260113 Herinrichting Veldweg DO
Tekst van het document
1:200
Herinrichting Veldweg in Eemnes
LEGENDA parkeervak: grasklinkers
13 januari 2026, definitief ontwerp
K
K
K
beuk Sylvatica of Carpinius
K
K
K
K
K
K
heestervakken
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
bestaande boom K
K
K
K
K K
K
K K
K
K
2.11
2.13
K
2.11
2.11
K
K
20
2.07
2.11
K
2.13
K
K
K
K
6.00
1.87
K
K
2.00
1.89 1.88 1.90 1.90
1.97
1.99
K
1.97
K
5.00
1.85
2.04
1.83
1.89 1.83
1.85
K
K
2.04
1.85
1.90
1.86
K
K
30
K
K
K
K
K
K K
K
K
K
K
K
K
1.28
K
K
K
K
K
K
K
6.00
1.70
1.75
1.70
K
5.00
1.65 1.74
1.69
1.85
32
1.84
5.00
1.64
K
1.69
6.00
1.84
1.54
1.51
1.87
1.85
1.71
1.80
1.65
1.69
K
drempel
1.80
1.55
6.00
1.74
1.58
K
1.75
1.69
K
38
K
1.43
1.49
1.60
1.79
1.56 1.47
1.71
1.52
1.51 1.50
1.55
1.57
1.50 1.74
K
K
1.66
K
1.50
1.69
K
1.47 1.65
1.44 1.43
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K K
K
K
5.00
K
K
1.48
K
0.90
K
1.46
1.26
1.43 1.29
1.501.52
K
K
1.23
K
K
K
K
K
1.39
K
K
1.45
K
1.39
1.31
1.25 1.25
K K
1.27 1.28
1.28
1.21 1.20
K
1.31
1.34 1.39
K
1.28
1.291.17
1.21 BR
K
1.20 1.28 1.42
1.18 1.18
K
K K
0.10
55 K
1.48
K
K
1.38 1.21
K
K
K
K
K
K
1.15
K K
K
1.06
0.99 1.07
K
1.05
K
K
K K
K
K
1.09
1.06
0.89
K
K
K
0.89
0.92 0.96
72
K
Veldweg
K
0.89
K
K
0.98 1.05
0.92
0.90
K K
K
1.11 0.95
1.05
K
0.95
K
K K
0.93 0.94 0.96
K
K
K
K
K
K
K 0.96
K
K
0.99 0.99 0.98
0.97
K
K
K
K
K
K K
K
74
K
K
K
K
K
K
1.16
K
K
K K
76
K
0.96
1.01
K
K
K
K
1.40
K
48
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
46
K
K
K
1.28 1.26
K
K
K
K
K
K
57
1.22 1.10
1.09 1.17 1.11
K
K
K
K
K
K
K
1.28
1.14
76A
K
K
K
K K
K
K
K K
K
81
K
K
K
K
K
K K K
K K
K
K
K K
K
K
K
K
K
54
K
0.83 0.84
K
0.71
K
0.78
K
K
0.76
0.75
0.76
K 0.69
K
0.78 0.79
0.72
0.75
K
K
0.74
0.70 0.68
0.75
K
Laarderwe
bk
K K
79 K
K
K
K
0.71
0.67 0.58
g
K
K
K
K
K
K
K K
K
0.77
0.82
K K
K
K
0.67
K
K
0.83
0.77
0.72
0.72 0.67
K
K
83
K
K
K K K K
0.73
0.78
K
K
K K
0.79
0.73
0.75
K
K
K
K
56
0.72
K
K
K K
K
81A
K
K
K
0.77
0.80
K
85
0.97
0.70
0.77
K
K
87
0.96
0.75
0.64 0.81
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0.64
K
K
0.86
K
K
K
0.78
0.69
K
K
K
K
K
58
K
K
K
parkeervak met grasstenen
89
K
eg
K
93
K
Laarderw
K
91
K
60
K
K
K
K
K
K
K K
95
K
0.77
0.87 0.80
0.82
K
K
K
K
K
K K
0.79
0.95
K
K
0.89 0.81
0.78
K
K
K K
K
62
0.85
K
K
K
K
64
K
K
K K
0.99
K
K
K
70-70R
K
K
K
K
K
K
K
K
K K
K
K K
0.92
K
0.84
K
K
K
1.33
K
K
K
1.49
2.00
1.53
K K
K
1.36
K
K
53
K
1.27
1.29
1.49
1.51
K K K K
1.46
K
K K
1.35 1.301.38
K
K
K
K
K
0.92
3.90
K
K
K
1.40
K
K
K
K
1.30
1.41
K
K
K
5.40
0.30
K
1.49
5.00
K
K
K K
K
K
2.00
0.10
1.50 1.51 1.41
K
K
K
K
5.00
0.10
K
1.56 1.55
SCHAAL 1 : 50
K
K
1.56 1.56 1.58
K
K
K
K K
0.20
Dwarsprofiel A
78
K K
K
1.45
K
0.20
2.00
K
K
K
K
0.10
4.67
80
1.33
1.60
0.98
44
K
1.33
K
80A
K
K
K
voetpad
K
0.10 1.04
1.53
1.36
1.49
K K
K
parkeervak grasstenen haag
K
0.10
K
82
K
K
K
K
K
K
rijbaan gebakken straatstenen
parkeervak grasstenen
K
K
K
K
K K
1.39 1.46 1.34
1.43 1.39
1.48
K
K
K
K
K K
K
K
1.53
1.45
K K K
K K
K
K
groen
K
K
K
K K
5.00
1.53
1.52
K
K
K
K
1.40 1.37
K
K
K K
K
K K K
K
K
K
voetpad
K
1.58
K
K
K
K K K
K
K
K
K
K K
1.44 1.40 1.56 1.46 1.57 1.44
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K K
K
K
K
K K
K
1.61 1.61
1.72
42
K
K
K
K
1.03
40
K
27
1.64
1.61
K
K
K
K K
K
K
K
K
5.00
K
1.60
K
K
K
K
K
K
K
K
1.58
K
K
K
K K
K
K
1.40 1.37
1.48 1.64
1.49
K
K K
1.45 1.43 1.41 1.49
1.41 1.40
1.48
K
K
K
K
K
1.40
1.45 1.46
1.58
1.60
K
K
1.61
1.57
1.69
1.55
K
K
1.97
1.50
K
K
K
1.43 1.40
6.00
K
K
K
1.42
1.37
K
K
1.63
1.48
1.59
K
K
1.50
1.58
K
K
36
1.52
1.39
5.00
1.66
K
34
K
5.50
1.45
1.69
K
1.55
5.50
1.48
1.71
1.67 1.66
1.79
K
1.67
1.87
1.56
1.53
1.48 1.51
1.67 1.78
K
1.63
1.69
1.54
1.69 1.84
1.87
2.05
K 1.57
1.68
1.50
1.82
5.00
1.87
K
K
K
1.75
1.79
3.00
1.76
1.59
1.84
K
1.83
1.71
1.95
1.82
K
K
K
1.77
1.66
1.76
1.79
K
K
K
1.61
6.00
1.78 1.76
rijbaan van 49 straatbakstenen
1.81
1.62
K
28
1.81
1.78
1.67
1.88
1.78
K
K
1.77 2.17
1.84
K
K
1.94
1.76
1.74
1.69
1.83
K
K
1.80
K
K
5.00
1.80 1.83
1.79
2.10
2.08
K
1.83
1.82
26
K
K
24
1.78
1.84
1.86
1.91 BR 1.83
1.81
1.73
6.00
1.80 1.86
2.03
K
22
1.96 1.83 1.89 1.84
1.97
1.94
K
1.95
5.00
1.89 1.90
1.90
1.85
1.90
1.92
K
1.78
2.05
K
K
K
K
K K
K
1.91
K
K
K
K
K
K 1.84
1.90
K
K
K
1.89
1.92
2.10
2.07
1.80
1.94
1.95
1.92
2.02
K
K
K
K K K
1.92
K
K
K
K K
K
6.00
1.91 1.93
2.01 1.97
K
K
18
K
K K K K
1.85
2.10
2.09
1.87
2.00 2.02
1.91 1.89
1.841.84
1.86
1.95
16
K
K K
K K K K 1.98 1.93 1.94 1.95 2.07
1.85
1.96
K
K
K K
K K
K 2.08
2.05
K
K
2.06
2.07
K
1.86
1.94
2.14 2.08
2.07
2.03
2.01
1.97
2.09
drempel
K
2.00
6.00
1.88 1.94
1.87
K
5.50
2.00 1.98
K 1.92 1.90 1.92 1.92
2.16
K
2.07
2.06
K
1.92
1.89
2.17
1.95
1.91
47
K
K
K
K
5.00
K
K
2.13
K K
K K
K 2.04
1.98 1.99
1.90
45
2.00
K
2.14
1.90 1.88
2.16
K
1.34
K
1.90
5.00
1.99 1.92 1.96
K
1.96
1.94
1.31
2.17
14
K
2.00 1.94
1.97
5.00
1.93
1.98
1.98 2.03
2.11
12
1.94 1.99
43
1.95
A
5.50 2.08
2.13
2.03
1.95 1.97
1.94 1.99
2.02
2.27
K
K
1.92
2.04 2.021.97
2.04
A
K
6.00
2.26
1.94 1.91
K
2.01
1.95
1.90
1.97 1.95
2.16
K
1.97
2.02
2.00
2.14
K
2.18
K
K
6.00
1.94
41
2.00
1.33
2.02
2.15
K
K
2.20
2.13
2.00
2.04
K
K
10
2.30
6.00
2.03
2.06
2.01
2.04
5.50
K
K
8
6
1.95
K
1.94
2.03
2.06
2.05
K
1.93
2.00
5.00
K
K
1.68
1.95 1.95
2.04
2.06
1.98
K
K 1.95
2.02
1.99 2.03
K
4
K
K
2.75
1.94 1.97
K
K
K
5.00
2.03
1.85
1.33
K
2.23 2.23
2.19
2.05
1.90
2.11
2.22
K
39
5.00
2.23
2.26
2.16
K
K
2
K
K
K
K 1.96 1.98
2.00
2.08
2.07
K
2.00
2.04
1.99
2.02
2.06
37
1.28
2.12
K
K
K
K
1.24
K
2.07
2.10
2.06
1.34
K
2.27
K K
K
K
6.00
K
K
2.27
K
2.04
2.04
2.01
5.50
2.07
2.14
2.17
2.06
2.08
2.16
K
2.07
K
K
2.29
2.19
K
K
2.06
2.06
2.21
2.21
2.24
5.50
2.32
2.03
2.10
4.30
K
5.00
K 2.12
2.00
2.04
K
2.01
2.29
2.11
2.07
2.09
2.07
2.08
2.12 2.05
2.06
35
2.00
2.23
5.50
K
K
2.11 2.10
K
2.05
2.22
2A
K
K
K
K K 2.17
K
1.22
2B
K
K
K K
K K
K
2.00
2.07
33
1.35
K
2.33
5.00
31
5.00
2.35
2.31
6.00
Veldweg
2.14
2.14
2.07
2.09
2.04
2.24
2.34
2.08
K
K
2.33
2.38
K
2.08
2.07
2.31
K
K
K
K
2.15
2.09
2.33
2.36
2.10
2.10
29
1.33
2.19
2.19
2.32
2.12
2.15
K
2.21
2.26
2.11
2.18 2.10
2.12
2.21
2.20
2.22 2.23
2.40
2.12
2.09
2.13
2.21
2.16
2.17
2.00
2.20 2.64 2.34
2.09
2.20
2.19
K
2.54
2.16
2.22
2.20 2.19
bestaande boom bij bomen robuuste heesterbeplanting (nader te bepalen)
K K
2.05
4.30
2.18
K
K 2.25
27
1.74
2.29
2.11
2.03
1.36
5.43
2.20
2.22
K
2.05
K
2.08
2.05
2.03
2.11
2.13
K
2.06
2.21
2.12 BR
2.09 2.10
2.13
2.18
2.75
2.13
2.21
2.15
2.14
2.18
2.10
K
2.152.10
K
2.22
K
5.50
K
2.03
2.00
2.15
2.11
2.15
2.08
2.23
2.10
K
1.34
2.03
2.03
2.12
2.08
2.41
2.38
2.16
2.23
2.38 2.35
2.12
2.15
2.22
2.25 2.17
2.17 2.19
2.23
5.50
K
2.26
2.20
K
K K
K
K
1.05 2.20
K
2.19
2.18
2.25
K
K
2.47
2.18
23A
25
2.13
2.19
2.16
2.28
2.20
K K
K K 2.14
23
2.19
K
2.24
2.19
2.38
2.41
K
K
2.24
2.10
2.28
K
K K
2.26
2.20
2.27
2.26
K
2.21
2.17
2.13
2.38
2.43 2.40
K
K 2.40
K
2.26
2.27
groen parkeren
21
2.23
2.24
2.43
19
voetpad
2.26
2.17
2.05
K K
2.27 2.22 2.24
2.25
2.12
2.26
6.93
2.19
2.27
2.09
2.46
K
2.28
2.25
2.40
1.97 1.96 2.00
2.26
2.27
2.27
2.41
2.04
2.24
2.27
2.05
2.27 2.25
2.22
K
2.21
1.99
2.12 2.12
K
K
K
K
K K
K K
2.27 2.24
2.0
K
2.26
2.10 2.20
17
1.56
5
2.07
2.08
2.26
2.28
bestaande bomen in groenvak
15
5.00
2.11
2.37
2.27
0
.62
2.19
K
1.50
5.47
2.19
haag
1.02
2.26 2.25
2.30
K
K
K
K K
K K
K K K K 2.25
2.35
2.38
2.41
2.30
2.28
2.26
2.37 2.352.35
K
2.33
2.26
2.17
K
2.39
K
2.28
2.24 2.22
K
K K
2.35 2.372.39
2.27
2.49
13
2.37
2.25
K
K
K K
K K
K
K K
11
K
2.42
K
entree tuin K
K K
2.12
K
K
2.29
2.25 2.22
K
afzetpaal
K
K
K
K
K K
K
K
K
K
K
parkeerverbod K
K
K
K
9
K
2.23
2.36
K
K
K K
K
2.16
7
K
2.42 2.32
2.41
1.47
2.23
K
K
K
K
2.47
2.67
2.40
K
K
inrit
K
K
K
K
5
K K
K 2.30
2.27
2.27
2.36 2.34
K
K K K
K
K
K K
3
K
K 2.50
2.36
K
K
K
K
afzetpalen
2.42
2.39
K
K
2.36
2.38
K K
K
K
K
K
K
K
2.37
K
K
K
K
2.33
K
K
K
K
K
K
K
K
ingel
K K
Noorders
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
gel
rijbaan: straatbakstenen, kleur rood/bruin
K
Noorders in
K
voetpad: betontegels, kleur grijs
Afgedrukt op: vrijdag 19 december 2025 09:38:24 Locatie: d:\anacon-infra\bel 09-00 - reconstructie veldweg eemnes - 03 werkdocs\tekening\02 voorontwerp\01 verharding\bel 09-00 vo v3.dwg ISO Full Bleed A0 (841.00 X 1189.00 MM)