CConstaterende datEindhoven
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1 - Stedenbouwkundig plan Park Forum Zuid en Waterrijk K10

Raadsvergadering 26 mei 2026, gemeente EindhovenBij agendapunt: Raadsvoorstel Wonen op Park Forum Zuid en Waterrijk kamer 1025.468 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

21.052 20.799 20.824 A 20.755 20.78620.757 9 B 20.973 2 20.908 3 21.012 3 20.721 20.683 20.742 19.96 20.572 20.767 B 20.824 A 1 3 20.787 20.799 20.682 20.614 9 0 3 20.721.109 20.686 20.757 2 20.846 N / 7 20.908 20.763 20.683 1 3 20.799 20.971 20.733 19.96 20.576 20.794 A 8 20.655 20.795 20.787 3 21.10920.757 20.991 20.897 20.682 20.614 20.908 3 20.845 20.686 20.72 20.798 20.767 20.845 20.901 20.733 20.576 20.794 20.755 A 20.946 20.655 20.795 20.686 20.572 B 20.809 20.897 3 20.464 7 20.872 3 20.845 2 21.051 20.72 20.924 20.798 20.683 19.96 A 21.109 20.993 20.742 20.787 21.05220.624 20.682 20.572 33 20.946 3 B 20.464 7 A 20.708 16 20.763 2 7 21.012 20.733 20.786 20.576 3 20.795 20.787 20.572 20.897 21.05220.624 20.824 A 20.742 3 A 9 B 7 20.708 16 20.7 21.012 2 20.845 3 2 3 20.721 20.742 20.572 Waterwijk 20.767 20.572 20.824 20.464 A 1 20.872 A 20.799 A 20.614 9 0 7 20.757 9 20.7 2 2 N 2 / 7 20.908 20.683 21.052 20.786 Waterwijk 1 3 19.96 3 20.794 8 20.767 21.109 20.839 20.655 20.682 16 20.614 21.012 20.786 20.845 20.686 20.72 20.798 20.786 20.767 20.572 20.824 20.733 20.683 21.043 A 20.576 20.794 20.755 20.693 A 9 20.946 19.96 20.795 20.839 20.724 20.655 20.832 20.897 B 3B 2 3 21.109 7 20.682 3 3 20.845 20.721 2 W w 7 21.042 20.72 20.798 20.683 20.687 20.88 19.96 2 20.681 21.043 21.109 20.787 20.799 20.682 20.693 20.733 20.614 20.946 20.572 20.576 20.724 3 20.832 B 20.624 20.757

20.464 20.795 7 20.897 B 20.708 20.908 16 20.763 2 7 7 21.072 20.88 21.042 20.733 20.687 20.576 20.794 2 2 20.681 20.655 20.795 21.052 20.787 3 20.897 21.001 20.742 20.572 3 20.624 A 20.845 16 20.686 6 20.753 20.72 7 20.798 20.464 20.708 1 20.7 21.012 20.845 2 21.072 Waterwijk A 20.946 20.572 B 20.572 3 21.001 20.824 20.464 20.973 7 21.052 20.872 3 A 20.733 20.584 A 2 20.753 7 A 9 20.7 2 7 2 20.786 21.012 2 21.05220.624 Waterwijk 3 20.973 Waterwijk 20.572 20.767 63 20.839 20.733 20.824 0.708 A 16 20.584 1 20.614 21.025 21.012 9 21.033 20.786 2 20.786 20.572 20.824 20.683 21.043 A 20.742 A 20.794 20.693 9 19.96 20.65520.832 20.839 B 20.724 7 20.7 2 3 21.043 2 21.025 21.109 20.682 20.614 21.033 3 20.721 20.845 Waterwijk W 20.798 w 7 21.042 20.72 20.687 20.88 2 20.681 21.043 20.871 20.946 20.799 20.693 20.733 20.614 21.069 21.042 20.576 20.794 20.724 20.775 20.832 20.757 21.052 20.655 20.795 20.897 B 20.786 20.908 20.702 21.072 20.88 7 21.042 20.845 20.687 20.72 7 27 20.798 2 20.681 20.794 20.871 20.839 20.767 20.655 2 20.82 21.001 21.069 20.624 20.775 63 B 20.946 21.052 20.845 20.572 1 20.686 20.708 20.753 20.72 7 20.798 20.464 21.001 20.702 21.072 21.029 2 21.043 20.683 20.731 20.693 A 20.946 19.96 20.724 20.832 B 21.1 20.82 3 21.001 20.973 21.109 7 20.682 20.807 21.05220.624 20.771 3 20.733 2 3 20.584 20.753 7 21.042 20.7 A 20.687 20.88 20.973 2 21.029 0.708 7 16 20.681 20.731

21.012 2 20.733 20.576 20.699 3 20.624 21.1 20.973 Waterwijk 20.795 20.572 20.897 20.824 20.807 20.771 20.708 A 16 A 20.733 20.584 21.025 21.072 9 21.033 7 2 20.786 2 20.7 21.001 21.025 Waterwijk 21.033 20.742 20.572 A 20.839 20.699 20.753 7 20.464 20.7 21.043 2 21.025 20.614 21.033 21.019 Waterwijk 20.973 20.871 21.052 20.786 20.693 20.733 20.584 21.069 21.042 20.832 20.724 20.794 20.775 21.052 20.839 20.655 21.019 20.786 21.012 21.069 20.702 20.88 20.687 20.845 21.052 20.72 20.681 20.798 20.871 20.572 20.839 20.767 20.824 2 A 20.82 21.069 21.025 20.775 9 20.693 A 21.033 B 21.043 20.946 21.052 20.724 20.832 2 5 7 21.001 21.072 20.702 2 20.944 21.029 2 21.043 20.683 7 20.731 20.693 20.687 2 19.96 20.88 20.724 20.832 21.1 20.681 21.042 20.82 21.029 21.109 20.682 20.807 A 20.614 20.771 20.753 20.624 5 7 21.042 21.1 20.687 20.88 20.973 63 2 20.944 2 21.029 20.708 20.681 20.871 1 20.731 21.072 20.733 21.069 20.576 20.794 20.775 20.699 20.962 21.1 21.052 20.655 20.795 20.897 20.807 3 20.733 20.584 20.771 A 20.702 21.072 21.001 1 20.845 7 20.753 20.72 20.798 2 20.7 20.82 21.001 21.025 Waterwijk 21.033 20.699 20.962 B 20.946 20.572 20.753 7 20.464 3 21.029 2 1 20.973 20.733 20.584 20.731 20.966 21.003 21.019 21.23 21.1 21.015 20.973 20.786 20.807 20.771 21.05220.624 21.019 20.733 20.584 3 21.108 21.158 21.19 20.839 0.708 20.944 16 20.966 21.012 21.069 21.003 21.019 21.23 20.699

20.633 21.025 21.015 21.052 20.871 21.033 20.997 20.922 20.572 20.824 Zwar t A v en 20.775 A 1 21.025 20.957 9 20.693 A 21.033 21.108 21.158 7 20.854 21.043 21.19 1 20.724 2 20.811 5 20.944 2 20.7 20.832 20.739 20.702 2 20.944 Waterwijk 20.633 7 20.997 20.922 20.687 2 20.82 20.88 Zwar 20.681 21.042 t v en 21.029 20.871 20.944 1 20.957 A 20.614 21.019 20.854 20.952 1 20.775 20.811 5 21.069 A 21.1 20.81 20.739 2 20.944 21.052 20.731 5 20.786 20.871 20.963 20.702 21.072 2 21.069 20.794 20.775 20.962 21.052 20.807 21.113 20.839 20.655 20.771 20.918 20.82 3 20.952 20.702 21.001 1 20.845 9 20.962 20.753 20.72 20.81 20.798 20.963 Zwar 20.82 21.038 t v en 20.941 21.083 20.699 20.731 21.029 20.962 A 20.693 20.962 B 21.043 20.956 20.946 20.724 21.113 20.832 20.918 5 7 3 21.1 2 20.944 21.029 20.807 0.771 1 20.973 20.733 20.584 9 3 2 7 20.731 20.966 21.003 21.23 20.687 2 20.88 1 21.1 21.015 20.681 21.042 21.038 20.941 21.083 20.807 20.771 20.972 20.962 20.956 21.003 21.019 20.966 20.699 20.624 3 20.794 20.883 21.108 21.158 21.19 20.708 20.944 27 16 20.958 25 20.966 21.072 21.003 21.23 20.699 20.633 20.962 21.033 20.888 29 21.025 21.015 23 20.997 20.922 21.03 Z wa 3 20.944 20.972 r t Zwar v e n A t v en 21.023 20.794 1 11 20.957 20.958 21.001 20.883 21.108 21.158 7 20.854 21.19 20.753 20.997 20.811 20.944 2 27 20.7 20.958 25 20.888 20.739 Waterwijk 20.633 29 21.118 23 21.019 31 20.997

20.922 20.96 21.03 Zwar t v 21 en 20.871 20.944 1 21.023 20.957 20.958 20.973 20.733 20.584 20.854 20.952 1 20.966 21.003 21.019 20.775 21.23 20.811 1 21.069 A 21.015 20.81 20.739 1 21.052 33 5 20.786 20.963 21.118 20.702 2 31 20.952 20.96 21.108 21.158 21 21.1920.918 21.113 20.976 20.839 20.944 20.82 20.963 A 27 20.952 25 5 20.633 9 21.025 20.962 2 9 20.81 23 20.997 21.033 33 2 20.922 20.645 Zwar 20.963 t v en Zwar 21.038 t v en 20.941 1 20.944 21.083 20.731 21.029 20.957 21.261 A 20.693 20.854 20.962 21.043 20.956 1 20.724 21.113 20.976 20.832 20.918 20.811 5 21.156 21.1 20.739 2 20.944 20.807 0.771 18.843 20.941 9 3 7 20.962 31 20.645 20.687 2 20.88 1 9 21.01 20.681 21.042 21.07321.038 3 21 20.941 20.871 21.083 21.261 20.938 20.972 5 20.952 20.962 20.956 20.965 20.968 21.003 20.966 20.775 20.699 20.794 21.069 20.883 21.15621.025 20.962 20.81 8.843 21.052 33 27 21.23 20.963 20.958 25 27 20.702 21.072 25 20.888 21.015 20.972 20.962 29 21.01 23 23 21.07320.802 29 20.883 3 21.113 20.918 20.919 21.0320.955 20.82 3 20.938 20.972 5 3 Zwar 20.965 20.968 t 21.175 v 20.88821.001 20.944 21.158 en 21.19 21.023 20.794 1 20.958 21.108 20.883 21.025 9 7 20.753 20.997 27 20.958 21.214 25 20.8520.802 20.633 21.038 20.888 20.941 21.083 20.731 21.029 20.922 29 21.118 23 20.962 21.019 20.956 21.23 20.609 31 20.966 1 20.96 20.919 21.003 21.03 21.015 3 20.95721.175 21.023 20.955 2 1 21.1 3

20.854 20.807 20.771 20.958 20.973 20.733 20.584 7 20.966 21.003 20.739 20.811 21.23 1 21.063 20.96 21.108 21.158 21.19 21.108 21.026 21.015 20.85 1 33 21.334 21.214 20.944 21.118 33 20.972 20.609 31 20.952 1 20.96 20.633 20.699 20.794 20.883 21.108 21.158 2 20.922 21.19 20.976 1 20.997 20.944 27 20.963 A 27 25 21.24120.958 1 20.888 25 20.957 20.81 21.108 21.063 5 20.633 20.854 Zwa 29 21.025 21.026 t v en 29 23 20.811 23 21.114 20.997 21.033 33 r 2 20.922 20.645 21.334 21.03 21.146 Zwar 20.739 t v en 1 20.944 21.113 21.023 20.95721.03 20.958 21.261 20.918 21.353 20.854 1 20.764 20.976 20.811 21.156 21.241 20.739 18.843 20.941 20.813 21.422 21.118 20.952 21.019 31 21.114 21.22 20.96 20.962 31 21.038 21.146 21.346 21.083 21.213 20.645 9 20.81 20.871 9 21.01 21.073 3 21 20.956 21.195 21.261 3 21.35321.448 20.938 3 5 21.03 20.952 21.2 20.963 20.935 20.965 20.764 20.968 20.775 21.069 5 21.15621.025 20.962 21.113 20.818.843 20.918 33 21.052 20.813 33 21.422 20.525 20.963 21.359 9 27 20.702 25 21.532 20.972 21.22 21.346 21.213 21.07320.802 21.183 9 21.01 23 29 20.883 3 21.113 21.195 21.433 20.976 21.529 20.918 20.919 341 20.82 20.794 20.938 21.038 5 3 A 20.955 21.2 20.935 20.965 20.968 21.175 21.083 21.448 20.888 20.941 21.22 5 21.025 9 20.956 7 21.215 20.843 3 20.962 20.958 2 7 20.525 21.359 20.645 21.038 20.8520.802 20.83 20.857 21.532 21.331 20.941 21.083 20.944 20.731 21.214

21.029 21.261 21.03 21.183 20.962 20.956 1 21.23 20.609 20.966 21.433 21.529 21.187 20.919 21.003 21.015 31 20.958 21.023 21.206 21.156 21.175 20.955 4 21.1 3 21.327 18.843 20.843 20.807 20.771 21.22 7 21.215 20.972 21.134 20.794 21.063 20.96 21.108 21.158 3 21.19 20.883 21.108 21.026 21.01 20.85 21.118 21.369 21.073 20.83 20.857 3 21.331 20.938 21.447 21.334 21.214 4 20.958 20.944 33 20.972 5 20.609 21.025 21.187 21.294 20.995 20.965 20.968 20.888 20.633 20.699 20.794 27 20.883 21.206 3 25 20.962 20.922 21.091 21.327 21.03 20.997 1 11 29 27 25 23 21.24120.958 20.888 20.957 21.023 20.802 21.06321.134 20.958 20.854 Zwar 3 29 21.108 21.026 t v en 23 21.32 21.369 20.811 21.11420.919 21.09 21.334 21.447 21.146 21.03 445 20.992 20.739 20.955 3 21.023 21.118 20.958 21.175 20.995 21.294 21.353 20.764 7 21.03 21.466 21.402 20.976 21.314 20.764 21.091 44 20.96 20.85 3 21.241 20.813 20.813 1 21.214 21.422 21.118 20.645 5 21 20.952 20.609 31 21.23 21.266 21.12521.104 20.966 20.96 21.09 21.3221.32 21.146 21.346 21.114 21.003 21.019 21.261 21.22 21.015 21.453 21.213 20.992 4 20.81 9 21.195 21.314 33 21.35321.466 9 20.764 3 21.03 21.2 21.402 20.963 21.156 20.935 20.764 21.108 21.448 44 21.063 7 3 18.843 5 21.158 3 21.19 21.108 21.026 20.976 21.113 20.813 21.334 20.918 33 20.813 4 20.525 21.424 21.258 21.422 20.525 20.944 21.359 9 21.01 21.334 21.532 21.266 21.12521.104 21.22 21.222 21.073

20.633 21.32 21.213 21.346 21.453 21.183 9 20.922 20.938 20.645 21.038 20.968 20.976 20.965 21.195 21.433 21.529 1 20.997 20.822 21.101 341 A 21.2 A 21.025 1 20.935 21.241 1 21.083 21.448 20.957 21.261 20.941 21.22 7 5 20.854 Zwar 20.956 21.215 20.843 t v 4 en 3 20.962 21.334 21.114 20.811 42 2 4 20.525 21.424 21.146 21.156 21.258 6 7 20.52518.843 20.802 21.359 20.645 857 20.739 20.947 20.83 20.857 21.532 21.331 21.222 21.165 20.944 4 21.261 20.919 21.353 21.183 4 21.03 1 9 20.76421.01 20.955 21.156 21.529 21.175 21.433 21.187 4 20.822 21.073 21.101 21.206 4 4 A 21.327 18.843 2 20.843 20.813 21.22 20.938 21.422 2 22.896 20.965 21.215 3 20.972 21.134 20.968 4 20.952 20.794 4 21.220.883 20.85 21.025 6 5 3 21.213 857 21.214 9 21.01 21.346 20.81 20.947 21.369 21.073 20.83 20.857 3 21.331 21.447 20.609 21.195 21.165 4 4 20.958 3 21.332 3 20.938 5 21.2 20.963 20.802 20.935 9 20.965 A 20.968 21.448 20.888 99521.113 27 4 20.995 21.025 21.187 21.294 21.206 3 25 20.962 6 4 21.091 20.919 21.327 21.0320.955 20.918 2 20.525 B 1 21.063 22.896 21.359 49 9 21.134 23 21.108 21.026 21.532 21.004 42 20.958 21.175 21.023 20.802 21.334 1 3 1 21.183 21.529 3 21.369 1 21.09 21.447 21.433 21.09 20.91921.32 20.992 445 5 20.85 7 21.332 20.992 21.038 20.955 45 A 3 21.175 21.214 A 21.083 995 20.609 20.843 21.22 21.118 20.941 21.314 20.995 21.294 4 20.956 7 21.215 21.466 21.402 6 21.091 21.241 20.962 44

44 20.96 42 B B 4 20.85 31 21.004 20.83 20.857 21.331 21.114 1 21.146 21.214 6 13 5 21.266 125 21 21.32 20.609 21.23 21.09 21.266 21.125 21.063 20.966 21.104 21.09 21.187 21.32 21.104 21.003 20.992 4 21.026 21.108 5 21.015 21.453 4 21.353 21.206 5 21.03 21.327 21.334 20.992 20.764 20.764 21.314 9 21.466 21.402 20.972 33 42 44 20.794 21.06321.134 7 20.813 21.108 21.158 3 21.422 3 B 21.19 21.108 21.026 20.813 20.883 21.334 20.976 21.369 21.334 21.22 21.424 258 4 21.334 21.447 21.424 21.346 47 21.258 6 C 20.958 20.944 21.241 21.213 21.266 125 3 21.222 21.266 21.125 21.104 20.888 21.222 20.633 21.32 21.195 21.104 4 446 27 20.995 21.453 21.294 5 25 21.114 20.922 20.645 21.101 21.091 21.2 21.146 21.03 21.448 1 20.935 20.822 20.997 20.822 21.101 29 A 23 1 21.241 1 20.95721.03 21.023 20.958 21.261 7 21.353 5 20.854 Zwar 20.764 21.359 21.334 t 5 v 4 20.525 en 21.32 21.334 C 21.114 20.525 20.811 21.424 42 21.532 258 4 21.09 21.424 21.146 21.156 5 21.258 6 20.992 4 20.947 21.183 20.739 6 20.947 20.813 18.843 21.222 21.165 6 21.222 21.165 21.422 21.529 4 A 21.433 21.118 21.35321.466 20.764 4 21.03 21.402 20.843 21.314 9 20.76421.01 21.346 21.22 4 1 44 20.822 21.213 21.073 21.101 44 20.96 20.822 21.101 D 21.22 4 A 21.195 3 21.215 20.813 9 2 20.813 1 9 1 20.938 6 21.422 22.896 21.2 5 20.935 22.896 20.965 3 20.968 4 21.448 2 20.952 4 21.266 21.12521.104 857 21.331 42 21.22 3 21.025 20.83

21.32 21.213 20.857 21.346 4 557 6 5 21.453 20.947 9 20.81 20.947 21.165 21.195 20.525 21.165 4 21.332 21.187 21.359 3 21.332 33 21.532 21.2 20.963 20.802 20.935 9 21.206 A 21.448 7 21.327 4 3 21.183 21.529 D A A 6 4 21.113 21.334 21.433 20.976 20.919 20.918 21.134 4 20.525 21.42421.175 6 21.258 22.896 20.955 1 B 20.525 6 1 21.004 22.896 21.359 21.369 4 7 9 21.004 42 20.843 21.532 21.22 21.447 21.222 1 4 4 4 1 5 21.183 21.529 3 691 20.645 21.215 21.43321.294 20.995 21.332 5 20.85 8 7 20.822 21.101 21.332 20.857 995 20.83 21.038 1 71 45 21.331 A A 21.214 A 21.083 21.091 21.22 4 21.261 20.941 9 5 4 20.956 21.215 20.843 20.609 6 20.962 21.187 42 44 5 42 21.206 21.156 6 B B 21.004 4 857 21.327 21.004 20.947 20.83 20.857 18.843 67 21.331 21.32 21.165 1 4 B 21.134 6 13 21.09 20.992 21.09 699 B 20.992 21.063 21.187 6 4 21.026 21.108 55 8 21.01 21.369 21.206 21.073 21.314 1 71 7 21.466 43 21.447 21.402 21.327 21.334 3 4 43 9 20.938 22.896 21.134 20.965 20.972 20.968 4 5 42 320.995 20.794 21.294 5 21.025 3 5 A B 21.091 20.883 21.369 67 21.447 75 125 21.266 47 21.125 21.32 6 C 21.266 21.104 21.332 8 21.453 21.24120.958 C 21.104 3 20.802 20.888 995 4 446 27 20.995 4 21.294 66A 5 25 21.11420.91921.32 21.09 65 21.091 21.146 21.03 20.992 5 73 2 4 20.955 B 49 21.004 23 21.175 21.023 21.314 21.334 4 20.958 21.424 20.764 1 21.353 21.334 5 21.03 21.466 1 20.764 21.402 258 A 5 3 21.258 21.32

21.424 C 21.09 75 6921.09 5 20.992 55 20.85 20.813 8 B7 20.992 4 21.222 6 21.222 20.813 71 446 21.214 21.422 A 21.118 21.314 448 5 4 21.266 21.12521.104 21.466 21.402 20.609 65 20.822 21.22 21.101 21.32 21.213 4 1 44 21.346 20.82221.453 21.101 20.96 D B 21.195 31 9 67 9 6 21.2 5 6D 20.935 63 21.448 21.266 125 3 21 B 4 21.266 21.108 21.026 21.125 21.063 21.104 3 21.32 4 21.104 557 46 20.947 21.453 21.334 20.947 21.165 57 8 20.525 21.424 7 21.165 21.258 20.525 4 21.334 21.359 4 21.222 21.532 4 5 33 7 21.183 D C A 21.334 A 20.976 21.334 21.433 C 20.822 21.101 21.424 258 21.241 4 .896 21.424 21.529 6 8 21.258 22.89620.843 1 6 1 7 63 6 21.222 21.22 21.222 4 4 4 4 21.215 5 4 21.114 A 6920.645 21.332 65 21.146 69 20.822 21.101 21.332 857 20.947 8 0.822 1.101 20.857 20.83 21.165 1 71 21.331 A 71 42 6 4 21.261 8 9 21.353 5 C 21.03 5 20.764 21.187 4 42 4 5 21.206 59 88D 21.156 6 21.004 9 21.004 20.947 21.327 20.947 20.813 18.843 21.165 67 67 22.896 21.165 4 21.422 4 B 4 21.134 4 5 699 B 21.22 6 21.213 21.073 8 D 21.01 21.346 21.369 1 71 7 43 21.447 42 21.195 21.332 3 4 43 9 9 20.938 6 22.896 21.2 22.896 20.935 7 D 20.965 73 20.968 21.448 995 4 5 63 320.995 21.294 3 5 4 21.025 5 A 5 21.091 A8 67 75 20.525 21.004 21.332 21.359 75 21.332 6 4 8 A C 21.532 20.802 4 E 4 21.183 21.529 8 6 A 21.09 21.09 65 21.433 20.992 20.91921.32 1 20.992 5 8 73 4 446 20.955 B 1 21.004 21.004 21.175 5 20.843

21.22 21.314 4 4 1 4 21.466 1 21.215 21.402 A 3 69B7 75 6 4 5 8 9 20.85 8 20.857 20.83 71 5 21.331 71 4 21.214 B 48B 9 E 21.266 448 125 5 21.266 21.125 21.104 20.609 65 21.32 21.104 21.187 6 21.453 5 8 21.206 3 B 4 21.327 67 4 4 67 5 6D 21.134 63 3 B 21.063 21.334 46 21.026 21.108 21.334 21.424 21.369 57 8 21.424 258 7 21.258 4 21.334 21.447 3 73 21.222 C 4 21.222 4 5 4 20.995 21.294 C 6 21.091 A 20.822 21.101 C 20.822 21.101 75 4 8 8C 21.241 63 6 4 48 21.32 4 21.114 A 21.09 65 5 65 21.146 20.947 69 20.992 4 20.947 5 21.165 21.165 5 71 42 6 21.314 4 8 20.764 21.35321.466 5 C 21.03 20.764 21.402 B 4 4 59 88D 9 20.813 8D 20.813 22.896 67 44 22.896 D 4 21.422 4 4 5 48 21.266 21.12521.104 21.22 21.32 21.213 6 21.346 7 21.453 D 4 42 21.332 21.195 4 21.332 5 9 6 21.2 20.935 7 D 73 21.448 63 3 4 5 21.334 A8 20.525 21.424 7 21.004 21.258 20.525 21.004 21.359 75 64 A 21.222 21.532 4 4 E C 21.183 21.529 8 21.433 1 20.822 21.101 8 8E 4 1 69 5 8 21.22 4 48 4 21.215 20.843 71 9 A 694 4 857 8 20.947 20.857 20.83 71 5 21.165 21.331 B 42 6 B 4 9 E D 8 67 21.187 4 6 5 8 21.206 3 9 8 4 21.327 67 4 4 22.896 5 4 21.134 4 73 21.369 21.447 42 21.332 3 A 73 C 75 995 4 20.995 8 21.294 6 21.091 A A 75 4 21.004 4 8C 6 65 E 4 48 21.32 21.09 50 21.09 65 5 20.992 1 20.992 4 8 5 B 5 5 21.314 4 4 8 21.466 21.402 B 4 8D 44 D B 21.266 125 50 48 21.266 21.125 21.104 21.32 21.104 6 7 6 21.453 3 4 63 4 5 4 5 52

21.334 21.334 21.424 21.424 258 7 C 21.258 21.222 C 21.222 4 8 C 6 20.822 21.101 4 54 20.822 21.101 8E 4 52 698 48 1 71 9 A 4 50 5 20.947 D 4 20.947 21.165 12 5 21.165 5 42 8 6 5 D 67 4 4 4 9 8 22.896 9 22.896 D 1 4 4 6 73 7 11 12 42 21.332 4 21.332 5 A 5 75 852 6 A E 9 4 21.004 7 21.004 6 8 65 4 E 11 11 50 54 4 58 1 8 B 5 695 50 8 4 6 8 71 9 4 5 7 4 5 B 11 11 50 58 67 6 3 63 4 5 52 3 5 73 52 C 11 A 11 C 60 75 85 8 5 6 6 4 4 4 4 52 1 3 5 65 11 504 6 50 11 22 11 D 58 55 B 1 60 2 1 8 8 454 4 1 9 D 9 11 19 62 11 1 22 6 10 7 1 11 1 1 63 4 2 5 52 56 52 1 7 9 E C 56 9 77 19 860 11 10 8 64 10 19 1 11 1 54 4 5 1 4 54 8 1 56 6950 8 1 58 7 71 5 5 9 4 21 2 62 51 77 D 66 1 5 1 11 10 7 1 64 10 8 1 1 1 58 1 67 4 11 3 9 19 31 5 3 55 11 73 66 1 1 1 1 52 1 1015 A 1 10 1 1 5 6 75 5 6 8 0 6 1 E 7 4 50 60 11 33 1 5 8 65 17 3 3 1 1 1 6 1 1 504 4 58 64 1 58 1 11 1 1 1011 10 B 60 2 8 62 5 4 11 15 66 99 1 1 1 1 0 0 11 62 1 1 52 1 1 11 1 99 10 11 63 2 2 52 1 3 13 1 6 99 7 5 C 56 8 11 07 0 1 4 0 9 60 1 97 60 8 64 1 9 1 10 1 1 9910 12 4 54 19 1 7 11 1 64 58 11 68 0 7 11 55 62 11 22 62 9 07 D 66 0 0 1 7 1 1 97107 64 101 1 8 7 1 11 1 66 4 70 1 19 9 9 9 0 5 0 3 1 5 31 56 7 66 0 1 5 0 11 0 0 551 1 1 1 1 1 1 56 11 10 1 1 68 7 E 58 50 77 07 60 8 11 3333 111 64 5 64 10 1 3 0 0 0 0 1 4 58 1 1 1 1 11 11 1 70 10 1 62 5 5 5 72 5 66 0 66 0 1 1 3 1111 1 91 1 9 0 1 0 11 52 1 11 9 1 9 1 1 1 10 33 3 3 6072 1 1 6 1 5 90

8 1 710 7 11 1 4 91 90 9 60 9 22 0 11 9 9 68 91 1 99 1 1 50 62 70 11 64 1 1 1 1 68 62 9 0 1 1 9 7 7 7 70 10 19 1 9 07 91 10 97 1 11 10 66 72 7 99 0 0 0 7 9 52 56 1 1 77 99 55 9 11 0 10 0 1 1 1 1 64 6 7 68 5 58 8 07 4 7 5 1 97 5 64 21 10 51 339 1 1 0 0 10 70 1 66 1 70 1 1 5 5 7 9 66 0 3 0 2 3 1 3 1 1 11 1 11 72 0 1 0 1 10 1 1 33 6072 56 17 11 0 0 1 1 1 1 1 1 9 9 11 68 10 9 9 58 50 62 1 1 5 0 0 99 70 1 0 0 11 7 1 7 1 9 1 99 9 72 72 3 9 9 7 52 9 11 07 9 68 1 97 10 60 64 6 1 5 8 7 7 11 4 70 9 55 22 11 9 0 0 1 1 62 1 70 1 66 9 09 1 3 19 3 1 1 1 0 0 72 1 1 7 56 77 11 10 11 1 1 0 0 64 1 1 58 55 05 1 1 7 1 1 66 2 1 9 9 9 9 72 3 3 3 1 1 1 7 1 7 10 68 9 9 60 11 1 1 1 70 1 1 10 62 99 0 0 1 1 99

20.997 20.957

0 4

7 6 1

20.953

20.79

21.09

20.912

5 6 1 3 6 1

20.869 20.953 20.869 20.998

20.912

9 9

20.916 um or kF Par 20.942 20.916

3 0 1

21.049 21.011

d ta rs te a W d ta rs te a

20.888 20.849

20.885

5 6 1

20.975 21.017

21.119

20.997 21.229

3 0 1

20.954 20.495

20.827 20.728 20.737

20.827 20.728 20.737

9 6 1

21.197 21.24 21.03

20.652 20.65 20.744

20.827 20.728 20.737

3 0 1

21.139

20.868 20.883 20.652 20.65 20.868 20.744

0 6

20.802 20.815 20.79 20.84

20.953 21.002

20.895 20.919 20.767 20.934 20.937 20.919 20.801 um20.767 or kF Par 20.872 20.904 20.801 20.937 20.928 20.967 20.919 20.904 20.968 20.767 20.895 20.928 20.872 20.96720.934 20.801

20.942

20.998

21.002

20.937

20.968

20.942

9 3

1 0 3 6 /N 1 0 3 6 /N

21.139

20.802 20.815 20.79 20.84

9 3

0 2

20.975 21.017 21.049 21.011 um or F k Par 20.888 20.849 20.885 21.049

20.885

21.119

21.24

21.229

20.79

20.998

1 0 1

20.954 20.495

21.119 21.197

20.953 20.869

20.872

7 6 1

21.03

20.883 20.997

20.801 20.895 20.934 20.968 20.895 20.928 20.872 20.934 20.967

9 6 1

21.229 21.24 21.037

21.139

21.037 20.991 20.953 20.982

0 6

20.968 20.928

21.011

20.975 21.017

1 0 1

20.991 20.953 20.982

20.79

20.998

20.967

20.916 21.197

20.869

20.827 20.728 20.737

W

20.916 um or um or kF kF Par Par 21.011 21.229

20.954 20.495

20.872

20.919 20.801 20.767

7 6 1

20.954 20.495

21.03

0 4

20.942

7 6 1

21.03

20.827 20.728 20.737

20.953

20.919 20.937 20.767

20.888 20.849

20.997 1 0 3 6 /N

20.953

20.937

9 6 1

20.997

20.934

21.049 um or kF Par 20.888 20.849 20.885 21.049

21.139

20.827 20.728 20.737

20.895

um or kF Par 20.942 um or kF Par

20.975 21.017

3 0 1

1 0 3 6 /N

20.885

21.119

20.997 0 4

21.011

20.975 21.017

21.119 21.197

21.24

21.037 1 0 3 6 /N

21.197

21.229 21.24

21.139

20.998 20.934

20.968

3 0 1

0 2

20.954 20.495

21.037

0 6

20.895

21.229

21.03

21.037 21.139

20.872

20.968

um or kF Par 21.011

5 6 1

1 0 3 6 /N 1 0 3 6 /N

20.954 20.495

1 0 2

21.03

21.037

0 2

20.998

3 0 1

1 0 3 6 /N

0 6

20.997

9 6 1

1 0 3 6 /N

0 4

7 6 1

0 6

20.872

9 6 1

1 0 3 6 /N

20.827 20.728 20.737

20.953

um or kF Par

20.997

7 6 1

1 0 3 6 /N

20.953

um or kF Par

21.139 0 6

Plangebied Topografische ondergrond Plangebied BGT Plangebied Topografische Plangebied Plangebied LEGENDAondergrond

9 9 1

21.037 21.139

9 6 1

1 0 0 3 4 6 /N

21.037

0 2

9 9 1

1 0 3 6 /N

0 4

1 0 3 6 /N

1 0 3 6 /N

0 6

9 9 101 2

1 0 3 6 1/N 00 36 6 /N

0 6

1 0 2

1 0 3 6 /N

0 4

9 6 1

0 2

1 0 3 6 /N

9 6 1

1 0 3 6 /N

9 9 1 1 0 2

1 0 3 6 /N

0 2

0 6

0 4

a te rl in ie

0 4

W

1 0 3 6 1/N 00 34 6 /N

9 9 1

0 2

1 0 3 6 1/N 00 36 6 /N

0 2

1 0 2

1 0 3 6 /N

1 0 3 6 /N

a te rl in ie

0 2

1 0 3 6 /N

LEGENDA LEGENDA LEGENDA Plangebied LEGENDA Plangebied LEGENDA Plangebied LEGENDA LEGENDA LEGENDA Topografische ondergrond

0 4

9 9 1 1 0 2

1 0 3 6 1/N 00 32 6 /N

1 0 3 6 1/N 00 34 6 /N

1 0 2

1 0 3 6 /N

0 2

W

1 0 3 6 1/N 00 32 6 /N

6 7 4 8

0 9

schaal: projectnr:1 : 1000

datum:06-06-2023

Omgevingskwaliteit STPL-20220003 model: model: status:Voorlopig Ontwerp Kader A1 Kader A1

Kamer 10 Park Forum Zuid en Waterrijk sequence: 9

get.: Hein van Hout formaat: A1 datum:06-06-2023 projectnr:

Stedenbouwkundig plan

status:Voorlopig Ontwerp

STPL-20220003

model: document Kader A1 code:

STPL-20220003 document code: model:

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16700844/1