Bijlage 5 - Sociaal jaarverslag 2022
Tekst van het document
Sociaal jaarverslag 2022 gemeente Eindhoven 2022
inhoud Voorwoord gemeentesecretaris
3
ons Personeelsbestand
4
Aantal medewerkers Instroom, doorstroom en uitstroom
4 4
Vitaliteit6 Verzuimpercentage6 Ziekmeldingsfrequentie 1,19 6 Ziekmeldingsduur in dagen 6 Besteding Opleidingsbudget 6
Integriteit-vertrouwenspersonen-agressie
7
Adviesvragen integriteit 7 Aantal gesprekken met vertrouwenspersonen 7 Aanvragen nevenwerk 7 Aantal agressie meldingen 7 Integriteitsmeldingen7 Collega’s in gesprek met vertrouwenspersoon 7
Sociaal jaarverslag 2022 | 3
Voorwoord gemeentesecretaris Beste lezer, Wat goed dat je weer samen met ons terug wil kijken op het afgelopen jaar! Het sociaal jaarverslag dat nu voor je ligt heeft meer beeld en minder tekst dan voorgaande jaren. We hebben het eenvoudiger en overzichtelijker gemaakt, zodat je de informatie die je nodig hebt gemakkelijk kunt vinden.
Ook bleek uit het peilstokonderzoek dat er een kwaliteitsslag in de inrichting van de organisatie nodig is om te zorgen dat de organisatie in staat is om het tempo van de stad bij te houden. Het gaat daarbij om onze structuur én cultuur. Daarmee zijn we vanuit ‘Richting Eindhoven!’ hard aan het werk, op verschillende fronten.
In 2022 werden we als organisatie geconfronteerd met een snelle groei van de stad. Het vroeg veel van ons allemaal om dit bij te benen. Aan de ene kant is dat een prachtige uitdaging. Ik kan me geen gemeente voorstellen waar meer te doen is en waar ieders inzet harder nodig is. Maar dat betekende voor ons ook we keihard moesten werken. Dat bleek ook uit het peilstokonderzoek. Eén van de conclusies was dat de organisatie onder druk staat en dat het bewonderenswaardig is dat de organisatie toch veel ambities weet te realiseren. De grote betrokkenheid en loyaliteit van medewerkers is een kracht van de organisatie. En gelukkig hebben we ook meer dan 340 nieuwe collega’s aan ons weten te binden. Dat is positief, we zien graag dat iedereen hier met plezier werkt en dan kun je soms best een tandje bijzetten. Dankjewel daarvoor! Maar we moeten wel goed voor onszelf en elkaar blijven zorgen. Net als in de rest van Nederland, liep ook bij de gemeente Eindhoven het verzuimcijfer op. We moeten het komend jaar dus nog meer oog hebben voor de werkdruk, het werkplezier en onze gezondheid.
Uit evaluaties bleek dat onze organisatie te ingewikkeld was, voor onze medewerkers en daarmee ook voor onze inwoners. Daar willen we vanaf, zodat medewerkers sneller, soepeler en meer integraal de inwoners kunnen bedienen. In 2022 zag ik volop inzet en veerkracht bij medewerkers om mee te bewegen met de ontwikkelingen. Dankjewel daarvoor! Ik heb er veel vertrouwen in dat we dat samen in de toekomst voortzetten!
Hartelijke groet, Aline Zwierstra Gemeentesecretaris/algemeen directeur
Sociaal jaarverslag 2022 | 4
ons Personeelsbestand Aantal medewerkers
Instroom, doorstroom en uitstroom
Het totaal aantal medewerkers is het aantal personen dat op 31 december bij de gemeente Eindhoven werkte met een vast of tijdelijk dienstverband. Hieronder vallen ook medewerkers die extern gedetacheerd zijn, ongeacht de urenomvang van het dienstverband. Tijdelijk personeel (inhuurkrachten, uitzendkrachten, ZZP’ers, trainees, stagiairs, werkervaringsplaatsen et cetera) nemen we hierin niet mee. Veel cijfers in dit sociaal jaarverslag, bijvoorbeeld over instroom, doorstroom, uitstroom en verzuimfrequentie relateren we aan het aantal medewerkers.
De instroom bestaat uit nieuwe medewerkers die bij de gemeente Eindhoven kwamen werken. Met doorstroom bedoelen we het aantal medewerkers dat in 2021 van afdeling en/of functie is veranderd. Bij uitstroom gaat het over medewerkers die uit dienst zijn getreden (allen einde dienstverband).
Aantal medewerkers: 2308
Instroom - Doorstroom - Uitstroom
Aantal Aantalmedewerkers medewerkers
+7,2% t.o.v. 2021 Exclusief Raad, B&W, Griffie
Instroom-doorstroom-uitstroom
2500 1951
2000
2017
2152
2098
Instroom: 341 14% van het aantal medewerkers
2308
Doorstroom: 292 13% van het aantal medewerkers
1500
Uitstroom: 185 8% van het aantal medewerkers
1000 500
2308
0
2018
2019
2021
2020
2022
Instroom: 233 11,1% van het aantal medewerkers (G4: 13,3% en 100.000+ gemeenten: 13,0%)
Instroom Instroom(aantal (aantalmedewerkers) medewerkers) 350 300 250 200 150 100 50 0
341 233 143
Doorstroom (aantal medewerkers) Doorstroom (aantal medewerkers) Doorstroom: 235 11,2% van het 292 aantal medewerkers (G4: 9,3% en 100.000+ gemeenten: 7,1%)
300 250
222
200
180
230
244 235 Uitstroom: 156 7,4% van het aantal medewerkers (G4: 6,2% en 100.000+ gemeenten: 8,7%)
173
150 100
Uitstroom (aantal Uitstroom (aantalmedewerkers) medewerkers) 200 150
156
142
168
185
108
100 50
50 2018
2019
2020
2021
2022
0
2018
2019
2020
2021
2022
0
2018
2019
2020
2021
2022
Sociaal jaarverslag 2022 | 5
ons Personeelsbestand Leeftijdsopbouw medewerkers Leeftijdsopbouw 2021-2022 man/vrouw
Aantal mannen Aantal mannenenenvrouwen vrouwen naar salarisschaal naar salarisschaal
800 man vrouw 700 600 500 412 400 350 346 300 249 249 199 167 200 154 120 100 62 0 tot 30 30-39 40-49 50-59 60 of ouder
800 man 683 vrouw 700 600 488 500 424 413 400 300 179 200 87 100 19 15 0 1-6 7 - 10 11 - 13 14 of hoger
Aantal leidinggevende: 102 Aantal mannen en vrouwen in leidinggevende positie 50 40 35 30 25 20 15 10 5 0
Verhouding voltijd/deeltijd Exclusief Raad, B&W, Griffie
44% man 56% vrouw
55,4% deeltijd
14 7 3
Aantal medewerkers met een tijdelijke uitbreiding van 36 naar 40 uur
leiding leiding
44,6% voltijd
25
2
11
5
DR/gem.secr./ Sector- Afdelings- Overige controller/ hoofden hoofden leidinggevenden dir VAM
leiding
Verhouding man/vrouw
man vrouw
35
5
36 uur → 40 uur
Sociaal jaarverslag 2022 | 6
Vitaliteit Verzuimpercentage
Ziekmeldings duur in dagen
Ziekmeldings frequentie
5,6%
+
1,09
Dat is hoger dan de gemeentelijke verzuimnorm van 4,9% (vastgesteld door het A&O fonds gemeenten)
21,7
Dat is hoger dan de gemeentelijke verzuimnorm van 0,62 (vastgesteld door het A&O fonds gemeenten)
€
6 5
5,6 4,9
4,6
4,6
1,2
4,7
4
0,8
3
0,6
2
0,4
1
0,2
0
2018
2019
2020
2021
2022
0,0 2018
21,7
20
1,11
1,0
26
25
Ziekmeldingsfrequentie 1,09
0,98
15 14,42
14,57 11,15
10 0,76
111% 82%
Ziekmeldingsduur in dagen 30
Verzuimpercentage exclusief zwangerschap
Besteding opleidingsbudget opleidings budget
0,72
5 0
2018
2019
2020
2021
2022
Verstrekte arbo-ondersteuning
Aantal Arbo-ondersteuningen
2019
2020
2021
2022
20 13
Beeldschermbrillen 243 (V)MBO
31 243
Arbostoelen
HBO
31
Hulpmiddelen
WO
20
faciliteiten
13
€
+
€
€
Sociaal jaarverslag 2022 | 7
Integriteit-vertrouwenspersonen-agressie adviesvragen integriteit
Integriteitsmeldingen 82%
Aanvragen nevenwerk
53
36
Waarvan voorwaarden gesteld: 37 Waarvan afgewezen: 0
collega’s in gesprek82% met vertrouwenspersoon
35
25
82% Waarvan vastgestelde schendingen: 5 Waarvan nog in behandeling: 2
Aantal gesprekken met vertrouwens personen
81 Adviesaanvragen integriteit
Integriteitsmeldingen
40 37 35 30 25 20 15 10 5 0 2020
25
Integriteitsmelding
Adviesaanvragen
36
12
2021
Aantal agressie meldingen Stijging van 41%
2022
159
78% van de meldingen zijn gemaakt door de BOA’s op straat
25
20 15 10
11
9
5 0 2020
2021
2022
Collega’s in gesprek met Collega’s in gesprek met vertrouwenspe vertrouwenspersoon
35 30 26 25 20 15 10 5 0 2020
35
21
2021
2022