Bijlage 1 (gecomprimeerd) tekening inrichting variant 1 e230039903
Tekst van het document
10
Legenda Algemeen Projectgrens
12 7
8
Bebouwing bestaand
12.92
12.65
inclusief entree aanduiding 12.26 12.28
11.59
11.66
12.28
8% 11.39
11.97
Uitgang person ee12l.21 vp +12,2 0
12.37
12.32
12.43
12.49
12.4412.34
12.412 9 .0
4
Chevallier
Entree
11.63
11.56
11.57
11.67
1212.0.13 2
11.11.9178
11.65
12.25
11.70
12.08
Gemeen tehuis
11.99 12.77
1111.6.639
11.73
11.84
11.93
11.71
11.68 12.50
12.77 12.61
+11,65
11.76
11.78 11. 90
13.08
12.8 12.744
12.58 12 .52
12.96
13.07
12.67
12.67 12.76
+13,00
bk
12.99
12.72 13.10
+13,10
12.77 12.87
12.96
12.89 13.01
12.96 13.06
12.92 13.04
st
MIVA
16
verspreid over terrein
Deelauto Laadpaal
2
t.p.v. noordelijke gedeelte blauwe zone
1-85
Totaal blauwe zone Overig
255
141-14 - Langparkeren 1/26
st
Aantal
Reguliere parkeerplaatsen Laadpaal Haaksparkeren Gemeentetuin
Jeugdc
12.9812.95
10
entrum
120
118
Stati Opmerking
onstr
12.85 11.70
13.4 .040 12
Entree 12 ALD 12.28 vp +12I,1 .30 0
12.32
12.33
11.70 12.4413.24
12 12.47 .42
1312.50 .64 11.69 12.50
12.34 12.33 12 .28
16x haaks, 6x gem. tuin
38
excl. 16x laadpaal & 2x MIVA
12.34
12.13
12.25 12.2612.28 1212.4.444
12.35
+12.23
162
Totaal fietsparkeren
218
,65
12.59
12.35
Nieuwbo u Aldi en w apparte me
12.59 12.73 12.57
12.47
12.26
Nooduit gang ALDI vp +12,1 0
excl. 6x laadpaal
133-13
2x haaks
12.72
Az a
lea
12.63 12 RB.75
12.70
12.90
+12,10
13.03
12.9122.8 129.80
12.80
1212 .75.77
12 12.7.823
12.26
12.30
12.24 12 .30 12.33
12.36
13.15
13.421313 .3.30 8
13.2134
0 Entre
+126,60
13.25 13.2
1313 .34 .4313.4 7
e
+13,10
Torino
13.57 1313.52 .41
13.57 13.52
3B
+13,00
13.4 131.41
.72 1212.82
12.34 12.26
12.38 12.41
Inrichtingselementen Grondkering
12.32 12 .39
keerwand
Afval verzamelplaats ondergrondse containers
1212.312 .46.4 84
29
2.50
Fietsparkeren fietsnietjes conform raadhuisplein, incl. oplaadpunten
12.54
12.64
12.56
12.29
1212.23 .35
Stalling winkelwagens
Verlichting
+12,50
3 verschillende soorten masten, conform verlichtingsplan
12.50
12.52
12.66 12.44 12.76
12.46 12.53
Wegmarkering voetgangers zone
12.69
12.49
12.75
12.69
Groenvoorzieningen
+121313,00
13.1313.11
+12,3120.62
incl. laadpaal
12.34
1212.4.557
12.50
5.85
Parkeerplaats deelauto's
12.35
12.8 12.722 12 .86
0
13.013 9 .08
12.43
12.42
12.74
12.80
vp +12,1
13.3613.361
Bestaande bomen +12,85
incl. stamvoet hoogte
Bestaande monumentale bomen +12,85
incl. stamvoet hoogte
Nieuwe bomen
Grasveld
Vaste planten
88
13.47
13.50 13.45
13.4 134.4
13.48
4
13.46
13.5 13.665
Bodembedekkende heesters
14.55
13.65
86
129-1
13.72
125-12
7
13.68
vp +13,7
0
bk
121-123 A
Stationsst
13.71
raat
115-115a
tje
Opmerking
Hagen
13.77
Soort: Carpinus Betulus 80A-80D 82-82D
Stations traat
113
13-62
12.54 12.57 12.65 12.65
nten
108
12.63
12.67
12.58
12.76 12.25 12.2 5 12.84
131
nabij gemeentehuis
12.55
+11,90
RB
12.312 1 .4
12.66 12.57
ntrum
12.61 12
vp +.5112
12.37 12.44
8 12.46
12.68 12.69
12.58 Entree +12.57 Gezondheidsc e
13.27 13 .2 138.16
13 Axxent
Postlaan
2D-2F Fietsparkeerplaatsen, nieuw
12.65
12.51
+11,9012.39
110
st
Fietsparkeerplaatsen, bestaand 56
12.68
13.2713.267
367 Aantal
12.59 12.6 12.4 09
12.66
12.53
12 12.3.430
12.21
12.35 12.34
11.78
12.48
12.22 12.13
12.19 12.30
15.87
11.75
.26 13.29 .17
Ijssalon
112
Fietsparkeren
12.53
11.74
vp +13,1
29D
T pe
11.64
11.69 12.28
12.17
12.11
11.77
vp +12,6 .24 13.29 0Entre e
7
2A-2C
12.25
11.64
Kaneel en Kruimels
aat
135-1 3
Totaal parkeren
Entree woninge n
1-11 11A 11C
Raadhuisple in
verspreid over terrein
22
2
Totaal overig
De Wok
.24
12.36
12.51 12 12.4.39 8
11.61
12.34
+11,85
12.10 12.23
12.27
1212.3.27 5 12
12.12
11.73
11.6111.69
12.14 12.08
11.71
Nieuwb o Action uw en Plus
+11,75
12.04
+11,70
12.13
+12,10
12.53
L&L
12.05
RB
12.20
12.20
4.55
11.5 11.967
11.64
14
36
MIVA
12.84 12.8412.76
219
18
12.55
Opmerking
- Blauwe zone Reguliere parkeerplaatsen
bk
12.24
12 .21 12.12
1111.9.968
11.97 12.12
11.67
11.62
12.05
11 11.59 .72
11.63
RB
12.80
12.39
+12,10
1211. .0092
11.7 11. 875
12.21
12 12.28 .18
12.3 12.475
12.00
11.95
12.09
4.8 12.41 5 12.36
12.51 12.56 12.67 12.70
41-43
11.79 11.84
11.72 11.74 11.70
+13,65
Aantal
12.7512 .75 12.69
Raadhu
T pe
Midden Nederla Makela nd ars
isplein
12.73
12.53
+12,70
12.56
Stich Welzijn ting Ermelo 8
5.50
12.94
12.73
12.71 12.62 12.6 4
+12.33 12,00
12.85
+12,55
+12,90
12.7312.72
+11,80
+12,85
12.91
3.50
11.77
11.83
11.59
11.68
12.38
1212 .3.2 72
12.37 12.37
11.61
11.63
1111..889 4
11. 11.82 75
bk
12.87
12.80
11.81
11 11..7777
13.07
11.76 11.73
11.70 11.64
11.65
+11,60 11.86
11.78
.58 12.5 12 9 .63
12.53 12.49 12.47 12 .55 12 .63 12.70
11.62
Parkeerplaats huisartsen bk
12.34
12.38
12.40 12 .37
11.63
12.35 11. 1199 .88
11.80
11.70
13.51
12.55 12
12.23
12.36
11.72
11.64
12.25
11.71
+11,70
12.46
+11,53
11.87 11 .75
+11,60
2.30
Action
11.70
11.60 12.52
9.40
13.51
1111.8.747
12.27
1.50 4.50
+11,75
11.73
12.17
Entree
12.47
11.7 .846 11
11.81 11 .90
12.37 12.35 12.35 12.33 12.3 2 12.20 .27 12
12.39
12.35
1111. .6573
G
12.53
12.33
11.75
DP02
11.80
12.13
+11,65
12.58
+12,33
12.28
12.40
Entree 11.64 P vp +11L,7U11S.62 5
11.86
11.9 .831 11
12.10
2%
12.47 12.47 12 .51 12.45
12.4812.4 8 .49 12
+11,5312.21
Entr parkeer ee kelder
12 12.4 .455 12.41
12.48
11.98 12 .77 12 11.7.78 5
2%
12.47
11.72
+11,70
12.54
12.47
13.51
11.68
G
11.99 12.7 7
11.74
12.25
Parkeerplaats mobiliteitsbeperking
12.55
12.32
12.39
11.58
11.71
12.48
12.30
+1212.48 ,4812.480
Entree appa11.73 rtemen vp +11,7 ten 2 11.71
11.77
incl. laadpaal
12.49
12.48
12.28
11 11..660411.56
12.12 12.50
12.27
12.23
11.81
11.88
11.94
Parkeerplaats elektrische auto
12.25
11.82
11.92
grasbeton tegels, afm 500x500x80mm, grijs
12.22
11.72
11.81
Parkeerplaats gem. tuin
12.46
12.30
2
11.63
11.95
+12,12
an
12.38 12.36
12.28 11.65
11.77
12.58
tla
12.21
11.66 11.70
12.2112 11.11.089 .81 9
En 11.75 tree vp +11,7 5 11.72 vp +11,7
11.62
11.98
12.05
Rie
12.16
+11,76 12.3 Laden11.76 11.74 0 & loss PLUS en
11.57 11. 65
11.64
1212.0.19 6
2-4
11.11.6775
11.65
11.62 11.66
11.54
12.05
12.16
laan
12.30 12 .36 12.3 6
12.06
+11,70
12.44
G
11.87
12.09
10.75
12,32
G
12.12 12.28
11.81
11.62
G
+11,70
1111..873 2
12.24
12.32 +
11.70
+12,20
DP02
1111.7.646
vp +11,7
L vp +10,7&L 5
t
2.65
11.62
+11,65
+11,70 11.77 pomppu
11.11. 7570
11.57
Markt
12.42 12.43 12.42 12.41
tehuis
12.432 12.51 12.5.50 12 0 12.55
12.51
12.51
1.5110.71 4.50
11.64
+11,70
G
+13,40 12.40 12.37
12.36
11.64
12.16
+1212.31 ,31
12.31
11.73
12.16 11.67 11.75
12,00
12.38 12.39 12.38
11.69
11.1173 .84
11.63
10.25
11.65
11.93
+11,75
12.42
Gemeen
+11,80
12.36
6.00
11.62
11.78
+12,31
11.11.7566
12.36
12.29
11.62
11.56
12.36
12.40 12.37
12.22 11.75
11.65
10.25
12.37
12.41
11.60
+12,25
12.22
11.66
+12,40
11.57
6.00
+12,20
12.23 12.22
12.34
12.22
laa
11.65
2.50
12.29
12.40
12.17
11.86 1112.9.30 6
1111 .7.8 03
WN
+12,00
12.34
11.91
11.69
11.60
12.00
12.21
11.74
6.00
6.00
10.25
11.86 11.97
11.83
11.68
straat
11.69
H2O betonstraatsteen, keiformaat, geel/bruin gemêleerd, vakken aanduiden met witte stenen, afm: regulier 5,13x2,50m, langsparkeren 6,00x2,00m, haaksparkeren 4,65x2,50m
12.22
+11,60
11.63
12.17
angman
16.443
+12,00
11.63
11.69
1111.7.664
4.65
11.70
+12,40
0.50
12.33
11.63
Parkeerplaatsen
12.19 12.16
11.61
13.36
12.43 14.83 13.32
+12,50
+12,40
12.35 12.33
11.63
11.67
1
12.18
11.72
11.60
11.71 12.01
+11,90
Hor
11.65
12.07
12.42
12.10
n
11.61
Verharding - parkeerplaatsen
12.20
12.00
11.67
+12,45
.28
.84 11.1175
11.59
betonstraatsteen, keiformaat, rood/bruin gemêleerd
12.11
Burg. L
12.30 12
11.62
11.75
+12,50
G
+12,00
11.69
12.14
12.18
+11,85 +11,90
DP01
+12,00
11.62 11.60
11.63
Rijbanen winkelzone RB
12.13
+12,15 12.15
11.61
11.60
v Uitgang p +13,70 person 13.7113 eel .59
3
12.17
+12,00
12.39 12 .35
+12,40
+12,00
,14
+11,53
12.29 12.26
12.42
11.62
12.13 12.17
12.24
12.17
12.14 +12
11.53
betonstraatsteen, keiformaat, lichtgrijs
12.25
12.15
G
12.34
11.58
11.68
Rijbanen verkeerszone
5
12.27
1111.6.755 11.80
1.50
+11,53
12.23
12.54
11
12.2bk6
12.18
12.28
11.74 11.61
11.56
12.24 12.21
5.15
12.12
12.10
13.71 14 .55
13.06
12.05
6.00
asfalt 12.0 128.19 12.23
12.25
G
+11,53
12.28
12.52
13.31
+13,50 13.47
+11,90 12.40
13.49 13.48
12.08
11.93 11..675 11 6
11.6 11.587
12.14 12.14
12.06
+11,93
+11,53
Chevalli
12.35
.35
12.90 12.40
+13,60
12.43
12.37 12
11.82
+12,30
13.51 13.46
3.611.595
12.21
G
erlaan
12.42 12 .36
13.43
+13,40
12.46
12.58 12.48
13.18 13.40
+12,00
12.40
13.31
11.87 11.81
G
12.34
+12,00
12.26
12.35
+11,90
12.40
13.43
13.48
12.3912.3 4
11.82
12.20 12.01
12.17
12.25 12.23
vp +11,7 5 +11,70
+12,29 12.41
12.36
12.11
Rijbaan Chevallierlaan
1212 .25.14
12 12.18 .23 12 .23
+11,60
12.40
13.04
12.01
0
+11,70
12.47
12.48 12.50 12.83
13.30
13.57
11.95
11.87
2.50
12.40
13.54
12.24
12.12
hergebruik straatbaksteen, dikformaat, rood/bruin gemêleerd
12.35
G
13.64
+13,50
12.34
+12,48
12.40 12.51
13.43
12.1812.179 12.07
Trottoir
R5.0
12.27
12.14
12.06 12 12.0 .040
12.01 11.95
12.11
12.85
12.25
5
12.9 .95 12 2
12.51
12.50
11.95 12.04
12.95
13.19
12.21
12.14
6.00
12.01
12.75
13.51
13.57
12.08 12 11. .09787 11.9
12.02
12.26
L&L vp +11,7
13.54
13.03
13.55
13.26
12.19 12.20
+12,20
+11,70
13.0134.10 12.14
12.40
12.90
12.10 12.1512.152 11.96
+11,80
+11,90
12.28
13.34
13.3213.46
11.96 12.05 12.11
Aansluiten op bestaand 12.20
traat
+12,28
12.10
12.91 13.02
12.14
12.19
12.14 12.4112.406
+12,10
+12,30
12.11
artenss
12.95 13.38
12.29 12.14
12.36
12.62
12.20
12.21 12.012 8 .08 12.08 11.96
+12,10
12.42 12 .43
13 12.57 13.07 .21
12.29
12.32 1212 .27.18
5%
12.10
6.00 12.2112.208
12.02
Verharding
.38
+12,20
+12,10
12.45
12.10
11.94 12.05 12.15 12.38 12.86 12.54 13.15
12.23 12.31 12
G
12.46
12.53
G
12.51
+11,90
12.45
12.16 12.2129.58
12.28
12.11
12.27
12.27
12.18
12.20
12.29
12.21
12.13
+12,10
9
6.50
12.10
12.19
10.25
sin +11,3
12.20
0 R6.0
+11,90
12.58 12.65 12.46 12.69
12.2212.224
zinkbas
erlaan
12.31
12.14
12.14 12.0 11.95 9
11.99
12.20
Cheval li
12.20
12.18
Afschot
1.50
11.92 12 .02 12.08 12.13
5.15
12.20
12.2512.246
12.15
12.31
12.10
alle hoogtes zijn in meters t.o.v. NAP tenzij anders aangegeven
12.361212.3 .225
4.70
12.11
12.37
+12,20
12.20
6.0120.02 12.00 11.92
12.16
12.72
11.97
Hoogtematen +12,10
5%
12.64 12.00 12.05
Achteruit rijdend verkeer
12.13
10.25
12.12
G
11.99
Bergbe
aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend
9
G
11.97 12.07
12.28
Kadastrale grenzen K
12.45 12.38
+11,75
12.01 12 .10 12.14
12.16
12.11
12.14
inclusief entree aanduiding
12.13 11.65 11.8 11.947 12.09
5
12 11.9.031
11.62 11.68 12.04 12.14
12.17
G
+12,20
12.03
12.18
12.13
+12,20
12.14
IT krat t 12.27 +11,06 12e.2n7
Bebouwing nieuw
12.06
12.19
2.50
12.38 12.39
12.50
+12,20
12.54
+12,20
12.10
12.19
12.07
11.67 11 11..5626 11.91 12.15
+11,75
1212.59 .58
12.08
12.10
12.01
12.13
2.50
12.65
12.11
+12,10
12.19
G
12.65 12.67 12.61
12.26
12.27
12.23 12.0 12.006
12.07
12.28 12 .35
.18 12.15 1212.19
12.10
pput
12.23
+11,75
12.63
+12,30
12.68
12.17
e Riet
G
1212.5.64 0
12.73
12.18 12.18 12.19
12.19 12 .09 12.17 1212.0.10 8
12.35
12.50 12.62
12.22
12.00
12.14 12.38pom
ing Hog
12.51 11.95 11.53 11 .56
+12,10
12.6812.71 12.76
12.11
+12,30
voetp12a.45 d richt 12.33
12.29
12.05 12.12
G
12.57
12.72
2.50
12.15
12.48
12.11
G
12.69 12.72
12.04
12.07
12 12.4 .310
12.58
12.14 12.16
12.21 12.22
G
1212.60 .53
1212.7.601
12.16
2.50
12.38
1212.6.61 7
11.78
12.41 12.51 12.39 12.24 11 11.7.748 11.79 12.07
12 12.13 .22
+12,20
1.80
12.60 12 .64
12.67
11.72
12.37
13.21
12.12
2.50
12.66
12.09
G
12.66
+12,20
12.03
12.12
12.70
12.57 11.77 11.83 12.03
12.13
12.00
13.56 12.63 12.52
12.30 12.32
12.13
12.11
G
12.64
12 12.6 .682
11.87
12.13
12.20
+12,20
12.71 12 .62
12.65 12.59
12.97
+12,00
12.54
12.86
+12,00
12.64
+12,10
11.78 11.85
12.67
12.14
+12,10
11.823
12.76
12.30
12.07
4.65
11.88 12.26
6.00
12.40
1
2.50
11.96 11.9
Burg. M
12.63
12.16
DP01
12.80
tens iala an
12.28
12.60
111-111A 109
Definitief ontwerp - var. 1
107-107 D 105-105 E
Markt 2.0 te Ermelo
bk
103-103
K
1A-1J
101-101A
projectnummer: 20220022 formaat: A1
99 97C
97B
97A
95-95A
datum: 18-08-2023 schaal: 1:500
in opdracht van:
Postlaantje
26-50
6-6d
2 Wegwijzer
bk
Coehoornsingel 6 7201 AB Zutphen telefoon 0575.585220 e-mail info@smitsrinsma.nl website www.smitsrinsma.nl
G:\2022\20220022 Markt 2.0 Ermelo\13 Tekeningen\20220022-DO-01 A1.0 - variant 1.dwg