Bijlage 3 - Sociaal jaarverslag 2024
Tekst van het document
Sociaal jaarverslag 2024 gemeente Eindhoven 2024
SOCIAAL JAARVERSLAG 2024 | 2
Voorwoord gemeentesecretaris Beste lezer, Graag nemen we je mee in het afgelopen jaar. Een jaar waarin de ruim 2600 medewerkers van onze gemeente met vertrouwen en eigenaarschap samenwerkten aan de opgaven van vandaag én morgen. Onze medewerkers staan voor Eindhoven, de stad waar we trots op zijn. Wij willen dat mensen hier fijn kunnen wonen, werken en verblijven. En dat gaat niet vanzelf. In een stad die de laatste jaren flink is gegroeid en blijft groeien, zijn er eindeloos veel kansen. En tegelijkertijd ook uitdagingen, zo ook voor onze organisatie. Het sociaal jaarverslag 2024 geeft een inkijk in onze wereld. Hoe zorgen we ervoor dat onze organisatie meegroeit met de uitdagingen van de stad? En tegelijkertijd ook een goede, aantrekkelijke werkgever is voor onze mensen? Er is op dat vlak veel gebeurd. Zo hebben we het afgelopen jaar flinke stappen gezet in de doorontwikkeling van onze organisatie. We deden aanpassingen in een groot deel van onze organisatiestructuur en verwerkten deze in onze systemen. Ook hebben we geïnvesteerd in het aantal (vaste) leidinggevenden. Binnen de nieuwe portefeuilles en sectoren is er op elke 15 tot 30 medewerkers één leidinggevende. We investeren hiermee in meer tijd en aandacht voor ons grootste kapitaal: onze mensen!
In 2024 zetten we ook grote stappen in het aantrekken van nieuwe medewerkers. Onze arbeidsmarktcampagne ‘Werk waar je voor staat’ draait op volle toeren. Met resultaat! We zien een toename in het aantal sollicitanten en een toename in het aantal nieuwe medewerkers. Onze organisatie groeit én dat is gezien de opgaven voor onze stad een mooie en noodzakelijke ontwikkeling. Een andere ontwikkeling is dat we dit jaar het ziekteverzuim zien stabiliseren. Dat is positief nieuws! En tegelijk geen reden om tevreden achterover te leunen. We blijven investeren in een gezonde, vitale werkomgeving en daarmee ook in het werkgeluk van onze medewerkers. Dat betekent ook inzetten op een leven lang leren en ontwikkelen. We zijn dan ook blij dat veel collega’s aanspraak maken op het beschikbare opleidingsbudget. Dat is dit jaar (meer dan) volledig besteed! Terugkijkend op 2024 rest mij dankbaarheid. Voor het werk dat is verzet en voor de groei en ontwikkeling die onze organisatie zowel kwalitatief als kwantitatief heeft doorgemaakt. En bovenal dankbaarheid voor al die bevlogen en gemotiveerde collega’s die het werken voor Eindhoven zó leuk maken. Samen maken we Eindhoven steeds mooier. Dat is wat de stad verdient, dat is wat wij verdienen. Want de mogelijkheden van Eindhoven zijn eindeloos! Aline Zwierstra, Gemeentesecretaris/algemeen directeur
SOCIAAL JAARVERSLAG 2024 | 3
ons Personeelsbestand Aantal medewerkers: 2618
Instroom - Doorstroom - Uitstroom
Aantal medewerkers
Aantal medewerkers +6% t.o.v. 2023 Exclusief Raad, B&W, Griffie
2500 2000
2098
2152
2308
2469
2618
Doorstroom: 339 13% van het aantal medewerkers
1500
* Let op het cijfer voor doorstroom betreft medewerkers die zijn doorgestroomd naar een andere functie. Dit cijfer is de afgelopen jaren hoger geweest doordat functiewaardering en reorganisatie hierin meegenomen waren.
1000 500
2618
0
2020
2021
Instroom: 399
Instroom-doorstroom-uitstroom 15% van het aantal medewerkers
2022
2023
2024
Instroom: 233 11,1% van het aantal medewerkers (G4: 13,3% en 100.000+ gemeenten: 13,0%)
Uitstroom: 228 8% van het aantal medewerkers
Doorstroom: 235 11,2% van het aantal medewerkers
Instroom (aantal medewerkers) Instroom (aantal medewerkers)
Doorstroom (aantal medewerkers) Uitstroom (aantal medewerkers) (G4: 9,3% en 100.000+ gemeenten: 7,1%) 600
400 350 300 250 200 150 100 50 0
341 233
2020
358
399
300
2022
250 (G4: 6,2% en 100.000+ gemeenten: 8,7%)
500
2023
2024
339 292 235
150 100
100
50
2020
156
168
185
197
2022
2023
244
200
0
228
200
400
222
2021
Uitstroom: 156
525 7,4% van het aantal medewerkers
2021
2022
2023
2024
0
2020
2021
2024
SOCIAAL JAARVERSLAG 2024 | 4
ons Personeelsbestand Verhouding man/vrouw
Aantal mannen enen vrouwen Aantal mannen vrouwen naar salarisschaal naar salarisschaal
Leeftijdsopbouw medewerkers man/vrouw Leeftijdsopbouw 2024
1000 500 400
373
328
300 200
man
458
178
207
vrouw leiding
328
241
225
800 600
493
479 523
400
185
200
100 95
0
0 tot 30 30-39 40-49 50-59 60 of ouder
42% man 58% vrouw
man vrouw
818
54
140
1-6
70 41
7 - 10 11 - 13
aantal leidinggevenden Verhouding man/vrouw leidinggevenden
Aantal leidinggevende inclusief 4e laag
leiding
Aantal leidinggevenden
Verhouding voltijd/deeltijd Exclusief Raad, B&W, Griffie
200
Leiding
164
164
87
89
leiding
113 102 leiding
4
50 78 vrouw
een stijging van 44%
Aantal medewerkers met een tijdelijke uitbreiding van 36 naar 40 uur
150 100
86 man
14 of hoger
0
2020
2021
2022
2023
2024
62% voltijd
38% deeltijd
36 uur → 40 uur
SOCIAAL JAARVERSLAG 2024 | 5
Vitaliteit Verzuimpercentage
7
6,7
6 5
Gemiddelde ziekmeldingsduur in dagen
1,2
30
6,3
5,6 4,6
Ziekmeldingsfrequentie
1,09
1,0
4,7
0,76
1,01
0,97
0,8
3
0,6
15
2
0,4
10
1
0,2
5
2020
2021
2022
2023
2024
0,0 2020
0,72
2021
21,7
22,63
2022
2023
20
4
0
27,44
26
25
2022
2023
2024
0
11,15
2020
2021
2024
opleidingsbudget
Besteding opleidingsbudget
6,3%
Dat is hoger dan de gemeentelijke verzuimnorm van 5,6% (vastgesteld door het A&O fonds gemeenten)
+
0,97
Dat is hoger dan de gemeentelijke verzuimnorm van 0,93% (vastgesteld door het A&O fonds gemeenten)
€
Budget € 2.995.000 Realisatie € 3.342.909
112%
Verstrekte 82% arbo-ondersteuning Aantal Arbo-ondersteuningen
58 89 15
243
Beeldschermbrillen 243 Beeldschermbrillen Arbostoelen 15 Arbostoelen Hulpmiddelen 89 Hulpmiddelen faciliteiten 58 faciliteiten
24
15
89
58
Integriteit-vertrouwenspersonen-agressie 82% adviesvragen integriteit
Adviesaanvragen 40 35 30 25 20 15 12 10 5 0 2021
36
2022
43
37
2023
2024
43
Integriteitsmeldingen
+
Integriteitsmeldingen
40 35 30 25 20 15 10 9 5 0 2021
40 30 25
2022
2023
2024
30
+
SOCIAAL JAARVERSLAG 2024 | 6
opleidingsbudget
82%
Collega’s in gesprek met Aanvragen nevenwerk vertrouwenspersoon Collega’s in gesprek met vertrouwenspersoon 80 70 60 50 40 30 20 10 0
€ 80
130
64
35 21
2021
82% 2022
2023
2024
80
Aantal agressie meldingen
237 Waarvan vastgestelde schendingen: 5
Totaal aantal gesprekken met vertrouwenspersonen: 210
Het aantal geregistreerde incidenten is toegenomen. Dit is te verklaren mede door toenemende aandacht hiervoor. Meer dan de helft van de geregistreerde incidenten vinden buiten onze kantoorpanden, of telefonisch plaats.
€