

.58 12.5 12 9 .63

12.53 12.49 12.47 12 .55 12 .63 12.70

11.62

Parkeerplaats huisartsen bk

12.34

12.38

12.40 12 .37

11.63

12.35 11. 1199 .88

11.80

11.70

13.51

12.55 12

12.23

12.36

11.72

11.64

12.25

11.71

+11,70

12.46

+11,53

11.87 11 .75

+11,60

2.30

Action

11.70

11.60 12.52

9.40

13.51

1111.8.747

12.27

1.50 4.50

+11,75

11.73

12.17

Entree

12.47

11.7 .846 11

11.81 11 .90

12.37 12.35 12.35 12.33 12.3 2 12.20 .27 12

12.39

12.35

1111. .6573

G

12.53

12.33

11.75

DP02

11.80

12.13

+11,65

12.58

+12,33

12.28

12.40

Entree 11.64 P vp +11L,7U11S.62 5

11.86

11.9 .831 11

12.10

2%

12.47 12.47 12 .51 12.45

12.4812.4 8 .49 12

+11,5312.21

Entr parkeer ee kelder

12 12.4 .455 12.41

12.48

11.98 12 .77 12 11.7.78 5

2%

12.47

11.72

+11,70

12.54

12.47

13.51

11.68

G

11.99 12.7 7

11.74

12.25

Parkeerplaats mobiliteitsbeperking

12.55

12.32

12.39

11.58

11.71

12.48

12.30

+1212.48 ,4812.480

Entree appa11.73 rtemen vp +11,7 ten 2 11.71

11.77

incl. laadpaal

12.49

12.48

12.28

11 11..660411.56

12.12 12.50

12.27

12.23

11.81

11.88

11.94

Parkeerplaats elektrische auto

12.25

11.82

11.92

grasbeton tegels, afm 500x500x80mm, grijs

12.22

11.72

11.81

Parkeerplaats gem. tuin

12.46

12.30

2

11.63

11.95

+12,12

an

12.38 12.36

12.28 11.65

11.77

12.58

tla

12.21

11.66 11.70

12.2112 11.11.089 .81 9

En 11.75 tree vp +11,7 5 11.72 vp +11,7

11.62

11.98

12.05

Rie

12.16

+11,76 12.3 Laden11.76 11.74 0 & loss PLUS en

11.57 11. 65

11.64

1212.0.19 6

2-4

11.11.6775

11.65

11.62 11.66

11.54

12.05

12.16

laan

12.30 12 .36 12.3 6

12.06

+11,70

12.44

G

11.87

12.09

10.75

12,32

G

12.12 12.28

11.81

11.62

G

+11,70

1111..873 2

12.24

12.32 +

11.70

+12,20

DP02

1111.7.646

vp +11,7

L vp +10,7&L 5

t

2.65

11.62

+11,65

+11,70 11.77 pomppu

11.11. 7570

11.57

Markt

12.42 12.43 12.42 12.41

tehuis

12.432 12.51 12.5.50 12 0 12.55

12.51

12.51

1.5110.71 4.50

11.64

+11,70

G

+13,40 12.40 12.37

12.36

11.64

12.16

+1212.31 ,31

12.31

11.73

12.16 11.67 11.75

12,00

12.38 12.39 12.38

11.69

11.1173 .84

11.63

10.25

11.65

11.93

+11,75

12.42

Gemeen

+11,80

12.36

6.00

11.62

11.78

+12,31

11.11.7566

12.36

12.29

11.62

11.56

12.36

12.40 12.37

12.22 11.75

11.65

10.25

12.37

12.41

11.60

+12,25

12.22

11.66

+12,40

11.57

6.00

+12,20

12.23 12.22

12.34

12.22

laa

11.65

2.50

12.29

12.40

12.17

11.86 1112.9.30 6

1111 .7.8 03

WN

+12,00

12.34

11.91

11.69

11.60

12.00

12.21

11.74

6.00

6.00

10.25

11.86 11.97

11.83

11.68

straat

11.69

H2O betonstraatsteen, keiformaat, geel/bruin gemêleerd, vakken aanduiden met witte stenen, afm: regulier 5,13x2,50m, langsparkeren 6,00x2,00m, haaksparkeren 4,65x2,50m

12.22

+11,60

11.63

12.17

angman

16.443

+12,00

11.63

11.69

1111.7.664

4.65

11.70

+12,40

0.50

12.33

11.63

Parkeerplaatsen

12.19 12.16

11.61

13.36

12.43 14.83 13.32

+12,50

+12,40

12.35 12.33

11.63

11.67

1

12.18

11.72

11.60

11.71 12.01

+11,90

Hor

11.65

12.07

12.42

12.10

n

11.61

Verharding - parkeerplaatsen

12.20

12.00

11.67

+12,45

.28

.84 11.1175

11.59

betonstraatsteen, keiformaat, rood/bruin gemêleerd

12.11

Burg. L

12.30 12

11.62

11.75

+12,50

G

+12,00

11.69

12.14

12.18

+11,85 +11,90

DP01

+12,00

11.62 11.60

11.63

Rijbanen winkelzone RB

12.13

+12,15 12.15

11.61

11.60

v Uitgang p +13,70 person 13.7113 eel .59

3

12.17

+12,00

12.39 12 .35

+12,40

+12,00

,14

+11,53

12.29 12.26

12.42

11.62

12.13 12.17

12.24

12.17

12.14 +12

11.53

betonstraatsteen, keiformaat, lichtgrijs

12.25

12.15

G

12.34

11.58

11.68

Rijbanen verkeerszone

5

12.27

1111.6.755 11.80

1.50

+11,53

12.23

12.54

11

12.2bk6

12.18

12.28

11.74 11.61

11.56

12.24 12.21

5.15

12.12

12.10

13.71 14 .55

13.06

12.05

6.00

asfalt 12.0 128.19 12.23

12.25

G

+11,53

12.28

12.52

13.31

+13,50 13.47

+11,90 12.40

13.49 13.48

12.08

11.93 11..675 11 6

11.6 11.587

12.14 12.14

12.06

+11,93

+11,53

Chevalli

12.35

.35

12.90 12.40

+13,60

12.43

12.37 12

11.82

+12,30

13.51 13.46

3.611.595

12.21

G

erlaan

12.42 12 .36

13.43

+13,40

12.46

12.58 12.48

13.18 13.40

+12,00

12.40

13.31

11.87 11.81

G

12.34

+12,00

12.26

12.35

+11,90

12.40

13.43

13.48

12.3912.3 4

11.82

12.20 12.01

12.17

12.25 12.23

vp +11,7 5 +11,70

+12,29 12.41

12.36

12.11

Rijbaan Chevallierlaan

1212 .25.14

12 12.18 .23 12 .23

+11,60

12.40

13.04

12.01

0

+11,70

12.47

12.48 12.50 12.83

13.30

13.57

11.95

11.87

2.50

12.40

13.54

12.24

12.12

hergebruik straatbaksteen, dikformaat, rood/bruin gemêleerd

12.35

G

13.64

+13,50

12.34

+12,48

12.40 12.51

13.43

12.1812.179 12.07

Trottoir

R5.0

12.27

12.14

12.06 12 12.0 .040

12.01 11.95

12.11

12.85

12.25

5

12.9 .95 12 2

12.51

12.50

11.95 12.04

12.95

13.19

12.21

12.14

6.00

12.01

12.75

13.51

13.57

12.08 12 11. .09787 11.9

12.02

12.26

L&L vp +11,7

13.54

13.03

13.55

13.26

12.19 12.20

+12,20

+11,70

13.0134.10 12.14

12.40

12.90

12.10 12.1512.152 11.96

+11,80

+11,90

12.28

13.34

13.3213.46

11.96 12.05 12.11

Aansluiten op bestaand 12.20

traat

+12,28

12.10

12.91 13.02

12.14

12.19

12.14 12.4112.406

+12,10

+12,30

12.11

artenss

12.95 13.38

12.29 12.14

12.36

12.62

12.20

12.21 12.012 8 .08 12.08 11.96

+12,10

12.42 12 .43

13 12.57 13.07 .21

12.29

12.32 1212 .27.18

5%

12.10

6.00 12.2112.208

12.02

Verharding

.38

+12,20

+12,10

12.45

12.10

11.94 12.05 12.15 12.38 12.86 12.54 13.15

12.23 12.31 12

G

12.46

12.53

G

12.51

+11,90

12.45

12.16 12.2129.58

12.28

12.11

12.27

12.27

12.18

12.20

12.29

12.21

12.13

+12,10

9

6.50

12.10

12.19

10.25

sin +11,3

12.20

0 R6.0

+11,90

12.58 12.65 12.46 12.69

12.2212.224

zinkbas

erlaan

12.31

12.14

12.14 12.0 11.95 9

11.99

12.20

Cheval li

12.20

12.18

Afschot

1.50

11.92 12 .02 12.08 12.13

5.15

12.20

12.2512.246

12.15

12.31

12.10

alle hoogtes zijn in meters t.o.v. NAP tenzij anders aangegeven

12.361212.3 .225

4.70

12.11

12.37

+12,20

12.20

6.0120.02 12.00 11.92

12.16

12.72

11.97

Hoogtematen +12,10

5%

12.64 12.00 12.05

Achteruit rijdend verkeer

12.13

10.25

12.12

G

11.99

Bergbe

aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend

9

G

11.97 12.07

12.28

Kadastrale grenzen K

12.45 12.38

+11,75

12.01 12 .10 12.14

12.16

12.11

12.14

inclusief entree aanduiding

12.13 11.65 11.8 11.947 12.09

5

12 11.9.031

11.62 11.68 12.04 12.14

12.17

G

+12,20

12.03

12.18

12.13

+12,20

12.14

IT krat t 12.27 +11,06 12e.2n7

Bebouwing nieuw

12.06

12.19

2.50

12.38 12.39

12.50

+12,20

12.54

+12,20

12.10

12.19

12.07

11.67 11 11..5626 11.91 12.15

+11,75

1212.59 .58

12.08

12.10

12.01

12.13

2.50

12.65

12.11

+12,10

12.19

G

12.65 12.67 12.61

12.26

12.27

12.23 12.0 12.006

12.07

12.28 12 .35

.18 12.15 1212.19

12.10

pput

12.23

+11,75

12.63

+12,30

12.68

12.17

e Riet

G

1212.5.64 0

12.73

12.18 12.18 12.19

12.19 12 .09 12.17 1212.0.10 8

12.35

12.50 12.62

12.22

12.00

12.14 12.38pom

ing Hog

12.51 11.95 11.53 11 .56

+12,10

12.6812.71 12.76

12.11

+12,30

voetp12a.45 d richt 12.33

12.29

12.05 12.12

G

12.57

12.72

2.50

12.15

12.48

12.11

G

12.69 12.72

12.04

12.07

12 12.4 .310

12.58

12.14 12.16

12.21 12.22

G

1212.60 .53

1212.7.601

12.16

2.50

12.38

1212.6.61 7

11.78

12.41 12.51 12.39 12.24 11 11.7.748 11.79 12.07

12 12.13 .22

+12,20

1.80

12.60 12 .64

12.67

11.72

12.37

13.21

12.12

2.50

12.66

12.09

G

12.66

+12,20

12.03

12.12

12.70

12.57 11.77 11.83 12.03

12.13

12.00

13.56 12.63 12.52

12.30 12.32

12.13

12.11

G

12.64

12 12.6 .682

11.87

12.13

12.20

+12,20

12.71 12 .62

12.65 12.59

12.97

+12,00

12.54

12.86

+12,00

12.64

+12,10

11.78 11.85

12.67

12.14

+12,10

11.823

12.76

12.30

12.07

4.65

11.88 12.26

6.00

12.40

1

2.50

11.96 11.9

Burg. M

12.63

12.16

DP01

12.80

tens iala an

12.28

12.60

111-111A 109

Definitief ontwerp - var. 1

107-107 D 105-105 E

Markt 2.0 te Ermelo

bk

103-103

K

1A-1J

101-101A

projectnummer: 20220022 formaat: A1

99 97C

97B

97A

95-95A

datum: 18-08-2023 schaal: 1:500

in opdracht van:

Postlaantje

26-50

6-6d

2 Wegwijzer

bk

Coehoornsingel 6 7201 AB Zutphen telefoon 0575.585220 e-mail info@smitsrinsma.nl website www.smitsrinsma.nl

G:\2022\20220022 Markt 2.0 Ermelo\13 Tekeningen\20220022-DO-01 A1.0 - variant 1.dwg

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13188729/3